Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  Szczepan Zbigniewski o Samochody dla wybranych
  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Marucha o Wolne tematy (84 – …
  corintians o Samochody dla wybranych
  UZA o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Yagiel o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  Marek o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Dlaczego Artymowicz nazwał Błasika „ch..m” i nadal jest profesorem?

Posted by Marucha w dniu 2013-02-05 (Wtorek)

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego profesor Paweł Artymowicz nazwał generała Błasika „chu..m” i pomimo tego Żona generała ze łzami w oczach nie obiegła telewizyjnych czołówek?

Zadawaliście sobie kiedyś pytanie, dlaczego profesor Artymowicz pisał, że piloci maja krew na rękach i żadne dziecko pilota nie wystąpiło w TVN24, zaś sam profesor nadal jest profesorem i ekspertem?

Pytaliście kiedyś jak to się dzieje, że 70-letnia hetera pierdząca ustami, Renata Rudecka-Kalinowska, była cytowana przez Donalda jako obrończyni kultury słowa i miłości w polityce?

Przyszło wam do głowy skąd się wzięła bezkarność jaką jest chroniony socjopata Niesiołowski, który rzucił się na kobietę, taką „zwykłą”, nie taką ze sztucznymi cyckami?

Przeszła wam przez myśl jakaś wątpliwość związana z lewicowym działaczem, który nazwał posła Godsona „czarnuchem” i ani jeden naukowiec nie odpowiedział mu listem otwartym?

Czytaliście wersety duszpasterskie inkwizytora Krzysztofa Mądela i komentarze wiernego stada, pod tymi pełnymi starotestamentowego jadu ewangeliami? Zauważyliście, że żaden antykatolicki fanatyk nie pisnął słowem „typowa miłość bliźniego, w wykonaniu katolika”?

Pamiętacie bydlęce zachowanie homoseksualisty Biedronia, który upublicznił wizerunek dziecka swojego oponenta i zlinczował dziecko za tło zdjęcia, którym był katolicki obraz?

Czytacie dzień w dzień biuletyn z Czerskiej, w którym Polak inaczej jak pijana świnia, złodziej i cham nie jest przedstawiany?

Widzieliście to wszystko, czytaliście, słuchaliście i co wy na to?

Znaleźliście odpowiedź na pytanie dlaczego socjopatom, fanatykom, chamom, pseudokatolickim klechom można wszystko i każdy z nich występuje w roli arbitra etyki, moralności, poszanowanie człowieka oraz praw wszelakich niczym córka resortu Środa?

Wierzę, że pytaliście i to wielokrotnie, ale nie wierzę, że znaleźliście odpowiedź, bo gdyby tak było wszyscy wymienieni zostaliby posegregowani według stopnia toksyczności i odwiezieni na społeczne wysypisko.

Nie odpowiem precyzyjnie, ale podpowiem skąd ta asymetria i niemożność. W łagodnej wersji nazywa niemocy brzmi: „przejęcie inicjatywy”, w dosadnej: „bezkarne skurwy…o”. Cała gromada bezkarnych „etyków” każdego dnia mówi i nienawidzi jak im się podoba, bo czują, widzą i wiedzą, że mogą sobie na to pozwolić. Sztaby wolontariuszy i dyżurnych szmalcowników poszukują cytatów z „Klubu Ronina” i „prawicowych portali”. Wyłapują jedno zdanie, jedno słówko na przykład „jałowy” i nie ma Pawłowskiej, nie ma człowieka, kobiety, przeciwnika. Kto wyłapał „chu..a” Artymowicza, kto podpisał list otwarty albo złożył zawiadomienie w kanadyjskim uniwersytecie? Ile kobiet zaprotestowało i domagało się usunięcia z uczelni chama Niesiołowskiego? Jak to się dzieje, że najbardziej chamska staruszka w sieci, Renata Rudecka-Kalinowska do spółki z innymi dewotkami, cenzuruje i moderuje „prawicowy” portal, chociaż na forum GW żaden prawicowy oszołom nie przetrwa pięciu minut?

Łagodności, naiwności, frajerstwu, sentymentom, wrażliwości, powściągliwości, współczuciu, podziękujcie. Dzięki tym słabościom frajerzy wesoło skwierczą na stosie. Podpalono Pawłowicz, podpalono Krasnodębskiego, płonie od lat Cenckiewicz i Żaryn, płonęła Walentynowicz. Bartoszewski nadal jest profesorem, Niesiołowski męczennikiem, Artymowicz ekspertem, Rudecka-Kalinowska Emilią Plater, Mądel księdzem Kolbe, Biedroń bojownikiem o tolerancję, a nie „Staruchem” „faszystowskich gejów”.

Ten margines nie wszedłby na top, gdyby nie humanitaryzm i podkulony ogon oponentów. Przyroda to dżungla i tylko na okładkach „Strażnicy” lew będzie leżał obok owieczki, w życiu, takim z krwi i kości „dożyna się watahy”, bez naiwnych zahamowań. Jeśli przez dwa tygodnie linczuje się Pawłowicz, a przez lata pozostawia w spokoju Niesiołowskiego, Kutza, Biedronia i całą resztę politycznych socjopatów, to skutki nie mogą być inne.

Atak płynie zawsze z jednej strony, a rozpaczliwa obrona z drugiej. Proporcje nie odwrócą się nigdy, jeśli odpowiedzią na fanatyzm będzie naiwność. Przyroda nie znosi pustki, przyroda stroszy piórka i albo się oskubie najbardziej agresywnych osobników do gołej dupy, albo się będzie ostatnim ogniwem łańcucha pokarmowego. Zamiast ulegać dyscyplinowaniu, trzeba wziąć dyscyplinę do łapy i walić do skutku, bo to są resortowo wyrobione i „takie same ofiary, jak „mama” Madzi z Sosnowca”.

MatkaKurka
http://kontrowersje.net/

Komentarzy 12 do “Dlaczego Artymowicz nazwał Błasika „ch..m” i nadal jest profesorem?”

 1. TomUSAA+ said

  Sama poezja i miód! Nie odniosę sie merytorycznie – nic dodać, nic ująć. Zacytuje tylko: „… bo gdyby tak było wszyscy wymienieni zostaliby posegregowani według stopnia toksyczności i odwiezieni na społeczne wysypisko.”

 2. 25godzina said

  Wyliczanka celna, ale tez – dla kogoś kto nie jest idiotą – oczywista, natomiast odpowiedź jest zupełnie inna.

  Otto von Bismarck, premier Prus i późniejszy kanclerz Rzeszy, o Polakach: „Bijcie Polaków tak długo, dopóki nie utracą wiary w sens życia. Współczuję sytuacji, w jakiej się znajdują. Jeżeli wszakże chcemy przetrwać, mamy tylko jedno wyjście – wytępić ich”… i to jest realizowane, w mediach ale nie tylko. Również pod przykrywką tzw. rządu i tzw. ministerstw, pod przykrywką skarbówki, pod przykrywką troski o bezpieczeństwo itd itp.

  To jest istota tego systemu, który pod przykryciem „państwa polskiego” jest narzędziem wynaradawiania, eksterminacji i kradzieży. Karuzela z partiami się kręci, pozory zmian są zachowywane, pozory „debaty publicznej”, „walki politycznej” (na poziomie magla, tek żeby ludzie to rozumieli), pozory istnienia „wyboru’ też, a to co ma iść idzie tak jak ma iść.

  Uczciwie by było zlikwidować już dawno dekoracje w postaci polskich (polskojęzycznych) urzędów, symboli, flag i hymnów. Niech nad wszystkim powiewa niebieska szmata z dwunastoma gwiazdami symbolizującymi dwanaście pokoleń Izraela. Mimo iż Palikot właśnie to postuluje, to nigdy tak się nie stanie, bo ta „przykrywka” jest bandytom potrzebna.

 3. RomanK said

  Polski Drobiu???? Czy zastanawiales sie kiedys. ze kazdy kolejny prezydent Polski tzn tzw Nowej Polski Walesa, Kwasniewski,Kaczynski, komorowski…kazdy jeden z nich to biesiadnicy Magdalenskiej Biby przy okraglym bufecie??????
  Pisze nasza Matka Kurka miedzy innymi i to:

  Atak płynie zawsze z jednej strony, a rozpaczliwa obrona z drugiej. Proporcje nie odwrócą się nigdy, jeśli odpowiedzią na fanatyzm będzie naiwność. ..

  Ja sie zapytam z glupia frant????

  Z ktorej strony????? na ktora strone????

  Naiwnosci,,podaj mi skrzydla…nie zlaezy mi na wielkosci i jakosci,,kura i takl nei poleci i tak….
  kurki to grzebiace w ziemi ptaki…rzuc im zairenko i niech szukaja…winnego stanu tego:-))))
  Nawet jak znajda,,to glupiemu radosc.

 4. Jan said

  Ad.2 „bo ta “przykrywka” jest bandytom potrzebna.”
  Nie tylko potrzebna ale konieczna dla utrzymania w uśpieniu i samozadowoleniu ogłupionych mas razem z przewodnikami świeckimi i duchownymi z „odzyskanej
  wolności”

 5. jowram said

  Rosja wprowadza kary za promowanie homoseksualizmu

  Za promowanie homoseksualizmu wśród nieletnich można otrzymać karę do 500 tys. rubli. We wrześniu 2011 r. ustawę przyjęli deputowani Regionalnego Zjazdu w Archangielsku. Teraz prawo to ma obowiązywać w całej Rosji. Duma Państwowa zatwierdziła w piątek pierwsze czytanie tzw. antygejowskiej ustawy.

  „Nadal mieszkam w Rosji, a nie w Sodomie i Gomorze” – powiedział przed głosowaniem członek „Wielkiej Rosji” Dmitrij Sablin, donosi Moscow Times. Ustawa ma na celu wprowadzenie zakazu gejowskiej propagandy wśród nieletnich. Chroniona ma być młodzież w wieku do 18 lat.

 6. A skutek będzie taki: „GŁOSUJCIE NA PIS!”. No to beze mnie…

 7. Stasio said

  Lewactwo idzie na calosc, atakujac chrzescijanstwo ze wszystkich kierunkow, a wierni w niektorych krajach (ciemnogrod?)w odpowiedzi buduja coraz wieksze swiatynie (jak np. Opatrznosci Bozej) oraz posagi Jezusa (np. Swiebodzin) a ostatnio Maryi w Boliwii. Zreszta, przeciez i nasz bohater narodowy Lechu Walesa chybaby nie zwyciezyl gdyby nie wsparl sie o autorytet Maryi (znaczek w klapie). Takoz i ojciec Rydzyk zwyciezy. Chociaz na razie coraz wiecej ludzi na swiecie, ale rowniez w Polsce, opowiada sie za aborcja, eutanazja, malzenstwami homoseksualnymi, itp. antychrzescijanskimi zjawiskami. A moze to samo spoleczenstwo jest Bogiem i samo uznaje co jest dobre a co zle.
  Jak mowil red. Michalkiewicz: systematycznie, powoli, krok po kroku nawet Konklawe mozna doprowadzic do ludozerstwa. I jak tu nie wierzyc w czlowieka – boska istote.

 8. dzieduszka said

  ad3 lepszy polski drob niz amerykanski wychodowany na GMO

 9. Griszka said

  @7
  Zreszta, przeciez i nasz bohater narodowy Lechu Walesa chybaby nie zwyciezyl gdyby nie wsparl sie o autorytet Maryi ”

  Jaki tam z niego narodowy bohater. Tusk też brał ślub kościelny, aby się masom przypodobać.

 10. Jan said

  Ad.10 Jakimś bohaterem jednak Bolo był i to dla wielu, przynajmniej do czasu zanim utracili pracę jak i nadzieję na obiecane 100 mln zł na głowę.

 11. iw said

  Witam…Czytam Was od niedawna, jakis czas temu dostałam takie oto ksero(ULOTKA) ! STRONA ULOTKI
  APEL do Narodu Polskiego
  My NARÓD POLSKI, tułający sie po brukach obcych państw za chlebem dla siebie i rodziny w Polsce oraz wszyscy ci, których wyrzucono z własnej Ojczyzny za działalnosc patrotycną i wszyscy ci, których nie wpuszczono do Ojczyzny po zakończeniu II wojny światowej, apelujemy do całego NARODU POLSKIEGO zamieszkałego w Polsce i na całym świecie do powszechnej mobilizacji w obronie konającej Ojczyzny Polski. Rząd w Polsce jest na usługach krajów ościennych wrogo nastawionych do Polski, które uknuły potajemny spisek podzielenia sie Polską. Przykrywką do tego haniebnego spisku jest Unia Europejska. Polonia amerykanska i kanadyjska jednoczy się ze zdradzonym i umęczonym Narodem Polskim i wzywa wszystkie siły na emigracji jak i w kraju do zjednoczenia się i odmówienia posłuszeństwa rządowi, parlamentowi i prezydentowi zdrady narodowej. Żądamy natychmiastowego rozwiązania rządu oraz parlamentu i oddania władzy Narodowi Polskiemu. Ten mafijny rząd nie ma nic wspólnego z polską racją stanu.Nigdy nie miał i nie ma wizji przyszłej Polski. Obecny rząd składa sie z wrogiej nammniejszosci narodowej, która zawsze wysługiwała się nazizmowi, komunizmowi, a teraz globalizmowi światowemu.To oni oszukali nasz Naród, zniszczyli ekonomię państwa i prowadzą na szeroką skalę ludobójstwo naszego Narodu oraz niekontrolowaną kolonizację.Wypaczaja psychikę młodego pokolenia, bezczeszczą nasze symbole religijnei narodowe. Wprowadzaja praktyki kryminalne jak aborcję, eutanazję, zboczenie, homoseksualizm, pornografię dziecięcąoraz handel dziećmi i kobietami. Wpychanie Polski w układ nieprawomocny jakim jest Unia Europejska i przeprowadzenie referendum o charakterze kryminalnym(ukryto przed narodem zgubne traktaty unijne). godzi w Polskę i Naród Polski a nawet podwaza suwerenność Polski. Polską muszą rządzic Polacy narodowości rdzennie polskiej-słowiańskiej(sprawdzonej do 4-go pokolenia, jak to robia Anglicy) a nie judasze wychowani na polskim chlebie i naszej krwi, którzy zmienili sobie nazwiska i mówiąc po polsku oszukuja nas.
  Ostrzeżenie:1. przestańmy kupować zatrutą hormonami i chemikaliami żywnośc unijną, która otępia i powoduje raka. Kupujmy zdrową żywność od naszych rolników. Bojkotujmy supermarkety.2. Nie pozwólmy szczepic naszych dzieci zatrutą szczepionką śmierci, którą rząd zakupił ze zwrotów od francuskiej firmy Aventis Pasteur. Szczepionka ta powoduje apalenie mózgu i nieodwracalne jego zniszczenie.
  2 STRONA ULOTKI
  ZAGŁADA POLSKI ALARM-GINIEMY!!!
  Urywki z tajnych obrad 10 syjonistów rządzących świate, dot, Narodu Polskiego zamieszczone w Kurierze Codziennym 3-5 paździrnika 2003r. Chicago

  „Okryci tajemnicą, dzisięciu mężczyzn tworzy”ukryte koło”(Inner Circle) spisku Iluminatów….Michehva nawiązał do do sytuacji w Polsce.” Nie chce narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów…ale widzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim. Trzy wielkie mocarstwa przz pokolenia nie mogły złamac ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego,że naród ten-pod nasze dyktando-idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona chołota szła(tez pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich. W ciągu jdnego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Juz nawet wielu z Polaków wierzy w to, ze to ich ojcowie mordowali naszą chołotę. Polacy dopóki maja czym napchac swoej zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrza w nasze opkienko, w którym widzą świat i sibie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak juz nie mają za co kupic żarcia, to sie wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk. Nie minie wile czasu a świat zapomni, że istniał kiedys naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a poetem trzeba go niszczyć szybko, z całą bezwzględnością, aby ni zdążył sie obudzić i zerwac do walki” zakończył trumfalnie Michehva
  „Wiemy, ze znajomość historii swoich przodków czyni naród – ciągnął dalj Zoran. Wielki Mistrz Michhvadoprowadził do tego, że np. Polacy nie znaja swojej historii nawet sprzed 50 lat. Al znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tgo, ze obrzędy katolickie zamieniają sie w teatry i to gorszgo gatunku. A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wirzacych? Moi ludzi zamieniają katolikom Dekalog na sodomie i eutanazję. Juz nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykaja przynętę, nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”. Genialnośc moich ludzi doprowadziła do tego, ze nasi wrogowie sami sie wyniszczają. Nie musimy zadawac sobie trudu, aby ich wieszać, aby ich torturować, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władzę pod hasłem wyzwolenia ludu. A czyż ślepa wiara Polaków w Unie Europejską nie jest w dużej mirze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych? Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi? Czy musze przypominać, ze moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce, przez swoje genialne nauczanie, niszczą w Polakach wole walki. Nasi niepoprawni ortodoksi na rozkaz rabinów szli bez oporu do obozów śmierci. Polaków juz nie musimy wysyłac do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wole walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbieraja życie swoim dziciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebi. Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat.
  Nawiązując do swoich obaw Zoran mówił dalej”W narodzie polskim ciągl zauważamy tu i ówdzie odruchy, któremoga spowodowac wybuch wulkanu.Są to objawy buntu, jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły.Nasi ludzie ciągl rozładowują te odruchy buntu. Ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W U E Polacy będą jak wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota. Po ich wjściu do UE będzie zależało od naszego humoru, jak długo pozwolimy im konać w jękach i śmiertelnym przerażeniu.Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. Zależy tylko, za ile, co tez ciągl robimy. A których nie możemy „kupić” mamy dzisiaj wypróbowane sposoby, ze tacy umierają na „zawał serca” albo w „wypadkach”. Tacy ciągle znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyslne masy przykmują to jako naturalne – mówił dalej Zoran….Moi ludzi doprowadzili do tego, ze masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywnosci z krajów Zach. Europy uważane jest za dobrodziejstwa władz Unii Europjskiej. Żywnośc ta otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju. A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jst zakup przez władze szczepionki z zawartościa rtęci. Za te decyzje nalezy sie wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę”powiedział podniecony Michehva…”Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfra – ciągnął dalj Michehva- Dlatego moi ludzie wprowadzaja tam genialne akcje, któr złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie. Przez mdia zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy mysli Polaków ku samobójczym sznurom…A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydłka, które wciaż wierzy w swojego Chrystusa”

  trza było zrobic 100 kopii i rozdać dalej…To było 10 lat temu, chyba niespecjalnie sie przejęto apelem…Pozdrawiam

 12. żyrafa said

  Świetna analiza Ziemkiewicza co do „dobroczynnego wpływu” unijnych dotacji na rozwój Polski:
  http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/ziemkiewicz_polska_ma_z_uniodotacji_wiecej_szkody_niz_pozytku/72390

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: