Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Naszym Wzorem Janusz… o Wolne tematy (48 – …
  bardzo o Wielka rozgrywka
  Marucha o Tożsamość Ukrainy
  Boydar o Strzelanina w Uvalde a dostęp…
  NC o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Kojak o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Emilian58 o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Marcin o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  Kojak o Rosja nakazuje Agencji Żydowsk…
  Kojak o Meyssan: agonia Zachodu
  Boydar o Wydalenie 70 pracowników rosyj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Co nowego wymyślają dla kierowców unijne i judeopolskie karaluchy?

Posted by Marucha w dniu 2012-12-26 (Środa)

Tematykę podrzucił „Najnowszy Model Terminatora” – admin.

Obowiązkowy Wielki Brat w samochodzie

W imię bezpieczeństwa unijni urzędnicy chcą wprowadzić w samochodach nowe, fabryczne wyposażenie obowiązkowe – kamery rejestrujące obraz i prędkość w każdym aucie. Obowiązkowe „czarne skrzynki” w każdym nowym samochodzie od 2015 r. to wymysł niemieckiego parlamentu, który wystąpił do Komisji Europejskiej o przygotowanie odpowiednich przepisów.

Samochodowy rejestrator miałby nagrywać obraz z kamer, które będą obejmować widok przed maską auta oraz wnętrze pojazdu. Oprócz tego na filmie byłaby zapisywana także prędkość samochodu. Film z rejestratora umożliwiałby w prosty sposób ustalenie przyczyny wypadku drogowego czy sprawdzenie, jak szybko pojazd poruszał się przed zdarzeniem.

Pomysłodawcy przekonują, że „czarna skrzynka” pozwoli także wychwycić wypadki, do których przyczynił się stan techniczny czy błąd konstrukcyjny auta, a nie kierowca. Według założeń, rejestrator samochodowy miałby po pewnym czasie automatycznie kasować zapisane, już niepotrzebne dane. Dostęp do filmu miałaby tylko policja i to jedynie w celu rekonstrukcji wypadku.

O rutynowej kontroli prędkości na podstawie urządzenia na razie się nie mówi. To, co budzi wątpliwości kierowców, to ewentualne używanie nagrań z samochodu przez ubezpieczycieli, np. w celu obniżenia wypłaty z autocasco w razie spowodowania kolizji przy zbyt szybkiej jeździe. Dziś w wielu polisach AC obowiązują zapisy o takiej obniżce, ale nie zawsze udaje się firmie ubezpieczeniowej udowodnić przewinienie kierowcy.

Urządzenie, którego montaż proponuje Unia, ma być tanie i może stanowić jeden z elementów systemu automatycznie powiadamiającego o wypadkach (eCall), który już za 3 lata ma stać się obowiązkowy w każdym nowym samochodzie oferowanym we Wspólnocie. Niemieccy politycy przekonują, że montowanie „czarnych skrzynek” spowoduje spadek liczby wypadków o przynajmniej 10 proc. Eksperci to potwierdzają.

„Kilka lat temu przeprowadzono badania na grupie kierowców, którzy mieli obowiązek używania rejestratora jazdy. Efekt? Wszyscy zaczęli się zachowywać bezpieczniej na drodze”- mówi Rafał Matuszak ze stowarzyszenia KIEROWCA.PL. W krajach Unii w wypadkach samochodowych ginie ok. 30 tys. osób rocznie, z czego tylko w Polsce ok. 4 tys.

Kierowcy dobrowolnie używają kamer

Część kierowców już dziś korzysta z rejestratorów jazdy lub specjalnych aplikacji na smartfony. Powód? W razie wypadku lub kolizji mają mocny dowód przeciw sprawcy w postaci filmu.

The Automobile Association, czyli założone w 1905 r. stowarzyszenie zmotoryzowanych Brytyjczyków, w 1999 r. przekształcone w prywatną spółkę, zajmująca się min. sprzedaż ubezpieczeń, proponuje kierowcom montaż w autach niewielkich urządzeń, które mają sprzyjać poprawie bezpieczeństwa na drogach. więcej »

Rejestrator to małe urządzenie, które składa się z kamery oraz systemu zapisującego obraz na karcie pamięci. Najpopularniejsze na rynku, a zarazem najprostsze „czarne skrzynki” (ceny od ok. 200 zł), tylko nagrywają obraz. Bardziej skomplikowane posiadają wbudowany GPS (służy do określania prędkości pojazdu oraz jego położenia), ekran do podglądu filmów, czujnik ruchu (obraz jest nagrywany, kiedy pojazd znajduje się w ruchu) czy wewnętrzny akumulator.

Zadaniem kierowcy jest tylko zainstalowanie urządzenia i podłączenie go do zasilania poprzez gniazdo zapalniczki. Po przekręceniu kluczyka kamera automatycznie zaczyna nagrywanie, a po zapełnieniu karty pamięci (w zależności od jej pojemności od kilkunastu minut do nawet kilku godzin filmu), najstarsze nagrania są kasowane (nadpisywane).

Wielki brat już działa

Właściciele Subaru mogą dodatkowo obniżyć cenę polisy autocasco w Warcie o 25 proc. Warunek to wyrażenie zgody na badanie przez ubezpieczyciela ostatniej minuty jazdy przed kolizją lub wypadkiem.

Warta korzysta z zapisów parametrów jazdy pochodzących z systemu ratunkowego ISR, który jest montowany w autach Subaru standardowo i służy do automatycznego wzywania pomocy, np. w razie wypadku. ISR co prawda nie rejestruje obrazu, ale mierzy prędkość pojazdu. Jeśli rejestrator wykaże, że kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość na danym terenie o ponad 30 km/h i brał udział w kolizji, dostanie o 20 proc. mniejsze odszkodowanie.

W każdym samochodzie egzaminacyjnym od 2006 r. znajduje się przynajmniej jedna kamera, która rejestruje przebieg egzaminu. Większość Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego zamontowała przynajmniej dwie kamery oraz mikrofon. Sprzęt ma służyć do weryfikacji ewentualnych skarg na egzaminatora czy błędów przez niego popełnionych.

Coraz częściej jest także używany do innych celów. Egzaminator, który podczas egzaminu zauważy łamanie przepisów przez innych kierowców, np. naruszenie zakazu wyprzedzania, przekazuje nagranie policji. Ta zaś na jego podstawie może bez problemu ukarać kierowcę.

Niemal w każdym nowym autobusie komunikacji miejskiej montowane są kamery. Nie tylko filmują one wnętrze pojazdu (działają jak miejski monitoring), ale także rejestrują obraz przez przednią szybę autobusu. W razie kolizji z innym samochodem wystarczy odtworzyć film, aby sprawdzić, kto w rzeczywistości zawinił.

http://motoryzacja.interia.pl/

*                           *                            *

Rząd zmusi kierowców do prowadzenia zeszytu z informacją kto i kiedy prowadził ich samochód.

Mamy 450 tysięcy urzędników, więc nic dziwnego, że w takiej masie ludzi znajdzie się pewna ilość takich, którzy wpadają na coraz dziwniejsze pomysły prowadzące do masowej inwigilacji obywateli. Najpierw wprowadzono parkometry, w które trzeba wpisywać numer rejestracyjny pojazdu (więcej na ten temat tutaj: Parkomaty w Warszawie czyli państwo traktuje obywatela jak przestępcę!). Potem wprowadzono tajne mandatowozy, które jeżdżą po mieście i wlepiają mandaty, bez zatrzymywania kierowców (więcej na ten temat tutaj: Drogi coraz bardziej totalitarne. Chcą nas złupić na miliardy). Taki mandatowóz może jechać za danym samochodem przez pół godziny i nie ma takiej możliwości, żeby kierowca w tym czasie nie popełnił jakiego wykroczenia. Jak się uwezmą, to każdemu wlepią mandat. Mogą w ciągu roku zebrać 700 milionów złotych mandatów i pozbawić prawa jazdy 350 tysięcy kierowców. Ale to mało…

„Rzeczpospolita” donosi, że pojawił się rządowy projekt ustawy, który zobowiązuje każdego właściciela samochodu do prowadzenia zeszytu i wpisywania kto kiedy prowadził samochód. Po co? Po to, że jeżeli mandatowóz zrobi fotkę i wlepi mandajniaka (mandat tajniaka), to urzędnik chce wiedzieć kto prowadził samochód, żeby precyzyjnie dopisać tej osobie punkty karne i ewentualnie pozbawić prawa jazdy.

Oczywiście do kontroli zeszytów trzeba będzie zatrudnić nowych urzędników. Powinni mieć pałki i paralizatory i prawo rewizji mieszkania. To będą tzw. zeszytowe brygady szakala, które będą wpadały do domów i sprawdzały czy jest zeszyt, a jak nie będzie to spałują lokatora.

Myślę, że to nie koniec działalności “przyjaznego państwa”. Ponieważ ministrowi Sami Wiecie Któremu znikają podatki VAT, więc za jakiś czas pojawi się pomysł, żeby obywatel prowadził zeszyt, w którym będzie wklejał wszystkie rachunki za kupione towary. Zeszytowa brygada szakala wpadnie, i jeżeli nie będzie rachunku za chleb wklejonego do zeszytu, to porazi prądem i spałuje.

Ale to też może nie być koniec. Przecież obywatel, który się niezdrowo odżywia lub prowadzi niezdrowy tryb życia (np. za mało śpi) niepotrzebnie zwiększa koszty funkcjonowania służby zdrowia w państwie polskim, bo częściej choruje od tego, który odżywia się i prowadzi zdrowo. Więc urzędnik opracuje dla każdego obywatela zdrowy tryb życia i prześle ten tryb pocztą, w specjalnym zeszycie. Zeszytowe brygady szakala będą wyrywkowo sprawdzać obywateli na mieście, jeżeli w danym momencie robi coś innego niż było przewidziane w zeszycie, obywatel zostanie zabrany na dołek, porażony prądem i spałowany.

Mam kilka fakultetów, byłem w ponad 50 krajach świata, władam kilkoma językami, pracowałem w kilku zawodach na wysokich stanowiskach. Ale pomimo tego olbrzymiego doświadczenia, nie rozumiem co się dzieje. Dlaczego mój rodzinny kraj zamienia się w opresyjne, nieprzyjazne draństwo. Rozumiałem, gdy robili nam to okupanci, Niemcy, a potem Sowieci ale teraz robią to polscy urzędnicy. Dlaczego?

Zanim państwo dopadnie setki tysięcy obywateli i wlepi im skutecznie i brutalnie warte kilka miliardów złotych mandajniaki, proponuję chwilę refleksji. Jeżeli kierowcy w Polsce przestraszą się represji i zaczną jeździć zgodnie z przepisami, przestrzegając absurdalnych ograniczeń prędkości, to będą takie korki, że PKB Polski spadnie i efekt netto dla budżetu będzie negatywny.

W oczach urzędnika obywatel to przestępca którego jeszcze nie złapano. To dawca podatków, opłat i kar, z których urzędnik pobiera pensję. Do tej optyki dostosowywane są przepisy. Pytanie kiedy skończy się ludzka cierpliwość i do czego to doprowadzi.

(Żródło za zgodą: rybinski.eu)
http://nczas.com

Pan red. Rybiński oczywiście tylko udaje, że nie rozumie, dlaczego polskie władze i jego urzędnicy zachowują się, jak wrogowie narodu i okupanci. Red. Rybiński ma bowiem zbyt wiele do stracenia.
Gajowy Marucha do stracenia nie ma nic, a i na żadną karierę w tym życiu już nie liczy, zatem napisze wprost: polskie władze i jego urzędnicy zachowują się, jak wrogowie narodu i okupanci, bo po prostu SĄ jego wrogami i okupantami – agentami obcych mocarstw, niepolskiego pochodzenia szumowinami, żydo-bolszewickiej mentalności kosmopolitami, gotowymi sprzedać Polskę za posadę czyściciela gówien w brukselskim wychodku.

Admin.

Komentarzy 17 do “Co nowego wymyślają dla kierowców unijne i judeopolskie karaluchy?”

 1. Easy Rider said

  @ Gajowy

  Rzeczywiście, prof. Rybiński nie po raz pierwszy udaje, że nie rozumie, o co w tym wszystkim chodzi. Chociaż, kto go tam wie? Cóż z tego, że ukończył kilka fakultetów i był w tylu krajach, co znany podróżnik JPII, jeżeli nigdzie nie pobierał nauk, co to jest NWO i w ogóle spiskowa rzeczywistość? Natomiast jego wypowiedzi, nie sięgające źródła przyczyn, pod względem odwagi przypominają mi nieco krytyków z okresu PRL-u, którzy i owszem, atakowali – PKP za spóźniające się pociągi, nieuczciwych kelnerów i pyskate ekspedientki, bo akurat to było wolno.

  Pozdrawiam świątecznie.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Całkiem trafne porównanie z PRL-em.

 3. Psiemislavius said

  Rybiński? To nie czasem ten facio, co wymyślił swoją doktrynę duchowości i nią prał mózgi Komorowskiemu, Palikotowi i Krauzemu w pewnej leśniczówce?
  A co do tematu: jeszcze trochę i wpadną na pomysł, by w domach i mieszkaniach były kamery.

 4. Ad. 3

  ” jeszcze trochę i wpadną na pomysł, by w domach i mieszkaniach były kamery.”

  – A w czym problem? Nie dasz sobie w domu kamery założyć? To nie dostaniesz zasiłku! 🙂 Science fiction? Dziś – tak. A jutro? 🙂

  Nie dostaniesz też pensji/emerytury, wyrzucą cię z systemu ubezpieczeń, zablokują konta bankowe… a co? – admin

 5. jewropean.union said

  „W oczach urzędnika obywatel to przestępca którego jeszcze nie złapano. To dawca podatków, opłat i kar, z których urzędnik pobiera pensję. Do tej optyki dostosowywane są przepisy.

  (…)

  polskie władze i jego urzędnicy zachowują się, jak wrogowie narodu i okupanci, bo po prostu SĄ jego wrogami i okupantami – agentami obcych mocarstw, niepolskiego pochodzenia szumowinami, żydo-bolszewickiej mentalności kosmopolitami, gotowymi sprzedać Polskę za posadę czyściciela gówien w brukselskim wychodku.”

  Powyższe zdania tak mi się spodobały, że musiałem sobie zacytować.

 6. zagrypiona said

  Mnie zastanawia, ze zawsze jak ‚polskawy’ rzad chce jakieś zbrodnicze czy upierdliwe zmiany wprowadzić to zasłania się unijnymi przepisami. (nie bronie unii, ale nasz rzad nadużywa)

  Tak samo było z tymi najnowszymi zmianami w egzaminach na prawo jazdy (podwyżka oplat za przystąpienie to tez pewnie sprawka unii). A tymczasem nigdzie indziej na świecie, od usa po azje i afryke, nie ma takich problemów z uzyskaniem prawa jazdy. W unii łatwiej jest zdać, łatwiej i TANIEJ sie nauczyć jeździć bo można swoim samochodem, a nie w szkółce na rzęchu jakiegoś pociotka ludzi z WORDU. 😉

  Oni nam to robią byśmy wyemigrowali, i miejsce zrobili dla myślicieli ze wzgórz Golan. Człowiek jest rozdarty czy ma zostać i chociaż próbować walczyć, czy odpuścić i jechać żyć w normalnych warunkach w innym kraju.

 7. AlexSailor said

  Ad.6.@ Zagrypiona

  Oni robią to, na co Polacy pozwalają, a niestety Lis miał rację i powiedział prawdę wywołując szlachetne oburzenie.
  „Widzowie nie są tacy głupi jak myślimy, oni są znacznie głupsi”.
  Nie o widzów tu chodzi.

  Przecież wystarczyłoby założyć partię „kierowców” by rozwalić system wykorzystując niezadowolenie i piękna sytuację
  właścicieli samochodów.
  Niestety Polacy nie potrafią, wolą sobie zrobić marsz jeden czy drugi, żeby dostać pałą od niemieckich SS udających „antyfaszystów” i zostać skopanym po mordzie przez polską policję.

  Proszę przypomnieć sobie czas, gdy wprowadzana była ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
  Głównymi jej zagrożeniami były zakaz karania fizycznego dzieci oraz możliwość odbierania dzieci na szeroką skalę przez skorumpowanych urzędników w celu wydojenia pieniędzy przez rodzinne biznesy zwane rodzinami zastępczymi.
  Wołania na puszczy, podpieranie się autorytetem Słowa Bożego w katolickim narodzie („miłuje syna, kto mu rózgi nie żałuje), sterty oczywistych argumentów, nie miały żadnego znaczenia.

  Zdecydowana większość Polaków, chociaż swoje dzieci lała i leje, poparła tą ustawę.
  Również zdecydowana większość rodaków (czy na pewno są to jeszcze rodacy) odbieranie dzieci rodzicom poparła,
  mimo, że sami są tym zagrożeni.
  W ten sposób, „polski naród” poparł ustawę odbierającą mu dzieci, faktycznie upaństwawiającą jego dzieci.
  Przecież to zbrodnia większa od dobrowolnego zrzeczenia się niepodległości i państwa polskiego w referendum unijnym i traktacie lizbońskim.

  Z innej beczki.
  Wczoraj była zbiórka w kościołach na KUL i Papieskie Wydziały Teologiczne.
  Ten KUL, który nadał doktorat Juszczence czyniącym z bANDERY bohatera narodowego Ukrainy, odbudowującego tradycję band upa.
  Czy Polak może dać na ten uniwersytet jedną złotówkę????
  O PWT już nie piszę, bo nie ma czasu.
  Czy Polak wpierający KUL w tej sytuacji nie jest IDIOTĄ, który się prosi by go rżnąć piłą, roztrzaskiwać główki jego dzieciom, wyłupywać oczy, odcinać języki i przyrodzenie, rozcinać brzuchy jego ciężarnych córek, żon i matek???

  Mamy taki rząd, jacy jesteśmy.
  Tylko cud lub praca od podstaw (nie wiadomo czy opłacalna) może to zmienić.

 8. Marucha said

  Re 7:
  “Widzowie nie są tacy głupi jak myślimy, oni są znacznie głupsi”. – powiedział Tomasz Lis.
  Coś podobnego powiedział również inny dobry znawca lemingów, specjalista od wizerunku, Tymochowicz.
  Polskie kurewstwo umysłowe oburzyło się na obydwu, że jak tak można, skoro przecież jesteśmy mądrzy i rozumni! Jak ony nas łobrazili! Nas, patryjotów, spadkobierców Piastów, Jagiellonów i Piłsuderów!

  A obaj powiedzieli prawdę, której polskie kurewstwo nigdy nie uzna, bo jest na to za głupie.

 9. JO said

  ad.7. NIe , my tacy nie jestesmy jak Pan Mysli. My jestesmy w wiekszosci oszukani, zdeprawowani ale nie jestesmy tacy od siebie ale nam to narzucono, przynajmniej wiekszosci. Narzucono nam zbrodnia, klamstwem. Oni wiedza, ze Prawda Nas WYZWOLI i dlatego ja zwalczaja.

  To co Pan sugeruje, jest Bluznierstwem.

  —————-
  Tak, sa wsrod nas Gnoje, ktorzy pozostana Gnojami. Jednak takich jest nieliczna Grupa.

  Gdyby bylo inaczej, to Pana Gajowego Prace nalezalo by uznac za Utopie, ba Przyjscie Chrystusa nalezalo by uznac za bezsensowne.
  ———————————–

  Szkoda, ze nie jestesmy w czasach, gdzie Elity Zyly i byly u wladzy. Za taka gadke jaka Pan i Kafel Uprawia, Panowie dostalibyscie to co wal sie nalezy. A tak , bezkarnmie mozecie pluc…

 10. Marucha said

  Re 9:
  Patrzę trzeźwo na to, co widzę.
  Rozumiem, że można kogoś oszukać, raz, nawet dwa razy. Można go raz czy dwa ogłupić.
  Ale nie rozumiem, jak można komuś narzucić, aby był permanentnie głupi… aby dawał się oszukiwać nieskończoną ilość razy, jak Polacy.

  Mogę zrozumieć fizyczne ujarzmienie narodu przemocą.
  Nigdy nie zrozumiem mentalnego ujarzmienia narodu głupimi, widocznymi jak dziura na dupie gaci, kłamstwami.

 11. AlexSailor said

  Ad.10. @Marucha
  Podobno działając cierpliwie i metodycznie, można nawet doprowadzić do ludożerstwa konklawe.
  Działanie przemyślane, cierpliwe, metodyczne, obliczone na stulecia.
  Bo to trwa już 400 lat z krótkimi przerwami.

  Niemniej jednak skutek jest taki jak widać.

 12. JO said

  Ad.10. Elita Polska od stuleci jest systematycznie zabijana. To powoduje, ze cala reszta jest nieswiadoma oszustwa. To co Pan nie potrafi podobno zrozumiec jest wytlumaczalne. Pan Ma Serce , w ktorym nie miesci sie Plan lidobujstwa co 2 generacje, ludobijstwa Elit, po to by rzadzic Tlumem.

  Jednak Ma Pan na tyle wiedzy w tym o talmudzie, by te swiadomosc w sobie zbudowac.

  Jeszcze przed II Wojna Swiatowa Polacy wiedzieli co Zyd znaczy, Jakie zagrozenie Niesie z Masoneria. Elita to wiedziala I prowadzila.

  Wystarczylo Zabic Elite, by ten Tlum na okrzyk Podstawonego Papieza ( w przenosni ) JPII , Zacza kochac Zydow I jak w kawale, Uwazac iCh za Polakow.

  Widzi Pan, Elita Ma zdolnosc odroznienia Prawdy. Tlum nia Ma zdolnosci umyslowych tego robic, bo do tego POTRZEBNE sa Pokolenia I Laska Boza. Laska Boza Jest, ale Pokolenia w wychowaniu Katolickim Zabraklo…

  Pan Wychowuje Pokolenia Gajowy, robi Pan to co od Wiekow Katolicy Robili. Dzieki Panu Zlo Przegra, gdyz sluzy Pan Bogu I Wykonuje Boze Pokolenia. Pan Walczy ! Bog Wygrywa.

  My mamy walczyc a zwyciestwo I jego czas Sostawic Bogu…

  Bog dal Laske, ze mielismy Wieki Stednie I Piekna Wiara byla na szczycie u wladzy. To Robili Nasi przodkowie, Tacy jak Pan. To I’m nalezy sie Chwala a nie z powodu Zdrajcow w iCh Gronie Potepienie , jak to robi Pan Kafel.

  Pokora nam nakazuje widzic Stan faktyczny jak Pan to robi I Uczy Patrzec ale Swiadomosc Wartosci Naszej Wiary, nakazuje Zyc I Gloryfikowac Zycie Nadprzyrodzone I tych co w nim Zyli.

  Obsmarywanie Owieczek przesadnej jak to robi Kafel jest Bezbozne bo Obraz Ukazywany jest nieprawdziwy.

  W pokorze Musimy znosic Fakt, ze nawet wiekszosc upada, to Boza Decyzja. My Jednak dla tych kilku Potepic Calosci Nie mozemy I tego Nasz Uczy Tradycja.

  Wierze, ze jak bedzie Nas Garstka I wytrwamy, to Bog przywroci Ojczyzne Wolna I da Wonosc Narodowi

 13. JO said

  …I jak dawniej bywalo bedzie Polonia Restituta, Bo Polonia to Ortodoksja a zapisane jest, ze Kosciol Zwyciezy.

 14. TATKO said

  „Przecież wystarczyłoby założyć partię “kierowców” by rozwalić system wykorzystując niezadowolenie i piękna sytuację
  właścicieli samochodów.” Wprawdzie nie jest to partia ale od czegoś trzeba zacząć. Przypadkiem natknąłem się na coś takiego jak Polskie Towarzystwo Kierowców.Moim zdaniem ciekawa inicjatywa.

 15. Franek said

  ad.6. Jeżeli masz w domu telewizję kablową, posiadasz dekoder, to zajrzyj do środka i przekonasz się, że tam jest kamerka i mikrofon.

 16. Franek said

  Przepraszam. mój wpis dotyczył ad. 4.

 17. Ad. 15

  Na mikrofon guma do żucia. A na kamerkę plasterek. I spokój.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: