Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Absurdy A.D. 2012

Posted by Marucha w dniu 2013-01-01 (wtorek)

Terror politycznej poprawności z roku na rok nabiera siły. W ciągu minionych dwunastu miesięcy poznaliśmy tak wiele jej przykładów, że pora stwierdzić: granice absurdu zostały w 2012 roku radykalnie przesunięte. Niestety, coraz częściej absurdy te przekształcają się w realne niebezpieczeństwo.

Czujemy się zobowiązani by przeprosić Czcigodnych Czytelników za długość niniejszej listy, przedstawiającej najbardziej absurdalne i groźne zjawiska z gatunku politpoprawności, które objawiły się w minionym roku. Mimo wszystko, to chyba jednak nie nasza wina.

Styczeń

– Szef francuskiego MSZ Alain Juppe zapowiedział, że Paryż dążyć będzie do „zweryfikowania” nowej węgierskiej konstytucji. To ciąg dalszy pokazywania mniejszym krajom Unii, jak niewiele, po akcesji do Wspólnoty, znaczy ich „suwerenność”.

– Przedstawiciele masonerii i grup ateistów podczas drugiego dorocznego „szczytu” zorganizowanego w Brukseli, zażądali praktycznego a nie tylko formalnego zrównania ich praw z prawami grup wyznaniowych i Kościołów.

– W Grecji pomimo widma bankructwa Ministerstwo Pracy uznało, że pedofile, ekshibicjoniści, sadomasochiści, piromani i hazardziści mogą się starać o rentę tak jak niepełnosprawni. Przypomnijmy, że na świadczenia dla dewiantów złożą się m.in. polscy podatnicy.

– Dzięki zaproponowanym przepisom, szwedzcy urzędnicy mogliby odbierać dzieci rodzicom, którzy zdecydowali się na domową edukację swoich pociech. Według polityków edukacja w szkołach jest tak wszechstronna i obiektywna, że nie ma potrzeby, by prawo oferowało możliwość edukacji domowej z powodów religijnych lub filozoficznych.

– „Publiczna modlitwa jest dozwolona, ale tylko jeśli nie wymienia się w niej imienia Jezusa” – tak orzekł jeden z amerykańskich sądów na wieść o tym, iż posiedzenie rady jednego z miast zaczynało się od modlitwy prowadzonej przez chrześcijan. Według sądu, odnoszenie się w 3/4 modlitwy do Jezusa świadczy o „faworyzowaniu chrześcijan”.

– Sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon, przemawiając 29 stycznia na otwarciu szczytu Unii Afrykańskiej powiedział, że „afrykańscy przywódcy muszą przestrzegać praw homosekualistów”. Włączył się tym samym w globalny nacisk na afrykańczyków, którym powiedziano, iż nie otrzymają pomocy finansowej, jeśli nadal będą dyskryminować „mniejszości seksualne”.

– Spora część brytyjskich polityków poparła pomysł produkcji z probówki dzieci trojga rodziców. W Wielkiej Brytanii obowiązuje wprawdzie zakaz klonowania, ale rząd przekonuje, że kontrowersyjne techniki mogą pomóc uniknąć niektórych chorób genetycznych, przekazywanych z matki na dziecko.

Luty

– Amerykańska armia nie dopuściła do odczytania listu pasterskiego katolickiego ordynariusza polowego USA w sprawie sprzeciwu wobec forsowanej przez prezydenta Baracka Obamę ustawy o ubezpieczeniach zdrowotnych. Dokonano również znacznej ingerencji w jego treść.

– Personel pokładowy LOT nie będzie mógł nosić symboli religijnych w widocznym miejscu – tak głosił projekt nowego regulaminu Polskich Linii Lotniczych. Spółka wycofała się z pomysłu dopiero po zmasowanej krytyce dokonanej przez katolików.

– W Holandii powstało pogotowie eutanazyjne. Zespół mobilnej eutanazji będzie spełniał „życzenia” klientów, których zabicia odmówili – ze względów etycznych – lekarze.

– Jedna ze szwedzkich językoznawców, stwierdziła niedawno, iż słowa „on” i „ona” są „nasycone uprzedzeniami” (sic!). Mowa o Jesper Lundqvist, autorce książki dla dzieci mającej wprowadzić zmiany do języka szwedzkiego. Wraz z przedstawicielami wydawnictwa argumentuje, że szwedzki język znajduje się w pilnej potrzebie wprowadzenia słowa neutralnego pomiędzy określeniami płci. Pomiędzy szwedzkie słowa „han” (on) i „hon” (ona) zamierza więc wtłoczyć słowo „hen”. Ma to zapewnić „szerszą interpretację” i wykluczyć uprzedzenia względem płci.

– W polskich kioskach pojawiły się papierosy o nazwie „Che”. Na opakowaniach umieszczona jest podobizna lewackiego zbrodniarza Ernesto „Che” Guevary. Mimo, iż w Polsce obowiązuje zakaz promocji symboli komunistycznych, żadne służby nie interweniowały.

– Minister spraw wewnętrznych niemieckiego państwa związkowego Nadrenia-Palatynat, Jochen Hartloff stwierdziła, że powinno się zezwolić na stosowanie w niemieckim systemie prawnym islamskiego prawa szariatu, regulującego kwestie cywilne, takie jak sprawy małżeństwa i rozwodu.

– Sędziowie z Europejskiego Trybunału Praw Człowieka uznali, że obowiązujący w Szwecji – pod groźbą więzienia – zakaz krytyki homoseksualizmu – nie stanowi naruszenia prawa o wolności wypowiedzi, gwarantowanego przez Europejską Konwencję Praw Człowieka.

– Urzędnicy z warmińskiego urzędu wojewódzkiego wzięli sobie do serca przepis, iż instalacje finansowane z unijnych pieniędzy muszą być odpowiednio oznaczone. Specjalnymi tablicami z informacją o dofinansowaniu przez UE zostały więc oznakowane … bocianie gniazda.

– Lokalny parlament w kanadyjskim stanie Alberta przyjął ustawę nakładającą na rodziny i katolickie szkoły politpoprawne ograniczenia. „Education Act” zabrania nauczania, że homoseksualizm jest czynem grzesznym i nagannym moralnie. W myśl ustanowionego prawa, katolickie szkoły mają zmodyfikować swój program nauczania.

– Naukowcy z Uniwersytetu Harvarda, badając związek istniejący pomiędzy większym prawdopodobieństwem wystąpienia zaburzeń psychicznych i wykorzystywaniem seksualnym dzieci z „zespołem dezaprobaty płci”, całą winą za ich traumy obarczyli „niewyrozumiałych” rodziców. Zarzucono im, że nie potrafią zaakceptować „orientacji seksualnej” swoich dzieci i z tego powodu stosują wobec nich „przemoc”. Rodziców nakazano śledzić.

– W jednej ze szkół w kanadyjskim Ontario, dziewczynka narysowała człowieka z bronią w ręku. Fakt ten stał się powodem do wszczęcia przez policję śledztwa i aresztowania ojca dziewczynki.

– W szkole podstawowej w Quebec nauczycielka nakazała usunąć ze śpiewanej przez uczniów piosenki słowo „Bóg”. Jej zdaniem godzi to bowiem w laickość państwa.

Marzec

– Wikipedia stała się kolejną areną, na której feministki prowadzą swój bój. Domagają się feminizacji nazw zawodów.

– Julian Savulescu, australijski bioetyk promujący moralny permisywizm, określił sprzeciw wobec aborcji jako „mowę nienawiści”.

– Doktor Catherine Constable do tego stopnia jest zatroskana o ludzkie życie i wierna przysiędze Hipokratesa, że posunęła się do stwierdzenia, iż chorego człowieka można zagłodzić i odwodnić. Pseudolekarze postulują już nie tylko zabijanie narodzonych dzieci. Teraz przyszedł czas na ciężko chorych pacjentów.

– Kanadyjski działacz, zwalczający propagandę homoseksualną w Calgary został aresztowany za rozprowadzanie ulotek, ilustrujących skutki groźnych chorób przenoszonych drogą płciową w wyniku kontaktów homoseksualnych. Zagrożono mu – jak w czasach sowieckich – zamknięciem w zakładzie psychiatrycznym.

– Przedsiębiorcy z Wielkiej Brytanii mogą zabronić noszenia krzyża swoim pracownikom i zwolnić ich z pracy w razie złamania zakazu – czytamy w dokumentach brytyjskiego rządu.

– Duński rząd zapowiedział wprowadzenie ustawy, która ma przyznawać wierzącym panującego wyznania ewangelicko-augsburskiego prawo do zawierania kościelnych „małżeństw” bez względu na płeć.

– W regulaminie dotyczącym Stadionu Narodowego w Warszawie zamieszczono wykaz zakazanych przedmiotów, których nie wolno wnosić na Stadion Narodowy. Wśród symboli zakazujących wnoszenia znalazły się m.in. materiały religijne.

– Politycy w stanie Australia Zachodnia zaproponowali wprowadzenie ustawy, która pozwoliłaby lekarzom sterylizować chore psychicznie dzieci i nastolatków bez zgody rodziców. Ustawa zezwoliłaby także na poddawanie niepełnosprawnych umysłowo nieletnich tzw. terapii elektrowstrząsowej.

– Firma BioWare, która opracowała grę komputerową „Star Wars: The Old Republic,” nawiązującą do kultowego filmu „Gwiezdne Wojny” ogłosiła, że w najnowszej aktualizacji gry możliwe będzie aranżowanie homoseksualnych romansów, choć w filmie nigdy nie pojawił się wątek homoseksualny.

Kwiecień

– Naciski na komisję ONZ ds. Ludności i Rozwoju w celu poszerzenia katalogu praw człowieka o tzw. prawa seksualne. Objęte tymi prawami miałyby zostać też dzieci powyżej 10 roku życia.

– Na wniosek delegata PZPN, absolwenta Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR w Warszawie, etatowego działacza partyjnego, nadal powiązanego z partiami lewicowymi, służby porządkowe chciały doprowadzić do zdjęcia wywieszonego przez kibiców Polonii Warszawa transparentu z napisem „Precz z komuną!”.

– Metropolita Wiednia wydał pozytywną decyzję umożliwiającą zasiadanie w radzie parafialnej osoby homoseksualnej, żyjącej w zalegalizowanym związku.

– Wśród bohaterów umieszczonych na zeszytach będących w sprzedaży w Moskwie znalazł się „Wielki przyjaciel dzieci i młodzieży” Józef Stalin. Jego wizerunek posągowego dowódcy przystrojonego licznymi orderami stał się elementem serii „Wielkie nazwiska Rosji”.

– Miejska Komisja Praw Człowieka w Lexington, drugim co do wielkości mieście w stanie Kentucky, prowadziła dochodzenie w sprawie firmy, która odmówiła wyprodukowania koszulek dla miejscowej organizacji homoseksualnej. Właściciel podkreśla, że zrobił to ze względu na swoje przekonania religijne.

– Centrum Służby Rodzinie (CSR) założone przez abp. Władysława Ziółka, mimo zwycięstwa w ogłoszonym przez władze Łodzi konkursie na prowadzenie edukacji seksualnej w szkołach, nie zorganizowało tych lekcji. Magistrat łódzki unieważnił konkurs, nie akceptując oddania wychowania do życia w rodzinie w ręce katolików.

– Policja w Birmingham zakazała dwóm chrześcijańskim kaznodziejom rozdawania na ulicy fragmentów Pisma Świętego z uwagi na miejsce, w którym to robili. Alum Rock jest bowiem dzielnicą zamieszkaną przez muzułmanów.

– Urzędnicy unijni zapragnęli utrudnić życie zatrudnionym w zakładach fryzjerskich. Według projektu nowych regulacji, zakazane będzie noszenie wysokich obcasów i biżuterii.

– Amerykański Uniwersytet Vanderbilt zakazał działalności organizacji katolickich studentów.

– Włoscy pederaści zapraszają na swoją paradę w Bolonii dzieci. Chcą by otwierały ich marsz.

– W Uzbekistanie obowiązuje tajny program sterylizacji kobiet. Lekarze przeprowadzają zabiegi zaraz po porodzie i bez wiedzy pacjentek.

– Profesor Ryszard Legutko musiał przeprosić dwójkę byłych uczniów wrocławskiego, którzy w 2009 roku złożyli w szkole petycję o usunięcie symboli religijnych. Legutko nazywał ich „rozwydrzonymi i rozpuszczonymi przez rodziców smarkaczami”, a ich działania „typową szczeniacką zadymą”.

– W irlandzkim parlamencie pojawił się projekt ustawy zezwalającej na zabijanie dzieci nienarodzonych i zakazującej… odradzania aborcji.

– Prof. Aleksandrer Nalaskowski, pedagog, określił homoseksualizm mianem „chorego” zjawiska. Pederaści pozwali go do sądu.

– Parlament Kanady rozpatruje projekt ustawy, uznający „tożsamość płciową” oraz „ekspresję płciową” za elementy Kanadyjskiego Kodeksu Praw Człowieka. Wszystko za sprawą transseksualisty, któremu odmówiono startu w konkursie Miss Universe Kanady.

– Duńskie feministki walczą z klockami LEGO. Ich zdaniem, powielają one stereotypy płciowe.

– Legislatura Kalifornii idąc za głosami aborcyjnego przemysłu, postanowiła oficjalnie zalegalizować przeprowadzanie aborcji przez osoby nie posiadające kwalifikacji lekarskich.

– Melinda Gates, współprzewodnicząca fundacji Bill & Melinda Gates Foundation, krytykuje Kościół za naukę o antykoncepcji. Fundacja wdraża program ją upowszechniający.

– Indyjka była sześciokrotnie zmuszona do badań USG. Za każdym razem, gdy badanie potwierdzało, iż spodziewa się dziewczynki, jej dziecko było zabijane.

– Radykalny imam Ibrahim Abu Nagie, żyje dostatnio na koszt Niemców. Miesięczna pomoc socjalna, która wpływa do kieszeni ekstremisty wynosi 1860 euro

Maj

– Brytyjski lekarz, który w ramach motywowania kolegów wysłał im wiadomość e-mail z modlitwą do św. Ignacego, został zwolniony z pracy.

– Podczas XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie duchowni sprawujący religijną opiekę nad ekipami sportowców i działaczy nie mogli nosić odznak i symboli swoich religii.

– Walijski minister edukacji naciska na katolickie szkoły, żeby przekazując wiedzę o relacjach homoseksualnych czyniły to afirmatywny sposób.

– Władze Kalifornii chcą wprowadzić zakaz prowadzenia specjalnej psychoterapii, za pomocą której leczeni są pederaści.

– Argentyński parlament uchwalił ustawę, która umożliwia transseksualistom w oficjalnych dokumentach dokonywania dowolnych zmian w rubryce „płeć”.

– Kobiety w amerykańskiej armii będą walczyć na pierwszej linii. Pod naciskiem feministek, armia otwiera dla służących w niej kobiet blisko 14 tysięcy miejsc w jednostkach bojowych.

– Kościół w Gabonie mobilizuje się przeciwko pladze mordów rytualnych. Opinią publiczna już w ubiegłym roku wstrząsnęło ujawnienie zbrodniczych praktyk, których ofiarą szczególnie często padały dzieci.

– Wbrew propagandzie, pederaści tak naprawdę nie są zbytnio zainteresowani „homomałżeństwami”. Wskazują na to wyniki badań z USA, Szwecji i Holandii.

– Biskup Antonio Reig Pla otrzymał zakaz publicznych wystąpień podczas oficjalnych wydarzeń w hiszpańskim mieście Alcala. Powodem są słowa, jakie biskup wypowiedział na temat wpływowego lobby homoseksualnego i ograniczania wolności religijnej w Hiszpanii.

– Brytyjski rząd Davida Camerona zadba, by zabiegi in vitro były refundowane szerzej niż do tej pory. Parom homoseksualnym usługi te przysługiwać będą w takim samym stopniu jak małżeństwom.

– Książki o karach cielesnych zakazane. Polscy wydawcy otrzymują wezwania na policję i do prokuratury, a także listy od rzecznika praw dziecka z żądaniem wycofania kolejnych książek.

– Francuskie merostwa zaczęły odmawiać ślubu Francuzom z muzułmankami, jeżeli przyszły mąż odmówi przejścia na islam.

– W Nowym Meksyku ujawniono dane, wg których w 2011 roku podatnicy stanu opłacili „zabiegi” aborcyjne na kwotę 1,27 miliona dolarów. Przerwano życie 1786 nienarodzonych istnień.

– Władze Białogardu uznały, że mieszkaniec miasta źle obchodził się z drzewami, które rosły na jego własnej posesji. Za nielegalną wycinkę grozi mu kara w wysokości 1,7 miliona złotych.

– Eurodeputowani przegłosowali rezolucję, która wywiera presję na kraje Unii Europejskiej by legalizowały związki pederastów. W tekście znalazł się również zapis postulujący by tzw. „homofobię” karać podobnie jak rasizm i ksenofobię.

– Dyrektor filii jordańskiego banku Islamic Bank w Dubaju, zwolnił chrześcijankę Vivian Salameh za to, że nie chciała, jak muzułmańskie kobiety, nosić chusty.

– Sześć osób zostało skazanych na karę śmierci za śpiewanie i tańce w trakcie wesela na północy Pakistanu.

– Polska ambasada w Moskwie poinformowała stronę rosyjską, że symbole komunistyczne w Polsce nie są objęte sankcjami karnymi. Kibice skorzystali z tego „dobrodziejstwa” i przywieźli na Euro 2012  liczne pamiątki sowieckim imperium

Czerwiec

– Kalifornijski senat zatwierdził ustawę, zabraniającą terapeutycznego leczenia homoseksualizmu u nieletnich.

– Robert Biedroń, poseł Ruchu Palikota, wymógł na stojących na ulicy policjantach, by zatrzymali chłopaka, który nazwał go „zboczonym”.

– Chińskie małżeństwo, zostało ukarane niebotycznie wysoką karą grzywny 210 tys. dol. za to, że pozwoliło przyjść na świat swojemu dziecku

– Największy amerykański koncern „usług” aborcyjnych Planned Parenthood otworzył punkt konsultacyjny na terenie liceum.

– W kaplicy wojskowej w bazie Fort Polk w Luizjanie odbyła się pierwsza homo-ceremonia „ślubna” dwóch lesbijek.

– Ojciec islamskiego ekstremisty, mordercy siedmiu osób z Tuluzy i Montauban, pozwał francuską policję za zabicie syna. Mohamed Merah został zastrzelony w trakcie policyjnego oblężenia.

– Izraelska armia lansuje się w sieci poprzez zdjęcia pederastów.

– W prowincji Quebec grupa homoseksualnych aktywistów przy wsparciu lokalnych władz i policji uruchomiła pierwszy na świecie Rejestr Zachowań Homofobicznych.

– Ulicami Wiecznego Miasta przeszła kolejna manifestacja dewiantów. Tym razem hasłem marszu „gejowskiej dumy” było: „chcemy wszystkiego!”.

– Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wydała przewodnik, zawierający spis wszystkich „skutecznych” metod uśmiercania dzieci poczętych.

Lipiec

– Wielomilionowe fundusze, jakimi dysponuje filipiński rząd na upowszechnianie „kontroli urodzeń”, służą najczęściej dystrybucji bezpłatnych prezerwatyw. Tymczasem z powodu niskiego przyrostu naturalnego do pracy w tym kraju przymuszanych jest blisko 6 milionów nieletnich Filipińczyków.

– Kanadyjscy uczniowie na specjalnych lekcjach poświęconych „tożsamości płciowej” będą zachęcani do transwestytyzmu. Autorem oficjalnego podręcznika, który będzie wykorzystywany w ich trakcie, jest nauczyciel – transwestyta, znany z walki ze „stereotypowym” postrzeganiem płci.

– Google rozpoczął walkę z polską „homofonią”. Kampania „Legalize Love” zostanie zainaugurowana w krajach, które zdaniem giganta słyną z tzw. homofobii. Partnerami akcji zostali już Ernst & Young oraz Citigroup.

– Według oficjalnych danych z roku 2011 niemieckie urzędy do spraw Młodzieży odbierają rodzicom ponad 38,5 tys. dzieci rocznie.

– Jak pokazał proces pedofilów przed sądem w Liverpoolu, brytyjscy policjanci i pracownicy socjalni wielokrotnie odmawiali wszczęcia dochodzenia w sprawie islamskich pedofili gwałcących dzieci. Bali się posadzeń o rasizm.

– Klinika aborcyjna z Orlando na Florydzie informuje, że do 1 kwietnia 2013 roku każda kobieta, która skorzysta z jej niedzielnych „usług” otrzyma 50-dolarową zniżkę. Na taką kwotę wyceniono życie nienarodzonego dziecka.

– Proboszcz parafii w Lewinie pod Łowiczem został skazany przez sąd na prace społeczne, za to, że kościelne dzwony były rzekomo… za głośne dla mieszkańców.

– Do 2016 roku Afryka będzie dostawać 50 mln dolarów australijskich (ok. 175 mln PLN) rocznie na prezerwatywy, środki antykoncepcyjne, poronne oraz na przeprowadzanie aborcji. Plan ten ma poparcie organizacji zaangażowanych w promocję antyrodzinnych rozwiązań i australijskiego MSZ.

Sierpień

– Już po raz dziewiąty w Jerozolimie odbyła się bluźniercza manifestacja grup homoseksualnych aktywistów.

– Według przeprowadzonego sondażu, aż 49 procent Niemców nie ma nic przeciwko, by prywatne kliniki oferowały eutanazję na życzenie.

– Aby uszanować uczucia religijne muzułmanów, organizatorzy londyńskiej olimpiady zapowiedzieli, że część publicznych toalet nie będzie zwrócona w stronę Mekki.

– Niemcy: organizatorzy parady homoseksualistów w Hamburgu dali do zrozumienia, że po zalegalizowaniu związków partnerskich w roku 2001 kolejnym krokiem na drodze do „równouprawnienia” będzie przyznanie im prawa do adopcji.

– Autorzy medycznego pisma „Lancet” uznali, że za epidemię AIDS wśród homoseksualistów odpowiada… „homofobia”.

– Islamska sekta chciała na południu Rosji zbudować własny, podziemny kalifat. 30 dorosłych i 27 dzieci żyło w bunkrze, część z nich nigdy nie widziała słońca.

– Z reklamy skierowanej do arabskich turystów władze gminy Garmisch-Partenkirchen usunęły krzyż, znajdujący się na najwyższym szczycie Niemiec – Zugspitze.

– Niemiecka minister sprawiedliwości Sabina Leutheusser-Schnarrenberger domaga się ulg podatkowych dla homoseksualnych związków partnerskich.

– Aktywista największej amerykańskiej organizacji promującej dewiacje seksualne otworzył ogień do pracowników Family Research Council (FRC) w Waszyngtonie. FRC jest organizacją zajmującą się promowaniem tradycyjnych wartości, wiary, rodziny i wolności. Na ciałach ofiar zamachowiec chciał rozrzucić hamburgery „homofobicznej” sieci Chick-fil-A.

– Na biurko gubernatora Kalifornii ma trafić ustawa zabraniająca rodzicom podejmowania prób „leczenia” swoich dzieci ze skłonności homoseksualnych. To pierwsze tego typu prawo stanowe.

– Większość deputowanych do parlamentu w Nowej Zelandii poparła projekt ustawy legalizującej „małżeństwa” między osobami tej samej płci. Lewacy z Partii Pracy, którzy byli pomysłodawcami tego projektu, tryumfują.

– Minister sprawiedliwości niemieckiego rządu chce zlikwidować kary za asystowanie przy eutanazji. Funkcjonować miałby tylko jeden warunek, który należy spełnić, by nie pójść do więzienia za zabicie człowieka – trzeba zrobić to za darmo.

– Dwóch działaczy Fundacji PRO – Prawo do życia, zostało zatrzymanych podczas legalnego zgromadzenia. Policjantom przeszkadzał antyaborcyjny plakat, który mieli ze sobą obrońcy życia – został on uznany za „nieprzyzwoity”.

Wrzesień

– W Iranie władze zalegalizowały „małżeństwa” z dziewięciolatkami. Arabia Saudyjska obniżyła dopuszczalny wiek „kobiety” wstępującej w związek małżeński do 10 lat.

– Instytut ds. Równości Płci – tak nazywa się instytucja finansowana z budżetu Unii Europejskiej, zajmująca się promowaniem ideologii gender. Wycofania finansowania domagała się brytyjska eurodeputowana Marina Yannakoudakis, jej wniosek został jednak odrzucony.

– Przeszło 15 mln zł wydał rząd Donalda Tuska na reklamy i ogłoszenia w prasie, radiu i telewizji. Najwięcej dostało pismo Adama Michnika – „Gazeta Wyborcza”.

– W jednej z katolickich szkół w miasteczku London, w kanadyjskiej prowincji Ontario, dyrekcja postanowiła wyznaczyć specjalne miejsce na modlitwę dla uczniów muzułmańskich.

– Znany wykładowca uniwersytetu w Kalifornii, profesor Richard Cardullo podczas wykładu wygłoszonego dla gimnazjalistów przekonywał uczniów, że aby ratować środowisko naturalne konieczne staje się ograniczenie liczby ludności na świecie poprzez kontrolę płodności, wegetarianizm i obniżenie poziomu życia.

– W ramach niektórych planów zdrowotnych amerykańskich rodziców niepełnoletnie dzieci będą miały dostęp do usług z zakresu sterylizacji i antykoncepcji, w tym również do środków wywołujących poronienie. W części przypadków bez zgody, a nawet wiedzy matki i ojca.

– Lider islamistów w Tunezji zaapelował do tamtejszych władz o legalizację poligamii. Jego zdaniem, po rewolucji, powinna nastąpić likwidacja wszystkich praw, które są sprzeczne z zasadami islamu.

Październik

– W jednym z liceów w Gettysburgu, w stanie Pensylwania, uczniowie zorganizowali radosne przedstawienie dla uczczenia rewolucji bolszewickiej z 1917 r. Przebrani w mundury dziarsko maszerowali przy akompaniamencie bolszewickiej muzyki.

– W Lublinie odbył się IV Kongres Kultury Chrześcijańskiej. Organizatorzy poprosili o wygłoszenie wykładu m. in. prof. Zygmunta Baumana, socjologa i filozofa postmodernistycznego, niegdyś marksisty, funkcjonariusza NKWD i KBW.

– Mieszkający w Niemczech wyznawcy islamu mogą niemal bezkarnie uprawiać poligamię. Co więcej kolejne „żony” poślubione w obecności imama mogą pobierać zapomogi jako samotne matki z dziećmi.

– Nawet dzieci, które są przeciwne legalizacji związków homoseksualnych, nazywa się w Szkocji „religijnymi fanatykami” i „nazistami” – przyznał w Brukseli parlamentarzysta reprezentujący episkopat Szkocji.

– Amerykańska Agencja ds. Rozwoju Międzynarodowego (USAID) ogłosiła, że zamierza sfinansować dystrybucję implantów antykoncepcyjnych Jadelle wśród ubogich mieszkańców państw afrykańskich. Tego typu środki – ze względu na skutki uboczne i działanie sterylizacyjne – przestały być dystrybuowane w USA.

– Oburzenie mahometan wywołała nowa kampania promocyjna szwajcarskich linii lotniczych. Hasło promocyjne „Krzyż jest atutem”, dotyczące szwajcarskiej flagi, ma rzekomo antyislamski wydźwięk.

– Komisja Europejska zaprezentowała plakat mający służyć promocji tolerancji i różnorodności. Różne symbole religijne wpisane w gwiazdę opatrzone zostały napisem „Europa dla wszystkich”. Autorzy plakatu obok krzyża umieścili sierp i młot.

– Nie złożył ślubowania na demokrację. Studentem nie będzie – Student  gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, który odmówił złożenia ślubowania „…wierności ideałom sztuki, humanizmu i demokracji”, nie został wpisany na listę studentów

-Włochy: dziecko oddano do adopcji z powodu wieku rodziców – Sąd apelacyjny w Turynie utrzymał w mocy decyzję o oddaniu do adopcji dwuletniej dziewczynki odebranej rodzicom z powodu ich wieku. Matka ma 59 a ojciec 71 lat, dziecko przyszło na świat dzięki metodzie in vitro.

-Hiszpania: lewacy wzywali do spalenia księży na stosie, kiedy ich około stuosobowa grupa próbowała wedrzeć się do prowadzonej przez salezjanów szkoły „Maryjo, pomóż” w hiszpańskiej Meridzie.

– Australia: Zgodnie z programem pilotażowym „Proud Schools” uczniowie będą się uczyć o tym, że heteroseksualizm nie jest już normą w relacjach międzyludzkich. „Heteroseksizm” wraz z „homofobią” mają być plagami, które władze oświatowe zamierzają wyeliminować ze szkół

– Trzech sędziów Sądu Najwyższego orzekających w sprawie pedofila recydywisty stwierdziło, że rejestr przestępców seksualnych, powstały w następstwie brutalnego zabójstwa ośmioletniej Sary Payne, narusza niektóre prawa oprawców.

– Sąd Apelacyjny w Wielkiej Brytanii odrzucił prośbę matki dwóch synów, by nie oddawać ich do adopcji parze pederastów. Matka dwóch chłopców w wieku czterech i sześciu lat zaskarżyła wcześniejszą decyzję sądu okręgowego, który odebrał jej dzieci z powodu alkoholizmu.

– W rozumieniu ustawy o Rzeczniku Praw Dziecka, dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia, jednak rzecznik Marek Michalak zapowiedział w rozmowie z PCh24.pl, że nie będzie zajmował się obroną życia nienarodzonych ponieważ – według niego – jest to sprawa… polityczna.

Listopad:

– Komisja Europejska uznała, że oskarżanie Adama Darskiego ps. Nergal za obrazę uczuć religijnych jest… niezgodne z wartościami Unii Europejskiej

-Wielka Brytania: katolicki ośrodek adopcyjny, sprzeciwiający się homoadopcjom, zmuszony do zakończenia działalności.

-Kanada: Humanist Association z Kolumbii Brytyjskiej wzięło sobie na cel… Biblię, której egzemplarze znalazły się w szkołach i placówkę edukacyjną, która promuje abstynencję seksualną. Domagają się od ministra edukacji Dona McRae, by zbadał, czy religia nie „wkrada się do szkół”.

– Dyrekcja supermarketu Auchan we francuskim Villebon – departament Esson – zdecydowała o niesprzedawaniu w swoim sklepie szopek bożonarodzeniowych. Twierdzi, że „szokują one licznych klientów”.

– Przez Australię przetoczyła się kampania na rzecz ujawniania policji usłyszanych podczas spowiedzi informacji dotyczących seksualnego wykorzystywania dzieci i nieletnich. Sprawą ma się zająć federalna komisja sądownicza.

-Rektor UKW w Bydgoszczy prof. Janusz Ostoja-Zagórski, który swoją kadencję rozpoczął we wrześniu tego roku, kazał zdjąć krzyże ze ścian sali senatu i swojego gabinetu. Nie zgodził się też, by profesorowie poszli na Mszę św. inaugurującą rok akademicki w togach.

– Słowacja chce upamiętnić przybycie na Morawy świętych Cyryla i Metodego, którzy przynieśli tam Dobrą Nowinę. Z tej okazji ma zostać wybita okazyjna moneta o nominale 2 euro. Komisja Europejska uznała jednak, że – w imię „neutralności religijnej” – z monet mają zniknąć krzyże i aureole świętych.

-Największa firma, która wniosła pozew przeciwko rządowi w związku z Mandatem HHS – Hobby Lobby – przegrała proces przed sądem federalnym. Chrześcijańskiemu właścicielowi firmy grozi konieczność płacenia grzywny w wysokości… 1,3 miliona dolarów dziennie.

– W San Antonio w stanie Teksas Andrea Hernandez nie zgodziła się na szpiegowanie za pośrednictwem specjalnego chipa, który miała nosić w szkole a także poza nią. Z tego powodu władze szkolne zagroziły, że zostanie wydalona z grona uczniów. Sąd stanął jednak w obronie nastolatki.

– Zastępczym rodzicom z Rotherham odebrano prawo do opieki nad trójką dzieci z powodu ich niepoprawnie politycznych poglądów politycznych. Przynależeli oni do Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) kierowanej przez Nigela Farage’a.

– Kilkumiesięczny proces i wyrok trzech miesięcy więzienia – tak potraktowany został Janusz Z. za kradzież energii o wartości 70 gr. Proces kosztował ponad 2 tys. zł.

– Skandynawski koncern produkujący zabawki ugiął się pod presją lewicowego lobby. W przedświątecznym katalogu z ofertą firmy dziewczynki pozują z karabinami maszynowymi, a chłopcy karmią lalki.

– Austriackie ministerstwo edukacji wydało broszurę dotyczącą edukacji seksualnej, w której promowana jest adopcja dzieci przez pary homoseksualne oraz rodzenie dzieci przez surogatki. Ulotka skierowana jest do dzieci w wieku 6-12 lat.

– Komitet Praw Dziecka ONZ chce delegalizacji okien życia, funkcjonujących m.in. w Polsce. Jak argumentuje, naruszają one prawo dziecka do… poznania swoich biologicznych rodziców.

– W Belgii w miejsce tradycyjnej choinki ma stanąć areligijna „zimowa instalacja”. Dlaczego? Ponieważ choinka może „obrażać uczucia religijne osób innych wyznań”!

Grudzień:

– Rewizje u 17 i 18-letnich chłopców, przesłuchania, podczas których padały dziwne pytania – to działania jakie podjęli funkcjonariusze ABW wobec krakowskich licealistów w związku z anonimowym donosem jakoby mieli oni współpracować z Brunonem K. – potencjalnym zamachowcem.

– Projekt raportu Komitetu ds. Praw Kobiet i Równości Płci w Parlamencie Europejskim wzywa do zakazu wydawania i sprzedaży książek dla dzieci, w których przedstawiana jest tradycyjna rodzina.

– Wspierane przez państwo francuskie homo-stowarzyszenie ActUP zamieściło na swoim portalu obszerny i pełen nienawiści tekst skierowany przeciw katolikom, w którym nawołuje do ich krzyżowania.

– O „napaść na policję” z flagą i bambusowym drzewcem został oskarżony 62- letni Józef J., uczestnik Marszu Niepodległości. Potraktowano go niczym groźnego przestępcę.

– Superstowarzyszenie Rosji z Unią Europejską, Moskwa jako gwarant bezpieczeństwa Warszawy i konieczność dążenia do przyjaźni z sąsiadem ze Wschodu – to zalecenia jakie suflują prezydentowi Komorowskiemu jego doradcy z Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

– Francuska minister mieszkalnictwa, Cécile Duflot napisała list do arcybiskupa Paryża, ks. kard. André Vingt-Trois w którym domaga się przeznaczenia budynków kościelnych na lokale dla bezdomnych i osób żyjących w trudnych warunkach mieszkaniowych.

– Rosyjskie MSZ upubliczniło raport, w którym wyraża swój niepokój o nieprzestrzeganie praw człowieka w… Polsce.

– Deklarująca swój katolicyzm prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, w porannej audycji Radia ZET postanowiła pochwalić się swym astrologicznymi zainteresowaniami.

– Komisja Europejska chce zakazać sprzedaży części papierosów. Eurokraci skierowali więc lupę swojego biurokratycznego oka na palaczy. Polsce grożą tymczasem straty w budżecie i zwolnienia w fabrykach papierosów.

– Państwowa telewizja BBC uznała, że im więcej pederastów będzie się pojawiało w emitowanych przez stację programach, tym chętniej dzieci oswoją się z „odmiennością seksualną”.

– Szwedzki sąd apelacyjny pozbawił Annie i Christera Johanssonów praw rodzicielskich w stosunku do ich syna Dominika. Pretekstem był brak wszystkich obowiązkowych szczepień ochronnych chłopca i „ubytki w zębach”. Zapewne jednak zasadniczym powodem decyzji sądu o pozbawieniu praw rodziców, było… nauczanie go w domu.

– Belgijscy socjaliści zmierzają do rozszerzenia prawa dotyczącego tzw. eutanazji na osoby niepełnoletnie. Frankofońska Partia Socjalistyczna (PS) złożyła we wtorek w parlamencie własny projekt, który w przyszłości może objąć także chorych na Alzheimera.

http://www.pch24.pl

A poza tym szczęśliwego Nowego Roku życzy kominiarz .
Admin.

Komentarzy 39 to “Absurdy A.D. 2012”

 1. Psiemislavius said

  Teraz będzie tylko gorzej.

 2. efka said

  Włos się jeży, gdzie my żyjemy?

 3. Cóż, tragedia Europy trwa od 1943 roku, kiedy to bitwy pod Stalingradem i pod Kurskiem przesądziły o agonii kontynentu, lub przynajmniej o stłamszeniu go na jakieś 100 lat – bo mimo wszystko wierzę, że Europa jeszcze się odrodzi i da światu przykład. Tymczasem nasz dramat w czasie Future-in-the-Past opisuje pewna anegdota, jak to w 1945 r. w Berlinie, pewien ruski major schlał się do nieprzytomności, a odzyskawszy ją ujrzał kobietę, która sprząta puste flaszki, kieliszki i cały ten burdel z jego lokum. Warknął tedy gniewnie: ‚Paszła w pizdu!’; ona się wystraszyła, a major na spokojnie spuentował: ‚Niet ti diewczynko – Jewropa…’. 😦

  Jak widać z treści artykułu: GINIEMY, zatem młodych gniewnych z jajami zapraszam na http://combat18.org, celem tworzenia czynnego, aktywnego ruchu oporu. Ale bądźcie ostrożni – tam co drugi to wtyka lub prowokator. :-/

 4. antka kobity szwagra brat said

  ….ad1…i do innych pesymistów…..nie wydaje mi sie!!…w końcu ktoś sie kiedys wkurwi – i zacznie strzelac do tych gnid…nie ma innej opcji!!….marsze i protesty – coś tam może dadzą – ale jak sie odstrzeli pare” świńskich ryjów” – dla przykładu – bardzo szybko siądą na dupie!….ide kupic kusze – zanim wykupią!…..

  ….SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!…..

 5. AlexSailor said

  A dlaczego to jest możliwe?

 6. Cezary said

  Świat zszedł na psy.Jak to możliwe że to co jest złe stało się na siłę dobre?
  Ja się nie godzę więc czy te szczury mają to na uwadze?NIE!!! Więc niech cały ten świat szczurzy da mi pojazd kosmiczny i dobrowolnie wylecę z tej planety choćby
  na księżyc.

 7. Kibic said

  Bo tak wyglada postep…!

 8. Fran SA said

  Ad.1
  Psiemislavus
  E tam, ten rok bedzie jeszcze lepszy. Poprawimy sie w pomyslach na uszczesliwianie narodow.
  Poniewaz prowadzi sie z pomyslnym skutkiem zachodzenie panow w ciaze, bedziemy mogli ich tez namietnie skrobac.
  Feministki beda rozdawac damskie kondony, a klocki Lego beda w ksztalcie meskich i zenskich genitaliow. (najchetniej naraz)
  Wprowadzi sie tez zakaz uzywania podpasek higienicznych, bo to za bardzo podkresla wymagania jednej tylko plci.
  Wprowadzi sie tez zakaz publicznego pokazywania jakichkolwiek napisow, ktore dyskryminuja plec przeciwna: jak np. fryzjer damski, damska bielizna; toalety publiczne nie beda mogly wypisywac takich glupot, ze jeden sracz jest dla ‚pan’ a inny dla ‚panow’;
  Silikony (sztuczne biusty) beda obowiazkowe i dla panow, zeby panowie udajacy karmiace matki mieli czym karmic .. cudze potomstwo.
  Poradnie rodzinne beda mialy obowiazek organizowania ‚warsztatow trojporozumienia plciowego’ ,na ktorych beda omawiane i pokazywane najnowsze metody masturbacji trojga plci. Zajecia w grupach i indywidulane popisy z nagrodami.
  W ramach absolutnej urawnilowki wyznaniowej, bedzie tylko jedna religia dla wszystkich, ktora bedzie polegac na rozmyslaniach nad elementami falicznymi zlotego cielca.
  Amerykanie beda musieli zrezygnowac z napisow na swoich pieniadzach: In God We Trust’.
  Zydom obetna pejsy i odbiora mycki, a rabinom czarne kapelusze. Szejkom odbiora przescieradla i naloza pasiaste garniturki.
  Wszystkie hymny narodowe, ktore zawieraja slowo ‚Bog” (Polska nie ma hymnu) beda zakazane.
  No i to Rio de Janeiro nad Zatoka Copacabana…

  Ciekawe tylko, co zrobia ze szmatami Dalaj Lamy.

  Dla zboczencow seksualnych i socjopatow z Unii., ONZ, USA i chuliganskiej Miedzynarodowki (international community) jest pelno miejsca do popisow i wprowadzania fantazji w zyciorysy innych.

  Martwi tylko, ze jakos nikomu to skretynienie nie przeszkadza.
  Zaakceptowalismy September11, walke z terroryzmem, ktora wyrobila nam znieczulice spoleczna na krzywde innych. Juz nas w ogole nie martwi wymordowanie ponad miliona dzieci w nieustajacych wojenkach, (bo to nie nasze dzieci i ‚dobrze im tak -nawet jesli sa naszej wiary), zaakceptowalismy ‚maksymalizacje profitu, totalna prywatyzacje wspolnie wypracowanych dobr, lichwe bankowa i zalegalizowane zlodziejstwo, rabowanie roponosnych panstw, handel narkotykami, handel bronia, rewolucje seksualna, ktora zrobila z ludzi zwierzeta i niewolnikow chuci;
  Obrazamy Boga na kazdym kroku lamiac 10 Przykazan.

  W zyciu doczesnym nie ma kar; nie ma nagrod. Sa tylko konsekwencje.

  Szczesliwego Nowego Roku zyczy… Kowalski z dziecmi

 9. PLANETA WARIATÓW

 10. Właśnie Makłowicz opowiedział w TV, jak to w trakcie podróży, gdy samolot wpadł w turbulencję, dwie siedzące obok niego ponętne młode damy okazały się transwestytami, pospadały im peruki i grubym głosem zaczęły/zaczęli się modlić… 🙂

 11. krzysztof1942 said

  No tak, to wszystko ładnie/brzydko itd. Panie Gajowy, a może podać przykłady pozytywne.

  Mam taką zaprzyjaźnioną parę, która, gdy się pokłóci, to dzwonią do mnie (on jest taki…, ona jest taka…) Ja im tłumaczę – patrzcie na pozytywy… Przecież on/ona jest dobrym człowiekiem, opiekuje się Tobą, jednak wspomaga Cię w złych chwilach życia, itd.

  Zaczyna się nowy rok 2013, proszę o zestaw pozytywów, proszę o nie straszenie nas pederastami. Przestańmy o nich mówić, to obrzydliwość. Myślę, że większość ludzi normalnych uważa to za obrzydliwość. Odchyleń seksualnych jest mniej niż nam się wydaje, na skutek takiej propagandy.

  Panie Gajowy, czekam na podobny zestaw POZYTYWÓW z minionego roku.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku Gajowemu i wszystkim uczestnikom Gajówki.

  Od lat, obserwator Gajówki.

 12. Marucha said

  Re 11:
  Panie Krzysztofie, pozytywy za rok 2012?
  No nie wiem, może ktoś będzie bardziej kompetentny w ich wyliczaniu. Mnie się na razie nasuwają następujące:
  01. Bycie katolikiem wciąż jest w Polsce dozwolone.
  02. Pederastia nie jest obowiązkowa, choć zalecana.
  03. Feministki nie latają za mężczyznami z nożami w rękach.
  04. Prezydent dość często używa poprawnej ortografii
  05. Obowiązek tolerancji nie jest wymuszany pałką i gazem.
  06. Niektórzy biskupi wierzą w Boga.
  07. Czasami sądy wydają sprawiedliwe wyroki.
  08. Podobno nie wszyscy są podsłuchiwani i inwigilowani.
  09. Wielu Polaków nigdy ABW nie wywlekała z łóżka o piątej rano.
  10. Niektórym chorym udaje się przeżyć polską opiekę zdrowotną.
  11. Wielu nauczycieli nie jest bitych ani obrzucanych obelgami przez uczniów.

 13. wi9esiek56 said

  dołączam się do gajowego z tymi życzeniami

 14. Kibic said

  R-12

  Czcigodny Panie Gajowy,

  BEZ PRZESADY !!!

 15. wet3 said

  @ Baltendeutschde vel Ostbaltisch (3)
  Prosze na tym forum zametu NIE wprowadzac i nie falszowac naszej historii. Poparcie, jakiego udzielil pan „Niereligijnej” dyskwalifikuje pana w przedbiegach. Tu nie ma miejsca dla osobnikow wciskasjacych fekalia do historii Polski!!!

 16. wet3 said

  @ Marucha
  Antypolskich fekalii na tym forum nie potrzebujemy! Prosze o zabanowanie „Niereliginej” oraz „Ostbaltisch”.

 17. Maciejaszu said

  Aż mi się ciężko zrobiło na sercu czytając ten post… Doszedłem do połowy „sierpnia” i nie skończyłem. Zbyt mroczne to nowiny dla mej młodej, bezbronnej wobec takiej powodzi, duszy. Niestety, żadna broń już nam nie pomoże, wszelki dostępny „gnat” jest w rękach wroga. Za różańce Bracia i Siostry! Nienawiścią, przemocą, krzywdą nic a nic nie zdziałamy. Zło DOBREM zwyciężajmy. Wiem, że niektórych ręka świerzbi, by ukrócić działania niektórych upadłych, ale boję się, że zbyt pochopne działanie mogłoby więcej zaszkodzić niż pomóc. Zaiste żyjemy w czasach ostatecznych. Przepraszam za wytworny ton wypowiedzi…
  Sięgnijcie po Biblię…

  Ks. Psalmów 3:1-9

  Nie przepiszę cytatu, sami sięgnijcie, najlepiej w wersji papierowej. Księga w ręku silniej przemawia do człowieka.

 18. wet3 said

  @ Marucha (12)
  Punkt nr 4
  Komoruski uzywa tylko wtedy poprawnej ortografii gdy ma BUL w dupie lub jajcach …

 19. Kar said

  re 12

  zgadza sie..w swietle pozytywow rok przeszly-2012 ogolnie nie byl zly…jakos przezylismy. Ten 2013 z liczba 13 jakos nie podchodzi. Czy nie daloby sie go podmienic/zamienic np. z 14 ?

 20. Marucha said

  Z pewnym żalem (gdyż swego czasu wyrażała sporo sensownych poglądów) musiałem p. Niereligijną poddać cenzurze prewencyjnej za złośliwe i tendencyjne atakowanie Kościoła z pozycji „wolnomyślicielskich”, zbliżonych do Gazety Wyborczej.
  Również p. Ostbaltisch, prezentujący chwilami oburzające jak na Polaka (?) poglądy, został poddany takiej samej cenzurze.

 21. CzemuTybet said

  Dołączę jeszcze to do listy – „Prawda wyrośnie z ziemi”
  http://wyborcza.pl/1,75478,12958338,Senat_przyjal_ustawe_o_GMO_w_Polsce__Tusk__Musielismy.html
  Głowa zatem do góry zatem 🙂

 22. @ 12, Marucha:
  Nie przyłożyłeś się. Dopiszę więcej pozytywów – pkt 12:
  Związki międzyrasowe wciąż nie są gratyfikowane finansowo przez Europejską Komisję ds. zwalczania Rasizmu i Ksenofobii,
  13. Nie wprowadzono ustawy o ACTA,
  14. Miłościwie nam panujący premier Tuskman nie wprowadził jeszcze podatku od oddychania i od rozpłodu,
  15. Udało się nam przeżyć ten rok nieco przyjemniej niż Palestyńczycy w Strefie GAZU (której tak pożądają lubiący głębokie inhalacje Żydkowie),
  16. Mariusz Trynkiewicz i inni ciekawi ludzie radośnie odliczali dni do roku 2013, gdy po 25 latach przerwy znów ujrzą rozpromienione dziecięce twarzyczki,
  17. Nie było końca świata.

  [… Chamstwo wycięte – admin]

 23. wet3 said

  @ 22
  Na melodie „Deutschland ueber alles”
  Gnojku skonczony! – Baltendeutsche, Baltendeutsche ueber alles in der Welt …
  PS – Tego gowna zmuszony bylem sluchac prawie kazdego dnia w czasie zasranej szwabskiej okupacji. Won, gnoju swinski stad!

 24. jowram said

  Milionowy klient w Izbie wytrzeżwień – ech łezka się w oku kręci.

 25. krzysztof1942 said

  Tak, łatwiej jest „krakać” niż „śpiewać”. Jednak jestem optymistą i uważam, że mój naród nie da się całkiem zbałamucić, że gdy naprawdę zajdzie potrzeba to znowu ruszy 10 mln, jak za pierwszej „Solidarności”. Patrzmy na pozytywy, brońmy się.

 26. Easy Rider said

  Ad 12/Gajowy.

  Jako komentarz ogólny, nasuwa się zdanie z kabaretu Laskowika sprzed wielu lat – „traktor ma jeszcze 3 koła dobre”!

  Taki kabaret jest dzisiaj nie do powtórzenia, nie tylko dlatego, że nie ma nowego Laskowika. Naród, który nie rezygnował z kawałów politycznych w warunkach zagrożenia życia i wolności, w czasie okupacji niemieckiej i w okresie stalinowskim – został psychicznie wdeptany w ziemię przez stan wojenny i następujące po nim represje, a następnie, przez ponad 20 lat wpędzania przez kolejne polskojęzyczne rządy w nędzę i beznadziejność. Po prostu, ludziom nie jest do śmiechu, kiedy w każdej chwili mogą stracić źródło utrzymania.

  Mimo wszystko, mając nadzieję na ostateczne zwycięstwo dobra nad złem –

  Pozdrawiam noworocznie.

 27. dr TS said

  To nie tak! 10 mln polskich chrześcijańskich dusz na rozwałkę? A kto dał, prócz Bogu prawo do stanowienia o naszym polskim Narodzie? Talmudyczne wykorzystanie patriotyzmu do eksterminacji??? Kto inspiruje już 3 wieki wojny i wszelkie powstania? I co, mało jeszcze krwi Polaków? Opamiętajcie się Narodowcy!!!!
  Jeżeli chcecie coś dobrego dla Polaków – to kształćcie ich i wychowujcie w prawdziwej wierze, a nie na mięso armatnie.
  Trzeba partyzantkę chrześcijańską wdrożyć, bo z globalnym nierządem nie mamy szans!
  I jeszcze jedno, na początek 2013 roku. Jak każdy, jest on w ręku Pana. I módlmy się za wstawiennictwem naszej Królowej, Bogurodzicy, by Syn Jej miał w swojej pieczy Naród Polski. Jeżeli czasy są ostateczne, to jest okres szału szatana, ale triumf Maryji i Jezusa Króla jest pewny.
  Sursum corda.. Przyjdź Królestwo Twoje… Nie lękajmy się
  Z życzeniami Błogosławieństwa Boga w Trójcy jedynego i opieki Królowej Nieba i Ziemi w 20013 roku dla wszystkich piusowców i wiernych KRK Życzy dr TS

 28. revers said

  http://www.monitor-polski.pl/zbrodniarz-miedzynarodowy-george-soros-polskim-bohaterem-panstwowym/

  http://www.wprost.pl/ar/382169/Terlikowski-pytam-kiedy-Owsiak-zacznie-zbierac-na-eutanazje/

  absurd eutanazji, czy selekcji, kiedy zrzuta na eutanazje? z serduszkiem swiatecznej orchestry grajacej marsz zalobny.

  ad3, swietnie wygladaly odpady europy zamarniete w deutsch sopel, od kiedy na wojne w zime idzie sie w bamboszkach? lub kamaszkach na fleku.

  Turkogermancem to napewno jestes, nie baltyckim ludkiem bo do baltyckiego litwina tobie daleko, z duma pokazujacego wieze Gedymina w Wilnie.

 29. Fran SA said

  ad.16
  Wet3
  Co to znaczy ‚zabanowac’?
  Bo ‚won’ i ‚gnoju swinski’ to rozumiem. Nawet ‚jajca’ kojarze.

  Widac, trzeba bedzie znowu przerabiac slownik poprawnej polszczyzny.

 30. @ 28
  Dzielną Elitę Białej Młodzieży, genetycznie najwartościowszą nazywasz ‚odpadami Europy’?! Taki z ciebie Europejczyk jak ten bano-podJUDzacz wet-erynarz 3 klasy, co chciałby mnie nawracać siłą, choć mnie Kościół jakoś szczególnie nie inspiruje. A teraz znalazł się kolejny ‚narodowiec’ a’la Bubel czy Wierzbicki. Nic dziwnego, że wszyscy Polskę dymają. Dziś cała nadzieja dla Polski i Europy w kibicach. A teraz synu ubieraj jarmułkę, pejsy i wyginaj do synagogi.

 31. Psiemislavius said

  Re 29:
  Chodzi o banicję, ale monosylabowa, prymitywna nowomowa, która w rzeczywistości jest kaleczeniem języka polskiego, każe określać te słowo skrótowo: ban. Mi się osobiście to kojarzy z bananami. We wszystkich prawie forach dyskusyjnych takie kalectwo jest funkcjonalne: zamiast wyrzucenie, to ban, zamiast ostrzeżenie, to warn.

  No cóż, „ban” stało się slangowym wyrażeniem w języku polskim, zwłaszcza na Internecie. Podobnie jak wiele innych. – admin

 32. Jan said

  Ad.27. Gratuluję i zgadzam się w pełni ze stanowiskiem. Marzenia o „nowym zrywie” 10 milionów, są dowodem na ogromną toksyczność mitów historycznych, chociażby nawet dla racjonalnego i patriotycznego myślenia

 33. krzysztof1942 said

  „Gratuluję i zgadzam się w pełni ze stanowiskiem. Marzenia o “nowym zrywie” 10 milionów, są dowodem na ogromną toksyczność mitów historycznych, chociażby nawet dla racjonalnego i patriotycznego myślenia”

  To nie tak !!!

  Ile jest „lemingów” w polskiej populacji – 5%, 10% nie więcej !!!

  Chcą nam wmówić, że 90%.

  Nie dajmy się ogłupić !!!

  Te „toksyczne mity” są naszymi mitami i nikt nie może nam wmówić, że nasi dziadowie nie walczyli o POLSKĘ !!!

  Patrzmy na pozytywy i nie dajmy się ogłupić – to nasza ziemia i nasz kraj. Jest nas większość, nas Polaków.

  50% wyborców nie idzie na wybory – kogo mają wybierać ???. Znam ludzi, którzy w ostatnich wyborach głosowali na Palikota, bo nie było na kogo innego. Nie wiedzieli, że to takie gówno !!!

  Pomóżmy zorganizować się „kibolom”, żeby było na kogo głosować. „kibole” to nie taka tragedia, jak ją opisują media.

  Sursum corda.. Przyjdź Królestwo Twoje… Nie lękajmy się

  szukajmy pozytywów, nie ulegajmy złu i złej propagandzie, nie poddawajmy się.

  DOBRO ZWYCIĘŻY !!!

 34. krzysztof1942 said

  “Gratuluję i zgadzam się w pełni ze stanowiskiem. Marzenia o “nowym zrywie” 10 milionów, są dowodem na ogromną toksyczność mitów historycznych, chociażby nawet dla racjonalnego i patriotycznego myślenia”

  To nie tak !!!

  Ile jest “lemingów” w polskiej populacji – 5%, 10% nie więcej !!!

  Chcą nam wmówić, że 90%.

  Nie dajmy się ogłupić !!!

  Te “toksyczne mity” są naszymi mitami i nikt nie może nam wmówić, że nasi dziadowie nie walczyli o POLSKĘ !!!

  Patrzmy na pozytywy i nie dajmy się ogłupić – to nasza ziemia i nasz kraj. Jest nas większość, nas Polaków.

  50% wyborców nie idzie na wybory – kogo mają wybierać ???. Znam ludzi, którzy w ostatnich wyborach głosowali na Palikota, bo nie było na kogo innego. Nie wiedzieli, że to takie g..wno !!!

  Pomóżmy zorganizować się “kibolom”, żeby było na kogo głosować. “kibole” to nie taka tragedia, jak ją opisują media.

  Sursum corda.. Przyjdź Królestwo Twoje… Nie lękajmy się

  szukajmy pozytywów, nie ulegajmy złu i złej propagandzie, nie poddawajmy się.

  DOBRO ZWYCIĘŻY !!!

 35. wet3 said

  @ Ktrzysztof1942
  Liczba lemingow nie jest istotna dopoki nie przekracza ponad 90%. Natomiast liczba uswiadomionych jest NIEZWYKLE ISTOTNA. By wprowadzic prawdziwe idee, musi byc ich conajmniej 5% – 10% spoleczenstwa.

 36. Marucha said

  Re 33-35
  W Polsce oddało głosy ok 50% z 30 milionów uprawnionych do głosowania, zatem ok. 15 milionów.
  Osoba, która głosuje na jakąkolwiek z antypolskich partii (innych nie ma) jest w moim odczuciu lemingiem.
  15 milionów to prawie 40% ludności Polski. 40% lemingów.
  Z pozostałych 50% świadomie i celowo nie oddało głosu ile osób? Połowa? Ćwierć?
  Reszta nie zagłosowała, bo jej się nie chciało.

 37. Rysio said

  Świat jest taki jaki jest bo durnie mają tyle samo do gadania co ludzie mądrzy.

  A jak powszechnie wiadomo, mądry durniowi zawsze ustąpi.

  😦

 38. Fran SA said

  Ad. 38
  Rysio
  Do gadania maja najwiecej ci co maja szmal: ci co go dostarczaja i ci co otrzymuja.
  Reszta to ochotnicy po obu/trzech stronach barykady.

  Przypomina to troche taki bajkowy wehikul:
  Jedni pchaja woz, inni go ciagna, a jeszcze inni na nim siedza. I tak idziemy z postepem. Prawie, ze do przodu..

 39. No said

  Tak, ale to jedynie przykłady satanizmu…

Sorry, the comment form is closed at this time.