Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  wanderer o Nano-tranzystor, który wnika d…
  wanderer o Fałszywi przyjaciele Ukrainy
  Ale dlaczego? o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Ale dlaczego? o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Zbigniew Kozioł o Olga Semieniuk w kosmosie
  minka o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Carlos o Nano-tranzystor, który wnika d…
  Wlodek o Kogo jebać, jak i w co?
  Jack Ravenno o Czy cena przekopu Mierzei Wiśl…
  Jabo o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
  Wlodek o Nano-tranzystor, który wnika d…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Krzysztof M o Nano-tranzystor, który wnika d…
  plausi o Rachela Wallensky (CDC): NIGDY…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Pokaz izraelskiej tożsamości narodowej na wycieczkach w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2012-12-30 (Niedziela)

Recenzja książki „Above the Death Pits, Beneath the Flag: Youth Voyages to Poland and the Performance of Israeli National Identity” [Nad dołami śmierci, pod flagą: wycieczki młodych do Polski i pokaz izraelskiej tożsamości narodowej] –  Jackie Feldman, 2008, Berghahn Books, Nowy Jork, Oxford.
Jan Peczkis, tłumaczenie Ola Gordon

*                  *                  *

Spostrzeżenia o holokaustycznych wycieczkach izraelskich nastolatków do Polski.
“Od ponad 20 lat, szoah odgrywa coraz większą rolę w izraelskiej pamięci zbiorowej i świeckiej religii” (s. 1).

Ta książka daje cenne informacje o wizytach izraelskich w Polsce; z encyklopedyczną dokładnością omawia niemal każdy aspekt tych wydarzeń. Izraelskie wycieczki do Polski wzrastały liczbowo od 400 osób w 1988 do 28.000 w roku 2005 (s. 249).

Żydowski ”Marsz Żywych” w Oświęcimiu – armia i symbole Izraela na polskiej ziemi

Jeśli masz, czytelniku, idealistyczną opinię o stosunkach polsko-żydowskich, przygotuj się na szok. Od jakiegoś czasu badałem żydowski antypolonizm [zob. Peczkis Listmania: EXPOSING POLONOPHOBIA…- ujawnienie polonofobii…]  i niektóre informacje zawarte w tej książce mnie przeraziły. Książka, żydowskiej autorki, w dużej mierze potwierdza najbardziej cyniczne i skrajne polskie poglądy o charakterze i motywach izraelskich wizyt i “Marszów żywych”.

Zacznijmy od tego, że spostrzegwczy czytelnik zobaczy w książce zwykłą tendencję zrzucania odpowiedzialności za holokaust z tych, którzy go dokonali – Niemców. Na przykład, podczas modlitwy na miejscu ruin krematorium w Birkenau, lider pyta, jak długo Żydzi będą zdobyczą i ofiarą Gojów (s. xiv). Jest to fałszerstwo. Oprócz Persów Hamana, hitlerowscy Niemcy byli jedynymi Gojami, którzy kiedykolwiek próbowali eksterminować Żydów. Tym sposobem Auschwitz jest powszechnie nazywany ZIVILIZATIONSBRUCH – upadek cywilizacji (s. 1).  Czy był to naprawdę upadek cywilizacji człowieka, czy cywilizacji niemieckiej?

Jest w niej także przenoszenie odpowiedzialności za holokaust z  Niemców, gdzie jest jej miejsce – na Polaków. Feldman (s. 88; zob. także s. 115) powtarza raczej głupie twierdzenie (wydając się usprawiedliwiać to kłamstwo),  że powodem przenoszenia odpowiedzialności jest to, że “Niemcy nie są wyraźnie obecni”, a więc Polacy mogą służyć jako obiekt zastępczy dla osób postronnych, a nawet katów.

Przewrotność tego absurdalnego i obraźliwego dla Polaków czynienia z nich kozła ofiarnego polega na tym, że to strona żydowska często narzeka na bycie kozłem ofiarnym!

Umierający Żydzi, dymiące kominy itd., też nie są “wyraźnie obecne” – i nie były przez 70 lat –  ale to ani trochę nie zwalnia odwiedzających od obowiązku poświęcania im swojej uwagi.

Przesunięcie żydowskiej wrogości z Niemców na Polaków ma  także miejsce w innych subtelnych kontekstach. Feldman (s. 78) ukazuje charakterystyczne zachowanie się uczestników o oczywistej wymowie: dla odwiedzających Polskę Izraelczyków wnętrze autokaru czy hotelu stanowią “wewnętrzną przestrzeń” ciepła, żydowskości, bezpieczeństwa, radości, życia –  i “nas”. “Przestrzeń zewnętrzna”, Polska, przedstawia dokładną odwrotność: zimno, holokaust, niebezpieczeństwo, napięcie, smutek, śmierć –  i “ich”.

Aspektu “dialogu polsko-żydowskiego” podczas izraelskich wizyt nie powinno się przeceniać. Feldman zauważa, że “spotkania z polską młodzieżą i polskimi przewodnikami (kiedy mają miejsce) są tak prowadzone, by miały mały wpływ na urabianie poglądów młodzieży żydowskiej. Rzadko słucha się opowieści polskich ofiar holokaustu, rzadko wspomina się o dylematach, jakie napotykają polskich naocznych świadków. Nawet sprawiedliwi Goje występuja jako postacie teatralne, wyniesione z zapomnienia przez uznanie i szacunek ze strony państwa izraelskiego, a nie jako “ci inni” zasługujący na wysłuchanie” (s. 242).

Polacy pełniący funkcję przewodników byli zniechęcani pod róznymi pretekstami (s. 66). Spotkania między młodzieżą izraelską i polską zostały maksymalnie skrócone, rzekomo z powodów bezpieczeństwa (s. 61). Polscy przewodnicy w Auschwitz-Birkenau zostali także usunięci albo nakłonieni do milczenia (s. 136-137).

Izraelscy ochroniarze otaczają odwiedzających Izraelczyków. Ta polityka jest częściowo zgodna z procedurami nawet wewnątrz samego Izraela (s. 93). Ale Feldman przyznaje, że ma to ma miejsce również w celu wzmocnienia poczucia antypolskości: “Organizacja ochrony umożliwia uczniom wyobrażenie sobie, że wrócili na scenę zbrodni, żeby odtworzyć polsko/gojowsko-żydowską sytuację podczas holokaustu. Ale tym razem, dzięki państwu Izrael, są oni  odwiedzającymi. Poza rolą funkcjonalną, bardzo widoczna obecność izraelskich sił bezpieczeństwa stanowi ważny element symbolicznego świata podróży” (s. 71).
Jeszcze raz niemieccy sprawcy gdzieś zniknęli.

Polacy muszą być wstrząśnięci tym, że znajdują się w towarzystwie niemieckich masowych morderców (naziści) i archetypicznych morderczych starożytnych Gojów (Amalechici). Feldman dowcipkuje: “W Polsce (izraelskie) flagi skierowane są nie przeciwko obecnemu wrogowi, ale przeciwko przeszłemu wrogowi – nazistom, Polakom lub Amalechitom” (s. 264).

W przeszłości stawiano zarzuty niektórym Polakom, którzy rzekomo twierdzili, iż Żydzi zasługiwali na śmierć z powodu ich roli w ukrzyżowaniu Chrystusa. Jak na ironię, niektórzy nowocześni Żydzi angażują się w podobne potępienia zbiorowe. Mówią, że Ukrańcy zasługują na katastrofę Czernobyla, ze względu na to, „co zrobili Żydom” (s. 58), a Polacy zasługują na biedę jako karę za ich rzekomy udział w holokauście (s. 87).

Naomi, jedna z przewodniczek, powiedziała izraelskim nastolatkom odwiedzającym Treblinkę: “Żaden Polak nie pracował w obozach smierci, wbrew szeroko rozpowszechnionym mniemaniom. Polacy nie byli kolaborantami Niemców. Oni są bardzo nacjonalistyczni. Nie chcieli żyć pod okupacją. Mimo, że nienawidzili Żydów” (s. 112). Czy ta ostatnia uwaga nie ukazuje żydowskiej nienawiści do Polaków?

Nic dziwnego że izraelscy nastolatkowie otrzymali potężną dawkę indoktrynacji o wszechobecnym i intensywnym polskim antysemityzmie (s. 88). Poza ignorowaniem sytuacji historycznej, która umieściła Polaków i Żydów w sytuacji konfliktowej – oraz nieuwzględnieniem częściowej żydowskiej odpowiedzialności za negatywne aspekty stosunków polsko-żydowskich – najważniejsze jest, że polski antysemityzm wcale nie był powszechny. [Zob. np. Peczkis Listmania: Pre-WWII Polish Jews Experiencing Little Or No Anti-Semitism – Przed II wojną światową polscy Żydzi nie napotykali na żaden albo na nieznaczny antysemityzm].

Rzadko przerywa się tę mantrę – “Polacy są antysemitami”. Pewien młodzieniec izraelski, widocznie nawiązując do faktu, że Arabowie są również antysemitami, ostrzegł: “I to my jesteśmy narodem, który najbardziej cierpiał z powodu antysemityzmu, a teraz jesteśmy antysemitami. Nigdy nie słyszałem nikogo, kto nie przeklina Arabów” (s. 122).

Program wizyt izraelskiej młodzieży do Polski jest jednoznaczny. Feldman mówi: “Pośród najważniejszych przekazów z tych podróży jest taki, że Polska jest cmentarzem [żydowskim] i wrogim krajem antysemickim, oraz że kontynuacją życia Żydów w diasporze jest Izrael” (s. 177).

Niektórzy Polacy uważają, że izraelskie wizyty są prowokacją. Feldman, stosując ogólnikowy język, uznaje, że to jest nie tylko prawdą, ale zamierzoną prawdą. Cytuje broszurę ministerstwa, która potwierdza, że wizyty mają konfrontować Polaków z ich “rolą w tragedii żydowskiego narodu” (s. 73). Dodaje: “Widoczny pokaz izraelskich symboli i masowe porcesje przez terytorium uważane za wrogie, nie tylko wzmacnia wspólną przynależność, ale zapowiada żydowsko-izraelskie roszczenia do dziedzictwa i pozostałości szoah wobec “innych” Polaków (s. 73)

Polacy zastępują nie tylko niemieckich masowych zbrodniarzy. Polacy są uważani również za rodzaj substytutu dla arabskich ekstremistów. Jak pisze Feldman: “Odizolowany charakter wycieczek i spotkania (prawdziwe czy wyimaginowane) z polskim antysemityzmem są rozszerzone na spór arabsko-izraelski” (s. 274-275).

W książce jest jedno krótkie wspomnienie o “innych zbrodniach nazistów” (s. 60) przez izraelskiego krytyka wyjazdów do Polski. Nie ma żadnych dowodów na to, że izraelska młodzież odwiedzająca Polskę jest uczona, przynajmniej w jakimś istotnym stopniu, iż nazistowscy Niemcy zamordowali także miliony Polaków. Wręcz przeciwnie – przeważającą opinią, co nie dziwi, jest judeocentryzm, jeśli nie judeoszowinizm. Feldman komentuje: “Ponadto, dla większości uczestników, Polacy nie są współofiarami, ale obserwatorami holokaustu albo jego sprawcami” (s. 138).

Niektórzy prominentni Izraelczycy krytykowali wiążące się z holokaustem wizyty do Polski jako środki wpajania izraelskiego nacjonalizmu (s. 19, 60) oraz za podtrzymywanie polityki chcącej “minimalizować kontakty z nowoczesną Polską i wpajanie negatywnego odczucia tego miejsca” (s. 20). Niektórzy polscy dyplomaci również sprzeciwiali się antypolskiemu charakterowi tych wizyt (s. 267).

Polacy powinni się usilnie starać, aby potwierdzić o sobie opinię najpotworniejszych antysemitów, zbrodniarzy i bandytów jedzących żywcem czcigodnych rabinów. Może to zahamowało by masochistyczny masowy napływ Żydów do naszego kraju, gdzie dobrowolnie narażają się na prześladowania, dyskryminację, wrogość oraz  wszechobecność odrażających figur Jezusa, który – jak powszechnie wiadomo – gotuje się w piekle w ekskrementach.
Zobacz też: https://marucha.wordpress.com/2007/05/11/to-napisano-w-przekroju-a-nie-w-poradniku-antysemity/
Admin.

Komentarzy 31 do “Pokaz izraelskiej tożsamości narodowej na wycieczkach w Polsce”

 1. Mówcie co chcecie, ale Niemcy wiedzieli jak rozwiązać należy problem i prawie im się to udało. Nie był to żaden Zivilizationsbruck, tylko raczej wielkie sprzątanie świata. Persowie mimo spaczenia etnicznej tożsamości nadal pozostali niezłomni, gdyż wciąż żyje w nich wielki, prastary duch zbiorowy tej Aryjskiej Nacji, choć od stuleci przyduszony chorobą islamu. Cwaniaki strugane i niezagazowane takoż mają się nieźle i nawet robią z Niemcami wielki geszeft UE. Wiedzą, że cały świat ich nienawidzi, ale i tak niezłomnie pracują na swój ostateczny holokaust, byle z tego zawczasu ciągnąć zyski. Niestety, Polak choć potrafi mocno dać w ryj, to zawsze był frajerem dymanym przez wszystkich dookoła i co najwyżej murzynem Europy a nie jej suwerenem (I RP to skansen ciemnoty, prywaty i wyzysku przez żyda i rodzime kurwy – tak jak dziś). To Ruscy już byli o niebo mądrzejsi, bo przy całej swej wewnętrznej nieudolności poszli drogą nacjonalistyczno-imperialną, tworząc potęgę, z którą żydowscy podpalacze świata i inne kanalie muszą liczyć się aż do dziś.

 2. Ad. Admin

  „Polacy powinni się usilnie starać, aby potwierdzić o sobie opinię najpotworniejszych antysemitów, zbrodniarzy i bandytów jedzących żywcem czcigodnych rabinów. Może to zahamowało by masochistyczny masowy napływ Żydów do naszego kraju”

  – Wtedy „nasz” rzad dałby każdemu z nich obstawę, za którą zapłacilibyśmy my wszyscy.

 3. Ad. 1

  „Niemcy wiedzieli jak rozwiązać należy problem i prawie im się to udało”

  – Rozwiązali jedynie problem biedoty. Chodziło tylko o to i o nic więcej. Bogatych nikt nie ruszył. W wyzwolonym Berlinie natknięto się na całkiem sporą diasporę, która sobie, przez nikogo nie niepokojona, w najlepsze egzystowała.

 4. RG said

  Ad.1

  Niemcy jako marionetki Zachodu, które miały się pozbywać tylko parchatych „braci” z Europy Wschodniej nic nie wiedzieli, ani nie mogli zrobić. Może nie większymi, lecz niewątpliwie prawdziwymi antysemitami byli Napoleon, czy Bismarck.

 5. JO said

  Ad.4. Nie prosze Pana, ONI tylko byli uleglymi Propagandzie, tej samej , ktora wciaz trawa. Antysemityzm MUSI byc I jest Tworem ZydoMasonerii. Jest Filozofia Talmudyczna, ktora Ma podlozu Gett.

  Zyd wywoluje Antysemityzm w Celu Tworzenia Zbiorowosci zYdowskiej, jej Kontroli, Rabini…
  Hitler albo Byl Takim Zydem lub Byl Prowadzony Przez Takich Rabinow.

  Ta Filozofia nierozumiana Przez Katolikow Trawa a jest Prosta, jest odwroceniem Katolicyzmu, Ortodoksji. By Tworzyc Spoleczna Zydowska musi byc niepokoj, Wieczna Rewolucja….Marks, Engels nic Nowego nie wymyslili. Napoleon, Hitler byli Przyjaciolmi Zydow a nie iCh Wrogami…

  Niech Pan Pamieta, ze Zyd co innego mowi, co innego mysli co innego Robi.
  Tylko Kosciol potrafi odroznic Prawde od Falszu w mowie Zyda.

 6. JO said

  Polacy w I RP Dali sie oszukac. Nie mozna miec do Naszych Ojcow pretensji za to, gdyz taki Byl Plan Bozy w chwili slabej Wiary u Wszystkich Polakow…nie tylko Szlachty ale wszystkich Stanow…..

  czy Chlopa Zyd Sila zaganial do Karczmy?

  czy takich Maryn jak w powiesci Chlopi bylo kilka?….

  A dzis , to , ze na, odebrano Morderstwem Elite nie zwalnia Nas Osieroconych od odpowiedzialnosci.

  kara jaka nad chodzi jest dla Nas Laska od Boga, kto tego nie rozumie, bedzie sie smazyl….

 7. JO said

  W oswiecimiu ..zginelo kilkaset tysiecy Zydow a Polakow Ponad Milion.
  Oswiecim byl przede wszystkim obozem Smierci dla Polakow a nie Zydow

  W czasie gdy dzialal Oswiecim Rzesza Niemiecka Budowala Panstwo IZRAEL i jego Syjonistyczny Narod a nasze Panstwo I Narod wspolnota w tym Syjonistycznych Zydow Likwidowala.

  Wycieczki Zydow do Oswiecimia powinny byc Zabronione, gdyz sa kontynuacja Ideii Wielkiego Izraela I Smierci Naszego Narodu I Panstwa.

  Talmud nigdy wprost nie mowi a wymowa tych Wycieczek wlasnie jest smiertelnie antypolska

 8. Joe said

  Ile wody w Wisle jeszcze uplynie zeby polski leming to zrozumial Panie JO.?…A Prof. F. Koneczny zostawil tyle materialu
  na ktorym mozna bylo zbudowac silna Polske….Nie leming wolal byc klepanym po plecach i podziwiany wraz z JP.II i jego pomnikami.

 9. JO said

  Ad. 8. Czas Potrzebny na wyginiecie Lemingow….tyle.

 10. Fran SA said

  Przywrocic polskie, katolickie zakonnice do polskiego, katolickiego klasztoru na Zwirowisku!
  Przeciez panstwo Izrael powstalo dopiero w 1948 roku!!!!!!!!! A wiec kilka lat po wojnie!
  Co robia na polskim Zwirowisku flagi izraelskiego, nowego panstwa????
  Moze bedziemy sie ubierac w polskie flagi na terenie np. Dachau?
  Nie wspomne, ze polskie flagi powinny wyscielic wszystkie baraki oswiecimskie, w ktorych przebywali Polacy.

  A to takie wspominki, tych co przezyli:

 11. Fran SA said

  http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-news/auschwitz-begins-150-million-restoration-project-1.435225

  Ciekawe, komu to potrzebne i komu moze sie przydac.
  Czy beda budowac komory gazowe???

 12. RomanK said

  To jest potrzebne „Kascie Trzymajacej Wladze” w Polsce, czyli Parchatosarmacji….
  To ja uwiarygadnia, sankcjonuje i daje poczucie bezpieczenstwa oraz zapewnia zdolnosc kredytowa:-)))).

 13. wet3 said

  @ RG
  Chyba cos sie panu „pieprznelo”? Nie jest to pewne w 100%, ale jest bardzo duzo podejrzen, ze tworca Kulturkampfu byl jednym ze „starszych i madrzejszych”. Za tym wyraznie przemawia jego stosunek do Polakow – ktorych, wg niego, nalezy tepic, bo mnoza sie (oby tak bylo dzis!!!) jak kroliki.

 14. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 15. (wersja eufemistyczna i wzbogacona)

  @ KrzysztofM
  Nie żebym nawoływał do przemocy – ja tylko troszkę filozofuję – ale zapodam Tobie cytat z pewnego forum: NIECH NIENAWIDZĄ, BYLEBY SIĘ BALI! Eskalacja terroru uczyniłaby żydowską władzę w Polsce w pełni widoczną i namacalną, nikt by odtąd Michnikom i telewizjom nie uwierzył i zaczęłyby się wspaniałe pogromy! Polska siła liczebnie przewyższa żydowską miernotę, która tu się panoszy przez naszą faktyczną apatię, gdyż brak wyrazistych aktów patriotyzmu i płomiennych odezw na portalach społecznościowych, które ośmieliłyby innych – efekt domina. Poczytaj sobie Mein Kampf.

  @ IO
  O realiach życia w I RP w ostrych słowach pisał m.in. pan Johann Georg Forster, który widział też, jak się żyje gdzie indziej – jako podróżnik po Europie, miał on szeroką skalę porównawczą. Jest to smutne i przerażające, ale prawda boli. Ile dziś z tego sami jesteśmy w stanie przepracować?
  Pan Adolf Hitler nie był sprzedajnym wielbicielem gudłajów, choć przez pewien czas taktycznie chodził na masoneryjnym łańcuchu. Jestem przekonany, że po zwycięstwie nad CCCP i USA, także i bogatym żydkom zrobiłby trzecią kryształową noc długich noży, z finałem w kominie. :d
  W czasie wojny Polacy o przyzwoitym wyglądzie i nie prowadzący działań dywersyjnych przeciw Rzeszy, raczej nie trafiali do takowych pensjonatów, gdzie zapewniano trzy regularne posiłki dziennie, pełne zatrudnienie i ochronę z psami. Jedyny istotny wyjątek to na początku akcja A-B, która była odwetem za naszą polityczną głupotę i przekorę, która całkiem rozwaliła Führerowi plany, a jak wiadomo był ambitny i mściwy. Czesi od początku szli roztropnie i ugodowo, i przez całą wojnę włos im z głowy nie spadł (nie licząc dwóch spalonych wiosek, gdzie grasowali nasłani przez pijaczynę Churchilla mordercy lubianego notabene przez Czechów protektora Heydricha). Czyżbyś nie wiedział Kolego, że Niemcy wysoko cenili honor, dojrzałość i jakość, a kurestwo i bylejakość bezwzględnie tępili?! Z drugiej strony część mieszkańców naszego kraju, zwłaszcza rasowych Polek, potrafiła wyzyskać dziejową szansę na sukces, a jeszcze więcej bezmyślnie grało Niemcom na nerwach poprzez ukrywanie hołoty żydowskiej i ruch oporu, no i było to co było. I błagam, przestań już żenić banialuki o ‚smażeniu się’ czy ‚testowaniu wiary’, bo Polacy i tak od wieków wzorowo zdają egzamin z głupoty; poza tym dla każdego człowieka nie związanego z Kościołem, podobna argumentacja jest co najmniej groteskowa, a chyba nie chcesz ośmieszać swojej wiary? I pamiętaj co powiedział Osho Rajneesh: WIARA UKRYWA TWOJĄ NIEWIEDZĘ! Wszystko można wyjaśnić racjonalnie na drodze fizyki kwantowej, lub też meta-racjonalnie poprzez ambitny rozwój duchowy.

  Ezo-suplement:
  Bóg, który stworzył ludzi NA SWÓJ OBRAZ I PODOBIEŃSTWO, boi się tych magów, którzy nie są wobec Niego lojalni, gdyż wie, że na wysoko-kosmicznym poziomie zaawansowania byliby oni w stanie Mu zagrozić. Jest to możliwe, gdyż tylko w badziewnym astralu po opuszczeniu cielesnej powłoki (OOBE), umysł największego tępaka staje się nadzwyczaj bystry – a są światy znacznie doskonalsze niż astral, gdzie progresywnie dostępne są coraz większe zasoby mocy, wiedzy i jakości pojmowania… A na szczycie tej drabiny stoi Bóg, który niekoniecznie musi być czystą miłością – lubi żeby coś się działo, ma swoje wady i boi się, by Go ktoś nie ‚wygryzł’. Co innego gdy ma się do czynienia z mistrzem zaufanym i lojalnym, jak Jezus czy hrabia St Germain, którzy z racji swej doskonałości osiągnęli pełne energetyczne zestrojenie ze Stwórcą. To jest najlepsze, co może nas spotkać! A w życiu doczesnym walka i przemoc jest dopuszczalna. I tu wielkie brawa dla takich katolików jak Admin, który broni swoich subiektywnych przekonań z żelazną konsekwencją, co jest imponujące. 🙂

 16. Przecław said

  ad.1.
  A cóż to takiego ci „niemcy”. Twierdzenie że to potomkowie Ariów jest pozbawionym podstaw majakiem niedouka jakim był Hitler. Ariowie to w prostej linii Słowianie, a także skorelowani z nimi starożytni Hetyci z Persji oraz kasta bramińska z Indii, Ariowie to Etruskowie, czyli antyczni Słowianie, autochtoniczna ludność Europy, która zbudowała Rzym, stworzyła pismo łacińskie, cywilizację europejską, była u zarania tworzenia się greckiej mitologii i podstaw chrześcijaństwa. Wszystko to zniszczyły bandyckie hordy barbarzyńców do spółki z żydami zamieszkującymi Cesarstwo Rzymskie. Na te hordy barbarzyńskie, jako swych protoplastów powołują sie obecni niemcy.

 17. Fran SA said

  Ta cala hucpa oswiecimska jest jednym wielkim skandalem!
  Nikogo nie obchodza inne obozy. Ciekawe, dlaczego?

  http://www.rys2sense.com/anti-neocons/viewtopic.php?f=11&t31292

 18. Ad. 16

  Niemcy do Germanie, plemię pasterzy i łupieżców ze stepów dalekiej Azji. Wszyscy byli rudzi. Gdy Słowianie byli już kulturą wysoko rozwiniętą, osiadłą, Germanie żyli z rabunku, odziewali się w skóry, żywili się mlekiem i mięsem. Wyparci z Azji, poszli na zachód, tam dostali po łbie od Słowian, więc poszli na północ, przez Wyspy Alandzkie do Skandynawii, gdzie też raju nie mieli. Więc dalej przez Danię na tereny dzisiejszych Niemiec. Tyle w nich Ariów, ile krwi Słowian przejęli porywając ich kobiety.

 19. Ad. 16

  Co do Etrusków: to południowo-zachodni Słowianie, mający własne pismo (znane z zabytków etruskich). Pismo Słowian, nazywane runami znajdowane jest od Dublina po Morze Czarne, a jak na terenie prastarego Arkaim (na Uralu) się pokopie, to pewnie i tam się coś znajdzie.

 20. Fran SA said

  Ciekawe, kogo oni mordowali?

 21. Przecław said

  Etruskowie to Slowianie, z pewnością jednak nie Rosjanie. Równierz Wenetowie to Słowianie.

 22. p.e.1984 said

  Młodzi Żydzi są przygotowywani do roli rasy panów. Wpajana im nienawiść do Polaków jest oczywista – władca nie może mieć humanitarnych skrupułów wobec półzwierzęcego niewolnika-Polaka. Oni nie mogą mieć żadnych zachowań, kiedy przyjdzie im wyrządzić Polakowi krzywdę. Humanista żydowski to zakała – wyradza się w jakiegoś Finkelsteina czy owijającego w bawełnę Chomsky’ego. A Żydom do kontaktów z polskimi podludźmi są potrzebni młodzi o mentalności SS-manów. Jak ich się robi?
  Leszek Żebrowski o Jedwabnem, “Pokłosiu”, kłamstwach A. Bikont i żydowskich zbrodniach

  (…)
  Wystąpienie L. Żebrowskiego, zainspirowane “Pokłosiem” jest wartościowym kompendium wiedzy historycznej na temat niemieckiego mordu w Jedwabnem i niektórych kłamstw i manipulacji związanych z historią tej zbrodni. Jak dotąd żadna osoba omawiająca ten film nie zastanowiła się nad pewną jego “funkcją dodatkową”, obok “pedagogiki wstydu” / “pedagogiki winy” wobec Polaków. Otóż film ten może być narzędziem prania mózgów żydowskiej młodzieży na antypolonizm, pod hasłem “patrzcie, to nie my, to uczciwi Polacy sami się przyznali – i są za to atakowani przez polskich antysemitów”. Żydowska młodzież w Izraelu już i bez takich materiałów ma mózgi wyprane na antypolonizm (co widać we fragmentach filmu Zniesławienie (Defamacja)). (…)

 23. Niedaleko said

  Izrael jest gdzie jest tylko i wyłącznie z powody Ropy Naftowej. Kreślenie sztucznych linii dało możliwość zrobić lepszy biznes z stworzonymi krajami i pomieszanymi grupami etnicznymi które przez wieki miały swój własny ukształtowany balans. Ta równowaga była zakłócona na zawsze z powodu Ropy. By trzymać rejon w szykach potrzebna jest stała sytuacja niestabilności i Izrael świetnie się w tą taktykę komponuje.

  Ciekawe czy prawdę jak okrutnie byli Żydzi przez swoich Syjonistycznych „braci” zapędzani do Izraela dociera do tych młodych „turystów”. Jestem pewny ze nie bo na pewno tej książki za $125 nie kupią,
  „Zionism in an Arab Country : Jews in Iraq in the 1940s”
  http://tinyurl.com/aj53nep
  gdzie by dowiedzieli się że

  „Of sorts, yes, Meir-Glitzenstein says. According to her research, three separate Knesset committees reviewed the operation. They discovered that some of the Israelis stationed in Aden, including senior JDC staffers, engaged in black-market smuggling. They knew the immigrants suffering but didn’t care. Some staffers went so far as to beat the pilgrims with clubs and steal what little property they had managed to take with them.

  In response to the Knesset inquiries, the JDC replaced their representatives in Aden. „But not a single JDC staffer was ever indicted,” Meir-Glitzenstein says. „”

  Bici, okradani i ogólnie traktowani jak nie potrzebny towar jak docierali do Izraelu !!! Do tego jeszcze jest historia tych Etiopii, która równie jest okrutna.

  http://jewishrefugees.blogspot.com/2012_05_01_archive.htm

  „”Na początku listopada 1949 r. do Izraela zaczęły docierać pierwsze samoloty z Żydami z Jemenu. Całość operacji nazwano „Zaczarowany Dywan” i trwała ona do września 1950 roku. W tym czasie przewożono jemeńskich Żydów na teren kontrolowanej przez Brytyjczyków bazy w Adenie (Jemen). Następnie amerykańskie i brytyjskie samoloty transportowe przewoziły uchodźców do Izraela. Ogółem wykonały one 380 lotów, przewożąc 49 tys. Żydów (47 tys. z Jemenu, 1,5 tys. z Adenu, 500 z Erytrei i Dżibuti). Zostali oni ewakuowani z powodu nasilających się prześladować ze strony Arabów.””
  Przez tysiące lat tam żyli i nagle”uciekać” musieli? Czemu nie wcześniej?

  http://www.izrael.badacz.org/historia/after.html

  Lub tej wesołej nowiny na nowy rok,
  http://tinyurl.com/b8urkob

  Karmią ich kłamstwami bo Izrael to jedno wielkie kłamstwo które skończy się jak skończy się ropa. Aby sie do tego przygotowac potrzebny jest im Iran bez broni atomowej.

 24. wi9esiek56 said

  Powinienem już pisać Wiesiek 60.Starzeję się.O udziale żołnierzy żydowskich w armii niemieckiej wiedziałem już bardzo dawno.Jeszcze wcześniej wiedziałem natomiast o udziale żydów w holokauście Ukraińców i Polaków na wschodzie z żydowskiej ręki.Tę wiedzę miałem z pierwszej ręki ,moja matka wychowała si ę w Łucku.Żydostwo witało armię Ruską 17 września ,tak jak w Jedwabnem i natychmiast z nią współpracowało.Właściwie całe NKWD było żydowskie ,tak jak po wojnie UB i cały tzw.aparat prawny .Tak się dzieje do do dzisiaj,Wszystkie szczeble władzy ,od wsi do rządu są w rękach obcych,to widać po wynikach ich pracy.Za zbrodnie w latach 40 i 50 nikt nie był ukarany.żydostwo przyjeżdża do Polski jak do kolonii.Myślę że czas już na reakcję.Czas wywalić z polityki Kaczora i Donalda i Kwasa I Milera i Mazowieckich i Michników , czas na Polaków.Z Nowym Rokiem.Pozdrawiam

 25. Przecław said

  ad.18.Krzysztof M
  Zdaje się jest to pogląd Tadeusza Millera, z tym że pra-niemcy /tj.bandyckie azjatyckie plemię/ nie poszli na północ, bo musieli by przejść przez terytorium Słowian/Wenetów, oni poszli obrzeżami na zachód do Skandynawii, wzdłuż wybrzeża Finlandii lub po lodzie przez zatokę Botnicką. To oczywiście tylko hipoteza, jednak najprawdopodobniejsza z możliwych.
  Od niemców należy odróżnić Wikingów, którzy od początku mieli wysoki udział procentowy Słowian i od Słowian przejęli umijętności żeglowania. Ich działania wcale nie były zbieżne z niemieckimi, a często przeciwstawne. I tak, Irowie /Irlandczycy/ chętnie zapraszali Wikingów do obrony przed bandyckimi plemionami Anglów,Jutów i Saxów, które przenikały na ich wyspę z kontynentu europejskiego poprzez Brytanię.

  Panie Krzysztofie M, a jakie są dowody na to że ci pra”niemcy” byli rudowłosi ?

 26. JO said

  ad.22. Widac na przykladzie IZRAELA kogo byla cala ideologhia Nazistwowska przetestowana na Niemieckim Narodzie i z niego potem Wykastrowana a Rozwinieta na gruncie „Wlasciwego Narodu Starchych i Madrzejszych”

  Ta ideologia podtrzymywana jest na sile w rejonach takich jak Zmudz i Galicja po to tylko by Uzyc Durniow judeolemigo Zmudzkich i judeolemigoUkrainskich a potem ja tak samo Wykastrowac z tych Przypalow i obrocic ich w gorzej niz niewolnikow jakimi sa dzis Niemcy.

 27. Fran SA said

  Ad.23
  Niedaleko

  Tragedia jemenskich zydow byla bardzo dyskutowana w Izraelu, ale dopiero teraz. Zydzi mieszkali w Jemenie od bardzo dawien-dawna. Sa tej samej grupy semickiej co Arabowie z Jemenu. Wcale nie mieli ochoty wyjezdzac do Izraela tylko po to, zeby robic ‚numbers’ w tzw. wolnych wyborach w Izraelu, gdzie mialo byc wiecej zydow niz Palestynczykow..
  Moi bardzo dobrzy znajomi, ktorych rodzice (Zydzi z Iraku) mieszkali od pokolen w Iraku i mieli sie bardzo dobrze, opowiadali mi straszne historie.. Otoz ich rodzice mieli biznes z dywanami i czyms tam jeszcze i byli bardzo dobrze sytuowani. Alisci przylazla Haganah – partyzantka izraelska- i kazala wszystkim Zydom z Iraku sie wyniesc do Izraela. Tym, ktorzy odmawiali, palili sklepy i w ogole biznesy i straszyli, ze zabija. Pod kara smierci zapedzili kupe bogatych zydow z krajow arabskich do kibutzow.
  Teraz Izrael domaga sie … odszkodowania od np. Iraku za stracone zydowskie biznesy i … wypedzenie zydow z Iraku.
  Jakies trzy lata temu, znowu przegonili pozostalych Zydow z Jemenu. Poniewaz nie bardzo byli chetni, to Izraelici prowokowali/organizowali zamachy na Zydow opowiadajac, ze to Araby, z ktorymi ci Zydzi zyli od setek lat w wielkiej zgodzie.
  Stary trick prowokacyjny.

  Bardzo tragiczne dzieje Zydow z Jemenu w czasie powstania panstwa izrael opisane w ksiazce ukazaly sie ostatnio w Izraelu. Wstrzasajaca historia o tym, jak pedzili biednych zydkow z pustyni na pustynie, gdzie wielu zamorzyli glodem, bo w trakcie przepedzania agencja zydowska zapomniala zorganizowac odpowiedni transport i zabezpieczenie.
  A teraz bombarduja Jemen – biedne panstwo, ktore ma bardzo strategiczne polozenie i jest okupowane i bombardowane przez jankesowskie drony. Potem Izraelici zglosza ‚biblijne korzenie’ w Jemenie i zagarna caly kraj.

  Operation Magic Carpet: artykul z haaretza- izraelskiego dziennika:

  http://www.haaretz.com/culture/books/the-frayed-truth-of-operation-magic-carpet-1.432991

  Taniec jemenskich zydow:

 28. Fran SA said

  Zadziwiajace: Wystarczy isc na google i wystukac: Yemeni Jews Dance i wyskakuje jako pierwsze video z gory. Nie mam pojecia, czemu nie dziala z linku:

  A szkoda bo ciekawy ten taniec.

 29. JO said

  ad.27. Powtorka z historii Zydow w Polsce. UPO wcy mordowali Zydow by bogatych wystraszyc i zmusic do wyjazdu do izraela a biednych „zutylizowac”…
  Nie ma to jak zyd zydowi…

 30. Ad. 25

  „Cezar w swym dziele z I w. p.n.e. „De bello …”133 tak scharakteryzował Germanów:
  „Uprawą roli nie zajmują się, a pożywienie ich składa się po większej części z mleka, sera i mięsa. Nikt z nich nie ma ściśle wydzielonego pola albo posiadłości własnej … a po roku (naczelnicy) zmuszają do przejścia gdzie indziej”.
  „…rozboju, którym się trudnią poza granicami swego kraju nie uważają za hańbę …”
  „Zbożem niewiele się żywią lecz przeważnie mlekiem i mięsem … Wyrastają na ludzi o potężnej strukturze cielesnej, nie noszą innej odzieży poza skórami …”133
  Nie ulega więc wątpliwości, że jeszcze na początku nowej ery Germanie prowadzili życie na pół koczownicze, trudnili się wypasem bydła, odziewali w skóry i zmienili stale miejsce przebywania. Uprawą roli nie trudnili się, a niewielkie ilości zboża na swoje potrzeby kupowali lub zdobywali u plemion słowiańskich.” (3000 lat…)

  „Nazwa „Ruś”, jak podaje „Ipatiewskaja Letopiś”, jest nazwą germańskiego – wareskiego rodu-plemienia-Rus. Oznacza w językach germańskich – czerwony, miedziowy czyli rudowłosy. I rzeczywiście wśród rudowłosych Germanów kolor ten był powszechną cechą.
  W języku rosyjskim „rusawyj” oznacza – rudawy, w niemieckim roth, gockim – rauds. Finowie do dziś Szwedów nazywają – „Ruotsi” – rudzi. Łotewskie – rusa – znaczy – rdzę, a Grecy wyrazu -Rhos – używają jako nazwę Rosji, która weszła w użycie dopiero w XVI w.” (tamże)

 31. Ad. 25

  Wiking to nie była krew, a zawód, zajęcie. Coś jak pirat. Ciekawe, dlaczego nie ma badań genetycznych w Truso? … Lewaccy historycy mieliby zagwozdkę, bo Wikingowie okazaliby się Słowianami. 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: