Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wewewe o Reminiscencje z niedzieli covi…
  wewewe o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Leo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  I*** o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Dziadzius o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Zenon_K o Wolne tematy (52 – …
  NC o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Nasze miejsce w szeregu
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Kojak o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
  Piskorz o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Bodzio o Czy człowiek faktycznie wykorz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Mam ustawę o związkach partnerskich…

Posted by Marucha w dniu 2013-01-28 (Poniedziałek)

W Polsce strajkowali wczoraj kolejarze. W związku z tym posłowie deliberowali wczoraj nad…… ustawami o związkach partnerskich. W Polsce bezrobocie przekroczyło 13 procent. W związku z tym posłowie deliberowali wczoraj nad ustawami o związkach partnerskich.

W Polsce 700 tysięcy dzieci chodzi głodnych, 700 tysięcy! W związku z tym posłowie deliberowali wczoraj nad… ustawami o związkach partnerskich.

W Polsce na wizytę u lekarza czeka się kilka miesięcy, a na operację nawet kilka lat. W związku z tym posłowie deliberowali wczoraj nad… ustawami o związkach partnerskich.

Cała Polska huczy od kilku dni o gigantycznych nagrodach, które bezwstydnie poprzyznawali sobie marszałkowie i wicemarszałkowie. W związku z tym posłowie deliberowali wczoraj nad… ustawami o związkach partnerskich.

W Polsce produkcja przemysłowa spadła rok do roku o 10 procent. W związku z tym posłowie deliberowali wczoraj nad… ustawami o związkach partnerskich.

W Polsce zamiast na drogi pieniądze wydaje się na fotoradary, żeby oskubać kierowców. W związku z tym posłowie deliberowali wczoraj nad… ustawami o związkach partnerskich.

Większość polskich rodzin zastanawia się, jak związać koniec z końcem. W związku z tym posłowie deliberowali wczoraj nad… ustawami o związkach partnerskich.

W Polsce młodzi wykształceni ludzie marzą o tym, żeby wyjechać z tego kraju, który nie daje im żadnych perspektyw. W związku z tym połowie deliberowali wczoraj nad… ustawami o związkach partnerskich….

Trzeba huknąć pięścią w stół!

To jakiś bal na „Titanicu” czy jak? Czy wy, posłowie, nie chcecie wiedzieć, co dzieje się wokół was? Myślicie, że jak strusiowato wsadzicie głowy w jakieś bezsensowne ustawy o związkach partnerskich, to problemy tego kraju same się rozwiążą?

Jeżeli nie nadajecie się do rządzenia, to stwórzcie sobie nieformalne związki partnerskie i ze swoimi partnerami cieszcie życiem, ale nie na moich oczach.

Brawa dla posła Godsona!

A poseł John Godson z PO, który powiedział dokładnie to, co myśli większość Polaków, zasługuje na wielki szacunek: „Ustawa o związkach partnerskich jest niepotrzebna, tak samo jak dyskusja nad nią”.

Brawo, Panie Pośle, za odwagę! Aby zło zatriumfowało, wystarczy tylko, żeby dobry człowiek nic nie robił – mówił XVIII-wieczny Irlandczyk. Pora, żebyśmy zaczęli coś robić….

Piosenka sprzed ponad 20 lat nie straciła w ogóle na aktualności:


.
Sławomir Jastrzębowski
http://www.se.pl/

Komentarzy 12 do “Mam ustawę o związkach partnerskich…”

 1. Boryna said

  Wyszło na wierzch jeszcze jedno kłamstwo Tuska.

 2. 166 bojkot TVN said

  Godson, Murzyn, pastor!!!! – o dziwo – nikogo nie szokuje KAPŁAN PROTESTANCKI W POLSKIM SEJMIE, a wielki szum wywołuje każde wystąpienie księdza katolickiego POZA BUDYNKIEM kościoła. Dziwne, że Gazeta Wyborcza nie pieje z oburzenia, pewnie nie chce być posądzana o rasizm.

  Godson powiedział jeszcze jedno ciekawe zdanie, na które nikt w Polsce by nie wpadł, bo to nie do pomyślenia: „skoro zastanawiamy się nad wprowadzeniem związków partnerskich, wprowadźmy wcześniej wielożeństwo”. I tu ma rację, bo na wielkich obszarach świata jest to legalna forma związków międzyludzkich i kiedy przylatuje Arab do Polski i 4 żonami, to wg naszego prawa, tylko pierwsza jest legalna, reszta to kochanki.
  Pewnie poseł pastor Godson marzy o takim prawie, bo objęłoby i jego, a byłoby bliższe jego genetycznej kulturze niż kultura polska.

 3. Nobody said

  Przy okazji były także inne głosowania: http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=listaglos&IdDnia=1272

 4. efka said

  Pierdzistołki z NFZ też dostały nagrody takie, że ho ho. Biedny kolejarz o takich może jedynie pomarzyć.

 5. AlexSailor said

  Czy na prawdę zagranie Godsonem i związana z tym manipulacja jest dla rodaków nieczytelna???

 6. JO said

  W Polsce Polacy Powinni Wyjsc z na Ulice i Isc na Warszawe. Potrafilismy w Gdansku, Potrafili Uni zorganizowac Pomaranczowa Rewolucje – to i teraz My powinnismy tak samo sie zorganizowac i Obalic Rzady. Powinna byc ogloszona Dyktatura Rzadu Narodowego, kto sie sprzeciwia to Kara Smierci.

  Wet 3 ma racje, ze bez Walki Uni nas Wybija a my nie odbierzemy im Wladzy …

 7. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2013/01/28/mam-ustawe-o-zwiazkach-partnerskich/#more-29780 […]

 8. RomanK said

  Tak ….spacery sluza zdrowiu:-))) zwlaszca te dobrze zorganizowane, pod sztandarami, feretronami i pieniom na ustach i okrzykami raz sierpem raz mlotem:-)))))
  Psie juche od zwyczajnych kutasow roznia sie tym- ze maja sie po czym…. polizac:-))))

 9. Pawel said

  Kolejny raz w historii o losach Polski zadecydowali „obcy” i tu nie chodzi tylko o dwa światowe mocarstwa, Izrael, Niemcy lub Watykan, ale rownież o naszych rodzimych „obcych” czyli ludzi żyjących wprawdzie wśrod nas, ale obcych nam zarówno etnicznie jak i kulturowo. Dzisiaj, chociaż ciągle jeszcze noszą polskie nazwiska, ale już nie kryją się ze swoją pogardą lub nawet nienawiścią do polskości, patriotyzmu, religii katolickiej czy szerzej do wartości okreslających cywilizację chrześcijanską. W rezultacie zmian, które nastąpiły w Polsce pod kontrolą tych obcych sił rozpoczął się nie tylko rabunek i niszczenie polskiej gospodarki a w rezultacie rosnący niedostatek, bezrobocie i masowa emigracja młodych Polaków, http://www.ojczyzna.pl/Arch-Teksty/ROZMOWA-z-Poznanskim.htm

  ale również bezprecedensowa akcja podważania morale polskiego narodu. (Zobacz co pisze na ten temat prof. Jacek Bartyzel: http://www.bibula.com/?p=65966)

  Stanisław Tymiński widzi sytuację Polski w szerszej perspektywie, opisując sekrety międzynarodowych porozumień, poprzedzających oficjalne rozmowy „okrągego stołu.” Zanim przystąpiono do negocjacji w Magdalence mieliśmy do czynienia z szeregiem tajnych spotkań i ustaleń, o których do dzisiaj nie mówi się w mediach głównego nurtu. Wprawdzie „pierwszy demokratyczny premier Polski” Tadeusz Mazowiecki zapewniał nas z okazji 20-ej rocznicy Magdalenki, że „nie było żadnego spisku,” to chyba większość myślących Polaków zdaje sobie dzisiaj sprawę z tego, że „okrągly stół” był jedynie rodzajem teatru rozegranego przed polskim społeczeństwem. Biorący w tych rozmowach „aktorzy” dobrze odegrali swoje role, za co zostali odpowiednio wynagrodzeni a nawet uznano ich za rodzaj „bohaterów narodowych.”

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1013-john-mariansky-poleca-czy-gen-jaruzelski-wykonywa%C5%82-polecenia-rockefellera??tmpl=component&print=1

  Stan Tymiński pisze w swoim artykule o podejrzanym zachowniu Lecha Wałęsy, który mimo obietnic przedwyborczych nie zahamował złodziejskiej prywatyzacji majątku narodowego. Polacy, wybierając na prezydenta Lecha Wałęsę, praktycznie zaakceptowali ten proces, zachowując się tak jak gdybyby wybudowane w czasach komuny fabryki, zakłady, kopalnie, itd. uznali za dobra niczyje. Pytanie tylko czy naród polski miał jakiekolwiek szanse na przeciwstawienie się powstałemu w Magdalence układowi, który stworzono nie tylko w rezultacie zmowy mocarstw, konszachtów pomiędzy komunistycznymi służbami specjalnymi a tzw. opozycją demokratyczną, ale nawet przy poparciu kościoła katolickiego, któremu naród bezgranicznie zaufał. Stanisława Tymińskiego w wyborach przeydenckich w 1990 roku poparło jednak az 25% Polaków, mimo kampanii oszczerstw prowadzonych przeciwko niemu przez wszechobecne żydo-media. Stanowi Tymińskiemu należy się nasz szacunek i wdzięczność za odwagę przeciwstawienia się temu potężnemu układowi. Jednaże, być może, przegrywając wybory, uniknął on losu jaki spotkał innego polskiego polityka „spoza układu” – Andrzeja Leppera.

 10. Fran SA said

  Ad.9
  Pawel.
  To wszystko prawda. Z przerazeniem ogladam jak tlumy dziennikarzy i ‚zatroskanych o rowne prawa dla pedalow’ zalegaja szpalty i ulice.
  Skad sie bierze tyle zdrajcow?
  Konstytucja mowi wyraznie o obronie rodziny: zwiazek mezczyzny z kobieta i zrodzonymi z nich dziecmi.
  Tymczasem sa takie kretyny w polskiej publice, ktore cytuja ten ustep w konstytucji, ktory gwarantuje ‚rowne prawa dla wszystkich obywateli’. (np. rowne prawa dzieci do normalnego rozwoju w spoleczenstwie i zapewnienia dzieciom rownego dostepu do stolu, nauki i opieki lekarskiej – tego NIKT nie dyskutuje)

  Ja mam tylko takie pytanie: jakie prawa obywateli PR dyskryminuja pedalow?
  Prawo do opieki spolecznej?, nauki?, pracy?, opieki zdrowotnej?, prawo zamieszkania?, wolnosci zgromadzen, itp.??? Czy pedaly maja inne zobowiazania przewidziane konstytucja niz inni obywatele?
  Skoro dwoch pedalow nie jest uznawane za rodzine – to znaczy, ze to nie rodzina.
  Na tej samej zasadzie ‚dyskryminuje’ sie 10-latkow, ktorym prawo zabrania zawierania zwiazkow malzenskich. Jest to faktycznie szczyt dyskryminacji!!!!!!!
  Podobnie nie uznaje sie zwiazkow malzenskich miedzy koza a chutliwym obywatelem Polski plci zgola nie nadobnej. ( tez nie wiadomo o co chodzi: czy prawo bardziej dyskryminuje koze, czy obywatela PR)
  Prawo nie uznaje zwiazkow przymusowych, co jest skandalem nad skandale. Obywatel Polski ma prawo gwalcic kogo chce i kiedy chce. Jest to zamach na podstawowe swobody obywatelskie!!!!
  Prawo jest bardzo krzywdzace dla wychowwcow i nauczycieli, ktorzy zawiazuja zwiazki heteroseksualne, acz pozamalzenskie ze swoimi uczniami i podopiecznymi w wieku ‚przed wyborczym’
  A w ogole dyskryminuje sie dzieci, ktore nie moga glosowac, pracowac ani isc do wojska!

  Juz sp. nasz wielki wodz Ziuk Pilsudski powiedzial: „Konstytucja- prostytucja’ i sie ‚zamachnal’.

  No wiec nasza konstytucja jest tez do dupy i nalezy poswiecac caly czas pracy sejmu i uczonych dziennikarzy i pomoc tym tlumom domagajacym sie sprawiedliwosci i obalenia konstytucji w ich radosnym dziele obalenia wszelkich praw i przywilejow zawartych w konstytucji.

  Najwyzszy czas, zeby kazdy ‚amoroso’ mial prawo do dupczenia kozy a i mlodych kozlatek w miejscu publicznym; w pociagu, w przeciagu i .. na dragu.

 11. Miet said

  No a w naszym USraelu też dzisiaj wrzenie. Pedały postanowiły zawładnąć skautingiem – a skoro postanowiły to i tego dokonają bo wszystko na to wskazuje.
  Wrzeszczą, że mają za mały dostęp do pozycji liderów w organizacjach Boy Scouts i Girl Scouts.
  Wiadomo mi było od dawna, że wcześniej, czy później nastąpi pedalski atak na te organizacje.
  Skauting spełniał bardzo pozytywną rolę w kształtowaniu i wychowywaniu dzieci na solidnych, etycznych ludzi – wtedy gdy szkoły zostały pozbawione mocy wychowawczej, skauting w pewien sposób wypełniał tę lukę.

  Ciekaw jestem jak teraz będzie wyglądał werbunek potencjalnych kandydatów na liderów. Myślę, że trzeba będzie przymusowo dawać specjalne ogłoszenia w lokalnych mediach o takim werbunku z wyraźnym podkreśleniem, że pedalstwo będzie rozpatrywane nie tylko na równi z innymi ale wręcz w pierwszej kolejności.:-)))

 12. marost said

  Ostatnio Papiez publicznie ostrzegal przed szerzaca sie powszechnie “ideologia rodzaju”… Termin jakby nowy…?

  Rownoczesnie na sieci pojawiaja sie skroty: LGBT,LGBTI,LGBTIQ – juz bez definicji w nawiasie, wiec jako terminy skostniale… oraz inne jak OS(orientacja seksualna”, TP – tozsamosc plciowa, PS -plec spoleczna… czegos nie wiem – pomyslalem i postanowilem poszperac po sieci.

  Rzeczywiscie, dzieja sie rzeczy, ktore dla naszego pokolenia jeszcze nie tak dawno mogly byc tylko trescia koszmarnych snow. Na jawie zas istnialy w formie slonych dowcipow – lub historii w niezbyt dobrym guscie.

  Okazuje sie, ze polityczna poprawosc jezykowa wymaga bezwzglednego zaniechania terminow takich jak zboczenie seksualne i z niego wywodzace sie: pederastia i inne ‘…filie’.
  Bowiem teraz nalezy w te miejsca wpisywac poprostu LGBT i inne jak wyzej skroty, znane wyszukiwarkom na sieci: Lesbien, Gay, Bisexuel, Transgenre, Transsexuel, Intersexe albo ‘queer’(np LGBT lub LGBTIQ…), aby byc w zgodzie z tzw “Zasadami Yogyakartya”.

  Tak bowiem nazwany jest dokument zawierajacy przedmiotowe “Zasady”, ktore (cyt)”zostały nakreślone, rozwinięte, przedyskutowane i doprecyzowane przez grupę wybitnych ekspertów w dziedzinie praw człowieka. Na spotkaniu odbywającym się na Uniwersytecie Gadjah Mada w Yogyakarcie (Indonezja) w dniach 6-9 listopada 2006 r., 29 wybitnych ekspertów z 25 państw, posiadających różnorodne pochodzenie i doświadczenie w materii praw człowieka, jednogłośnie przyjęło Zasady Yogyakarty odnośnie stosowania międzynarodowego prawa praw człowieka w odniesieniu do orientacji seksualnej i tożsamości płciowej.”

  Cyt. “Dzięki staraniom Poznańskiego Centrum Praw Człowieka INP PAN oraz Zakładu Praw Człowieka WPiA Uniwersytetu Warszawskiego powstała właśnie polska wersja Zasad Yogyakarty. Zasady te są zbiorem postulatów opracowanych przez międzynarodową grupę ekspertów dotyczących regulacji statusu osób, których prawa są naruszane ze względu na ich orientację seksualną i tożsamość płciową.”

  Powyzsze cytaty, jak rowniez te ponizej pochodza z dokumentow ktorych integralne teksty mozna (trzeba!!!!) znalezc i poczytac tutaj:

  Wprowadzenie do Zasad Yogyakarty
  http://www.prawaczlowieka.edu.pl/index.php?dok=dd7c1a3d9d5627da9aea5415e3d07202bfb5925e-d3

  Zasady Yogyakarty w języku polskim
  http://www.prawaczlowieka.edu.pl/pliki/d5843c2634578decb7f59b5452225a8eda6cb8a4-p256.doc

  Fragment:
  “Preambuła
  (…)
  Świadomi tego, że w przeszłości ludzie doświadczali naruszeń praw człowieka ponieważ byli lesbijkiami, gejami czy biseksualistami lub byli za takich postrzegani z powodu ich dobrowolnych stosunków płciowych z
  osobami tej samej płci lub ponieważ byli osobami transeksualnymi, transgenderowymi lub interseksualnymi lub przynależeli do grup społecznych identyfikowanych w niektórych społeczeństwach poprzez ich orientację seksualną lub tożsamość płciową lub byli za takich postrzegani;

  Rozumiejąc “orientację seksualną” jako zdolność każdej osoby do rozwinięcia głębokiego uczuciowego, emocjonalnego i seksualnego pociągu oraz intymnych i seksualnych związków z osobami innej płci lub tej samej płci lub różnych płci;

  Rozumiejąc “tożsamość płciową” jako głęboko odczuwane wewnętrzne i indywidualne doświadczenie płci społecznej, która może lub nie odpowiadać płci określonej przy urodzeniu, włączając w to osobiste odczucie własnej cielesności (które może prowadzić do modyfikacji wyglądu zewnętrznego lub biologicznych funkcji metodami medycznymi, chirurgicznymi lub innymi) i inne formy wyrażania własnej płciowości przez ubiór, mowę czy maniery;

  Obserwując, że prawo międzynarodowe w zakresie praw człowieka uznaje, że wszystkie osoby bez względu na ich orientację seksualną lub tożsamość płciową mają prawo do korzystania z pełni praw człowieka, że stosowanie istniejących praw człowieka powinno uwzględniać szczególne sytuacje i doświadczenia ludzi o różnej orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej; że we wszystkich działaniach dotyczących dzieci dobro dziecka powinno być głównym kryterium i dziecko, które umie formułować osobiste poglądy, ma prawo je swobodnie wyrażać, poglądy te powinny być wzięte pod uwagę w zależności od wieku i dojrzałości dziecka;
  (…)

  Tych Zasad jest 29 plus rozdzial zatytulowany: “Dodatkowe rekomendacje”
  Kazda zasada zawiera akapit: “Państwa powinny:….”

  Polecajac oczywiscie lekture calego dokumentu, chce zwrocic uwage na dwie Zasady:

  ” Zasada 24. Prawo do założenia rodziny

  Każdy ma prawo do założenia rodziny, niezależnie od orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej. Istnieją różnorodne formy rodziny. Żadna rodzina nie może być przedmiotem dyskryminacji ze względu na orientację seksualną lub tożsamość płciową któregokolwiek z jej członków.

  Państwa powinny:

  a) podjąć wszelkie niezbędne środki prawne, administracyjne i inne w celu zapewnienia prawa do założenia rodziny, również poprzez dostęp do adopcji lub wspomaganej prokreacji (w tym sztucznego zapłodnienia), bez
  dyskryminacji ze względu na orientację seksualną lub tożsamość płciową.”

  Zasada 16. Prawo do edukacji

  Każdy ma prawo do edukacji bez dyskryminacji ze względu na orientację seksualną lub tożsamość płciową oraz uwzględniającej jego orientację seksualną lub tożsamość płciową.

  Państwa powinny:

  a) podjąć wszelkie niezbędne środki prawne, administracyjne i inne w celu zapewnienia równego dostępu do edukacji i równego traktowania w ramach systemu edukacyjnego uczniów, nauczycieli i innych pracowników, bez dyskryminacji ze względu na orientację seksualną lub tożsamość płciową;
  (…)K.Cytatu

  Tak jak poprzednia, ta rowniez uwazam za wysoce perwersyjna i ambiwalentna, bowiem termin “prawo edukacji” – okresla przeciez (wynika to z definicji slowa “edukacja”) czyjas nieskrepowana wolnosc do wychowywania kogos, formowania u niego postaw i nauczania samodzielnego zycia w spoleczenstwie, jak rowniez prawo dostepu do tychze dobr, swobodnego ich przyswajania.

  Niewatpliwie jestesmy swiadkami proby modyfikacji naszej cywilizacji lacinskiej.

Sorry, the comment form is closed at this time.