Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o Wolne tematy (67 – …
  revers o „Niezawisimaja Gazieta”: Putin…
  lewarek.pl o Maxima Redemptionis
  minka o Bezczelność „dobrej zmiany”
  minka o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Boydar o Powstaje Fundacja Rodzina…
  minka o Rachunki większe nawet o tysią…
  Boydar o Jak piórko na wietrze…
  minka o Rachunki większe nawet o tysią…
  Marek o Powstaje Fundacja Rodzina…
  revers o Bandernachodźcy wyprowadzają s…
  ot co o Obrzezaniec
  Emilian58 o Judejczykowie i Putin
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Mietek o McGregor: Moskwa się nie …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Znów zademonstrują siłę

Posted by Marucha w dniu 2012-12-29 (Sobota)

Jesienią 2013 roku na terenie Białorusi, odbędą się wspólne rosyjsko-białoruskie manewry wojskowe „Zachód-2013″, poinformował o tym w czwartek dowódca zachodniego okręgu wojskowego białoruskiej armii, generał Anatolij Sidorow.

– Przygotowania do nich rozpoczną się niezwłocznie po noworocznej przerwie świątecznej, i będą głównym wydarzeniem nadchodzącego roku 2013 – zapowiedział generał, któremu wręczono w czwartek sztandar dowodzacego, ale nie zdradził żadnych szczegółów.

W 2009 roku na terenie zachodniej Białorusi zostały przeprowadzone rosyjsko – białoruskie manewry „Zapad – 2009”, których scenariusz opierał się stłumieniu rebelii wywołanej przez Polaków. Większa część ćwiczeń odbywała się tuż pod polską granicą, w okolicach Brześcia, oraz pod Grodnem.

Scenariusz zakładał, że w mieście dochodzi do walk między Polakami i Białorusinami, a z odsieczą wkraczają Rosjanie.

Innym punktem scenariusza manewrów była walka z grupami dywersantów złożonymi z mniejszości etnicznych zamieszkujących Białoruś. Jak można było się tylko domyśliać, chodziło o mniejszość polską.

W 2011 roku białorusko – rosyjskie manewry odbywały się na terenie Federacji Rosyjskiej.

http://kresy24.pl

Co prawda naszym zdaniem nie tyle chodziło o lojalną wobec Łukaszenki polską mniejszość, co o opłacanych przez wiadomo kogo wiadomego pochodzenia „dysydentów” typu Andżeliki Borys czy Ałesia Białackiego. Ale mniejsza o to, gajowy być może racji nie ma, a Białoruś to nasz wróg.
Zdaniem gajowego, Jarosław Kaczyński powinien użyć swych wpływów na politykę światową, a zwłaszcza europejską, aby po prostu uniemożliwić przeprowadzenie tych prowokujących manewrów. Poprzeć go powinny środowiska Gazety Polskiej i Naszego Dziennika, a także legenda Solidarności, Henryka Krzywonos, która się dołączy wszędzie, gdzie jej wskażą.
Admin.

Komentarzy 25 do “Znów zademonstrują siłę”

 1. walerianda said

  Bolka też dołączyć i to koniecznie.

 2. Boryna said

  Mafia trzymająca władze czegoś się obawia. Na złodzieju czapka gore.

 3. Radoslaw37 said

  Jarosław zrobi wszystko dla powstrzymania manewrów, mało tego jak dojdzie do władzy pomoże Gruzji i wspólnie z wojskami Saakaszwilego dotrze za rzekę Wołga:):):)

 4. JO said

  Kresy 24 z Takim komentazem pokazuje, ze jest pro Zydowska strona internetowa.

 5. Amaras said

  Po ostatnich manewrach tego typu i na taką skalę, kilka miesięcy później doszło do katastrofy z 10.04.2010, więc uważam, że tego typu manewry oprócz funkcji czysto wojskowej, mają też znaczenie politycznego nacisku o ogromnej skali. Pokaz siły. Czy możemy się spodziewać kolejnych spektakularnych wydarzeń w Polsce już niebawem? Uważam, że tak.

 6. Boryna said

  Polska już nie ma wojska ,oprócz kompanii honorowej. Łukaszenka może tu zrobić porządek w ciągu jednej nocy ,że Radek nie zdąży włożyc na d… gaci.

 7. Jasiek said

  Co za brednie.Komu zależy na mieszaniu w głowach.

 8. wi42 said

  Re: 4 JO
  Kresy24, moze dokladniej judeo-globalistyczna – tak jak I cala tworzona rzeczywistosc.

 9. Józef Piotr said

  #6 Boryna
  tak………… nie ma wojska!
  A ewentualne zalążki „poległy” pod Mirosławcem i na nieznanej bliżej trasie (i miejscu) z Warszawy do Smoleńska. No i krążący „samobojca”

 10. jowram said

  Dziecko z Chicago

  z 24 grudnia

  Powiedz Moim kochanym dzieciom, że ten tydzień jest tygodniem, w którym nastąpi wielki cud. Ten cudowny dar, zmieni wasz cały kraj na zawsze. Podejmie od każdego wielkie ofiary, ale będzie czymś, z czego będziecie zadowoleni czyniąc dla dobra innych. Och, Moje dzieci, wiem, jak duży sprawdzian był to dla was wszystkich, ale teraz będziecie mieli coś, co przyniesie wielką radość nowy rok. Będzie utrapienie, kiedy ci którzy są teraz u władzy stracą ją, ale wasz kraj będzie miał wielkiego prezydenta, aby przez to wszystko przejść. Będzie potrzebował waszych modlitw i wsparcia. On i jego rodzina, będzie dla was wszystkich taką wartością. On modli się i ofiarowuje wiele rzeczy za ten wielki kraj. Będzie udzielał rad, które otrzyma przez podszepty Ducha Świętego dla dobra wszystkich obywateli. Tak, Moje dzieci, będzie powód do świętowania przyjścia kolejnego nowego roku. Ufajcie Moje dzieci. Chcę, aby wszyscy uwierzyli w ten wielki dar, który jest w drodze. Kocham was, Jezus.

  Ps . Zanim strzelą korki od szampana Ameryka będzie miała nowego prezydenta.
  Panie gajowy to może byc news na pierwszą stronę lepiej tego nie przeoczyć.Podobno gość jest już widoczny, czy są tutaj jacyś amerykaniści, aby to potwierdzić.

  Pozdrawiam

 11. Raivis said

  „Zdaniem gajowego, Jarosław Kaczyński powinien użyć swych wpływów na politykę światową, a zwłaszcza europejską, aby po prostu uniemożliwić przeprowadzenie tych prowokujących manewrów. Poprzeć go powinny środowiska Gazety Polskiej i Naszego Dziennika, a także legenda Solidarności, Henryka Krzywonos, która się dołączy wszędzie, gdzie jej wskażą.
  Admin.”
  Co to za komentarz?
  Białoruś robiac takie manewry napewno chce nam cos pokazac. I nie nalezy tego lekcewazyc tylko obserwowac jaka maja taktyke.

  PS To Komorowski na granicy z Bialorusia krzyczal do mikrofonu.

 12. Marucha said

  Re 10:
  Z reguły nie wierzę w tego typu proroctwa.

 13. wiesdomar said

  Putin z Łukaszenką nie chcą sie obudzić z ręką w nocniku i dać się nabrać jak Kadafi, który na zimne nie dmuchał, Tu trzeba uprzedzać fakty, żeby nie było za póżno. Tak trzymac!!! Natomiast admin wypisuje komentarze ni przypioł ni wypioł. Matafora musi zawierać także logikę, ale tu nijak nie moge sie jej dopatrzeć.

 14. Marucha said

  Re 11:
  Kto niby ma te manewry obserwować i po co? Rząd złożony z antypolaków, czy nieistniejące wojsko?
  Przecież i tak każdy rozsądny Polak wie, że Białoruś to dyktatura, Łukaszenka to tyran, a Polacy na Bialorusi są prześladowani.

 15. Marucha said

  Re 13:
  Może warto zajrzeć do słownika, co oznacza obce (i trudne) słowo „ironia”?

 16. wiesdomar said

  Przepraszam ale forum jest dla wszystkich. (dla takich tępaków jak ja również). Ja nazywam sprawę po imieniu i uważam, ze szczęściem by było dla Polski gdyby rządził nami Łukaszenko. Dla mnie Białoruś jest wzorem mądrej , dalekowzrocznej polityki. Oni dojdą z czasem do dobrobytu a nas już nie bedzie na mapie.

 17. Miet said

  Ad 16.
  Zgadzam się z Panem co do Białorusi i Rosji ale nie ma Pan racji pisząc, że to Forum jest dla wszystkich.
  To Forum nie jest dla takich, którzy to ani czytaty, ani pisaty.
  Dobrze byłoby też wiedzieć co to jest ironia, satyra, żart a także i metafora (nie „matafora”) czy porównanie.
  Pan Gajowy bardzo często używa tych form i robi to znakomicie. Pana problem jeżeli Pan takich rzeczy nie pojmuje.

 18. Marucha said

  Re 16:
  Niech Pan się nie martwi. Ja też jestem zwolennikiem Lukaszenki i jego mądrej, pronarodowej polityki. W porównaniu z nim nasze „mężyki stanu” to zwykłe śmiecie.

 19. maasteer69 said

  a tym Białackim to już słuchać się nie chce
  Toż mu domu nie spalili jak dla Wesołka, ale o naszych opozycjonistach w jedynie słusznej propagandzie nawet nie powiedzą

 20. — Do Pan Miet na 17-tce — Nie moge pojac , ze Pan Miet nie pojmuje , ze Pan Wiesdomar z 16 wlasciwie pojmuje , ale chcial sie przekonac jak to pojmuje Pan Miet . Ja z kolei , chcialem zobaczyc , jak Pan Miet pojmuje zarty , Go dotyczace . Ale gdyby pojmowal nieprzyjaznie , to przepraszam .

 21. Marucha said

  Re 20:
  Pociągnijmy dalej: nie można pojąć, iż p. GprP nie pojmuje, iż Miet pojmuje, iż p. Wiesdomar właściwie pojmuje, ale p. Miet chciał się przekonać, jak to pojmuje p. GprP, przy jednoczesnym sprawdzeniu, czy gajowy pojmuje, że ktoś inny nie pojmuje iż gajowy pojmuje.

 22. Kronikarz said

  Gajowy,

  Eee tam, tak juz mamy dosyc pajacow i chazarow, ze powinien Pan jeszcze mocniej walic, wiec dosyc juz tego prawdania (tlumaczenia) sie !

  Juz sie bowiem radowalem, ze staje sie Pan w komentarzach coraz bardziej cierpki a tu, w /15…

  Swoja droga, to w uwadze wstepnej troche Gajowy przedobrzyl ironie w pewnym miejscu tekstu, co dla nowicjuszy moze byc niestrawne.

  Suwerennosci w Nowym Roku zycze !

 23. wiesdomar said

  Ad 18, Ad 22.
  Serdecznie dziękuję p. Gajowemu za ujawnienie prawdziwych intencji, oraz p. Kronikarzowi (ku mojemu pocieszeniu) za rozwiązanie tego gordyjskiego węzła. Istonie jeszcze wiele mi brakuje, żeby móc równo prawnie pisać na Tym forum. PS. Do Naszego Dziennika także mam zastrzeżenia podobnie jak p. Gajowy. W swoim czasie niejaki red. Wybranowski tam pisał (czyt. kłamał), ze „becikowe” to populistyczny wymysł Kaczyńskich, podczas gdy jako jedyni w tym cyrku głosowali przeciw. Co do chazarów, to określenie jest nie głupie, gdyż zawiera istotną informację, żeby nie mylić Chazarów z Semitami, co na siłę starają się nam wmówić różnego gatunku przebierańcy, podszywający się pod Semitów, w celu uprawomocnienia swojej zbrodniczej obecności na tamtym terenie.

 24. Joe said

  Ze Gajowy pojmuje iz ktos inny nie pojmuje….zeby jakos tam bylo…bo jeszcze nigdy tak nie bylo zeby jakos nie bylo..
  .Dobry Wojak Szwejk

 25. […] i stad sie biora wspolne manewry wojsk zagrozonych republik  na aktualnej granicy obu imperiow (https://marucha.wordpress.com/2012/12/29/znow-zademonstruja-sile/ ) […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: