Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Crash test dla mikromocar…
  Peryskop o Wolne tematy (52 – …
  Yagiel o Wolne tematy (52 – …
  Wanderer o Wolne tematy (52 – …
  UZA o Covidowe zamieszki
  revers o Crash test dla mikromocar…
  Wanderer o Wolne tematy (52 – …
  Adrem o Wolne tematy (52 – …
  Jan o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Kojak o Covidowe zamieszki
  osoba prywatna o Wolne tematy (52 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (52 – …
  seler o Wolne tematy (52 – …
  JerzyS o Covidowe zamieszki
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Wolne tematy (4 – 2013)

Posted by Marucha w dniu 2013-01-21 (Poniedziałek)

Miejsce na komentarze, które nie pasują nigdzie indziej.

Poprzednie wpisy można znaleźć tu:
https://marucha.wordpress.com/2013/01/14/wolne-tematy-3-2013/

Następne wpisy:
https://marucha.wordpress.com/2013/01/28/wolne-tematy-5-2013/

Gajowy

Komentarzy 158 do “Wolne tematy (4 – 2013)”

 1. p.e.1984 said

  Niebepieczeństwa wynikające z rezygnacji przez publicystę z anonimowości: Andrzej Szubert

  Dane osobowe publicystów są łakomym kąskiem dla agentur. Pozwalają na użycie sądów do nękania procesami i wyrokami. Nieformalne naciski skutkują zwolnieniami z pracy. Stosowane są zastraszanie, szantaż. Zdekonspirowani muszą milczeć na pewne tematy.
  Jest to pierwsza część cyklu tekstów na dość drażliwy temat anonimowości w sieci i metod agentury (wszelkiej) w walce o identyfikację tożsamości przeciwników – między innymi przez podpuszczanie do ujawnienia tożsamości i pomawianie o agenturalność, gdy ktoś świadomy zagrożeń, używa pseudonimu.
  1. Jaka jest stawka w grze o utrzymanie anonimowości?
  Czytelnikowi może się wydawać, że z panującym obecnie systemem można wojować z otwartą przyłbicą. Wszak sporo “odważnych” osób na zachętę dla naiwnych publikuje na różnych stronach internetowych pod “swoim nazwiskiem” lub autentycznie ujawniając swoją tożsamość. Czytelnika może szokować, że w przestrzeni publicznej funkcjonują “dyżurni antyeskimosi” (zapewne z “licencjami na antyeskimosizm”), zajmujący się typowo rasistowskim opluwaniem “Eskimosów” (Leszek Bubel) – i włos im z głowy nie spada. Naiwnym, którzy uwierzą w wolność słowa, o ile zaczną głosić autentycznie niebezpieczne – bo prawdziwe – diagnozy, mogą niestety grozić bardzo poważne kłopoty. Osoby z dorobkiem naukowym publikujące obiektywną prawdę historyczną są natychmiast niszczone:
  Czytaj dalej: Niebepieczeństwa wynikające z rezygnacji przez publicystę z anonimowości: Andrzej Szubert

 2. p.e.1984 said

  Zauważyłem błędy w hiperłączu, powinno być: http://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/01/20/niebezpieczenstwa-wynikajace-z-rezygnacji-przez-publicyste-z-anonimowosci-andrzej-szubert/

  Mimo to działa … dziwne.

 3. 166 bojkot TVN said

  Film istnieje:

 4. Brat Dioskur said

  W Dublinie przeszla potezna demonstracja przeciwko poluznieniom przepisow antyaborcyjnych.Tak wiec po Francji ,gdzie protestowano przeciwko pedalom Ciemnogrod ujawnil sie rowniez w Irlandii.

 5. 166 bojkot TVN said

  Kolejny ksiądz bohater, osobowość tysiące razy przewyższająca Rysiowego Żyda Misesa
  http://blogmedia24.pl/node/61939

  Ksiądz-generał (1)
  godziemba, pon., 21/01/2013 – 07:29

  Naczelnym kapelanem powstania styczniowego był ksiądz generał Stanisław Brzóska.

 6. Brat Dioskur said

  Cokolwiek Tusek by tam nie nafantazjowal to nad glowa jego mecenatki(mecenaski) Merkielkowej pojawily sie czarne chmury. CDU przerznelo wybory w d. Saksonii a wybory tam maja byc papierkiem lakmusowym dla majacych sie odbyc we wrzesniu wyborow do Bundestagu.Drugi sztych jaki moze otzrymac Eurokolchoz pada ze strony Camerona ,ktory mial sie zjawic w Holandii ,zeby namowic jej premiera Rutte, jezeli nie do secescji to przynajmniej postawienia sie okoniem komisarzom w Brukseli.Konserwatysci mimo luznych z Bruksela wiezow i wlasnej waluty, chca opuscic Unie.Zle sie tez dzieje w panstwie holenderskim.Czy ktos uwierzy ,ze dzisiejsza znana gazeta holenderska bije w oczy naglowkiem :” Holandia sie wyludnia”.Ponoc emigracja osiagnela juz takie rozmiary ,ze rosnie zapotrzebowanie na uzupelnienia.Nic z tego , kandydaci na emigrantow znad Wisly!Narastajace bezrobocie jest glownym powodem dla ktorego rodzimi Holendrzy pakuja manatki.Nie pomaga juz eutanazja.Jak sie to wszystko skonczy wie tylko chyba Zbig ,ktory powiedzial ,ze z trzech mocarstw bedacych hipotetycznym przeciwnikiem USA tylko Chiny sa najgrozniejsze ,bo Rosja to mocarstwo ,ale tylko z tradycji a Indie sa kolosem na glinianych nogach.Nie daje tez zlamanego grosza za tzw. Europe,ktora staje sie pomalu czarna dziura wciagajaca kolejne ofiary.

 7. 166 bojkot TVN said

  http://muzyka.interia.pl/hip-hop/news/wyrzucili-go-za-krytyke-prezydenta,1885168,2098

 8. Maciej said

  Teraz powinno być dobrze. Każda polska rodzina powinna puszczać sobie tą kolędę w tym wykonaniu jako pierwszą po wieczerzy wigilijnej, z miłości do Ojczyzny …

 9. Maciej said

  Czy aneks do raportu o rozwiązaniu wsi, mógł być przyczyną zamachu stanu 10.04.2010 roku w Polsce ?

  Najtajniejszy z dokumentów dla państwa jako motyw dla zbrodni, czy to możliwe ?

 10. Easy Rider said

  Ad 8.

  Ale jaja z tym Tuskiem śpiewającym kolędę! Ale jest to dla mnie zaskoczenie również z innego powodu – on był ateistą i chyba jest nadal, tylko zakamuflowanym. On nawet nie miał z żoną ślubu kościelnego, dopiero wziął ze względów politycznych, gdy miał po raz pierwszy być tym „płemiełem” – a tu nagle taki miłośnik kolęd?! Nie, on po prostu odstawił happening, mimo że był już wówczas (1996) osobą znaną z pierwszych stron gazet. I nadal robi sobie jaja ze społeczeństwa, tylko że dzisiaj nie jest to już tak śmieszne, jak z tą kolędą.

 11. Easy Rider said

  Chciałbym jeszcze nawiązać do sprawy owsiakowej hucpy. Nie wiem, czy ktoś z Państwa zauważył, że w tę akcję włączyły się również banki – instytucje wydawałoby się niepodatne na tego rodzaju akcje. Otóż przelewy na WOŚP były zwalniane z opłat. To oznacza, że główny reżyser tej hucpy znajduje się za granicą i że NWO nadało sprawie wysoki priorytet.

 12. Maciej said

  @ 10

  To świetny aktor ! Teraz tylko scena większa …

 13. jowram said

  Dzień judaizmu w Kościele: zdrajca.
  By KSC on 21/01/2013 in AntyKościół, Judaizm i islam

  +++
  Zdrajca Franciszek Macharski modli się z synagodze.

  KRAKÓW DZIE? JUDAIZMU

  Przypominamy, że kiedy F. Macharski był biskupem metropolitą krakowskim, to obraził on Kościół Święty poprzez podpisanie zdradzieckiego dokumentu, w którym to zobowiązywano Kościół katolicki do wyrzucenia Karmelitanek oświęcimskich z ich legalnego konsekrowanego klasztoru i stanowiącym własną nieruchomość w Oświęcimiu. Mówiąc ścisłej, Macharski pomógł żydom skrzywdzić moralnie i obrabować katolickie zakonnice. Poza tym, ten akt wyrzucenia zakonnic z klasztoru był w sprzeczności z posłannictwem Kościoła Świętego, nie miał podstaw ani w prawie kanonicznym, ani też nie mógł być uzasadniony teologicznie, a na płaszczyźnie prawa karno-cywilnego obowiązującego Polsce był kryminalnym przestępstwem, takim samym jak wymuszenia rozbójnicze.

  zydziZW295

  To wszystko było prostym skutkiem heretyckiej wizyty Karola Wojtyły w synagodze rzymskiej, gdzie ten posoborowy papież – wobec tam zebranych wrogów Chrystusa – otwarcie potępił katolickich świętych i legalnych papieży za ich nauczanie o żydach, które to nauczanie żydom nie pasowało. Tym aktem nielojalności wobec Świętych Ojców Kościoła oraz bolszewickiego braku elementarnej kultury społecznej, Wojtyła rozzuchwalił bezczelność żydowską do form i rozmiarów, jakie są dziś na porządku dziennym w Polsce i to nie tylko w Kościele, ale we wszystkich dziedzinach życia. Np. „Pokłosie” to właśnie pokłosie tamtej wizyty.

  Klasztor Karmelitanek w Oświęcimiu był solą w oku agresorów żydowskich, którzy właśnie za pomocą Macharskiego otrzymali dokument zobowiązujący karmelitanki do eksmisji z ich własnego domu. Usunięcie Karmelitanek miało dwa proste cele:

  – Usunąć klasztor, a także zakazać na terenie obozu i okolicach jakiejkolwiek formy kultu katolickiego, a to przy przyzwoleniu na chamskie, wyuzdane (na co są rozliczne dowody) zachowania młodzieży żydowskiej – głownie z Izraela, ale i nie tylko.

  – Poniżyć Polskę i Polaków, zaszczepiając w nich psychologiczny mechanizm automatycznego ustępowania żydom w każdej spornej kwestii.

  Ta obecna powódź żydowskiej agresji rozpoczęła się właśnie wtedy w Oświęcimiu, gdzie Macharski do spółki z Wojtyłą dokonali wyłomu w Polskiej linii obrony i dalekosiężnie łamiąc tym polskie morale katolickie i narodowe.

  Co warte zanotowania, to informacja nt. miejsca tych „negocjacji” i zawarcia „umów”. Wiadomym jest, że sprawy podlegające metropolii rozpatruje się właśnie na terenie siedziby biskupa. Tu jednak deklaracja o wyrzuceniu karmelitanek została podpisana poza tym terenem. Żydzi zadeklarowali, że siedziba biskupa w Krakowie nie jest miejscem do obiektywnych negocjacji w sprawie zakonnic oświęcimskich. Zadecydowano, że spotkanie negocjacyjne musi odbyć się na gruncie neutralnym. I tak się stało, neutralnym miejscem tego takiego spotkania był prywatny pałac Rothschilda w Szwajcarii.

  Aby zagrać na polskich prowincjonalnych kompleksach do dnia dzisiejszego podaje się, że porozumienia te były „genewskie” podczas kiedy odbywały się poza Genewą, w miejscowości o nazwie Pregny.

  Karmelitanki _ Le Monde jpg

  http://gazetawarszawska.com/2012/02/11/kalendarium-konfliktu-oswiecimskiego/

  DSC04067

  http://lmathieu.wordpress.com/2011/08/31/la-dynastie-des-rothschild/

  Kiedy sprawa przestępczej eksmisji karmelitanek z ich domu wyszła na jaw, odezwało się wiele bardzo krytycznych głosów, to także ze strony tradycyjnych księży, którzy mieli katolickie sumienia, a tacy jeszcze wtedy w Polsce żyli. Reakcje niezadowolenia kleru były tak mocne, że zaczęto rozpuszczać pogłoski o tym (BBC było w tym bardzo aktywne), że Macharski był jakoby zmuszony podpisać dokument lub że był nie w pełni świadom konsekwencji tego „porozumienia”, etc. Jeden ksiądz powiedział nawet – w prywatnej rozmowie – że on i jego znajomi kapłani, którzy znali Macharskiego od bardzo dawna, nie wierzą w to, aby on mógł coś takiego podpisać. „On musiałby być pijany, aby popełnić taką głupotę” – tak wyraził się tenże ksiądz o Macharskim.

  Macharski ani nigdy nie przeprosił, ani też nie próbował cokolwiek wyjaśniać swoim wiernym. Teraz zaś, jak go widzimy, przebrany za kardynała, chodzi do synagogi na modlitwy, siejąc tym dalej demoralizację wśród wiernych.

  A niech no Macharski już w tej synagodze pozostanie na stałe, przynajmniej nie będzie już więcej ciążył finansowo swym własnym parafianom. A i dla żydów będzie radość, bo to oni będą mogli płacić za niego wikt i opierunek.

  (-) Krzysztof Cierpisz

  2013-01-21

  (+) Podobne uwagi na temat Karola Wojtyły, Jana Pawła II są przyjmowane przez wielu za niewłaściwe, a nawet obraźliwe. Trzeba tu jednak podkreślić, że Kościół ma 2000 lat i rządzili w Nim wielcy święci papieże, formowali Go wielcy święci. To właśnie Oni tworzą Świętą Tradycję, która – można powiedzieć – jest „Papieżem papieży”. I to właśnie Święta Tradycja była ostro, bezpardonowo atakowana i wyniszczana przez Jana Pawła II w ciągu 25 lat jego pontyfikatu.

  W/w odwiedziny synagogi, połajanki, których – przed obliczem rabinów – Jan Paweł udzielił Ojcom Kościoła były jedynie czubkiem góry lodowej jego osobistej agresji przeciw Tradycji. Jest sprawą słabo zauważoną i całkiem zapomnianą to, że zaraz po wstąpieniu Wojtyły na Stolicę Piotrową powołano w Watykanie różne kościelno-żydowskie komisje , które miały prześledzić wszystkie antysemityzmy w Nauce Kościoła Świętego, a powstałe w ciągu 2000 lat, to celem usunięcia ich z nauczania. Tak też się stało i w okresie około 1982-83 Wojtyła zaakceptował wszystkie te uwagi i triumfalne – pisemnie – ogłosił ich nieważność (nauczań). Jest oczywiste (dla ducha mężczyzny katolika), że pozwolenie rabinom na cenzurowanie (policzkowanie tych, którzy nie mogli się bronić) Świętych i Papieży było straszną obrzydliwością, zniewagą, która nie może być puszczona płazem.

 14. Rajmund Szponder said

  Właśnie się okazało, że w roślinach GMO powszechnie dostępnych na rynku występuje gen wirusowy… Coraz ciekawiej.

  Dla zainteresowanych link – informacja w lengłydżu: http://independentsciencenews.org/commentaries/regulators-discover-a-hidden-viral-gene-in-commercial-gmo-crops

 15. Patrzący z oddali said

  Patrzący z oddali

  http://pl.gloria.tv/?media=378917

  Zbyszku i Marysiu!! Serdecznie Wam dziękuję za e-mail z filmem, pt. Religia n/t zwalczania religii katolickiej, Świąt naszych, tradycji i nas „gojów” przez biednych, naszych „starszych i mądrzejszych braci” – jak to się mówi. Jeśli to zjawisko znacie i rozumiecie, to znacie i wiecie już wszystko; trzymacie Prawdę za nogi i wówczas wszystko co dzieje się na świecie i wokół nas i was – staje się proste i zrozumiałe!! Ale, niestety, również straszne i obrzydliwe, aż do odruchów wymiotnych włącznie.
  Oto taką rzeczywistość i świat stwarzają nam od 2 tysięcy lat „ONI”. Już za komuny dzieliliśmy się na : nas i onych, ale wtedy nie rozumieliśmy, że une to Żydostwo!! Wszystkie wojny światowe, pogromy,rewolucje, masakry, obozy koncentracyjne, tzw. chemitrails, GMO, dominacja zboczeńców etc, to „unych” robota np. poprzez loże masońskie, gdzie wysługują się im aryjczycy czyli goje, ażeby niszczyć Chrystusa i Chrześcijan, tak jak obiecali to w I wieku n. e. stojąc na dziedzińcu pałacu Piłata w Jerozolimie i wołając: „krew Jego na nas i na nasze syny” ! A my mamy być ich niewolnikami!!
  Proszę Was b. wyślijcie ten materiał Leszkowi, który nic z tego nie kapuje /bo cały czas ogląda ich TV/, Wojtusiowi, który czyta ich kolorowe pisemka np. „Wprost”, i Jureczkowi, który jak lew popiera i walczy o rządy syjonistycznego i udającego prawicę – PiS-u!
  To”Une” tak pomieszały nam, amerykanom i całej reszcie w głowach, oraz wzięli świat w kleszcze, o czym bardzo wielu nawet nie wie i nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji!
  Możecie im przesłać również niniejszy mój tekst.
  Mnie nie uwierzą, ale jak przyślecie z Ameryki i od anglojęzycznego autorytetu, materiał (film) wspaniałego człowieka Davida Duke, to wówczas może zadziała i może przejrzą na oczy i się odnajdą, czego im z serca życzę, bo toć przecież najbliższa rodzina, na miłość Boską!
  Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam i życzę dalszych wzlotów intelektualnych aż do tych Prawdziwych – niebiańskich czyli Bożych włącznie. Szczęść Wam Boże, kochani.
  Brat S.

 16. Wandaluzja said

  Martin Goodman, RZYM I JEROZOLIMA – Starcie antycznych cywilizacji, Warszawa MAGNUM 2007

  Dlaczego Opasła książka czekała 5 lat na na wyjście z magazynów na pułki księgarskie? – Otóż z powodu swej pewnej niecenzuralności, gdyż jest Kontestacją: I CHCIAŁABYM I BOJĘ SIĘ. Teraz jednak, wobec Zaskarżenia Autonomii Palestyńskiej za NIE ROZLICZENIE SIĘ ZE MNĄ z darczyństwa Kanclerza Kohla przetrzymywanie tego w magazynie nie ma sensu, gdyż Bonifikatą finansową książka już być nie może.
  Tacyt napisał: WSCHÓD SIĘ BUNTUJĘ A JEROZOLIMA ZAMIERZA ZDOBYĆ WŁADZĘ NAD ŚWIATEM. Chodziło bowiem o całkiem RÓŻNE doktryny władz: Świecką i Teokratyczną. Tak jak bitwa pod Akcjum była walką systemu Obywatelskiego z Absolutyzmem wschodnim, tak oblężenie Jerozolimy przez Tytusa była walką JAWNEGO Mechanizmu Władzy z jej Mafijną Tajnością.
  Śmiertelny cios systemowi republikańskiemu zadał Juliusz Cezar, gdyż od jego czasów Rzym BEZ DYKTATURY obejść się nie mógł. Opanował władzę dzięki sojuszowi z lichwiarzem Krassusem, dzięki któremu wykupił od Helwetów Lyon, oraz admirałem Pompejuszem, któremu oddał skarbiec galijski w Angers. Samemu liczył na zagarnięcie skarbca brytyjskiego w Carnearvon, ale został on ewakuowany do Belfastu, tak że pozostały mu olbrzymie długi. To że Cezar wygrał ze swymi Wspólnikami to zawdzięczał Ariovistowi, który w naszej historiografii przedjezuickiej występuje jako Leszek Chytry. Ten rozgromił pod Karrhae Krassusa i dopuścił do zamordowania go przez Sarmatki, oraz dopomógł w wygnaniu Pompejusza z Galli.
  W Lubiążu i we Wrocławiu odbyło się wesele syna Leszka Lubrana z córką Cezara zwaną u nas Julią, co doprowadziło do zwycięstwa Oktawiana Augusta nad Antoniuszem i Kleopatrą, ale po tym zwycięstwie Oktawian anektował Padanię i Bałkany – jednak gdy złożył Największy Łup w Historii w skarbcu Aleksandra Wlk LabirynTHOSIE na Athosie to Lubran kazał Trakom z Aleksandrii Trojańskiej ZABRAĆ GO – na co Oktawian mógł odpowiedzieć tylko Pobożnymi Modłami. – Jednak ta Supermocarstwowość wandalska trwała do przybycia do Krakowa rzymskiego poselstwa w r. 16 ne, które OSZALBIERZYŁO Wandalów Niemiłosiernie, zabierając im Aleksandrię Trojańską z Największym Łupem w Historii.
  Polacy szukali na Wawelu budowanej z okazji tegoż poselstwa świątyni POKOJU, ale wg mnie była ona budowana nie na Wawelu, ale na zamku Gargamella na Bielanach, od którego pochodzi nazwa GERMANII.
  Jerozolima została zniszczona w III wojnie żydowskiej za Hadriana, gdy rekultywowano rolniczo milionowe miasto – z wyjątkiem rzymskiej Capitoliny, którą pokazują nam dzisiaj jako Stare Miast jerozolimskie: O TU, ŚCIGANY PRZEZ RZYMIAN PRZESKOCZYŁ Z TEGO BUDYNKU NA TAMTEN… Świątynia Salomona nie mogła być jednak zniszczona jako cytadela, więc Rzymianie urządzili weń świątynię Jowisza Zwycięskiego a cesarzowa Helena sanktuarium Maryjne. Została rozebrana dopiero przez Omajadów, którzy chcieli zbudować tam pałac Imperialny za kontrybucję chińską, ale marszałek Ibn-Muslim po zdobyciu Sambora-Kijowa i Kurska miast iść na Płock uderzył na Damaszek.

 17. GW said

  Panie Gajowy Czcigodny

  Ten obrazek pod tecza (palec) nijak sie nie godzi Panu i przeslaniach przesylanych.
  Szkoda.
  Pan jest ‚najBelfrem’.
  Czy tak mozna?
  Klasa nie jest jednorodnoscia wyslana Panska Wiedza.
  Moje to ‚zdanie’.

  Prosze nie wchodzic w ‚innych ‚racje’ sposobu.

  PS
  Ja wiem, ze trzeba i ma sie musiec ‚mocno’. Ale ‚nie tedy droga’.
  To i moje wrazenie.

  Myle sie i czesto.

  PPS
  Pana Czytelnikom nie potrzeba takiej ikonowej formolki.

 18. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6003&Itemid=45

 19. Wielu ludzi tu piszących nie lubi Niemców. Cóż… jak już trochę wspomniałem Franowi SA, ich „koledzy” Żydzi są TYPOWYM, bo aż w ponad 80% narodem STRZYG – w dodatku tych najwyżej rozwiniętych i najbardziej złośliwych! I to nie są zwykli źli ludzie; ba – to w ogóle nie są ludzie! Strzygi to pochodzące z innego gwiazdozbioru (chyba z Plejad, gdzie Lucyfera czczą jako Boga), ludzi tylko imitujące i działające przeciwko nam istoty przewrotne, krwiożercze, nie posiadające wyższej jaźni ani wyższych uczuć i podświadomie zmierzające do autodestrukcji – o których Chrystus powiedział wprost: że są to DZIECI DIABŁA (Mt 8, 42-45). Co prawda ja sam odeszłem od Kościoła, lecz pamiętam to i owo, a zgłębianie okultyzmu pozwoliło mi naświetlić najbardziej enigmatyczny i odwieczny problem ludzkości, jakim jest fenomen wiecznego Żyda i demoniczności niektórych błotnych ras. Otóż wszędzie tam dominuje populacja strzyg – zwłaszcza wśród Murzynów i Arabów, tylko odpowiednio prymitywniejszych niż żydowskie. W samej Europie wśród Aryjskich autochtonów, strzyg jest bardzo mało, ALE: w jednym miejscu notuje się ich większe zagęszczenie – właśnie w Niemczech (sic!). Tam jednakże destrukcyjne oddziaływanie tych kukułczych jaj sił mroku, skutecznie równoważone jest przez zwartą populację NAJWYŻEJ ROZWINIĘTYCH DUCHÓW LUDZKICH, które samemu tworząc imponujący postęp globalny, tamtych skutecznie trzymają w ryzach, nie dopuszczając do wewnętrznego chaosu. Kiedy jednak Niemcy idą na wojnę, to wychodzą z nich owe tłumione „demony” (piszę w cudzysłowie, gdyż w odróżnieniu od demonów, strzygi nie pochodzą z piekła – to są odrębne istoty!) i, jak to strzygi w grupie – wojny przegrywają, choć specyficzne strzygi niemieckie to akurat bardzo ten militaryzm lubią. Obecność tak dużej ich gromady w grupie niemieckich Aryjczyków, tłumaczy się OSCHŁOŚCIĄ i BRAKIEM ŻYWEJ EMOCJONALNOŚCI w tym skądinąd wielkim i wybitnym Narodzie; także pewnym fonicznym augmentatywizmem (hardością) ich języka i powszechnym w tej kulturze baśniowo-mitologicznym mrokiem (vide Krymhilda), co drogą mentalnej sympatii niejako PROWOKUJE kosmicznych intruzów do gęstego inkarnowania się w nacji za Odrą. Lecz JEST SPOSÓB, BY TEMU ZARADZIĆ: dość prymitywne, lecz emocjonalnie żywiołowe duchy Słowian, winny wedle klucza rasowego wyłącznie, połączyć się w rodzinach z elitarnymi duchami Niemców-ludzi bądź Niemców-strzyg, których MUSZĄ „zarazić” swoją radością, samemu przejmując niemiecki profesjonalizm – a wszystko po to, by wspólne potomstwo składało się odtąd z jak najmniejszej ilości strzyg, które przez to nie znajdą sprzyjających warunków by tu się rodzić, a z JAK NAJWIĘKSZEJ ilości pięknych i wysoko rozwiniętych ludzi, którzy szybko staną się światową ELITĄ!
  Nie dajcie się więc koledzy ponieść antyniemieckiej fobii i bratobójczej nienawiści – bo to ślepa uliczka i droga donikąd! Ja sam w poprzednim wcieleniu, jako uczony dr Hans Krieger: lekarz, gestapowiec i lokalny dowódca Einsatzgruppen, o którym nawet wspomina instytut Yad Vashem z etykietką „war criminal” – z tej drugiej strony byłem pozbawionym choćby cienia skrupułów szowinistą, który bardzo nienawidził Polaków… I teraz musiałem się narodzić tutaj z ogromnym bagażem psychicznych cierpień i z KARMICZNYM DŁUGIEM WOLNOŚCI do spłacenia, ażeby zweryfikować i naprawić dawne relacje.
  Puentując dodam, że ten mój przekaz jest empiryczno-pionierski, a nie kompilatorski.

 20. 166 bojkot TVN said

  http://niepoprawni.pl/blog/162/boze-wielkie-dzieki-ci-za-ze-nie-musze-lustrowac-swoich-rodzicow-nasze-dzieci-nas

 21. 166 bojkot TVN said

  Ma Gajowy ciężka robotę przed sobą http://niepoprawni.pl/blog/152/fanklubowi-putina-do-sztambucha

 22. Marucha said

  Re 21:
  Na ten artykuł nawet wysrać się nie warto.

 23. najnowszy model terminatora said

  Odnaleziono szczątki rotmistrza Pileckiego!
  http://renata.nowyekran.pl/post/86372,cialo-sp-rotmistrza-pileckiego-zidentyfikowane

  Owsiak wystartuje po pokojowego Nobla?
  http://www.fronda.pl/a/owsiak-kandydatem-do-pokojowej-nagrody-nobla,25424.html
  Przypominam, że Hitler i Stalin też byli nominowani do tej nagrody:
  http://dzisiajsiedowiedzialem.blogspot.com/2011/10/hitler-i-stalin-byli-nominowani-do.html

 24. 166 bojkot TVN said

  Niejako na tematy wod-kan
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8372&Itemid=55

 25. 166 bojkot TVN said

  NASI ARTYŚCI TWORZĄ O DOOPIE MARYNI PODCZAS GDY MURZYNI POTRAFIĄ PIĘKNIE ZAŚPIEWAĆ O HISTORII.
  Malijski artysta w ramach akcji o pokój w Mali http://www.maliweb.net/news/musique/2013/01/18/article,119901.html

  Czy wyobrażacie sobie Państwo, że artyści w Polsce skrzykują sie i zgodnym chórem śpiewają z dumą 11.listopada o polskiej historii i ze nie podoba im się polityka obecnego rządu realizującego politykę obcych? Albo, że w Polsce też jest swego rodzaju dżihad, tylko, że żydowski? W życiu!

 26. 166 bojkot TVN said

  Tu warto poczytać komentarze. http://fakty.interia.pl/felietony/piasecki/news/dzieci-przeklete,1885489
  Piasecki też Żyd, więc inaczej pisac nie może.
  Ciekawe kiedy zacznie pisać peany na temat syna Hansa Franka z Wawelu, który tam spędził dzieciństwo; innych dzieci hitlerowskich zbrodniarzy, że nie powinni pracować w urzędach państwowych, bo są przesiąknięci złem i skażeni hitleryzmem.
  A może Piaseckiemu nie przeszkadza, jeśli dzieci zbrodniarzy są władzą sądowniczą, brylują w telewizorach i są politykami nakładającymi na nas coraz to większe podatki? Tego wykluczyć nie można, Przeciętny dziennikarz, to debili nie potrafiący przeprowadzić żadnego logicznego wielowątkowego i wielopłaszczyznowego wywodu, bo nigdy nikt go nie nauczył logiki.
  Poza tym móżdżki maja za małe, jak to dziennikarze.

 27. Brat Dioskur said

  ad11@Easy R.

  A gdziez teraz ,kiedy mrozy przycisnely, podziewa sie Siemak?Kolegom z Australii radze pofatygowac sie na korty Australian Open i pilnie wypatrywac gosci ze sztuczna broda i wasami!Nagrywac na komorke i przesylac do gajowki.

 28. Gość said

  Ciekawe z PRP /wici polskie
  APEL O ZATRZYMANIE „PRYWATYZACJI” W POLSCE
  Zwracam się, przede wszystkim, do aktualnych i byłych pracowników przemysłu energetycznego i wydobywczego w Polsce: do pracowników PGE, Enea, Energa, PGNiG, Tauron, Mazowieckiej Spółki Gazowniczej, PKN Orlen, KGHM, Lotos, pracowników spółek węglowych i innych, prywatnych, takich jak RWE Polska, Dalkia, Vattenfall Polska, ABB. Proszę także o uwagę i zaangażowanie pracowników Polskich Kolei Państwowych, funkcjonariuszy Policji, pracowników Wymiaru Sprawiedliwości, pracowników Służby Zdrowia, Ośrodków Pomocy Społecznej, pracowników Zakładów Wodociągów i Kanalizacji, Miejskich Przedsiębiorstw Oczyszczania, pracowników Miejskich i innych. Zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli, którym na sercu leży dobro i przyszłość naszego Narodu. Zwracam się do wszystkich patriotów, aktualnych i byłych działaczy związków zawodowych i wszystkich, którzy zechcą nam pomóc.
  Od kilku lat sytuacja pracowników branży energetycznej i wydobywczej jest zła, i bardzo szybko zmierza w jeszcze gorszym kierunku. Kilka dni temu [w połowie grudnia, 2012] koledzy z jednego z oddziałów Polskiej Grupy Energetycznej zostali poinformowani przez dyrektora generalnego o tym jak będzie wyglądała przyszłość PGE:
  # od 2016 r. nie będzie kolejnego Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy;
  # pracowników odchodzących na emeryturę nie będą zastępowali nowi;
  # będzie kontynuowany Program Dobrowolnych Odejść;
  # po 2016 r. będą odebrane wynagrodzenia za pracę będą niższe m/w o połowę;
  # pracowników utrzymywanych na etatach PGE pozostanie znikoma ilość.
  Strategia Ministerstwa Skarbu Państwa wobec spółek z udziałem Skarbu Państwa
  Wyżej wymienione założenia są podstawowymi punktami strategii, która będzie realizowana nie tylko w PGE, ale we wszystkich spółkach energetycznych i wydobywczych w których udziały ma skarb państwa. W niektórych spółkach zmiany te będą następowały szybciej [2014 r.]; w niektórych już nastąpiły. Realizacja tej strategii objawia się wyraźną tendencją, by likwidować kolejne posterunki, wydziały, rejony, zakłady – czyli miejsca pracy. Jednak należy zaznaczyć, że nie licząc PDO, miejsc pracy nie likwiduje się od razu, lecz poprzez stopniowe ograniczanie działalności danego zakładu. Tempo tych przemian jest jednak zawrotne. Istnieje uzasadniona obawa że już w 2016 r. energetyka i górnictwo będą już nieodwracalnie sprywatyzowane w takim stopniu, jak to tylko możliwe. W celu przyśpieszenia procesu prywatyzacji wypłaca się jednorazowe premie z tytułu likwidacji [czyt. {rzekomej} sprzedaży] własnego miejsca pracy nazywanego Programem Dobrowolnych Odejść. Program ten funkcjonuje już w Enei, Enerdze i PGE a od 2013 r. zacznie obowiązywać także w Tauronie. A jak dobrowolne są to odejścia, pracownicy katowickiej firmy będą się mogli niedługo przekonać na własnej skórze.
  Logika tej strategii wyklucza możliwość że PDO zostanie w pewnym momencie przerwane i zostanie zachowany aktualny stan rzeczy tzn., że proces przechodzenia branży energetycznej w stronę sektora prywatnego zostanie zatrzymany.
  Ostatnio byliśmy świadkami protestu kolegów z PGNiG w Jarosławiu. Ma zostać zlikwidowany tamtejszy zakład gazowniczy. Zorganizowano pikietę i blokadę drogi. Związek zawodowy reprezentujący interesy pracownicze zaprosił do rozmów Premiera, Ministra Skarbu Państwa i Prezesa PGNiG. Żadna z zaproszonych osób nie podjęła dialogu.
  „PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI” NR 305, 15 STYCZEŃ 2013 R. 13
  Następnym dowodem na determinację zarządów w kierunku likwidacji miejsc pracy jest bohaterska walka naszych kolegów z Kraśnika [z PGE] o utrzymanie swojego zakładu pracy. Jak wiadomo, rejon został przekształcony w posterunek. Los Kraśnika podzieliło i podzieli 25 kolejnych rejonów PGE, natomiast 75 posterunków zostało lub zostanie zlikwidowanych. Na sprzedaż zostają właśnie wystawiane spółki-córki Enei, których skład osobowy mieści się w granicach 50-100 osób.
  Należy także dodać, że po dymisji Waldemara Pawlaka w mediach podano, że nowy minister gospodarki stanie przed zadaniem prywatyzacji spółek węglowych. Koledzy górnicy! Nie łudźcie się, że zatrzymaliście ten proces np. w Jastrzębskiej Spółce Węglowej dostając premie i wyrównania. Powtarzam: ten proces idzie w jednym kierunku: sprzedaży branży energetycznej i wydobywczej. Z potężnych firm jak PGE, Enea, Energa, PGNiG, Orlen, Lotos, KGHM zostaną co najwyżej rozpoznawane przez inwestorów giełdowych marki. Będą w nich pracować – głównie pracownicy zatrudnieni przez zewnętrznych podwykonawców, którzy zatrudniają oficjalnie na najmniejszą krajową lub wręcz na czarno, nieoficjalnie dowiedziałem się, że pracownikom jednej z dużych spółek energetycznych po ok. 20 latach pracy zaproponowano nowe warunki w nowopowstałej spółce prywatnej – wynosiły około 50% dotychczasowego wynagrodzenia. Nie jest przecież tajemnicą, że tzw. średnia krajowa nie odzwierciedla rzeczywistości, w której żyją przeciętnie zarabiający ludzie. Przy czym musimy wiedzieć, że prezesi, członkowie zarządów i dyrektorzy generalni z nadania politycznego będą zarabiali tak jak np. Tomasz Zadroga [były prezes PGE] – 1,6 mln zł rocznie. To tylko jeden z wielu przykładów tak wysokich zarobków. Brak reakcji na taką sytuację, zaowocuje zniknięciem – używając terminologii amerykańskiej – klasy średniej naszego społeczeństwa. Będą tylko bardzo zamożni … i bardzo biedni. Aktualnie w Polsce 2,5 miliona ludzi żyje poniżej minimum socjalnego. Naczelną zasadą jednak jest teraz, i nadal będzie schodzenie z kosztów, co równa się zlecaniem prac firmom zewnętrznym [spoza Polski]. Jak wyglądają przetargi na prace zlecone na zewnątrz przez zakłady energetyczne widzieliśmy ostatnio w Zamościu i Radomiu, gdzie CBA aresztowało 9 osób za ustawianie zamówień. Jest pewne że patologia ta będzie się rozwijała, ponieważ korupcja jest w naszym kraju naturalną konsekwencją sytuacji, w której stykają się sektor państwowy i prywatny! Dziwi, że na reakcję służb w tej sprawie musieliśmy czekać tak długo.
  Należy dodać, że problem prywatyzacji przeprowadzanej w ekspresowym tempie jest szerszy i nie dotyczy tylko branż energetycznej i wydobywczej. Likwiduje się posterunki Policji i szkoły w mniejszych miastach i wsiach. W zeszłym roku prezydent Łodzi Hanna Zdanowska chciała ‘sprywatyzować’ Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Na razie udało się ją powstrzymać próbując zorganizować referendum w/s jej odwołania, do którego nie doszło. Jednak Zdanowska twierdzi, że do sprzedaży ZWiK prędzej czy później jednak będzie musiało dojść. Na podstawie wprowadzonej ustawy o przetargach na wywóz śmieci lada dzień ma zostać sprzedane łódzkie MPO. A PKP z kolei czeka gruntowna restrukturyzacja, przede wszystkim w zakresie liczebności i zwiększenia kompetencji pracowników. Pracownicy PKP rozważają ogólnopolski strajk. Liczę, że do strajku dojdzie. W tej chwili przeprowadzane są referenda strajkowe w poszczególnych regionach. Jednocześnie mają zostać sprywatyzowane niedawno wyremontowane i przynoszące zyski Polskie Koleje Linowe wożące turystów np. na Kasprowy Wierch. Krótko mówiąc, pieniądze pochodzące z naszych podatków, które rządzący przez lata wydawali na utrzymanie państwowych spółek na dobrym poziomie, będą teraz zapewniały zysk prywatnemu lub państwowemu inwestorowi. Mówię państwowemu, bo na przykład właścicielem marek Orange i Telekomunikacji Polskiej S.A., jest „francuska” firma państwowa Telecom.
  W świetle powyższego należy zapytać: czy sprzedaż TP S.A. obcemu właścicielowi niczego nas Polaków nie nauczyła? Czy my Polacy nie potrafimy zarządzać niczym, co jest nasze własne? Czy wszystko musimy oddać w obce ręce? Na to pytanie musimy odpowiedzieć sobie szybko, bo rząd RP zarejestrował już spółkę „Inwestycje Polskie”. Pieniądze na działalność tej spółki mają
  „PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI” NR 305, 15 STYCZEŃ 2013 R. 14
  pochodzić od przedsiębiorstw prywatnych oraz z sprzedaży kolejnych akcji PGNiG, PKN Orlen, Tauronu, PGE, PKO BP i PZU – ostatnich znaczących polskich przedsiębiorstw. Polityka racjonalizacji a więc cięć i prywatyzacji jest dobra na krótką metę. To pogląd anachroniczny, przestarzały. A w dłuższej perspektywie społeczeństwo ulegnie jeszcze większemu rozwarstwieniu pod względem materialnym, a to oznacza, pogorszenie sytuacji materialnej Polaków, czyli w konsekwencji degradację funkcjonowania państwa. Afera Amber Gold jest tego najlepszym przykładem.
  Dlaczego jak dotąd przegrywamy?
  Wielu z nas jest przestraszonych, czujemy się bezradnie, jesteśmy poddawani mobbingowi: trzy pracownice w Enerdze targnęły się na swoje życie; podobnie też, dzieje się w MOPS. Jesteśmy zastraszani. Nie dopuśćmy by nasze dzieci żyły w kraju, który chce nam urządzić obecna władza. Nie dajmy sobie wmówić, że prywatyzacja pozostałych jeszcze firm państwowych jest konieczna z powodu kryzysu czy też że jest logiczna ekonomicznie… Szukanie oszczędności bierze się z faktu, że w 2005 r. dług publiczny Polski wynosił ok. 460 mld zł, natomiast dzisiaj wynosi – uwaga – ponad bilion złotych!
  Jest rzeczą pewną, że zarządy spółek skarbu państwa pozostaną głuche na argumenty, które podnoszone są za nielikwidowaniem posterunków, rejonów czy zakładów. Ich najważniejszy, oficjalny argument brzmi: „firmy prywatne są zarządzane lepiej; są tańsze”.
  W mediach pojawiają się często odniesienia do krajów zachodniej Europy, jako wzór do naśladowania… Powinniśmy jednak wiedzieć, że standardy pracownicze na zachodzie, odbiegają od warunków polskich. Inna jest też pozycja związków zawodowych w krajach zachodnio-europejskich. Np. we Francji istnieje pięć silnych związków zawodowych. Drugi co do liczebności CGT zrzesza ponad 700 tys. pracowników. To niewiele mniej, ile członków ma NSZZ Solidarność – w zasadzie jedyny liczący się związek zawodowy w Polsce. W Belgii, ponad połowa pracowników należy do związków zawodowych; ich pozycja jest na tyle silna że tamtejsze związki postanowiły zadbać o warunki pracujących tam naszych rodaków. Związki zawodowe w Szwecji zrzeszają blisko 90% pracowników, i w związku z tym, mają wyjątkową pozycję. Podobne przykłady można mnożyć. A jednocześnie w polskich mediach lansuje się niekorzystny wizerunek związków zawodowych jako bariery dla rozwoju gospodarki.
  Wzorując się na krajach europejskich, politycy, prezesi i dyrektorzy generalni zapominają jednak, że w polskim sektorze prywatnym kodeks pracy jest notorycznie łamany, bo pracodawcy nie przestrzegają go i nikt nie pociąga ich do odpowiedzialności. Pracownik nie ma żadnej ochrony organów państwa. Nieuczciwie traktowany przez pracodawcę człowiek jest pozostawiony samemu sobie. Pracując w sektorze prywatnym, bardzo często kodeks pracy możemy wyrzucić do śmieci!
  Jest w Polsce spora część ludzi, mniej lub bardziej zamożnych, często prowadzących własne firmy, którzy nie zainteresują się naszą akcją; jeśli nawet – na pewno jej nie poprą. Nie jest tajemnicą, że ludzie ci mogą mieć i często mają interes w tym, ażeby niekorzystny dla nas stan rzeczy się pogłębiał. Na wszystkich chyba budowach w Polsce można spotkać ludzi którzy takie firmy prowadzą. Na wszystkich niemalże budowach w Polsce widać jeden i ten sam obrazek: przestraszeni pracownicy budowlani pracują w niewyobrażalnie nędznych warunkach bojąc się zwolnienia z pracy. Atmosfera, która panuje w takich firmach, stwarza warunki wzajemnej podejrzliwości nie tylko na linii pracodawca-pracownik, ale także na linii pracownik-pracownik oraz nagradzania donosicielstwa, nieuczciwości i niekoleżeństwa. Praca którą na budowie się świadczy jest na czarno lub, w najlepszym przypadku, oficjalnie ma najniższą krajową. A nawet większość podwykonawców firmy SKANSKA pracuje na czarno. Taki człowiek musi pracować do śmierci. Nawet jeśli dożyje emerytury, przechodząc na nią zostanie nędzarzem.

 29. Griszka said

  Po dłuższej przerwie jestem z powrotem.

  @Krzyztof M.

  Griszka napisał:
  “Wroci na pewno do tematu Giertycha, wszak ten znowu da w krotkim czasie kolejny popis swojej sluzaczosci wobec obecnej ekipy zaprzancow. Michalkiewicz na pewno tego zachowaniasprzedawczyka nie omieszka stosownie skomentowac.”

  – Jesteś chłopie anty-narodowcem. Kierujesz się emocjami, emocjami i EMOCJAMI. Tylko to na ciebie działa, tylko to rozumiesz, tylko to chcesz oglądać, słuchać, przeżywać.WSTYD/.

  Panie Krzysztofie jeśli dla Pana wyznacznikiem właściwej postawy patriotycznej jest usługiwanie obecnej ekipie i okładanie ich przeciwników politycznych w reżimowych mediach to mogę to jedynie skwitować pytaniem. Czy dobrze się Pan czuje ? To ujadanie na mnie jest na serio ? Od Giertycha oczekiwałbym konstruktywnej krytyki w pierwszej kolejności PO, bo aktualnie jej działalność wyrządza największe szkody naszemu krajowi a dopiero później całej reszty. A Pańska pedagogika wstydu, właściwa żydowskim kumplom Giertycha takim jak „prof.” Bartoszewski, którą próbujesz Pan na mnie uskuteczniać może zadziałałaby na jakimś otumanionym goju, ale nie na mnie.

  @Mati Rani

  Zbiór przeszlych wypowiedzi w dyskusji, skierowanych do mnie:

  1. Ratajczaka nie zamordowano na czyjeś prywatne zlecenie – zawiedzionej żony, kumpla czy konkurenta na wolnym rynku. Dokonało tego państwo, panie Mati. To samo z Lepperem i wieloma innymi samobójcami.
  2. Dr-a Ratajczaka nie zamordował jakiś oburzony antysemityzmem człowiek z ulicy albo rabuś, żeby mu zdjąć zegarek. Nie poszło też o kobietę ani rozrachunki dilerów narkotykowych.
  Zamordowało go PAŃSTWO. Machina państwowa.
  3.Te konkretne osoby nie reprezentowały siebie, ale aparat państwowy. Były na jego usługach, były wykonawcami zlecenia, a potem zostały wzięte pod ochronę nie przez inne osoby prywatne, ale przez tenże aparat państwowy.
  Jakby to nie był Mosiek z Ickiem, to by był Srul z Joskiem. Nazwiska, imiona, są BEZ ZNACZENIA. Chodzi o instytucję.
  4. Dopóki rządzi taka a nie inna opcja polityczna, NIC to nie zmieni. Ludzie to wymienne pionki. Ludzie rodzą się i umierają, a dalekosiężne plany żydostwa, masonerii, lucyferian rozciągają się na setki lat. Idee żyją dłużej, niż poszczególni ludzie.
  znaczy my, robaczki , nic nie mozemy zrobic , bo rzadzi Ssystem” ?
  5. My tylko uzmysławiamy Panu, że jednostki są zawsze wplątane w tryby maszynerii, która ich przerasta.
  A kto steruje maszynerią? My, katolicy, twierdzimy iż jest to Szatan
  6. Całe zło tego świata, panie Mati Rani, pochodzi od Księcia Ciemności, Lucyfera i jego wyznawców.

  Griszka – co moze myslacy Polak odpowiadac na powyzsze wypowiedzi?”

  To są wypowiedzi Pana Maruchy i Pana Fran SA. I zgadzam się z nimi, bo w nich nie ma nic coby ujmowało tym Panom ich racji. A myślący człowiek zauważy, że w żadnej z tych wypowiedzi nikt nie rozgrzesza zamachowców, którzy bezpośrednio pociągali za cyngiel. Oni są winni tak samo jak przywódcy Izraela i poszczególni oficerowie Mossadu, bo takie dyrektywy jak zabójstwa na zlecenie czy zamachy bombowe są tam powszechnie akceptowane. I nie zdziwiłbym się gdyby te pionki, które brały udział bezpośrednio w tym mordzie były święcie przekonane, że robią dobrze, że wykonali swój patriotyczny obowiązek wobec swojej ojczyzny. A złapanie ich i osądzenie nie rozwiąże problemu, bo na ich miejsce jest pięciu nowych, młodszych i lepiej wyszkolonych w ramach instytucji należących do struktur państwowych.
  Pan zaś cały czas próbuje implikować, że jakichś Josek zgorszył się artykułem Michnika i zainspirowany działaniami jakiegoś rektora uczelni postanowił samodzielnie wykończyć Ratajczaka.

  „Pomine sprawe Iranu która wsadziles jak jokkera do pokera,”

  Chciałeś materiały na temat tego fragmentu działalności Iran to co teraz jojczysz ? Bezpośrednia walka z wrogiem poprzez odpowiednie ustawy, działania podejmowane w ramach aparatu państwowego przeciwko syjonistom itd. to sprawdzone metody (Iran, Rosja, Białoruś, Chiny) w przeciwieństwie do modłów zanoszonych liberalnemu bożkowi i liczenie na rozsądek pospólstwa, bezmyślnemu zbiorowiska konsumentów.

  „wróce do Ratajczaka – podalem 4 osoby które zaczely niszczenie jego zycia – rusz twoimi neuronami i podaj 4 osoby które sprawily, ze sledstwo poszlo jak po grudzie i zostalo umozone.”

  Czemu nadal odwracasz kota ogonem. Redaktor gazetki żydowskich komunistów, odpowiednie władze uczelniane i prokuratorzy, którzy specjalnie na polecenie swoich przełożonych zawalili tę sprawę są winni, ale nie tak jak, ci którzy wydali na niego wyrok oraz rękami siepaczy go wykonali na Ratajczaku. Nie wiem jak długo można pieprzyć o jednym i tym samym i nie zauważać działalności tego słonia w menażerii, jakim są państwowe służby specjalne Izraela operujące w naszym kraju. Strach się bać co Pan dalej wymyślisz, może za chwilę się od Pana dowiemy, że Ratajczak sam zaparkował swoje auto a chwilę potem skonał, bo był już mocno podpity… A winni jest też producent wódki.
  . A tłumaczenie, że w tym kraju sterowanym przez bezpieczniackie watahy na pracę sądów i prokuratur wpływają tylko czynniki losowe jest po prostu śmieszne. Wystarczy sobie przypomnieć jakiekolwiek wydarzenie z ostatniego tygodnia. Chociażby przyznanie się Prokuratury Wojskowej, że kłamała jak z nut na temat możliwości spektrofotometrów. Każdy kto w życiu choć raz spotkał się z takim urządzeniem doskonale wiedział, że ci ludzie łżą w żywe oczy. Oczywiście według Pana Mati Rani na urzędach pracują sami debile, nie wiedzieć tylko czemu jakoś umieją kontrolować masy ludzkie tak aby ci uwierzyli w bajki o samoparkujących się samochodach z trupem w środku albo o spektrofotometrze, za pomocą , którego nie można odróżnić torebki foliowej od materiałów wybuchowych (i już pomijam czy tam rzeczywiście na wraku były takie ślady, bo to nie jest przedmiotem moich rozważań).


  „Zamiast niszczyc mnie zrób cos pozytecznego
  Pozkaze sie kim jestes
  MLR”

  Ze swojej strony przyznam, że nie wiem kim Pan jest. Raz pełni Pan rolę spowiednika Mossadu i rozgrzesza religijnych Żydów z popierania działalności państwa Izrael a potem udajesz Pan, że ten kraj jest tak narpawdę prywatną spółką, którą zarządzą Rotszyld. Później broni Pan partyjnych towarzyszy, zasłużonych bojowników o wprowadzenie socjalizmu „z ludzką twarzą” w Polsce a za chwilę deklaruję się jako liberał, miłośnik Misesa i rytualnie wyklina każdego, który wspomni o tym, że instytucje państwowe mogą lepiej spełniać niektóre funkcje lepiej niż ich prywatne odpowiedniki, jak mnie czy Gajowego. Zdecyduj się w końcu Pan, na którym odcinku frontu ideologicznego Pan działasz.
  A i zrobiłem coś pożytecznego. Odpocząłem sobie na kilka od dyskusji z jakimiś pańskimi wyobrażeniami i fantasmagoriami…

 30. Brat Dioskur said

  ad28@Griszka
  „Panie Krzysztofie jeśli dla Pana wyznacznikiem właściwej postawy patriotycznej (tutaj Giertycha)jest usługiwanie obecnej ekipie i okładanie ich przeciwników politycznych w reżimowych mediach ….”

  Ha,wrog mojego wroga jest moim przyjacielem.

 31. Griszka said

  @Brat Dioskur
  Już to raz powiedziałem, ale powtórzę, bo widzę, że już wykrył Pan spisek toruński. Nigdy nie miałem za złe Giertychowi, że okłada PiS za ich partactwa, ale taka jednostronna krytyka z pominięciem wyczynów ekipy PO jest po prostu niczym. Nawalać w PiS umie nawet wytresowany burek Niesiołowski, Palikot czy słodka idiotka z TVNu jak jej podstawić kartkę pod nos, ale naświetlić prawdę ludziom o ich kibucu. Aaa, no to już trudno. Czemu Romek nie może działać niezależnie ? Jest zbyt zachłanny ? Ma w dupie z kim współpracuje ? Malarię zwalcza tyfusem ? Czy przeprosił już za Jedwabne razem z Sikorskim ?

 32. Kibic said

  Robert KUBICA !
  >>>
  http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Mercedes-potwierdza-testy-DTM-z-Kubica,wid,15274100,wiadomosc.html

 33. 166 bojkot TVN said

  166 jest zauroczone malijską piosenkarką, tą piosenką i radością z jaka cały zespół ją śpiewa (choć oczywiście nie rozumiem ani słowa). Ta dziewczyna Fatoumata Diałara już jeździ z koncertami po całym świecie.

  http://www.myspace.com/fatoumatadiawara

 34. marta15 said

  a marta15 jest zauroczona Brahmsem i jego tancami wegierskimi.

 35. marta15 said

  tu inny z serii

 36. marta15 said

  tu jeszcze inne

 37. bart_w said

  Pani Marto, tam w tancu nr 8 slychac i widac forteklap. W tego rodzaju muzyce nic nie zastapi cymbalow. Musza byc cymbaly (prosze nie dopatrywac sie tu aluzyj zadnych). Forteklap to skromny substytut. Podejrzewam, ze oryginalnie utwor skomponowany zostalk na smyczki i cymbal.

  Tez porywa mnie Brams, ale jeszcze bardziej kompozytor jednego, jedynego utworu, mianowicie Monti. Pozdrawiiam i dziekuje za muzyke.

 38. 166 bojkot TVN said

  Tu wyraźnie widać jak genialnym plagiatorem był Brahms. Muzyka młodej Malijki wydaje się dużo bardziej autentyczna niż węgierskie tańce Brahmsa.
  Ale tak naprawdę, to nierówna konkurencja, nie te kategorie.
  Nie można porównywać wielkich dzieł na orkiestrę symfoniczną słynnego muzyka z początkującą dziewczyną, Murzynką, z zupełnie innej kultury.

  Mnie dużo bardziej wzrusza dziewczyna niż orkiestra.

 39. bart_w said

  Panie Ostbaltisz, dotknal Pan fascynujacego tematu, ale namieszal Pan tak straszliwie, ze sam juz nie wiem, co powiedziec i o co zapytac.

  Jedno pewne. Wiele polskich nazwisk ma brzmienie niemieckie. Ilu mamy Wagnerow, Szulcow, Baumanow, Wolfow, a odroznic od zydowskich nazwisk trudno. Takze ielu Niemcow nazywa sie po slowiansku: Gonschoreck, Wozipiwo, a nawet Kostrzewa (czort wie, jak sie to u nich wymawia).

  Przez tysiac lat obydwa narody wymieszaly sie dosc dokladnie, a wziawszy pod uwage, ze srodkowi Slowianie juz od dawna byli genetycznie wymieszani z nacjami sasiednimi, jak Sarmaci (nie, to nie ta dosc snobistyczna grupa, do ktorej czesto nawiazuje pan Roman, tylko starozytni sasiedzi ze wschodu), nadbuzanscy Karpowie, czy nawet Madziarzy, nalezy zalozyc, ze germanskiej rasy w Niemcach pozostaly zaledwie slady.

  Pomieszkiwalem w zamierzchlych czasach w dedeerku i zaskoczony bylem, ze moge sie dogadac z miejscowymi bez problemu. Na moje bezsensowne metafory reagowali tak samo jak rodacy i z kawalow smiali sie w tych samych momentach, a ichnie ekspresje lingwistyczne sa dziwnie podobne do naszych. Pija wodke troche za duzo jak na moj gust i nieumiejetnie.

  Chociaz z ruskimi trzeba przyznac zawsze sie dogadujemy wpol slowa.

 40. Bart_w said

  Tak. To byl kiedys narod wybitny, jak stwierdza Lysiak w Malarstwie Bialego Czlowieka.

  Dzis to lud taniej rozrywki, szpil und lust.

  Chociaz na ten przyklad ponizszy kicz pobudza raczej do lekkiego usmiechu niz do refleksji.

 41. Bart_w said

  Przepraszam, ale narozrabialem. Za samo zanucenie zamieszczonej piosenki ( o calkiem zreszta niewinnych slowach) w Warszawie dostaje sie natychmiast po ryju i to bez pytania. Panie Gajowy, zechce Pan usunac z laski swojej.

  Mnie sie rozchodzilo o nastepujacy kicz.

 42. Fran SA said

  Ad.21
  166 Bojkot
  (Re: Fanklubowi Putina – Ma Gajowy ciezka robote)

  Ja nie naleze do Fanklubu Putina, bo dla mnie polityka miedzynarodowa rzadko opiera sie na sentymentach.

  Bojkot natomiast ma ciezsza robote robote niz 10-u Gajowych: Amnesty International nalezy do Sorosa – juz od kilku lat kiedy sobie ten swiatowej slawy filantrop wykupil wiele takich NGOs.

 43. Fran SA said

  38
  166 Bojkot
  ucz sie gramatyki: co to znaczy ‚duzo bardziej autentyczna’ i od kiedy ‚autentyczny’ wyraz sie stopniuje?? Albo cos jest autentyczne albo guzik prawda. Nie mozna byc ‚half pregnant’, albo ‚duzo bardziej dziewica’.

 44. Tekla said

  Dla Pani Marty..

 45. Marucha said

  Re 42:
  Pan też, Panie Fran?
  O jaki fanklub Putina chodzi?

  Ludzie, do jasnej cholery, co się z Wami dzieje?

  Nie można napisać, że Putin jest lepszym prezydentem dla Rosji, niż Bul dla Polski? Że się przeciwstawia NWO, że pogonił żydowskich złodziei i bandytów, że co i raz powie publicznie coś niekoszernego?
  Bo zaraz człowieka mianują członkiem fanklubu Putina, albo wręcz agentem KGB czy FSB?

  Popatrzcie się, co Putin zrobił z Rosji, znajdującej się na krawędzi upadku.
  I popatrzcie się, co zrobiły z Polski te szumowiny, te parszywe kanalie, te skurwysyny jakie nią rządzą od 1990 roku… a mieliśmy warunki początkowe LEPSZE od Rosji.

  Popatrzcie się, jakim respektem cieszy się Rosja w świecie – i jakim „respektem” cieszy się żydowskie pseudopaństewko zwane dla kpin „Polską”. I tu nie chodzi bynajmniej tylko o różnice w rozmiarach i zaludnieniu obu państw.

 46. olagordon said

  WAR ON TERROR FOREVER
  Wieczna wojna z terrorem
  http://snippits-and-slappits.blogspot.com/2013/01/war-on-terror-forever.html

  „Wojny to żydowskie żniwa, bo w nich niszczymy chrześcijan i przejmujemy kontrolę nad ich złotem. Już zabiliśmy ich 100 milionów, ale to jeszcze nie koniec” – Reichorn, główny rabin Francji, 1859

  Pepe Escobar
  Asia Times Online Hong Kong
  22.01.2013 tłumaczenie Ola Gordon

  I Oscar za najlepszą sekwencję idzie do. . . Globalnej Wojny z Terrorem (GWOT), produkcji Pentagonu. Porzućcie wszelkie nadzieje, ci którzy uważaliście, że to wszystko skończyło się filmowym zabiciem „Geronimo”, alias Osama bin Laden, dalej zredukowanego do przelotnej sceny tortur w Zero Dark Thirty.

  Wiadomość oficjalna – prosto z paszczy lwa, przewodniczącego połączonych szefów sztabów, gen. Martina Dempseya, i umieszczona na witrynie AFRICOM, afrykańskiej filii uzbrojonej przez Pentagon.

  Odchodzi „historyczna” al.-Kaida, schowana gdzieś w Wazyrystanie, na pakistańskich terenach plemiennych; wchodzi al-Kaida z Muzułmańskiego Magrebu (AQIM). Jak mówi Dempsey, AQIM „jest zagrożeniem nie tylko dla Mali, ale i regionu, a jeśli. . . nie podejmie się żadnych działań, to faktycznie może stać się zagrożeniem globalnym”.

  Po nadaniu Mali statusu „zagrożenia” dla świata, GWOT pokazuje się naprawdę otwarta. Pentagon nie ironizuje; na początku lat 2000, fotelowi wojownicy wymyślili wyrażenie „długa wojna”, i właśnie to mieli na myśli.

  Nawet w czasach doktryny „dowodzenia zza kulis” prezydenta Obamy, Pentagon bezbłędnie szuka wojny w Mali – i nie tylko wersji cienistej. Gen. Carter Ham, dowódca AFRICOM, już działa, zakładając, że malijscy islamiści „zaatakują amerykańskie interesy”.

  I dlatego wysyła się pierwszych 100 amerykańskich „doradców” wojskowych do Nigru, Nigerii, Burkina Faso, Senegalu, Togo i Ghany – sześciu członków Wspólnoty Krajów Zachodniej Afryki (ECOWAS). One stworzą armię afrykańską, której celem (określonym przez ONZ) będzie podbicie (inwazja?) części Mali pozostającej pod wpływami AQIM, frakcji grupy MUJAO i bojowników Ansar ed-Dine. Oczywiście ta mini afrykańska armia jest opłacana przez Zachód.

  Znawcy wojny wietnamskiej pierwsi zauważą, że wysyłanie „doradców” było pierwszym krokiem do wejścia w kolejne bagno.

  I odkładając na bok nie-pentagońską ironię, w ciągu ostatnich kilku lat Ameryka szkoliła malijskich żołnierzy. Wielu z nich w porę uciekło. Jeśli chodzi o rozrzutność, wyszkolony w Fort Benning kpt Amadou Haya Sanogo nie tylko dowodził przewrotem wosjkowym w obaleniu wybranego malijskiego rządu, ale także stworzył warunki do powstania islamistów.

  Ale nikt nie zwraca na to uwagi. Gen. Carter Ham jest tak podekscytowany prospektem nagromadzenia przez AFRICOM kasy większej niż Led Zeppelin u szcytu słąwy, i tym że sam otrzyma status ikonicznego zbawiciela (Carter z Afryki?), że partaczy swoje dane.

  Generał wydaje się zapomniał iż AFRICOM – jak i NATO – nieodwracalnie wspierali (i zbroili) NATO-wskich rebeliantów w Libii, którzy stanowili wojowniczą awangardę w wojnie z Muammarem Kaddafim.

  Generał nie wie o tym, że AQIM ma „dużo pieniędzy i dużo broni”. Ale według niego to „najemnicy opłacani przez Kaddafiego” porzucili Libię i ze swoją bronią „wielu z nich przybyło do północnego Mali”.

  Nie, generale, oni nie byli najemnikami Kaddafiego; większość z nich to rebelianci z NATO, ci sami którzy zaatakowali amerykański konsulat, faktycznie posterunek CIA, w Bengazi, ci sami, którzy dojeżdżają do Syrii, ci sami, którzy wyzwalają cały region Sahary. . .

 47. Fran SA said

  Ad.45. Marucha
  Ja nie naleze do zadnego fanclubu, bo mnie mecze pilkarskie nie interesuja.
  Rosja mi sie na razie podoba, ale nie dlatego, ze Putin jest moim idolem. Jest politykiem i jako taki jest milion razy lepszy i bystrzejszy od polskiego ktoregokolwiek kutasa.
  To znaczy, ze nie mam sentymentow.. gdyby byl taki sam jak poprzednicy, moja ‚polityczna’ lojalnosc by sie gdzies urwala.
  Uwazam, ze Polsce nie szkodzi i to jest dla mnie wazne. I podejrzewam, ze wielu ‚malowanym’ Polakom sie to nie podoba.
  Natomiast artykul, o ktorym Pan sie wyrazil dosc obcesowo i powiem wiecej, kloacznie, pochodzi od Sorosa, ktorego zaden Polak nie powinien traktowac powaznie,.
  Skroty myslowe maja to do siebie, ze bywaja zle pojete.
  Ja nie dlatego lubie Putina, bo mam do niego slabosc osobista. Oceniam go jako polityka a nie sympatyka kogokolwiek, czy gwiazdora.
  I nie mam zamiaru porownywac Putina z Obama, ktory czyta z promptera. I pieprzy to, co mu kazali. cywilizacje. No i niech ktos sprobuje porownac Putina do Tuska! Zgroza!

  Malo tego; naraze sie wielu tzw. forumowiczom, jesli przypomne, ze sojusz z Sowietami byl mimo wszystko lepszy dla Polski niz sojusz z Amerykanami. Ubecja szalala tak jak i dzisiaj, zarowno w Rosji jak i w Polsce ale mielismy znacznie lepszy status miedzynarodowy w dziedzinie oswiaty, przemyslu i zbrojenia. Teraz mamy gowno. Sowiecka Rosja kupowala od nas kazde barachlo, teraz my kupujemy z Chin.
  Sowiety byly swinie, ale nie takie, zeby nam zabronily rozwoju polskiego przemyslu.
  Probuje brac wszystko na szale. I ma w dupie, czy ktos mnie uwaza za komucha czy wprost przeciwnie.
  Ja mimo bardzo humanistycznego wychowania w PRL- u umiem liczyc. Bo na maturze w PRl-u matematyka byla obowiazkowa.
  I Panie Marucha! Zadne takie „Et te Brutus…” Nawet moja druga polowa powiedziala, ze ‚ten Marucha, to dobry czlowiek’

  Komus qrwa trzeba wierzyc.

 48. Marucha said

  Re 47:
  Pod tym, co Pan napisał, mogę się oczywiście podpisać. I to obiema ręcyma.
  Niestety, w morzu polskich półgłówków-półdupków stanowimy mniejszość.

 49. Wandaluzja said

  http://niewiarygodne.pl/gid,15273560,img,15274349,kat,1017185,page,13,title,Dlaczego-Hitler-przegral-wojne,galeriazdjecie.html

  Anglicy najpierw TAŃCZYLI, że Bismarcka zniszczył aeroplan z I WŚ, a gdy batyskafci zrobili film, że prawy ster jest rozszarpany jak papier a lewy uszkodzony to ZMIENILI na Zulu-Gulu.
  W artykule pisze, że walkę ogniową stoczył z Bismarckiem Piorun, gdy ja sądziłem, że Wicher. Jest angielski synonim Absurdu w postaci zaatakowania przez Polaków Bismarcka, za co kapitan Romanowski miał nawet proces. Otóż idący w eskorcie dostrzegł Bismarcka i odłączył od konwoju, żeby ZAATAKOWAĆ, co zostało nazwane przez Admiralicję brytyjską ABSURDEM, ale potem Oskarżenie przekwalifikowano na TCHÓRZOSTWO i Ucieczkę. Romanowski bronił się, że wobec NIESTEROWNOŚCI Bismarcka musiał oddalić się z zasięgu WIDOCZNOŚCI nocnej, bo pociski Bismarcka padały CORAZ BLIŻEJ.
  Bismarcka ODNALAZŁ nie Katelina a Ubezsterzył nie Zulu-Gulu tylko Wicher, nazwany w tym artykule Piorunem.
  Jeden z rozmówców nazwał Guderiana Łgarzem – gdyż to on miał karty na aneksję Związku Sowieckiego. Kart tych jednak nie użył, gdyż nie dostał pozwolenia na uderzenie na Brześć Litewski, do czego się przyczynił zajmując pozycję na prawym, brzegu Wisły. Gdyby bowiem był na lewym to nie pozwoliłby pobitym Polakom na wycofanie się do Warszawy.
  Po bitwie nad Bzurą KARTY Aneksji Związku Sowieckiego przejął Hitler, ale NIE ZAGRAŁ Zakatowaniem 7,5 milionów Polaków dla ataku 12 milionów ogierków żydowskich na Amerykanki.

 50. — Do 47 i 48 — Nie chce mi sie pisac dlaczego , ale tez – TAK –

 51. Carlos said

  Fran SA -ad47 od dluzszego czasu wyrazam te same co Pan poglady i patrza na mnie i w Polsce i w Chicago jak na debila- co oczywiscie olewam… Pozdrawiam serdecznie !

 52. Jan said

  Z choroby na Moskala nie da się wyleczyć jak mi się zdaje. Choroba jak i inne pozostawia trwałe ślady, ta akurat ślepotę w postrzeganiu rzeczywistości. Prezydent Rosji W.Putin przedstawia się jako straszny wilk, odmiennie od miłosiernie panującej nad całym euro kołchozem dobrodziejki Pani A.Merkel.

 53. 166 bojkot TVN said

  Tydzień temu Sekielski nagrał rozmowę z Żemkiem, który ponoć siedzi w pierdlu i maluje zastanawiając się ile lat musi żyć (500?) żeby spłacić swoją część FOZZ. Nikt nie komentował tego zdarzenia, cicho-sza zupełna, jakby trwał cały czas rozkaz milczenia w tej sprawie.
  Całe szczęście, że prof. Dakowski z pania Izą Falzmannową wiedzą dużo więcej – z autopsji o panu Żemku i o FOZZ, bo Michał Falzmann, jako inspektor NIK-u zginał otruty („na zawał serca”) za zbyt intensywne dociekanie gdzie są pieniądze FOZZ. Jego śmierć pociągnęła kilka, kilkanaście innych dziwnych śmierci ludzi, którzy wiedzieli zbyt dużo, albo dowiedzieli się zbyt dużo.

 54. Zdziwiony said

  Gorąco proszę o nagłośnienie tego filmu

  Ten film w dobie bezczelnego szkalowania Polaków jest wspaniałym świadectwem bohaterskiej postawy Naszych Rodaków.

  W 1968 roku ukazał się film „Sprawiedliwi”, który w świetle świadectw świadków i dokumentów ukazywał niezłomną postawę Polaków ratujących Żydów podczas II wojny światowej.
  Film jeden jedyny raz wyemitowany w TVP dostał „pułkownika”, czyli leżenie na półce. A zatem przypominamy go, ale już z uwspółcześnionym wstępem.

  Białka – wymordowani bo pomagali Żydom

  Z filmu Sprawiedliwi, można usłyszeć – w relacji Kazimierza Sidora – o tragedii w Białce. To tu 7 grudnia 1942 roku Niemcy rozstrzelali prawie 100 mieszkańców wioski, która pomagała licznej ludności żydowskiej ukrywającej się w lasach parczewskich. Po wymordowaniu ukrywających się Żydów, Niemcy zaczęli w okolicznych miejscowościach dochodzić, kto pomagał ukrywającym się. Mieszkańcy Białki nikogo nie wydali. Wszyscy mężczyźni między 12. a 60. rokiem życia zostali ustawieni przed miejscową szkołą w piątkach i kolejno wyprowadzani za szkołę i rozstrzeliwani. Kolejni, zorientowawszy się zaczęli uciekać. Niemcy strzelali do Polaków, „jak do kaczek”. Następnie jeszcze dobijano tych, którzy leżąc we krwi jęczeli.
  W tym czasie wszystkie dzieci, kobiety, dziadkowie zostali zebrani w szkole i pilnowani, by nie podchodzili do okien. Kiedy po rzezi mężczyzn, reszta mieszkańców została wypuszczona i zobaczyła pomordowanych mężów, braci, ojców… nie ma słów, by oddać ogrom bólu tych, którzy przeżyli; niektórzy żyją do dziś.

  Warto dodać, że do dziś w Białce nie pojawiła się choćby najmniejsza delegacja przedstawicieli żydowskich, by choć na chwilę pochylić czoło przed tymi, którzy życie oddali za pomoc ich żydowskim braciom.
  Warto, by pan Gross odwiedził to miejsce!:
  1. Kopiec usypany za szkołą gdzie rozstrzeliwano kolejne piątki Polaków.
  2. Widok na szkołę i okoliczny plac gdzie strzelano do rozbiegających się i uciekających Polaków. W oddali kopiec – pomnik.
  3. Pamiątkowy pomnik przed szkołą z nazwiskami pomordowanych Polaków.

  Do tematu będziemy wracać. Być może uda się przygotować reportaż na ten temat.
  Autor: Andrzej Wronka

  Film dokumentalny Sprawiedliwi z 1968 / 2011 r. – II WŚ – Polacy – Żydzi

  Ryszard Gontarz – Komentarz do filmu Sprawiedliwi z 1968 r. – II WŚ – Polacy – Żydzi

  „Rewolta Marcowa” marzec 1968

 55. Marucha said

  Re 54:
  Gros nie przyjedzie do Białki.
  Tego bydlaka, skurwysyna, należałoby wziąć za łeb, siłą tam przyprowadzić i wydziugać żydowską mordę w dole z gównem, na jakie chętnie by się złożyli wszyscy mieszkańcy wsi.
  Potem wypalić mu na czole: JESTEM GNIDĄ.
  I puścić.

 56. 166 bojkot TVN said

  Zmarł prymas Józef Glemp
  http://mariusz.olchowik.nowyekran.pl/post/86592,zmarl-kardynal-jozef-glemp

 57. 166 bojkot TVN said

  Sławomir Kmiecik i „Przemysł pogardy” w klubie Ronina

 58. @ 56, ‚166 bojkot TVN’ – przez te wszystkie lata aż do dziś, chorzy na raka czy na AIDS Polacy nie mieli dość jaj, by prymasowi podziękować za jego ofiarną, duszpasterską posługę. Innymi słowy: to był najwyższy czas na tego sku…-tecznego ewangelizatora Polski w duchu ekumenizmu, by po trudach ziemskiej wędrówki wrócił do domu ojca, zasiadając po prawicy „Niosącego Światłość”.

  @ 55, Marucha – zalecam większą ostrożność. Wie Pan, że oni nas czytają i – podobnie jak przy witrynie Redwatch – admin jest pierwszy do odstrzału… a publiczne nazwanie kogoś bydlakiem i skurwysynem podlega ściganiu z oskarżenia prywatnego, choć cała czytająca Polska wie, że ma Pan rację.

 59. 166 bojkot TVN said

  Prof. Przystawa:
  Plan dla Polski: Jednomandatowe Okręgi Wyborcze
  Dla odzyskania podmiotowości Polski i Polaków konieczna jest deregulacja zawodu polityka
  Wystąpienie na Kongresie Protestu, Warszawa, 31 marca 2012

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6003&Itemid=45

  Czy dlatego prof. Przystawa zmarł przedwcześnie?

 60. Wandaluzja said

  http://niewiarygodne.pl/gid,15274335,img,15274664,kat,1017181,page,5,title,To-bezsprzecznie-jedna-z-najwiekszych-zagadek-ludzkosci-Naukowcy-wciaz-pracuja-nad-jej-rozwiklaniem,galeriazdjecie.html

  ~Gall Anonim [18 godzin temu]
  O konfliktach między Atlantydą a królestwem Ramy (Indie) jest mowa w Mahabharacie. Wojna toczyła się przy udziale maszyn latających zwanych wimanami (w Indiach) oraz vailxi (Atlantyda).
  ***
  Miałem zamiar zignorować, ale Gall Anonim świadczy, że nie wszyscy są prześmiewcami. O tej wojnie piszę w mej Wandaluzji akceptując, że toczył się przy pomicy LATAJĄCYCH wimanów i przy użyciu TAKTYCZNYCH bomb atomowych. Argumentem za tym jest badana archeologicznie i technologicznie „technika nuklearna” w kalifornijskiej Dolinie Śmierci i odkryte przez polskich zesłańców kamienne miasta POD LODEM na Syberii, gdzie również odkryto Technikę Nukleraną, która została zdmontowana przez Armię po upadku komunizmu i ślad po tym zaginął, że pozostały tylko zdjęcia.
  Wykazuję w Wandaluzji, że Atlantyda Platona to kultura Olmeków, na konwencjach STALOWNICZYCH Tertessu-Tangeru z Wrocławiem i Krakowem, i może Pragą?

 61. najnowszy model terminatora said

  Samorządy tworzą szkoły dla mniejszości etnicznych (mimo, że tych w Polsce nie przybywa), w których uczą (kształtują w niepolskiej tożsamości narodowej) polskie dzieci, bo Judeopolonia więcej dopłaca do szkół dla mniejszości, niż do szkół z polskim programem nauczania:
  http://www.sfora.pl/Wysyp-niemieckich-szkol-w-Polsce-Oplacaja-sie-bardziej-niz-polskie-a43641

 62. AniaK said

  Re60:
  Panie Wandaluzja, z zainteresowaniem śledzę Pańskie Forum, ale mam pewien problem. Nie wiem, czy z pańskim komputerem coś nie tak czy z moim. Wpisy Pana Tell są u mnie widoczne, natomiast nie widzę wpisów innych użytkowników. Pan Tell tam komuś odpowiada, a ja nie wiem komu (Sty 19, 2013 12:04). Przez to forum staje się mało czytelne.

 63. Maciej said

  Muszę się pochwalić, bo właśnie podpisałem notatkę służbową za używanie prywatnego telefonu na moim stanowisku pracy. Czytałem gajówkę, czy Admin weźmie część odpowiedzialności, za to że tworzy taką wciągającą witryne ?

 64. AniaK said

  Re63:
  Dobra rada. W pracy zero rozmów prywatnych. Albo praca albo prywata. A uzależnienia trzeba leczyć.

 65. AniaK said

  Idę sobie stąd. Nie ma z kim pogadać. Pewnie wszyscy w pracy ;(

 66. Marucha said

  Re 63:
  Zaraz, panie Maćku…
  Czy Panu nie wolno jest używać prywatnego telefonu podczas pracy? Czy dobrze zrozumiałem?
  A co będzie, jeśli komuś Pana bliskiemu zdarzy się – odpukać – jakaś niemiła przygoda i będzie musiał do Pana zadzwonić?

  Nawiasem mówiąc, z moich obserwacji życiowych wynika, iż firmy osiągają dobre wyniki wcale nie dzięki trzymaniu swych pracowników za twarz, ale właśnie za sensowny, wręcz nieco zrelaksowany do nich stosunek, co stwarza pozytywne więzi między pracodawcą a pracobiorcą.

 67. Marucha said

  Re 65:
  A Pani nie???

 68. AniaK said

  Re67:
  Nie. Na dzień dzisiejszy, jutrzejszy i pojutrzejszy nie odbieram żadnych telefonów. Ani służbowych ani prywatnych. Komórka mi się rozładowała, a ładowarkę dziecko niechcący mi ukradło. Jestem skazana na komputer.

 69. Marucha said

  Re 68:
  Nowa ładowarka kosztuje parę złotych. A pewnie można Pani telefon, jesli nie jest stary, ładować z komputera przez USB.

 70. Griszka said

  Tego nie zobaczycie na Discovery albo National Geographic a jest się z czego pośmiać. Wielka „potęga militarna” Amerka kupiła swoim Marines wózki golfowe:

  PS. Miałem to wkleić tutaj a nie w materiale o „Wojnie z Terroryzmem”. Pomyliły mi się strony.

 71. AniaK said

  Re69:
  Jedną z moich największych zalet jest cierpliwość. Poczekam na swoją ładowarkę.

 72. — Do 54 — Pan Zdziwiony — Ten film swiadectwem glupoty Polakow .
  Prosze zauwazyc , jakim szacunkiem , wzorem do nasladowania , miloscia ,
  cieszy , sie przez tych samych , narod hitlerowcow .
  Przykladem najblizszym „” profesor „” bartoszewky .

 73. Fran SA said

  ad. 70
  Griszka
  Co tam wozki golfowe. Wazne, ze prezydencki Cadillac robi za 4 fortece i dwa bataliony:

  http://iowntheworld.com/blog/?p=158065

  Tylko zwykly Amerykanin nie ma prawa do ochrony.

 74. Griszka said

  @73 Fran SA
  „Co tam wozki golfowe. Wazne, ze prezydencki Cadillac robi za 4 fortece i dwa bataliony”

  Ja tam i tak wolę pierwowzór tego Cadillaca, z którego wszystkie rozwiązania np. takie jak zastosowanie opancerzonej „kapsuły” sobie zapożyczyli http://www.youtube.com/watch?v=Dmu1-VuhzNI 🙂

 75. 166 bojkot TVN said

  http://wpolityce.pl/dzienniki/blog-stanislawa-zaryna/45495-anatomia-upadku-anatomia-zdrady-ludzie-rzadzacy-polska-zdradzili-na-dlugo-przez-10-kwietnia-ich-postawa-determinuje-dzialanie-panstwa

 76. Easy Rider said

  Ponieważ nie znajduję osobnego miejsca do zgłaszania spraw technicznych, chciałbym tutaj poinformować o obcinaniu z prawej strony napisów w kolumnie „Najnowsze komentarze”. Nadmieniam, że nic nie daje zmniejszenie wielkości czcionek. Wygląda na to, jakby znajdujący się z lewej strony komentarza awatar rozsadzał wiersz, wypychając treść poza okno, podczas gdy zapisy w znajdujących się niżej kolumnach „Najnowsze artykuły” i „Najpopularniejsze wpisy” nie uciekają poza okno – ale one nie zawierają grafiki. Inną przyczyną opisanego zjawiska może być zawijanie wiersza w niewłaściwym miejscu.

  Tu musieli programiści WordPressa coś pochrzanić, tego przedtem nie było – admin

 77. marta15 said

  dla pana gajowego

  Fajne! Dzięki – admin

 78. marta15 said

  a to dla 166 Bojkot

 79. 166 bojkot TVN said

  Patrz komentarze

 80. 166 bojkot TVN said

  http://wirtualnapolonia.com/2011/12/08/parol-ryszarda-opary-nowy-kran-metna-woda/
  http://wirtualnapolonia.com/2011/12/08/parol-ryszarda-opary-czesc-2-kbw-goldberg/

 81. 166 bojkot TVN said

 82. Easy Rider said

  Ad 79.

  To był lot pokazowy (czerwiec 1988 r., Miluza) najnowszego samolotu pasażerskiego i ze 136 osób, które były na pokładzie, zginęło 3 (słownie: trzech).

  Zaraz niestety kojarzy się Smoleńsk, gdzie też był las, ale nie było żadnego wybuchu ani pożaru, nawet widoku czy zapachu dymu – mimo to zaraz było wiadomym, że „wsie pagibli”. Wg zapisu w Wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotu_Air_France_296 :

  […]samolot zawadził o drzewa na końcu pasa startowego i łagodnie spadł w lesie, wybijając długą na 150 m przecinkę i tracąc przy tym obydwa skrzydła. Wybuchł pożar, który został szybko ugaszony[3]. Większość pasażerów opuściła wrak o własnych siłach przez wyjścia awaryjne, pozostali zostali wyprowadzeni przez ekipy ratunkowe. Zginęło trzech pasażerów, kilkudziesięciu odniosło lżejsze lub cięższe obrażenia.

  Z powyższego wynika, że samolot, pomimo utraty 2 skrzydeł, nie wykonał żadnej „beczki”, ani nawet nie połamał kadłuba.

  Tak to więc, życie przynosi kolejne przykłady świadczące o skali bezczelności maskirowki na lądowisku Smoleńsk-Siewiernyj, jak również bezczelności polityków i organów państwowych, które te kłamstwa firmują.

 83. bart_w said

  To juz nie kicz.

  Na akordeonie (bajan) gra sie tak, jak ponizej:

 84. marta15 said

  ad 83 dla pana jedna z moich ulubionych piosenek

 85. 166 bojkot TVN said

  Wczoraj zmarło w Polsce 5 osób z zimna, a od początku roku – 31 osób, To jest więcej niż na ptasią grypę, której to niby mamy się wszyscy bać.
  Pan premier Tusk trafił dziś do szpitala z powodu jakichś kłopotów zdrowotnych, dość poważnych, bo nie mógł być na debacie sejmowej z Arłukowiczem w roli ministra do odwołania.
  Ma być jutro, żeby głosować przeciwko wotum nieufności dla ministra zdrowia.
  Ciekawe byłoby, gdyby Tusk przerwał pobyt w szpitalu, zagłosował, wrócił do szpitala i tam zmarł na …(ptasią lub świńską grypę, zawał, niewydolność krążenia, pęknięcie tętniaka, ostry atak białaczki, apopleksję, udar, upadek w łazience, lub z powodu seryjnego samobójcy – niepotrzebne i nieprawdopodobne – skreślić)

 86. bart_w said

  bart_w dziekuje za dedykacje.

 87. bart_w said

  A to dla pani Marty. Bardzo sympatyczna i pogodna para z Brazylii. Prawda, ze oni sa normalni?

 88. Rysio said

  🙂

 89. Rysio said

  🙂

 90. Rysio said

  Ja zbieram znaczki.

  😦

 91. Rysio said

  k-wa !

  😦

 92. 166 bojkot TVN said

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/mak-niesprawnosc-rewersow-przyczyna-katastrofy-tu-204-w,1886644

 93. Rysio said

  bojkotka – czego mi się tu wpieprzasz między wódkę a zakąskę?

  😉

 94. 166 bojkot TVN said

  Jak to marszałkowie niby polskiego sejmu nagrody, qrwy sobie poprzyznawali
  http://niepoprawni.pl/blog/705/rozmowa-chlopa-z-baba-o-zakladzie-pracy

 95. 166 bojkot TVN said

  93/Rysio
  To ty Arschlochu wpie[rzyłeś się między ludzi rozumnych i znowu zaśmiecasz gajowkę

 96. Wandaluzja said

  BISMARCK

  Obudziłem się o 5;30 i włączyłem TV, gdzie śpiewano Moniuszkę. Asz mówił mi, że w XIX wieku było w mężów stanu: Bismarck i Wielki Asz. Bismarck zarekwirował 50% renty kolejowej na Zjednoczenie Niemiec a Asz finansował powstanie styczniowe na Białorusi. Gdy zadenuncjowali go Żydzi to najął za resztki fortuny najlepszych adwokatów z Królewca, którzy zaczęli Ganiać Żydów, dzięki czemu uniknął stryczka. Na Syberii zaczął zaraz budować Kolej Chińska dla dostaw drewna syberyjskiego do Chin, co przenosiło stolicę Imperium do Kuzbasu.
  Wobec tego wygnano go z Syberii z nakazem osiedlenia w Jędrzejowie, ale majątku, za który chciał wykupić skonfiskowane dobra, zabrać nie pozwolono – czyli że został Wywłaszczony po raz Drugi – że mógł tylko patrzeć, jak jego plan dla Syberii REALIZUJĄ AMERYKANIE. Plan Wielkiego Asza dla Syberii zniszczył ostatecznie Bismarck trując Rosję i Francję fekaliami pruskimi.
  Uważam, że Bismarckiem XX Wieku był Franz J. Strauss, który przez Mord w Poecking pod Monachium zagarnął Skarb III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich, za który kupił w Akademii Nauk NRD moją Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej – aby zorganizować wykopaliska na wrocławskim zamku Biskupim dla Sprawdzenia Tegoż. Probierzem zamachu na ZSRS było przeniesienie Dworu Bolesława III – największego polskiego wojownika – z Pałacu Chrobrego na Nowym Mieście do CHLEWÓW na zamku Biskupim, bo gdy KW PZPR nie reagował na moje Protesty to Franz wiedział, że „można jechać z tym koksem”.
  O ZAKATOWANIE Księdza Popiełuszki za pieniądze ze Skarbu III Rzeszy oskarżono generałów SmerSza, co było końcem struktury, która chciała Kastrować Żydów, gdyż Łupy Armii Czerwonej na tajnych kontach szwajcarskich przejęło NKWD, o czym piszę w „Incydentu nie było”, Gdańsk 2001.
  Tak jak Bismarck otruł Rosję i Francję fekaliami pruskimi tak Franz J. Strauss zamierzał otruć USA i WBr Satelitarną Detekcją Złota, czego przejawem jest Darowanie Amerykanom i Anglikom obiecanego POLKOM za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej miliona ton złota z satelitarnej detekcji. Tu nastąpiła jednak Katastrofa, bo Fed ZAREJESTROWAŁ 750 tysięcy ton, co Złamało suwerenność tajnych kont izraelskich nad USA i skierowało sprawę do Izby Lordów.
  Tak jak kolej żelazna obniżyła koszty komunikacji i transportu dziesięciokrotnie – co dało Bismarckowi pieniądze na Zjednoczenie Niemiec – tak mój Aerobus obniża koszty komunikacji i transportu dziesięciokrotnie, co zostało zniszczone przez wysadzenie przez Lufthansę 2 Swissairów nad Atlantykiem, z 450 pasażerami, oraz przeniesieniem kapitału Saddama Hisajna z Kijowa do Pekinu. Żeby więc uniemożliwić Otrucie Anglii deklaruję, że jeśli Izba Lordów nie załatwi Satelitarnej Detekcji Złota to ja przeznaczam 50% renty technologicznej z Aerobusa na kastrowanie Anglosasów jako JEZUITÓW.

 97. Carlos said

  nie rozumiem czemu „bojkot”odpowiada na zaczepki Rysia-nie lepiej byloby poczekac az sobie strzeli z tego swojego arsenalu w mozg?

 98. Wandaluzja said

  http://nt.interia.pl/technauka/news-airbus-a350-z-bateriami-litowo-jonowymi-podzieli-los-dreamli,nId,773457

  ~jkh – 1 godz. 47 min temu
  To jest nagonka na Boeninga . Zorganizowana przez Stara Unię która ma udziały w swym (współ) Państwowym przedsiębiorstwie pod nazwą Airbus. Jakoś nie słyszę żeby KE chciała „restrukturyzacji ” tej firmy.
  Ciekawe?
  ***
  Czy to przez Airbusa kapitał żydoarabski finanuje Unię? bo to Arabowie szantażowaniem Blaira wywalczyli A-380. Na Światowym Forum EKONOMICZNYM w Ammanie w 2003 r. Palestyńczycy upomnieli się o mój Aerobus.

 99. Brat Dioskur said

  Parytet narzucany przez brukselskich bolszewikow w niebezpieczenstwie. Jak wiadomo komisary uwidzily sobie nie wiedziec czemu ,ze jak w kierownictwie firmy bedzie zasiadalo 40% szefow w spodniocach to firmy te osiagna rewelacyjne wyniki. Gdyby jeszcze szefowe owe mialy aparycje naszej pewnej ministrowej na ktorej mucha nie siada to jeszcze bym sie z tym zgodzil,ale wyobrazamy sobie ,ze w gabinecie dyrektora zasiada monstrum na miare …szynszylowej czy innej srody o piatku juz nie mowiac?Tymczasem opor Brukseli stawila holenderska ministerka bo naturalnie zaden facet na taki krok by sie nie odwazyl.Uwaza wiec owa ministrowa ,ze 30% wystarczy ,no …dobra i psu mucha ,jak to mawial Kisiel ,chociaz w kregach Warwszawki powinno to uderzyc jak piorun z jasnego nieba ,no bo lider postepu swiatowego jakim jest Holandia podwaza nieomylnosc Brukseli!
  Inny zas parytet wprowadza US Army.Trzymane dotad na zapleczu babki maja buc wysubiete na I linie!Kilka takich Horpyn grubym glosem udzielilo wywiadow w TV oswiadczajac ,ze nie beda wcale gorsze od facetow.Przypomina to Irak ,kiedy pluton kobiecy wpadl w iracka zasadzke.Raporty US dowodztwa donosily o panice jaka wsrod zolnierek wybuchla i kompletnym stracie glowy przez dowadzaca szpica pania kapitan!

 100. Easy Rider said

  @Admin

  Jeszcze odnośnie tego rozjeżdżania się napisów w „Najnowszych komentarzach” – w nocy przez chwilę było OK, teraz znowu część tekstu ucieka poza okno. To chyba nie zależy od ustawień użytkownika forum.

 101. Rysio said

  re 95 bojkotka – nawet nie wiesz jak mnie cieszy, że o mnie pamiętasz i mówisz do mnie pieszczotliwie.

  🙂

  PS Dlaczego zaraz sobie – a może tobie Carlos.

 102. najnowszy model terminatora said

  Kolejny psychopata otwarcie mówi o depopulacji:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sir-david-attenborough-ludzie-sa-plaga-i-zagrozeni,1,5402483,wiadomosc.html

 103. olagordon said

  polecam http://gazetawarszawska.com/2013/01/25/w-belgii-chociaz-jeden-polityk-ma-honor/

 104. Zdziwiony said

  Wykład „Myślenie pojęciowe a myślenie stereotypowe” – Prelegent Andrzej Wronka

  Globalizm, a polski interes narodowy – Andrzej Wronka

 105. Maciejaszu said

  http://www.pch24.pl/meksykanska-gazeta-o-przerazajacych-skutkach-aborcji,11911,i.html

 106. bart_w said

  Carlosie (97), nic zlego w fakcie posiadania broni palnej, niepalnej, nozy, widelcy, wykalaczki, sierpa i mlota, czy samochodu, a nawet telewizorni, ktora wyrzadza nieporownanie wiecej zniszczenia, niz inne artykuly wyposazenia domowego, wlaczajac strzelby wszystkie razem i kazda osobno. Ja tez mam jak to nazywasz, arsenal, i to calkiem przystojny, i co z tego? Wcale nie robie z tego sensacji, w przeciwnym razie wyrzadzilbym niedzwiedzia przysluge srodowisku entuzjastow tego rodzaju sportu, samoobrony, czy lowiectwa. Kazdy ma swoje zamilowania. Takze w piwnicy mam pare garow i sam gotuje sobie piwo i ciesze sie, jak mi szczegolnie uda sie jakas warka. Zebys Ty wiedzial, Carlosie, jakie ma czasem zapachy w domu. Caly Dortmund moze sie schowac. I co z tego?

  Co do Rysia, to ja z nim nie rozmawiam, choc nierzadko przyznaje mu racje w wielu sprawach. A nie rozmawiam, bo on nie umie mowic ludzkim glosem. Koniec, kropka.

  Zostawmy wiec Rysia i niech sie sam sobie kisi w sosie wlasnem. Ciekaw jestem, choc nie tak bardzo, jak on sobie poradzi, gdy nastanie czas kryzysu i trzeba bedzie ladowac dobytkiem ze dwa muly albo zaprzeg malemutow, albo przyczepe od Explorera i spadac. Bedzie siedzial i sie zastanawial, co zabrac, a co zostawic na pastwe szabrownikow, ktorzy moga jego sprzet uzyc przeciw poczciwym ludziom.

  Tyle z mojej strony w sprawie broni.

 107. 166 bojkot TVN said

  Ciekawostki:
  Jerzy Jachnik: wycofywać pieniądze z ING Banku Śląskiego
  http://maciejka.nowyekran.pl/post/86765,jerzy-jachnik-wycofujcie-pieniadze-z-ing-banku-slaskiego

  Giertych rozdmuchuje aferę z o. Rydzykiem, Kaczyńskimi i geotermią w tle zamiast budować kolejne odwierty na masową skalę i czerpać darmowe ciepło z ziemi, zamiast z ruskiego gazu i ropy
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13464&Itemid=1

 108. 166 bojkot TVN said

  http://niezalezna.pl/37718-premiera-anglojezycznej-wersji-anatomii-upadku

 109. 166 bojkot TVN said

  http://www.czarnarzepa.pl/2011/05/tuszcze-nasycone-sa-zdrowe.html

 110. Rysio said

  re 105. „…..Co do Rysia, to ja z nim nie rozmawiam,……”

  😦

  „….. choc nierzadko przyznaje mu racje w wielu sprawach….”

  🙂

  „………. A nie rozmawiam, bo on nie umie mowic ludzkim glosem…………”

  🙂

 111. Rysio said

  „…….. Ciekaw jestem, choc nie tak bardzo, jak on sobie poradzi, gdy nastanie czas kryzysu i trzeba bedzie ladowac dobytkiem ze dwa muly albo zaprzeg malemutow, albo przyczepe od Explorera i spadac……..”

  Wtedy biorę z sobą tylko mojego szwjcarskiego kałacha.

  😉

 112. bart_w said

  Oj, Bojkocie, znowu prowokujesz, choc tym razem wchodzisz z butami w moj obszar ekspertyzy. No, moze ostatecznie w kapciach.

  Tluszcze nasycone podobno powoduja podwyzszenie cholesterolu w osoczu. Najbardziej pracochlonne badania w tym temacie mialy charakter statystyczny. Z grupy badanych nacji wylaczono Filipinczykow, ktorzy w diecie maja duzo tluszczow palmowych, a pozostaja zdrowi, Eskimosow oraz narody skandynawskie, ktore spozywaja wielkie ilosci tluszczow zwierzecych, masla, serow, a jakos nie zapadaja na choroby wiencowe, wiec nie pasuja do statystyki. To opisal profesor Ought w ksiazce „Zywienie zgodne ze zdrowym rozsadkiem” („Common sense nutrition”) w poznych latach osiemdziesiatych, a wiec w okresie najbardziej szalejacej furii wielonienasyconej.

  Organizm ludzki zaprojektowany zostal (no dobrze, niech bedzie: wyewoluowal), zeby przetwarzac od 8000 tys do 11000 kilokalorii na dzien, ale naturalny styl zycia czlowieka obejmuje wielokilometrowe bieganie za zwierzyna, skakanie po drzewach za miodem, kokosem, bananami, czy malpami i wyczerpujace boje z wrogimi plemieniami. Czlowiek wspolczesny natomiast spedza zycie siedzac przy komputerze w robocie, a potem przed szklanym oglupiaczem w domu, wiec potrzebuje tylko 2000 do 4000 kilokalorii dziennie, a nie 10000. Po prostu nie ma tych kalorii gdzie i kiedy spalic. Stad ograniczenia tluszczow w diecie wspolczesnej i stad uczulenie na profil kwasow tluszczowych w zywieniu. Nasycone tluszcze moga byc szkodliwe, jesli spozywane w nadmiarze. Ale uwaga: To samo dotyczy tluszczow wielonienasyconych, o ktorych juz wiemy, ze moga okazac sie rakotworcze. Najbezpieczniejsze wydaja sie kwasy tluszczowe jednonienasycone, obecne w oleju oliwkowym, albo rzepakowym (canola).

  A w ogole nadmiar tluszczow szkodzi watrobie, bo przeladowuje jej potencjal przetworczy. Watroba to potezna fabryka chemiczna.

  I to samo dotyczy kazdego innego skladnika zywnosci, nawet blonnika. Wszystko w nadmiarze bedzie szkodzic.

  No i co tu bede sie dalej uzewnetrznial. To w ogole gadanie politycznie niepoprawnianckie, a wiec slowa kluczowe moga sciagnac na Gajowke nalot rozmaitych takich tych.

  Za dwa tygodnie bede smazyc ponczki na szmalcu, a nie na sztucznym ceresie (kwasy trans). Jesli zabraknie tluszczu, doleje oleju canola, ktorego mam spory zapas. Do kazdej smazonej partii dodam sluszny kawalek surowego kartofla, aby oddestylowac z para wodna tworzace sie produkty rozkladu tluszczu: wolne kwasy tluszczowe, nadtlenki, zwiazki pikrynowe, krotsze lancuchy weglowe i co tam jeszcze.

  Ale musze pamietac, iz kalorycznosc paczka jest proporcjonalna mniej wiecej do szescianu jego srednicy.

  Wszystko, co smaczne jest szkodliwe. Jak w zyciu.

  Dobranoc.

 113. 166 bojkot TVN said

  Ale z tego Rysia pierdoła: http://www.youtube.com/watch?v=xLPkUIou78g&feature=player_detailpage

 114. enter said

  Rajwach w polskojęzycznych mendiach, pejsy zawija już rzeczpospolita, rmf, wprost i cdn.

  http://www.rp.pl/artykul/182403,974236-Narodowcy-lacza-sily.html?p=1

 115. 166 bojkot TVN said

 116. Griszka said

  Kolejna ikona religii Holokitu okazuje się zwykłym oszustwem:

  http://winstonsmithministryoftruth.blogspot.com/2013/01/the-most-famous-holocaust-photo-fraud.html?zx=9abb02d365835e59


  Człowieka stojącego po prawej stronie nie ma w oryginale – admin

 117. 166 bojkot TVN said

  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/01/swinie-a-lemingi.jpg?w=640&h=405

 118. Rysio said

  re 113. Fakt, nie jeżdżę tak dobrze na łyżwach jak ty bojkotka

  ale za to mam inne zalety.

  😉

 119. Griszka said

  Jeśli podobały się wam testy M. Kurki o Owsiaku, które wywołały święte oburzenie w środowisku powiązanym z koncernem medialnym Agora, i inne, głosujcie na jego bloga. Chłopa i tak niedługo pewnie wsadzą do paki, niech przynajmniej ma coś od życia. Może w końcu jego sprawa zyska większy rozgłos:
  http://kontrowersje.net/blog_roku_2012_kod_tr_dowatego_k00141_tel_7122

  http://kontrowersje.net/gender_partnerski_po_katolicku_czyli_tusk_duszony_w_sosie_w_asnym

 120. bart_w said

  Tez nie umiem jezdzic na lyzwach, ani slizgac sie po powierchni zycia. Ale za to plywam jak ryba, a raczej jak wieloryb, choc wody raczej powinienem unikac, zeby mi kalach nie zardzewial.

  (Szybko sie ucze, a dostosowuje do srodowiska niczym Akita, co nie?)

  E, moze lepiej nie zamieszcze tego posta, z ktorego nic nie wynika…

 121. 166 bojkot TVN said

  http://wpolityce.pl/artykuly/45622-jachowicz-tabloid-uruchomil-lawine-czy-marszalek-kopacz-uwaza-wszystkich-ktorzy-jej-sluchali-za-glupcow

 122. 166 bojkot TVN said

  http://zaolziak.nowyekran.pl/post/86826,przypomnienie-przemilczanej-tragedii

  (…)
  światowego, popartymi rozważaniami Forrestera, a także Meadowsów o konieczności redukcji ludności świata, nasz „geniusz” postanowił wdrożyć je w Polsce. Liczyła ona przed wojną ok. 36 mln. ludności zaś po wojnie już tylko 24 mln, ludności. Jednak prężność biologiczna jej narodu była zadziwiająca. Mimo wybicia w czasie wojny jej roczników o największej rozrodczości, w pierwszym powojennym dziesięcioleciu (lata 1950 – 1960) owych 24 mln. ludności powiększyło swą liczebność o 4,8 mln. nowych istnień. Dla kreatorów idei depopulacji był to wynik zatrważający. Podjęto szereg działań ograniczających tę siłę biologiczną narodu lecz mimo wielkich wysiłków władzom udało się zmniejszyć ów potężny strumień nowego życia jedynie do ok. 3 ml. W następnych dwuch dziesięcioleciach i do 2,5 mln w trzecim dziesięcioleciu. Dopiero nasz „geniusz” sprawił, że liczba naturalnego przyrostu spadła znacząco do 0,1 mln. w latach 1990 –2000, a w następnych latach spadła o dalszych 0,1 mln osiągając redukcję liczby naszego społeczeństwa.

  2. Z prostego rachunku proporcji wynika, że jeśli z ludności 24 mln. zrodziło się ok. 5 mln dzieci, to z aktualnych ok. 38 mln. ludności, przy tej samej prężności biologicznej narodu powinno przyrastać w dziesięcioleciu ok. 7,5 mln polskich dzieci. Jeśli jakaś grupa nawiedzonych ideologów stworzyła warunki sprzeczne z naszym rozwojem, ponosi odpowiedzialność za brak owych milionów nowonarodzonych, a już nie powinien jej uniknąć przywódca tej grupy, chociażby nazwano go geniuszem! Jeśli jego obrońcy uważają, że trzeba zlikwidować część ludności, żeby pozostałej części żyło się lepiej, to niech zaczynają od siebie! U nas nie trzeba ludności rozgęszczać. Na 1 km2 przypada w Polsce 122 mieszkańców podczas gdy np. w Holandii 392, w Niemczech 231, w Anglii 245, a przyrost naturalny w Holandii wynosi 3.6, Francji 3,5, Anglii 1,4; dlaczego więc u nas ma być ujemny? W Polsce w 1950r. przyrost naturalny na 1000 mieszkańców wynosił 19,1 i spadł po pięciu latach reform do -0,5 osób na tysiąc mieszkańców. To przecież biologiczna katastrofa narodu! I co, nie ma winnych?Autorowi tej skali ludobójstwa należy się tytuł doktora honoris causa wielu uniwersytetów realizujących politykę globalną wyludniania świata kosztem uległych im narodów. W tym dziele, poza przytoczonymi szacunkami nie należy zapomnieć o gwałtownym wzroście liczby samobójstw popełnionych z przyczyn ekonomicznych. Odnotowanych w literaturze, w r. 2004 odnotowano 5,8 tyś. samobójstw!
  ……..
  (….)

  Autor zapewne nie wie, że pan Balcerowicz bywa pacjentem podwarszawskiej klinki psychiatrycznej. Jest to dziwnie tajna informacja, dziennikarze albo udają, że tego nie wiedzą, albo wiedzą, lecz jest ogólnopolski medialny zakaz publikowania tej informacji.
  166 nie dotarło do informacji czy problemy psychiatryczne pana Balcerowicza są genetyczne i długotrwałe, czy pojawiły się po objęciu przez niego funkcji głównego „reformatora” kraju?
  A może dostał kota po przegranych wyborach?
  Jak na wariata ma niezłe dochody, dużo większe niz przeciętny naukowiec, nienormalnie wielkie jak na zdolności, zasługi i pozycję społeczno-polityczną z epizodem w sprawie FOZZ.

 123. Rysio said

  re 120. Brat_w – nasza prachatka bojkotka bardzo lubi wieloryby.

  Nie raz, nie dwa powtarzała, ża ze wszystkich ryb najlepsze są Walenie.

  🙂

 124. 166 bojkot TVN said

  http://niezalezna.pl/37753-jakies-obce-smoki-rozmowa-z-prof-jaroslawem-markiem-rymkiewiczem

 125. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8412&Itemid=55
  25. stycznia Koszalin i jego okolice ponownie gościły kolumnę rolniczych ciągników, którzy drugi już miesiąc (akcję rozpoczęto 5. grudnia 2012 r.) protestują przeciw nieuczciwym przetargom w handlu ziemią, co kończy się wykupem po-PRG-owskiego areału przez tzw. słupy – obywateli RP, zawyżających ceny i nabywających pola na rzecz mieszkańców Niemiec, Danii i Holandii. Zdarzają się też obywatele innych krajów UE, ale stanowią niewielki margines.

  Wobec podobnych praktyk polscy rolnicy byli dotychczas bezsilni. Bez nacisków z ich strony rząd utrzyma istniejące status quo, toteż zdecydowani są obecnie na długotrwałą walkę – do czasu aż istniejące luki prawne zostaną zlikwidowane a najbardziej nieuczciwe przetargi – zweryfikowane.
  ……………….

  No cóż! Trudno nie spostrzec analogii opisanej sytuacji współczesnej Polski z Palestyną z lat 40-tych XX wieku, w której Żydzi albo bezpośrednio, albo przed podstawione osoby wykupywali ziemię, by utworzyć tam państwo Izrael, o idei którego wiedzieli tylko wtajemniczeni, ci którzy przeznaczali dużo amerykańskiego drukowanego papieru w zamian za realne dobro i bezcenną rzecz jaką jest ziemia..
  To że nikt z polityków i instytucji państwowych nie reaguje oznacza tylko tyle, że są zdrajcami, wykonawcami polityki obcych sił. Dlatego niech się nie zdziwią, jeśli doprowadzą ludność miejscową do desperacji tak wielkiej, że w końcu zawisną na owych pięknych latarniach, jakie są wzdłuż warszawskiego Traktu Królewskiego, w okolicach siedziby rządu, niedaleko Sejmu, i tuż przy pałacu prezydenckim. zawisną za zdradę państwa i Narodu Polskiego, za malwersacje, za zamach w Smoleńsku, za kosmiczne premie jakie sobie przyznają

  To nie jest teoria spiskowa – to jest praktyka spiskowa, bezczelnie realizowana na naszych oczach.

 126. Rysio said

 127. Wandaluzja said

  http://zdjecia.docelu.pl/zdjecie.html?pid=6147&title=Ruiny-zamku&ticaid=6ff52

  Na witrynie http://www.wp.pl/ pokazywano BEZ KOŃCA na przemian 3 zamki: w Malborku, Kwidzynie i Ciechanowie. Aż w końcu Jeden przywołał forumowiczów do porządku, że Malbork to NAJSTARSZY CEGLANY ZAMEK W EUROPIE.
  Ponieważ nie ujawnił pochodzenia tej informacji więc zawnioskowałem, że gdy 10 lat temu Szwedzi wymieniali w Malborku pale fundamentowe to domagałem się Badań Dendrologicznych, co zignorowano. Szwedzi jednak widocznie przeprowadzili takie badania i stąd ta RWELACJA?
  To że Malbork jest Najstarszym Zamkiem Ceglanym w Europie może pochodzić od Szwedów, gdyż ja mogę wskazać 10 ceglanych zamków STARSZYCH – choćby Ciechanów jako Strażnicę, przez którą można było TYLKO wprowadzić dużą armię ze wschodu. Asklepios ze Lwowa najpierw musiał więc budować z ARMIĄ Ciechanów – na wzór zamku w Przemyślu – a potem dopiero mógł fortyfikować drogę z Modlina do Malborka.

 128. 166 bojkot TVN said

  http://wiadomosci.onet.pl/forum/kalejdoskop,1,798905,98164803,czytaj.html

  tatuaż=rak skóry=zakażenia=niegojące się rany=jak kod kreskowy na mięsie tusz to toksyna jak np.ołowiane plomby w zębach zatruwa powoli organizm, trucizny krążą we krwi itp.starożytni rzymianie tez nie wiedzieli ze ołowiane naczynia i rury powodują zatrucie ołowiem

  Co trzeci tatuaż wykonany w Niemczech zawiera niedozwolone substancje a dwa na trzy tzw. tusz techniczny. Taki sam występuje w farbach, którymi pokrywa się auta lub dodaje do tuszu do drukarek – donosi canada.com. Eksperci rządowego ośrodka badań Informationsdienst der Chemischen und Veterinäruntersuchungsämter, CVUA, potwierdzili to badając przypadkowo wybraną grupę osób z tatuażami. Ich badanie ujawniło, że ludzie nakładając farbę na skórę wprowadzają do organizmu rakotwórcze substancje, jak sadza, którą stosuje się do lakierów samochodowych czy tonerów. Dwie trzecie tatuaży zawierały materiały niebezpieczne, ale nie nielegalne. Nie powinny one być jednak wprowadzane do ludzkiego organizmu

  Angielska turystka, która zapłaciła 25 funtów za tatuaż w Turcji podczas wakacji bliska amputacji zakażonej stopy
  54 letnia Susan Fraser podczas wakacji zamówiła tatuaż w kształcie liści winorośli, serca i gwiazd na prawej stopie w studiu tatuażu w Marmaris, w Turcji.
  Gdy po kilku godzinach jej stopa spuchła a ostry ból uniemożliwił jej chodzenie Susan została przewieziona do szpitala przez pogotowie z lotniska a lekarze spędził następne miesiące próbując uratować jej nogę przed amputacją, gdy okazało się że antybiotyki nie mogą zwalczyć zakażenia żył http://www.dailymail.co.uk

  17-letni Luke Schofield na wakacjach w Hiszpanii, aby zrobić swojej matce na złość, henną wytatuował sobie na lewym ramieniu pięć gwiazd. Niestety następnego dnia chłopak poczuł duży ból, a wytatuowane miejsce zaczęło puchnąć i pokrywać się pęcherzykami – podaje serwis dailymail.co.uk.
  Trzy dni później, po powrocie do domu, został przyjęty do szpitala i podłączony do kroplówki. Lekarze w Tameside General odkryli, iż w atramencie był zawarty zakazany składnik chemiczny, który spowodował poważne zakażenia.
  Luke mieszkający w mieście Stalybridge w hrabstwie Greater Manchester (Wielka Brytania) czeka obecnie na decyzję chirurga plastycznego, czy w celu przykrycia blizny będzie potrzebował operacji przeszczepu skóry.
  – Zrobiłem sobie tatuaż, by rozdrażnić matkę. Mój brat, będąc na wakacjach w Grecji, zrobił sobie prawdziwy tatuaż i po powrocie do domu moja matka wpadła we wściekłość – opowiada nastolatek. – Przez jeden dzień było nawet fajnie, ale potem to miejsca zaczęło mnie boleć. Spuchło mi ramię i pojawiły się pęcherze – kontynuował.
  Lekarze ustalili, iż Luke źle zareagował na parafenylenodiaminę (PPD), barwnik, który sprawia, że tusz zabarwia się na czarny kolor. Ta odmiana barwnika jest zakazana w stosowaniu w tatuażach w krajach Unii Europejskiej ponieważ odnotowano wiele przypadków uczulenia na PPD.
  Ojciec 17-latka z przekąsem mówi, iż wątpi, że jego syn szybko zdecyduje się na zrobienie sobie kolejnego tatuażu.

 129. Rysio said

  Ty bojkotka nie lubisz tatuaży?

  A przecież tak bardzo się zachwycałąś – podczas naszego gruppen-sex – wytatuowanymi cegiełkami na moim małym.

  Najbardziej ci się podobało gdy się podnosił i powstawał z niego wytatuowany cegłami komin.

 130. 166 bojkot TVN said

  Tobie Rysio po wytatuowaniu małego, rzuciło się na duży łeb.
  Było się nie tatuować …..

 131. Rysio said

  bojkotka – to dla ciebie…

 132. Griszka said

  @130
  Myślałem, że odbiło mu po przeczytaniu „ulubionego żydziska Misesa”.

 133. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8424&Itemid=119
  ……….
  Ciekawe, jak będzie wyglądał pogrzeb pana red. Adama Michnika – bo myślę, że towarzyszyła mu będzie oprawa znacznie bardziej okazała niż nawet w przypadku Jacka Kuronia. Jak pamiętamy, w pogrzebie Jacka Kuronia, który uchodził za agnostyka, wzięli udział przedstawiciele wszystkich możliwych wyznań, co jakiegoś poczciwca skłoniło do komentarza, że „chłop wierzył we wszystko”. Tak to pozory mylą, o czym wspomina również Adam Grzymała-Siedlecki, opisując, jak to słynący z zamiłowania do retorycznych popisów abp. obrządku ormiańskiego Józef Teodorowicz, po uroczystej mszy w Wilnie w roku 1918 miał udzielić błogosławieństwa – ale przedtem nie oparł się pokusie przemówienia: „Mnież to, niegodnemu słudze Bożemu przygodzi się błogosławić ciebie, ludu wileński, ludu, któryś tyle przecierpiał? Mnież to ciebie – a nie tobie mnie błogosławić?” – co jeden ze słuchaczy streścił głuchawej żonie, pytającej, co arcybiskup powiedział: „prosto waha się, czy błogosławić!”

  Z okazji śmierci prymasa Glempa, który kazał pochować się w warszawskiej Archikatedrze, a nie w „panteonie wielkich Polaków” przy świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, w telewizji podkreślano, że był on prymasem „kompromisu” i „rozwagi”, przypominając jego słowa z pierwszego dnia stanu wojennego, nawołujące, by nie podnosić ręki na braci-Polaków. To oczywiście bardzo ładnie – ale niepodobna nie zauważyć, że te nawoływania skuteczne były jedynie w odniesieniu do pałowanych, bo pałujących sługusów generała Jaruzelskiego żadne braterstwo przed niczym by nie powstrzymało. Jestem nawet pewien, że do żadnego braterstwa żaden z nich się nie poczuwał – i słusznie – bo już wtedy byli to ludzie sowieccy, a więc grupa etniczna zupełnie inna, niż Polacy, chociaż z braku własnego, posługująca się zubożonym językiem polskim.
  …………

 134. Wandaluzja said

  http://fakty.interia.pl/new-york-times/news/globalne-ocieplenie-co-nas-czeka,1887007,6806

  Przez kilkanaście lat byłem niszczony dziwną teorią, że ATLANTYDA BYŁA W EUROPIE. Teoria ta była prawdopodobnie skutkiem spowodowanych przeze mnie Systemowych datowa megalitów, które wykazały, że megality Zachodnioeuropejskie są co najmniej 2 tysiące lat starsze od najstarszych megalitów bliskowschodnich w Palestynie.
  Sprawa osiągnęła apogeum w r. 1973, gdy Kurwy Kalifornijskie sprzymierzyły się z Krasnym Fłotem, który wysłał na akwen Hiszpania-Maroko-Madera statki oceanograficzne Witeź I i II. Ostatnim pogłosem tej teorii jest książka „ Wielkie zagadki przeszłości”, Nikołaj Niepomniaszczyj, W-wa BELLONA 2009: Rozdział III, ATLANTYDA ZNAJOWAŁA SIĘ W EUROPIE? s. 30-38.
  Pożywką było to, że Stonehenge jest POZA Systematyką Archeologiczną, toteż wypadało je tłumaczyć albo „kosmitami” Ericha von Daenikena, albo Jakąś Atlantydą? Dopiero ja wytłumaczyłem fenomen Stonehenge techniką megalityczną z Płocka, a historycznie wojną Tartessu-Tangeru z Płockiem i Krokowem-Pragą o lewy brzeg Renu: Chejron z Płocka anektował z Jutlandii Brytanię a Tryton z Krokowa-Pragi Ligurię nad Loarą, wobec czego Tryton podjął budowę Cluny na przewłoce Rodanu z Loarą a Chejron megalitycznego Stonehenge jako podstawy nawigacyjnej i meteorologicznej wieży Nadmgielnej z drewna.
  Tartess-Tanger skontrował to sprowadzeniem z Ameryki Egejów i Hellenów, których zakwaterował we Włoszech i Brytanii, żeby wygnali Trytona z Prowansji a Chejrona z Brytanii – toteż Stonehenge zostało NIEUKOŃCZONE. To datuje Stonehenge na XXXXVIII wiek pne.
  Platon pisze wyraźnie o amerykańskim władztwie Tartessu-Tangeru, co ja uzupełniłem o konwencje STALOWNICZE z Wrocławiem i Krakowem, a ponieważ równie ważny był spław żelaza Rodanem to dla Tartessu-Tangeru potrzebna była też taka konwencja z Krokowem-Pragą. Zostało to potwierdzone ogłoszeniem przez Anglików znalezionej w Dreźnie EUROPEJSKIEJ ATLANTYDY, którą wcześniej badano w Austrii i Słowacji jako efektu sudeckiej metalurgii żelaza.
  Archeolog niemiecki Heinrich Kushe zidentyfikował też gęstą siatkę na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNE tunele, co ja zinterpretowałem jako lochy zamkowe. To przekwalifikowało zamki nadreńskie z halsztackich na NEOLITYCZNE.
  Ja dawno zauważyłem, czego późniejsze spekulacje nie wykluczyły, że KONIEC epoki Lodowcowej 12.300 lat temu był Antropomorficzny, do czego PRZYŁĄCZYLI SIĘ inni naukowcy. Tłumaczyłem to mianowicie Mezolitem, który miał polegać na upowszechnieniu się gospodarki pasterskiej, co wymagało wypalania lasów na PASTWISKA. To zaś uwolniło wielkie ilości CO2, który wywołał efekt cieplarniany i SOPIENIE lodowców kontynentalnych w Kanadzie, Skandynawii i Zachodniej Syberii.
  Zostało to potwierdzone stratygrafią lodowca Zachodniosyberyjskiego, który – blokując odpływ rzek środkowoazjatyckich na północ – utworzy wielkie morze Turkiestańskie, które utworzyło odpływ przez kanał Wołgodoński do jeziora Pontyjskiego, skąd wylewało się do Marmary i Morza Egejskiego. Po stopieniu się zaś lodowca Zachodniosyberyjskiego jezioro Pontyjskie tak wyschło, że budowano Piramidy na zachód od Krymu, które po przekopaniu przez Kara z Krakowa Bosforu – przez które wdarło się Morze Egejskie z siłą KILKUNASTU Niagar – znalazły się POD WODĄ. Piramidy krymskie wypada więc datować między stopieniem lodowca zachodniosyberyjskiego 12.000 lat temu a Przekopaniem Bosforu 6,600 lat temu.
  Od czasu Rewolucji Przemysłowej w XVIII wieku ludzkość ma Kapitalny, żeby nie mówić DECYDUJĄCY wpływ na Bilans Tlenowy, który KRZTAŁTUJE klimat. Ciągły wzrost temperatury Globalnej – choć obserwuje się lokalne ochłodzenia – przejawia się często Pustynnieniem, jak na Saharze i stepowieniem jako w Wielkopolsce. Na niektórych terenach może być zaś TYLKO LAS LUB PUSTYNIA, toteż wypalenie lasów Magrebu i Sahelu przez Arabów – dla zwiększenia taktycznej i operacyjnej przewagi dromadnicy nad konnicą – doprowadziło do ekspansji Sahary, który to proces postępuje do dziś przez ekspansję Sahary 1 km rocznie. – Jak stwierdzili Francuzi – co powtórzył Prezydent Franklin D. Roosevelt – to bez sadzenia lasów nie da się powstrzymać pustynnienia Afryki, a podobny proces jest w Azji.
  To, że czeka nas Ochłodzenie Klimatu jest Głupiego Gadaniem, co rozwiązano już 20 lat temu. Otóż lody Arktyki napędzają Golfsztrom, KALORYFER EUROPY. Stopienie lodów Arktyki, co postępuje w tempie geometrycznym, gwarantuje Polsce i Niemcom klimat FINLANDII lub zachodniej Syberii. W Bałtyku będą żyły wprawdzie morsy, ale Niemcy stracą taksę turystyczną.
  Tak jak stan Illinois stracił przez IGNOROWANIE MNIE Olbrzymią kolekcję sztuki ibero- i berberoamerykańskiej (Olmecy), tak Hiszpania, Francja i Niemcy stracą taksę turystyczną, gdyż na konferencji klimatycznej w Kioto cherubin Hitlera zastąpił moje STRATEGICZNE wnioski do efektu cieplarnianego Protokołem Kioto dla wykupienia USA przez haremy holokaustyczne.

 135. Jan said

  Ciekawe czy ktoś czytał, a może i ma dostęp do artykułu profesora doktora Jacka Bartyzela pt. „Don Kichot cywilizacji łacińskiej” z 1987 r. W treści jest „ciekawa ” opinia o Feliksie Konecznym

 136. 166 bojkot TVN said

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/znany-posel-walczy-o-powrot-do-zycia-psl-apeluje-o,1,5404610,wiadomosc.html
  Znany przed laty poseł Józef Gruszka (PSL) osiem lat temu doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. PSL apeluje o pomoc dla niego i przekazywanie 1 proc. podatku na jego rehabilitację, bo były poseł żyje w biedzie.

  z komentarza:
  Ten apel, nie jest śmieszny.
  Ten apel jest żenująco-tragiczny.

  Poseł PSL-u, w-ce Marszałek Sejmu, do dzisiaj nie zadeklarował, na co chce przekazać nagrodę w wysokości 40-tu tysięcy zł, wypłaconą z naszych podatków
  Jak wiemy, pozostali w-ce Marszałkowie zrobili już jakieś tam deklaracje, pod pręgierzem opinii publicznej.
  Pani w-ce z Ruchu Palikota, ma zapłacić dodatkowo, bycie właśnie tym w-ce.

  Ma chłopina okazję wykazać się chłopską solidarności.
  Ale….

  Co tu pisać dalej?

 137. Siggi said

  ad.128-Bojkot TVN,dzieki za wylozenie „kawy na lawe”o tatuazu.Na codzien,tu w Kalifornii widze jak sie „upiekszaja” miejscowi.Nawet zastanawiam sie ja, jako „zielonokartkowiec”,(tez miejscowy ale czasowo),czy czasem se nie dac okrasic moj rzymsko-judejski nos duzych wymiarow np.Bitwa pod Grunwaldem z obrazu Jana Matejki.Moze przez to moj pysk przypominajcy Zyda z Zamojszczyzny nieco straci na tym „walorze”?Chyba nie potraktuja tego jako plagiat,bo inaczej to przegram moj skromny majatek.
  Ciagle nie moge odpowiedziec sobie na pytanie o motywy tych ,ktorzy funduja sobie te malunki na wlasnej skorze.Jeszcze bardziej trudne pytanie nie o motywy ,a stan rzeczy „pod dachem” u nich.Widzialem babe skromnie nadzwyczaj odzieta,ze wszedzie miala cos narysowane i…tam tez.

  Faktycznie olow(Pb) to nie biopierwiastek-mikroelement?Czytajac rozne rozprawy nt.Cesarstwa Rzymskiego,trafialam na teze autorow,ktora w 100% jest pewna,ze powolny rozklad tego cesarstwa mial poczatki w upowszechnianiu stylowych naczyn mosieznych,miedzianych,ktore byly polewane olowiem.Uzywano glownie do picia wina,a pili sporo,ktore wchodzilo w reakcje z olowiem dosc latwo i do …gardla.
  Olowica byla przyczyna chorob i przedwczesnych smierci wsrod owczesnych elit.Ich odczuwalne braki,zwlaszcza doswiadczonych dowodcow wojsk,administratorow itd przekladalo sie na jakosc funkcjonowania panstwa z calym tego dobrodziejstwem.I walilo sie to niegdys potezne cesarstwo.
  Jak to kiedys powiedzial Ilicz;…o wsiem reshajut kadry!!!
  Oczywista prawda… Obecnie tez.

 138. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/35891-beneficjenci-zamachu-smolenskiego
  ***
  Ładna historia. 4 rycerzy: Rosja, Izrael, USA i Niemcy wsiadło na jednego konia, który się nazywa Satelitarną Detekcją Zlota i zaczęło ŚWIAT DZIELIĆ.

 139. Griszka said

  http://www.presstv.ir/detail/2013/01/22/284996/protest-held-in-ankara-over-nato-missiles/

  W odpowiedzi na bajki Naszego Dziennika, że Turcy tak chętnie zaakceptowali przyjęcie zestawów Patriot.

 140. 166 bojkot TVN said

  ZNOWU GRANDA SĄDOWA – BOGDAN GOCZYŃSKI Z WIĘZIENIA
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/86893,bogdan-goczynski-wzywa-pomocy-z-wiezienia

 141. 166 bojkot TVN said

  BIG MAK SHIT w „National Geographic”
  http://niepoprawni.pl/blog/1670/national-geographic-bullshit

 142. Wandaluzja said

  Najwspanialsze mury NAWODNE miała Troja na Złotym Rogu, przy których kompasy STAWAŁY więc wnioskowano, że były Żelazne. Ja tłumaczę to tym, że budował je Kar z Krakowa na wzór murów Nawodnych Krakowa, zlikwidowanych przez kanclerza Szczepanowskiego, który budował Kraków obecny. Wymagało to przegrodzenia zbudowanego przez PRAHINDUSÓW kanału Dardanelskiego i spuszczenia Marmary do Jeziora Pontyjskiego. Kar budował Troję dla dystrybucji żelaz i stali toteż mury nawodne mogły służyć do odbierania ze statków żelaza, które składowano we wnękach murów, co powodowało Blokowanie Kompasów.
  Archeolodzy amerykańscy znaleźli w Pakistanie na cmentarzysku z VIII tysiącl. pne FACHOWO plombowane zęby. Z tego można wnosić, że ruda pochodziła z Sudetów, efektem czego było zaludnienie przez Prahindusów przez Triest ziem Naddunajskich powyżej Żelaznej Bramy, co nazywa się Rolniczymi Kulturami Naddunajskimi czyli Europejską Atlantydą.
  Pierwotna nazwą Bosforu był BOSPOR, co mogło być nazwą słowiańską jako Boski Port, gdyż Grakch I trzymał w l. 278-75 garnizon na Galacie. Dał się sportretować na latarni Faros nako Pan Lasów w ELEKTRYCZNEJ aureoli, gdyż obiecał dostawy dębiny dla Aleksandrii na budowę dzielnic NAWODNYCH, co świadczy, że Grecja i Azja Mniejsza uległy już deforestracji.
  Potęga morska Kartaginy i Rzymu wyrosła na stoczniach Rodanu, gdzie było drewno alpejskie i reńskie żelazo, ale w II w. ne. Stocznie Rodanu już nie starczały więc Septymiusz Sewer założył stocznię w Aleksandrii Trojańskiej. Polegało to na budowie twierdzy, składu drewna na Akropolu i Wielkim Pałacu jako stoczni. Armia niwelowała góry na hipodrom i Forum Augusta przy mauzoleum Eurydyki – teraz Hagia Sophia – usypując z urobku w morzu Akropol na plac Drzewny a równocześnie zakopując południowe ujście Złotego Rogu, nad obniżeniem którego zbudowano akwedukt (Walensa), który dostarczał wodę do fortecznej cysterny Eurydyki – choć mogła ona iść sztolniami, jak podczas Wojny Trojańskiej.
  Rzym uzależniał się od żelaza kurskiego i wandalskiego drewna, ale równocześnie fundował Żelazo Armeńskie, które PRZESTRASZYŁO WANDALÓW. Żelazo Armeńskie było jednak na kurskiej rudzie i donbaskim węglu; ale Rzymianie wyobrażali sobie, że uda im się WYKANTOWAĆ Wandalów, jak w r. 18 ne. w Krakowie, gdy zabrali Wandalom Trację z LabirynTHOSEM na Atosie, gdzie był Największy Łup w Historii. Jednak gdy próbowali powtórzyć ten tryk we Wrocławiu w r. 332 to doszło do incydentu po którym musieli z Kijowa, Kurska, Krymu i Dacji uciekać za Dunaj.

 143. Radosław37 said

  Panie Bojkot NG to w 100% żydowska stacja. Film był skandaliczny w sumie to nie film to bajka żydostwa w celu dalszego szczucia na Rosjan. Samo przedstawienie wierzy na lotnisku w Smoleńsku (wyglądała jak obiekt NASA) w rzeczywistości to kurnik z radarami pamiętającymi czasy Stalina.

 144. Marucha said

  Re 143:
  National Geograhic ma piękne zdjęcia i filmy,
  Treści zaś… tak, jak wszędzie. Szczególnie, gdy chodzi o politykę. Kto im zbyt wierzy, sam sobie szkodzi.

 145. Radosław37 said

  ….przyrodnicze owszem.

 146. Wandaluzja said

  http://nt.interia.pl/raport-wojna-przyszlosci/lotnictwo/news-darpa-bron-laserowa-na-wyposazeniu-mysliwcow-juz-w-2014-roku,nId,773715
  ***
  Jest to patent Tesli z roku 1938 na strącanie samolotów z odleglości 400 km, który był jednak nieprzydatny ze względu na NIEMOBILNOŚĆ, gdyż laser wymagał Elektrowni.
  Bronią Strategiczną stało się to dopiero dzięki mojemu minireaktorowi URSZULA SIPIŃSKA z Elwro w r. 1966. W 1977 r. KOR sprzedał we wrocławskiej TOSHIBIE minireaktor USi Japończykom i Amerykanom, z czego tylko Amerykanie zapłacili 10 mld $ – co Palestyńczycy ujawnili 10 lat temu a Japończycy dopiero przy Fukushimie.

 147. Griszka said

  http://landdestroyer.blogspot.com/2013/01/is-uk-defense-contractor-planning.html#more

  Wielka Brytania może szykować operację fałszywej flagi w Syrii.

 148. Obejrzyjcie, a ńie pożałujecie:

  http://rutube.ru/video/1a255c558349729d58ea43e99ee74888/

 149. Griszka said

  Świetny materiał Panie Krzysztofie.

 150. Brat Dioskur said

  Pisalem niedawno o krolowej Belgii Fabioli ,ktora zalozyla fundacje z ktorej moga korzystac czlonkowie rodziny krolewskiej wszakze pod warunkiem ,ze dochowuja wiernosci wartosciom katolickim. Lucyferianie zareagowali blyskawicznie. Premier zapowiedzial,ze potraci 0,5 mln euro z rocznej kwoty jak otrzymuje krolowa i ta ….skapitulowala!Zadnej fundacji nie bedzie ,przynajmniej promujacej katolikow , co innego gdyby chodzilo o pedalow….wtedy nawet rzad by do interesu doplacil !

 151. Griszka said

  Aroganccy syjoniści przyznają się, że używają wikipedię jako narzędzie dla swojej propagandy:
  >http://www.youtube.com/watch?v=HzFP3mHSy2g

 152. Fran SA said

  do Admina.
  Ciekawe, ilu Polakow zdaje sobie sprawe, co sie aktualnie dzieje w Krakowie i o czym konspiratorzy rozmawiaja. Czy sie kiedys dowiemy z prasy na przyklad, co zydowski europejski parlament wymyslil w Krakowie:

  European Jewish Parliament Assembles in Poland- jewish World- News

  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/164642#.UQapYI7NAso

 153. Gość said

  Z PRP

  Dodał: HP

  28.01.2013.

  Realne problemy polskich rodzin

  2013-01-28

  System społeczny i gospodarczy Polski wyniszcza psychicznie i fizycznie Polaków. Pogrążeni w ubóstwie Polacy są traktowani przez rządzących jak śmieci. W konsekwencji systemu obywatele są nieaktywni społecznie i politycznie. Bieda w Polsce została sztucznie wywołana i jest sztucznie utrzymywana by przytłoczeni ciężkim życiem Polacy zgadzali się na zniewolenie. System ten wspierają wszystkie partie polityczne: PO, Palikot, SLD i PiS. Polacy poddawani ciągłemu niezaspokojeniu potrzeb popadają w syndrom wyuczonej bezradności. Syndrom ten objawia się nie możnością podjęcia działań niezbędnych dla poprawy swojego bytu, nawet gdy nadarza się ku temu okazja.

  Obecny system został stworzony przez komunistów za pośrednictwem lojalnych wobec nich osób pełniących obowiązki opozycjonistów. Polska pozostała kolonią. W czasach PRL była zależna od ZSRR, dziś jest kolonią zachodnich korporacji. Wszystkie władze, konsekwentnie od dwudziestu lat niszczą polską przedsiębiorczość: zwalniając zachodnie koncerny z podatków które płaca polscy przedsiębiorcy, nakładając cła na surowce niezbędne dla polskiej produkcji tak by importowane z zagranicy towary były tańsze od produkowanych w Polsce.

  III RP zamieszkuje 38.511.800 osób, w tym: 7.202.300 niepełnoletnich, 24.797.400 w wieku produkcyjnym, i 6.512.100 emerytów. Większość Polaków żyje w nędzy. Praca na cały etat daje zarobek niewystarczający na wegetacje. Przemęczeni i źle odżywiający się Polacy o wiele częściej cierpią na wszelkie choroby, najlepszym tego dowodem jest liczba osób z orzeczoną niepełnosprawnością licząca 4.687.500 czyli ponad 12% ludności Polski. Warto przy tym pamiętać że rzeczywista liczba niepełnosprawnych jest zdecydowanie większa.

  Spośród 25.000.000 podatników tylko 3% należy do klasy średniej – zarabiając od 3.000 do 5.180 złotych netto (po opłaceniu wszelkich podatków od pensji). 96% Polaków zarabia poniżej 3.000 złotych netto. Oficjalnie średnia płaca wynosi 3633 zł brutto czyli 2688 złotych netto. Średniej płacy nie osiąga 65% pracowników. W rzeczywistości najczęściej Polacy zarabiają 1474 złotych netto, niewiele więcej niż płaca minimalna wynosząca 1386 złotych brutto czyli 1025 złotych netto. Wśród pracowników średnich i dużych firm płace minimalną otrzymuje 34% zatrudnionych. W sumie za płacę minimalną pracuje 10% zatrudnionych czyli około 1.600.000 osób. Dodatkowo wysokość płac systematycznie spada.

  Prawie 1.500.000 Polaków jest zatrudnionych na umowach o dzieło i zlecenie. Taka forma zatrudnienia jest codziennością dla 60% młodych Polaków. 66% z 2.900.000 właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw osiąga dochody w wysokości minimum socjalnego. Tylko 1/3 z większości polskich przedsiębiorców może zaliczyć się do klasy średniej. Tylko 1% czyli 250.000 z 25 milionów podatników zarabia powyżej 5.000 złotych miesięcznie, z tego tylko 50.000 zarabia powyżej 20.000 złotych na miesiąc. 18% Polaków zarabia połowę minimum socjalnego.

  Dziś w Polsce nawet posiadanie pracy nie zapewnia dochodów pozwalających przynajmniej na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Problem ten dotyka 2.100.000 osób mających pracę na cały etat. W sumie 32% Polaków ma niezaspokojone podstawowe potrzeby życiowe. Powszechna bieda owocuje patologiami społecznymi, rozpadem więzi społecznych. Bieda powoduje że Polacy rezygnują z posiadania dzieci. Dzietność w Polsce wynosi 1,38, kiedy prosta zastępowalność pokoleń wymaga 2,1. Lepsze warunki życia na emigracji prowadzą do większej dzietności Polek.

  Problem bezrobocia jest jednym z najpoważniejszych problemów III RP. Brak pracy oznacza brak środków na życie, niedożywienie. Nieopłacone czynsze, eksmisje, bezdomność. Państwowe służby zatrudnienia nie znajdują bezrobotnym pracy, i bez jakiejkolwiek szkody mogły by zostać zlikwidowane. W listopadzie 2012 13% osób w wieku produkcyjnym czyli około 2 milionów Polaków zarejestrowanych jako bezrobotni. 84% z nich czyli 1.720.000 osób nie ma prawa do zasiłku. Dodatkowo 1.500.000 bezrobotnych nie było zarejestrowanych. Przed bezrobociem nie chroni wyższe wykształcenie, wśród bezrobotnych 250.000 osób ukończyło szkoły wyższe. 1/3 absolwentów szkół wyższych nie może znaleźć pracy. Szukanie pracy jest praca jest równie pracochłonne jak praca na cały etat, zmarnowany czas nie przynosi zazwyczaj żadnych efektów.

  Polacy prócz nędznych pensji, pracują dużo dłużej niż obywatele innych krajów Unii Europejskiej. Brak wypoczynku jest powodem wielu chorób. 31% Polaków pracuje 7 dni w tygodniu. 62% Polaków pracuje więcej niż 5 dni w tygodniu. 55% pracowników pracuje dłużej niż 8 godzin dziennie, z tego 66% pracowników w wieku produkcyjnym. Polacy średnio przepracowują rocznie 2.015 godzin, pracownicy w Unii Europejskiej 1652 godziny, daje to 3 miejsce na świecie.

  Ubóstwo jest powodem cierpień 25% polskich dzieci – 1.800.000 dziewcząt i chłopców. W populacji ubogich dzieci stanowią 34%. Problemem jest też jakość edukacji. W mniejszych miejscowościach matury zdaje 65% uczniów, w większych 81%. Powszechna praktyką jest dyskryminowanie w szkołach dzieci z powodu ubóstwa. Nauczyciele wymuszają zakup bardzo drogich podręczników. Ich brak uniemożliwia naukę. Zabronione jest posiadanie skserowanych podręczników. Tylko 50% studentów korzysta z bezpłatnych studiów, zazwyczaj są to przedstawiciele najlepiej sytuowanych rodzin w Polsce.

  Bieda powoduje też niedożywienie Polaków. 30% Polaków nie stać regularnie jedzenie mięsa, warzyw i owoców. W 80% za zły stan zdrowia Polaków odpowiadają czynniki zewnętrzne. Polacy żyją kilka lat krócej niż obywatele krajów Unii Europejskiej. Ludzie pogrążeni w biedzie są bardziej podatni na uzależnienia. 1/3 samobójstw popełniana jest z biedy.

  Państwo realnie nie pomaga ubogim. Pomimo że 13.000.000 czyli 32% Polaków żyje w ubóstwie to tylko 1.600.000 otrzymuje jakaś pomoc. Zasiłek okresowy z pomocy społecznej wynosi 351 złotych na osobę. By zyskać pomoc społeczną dochód na osobę w rodzinie musi być niższy niż 413 złotych. Nawet po spełnieniu kryterium finansowego pomoc nie jest przyznawana z braki środków.

  Wynikiem biedy jest ogromne zadłużenie Polaków. 33% gospodarstw domowych jest zadłużonych. 50% polskich rodzin by przetrwać musi nieustannie pożyczać na życie. Brak pieniędzy powoduje ze 10% polskich rodzin nie płaci czynszu, 33% ma zaległości w płaceniu czynszu. Polskich rodzin nie stać ani na mieszkania ani na życie. Problemy dotykają tez tych gospodarstw w których nie ma żadnych problemów, a oboje małżonkowie pracują na etacie. Problem pogłębia nieustanny wzrost cen. Owocuje to tym że 65% polskich rodzin nie ma oszczędności.

  Kolejnym problemem są fatalne warunki mieszkaniowe Polaków. 20% Polaków żyje w ruinach sprzed II wojny światowej. 50% w mieszkaniach przeludnionych, ponad połowa młodych Polaków mieszka z rodzicami. 20% polskich rodzin nie ma w domu wanny ani prysznica, 46% polskich rodzin nie ma dostępu do ciepłej wody. Dostępu do wodociągu nie ma prawie 5% Polskich rodzin, ubikacji 12%, 22% ogrzewania. W Polsce brakuje mieszkań dla 2.000.000 rodzin. Osoby ubogie większość swoich dochodów wydają na mieszkania, utrata pracy powoduje więc bezdomność. Kredyty mieszkaniowe realnie są dostępne dla 10% Polaków. Lokale socjalne do których trafiają eksmitowane polskie rodziny są często norami bez ubikacji.

  Bieda zmusiła już ponad 2.500.000 Polaków do emigracji. Część z nich nie znalazła jednak szczęścia na obczyźnie. Podobnie jak w Polsce, tak i w krajach Unii Europejskiej polscy pracownicy kończą jako darmowa siła robocza.

  Jan Bodakowski

  Za http://www.prawy.pl/

  Za: http://wirtualnapolonia.com/2013/01/28/realne-problemy-polskich-rodzin/

 154. Wandaluzja said

  Clemens Schmidlin, Caroline Eva Gerner, GOTHIC art pocket, C 2009 for the English edition „Tandem Verlag GmbH h.f.ullmann…”

  To są Małpie Figle Kochanka Hitlera Francoise Mitterranda, który zniszczył mnie datowaniem Mont Saint Michel na XIII wiek. Jest to w dalszym ciągu aktualne choć zaszczułem jego Porucznika, nałożnika Hitlera i Francuskiego Marszałka krzyżackiego gotyku nadwiślańskiego Bronisława Geremka na śmierć.
  W książce są 3 dzieła polskie: fara Mariacka w Gdańsku, kościół Mariacki w Krakowie i kaplica św. Anny w Wilnie. Fara gdańska ma odbudowane przez Polaków zniszczone przez Krzyżaków krzyżowe sklepienie, więc jest w tym względzie Gotykiem choć jej wielki masyw jest Konstruktywizmem Ceglanym, wg mnie syna Pana Oceanów Posejdona Ogigesa, od którego Gdańsk nazywano OGIGIĄ. Fara krakowska jest zaś dziełem kanclerza Szczepanowskiego, który budował GOTYCKI Kraków na koronację Zdobywcy Azji, Bolesława II Śmiałego.
  Niektóre rzeczy są wręcz śmieszne a pominięcie katedry mediolańskiej jest KARYGODNE. Na str. 131 mamy np. parę Małżeńską Ekkeharda II, ale z JUTĄ? Juta była dziewoją z ludu, która Korony NOSIĆ NIE MOGŁA. Cesarz i arcybiskup posłużyli się nią dla ZABRANIA starzejącemu się landgrafowi złupionego w Pradze Złota Chazarów i Skarbu Cześcibora a przy okazji i KSIĘSTWA, gdyż Regalinda, która była asekurantem politycznym Ekkeharda, wyniosła się do Naumburga, który był po polskiej stronie Solawy. Jest to więc portret Małżeński, gdy Regalinda pozuje na Pierwszą Damę Rzeszy, gdyż siadywała sobie na pryzmie chazarskiego złota, tak jak na portrecie Zaręczynowym.
  Jeździec Bamberski to oczywiście cesarz Henryk II w r. 1007, czego dowodem jest tympanon RYK ŚMIECHU, przedstawiający wywłaszczenie Schweinfurtów, a już skurwysyństwem jest OTTON I ADELAJDA w katedrze miśnieńskiej. Św. Jan Ewangelista to wykastrowany Mieczysław II, który Uznaje tym małżeństwo swej córki Ofelii z Emerykiem Stefanowiczem, otrutym z Bezprymem przez Frankensteina w Kruszwicy na Nowy Rok 1031.
  Pisałem już, że Zaśnięcie Agnieszki Meranki w Strzegomiu było wzorowane na Zaśnięciu Matyldy Szwabskiej w minsterze strasburskim, które tu jest datowane na prawie 2 wieki PÓŹNIEJ (s. 119), wobec czego spuśćmy Zasłonę Miłosierdzia na wybryki Kochanka Hitlera.

 155. Tralala said

  Koniec Zus’u?

  Ni mam linka, bo przyslano mi informacje bez. Kawalek jurzejszej GW:

  „(…) Wszystkie media milczały, aby nie wzbudzać paniki w całym kraju, jednak słowa Mikołaja Skorupskiego, Rzecznika Prasowego ZUS, nie pozostawiają złudzeń:

  – „Naprawdę ciężko mi o tym mówić, bo do końca wierzyłem w rozwiązanie naszych problemów. Jednak teraz jesteśmy pewni Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie jest w stanie spłacić długów, które były zasięgane przez dziesiątki lat jego istnienia. Obecnie pracujemy nad możliwie najbardziej łagodna formą zamknięcia, czy też likwidacji ZUSu. Z przykrością muszę poinformować, że:

  Od czerwca 2013 roku Polacy, którzy przeszli na emeryturę przed 2008 rokiem będą dostawa swoje emerytury do grudnia 2015 roku włącznie. Wypłaty (bo słowo „emerytura już nie istnieje w naszym słowniku) będą niższe o 14,3% niż obecne. Emeryci, którzy przeszli na emeryturę po 2008 roku będą dostawać emerytury do kwietnia 2017 roku włącznie. Różnica wynika z tego, że osoby starsze mają mniejszą szansę na znalezienie alternatywnego źródła dochodu. Jedyne co możemy dla nich zrobić, to wydłużyć czas wypłacania emerytury, aby w miarę możliwości mogli się zabezpieczyć na czas kiedy emerytury przestaną być wypłacane.

  Skorubski dodaje, że sytuacja do jakiej doprowadzono ZUS nie wynika ze złego zarządzania składkami, ale z „błędnego założenia systemowego”.

  Donald Tusk szykuje się właśnie do konferencji prasowej i nie znamy jeszcze jego oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Jednak z nieoficjalnych źródeł wiemy, że nie ma żadnego pomysłu na wypłatę jakichkolwiek emerytur do 2023 roku! Po tym czasie zamiast emerytur ma być roczne dofinansowanie w wysokości około 50% kwoty średniej obecnej emerytury. Po rocznym „dofinansowaniu” byli emeryci mają być pod opieką rodziny, lub publicznych domów spokojnej starości.

 156. Marucha said

  Re 155:
  To jest (na razie) takie polityczno-gospodarcze science-fiction. ZUS nie zbankrutował póki co.

 157. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/35923-po-co-nam-historia
  ***
  Ja słyszałem tego rodzaju pytanie na wrocławskiej anglistyce, ale dopiero gdy usłyszałem, że polska historia jest NIEPOTRZEBNA to zrozumiałem, że to nie był żart.
  Ja mogę odpowiedzieć, że KONSERWATYZM jest grą kapitałem historycznym, więc jesli ktoś mówi, że polska historia nie jest potrzebna to może CHCE TYM POWIEDZIEĆ, że partia konserwatywna u nas nie ma sensu. Ja mogę się z tym zgodzić, ale uważam, że historia jest potrzebna, żeby nie jadać fekaliów pruskich i hitlerowskich, bo można zostać wyznawcą Bronisława Geremka.

 158. Marucha said

  Re 157:
  Polakom historia nie jest potrzebna, gdyż są przeznaczeni częściowo na likwidację, częściowo zaś na bydło robocze.
  Narody, które nie pielęgnują swej historii, skazane są na stagnację i wymarcie.

Sorry, the comment form is closed at this time.