Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Maxima Redemptionis
  minka o Wolne tematy (67 – …
  revers o „Niezawisimaja Gazieta”: Putin…
  lewarek.pl o Maxima Redemptionis
  minka o Bezczelność „dobrej zmiany”
  minka o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Boydar o Powstaje Fundacja Rodzina…
  minka o Rachunki większe nawet o tysią…
  Boydar o Jak piórko na wietrze…
  minka o Rachunki większe nawet o tysią…
  Marek o Powstaje Fundacja Rodzina…
  revers o Bandernachodźcy wyprowadzają s…
  ot co o Obrzezaniec
  Emilian58 o Judejczykowie i Putin
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Wojujący ateizm zagrożeniem dla Polski

Posted by Marucha w dniu 2012-12-31 (Poniedziałek)

Taki krzyż w Fatimie (!) to też profanacja.

Taki „nowoczesny” krzyż w Fatimie to też profanacja.

Odnosząc się do ostatnich aktów profanacji symboli chrześcijańskich w Polsce, prof. dr hab. Mieczysław Ryba, kierownik Katedry Historii Systemów Politycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ocenił, że są to przejawy wojującego ateizmu.

– Dziś w Polsce mamy do czynienia z zaostrzoną wojną kulturową, wydaną w Europie przez nową lewicę, która ni mniej, ni więcej tylko jest komunizmem, marksizmem w nowej postaci tzw. rewolucji kulturowej. Tutaj mamy też do czynienia z wojującym ateizmem nieco innego typu, ale jednak – powiedział w Radiu Maryja historyk.

Profesor zauważył, że „to się nie tylko przekłada na to, jak wychowujemy dzieci, jaki jest model rodziny, jaki jest model małżeństwa, ale ostatecznie jest to walka duchowa, również walka religijna”. – Tak jest to sączone medialnie, ale nie tylko, bo też w polityce. To wszystko natomiast uzewnętrznia się w konkretnych postawach poszczególnych ludzi. W postaci aktów agresji w miejscach m.in. kultu religijnego – dodał prof. Ryba.

IK
http://naszdziennik.pl

No cóż, Ojcowie II Soboru Watykańskiego nie tylko przystali na pozbawienie Kościoła wszelkich wpływów na państwo i stworzenie państwa „neutralnego” światopoglądowo, czyli antychrześcijańskiego – ale podeszli wręcz entuzjastycznie do tej ewidentnej zdrady wobec Chrystusa.
Na skutki nie trzeba było długo czekać.
Admin

Komentarzy 9 do “Wojujący ateizm zagrożeniem dla Polski”

 1. A said

 2. najnowszy model terminatora said

  http://krajskiomasonerii.nowyekran.pl/post/82659,czy-polska-zostanie-nowa-hiszpania

 3. galaszek said

  Przy takim postepie modernizmu czyli unowoczesnianiu czy raczej przystosowywaniu Koscioła do czasow wspolczesnych -w tym i sakraliow typu „Chrystus na Krzyżu”, tylko patrzec jak Sanhedryn Najwyzszy zwany tez czasem sądem ,przywroci prawomocnym wyrokiem dzielo bezmozgiej szmaty ktora ktos nazwał Dorotą Nieznalską -czyli ” genitalia na krzyzu” jako pelen uswiecenia atrybut kosciagogalny ktory raboksiedze zaczna wymieniac w miejsca istniejacych normalnych krzyzy meki Chrystusowej. …. bo jakze juz blisko temu „dzielu” w ktorym jakis satanistyczna szmata chce nam przedstawic Chrystusa do ” dziela” szmaty z tego samego materialu czyli modernizmu

 4. JO said

  Coz , jak powieszone dziecko moze byc przedmiotem Sztuki Zachwytu, to i Genitalia na Krzyzu wrazenia na Lemingach nie zrobia w szczegonosci gdy na Wlasnych Cialach lemingi pozwalja malowac czaszki, wbijac cekiny do nosa, pepka i zapewne innych czesci Dupy wlacznie jej malowaniem.

  Genitalia na Krzyz w takiej oprawie to jak „Prawy ” Biskup w Gronie skur…synow w Judeoepiskopacie.

  To sie nazywa Synerchia Sztuki Filozofii albo Filozofii Sztuki.

 5. Dr Wencki said

  Bezczeszczenie Jezusa Chrystusa w izraelskiej TV

 6. mykrak said

  Reblogged this on Verba docent, exempla trahunt..

 7. Marcin said

  Dane mi było widzieć w ubiegłym roku tenże krzyż ze zdjęcia oraz bunkier i bałwana JP2! Coś strasznego. Nie potrafię zrozumieć też faktu postawienia jakiejś wiaty przed głównym wejściem do sanktuarium.

 8. Pokręć said

  To by się zgadzało, w Chinach nazywało się to „hunwejbini” a my mamy „palikociarnię”…

 9. p.e.1984 said

  Profesor Ryba po raz kolejny raczy nie pojmować zjawisk, które komentuje (albo celowo zataja ich prawdziwą naturę). Cały „wojujący ateizm” jest oczywiście (tak jak nowa, „pedalsko-multikulturalno-liberalna” „lewica” [dla odróżnienia od nieistniejącej już lewicy ekonomicznej]) dzieckiem światowego żydostwa, które jednak nie ma na celu szerzenia marksizmu, komunizmu czy „rewolucji kulturowej”. Żydostwo ma na celu demoralizację narodów goim w sferze obyczajowej, zniszczenie tradycyjnego modelu rodziny – aby zniszczyć podstawy demograficzne, ograniczyć dzietność matek, a kolejne pokolenia pozbawić prawidłowego wzorca osobowego – kobiecego bądź męskiego, czyli dalej podmywać demograficzne fundamenty narodów goim. Zauważmy dodatkowo, że depopulacji poprzez zmniejszenie dzietności towarzyszy, forsowana przez Żydów imigracja arabskich islamistów i innych mniejszości ETNICZNYCH do niszczonych demograficznie państw.
  Obok demograficznego aspektu mamy jeszcze aspekt kontroli nad debatą publiczną – odsunięcia jej od spraw ważkich (ekonomicznych, demograficznych), ku silnie nacechowanym irracjonalizmem i emocjami. Wszelkie bezczeszczenie przedmiotów kultu jest medialne i łatwe do wykorzystania do mącenia w głowach. Przykład – wykorzystanie przez Żyda Jarosława Kaczyńskiego i żydowski PiS hucpy wokół krzyża przed pałacem prezydenckim i eskalowanie konfliktu. Całkowicie planowe – bo dopełnieniem do ostentacyjnej, karykaturalnej dewocji ludzi wynajętych przez Kaczyńskiego – były grupki wynajętych prowokatorów. Hucpa posłużyła do wykreowania medialnego Ruchu Palikota, który wobec hucpy pod krzyżem niektórym, zniesmaczonym reżyserowanymi ekscesami „obrońców krzyża” zaczął się zdawać obrońcą „normalności”. Taki sposób rządzenia debatą publiczną jest łatwy, Polacy podporządkowali się żydowskim trikom jak stado bydła.
  Inną odsłoną żydowskiej metody – efektem importu obcych grup etnicznych do krajów atakowanych – są konflikty na linii islam- zaatakowane imigrantami państwo narodowe (islamiści forsują swoje normy koraniczne – kwefy, czadory, chusty, przejmują dzielnice, zawłaszczają przestrzeń publiczną). Oczywiście dochodzi też w tych krajach do konfliktów islam-chrześcijaństwo. A władze atakowanych państw spokojnie i po cichu … zapalają z rabinami hanukowe menory, co wobec powyższego konfliktu zdaje się czymś normalnym i niekonfliktowym.
  Profesor Ryba jednak nigdy o tym nie powie. On jest ślepy na zagrożenie i nie rozumie, co się wokół niego tak naprawdę dzieje. Retorykę profesora Ryby w sprawie multikulturalizmu odkłamywałem już swego czasu w tekście Chybione wyobrażenia profesury KUL o naturze multikulturalizmu i jego propagatorach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: