Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Emilian58 o Sprawy ważne i ważniejsze
  Ignorant o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  revers o „Złamanie hegemonii jest…
  Barbara Chojnacka o „Złamanie hegemonii jest…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Między boksem a botoksem. Kompetencje Anny Grodzkiej.

Posted by Marucha w dniu 2013-02-02 (Sobota)

„Syn mówi do mnie Aniu, bo nie jestem jego mamą, tylko tatą, który jest kobietą”

Podobno pomniki Anny Grodzkiej odlewane już są z brązu, a w lutym ruszy akcja ich odsłaniania przez najwyższe władze państwowe. Bronisław Komorowski chce wciągnąć ją natychmiast do Rady Bezpieczeństwa Narodowego, Adam Michnik zrobi z niej gwiazdę okładek, a Robert Biedroń rozważa zmianę płci.

A wszystko przez Krystynę Pawłowicz i jej wejście smoka.

Palikot, który nazywał posłanki prostytutkami, dziś zrównuje ją z Himmlerem, szefem Gestapo (który to już raz u bohaterów „GW” objawia się to potworne lekceważenie ofiar reżimu – stalinowskiego czy hitlerowskiego), bo posłanka PiS stwierdziła, że Grodzka ma „twarz boksera”. A to podobno gorsze niż nazwać kogoś ch…, jak robili to niedawno Zbigniew Hołdys czy Andrzej Saramonowicz. Gorsze niż ciągłe wysyłanie kogoś do szpitala psychiatrycznego, a tuż po śmierci jego matki mówienie, jak Tomasz Nałęcz: Ta śmierć jeszcze bardziej osamotni Jarosława Kaczyńskiego i będzie jeszcze bardziej pełnym bólu odyńcem.

Gorsza, zdaniem Palikota i jego dziennikarzy, jest „twarz boksera”. Jak to możliwe, że nikt po słowach Pawłowicz nie pochyli się nad losem polskiego pięściarza? Nad legendą śp. Jerzego Kuleja, nad losem tak kochanego kiedyś Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka, Mike’a Tysona, wspaniałych braci Kliczko? Anna Grodzka ma ich twarz? Wolne żarty.

Krystyna Pawłowicz ma wyjątkowy temperament i czasem nad nim nie panuje, więc uderzyła w Sejmie i na spotkaniach z fanami w „oczywiste oczywistości”, skupiając się na wyglądzie i hormonach posłanki Grodzkiej. Niepotrzebnie. Trudno jednak uwolnić się od myśli, że atak Pawłowicz, choćby i bezpardonowy, to mimo wszystko za mało na to, by zostać wicemarszałkiem Sejmu. Warto by mieć w życiorysie jakieś dokonania, niekoniecznie natury chirurgicznej.

W przypadku posłanki Grodzkiej są one wyjątkowo trudne do odnalezienia. Bo po pierwsze – od którego momentu liczy się jej życiorys? Idąc tropem tych, którzy twierdzą, że Grodzka urodziła się lub urodziła się na nowo w chwili zakończenia procesu zmiany płci, czyli w 2010 roku, należałoby przyznać, że jest niespełna trzyletnią dziewczynką, a jako taka nie tylko nie może kandydować, ale i nawet głosować na wujcia Januszka. Może dlatego Palikot wciąż nazywa ją „Anką”, nie „Anną”?

Tylko co w takim razie ze wszystkimi zobowiązaniami tej dziewczynki w poprzednim życiu? A co, jeśli Krzysztof B. miał przed przeprowadzką z Marsa na Wenus jakieś długi? Niezapłacone rachunki? Zniesławił kogoś lub to jego ktoś zniesławił? Czy Grodzka nie dochodziłaby jego/swoich praw? Czy nie spłacałaby jego/swoich długów?

Dziś chce być wicemarszałkiem, a jeszcze bardziej wicemarszałkinią Sejmu RP. Pytana, jakie ma doświadczenie, odpowiada „Już ponad rok jestem posłanką?. I tyle. Wystarczy. A gdy słyszy, że jej kandydatura to prowokacja jej partii, mówi „I dobrze. Jestem na to gotowa”. Tylko na co? Na dalsze pytania o kompetencje?

Ani Anna Grodzka, ani my nic na to nie poradzimy, że kompetencje te w żadnym z wywiadów, w żadnym z wystąpień publicznych, nie wykraczają poza temat partii. Konkretnie – dolnych partii. „Syn mówi do mnie Aniu, bo nie jestem jego mamą. (…) Jestem jego tatą, który jest kobietą”.

Jak się pozbyć, do kogo pójść, co się czuje – mając, co się czuje – nie mając… Parlamentarny punkt informacyjny dla osób chcących zmienić płeć. Kolejek jednak pod biurem Anny Grodzkiej jakoś nie widać.

Być może, gdyby poszerzyła nieco zakres swoich kompetencji, naród pokochałby ją bez dwóch zdań. „Polski Sejmie, wierzę w ciebie. Daj szansę Annie Grodzkiej! A tak naprawdę, daj szansę kulturze” – zawodzi błagalnie Bogusław Chrabota, nowy naczelny spacyfikowanej przez Hajdarowicza „Rzeczpospolitej”.

Ale wiemy dobrze, że nadchodzą dla polskiego Sejmu jeszcze cięższe dni. Co do tego, że każda partia powinna mieć swojego wicemarszałka Sejmu, nie jest to takie oczywiste, jak chcieliby chirurdzy polskiej demokracji. Czy ugrupowanie, którego twórca ogłasza: „Czas powiedzieć Polakom, że muszą wyrzec się własnej polskości”, naprawdę powinno mieć w polskim Sejmie wicemarszałka? Czy pod nieobecność marszałek i innych wice ktoś z tej właśnie partii ma decydować choćby o porządku obrad? Trochę to jednak ryzykowne.

Krzysztof Feusette
http://wpolityce.pl/

Komentarzy 50 do “Między boksem a botoksem. Kompetencje Anny Grodzkiej.”

 1. Zbyszko said

  A czy pani poseł Grodzka ma jakąś dziewczynę, albo jakiegoś chłopaka?

 2. Radosław37 said

  …pewnie ma romans z Januszem z Biłgoraja:):):)

 3. Fran SA said

  Tu nie chodzi o zadne kompetencje tylko o ambicje i robienie kolejnej draki na forum publicum. Bo teraz bedzie nie tylko o pedalach ale i tranwestytach.
  Ciekawe jak wyglada paszport pani Grodzkiej? czy ma wpisane w nim dane z aktu urodzenia czy przyrodzenia. Jakie jest prawo w Polsce? Czy ktos wie?

 4. Pokręć said

  @Zbyszko: Hmmm. nie wiem, czy świat zna takie zboczenie w ogóle… Plus co najwyżej przeciętna aparycja Krzystofa Bęgowskiego po zabiegach chirurgiczno – hormonalnych.

 5. galaszek said

  A jo to sia dziwia tyko-jak un ta Anio Grodzienskie, tak sia rwali do tych pszeszczepow coby sie wyrozniac zsposrod tlumokow… zn… tluma- czemu un se nie pszeszczepiel tegu uuu …no!….. wisiora z workiem na czolo…. wtynczas bylby rozpoznawalne z daleka – jak „Rudy”z „Czterech pancernich” i nie musialby tak zabiegowac takiemy pomyslamy o ten popularnosc wsrod wyborcy. A w razie chce ukryc swego popularnosc np na ulicy – zaczesuji posrod wlos ten wisior do gory, przykrywa go workiem,naciaga nisko na czolo fantazyjne damskie kapelusza i………musi tylko od czasu do czasu dloniem sprawdzic czy ten wisior nie wyglada mu z tylu spod ten kapelusz

 6. jaszmija said

  Koń pomalowany w paski, nie staje się zebrą. Jest koniem pomalowanym w paski. Bęgowski w kiecce, nie jest Anną Grodzką, tylko Bęgowskim w damskich ciuchach (z fiutem, czy bez). Dlaczego tak się ubiera, to jego sprawa. Jednak niezależnie od swoich (wyrachowanych?) urojeń, czy jest onym, oną, czy czymś jeszcze innym, opowiada zwyczajne kłamstwa i głupoty. Na ile wynika to z realizowania jakichś celów, a na ile z choroby umysłowej, powinni wypowiedzieć się specjaliści (po długotrwałej obserwacji Krzysztofa-Anny Bęgowskiego-Grodzkiej w zakładzie zamkniętym).

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,124756,opage,2,title,Anna-Grodzka-dzieci-homoseksualistow-wychowuja-sie-lepiej,wid,15300479,wiadomosc.html

  Natomiast poseł Godson nie dał się świrom ogłupić i chwała mu za to.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rasistowski-atak-na-Johna-Godsona-za-sprzeciw-wobec-zwiazkow-partnerskich,wid,15302812,wiadomosc.html

 7. Fran SA said

  6. Galaszek
  Swinto prowda.
  Jusci co sie nalezom som dudki za poslowanie na plastycno operacyjo na gymbie, coby cepry byle co nie godali .

 8. AQQ said

  Ok.300 profesorów i naukowców staneło murem za posłanką Pawłowicz.

  Proszę zapoznać się z tematem i następny mój wpis o mirażu emerytur! [szok]

  http://www.monitor-polski.pl/pod-lufami-krabinow-beda-truli-nasze-dzieci-rtecia/comment-page-1/#comment-54359

 9. gwardzista said

  widać potrzeba w sejmie baby z jajami…… żenada i czysta akcja propagandowa syjonistów i dewiantów.

 10. Jack Ravenno said

  Ależ jest kobieta „z jajami” – prof. Pawłowicz! Więcej nie trzeba…

 11. marta15 said

  ” Wolność im głoszą, a sami są niewolnikami zepsucia.
  Komu bowiem kto uległ, temu też służy jako niewolnik..”
  2 list Sw Piotra.
  Mowia, gledza, gdacza, klekocza o wolnosci , o prawach dla wszelkiej masci sodomitow i perwertow, a sami plawia sie , ZNIEWOLENI , w swoich wlasnych , nieokielzanych najdzikszych namietnosciach, ktorymi sa totalnymi NIEWOLNIKAMI.
  Ulegli duchowemu zepsuciu, kompletnemu, dobrowolnemu rozkladowi moralnemi i probuja z tego uczynic jakis chawlebny sztandar. Chca sprawic aby wszyscy, nie tylko to uznali i im przyklaszczeli, ale aby jeszcze poszli za nimi.
  Smierdzaca, demoniczna zgnilizna moralna opanowala Polskie niby elity, a wielu zaczadzonych tego nie widzi.

 12. Dictum said

  http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=ppw

 13. marta15 said

  wprowadzwenie obojniaka Grodzkiej do sejmu, geja Biedrona , szuje nad szuje Palikota ma na celu bezczelne, halasliwe, nachalne przeforsowanie ustaw korzystnych dla tej moralnie zdegenerowanej halastry.
  Oni oczywisce moga sobie pozwolic na obrazanie, wyzwywanie, epitetowanie innych osob, ale jak im sie odda pieknym za nadobne to podnosza taki rewest, ze sam Lucyfer pewnie ma juz ich pewnie dosyc.
  Probuja , za posrednictwem prostytujacych sie mainstream media, zastraszyc ew. przeciwnikow, zagluszyc pusta, aczkolwiek wymyslna retoryka, zawstydzic, ( taaa oni i wstyd) , pognebic jak sie da , aby ostatecznie zniechecic wszystkich tych, co stawiaja im jakikolwiek opor.
  Zwlaszcza, ze wiekszosc tzw. spoleczenstwa ma to wszystko gleboko gdzies.
  ale oczywscie pozniej zacznie sie placz i narzekanie i zebow zgrzytanie.

 14. galaszek said

  Ach!!!! I jesli pan Ania Grodzkie zostanie marszałek-no, niechby i vice- Sejmu , to jakze blisko bedzie mieli Gasipies ….zn Palikot …do laski marszałkoskiej!?….z ustami…tfu ,tfu znaczy z ustawami nowych projektow ….nie!….projektami nowych ustawow……o żwiazkach partnerskich oczywiscie.

 15. marta15 said

  a tutaj co czeka POlske w niedalekiej przyszlosci.

 16. Zbigniew Козил said

  Samo rozmawianie, mnie zdaje się, na ten temat, jest grzechem.

 17. efka said

  Pani Pawłowicz ma temperament mojemu podobny zatem murem za nią stoję. Kobieta musi być zdecydowaną powiedzieć stop, gdy grozi się jej pryncypiom.

 18. marta15 said

  ciekawe i mocne.
  „..Dowodów na podjęcie takiej procedury modyfikacji genetycznej jest już sporo, w bo końcu autocenzura narzucona na widzów TV Trwam i Radia Maryja, polegająca na zakazie wypowiadania się o żydach w sposób „antysemicki”, jest już od dawna praktykowaną formą notorycznego perwersyjnego gwałtu na świadomości milionów widzów i słuchaczy. Jest manipulacją szczególnie perfidną, bo pochodząca od osób – środowisk – nominalnie podających się za zakonników Kościoła Świętego. Cios stamtąd wymierzony jest ciosem skrytobójczym, na miarę wbicia noża w plecy lub podania trucizny podczas przyjaznej biesiady, gdy jest się ugoszczonym przez „swoich”. To zachowanie ośrodka toruńskiego jest postępowaniem prawdziwie starotestamentowym, dużo bardziej szkodliwym dla naszej konającej katolickości, niż wszystkie inne szmatławce telewizyjne razem wzięte. I jeżeli tego nikt do tej pory nie nazwał po imieniu, to robi to teraz „Gazeta Warszawska”.

  Polacy w swej infantylnej i sfeminizowanej mentalności i takim samym rozumie, oburzają się dziś na Krzysztofa Bęgowskiego tak samo, jak rok temu szlochali nad szczaniem palikotowców do świeczników płonących przy wiernych odmawiających różaniec. Ale jest dla nich obojętne to, co dzieje się w samym sercu ich Świętej Wiary, bo zatruci optyką aktorskiej powierzchowności, jaką ich zatruł aktor z Wadowic, są ci nieszczęśnicy ślepymi na dostrzeżenie wnętrza czy szczegółów, istoty problemu, a o jakiejś syntezie nie może być już mowy.

  Jako tacy nie widzą i nie rozumieją tego, że to herezja i bluźnierstwa redakcji TV Trwam są dla Polski śmiertelnie zabójcze, a nie palikotyzm. Gdyby TV Trwam nie profanowała Świętej Wiary Katolickiej, nie pozwała na bratanie się Wiary w Chrystusa (wiernym) z żydostwem – pod pozorem rzekomego braterstwa, to palikociarze (pochodna herezji i tolerancji w Episkopacie) nigdy by się tak nie rozpanoszyli, bo ta ich bluźniercza bezczelność, obrażanie Boga Najwyższego, gorszenie maluczkich, spotkałby się z tym, co się należy; daniem gardła”

  http://gazetawarszawska.com/2013/02/02/tv-trwam-zazydza-polska-mlodziez/

 19. albtps said

  Znaleziono w sieci:

  „Z wielką przyjemnością odpowiadam na Pańskie pismo i donoszę, iż Pani Grodzki pracowała w mojej firmie przez krótki czas, a później już nie pracowała. „

 20. marta15 said

  tu ciekawy komentrza a propos stosowania seksu i orgii jaka midou na lep dla tluszczy.
  ciekawy komentarz
  “..Whoever you are reading these words – if you have done any research whatsoever into the the history of the elite cults and mind control, you will invariably have discovered that sexual rituals of the most deviant kind have always been reported to play vital roles in both their cult practices and as a means by which they manipulate and control the public. If you are like most ordinary people, you may have found many of these stories hard to believe – you may have felt it was impossible for humans to desire such horrifying forms of sex or perhaps you found it hard to believe that these perversions and rituals were being performed so flagrantly that they are being repeatedly exposed to the general public. Perhaps you felt that stories of ritual orgies were so far fetched they could only have been made up by the mentally ill or teenagers “trolling” for juvenile amusement.

  No one can blame you for being skeptical. The horrible details of the Elite sex rituals boggle the minds of even very ‘worldly’ and ‘jaded’ secular citizens. But as you and everyone else reading this site can see day by day there is no longer any way to deny the obvious terrible truth: Deviant sex magick rituals are at the very core of what the Elite are about and They structure their entire system of control around these disgusting orgies.

  These are the key points that all must understand:

  1) The “Illuminated” use deviant, violent, group sexual rituals both as a core practice of their twisted faith and as a means to manipulate and control the world.

  2) The “Illuminati” have depended upon these sex magick rituals for the several thousand years they have gradually infiltrated and come to control most world institutions behind the scenes.

  3) The elite use the power of the human sex drive as a means of eliminating Free Will and controlling humans like puppets. This control ranges from the subtle – such as promoting inappropriate sexual arousal of people through provocative imagery and encouraging further vice – to the absolute, in which they are able to reprogram the mind through hidden Monarch control signals on the internet, in films, etc and then literally take control of the person’s body like a remote controlled toy in order to do anything the “Illuminated” wish…

  4) As the “Illuminati” have achieved almost total control over the past several hundred years, they have gradually increased the rate at which they promote deviant sexuality through society. At the same time they have increased the frequency and explicitness with which they taunt humanity with (increasingly obvious) evidence of their own existence. The reader need merely observe that 50 years ago nuclear families with sex only for procreation were the norm in most human cultures – even in most of Europe and the United States. But today – as anyone can see – perverse sex of every possible kind is celebrated everywhere. Celebrities compete to see who can promote more deviant sexual ideas the most rapidly. Every few months the bar drops a little lower. In just two generations most Western societies have gone from “Ozzie and Harriet” to decadent polysexual drug addicted BDSM fetishists. Most of the behavior and costumes of the celebrities documented on this web site would only have been found in police files or medical textbooks on sexual pathology only 30 years ago. Today it is the norm and those remaining societies that resist the Elite plan for Total Perversion are having it forced upon them anyway.

  5) The “Illuminated” flaunt their existence and flaunt their perversions before us. Why do they do this? They do this both because with near total control they have little to fear anymore, but even more importantly, They do this because they enjoy it – and because it serves to excite and sexually arouse humanity greatly – which in turn opens up the human subconscious to mind control programming. Every time an otherwise ordinary person gets a fleeting dark moment of sick desire as a result of “Illuminated” imagery, it is that much easier for that person’s brain to be infected with the hidden Monarch control programming that infects most everything today. ..”

 21. marta15 said

  tu link do komentarza i artykulu
  http://vigilantcitizen.com/latestnews/major-hollywood-talent-agency-throws-a-sexual-alice-in-wonderland-themed-party-at-sundance-festival/

 22. marta15 said

  „..The reader need merely observe that 50 years ago nuclear families with sex only for procreation were the norm in most human cultures – even in most of Europe and the United States. But today – as anyone can see – perverse sex of every possible kind is celebrated everywhere.
  Celebrities compete to see who can promote more deviant sexual ideas the most rapidly.
  Every few months the barDROPS a little lower. In just two generations most Western societies have gone from “Ozzie and Harriet” to decadent polysexual drug addicted BDSM fetishists.
  Most of the behavior and costumes of the celebrities documented on this web site would only have been FOUND IN POLICE FILES OR medical textbooks on sexual PATHOLOGY only 30 years ago.
  TODAY IT IS THE NORM and those remaining societies that resist the Elite plan for Total Perversion ARE HAVING IT FORCED UPON them anyway. ..”

 23. 166 bojkot TVN said

  Przebój internetu z porno-grubasem i sejmowym pedałem w tle

 24. Krystyna said

  Niestety jest duza szansa, ze „Ania” zostanie w-c marszalkiem sejmu, bo PO i SLD juz zapowiedzialo poparcie. Wtedy zostana przepchnieta wszystkie ustawy z piekla rodem oraz oczywiscie ustawa o „mowie nienawisci” i mamy pozamiatane.
  Caly Ruch Palikota po to wlasnie powstal. Nikt nie bedzie mial prawa nic powiedziec na temat dewiantow ani zydow, nastanie zamordyzm, zreszta ludzie juz sie sami cenzuruja. Takie strony jak ta znikna.
  Juz sie zaczelo, w Triescie biskup musial sie zabarykadowac we wlasnym domu, bo homosie chcieli go zlinczowac za kazanie, ktore wyglosil. Prosze zobaczyc kto zostal narzucony Wlochom jako premier i co glosi , jest artykul na tym forum. Polaczyc to logicznie to widac ,ze Iluminaci zwarli szyki na calego i niedlugo zaczna sie przesladowania chrzescijan i narzucanie demoralizacji sila bynajmniej najmlodszym , bo tych najlatwiej zmanipulowac. Polacy na nic nie reaguja, ludzie slepi zapatrzeni w TV nic nie kumaja.Kosciol milczy rznac glupa ,tragedia. Trzeba przyznac ,ze wytresowali nas perfekcyjnie.

 25. Marucha said

  Re 24:
  Ktoś na tego skurwiela głosował…

 26. Griszka said

  @24
  „Iluminaci zwarli szyki na calego”

  Nie mydlmy sobie oczu Iluminatami, bo to była tylko grupa powołana przez koszernych do infiltrowania loży masońskich. Nie wiadomo nawet czy nadal działają, bo swoje zadanie już wykonali. Pieniądze na to przedsięwzięcie wyłożył żyd a drugi nim zawiadywał.

 27. Griszka said

  errata” lóż

 28. 166 bojkot TVN said

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/46224-terlikowski-o-kandydaturze-grodzkiej-wykorzystywanie-osoby-chorej-do-wlasnych-celow-politycznych-jest-przekroczeniem-granicy-zenady

  31% badanych wybrałoby Grodzką jako swojego marszałka w sejmie, Na szczęście 51% badanych jest przeciwna takiemu przedstawicielowi.
  Nie ma to znaczenia, bo i tak tuskoidalni będą musieli glosować jak im każą, więc jest bardzo wielkie niebezpieczeństwo, że Polacy będą reprezentowani przez kogoś kogo nie chcą jako swojego reprezentanta.
  Nie wiadomo kto na takie indywiduum głosował, czy to nie czary mary na ruskim serwerze wyczarowały posłanko Grodzką. W każdym razie, ktoś, kto sobie robi jaja z Polski i Polaków może być zadowolony z własnej skuteczności.

  Wyborcy palikociarni są megadurniami, o czym mam nadzieje już wiedzą.

  Cały sejmowy cyrk jest oderwany od życia w Polsce. Obecni posłowie nie powinni raczej zaciągać nowych kredytów na poczet diet poselskich ….

 29. Kibic said

  http://www.liiil.pl/1359838341,Pawlowicz-jak-Himmler.htm

  Oto fragment przemówienia Heinricha Himmlera z roku 1937 do lejtnantów SS: „Niektórzy homoseksualiści uważają, że to, co oni robią, jest ich prywatnym życiem. Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu”.

  Ta argumentacja jak ulał pasuje do listu poparcia dla Krystyny Pawłowicz, który podpisało właśnie 268 osób ze środowiska naukowego.

  Atakowana Anna Grodzka jednak tym się nie przejmuje. W wywiadzie dla Onetu mówi: – Uważam, że „dziwaczną ciekawostką” (…) jest konserwatyzm, wstecznictwo prezentowane i pielęgnowane przez część polityków i społeczeństwa w Polsce. To jest dziwaczne, a nie ja.

  Ile można znosić tych Himmlerów życia publicznego (Pawłowicz) i naukowych himmlerków w imię jakichkolwiek wartości chrześcijańskich, tym bardziej demokratycznych? Skansen o nazwie Polska trzeba solidnie przewietrzyć.

 30. Marucha said

  Re 28:
  31% badanych wybrałoby Grodzką jako swojego marszałka w sejmie, Na szczęście 51% badanych jest przeciwna takiemu przedstawicielowi.

  Inna pocieszająca wiadomość: tylko 40% Polaków uważa, że gówno jest smaczne i zdrowe. Na szczęście aż 52% Polaków jest odmiennego zdania.

 31. Griszka said

  @29
  Po co Pan to tutaj wkleił ? Żeby pokazać jakimi skończonymi kretynami są wyborcy Palikota, bo zrównują krytykę pederastów z działalnością nazistów ? A może w końcu dotarły do Pana te argumenty odnośnie prostytutki politycznej z Biłgoraja, że założona przez niego partia promuje demoralizację wśród obywateli ?

 32. Marucha said

  Add 30:
  czy to nie czary mary na ruskim serwerze wyczarowały posłanko Grodzką.

  Czy można prosić o nazwę tego serwera, względnie jego adres(y) IP?

 33. Kar said

  trzeba poprosic tego Pana na dole, o interwencje..

 34. 166 bojkot TVN said

  32/Marucha
  http://solidarni2010.pl/1545-uczciwe-wybory-nie-wiadomo-byla-awaria.html
  http://martynka78.salon24.pl/445344,wybory-w-polsce-a-rosyjskie-serwery

 35. 166 bojkot TVN said

  30/Marucha
  … na szczęście! 🙂
  Bo by nam kazali placić podatki od goowna wieksze niż płacimy

 36. Rysio said

  bojkotka jest w tych 40% „Polaków” która uważa, że g ó wno jest smaczne i zdrowe.

  🙂

 37. 166 bojkot TVN said

  Rysio!
  Tys do cna zdurniał Arschlochu jeden, ekspercie od goowna wszelakiego

 38. Rysio said

  bojkotka – co już zapomniałaś jak wszystkim dookoła stręczyłaś parcheate g ó w n o niczym burdel mama swoje podopieczne.

  🙂

  PS Prawda w oczy kole – co?

 39. Marucha said

  Re 34:
  Jak zwykle – nic konkretnego…
  Sama myśl o tym, że na wybory w unijnej Judeopolonii pozwolono by mieć wpływ Rosjanom, przyprawia mnie o dobry humor. Podobnie zresztą, jak widok panoszących się w Polsce rosyjskich banków pod włoskimi, holenderskimi czy niemieckimi nazwami,

 40. Rysio said

  To Gajowy nie wie, że PISiurowatość na które cierpi bojkotka jest nieuleczalną psychiczną chorobą?

  😉

 41. 166 bojkot TVN said

  39/Marucha
  na prawde? Nic konkretnego?
  Pewnie! Po co się przejmować, było minęło, pagibli, wybrali, po co wracać do SWII, jest cacy ….

 42. Jacek said

  „Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę.” 1 Kor 6, 12

  Dzisiaj głosi się nam wolność seksualną i zmiane płci. Czyż nie do nich odnoszą się słowa z Listu św. Piotra:

  „Znaleźli się jednak fałszywi prorocy wśród ludu tak samo, jak wśród was będą fałszywi nauczyciele, którzy wprowadzą wśród was zgubne herezje. Wyprą się Władcy, który ich nabył, a sprowadzą na siebie rychłą zgubę. A wielu pójdzie za ich rozpustą, przez nich zaś droga prawdy będzie obrzucona bluźnierstwami; […] Za przyjemność uważają rozpustę uprawianą za dnia, jako zakały i plugawcy pławią się w swoich uciechach, gdy z wami są przy stole. Oczy mają pełne kobiety cudzołożnej, oczy nie przestające grzeszyć, uwodzą oni dusze nieutwierdzone. […] Wypowiadając bowiem słowa wyniosłe a próżne, uwodzą żądzami cielesnymi i rozpustą tych, którzy zbyt mało odsuwają się od postępujących w błędzie. Wolność im głoszą, a sami są niewolnikami zepsucia. Komu bowiem kto uległ, temu też służy jako niewolnik.” 2 P 2, 1-19

  Św. Piotr mówi jak możemy rozponać fałszywych proroków, fałszywych nauczycieli — przez ich rozpustę.Słowa:

  „Wolność im głoszą, a sami są niewolnikami zepsucia.” 2 P 2, 19

  doskonale określają głosicieli wolności seksualnej i zmiany płci.

 43. Marucha said

  Re 41:
  Jak się pisze, ze korzystano z rosyjskich serwerów, to trzeba podać ich nazwy DNS i adresy IP, oraz określić, co to były za serwery, do czego były używane.
  Podobnie, jak szmatławce pisały, że o. Rydzyk ma maybacha, to trzeba było podać jego numer rejestracyjny, rzecz chyba oczywista dla „dziennikarzy śledczych”.

 44. CzemuTybet said

  Współczuje dziecku tej Ani ale podobno dzieci i „ryby” głosu nie mają

 45. Fran SA said

  Ad.15.
  Marta15

  Na tym filmie jakas kolejna idiotka zabrania protestowac, ale tylko muzulmanom. Jeszcze do niedawna policja brytyjska krwawo sie rozprawiala z ‚rdzennymi ‚ Anglikami, ktorzy protestowali przeciwko… policji brytyjskiej.
  Hipokryzja Anglikow, ktorzy podbili 3/5 swiata i wymordowali miliony ludzi na swiecie- jest przerazajaca.
  Anglikom sie jakos nie wypomina tego co wyprawiali w Poludniowej Afryce w czasie wojny burskiej; mordowali chrzescijanskich Holendrow w najokrutniejszy sposob.; zalozyli pierwsze obozy koncentracyjne i wymordowali miliony Hindusow. A teraz morduja Tuaregow do spolki z Francuzami. To samo robili w Libii..

  I taka za przeproszeniem kretynka z Luton lazi po ulicach Lonynu, w ktorym roi sie od pokradzionych pomnikow kultur z calego swiata a glownie z Bliskiego Wschodu! Totalny prymityw!
  Ciekawe, skad pani Marta ma nadzieje, ze i w Polsce bedza rzadzic muzulmanie??? Jak przepedza te 80% zydow w polskim rzadzie?
  Czy Polska miala jakies kolonie w Azji czy Afryce, zeby miala teraz obowiazek przyjmowac uchodzcow z tych krajow?

  Wiadomo, ze policja angielska morduje kogo sie da. I oskarza zupelnie niewinnych ludzi o zbrodnie niepopelnione. Wszystkie gazety informowaly jak skazano mlodego Anglika, za glupi wpis na Facebooku. Dostal 20 lat!!! A tylko za to, ze kumplowi w USA, ktorego mial odwiedzic opowiedzial podniecony, ze ‚ I’ll give a few shots’, – ten glupawy idiom, ktory nie ma nic wspolnego z terroryzmem. Przeciwko brutalnosci policji brytyjskiej co i raz demonstruja ‚rdzenni’ Anglicy. Ale im wolno, bo sa obywatelami swiata!!! Policja brytyjska zastrzelila zupelnie niewinnego Brazylijczyka, bo mysleli ze to terrorysta. Kto naprawde podlozyl bombe w metrze – do tej pory nie ustalono. Ale juz wszyscy wiedza, ze to nie muzulmanie wylaczyli tego dnia WSZYSTKIE kamery i urzadzenia zabezpieczajace, a kierowca autobusu pyskowal na caly Londyn, ze mu wylaczyli radio i nie mogl wezwac pomocy bo… wszyscy urzednicy od ochrony terminalu – calutkie security tego dnia dostalo dzien wolny!!!

  W Afganistanie Anglicy dokonuja rzezi na ludnosci cywilnej a ich zasrany rudy Harry mordowal kogo sie dalo w Afganistanie pod dzialaniem narkotykow. W koncu Karzaj sie wkurzyl i ostrzegl Anglikow, ze jak sobie tego bandziora Princa nie zabiora, to on nie odpowiada za jego bezpieczenstwo. Harry sie teraz upiera, ze wrocil wczesniej bo… tesknil za rodzina. Za jaka rodzina??

  Chociaz starajmy sie byc sprawiedliwi. Muzulmanom nalezy przypisac to, co naprawde zrobili, a nie to, o co ich ktos posadza (BEZ SADU).

  To jest taka podwojna moralnosc: mnie wolno, bo my jestesmy wyzsza rasa.
  I taka scierka glupawa z Luton nawet nie wie, ze bogaci muzulmanie NIE LUTON, ale cale wyspy w Anglii wykupuja. I zabytkowe zamki!
  Gdzie ten tuman byl jak malpy strzelali??

  John Pilger jest znanym dziennikarzem i publicysta. Napisal wiele artykulow i ksiazek. Jest korespondentem z Bliskiego Wschodu. Aktualnie mieszka w Londynie:

  http://stopwar.org.uk/index.php/middle-east-and-north-africa/2212–john-pilger-how-the-west-is-consigning-africas-history-of-liberation-to-oblivion

 46. Kibic said

  R-31
  Szanowny Panie,
  Po prostu wystawilem „zaproszenie” do zaprezentowania sie przed lustrem i do konfrontacji ze zjawiskiem zwanym „inny punkt widzenia”…
  Uklony,
  Krzysztof Pytel
  z Reims,
  4.02.2013

 47. Jacek said

  Grodzka na wicemarszałka! – krzyknął Tomasz Lis. A Monika Olejnik zacytowała statystyki, które dowodzą, że transseksualny człowiek w sukience jest bardzo pracowitym posłem. I tylko jeden lewicowy profesor trochę się wyłożył stwierdzeniem, że po rozpatrzeniu sprawy Grodzkiej Sejm powinien zabrać się do roboty.
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8511&Itemid=53

 48. 166 bojkot TVN said

  Tu ciekawe zdjęcia Grodzkiej w fazie wcześniejszej męskiej
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/46330-wprost-sugeruje-ze-anna-grodzka-wcale-nie-zmienila-plci-dawny-kolega-grodzkiejbegowskiego-przekonuje-krzysztof-fizycznie-pozostal-mezczyzna

  Zdjęcia z bujnym zarostem zadają kłam wczorajszym twierdzeniom tego osobnika, ze zawsze czul się kobietą.
  166 ma juz parę lat na karku i takie młode i łupie to juz nie jest.
  ŻADEN NORMALNY MĘŻCZYZNA, ANI ŻADNA NORMALNA KOBIETA lub osobnik o silnej przynależności do określonej płci NIE BĘDZIE NOSIŁ ZNAMION PŁCI, Z KTÓRĄ SIĘ NIE IDENTYFIKUJE.
  Broda dla kobiety to coś obrzydliwego jeśli rośnie jej na twarzy, to oznaka raczej kłopotów hormonalnych niż powód do dumy.
  Z kolei dla faceta bujny zarost to powód do dumy, coś jak poroże dla samców u zwierząt – im bujniejsze, tym lepiej, bo każda kozia bródka, to powód do kpin kolegów i co gorsza koleżanek.

  Na podstawie tych zdjęć i zawieruchy z kandydaturą tego typa na wicemarszałka sejmu można stwierdzić, że mamy do czynienia z dość bezczelną inscenizacją zboczeńców, pedałów i dewiantów. Oni sami nie wiedzą co czynią, bo są idiotami niezdolnymi przewidzieć reakcji zdrowej części społeczeństwa.

 49. 166 bojkot TVN said

  Tu ciekawe zdjęcia Grodzkiej w fazie wcześniejszej męskiej
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/46330-wprost-sugeruje-ze-anna-grodzka-wcale-nie-zmienila-plci-dawny-kolega-grodzkiejbegowskiego-przekonuje-krzysztof-fizycznie-pozostal-mezczyzna

  Zdjęcia z bujnym zarostem zadają kłam wczorajszym twierdzeniom tego osobnika, ze zawsze czul się kobietą.
  166 ma juz parę lat na karku i takie młode i łupie to juz nie jest.
  ŻADEN NORMALNY MĘŻCZYZNA, ANI ŻADNA NORMALNA KOBIETA lub osobnik o silnej przynależności do określonej płci NIE BĘDZIE NOSIŁ ZNAMION PŁCI, Z KTÓRĄ SIĘ IDENTYFIKUJE.
  Broda dla kobiety to coś obrzydliwego jeśli rośnie jej na twarzy, to oznaka raczej kłopotów hormonalnych niż powód do dumy.
  Z kolei dla faceta bujny zarost to powód do dumy, coś jak poroże dla samców u zwierząt – im bujniejsze, tym lepiej, bo każda kozia bródka, to powód do kpin kolegów i co gorsza koleżanek.

  Na podstawie tych zdjęć i zawieruchy z kandydaturą tego typa na wicemarszałka sejmu można stwierdzić, że mamy do czynienia z dość bezczelną inscenizacją zboczeńców, pedałów i dewiantów. Oni sami nie wiedzą co czynią, bo są idiotami niezdolnymi przewidzieć reakcji zdrowej części społeczeństwa.

 50. 166 bojkot TVN said

  korekta oczywista
  ŻADEN NORMALNY MĘŻCZYZNA, ANI ŻADNA NORMALNA KOBIETA lub osobnik o silnej przynależności do określonej płci NIE BĘDZIE NOSIŁ ZNAMION PŁCI, Z KTÓRĄ SIĘ nie IDENTYFIKUJE.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: