Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lvz o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  wewewe o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Na straży cywilizacji – w obronie rodziny

Posted by Marucha w dniu 2013-02-01 (Piątek)

Z nieustającego cyklu pt „A co ci właściwie przeszkadzają ci homoseksualiści?” – admin

W ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z kolejną już próbą legalizacji związków homoseksualnych. Przeprowadzenie tej zmiany prawnej to pierwszy krok do dokonania w Polsce radykalnej, skrajnie antykatolickiej i anty-cywilizacyjnej homoseksualnej rewolucji.

Efekty homorewolucji można zaobserwować w wielu krajach. Najbardziej skrajnym ich przykładem może być sytuacja w np. Kanadzie. Kraj ten przeszedł niebywałą drogę – od legalizacji homozwiązków do wprowadzenia obowiązkowej prohomoseksulanej edukacji w szkołach. Dzieci i młodzież są tam stale poddawane homoseksualnej indoktrynacji. Dochodzi do sytuacji, gdy wychowankowie placówek edukacyjnych są zmuszani do udziału w tzw. marszach równości.

Nie łudźmy się – tą drogą homolobby chce pójść także w Polsce. Kolejnymi krokami będzie zarówno zrównanie w prawach homozwiązków z małżeństwem jak i adopcja dzieci przez pary jednopłciowie i ostatecznie nękanie i prześladowanie przeciwników w imię walki z tzw. homofobią.

To do czego prowadzi homorewolucja możemy zaobserwować także w Europie. W Wielkiej Brytanii zmusza się katolickie instytucje adopcyjne, by w myśl przepisów zwalczających tzw. homofobię, przekazywały dzieci będące pod ich opieką pederastom lub lesbijkom. Tego typu prawa „antydyskryminacyjne” penalizują mówienie prawdy o homoseksualizmie. Wkraczająca do Polski radykalna rewolucja uderza w fundament cywilizacji, którym jest rodzina.

Do czego zdolni są propagatorzy homoseksualizmu mogliśmy się przekonać w Krakowie już parę lat temu. Już w 2005 r. odbyły się w Krakowskim Magistracie zajęcia dotyczące profilaktyki AIDS, na których dzieci z krakowskich szkół weszły w kontakt z homoseksualną pornografią. Skandal był tak wielki, że prezydent Jacek Majchrowski interweniował i przerwał te gorszące zajęcia.

Zaś uczniów Liceum i Gimnazjum im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie „uświadamiano” obscenicznymi treściami. Uczniom, także tym nieletnim w godzinach lekcji prezentowano pełne wulgaryzmów opisy związków sadomasochistycznych i innych perwersji seksualnych. Gościem spotkania zorganizowanego w budynku szkoły była Marta Konarzewska, zadeklarowana lesbijka będąca jednocześnie nauczycielką. Kobieta ta wraz z dziennikarzem „Gazety Wyborczej” napisała książkę „Zakazane miłości…”. Na okładce książki widnieje dziennikarz „GW” Piotr Pacewicz przebrany za kobietę. Jak podają media spotkanie zorganizowała Krytyka Polityczna w ramach akcji „Szturm na szkoły” [Tak, tak! – admin]. To tylko kilka przykładów.

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi już w 2004 roku, gdy pojawił się pierwszy projekt zmierzający do legalizacji homozwiązków, prowadziło kampanię w obronie rodziny i moralności. Zorganizowaliśmy wówczas akcję wysyłania protestów do marszałka Sejmu w obronie małżeństwa. Ponad 140 tys. osób wzięło udział w naszej akcji i wysłało protest. W efekcie marszałek nie zdecydował się na dalsze prace nad projektem. Udało się osiągnąć cel, jednocześnie daliśmy także asumpt do publicznej dyskusji o skutkach homoseksualnej rewolucji dla kondycji moralnej społeczeństwa. Wydaliśmy także cykl broszur ukazujących konsekwencje praktyk homoseksualnych oraz zorganizowaliśmy liczne konferencje naukowe w całej Polsce.

Sprzeciwiamy się także wszelkim przejawom promocji homoseksualizmu, dostrzegając iż jest ona prowadzona na wielu płaszczyznach. Odbywa się w sposób wielowymiarowy, w prasie, w programach informacyjnych a także – co szczególnie niebezpieczne – w serialach i innych produkcjach skierowanych do masowego odbiorcy. Organizowane są również imprezy promujące homoseksualizm np. „Żywa biblioteka” itp. Opinia społeczna jest poddawana homopropagandzie celowo – tak, by łatwiej przyjmowała proponowane zmiany.

Na szczęście badania opinii społecznej wciąż wskazują, że większość Polaków jest im przeciwna. [A powinni być wszyscy, ale nie są, co dowodzi wpływu propagandy na  mózgi lemingów – admin]

Jeszcze kilka lat temu debata o legalizacji związków homoseksualnych w Polsce wydawała się czymś niemożliwym. Gdy ostrzegaliśmy, że jest to planowane – wiele osób nie traktowało poważnie naszych apeli. Czas pokazał, że mieliśmy rację. Niestety.

Organizacje i środowiska pragnące przeprowadzić w Polsce homoseksualną rewolucję mogą liczyć na finansowe wsparcie wpływowego lobby. W promowanie postaw homoseksualnych zaangażowana jest Unia Europejska i inne międzynarodowe organizację. Także prezydent Obama wyraża swoje poparcie dla pederastów i lesbijek. Bez wątpienia już wkrótce będą podjęte kolejne próby przepchnięcia przez Sejm rewolucyjnych projektów.

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli, zaangażowanych w obronę małżeństwa i rodziny, do stowarzyszeń i grup o jeszcze bardziej aktywny sprzeciw wobec wszelkich prób przeprowadzenia w Polsce homoseksualnej rewolucji. Prosimy również wszystkie osoby życia konsekrowanego, biskupów i kapłanów o modlitwę w intencji zachowania Polski przed, złem jakim jest legalizacja związków homoseksualnych.

Jednocześnie Polecamy tę sprawę wstawiennictwu Najświętszej Maryi Pannie Jasnogórskiej Królowej Polski.

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi.
http://www.pch24.pl

Komentarzy 20 do “Na straży cywilizacji – w obronie rodziny”

 1. Boryna said

  Chyba Komorowski też przeszedł transformacje seksualną, bo apeluje do sejmu o legalizcje zwiąków odrażających. Nie przeszkadza mu to w publicznym przyjmowaniu Komunii św. Rozdwojenie jaźni.

 2. Wojtek said

  Wina Biskupów, że dawno już nie ekskomunikowali Komorowskiego, tylko zezwalają na publiczne zgorszenie wiernych

 3. Co by nie sądzić o Kościele, to na froncie antypedalskiego oporu, formalnie odwala kawał dobrej roboty. Choć z tego co słyszałem, są już jakieś homo-sekty. Jakby moje dziecko ktoś chciał mi odebrać i oddać zboczeńcom do adopcji, to wtedy z całą pewnością i z wielkim rozmachem zostałby naruszony art. 148 kk., bez względu na wszystko.

 4. jowram said

  Ony chcom nos wyinacyć” – mawiał znajomy gazda. Taki Marcin Król (pfuj, profesor ! … co prawda, ale humanista…) nie wie, że istnieje gen męskości Y – i że żadne krojenie, obcinanie ani szprycowanie hormonami tego nie zmienia. Takie perwersyjne „akcje” zboczeńców, jak obecna, maja jednak cel: chcom nos wyinacyć, szczególnie tych „młodych”, co głosowali na palikociarzy.

 5. 166 bojkot TVN said

  Najmocniejszym akcentem ataku zboczeńców na Polskę i Polaków jest próba, oby tylko próba, powołania na wicemarszałka sejmu Anny Grockiej primo voto i primo sex Krzysztof Bogdan Bęgowski. Ten człowiek był w PZPR, w czasach kiedy inni nie mogli mieć paszportu, on jeździł „w celach tłumaczenia literatury” po całym świecie, i co dość istotne, co przed chwilą ujawnił/a w rozmowie w TVP-Info JEST CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA „ORDYNACKA”.
  Zboczeńcy moralni, mentalni i seksualni usiłują zgnoić nas w kolejny perfidny sposób: powołanie tego człowieka o zaburzonej płci to wyraźne plucie w twarz ludziom, którzy są istotą Polski. To początek sodomii oficjalnej, bo jego tragikomiczna osoba stanowi prawnie ciekawy przypadek. Anna Grodzka jest bowiem byłym mężem i (chyba byłym?) ojcem dorosłego syna. Ale załóżmy, że nie wziął rozwodu – wówczas mamy do czynienia ze związkiem JEDNOPŁCIOWYM człowieka urodzonego jako Krzysztof Bęgowski. Idąc dalej tropem „prawnym”, na mocy obowiązującego prawa jego syn nie powinien istnieć, bo jego ojciec nie istnieje.

  W tej chwili wszyscy kraczą o Annie Grodzkiej, bo inne tematy: matka Madzi, kara śmierci, aborcja i in vitro chwilowo się znudziły i przejadły, a czymś trzeba zająć tzw opinię publiczną, żeby nie słuchała oszołomów z ONR i innych, do których dołączył w swoje urodziny nawet prof. Kołodko, totalnie krytykujący ten beznadziejny rząd (sam był wicepremierem w podobnie beznadziejnym rządzie Millera, więc dobrze wie jak to jest).

  Tymczasem powołanie Grodzkiej na wicemarszałka sejmu grozi zalewem homopropagandy i wprowadzeniem związków jednopłciowych, którego praktycznym elementem jest A.G.

 6. Fran SA said

  Mnie wlasciwie nie bardzo interesuje co robia dewianty w prywatnych lozkach, czy w publicznych sraczach. Jesli o mnie chodzi, to moga sie wzajemnie zaj…c na smierc.

  Bardziej mnie interesuje ich magiczna sila polityczna, ktora wywraca porzadek narodow do gory nogami.
  Jak to sie dzieje, ze taki wrzod na wlasnej dupie, ma wiekszy wplyw na konstytucje, w ogole prawodawstwo swiata niz wszyscy inni obywatele razem wzieci???
  Zadne zwiazki obroncow pokoju, farmerow, robotnikow, karmiacych matek, obroncow nienarodzonych, ochrony praw dziecka, nauczycieli, inzynierow, architektow, lekarzy itp. nie maja takiej sily wywrotowej ani reprezentacji w parlamentach swiata jak dewianci?
  Soros ma duzo kradzionych pieniedzy. Mogl oplacac piramidy w Albanii, antyserbska grupe wywrotowa Otpor, ktora doprowadzila do upadku Miloszewicza i wojny na Balkanach; stac go na to, zeby oplacac nowych wywrotowcow w Egipcie: Black Bloc, ktorzy podpalaja koptyjskie koscioly i zwalaja na muzulmanow, zeby byla draka; chetnie finansuje Amnesty International i pare innych grup NGO’s a i roznych prowokatorow w Jemenie, Nigerii i w Ameryce.
  Wytrzyma finansowo ten znany filantrop wszystkie przeciwnosci losu i ataki na ‚marsze rownosci’ perwersyjnych socjopatow i ich wielbicieli. W kazdym niemal rzadzie zachomikowal po kilka ‚homikow’ , ktorzy maja za zadanie szastac sloganami o rownosci i prawach czlowieka – w swiecie, gdzie nie ma zadnej rownosci, a czlowiek sie nie liczy- i terroryzowac parlamenty swiata.

  Jak to sie dzieje, ze zadne rozsadne argumenty nie maja miejsca w publicznych debatach?
  Wyobrazmy sobie, ze grupy heteroseksualne wychodza na ulice domagac sie zmiany terminologii pedalskiej w urzedach i szkolach?
  Ze zona od 50 lat to zaden ‚partner’, a dzieci nie sa zrodzone z partnerow tylko z rodzicow.
  Ostatnio dostalismy takie formy do wypelnienia, gdzie juz nie figuruje slowo ‚zona’ ani maz’ – bo to wprowadza obrzydzenie w mozgach dewiantow. (maja takie ciekawe skojarzenia)
  A ja sie dowiaduje, ze od wielu lat zyje w konkubinacie!!!
  I na cholere mi ta obraczka i monidlo na scianie?.

  Wyobrazam sobie ilu chetnych uzbieram do pochodu po haslem ‚szacunku dla instytucji/sakramentu malzenstwa’..
  Jeszcze mnie wsadza do czubkow. Albo okrzykna jakims nietolerancyjnym, niehumanitarnym socjofobem z ciemnogrodu.

  Nawet nie mysle o poparciu przez jakichkolwiek bogatych filantropow swiata.

 7. Kibic said

  Dzien dobry,

  We Francji zawieranie „zwiazkow partnerskich” obecnie jest rownie proste jak…zakup znaczka pocztowego na list.
  Do dnia dzisiejszego zarejestrowano poltora miliona takich zwiazkow.
  Teraz – UWAGA:
  tyko 5% stanowia zwiazki miedzy osobami tej samej plci (!).
  Dyskutowany jest problem ewentualnej adopcji i rozszerzenia uprawnien „zwiazkowcow”…

  Krzysztof Pytel
  z Reims,
  1.02.2013

 8. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 9. Griszka said

  @2
  „Wina Biskupów, że dawno już nie ekskomunikowali Komorowskiego, tylko zezwalają na publiczne zgorszenie wiernych”

  Dokładnie. Na miejscu komunikującego go kapłana publicznie odmówiłbym mu udzielenia Komunii Św., skoro sieje takie zgorszenie i uparcie trwa w tak ciężkich grzechach.

 10. Zbyszko said

  Myślę że należałoby ten poprzedni artykuł o medycznych skutkach propagowania zboczeń, rozesłac po placówkach oświatowych, szkołach, kuratoriach i to nie tylko do dyrektorów ale i nauczycieli, by widzieli w co pakują oddaną im pod opiekę młodzież i jakie skutki z całą pewnością i dla nich szykuje im ta cała „wolnośc”

 11. B. said

  W ramach propagandy homo’zwiazkow Discovery Health Chanel wyemitowal kilka lat temu program dokumentalny pt „Transgendered and Pregnant”. Nawet dla zaprawionych w bojach i „liberalnych” kanadyjczykow bylo to zbyt wiele. Z ciekawosci obejrzalam ten „dokument” i przeszlo to moje wszelkie oczekiwania. No bo jak mozna zgodzic sie z faktem ze mezczyzna po kuracji hormonalnej bedzie zona i matka, zas maz czyli kobieta zachodzi w ciaze. Dla scislosci powiem ze w tym zwiazku malzenskim facet zmienia sie w kobiete i kobieta w mezczyzne; nie kozystaja z zastepczej matki czy dawcy nasienia. Szczytem wszystkiego byly dla mnie osoby opiekujace sie ta rodzina czyli lekarze, polozna, pani specjalistka od laktacji itp. Dla nich, tak mi sie przynajmniej wydawalo, to byla normalka! Szokiem bylo dla mnie urzadzenie stymulujace karmienie piersia ktore zamontowano na szyi „mamy” czyli faceta z piersiami. Komiczne bylo zwracanie sie poloznej do ciezarnej w rodzaju meskim (mowila „on”, no bo ona niedlugo stanie sie nim). Takie wlasnie rodziny sie promuje, uczy i wbija do glow lemingow.
  Dla ciekawych link
  http://press.discovery.com/emea/real-time/programs/pregnant-and-transgered/

 12. antka kobity szwagra brat said

 13. GW said

  Panie Gospodarzu i ,

  to co i jak TRZEBA zrobic z pedalami i lezbami?

  Tu mam na mysli praktyke i pedagogie uswiadamiania codzienna i (nade wszystko) rodzinna.
  Corka patrzy bokiem na tate ‚nietolerancyjnego’, itp (iPhon’y, iPod’y, iRony (iZelazka) – szkoda, internety, sky-cos…)
  Przyjaciolka jest za ‚tolerancja’, ku…a Jej mac.

  Ma Pan jakis pomysl?
  Pan podesle, prosze.

  Z naleznym najpowazaniem

  PS
  Pozwole sobie nadmienic, ze nazywam ‚une chatte une chatte’ i glosno. W ‚robocie’ tu. Krzywym i niesmialym odbiorem swiadcze.

 14. bart_w said

  Podoba mi sie ta kobita.

  Po pierwsze, gada jasno, skladnie i precyzyjnie, zupelnie jak nie humanistka.
  Po drugie, nie da sobie napluc w kasze.
  Po trzecie odwaznie mowi tak, jak jest.

  Martwie sie tylko o nia troche, bo ostatnio samobojcy seryjni sie jakby rozpanoszyli.

 15. GW said

  Ad 6
  ‚Zadne zwiazki obroncow pokoju, farmerow, robotnikow, karmiacych matek, obroncow nienarodzonych, ochrony praw dziecka, nauczycieli, inzynierow, architektow, lekarzy itp. nie maja takiej sily wywrotowej ani reprezentacji w parlamentach swiata jak dewianci?’

  Chapeau!

  Czy jeszcze potrzebana jest jakakolwiek reflekcja-watpliwosc?

  Cui bono?

 16. bart_w said

  GW: Nic z nimi nie robic. Otoz nic, Z pedalami i lesbijami, znaczy sie.
  Zadnych specjalnych przywilejow, zadnych mozliwosci propagacji ich stylu zycia.
  Wtedy, zapewniam, ich liczba zmniejszy sie o 95 procent i pozostana tylko ci organiczni, ktorzy w przewazajacej liczbie sa uleczalni. Tych nalezy leczyc z cala troskliwoscia.

  Ale tu w tej calej chryji nie chodzi o zbokow, tylko o to, zeby odwrocic uwage od spraw ewidentnych, a takze zeby wpoic poczucie winy tym co sa straight. Takich latwiej trzymac za pysk.

  Korzystajac z okazji, sam sie przyznaje do lesbijstwa. Albowiem podobaja mi sie tylko dziewczyny, a chopy wcale a wcale. Zgodnie z definicja, nieprawdaz.

 17. GW said

  Ad 16
  ‚z’ w ‚lejZbijstwa’.

  Dzieki, ale… co Pan powie ‚corce’ ze tata jest ‚nietolerancykny’? To ‚milosc’ itp, kolega, i…?

  PS
  Ide ‚se’, a tu przede mna pedalow para i za raczki.
  W metrze (tube, subway) sie caluja na drzwi otazrcia znak rozlaki…analnej.
  Niedajbog (niie widzialem) sie… no… w… zarosniete otwory ustne… na ‚ulicy’ (publicznie)

  Pluc…?
  Dopowiem, mam zwzrotny odruch.

  PPS
  Ja tam pie..e.
  Swoje wiem. I ‚Bardzo’ – uklony.
  Ale moja dzidziczka (dlugow)?!
  Szkola (prywatna) i (pisalem juz o ‚Mszy’ najkoncowej – pilki, balety – najglowniejszy Kombinat Katolicki tu)
  A com sie ‚narobil’!

  A tam, nasle…

 18. Marucha said

  Re 13:
  Lać ich.

 19. Kronikarz said

  : – )

 20. GW said

  Ad 18

  Pan pomoze?
  Jest ich dwoch.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: