Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Covidowe zamieszki
  Naszym Wzorem Janusz… o Covidowe zamieszki
  Naszym Wzorem Janusz… o Covidowe zamieszki
  Listwa o Wolne tematy (52 – …
  Listwa o List przełożonego generalnego…
  Piskorz o Crash test dla mikromocar…
  Piskorz o Crash test dla mikromocar…
  Listwa o Wolne tematy (52 – …
  gnago o Crash test dla mikromocar…
  gnago o Za dużo poufałości
  Marucha o List przełożonego generalnego…
  Ramirez o Prawdziwy koniec naszej c…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Wolne tematy (6 – 2013)

Posted by Marucha w dniu 2013-02-05 (Wtorek)

Miejsce na komentarze, które nie pasują nigdzie indziej.

Poprzednie wpisy można znaleźć tu:
https://marucha.wordpress.com/2013/01/28/wolne-tematy-5-2013/

Kontynuacja wpisów na wolne tematy:
https://marucha.wordpress.com/2013/02/15/wolne-tematy-7-2013/

Groch z kapustą

Gajowy

Komentarzy 200 do “Wolne tematy (6 – 2013)”

 1. Oto mój apel do Gajówki:

  R. Rybarski, R. Dmowski, J. Giertych, Stołypinowie, F. Franco i A.d.O Salazar jako fundament?
  To tylko luźna propozycja jeśli koniecznością przy tworzeniu nowej ideologii jest chociaż po części oparcie się na innych autorach. Polska XXI wieku potrzebuje kompletnie nowej ideologii opierającej się na rozmaitych nurtach narodowych, chrześcijańskich, ortodoksyjnych, wolnościowych (w zakresie obywatelskim), monarchistycznych i nacjonalistycznych. Musi czerpać z przeszłości nie tylko tyle ile to konieczne, lecz tyle ile to możliwe. Prawdziwą mądrość stanowią nie współczesne wynaturzenia ekonomistów i filozofów (głównie pochodzenia żydowskiego), lecz prawdziwa Mądrość jeszcze z czasów starożytnych podparta latami tradycji chrześcijańskich i po stworzeniu ideologii nacjonalistycznych.

  Ze względu na to, iż mam 17 lat i przebywam jeszcze za granicą moje możliwości są ograniczone, jednak istnieją. Internet stał się wspaniałym medium, które pozwala na dotarcie do dziesiątek tysięcy ludzi i nawiązywanie z nimi współpracy. Pozwoli być może również wyłonić odpowiednią osobę, która stałaby się podparciem dla nowego ruchu ideowego i być może opisanym przez Machiavellego “Księciem”. Wierzę w istnienie tej osoby, która już być może aktywnie działa w ruchu patriotycznym i narodowym, lecz szukanie jej sprawia mi, jak i wielu innym osobą niesamowitą trudność. Powodem jest to, że nawet jeśli taka osoba istnieje, bądź jeśli jest ich kilka to opierając się na swoich autorytetach nie chcą wskazywać nowych dróg, lecz podążają tymi stworzonymi w przeszłości (zazwyczaj kompletnie nieprzystosowanymi do obecnych realiów naszej Ojczyzny). Stworzenie nowej ideologii i ogłoszenie jej być może stałoby się zapalnikiem, który pobudziłby te osoby do działania i jednocześnie swego rodzaju trampoliną, która pozwoliłaby temu ruchowi wybić się wyżej niż patrioci w III RP mogli kiedykolwiek marzyć.

  Ruchy takie powstają w całej Europie i zyskują coraz szerszą ilość zwolenników. Polska nie jest jednak w stanie od prawie trzydziestu lat niczego takiego nakreślić choćby teoretycznie, nie mówiąc już o praktycznym stworzeniu ruchu. Apeluję więc o to, aby zacząć od najważniejszego i od początku do końca nakreślić bez żadnych kompromisów jakich ludzi taki ruch miałby wokół siebie skupiać i jakie poglądy głosić, a jakie bezwzględnie nie. Próby godzenia myśli żydowskiego liberalizmu z myślą narodową, piłsudczyków z endekami, albo katolików z ortodoksyjnymi chrześcijanami są z góry skazane na porażkę i pośmiewisko ze względu na brak określonej wizji.

  Solidaryzm klas społecznych wsparty umiarkowanym nieekspansywnym nacjonalizmem (Stołypinowie), produkcja i gospodarka opierająca się na narodowym kapitale (Rybarski), realistyczna polityka międzynarodowa, odcięcie się od sfałszowanej wersji historii Polski i obarczenie winą za jej fałsz żydów (Dmowski i Giertych), gospodarka oparta na braku biurokracji, łatwym zakładaniu firm, niskich obciążeniach podatkowych, wsparciu dla narodowej produkcji w celu odbudowania polskiej zbrojeniówki, stoczni, kopalń, cukrowni, hut itp. (Franco i Salazar), nowa wizja monetaryzmu i bankowości nie podparta żydowską lichwą (Marcos) państwo ściśle związane z tradycyjnym konserwatyzmem, brak zezwolenia na rozmaite zboczenia, dewiacje, używki, ochrona rodziny i odbudowa populacji kraju (wszyscy niżej wymienieni). Warto też wspomnieć o odebraniu majątku narodowego, który zdradą, fałszem i za pomocą korupcji sprzedawano, oraz oddawano w obce ręce (przedsiębiorstwa, ale również lasy czy wodociągi), o odbudowie polskiego wojska poprzez wsparcie armii zawodowej kilkumilionową cywilną obroną terytorialną i o bezwzględnym zakończeniu wszelkich stosunków dyplomatycznych z krajami ludobójczymi (Izrael i jego marionetki).

  Najwspanialszym ustrojem nie jest dzisiejsza mediokracja, Szwajcarska demokracja, ani dawna monarchia. Egzamin zdała tylko Republika Rzymska, Republika Wenecka i Sparta, a wzorować powinniśmy się na tej pierwszej przy zachowaniu tradycji polskiego legitymizmu (król w osobie rzymskiego “dyktatora”). Podobnie żadne Imperium nie stało się nim przy oparciu się na obcym kapitale bez wspierania kapitału narodowego.

  Wbrew pozorom dopasowanie tego wszystkiego do sytuacji Polski w dzisiejszych czasach jest jak najbardziej możliwe, a my jako Naród dokonujący w historii tak wielu wspaniałych czynów mamy OBOWIĄZEK podjąć wreszcie jakiekolwiek działanie.

  Z narodowym pozdrowieniem
  Robert Grunholz
  Sztokholm 05.02.13

 2. Nemo said

  Ad.1 Hej Robert.! Szukasz patriotów? Wejdź na ten link: http://www.owp.org.pl/
  Skontaktuj się z sekretarzem generalnym OWP Maciejem Wydrychem- to człowiek oddany sprawie polskiej całym sercem. Możesz też zadzwonić do niego. Oto mój e-mail:
  maniek220@poczta.fm
  Napisz do mnie a dam Ci jego numer,którego,z oczywistych względów tutaj nie zamieszczę;stali goście gajówki,to wspaniali ludzie ale czasami jakaś menda- prowokator też tutaj zawita.

  Z Narodowym Pozdrowieniem
  Mariusz Jakubowski
  „Nemo”

 3. Nemo said

 4. Rysio said

  http://lewrockwell.com/orig14/callahan-c1.1.1.html

 5. 25godzina said

  Społeczna inicjatywa walki z handlarzami narkotyków w Rosji. Niejeden problem moża szybko w ten sposób załatwić.

 6. dr Watson said

  http://www.ngopole.pl/2013/02/03/jak-nie-pompka-to-pedalem/#comment-21744

 7. Pani_ka said

 8. Wandaluzja said

  http://gazetawarszawska.com/2013/02/05/slowianski-berlin/

  SŁOWIAŃSKI BERLIN?
  http://forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?p=3298#3298

 9. Wandaluzja said

  Ad. 1: Wiem, co to majątek narodowy, ale nie wiem, co Kapitał Narodowy? Mówiono, że USA zostały zbudowane na Kapitale Obywatelskim, co rozumiałem jako „pruski kapitał patriotyczny”, co jednak z pruskim etatyzmem nie miało nic wspólnego, tak jak etatyzm amerykański – New Deal – z etatyzmem pruskim czy polskim. Polski etatyzm polegał na budowie zakładów przez państwo, czyli kapitał państwowy i prywatyzacji ich przez wypłatę części pensji w ich akcjach GIEŁDOWYCH.
  Po powrocie do Polski w 1990 r. ogłosiłem artykuł PRYWATYZACJA WEDŁUG VOLKSWAGENA I SKARBU PAŃSTWA, proponując etayzm pruski i polski. SLD wykorzystała to do powrotu do władzyt, gdyż Pamięć Narodu opublikowało to w specjalnym numerze, który komisarze wyborczy pokazywali Komu Trzeba, a ponieważ była tym zainteresowana średnia kadra techniczna i administacyjna – a są to zwykle ojcowie rodzin – to SLD uzyskał Władzę i Prezydenturę, żeby sprawę ZGNOIĆ. Gdy zainteresowani proslili o ten numer PN to odpowiadano, że Będzie w Kioskach.
  Ja dowiedziałem się o tym, gdyż Tejkowski pobił się ze Skonką o marnych kilka milionów dolców. Gdy pytano Skonkę, dlaczego jego syn w USA jest tak bogaty to odpowiadał, BO SIĘ BOGATO OŻENIŁ.

 10. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/36147-upada-mit-globalnego-ocieplenia-czemu-polska-milczy?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi
  ***
  Agenci Amerykańskigo Tygrysa Benzynowego, czyli kapitału żydoarabskiego, NIE WIERZĄ w zagładę Arktyki i bilans tlenowy, który tą Zagładę powoduje.

 11. @ 2
  Panowie, ale imiona i nazwiska „bezgranicznie oddanych sprawie” patriotów to lepiej dawać NA PRIV – i to po wstępnym rozpoznaniu pytającego. Mnie ostrożności nauczyła współpraca z Combat 18 – widziałem co się działo przy odsłonięciu gardy. Wróg nie śpi – i to nie ze względu na porę dnia… Dr Dariusz Ratajczak, Mariusz Szczerski „Szczery”, gen. Petelicki czy inni wielcy ludzie myśli i czynu, już pozajmowali swe kwatery – wiecie gdzie…

 12. Teraz wątek religijny – przedruk z działu o Wojtyle, tu jako w miejsce bardziej poczytne.
  *******

  Jan Paweł II – Karol Wojtyła – Lolek Scholtz z domu Katz-Kaczorowskich – papież „Polak” z ojca Łemka i matki Żydówki – przy współudziale braci z „ciągnionej przez matkę” rasy zrobił idolatryczną karierę, w czym nieco pomogła mu wrodzona osobista charyzma. Był trochę megalomanem, w swoim mniemaniu robił dobrze (także dzieciom), ale obiektywnie doprowadził Kościół do ruiny. W czasach nowożytnych gorszym papieżem był tylko Paweł VI – czy też SOBOWTÓR podszywający się pod uwięzionego Montiniego. A fenomen wojtyłowych „cudów” wyjaśnia stosunkowo prosty MECHANIZM PARAPSYCHOLOGICZNY, który jest wrodzony, całkowicie bezpieczny (chyba że mamy złe intencje) i tak naturalny, że trudno nawet nazwać go magią. Otóż:

  Stworzony na obraz i podobieństwo Boga człowiek (nie strzyga!), sam też jest trójcą:
  1. Wyższe Ja – nadświadomość, pierwiastek boski;
  2. Umysł świadomy;
  3. Podświadomość – inaczej niższe ja, sfera popędowo-demoniczna, którą przez ziemskie inkarnacje musimy „wychować” i regulująca procesy fizycznego ciała, jak warunkowe/bezwarunkowe odruchy czy oddychanie.
  Medytując nad czymś upragnionym, przejmujemy tę czynność od podświadomości, produkując energię, by ta przesłała ją zmodulowaną do naszej personalnej cząstki Boga, która przy dużym nasileniu intencji zwraca nam odpowiedź. Może to być też modlitwa do jakiegoś bożka (tu: papy Lolka), byle była SZCZERA, UFNA i ŻARLIWA – a wtedy bożkiem mógłby być nawet osioł, jak przypadkowo wykazał Nietzsche w swym monumentalnym, ateistycznym dziele „Also spräch Zaratustra”. Ludzka świadomość NIE MA bezpośredniego połączenia z Bogiem (stąd ignoranci i oracyjni partacze powiedzą, że Bóg nie istnieje), a jedynie PRZEZ PODŚWIADOMOŚĆ, która myśli OBRAZEM, UCZUCIEM i ZAUFANIEM, i dopiero tak sklecona intencja może odnieść pożądany skutek… chyba, że proszący czuje się NIEGODNY, by przyjąć tę łaskę od Boga – wtedy takoż skutku nie będzie, chyba że Bóg sam niezależnie zdecyduje się coś dla nas zrobić. Osoba schorowana, która nie ma wyrzutów sumienia o nic i kocha Boga i Wojtyłę, prosząc regularnie i żarliwie o uzdrowienie za jego wstawiennictwem – daje podświadomości periodyczny sygnał: „wierzę, że ten zacny człowiek może mnie uzdrowić, więc przekaż proszę Bogu tę przeładowaną energią miłości intencję”. Podświadomość wchodzi w interakcję z papą i machina rusza. Z każdą taką oracją energia się kumuluje i… zadowolony Absolut odciska stosowną matrycę na świecie fizycznym, generując „cuda”. Tak oto „mocna wiara może nawet góry przenosić”, „proście a będzie wam dane” – jak nauczał mistrz Jezus. Polecam książki Glovera o Hunie. Ten mechanizm jest tak doskonały, że jakby 1.000 nie mających sobie nic do zarzucenia fanatycznych wyznawców bożka Świętowita, który w astralu zyskał ograniczoną świadomość, prosiło go z całych sił, NARAZ o intronizację jego prawdziwego, potężnego „konkurenta” z Bliskiego Wschodu na króla Polski, ufając że tak się stanie – to ten z pewnym niesmakiem i urażony, przesłałby ich potężny ILOCZYN energii, skoro tak bardzo go proszą, ich personalnym cząstkom Najwyższego Boga, który by tu stosowną, pożądaną reakcję sprowokował. Czy Świętowit ma większą moc niż adorowana święta krowa? Oczywiście ludzcy idole i bogowie pogańscy zwykle mają moc niewielką lub żadną, ale jeśli prosimy o wstawiennictwo kogoś, kto MA MOC REALNĄ – jak Pius XII czy ojciec Pio – to efekty będą proporcjonalnie lepsze. To działa udoskonalony mechanizm znany z huny, choćby ktoś zaprzeczał. A Jezus jako wniebowstąpiony mistrz na pewno moc posiada, i to przeogromną! (Jak się komuś gromadnie złorzeczy w imię Jezusa, to można go zabić). Tylko trzeba umieć prosić i wiedzieć, jak to działa.

 13. Nemo said

  Ad.9 Czyżby przebłysk zdrowego rozsądku? Lubię naukowców-nikt inny nie potrafi tak błyskotliwie odkrywać oczywistych oczywistości. 🙂

 14. Krysia said

  Lubie Groch z kapustą, smacznie wygląda 🙂

 15. Kar said

  re:7

  „karuzela siorbania”

 16. Ad.9
  Majątek narodowy to mogą być lasy, rzeki, jeziora, ale równie dobrze stocznie, kopalnie i zakłady produkcji Opla.
  Kapitał narodowy to pieniądze Polaków w rękach Polaków. Polak kupujący coś od Państwa Polskiego i rozwijający to dla dobra swojego i tym samym dobra Polski. Nie izraelskie wodociągi, nie arabskie stocznie i nie żydowskie banki.
  Ad.11
  Racja, ale kto chce to moją tożsamość sprawdzi od zaraz.

  Pozdrawiam

 17. Wszystko napisałem teraz tutaj:
  http://xx.nowyekran.pl/post/87327,wrogowie-ruchu-narodowego-i-jego-cele
  Jest ktoś chętny, aby urealnić mój plan? 😉

  Pozdrawiam

 18. żyrafa said

 19. Halina said

  The Destablization Template- By John Kaminski

  John Kaminski w programie radiowym Claya Douglasa, Free American Hour, z dnia 07/06/2012

  “Bronienie żydów, judaizmu, Izraela albo innych form maskarady, za jaką stoją ci kryminaliści,
  to w każdym wypadku i pod każdym względem zbrodnia przeciwko ludzkości. Zarówno ich „święta”
  księga, Talmud, jak też ich największy filozof, Majmonides, są zgodni co do tego,
  że obowiązkiem wszystkich żydów jest zabijać lub zniewalać wszystkich nie-żydów na tej planecie.
  Wszyscy żydzi odnawiają co roku przysięgę, że nie wyjawią nikomu tej prostej prawdy.
  Wszystkie żydowskie święta to celebracja mordów dokonywanych na nie-żydach aż do obecnego
  zjadania „uszu” Palestyńczyków. To wszystko jest świętowanie pradawnych aktów zdrady
  i okrucieństwa, jakich oni się dopuścili. Żydzi odwołują się do naszego wyższego poczucia
  moralności, a przecież sami nie mają żadnej moralności. Jeżeli nie zaczniemy ich powstrzymywać
  w każdy możliwy sposób i pozwolimy żydom kontynuować ich zabójcze szaleństwo,
  stanie się to przyczyną naszej rychłej śmierci”.

  ~John Kaminski

 20. Fran SA said

  Ad.21
  Halina
  Prosze to sprobowac wytlumaczyc Marostom i innym. Oni i tak wierza, ze to islam zagraza wszystkim.
  I tak beda wierzyc do samego konca, az ‚przyjdzie walec i wyrowna’. Wlasciwie w wielu krajach juz jest za pozno. Wystarczy przygladnac sie USA. Jak ida do kibla to prosza Izrael o papier toaletowy.
  Roznym takim sie nawet nie chce poobserwowac co wyprawia Izrael w Libii, Iraku, Jemenie i co zrobili w Sudanie, a teraz w Nigerii i Syrii.
  Wlasnie zamordowali 20 przywodcow Hezbullah bo mialy byc negocjacje. A teraz Netanjahu domaga sie, zeby Europa uznala Hezbullah za organizacje terrorystyczna.
  Tylko ostatni kretyn albo lajdak wierzy, ze Hezbullah to terrorysci!

  Naturalnie nawet najbardziej poboznym nie zal Palestynczykow, bo to ‚Araby’. Akurat nie Araby, ale jak sie podbija swiat to trzeba przede wszystkim niszczyc tych, ktorych sie uwaza za wrogow smiertelnych, bo sie dziwnie opieraja ambicjom syjonu.

 21. Ad.22
  Jako Polak nienawidzę żydów. Jako mieszkaniec Szwecji nienawidzę Arabów.
  To da się godzić, proszę mi wierzyć 😉

  Pozdrawiam

 22. http://gps65.nowyekran.pl/post/71187,libertarianski-kosciol

  Aż nie wiem co odpowiedzieć na takie argumenty bo mi światopogląd zatyka ze wspomnień… O tym jak to Jezus miał być komunistą.

 23. Maciejaszu said

  http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/02/655dadf5c933951ab93dc8b864a9d1b1_original.jpg?1360139629

  To wcale nie jest śmieszne…

 24. Wandaluzja said

  Justin Pollard, Historia archeologii – 50 NAJWAŻNIEJSZYCH ODKRYĆ, BELLONA SA Warszawa 2011

  Kupiłem to w Dedalusie na Przecenie z 87 na 39 zł, więc wypada zapytać, skąd ci alfonsi mają pieniądze? Ja w r. 1968 zepchnąłem archeologię światową na manowce deklarując, że TARTESS TO TANGER A TROJA TO ZŁOTY RÓG – wobec czego masońska Archeologia musi grać ze mną NA NIE, czego skutkiem jest i ta Historia Archeologii. Wg tej HA to Najwybitniejszym Archeologiem był Benito Mussolini, gdyż ODKOPAŁ RZYM. Miał jednak środki do tego w postaci tysięcy robotników, ale Wniosek z tych Wykopalisk jest raczej skromny – że to NIE WANDALOWIE zniszczyli Rzym – czyli że lżenie do Wandalów utraciło swój główny argument.
  Ja jednak mogę się upierać, że Wandale, bo z Rzymu KUPE GNOJU zrobiły lancknechty Lutra, którzy byli Serbami czyli – jak ich tam Niemcy nazywali – WANDALAMI. Wzięło to się stąd, że Francuzów mogli wypędzić z Włoch tylko lancknechty Lutra, więc Karol V musiał z Lutrem gadać. Byli to jednak Chłopi, którym wg prawa chrześcijańskiego nie płacono żołdu, więc cesarz odesłał sprawę Żołdu do papieża, który też ani myślał łamać prawa chrześcijańskiego a Luter obiecał swoim Barankom godziwą zapłatę za Służbę, Krew o Kości.
  Gdy Baranki poskarżyły się Lutrowi to ten poradził im Okupację Rzymu, aż papież wypłaci im żołd – a gdy papież schował się w Watykanie to ci przystąpili do oblężenia Watykanu budując Tamę na Tybrze dla ZALANIA WATYKANU. Do budowy wykorzystano materiał z pałacu papieskiego, którym było Forum Romanum, zapędzając do budowy tamy Całe Miasto, co doprowadziło do niewyobrażalnej masakry.
  Gdy oskarżono Lutra o ZNISZCZENIE RZYMU to wyparł się tego lżąc swe Baranki, co postawiło pod oskarżeniem Bonę, która nienawidziła papieża, ale wybawił ją z opresji Henryk VIII biorąc odium na siebie, choć schizma angielska była skutkiem zniszczenia Rzymu.

 25. Marucha said

  Re 22:
  Dobrze Panu odpisał p. Grunholz.
  Ja też nie mogę zrozumieć, dlaczego wolno mi jest obawiać się albo wyłącznie żydów, albo wyłącznie muzułmanów – ale w żadnym wypadku obu na raz.
  I dlaczego niby pisząc i donosząc o niebezpieczeństwie islamizacji Europy „lekceważę” niebezpieczeństwo żydowskie…

 26. Rafal said

  Ciekawy artykuł.

  http://radtrap.wordpress.com/2013/01/27/sprawa-sudy/#more-10841

 27. Cham said

  Szanowny Fran SA, co Pan na to?

  http://www.pch24.pl/to-muzulmanski-teren–wynoscie-sie-stad–islamski-patrol-terroryzuje-ulice-londynu,11704,i.html

  „To muzułmański teren, wynoście się stąd”. Islamski patrol terroryzuje ulice Londynu

  Samozwańczy patrol islamski przemierza ulice Londynu zmuszając spotkane osoby do przestrzegania szariatu. Twierdzą, że jest to ich teren, nakazują zasłaniać twarze kobietom i nazywają je „dzikimi zwęierztami, które nie mają dla siebie szacunku”.

  Na ulicach Londynu grasuje muzułmański patrol. Jego członkowie zabraniają picia alkoholu i nakazują kobietom, by się zasłoniły. Twierdzą, że są należą do islamskiej samozwańczej straży obywatelskiej.

  – To muzułmański teren – krzyczy zamaskowany młody mężczyzna, podchodząc do kobiety i mężczyzny idących chodnikiem. – Alkohol jest tu zakazany! Inny spośród przechodniów zaczepionych przez dwóch islamistów odpowiada, że w to nie wierzy. – Nie obchodzi nas to, czy wierzysz, czy nie. Żadnegu alkoholu, to muzułmańskie terytorium!

  Zaatakowanej kobiecie powiedzieli, by sobie poszła, nigdy nie wracała i trzymała swój język za zębami. – Nie szanujemy lasek, które obrażają boga! – krzyczy jeden z muzułmanów. – Milicja wprowadzi islam po waszych karkach!

  Na filmie, nakręconym telefonem komórkowym, widać sanitariuszy udzielających pomocy rannemu rowerzyście. Zdaniem członka patrolu, został ranny, bo pił zakazany alkohol. Spotkanemu młodemu Brytyjczykowi islamiści nakazują wyrzucenie puszki piwa, gdyż picie alkoholu jest jak mówią „haram” – zakazane przez islam. Terminem tym określa się otoczenie świątyni w Mekce, Medynie i Jerozolimie gdzie obowiązuje zakaz przebywania niemuzułmanów.

  Członkowie patrolu podkreślają, że jest to ich ziemia oraz nakazują opuszczenie terenu znajdującego się obok meczetu. Islamscy stróże przeczesuję teren ubogiej dzielnicy Londynu Whitechapel. Ta sama dzielnica była terenem zbrodniczej działalności seryjnego mordercy Kuby Rozpruwacza.

 28. 166 bojkot TVN said

 29. 166 bojkot TVN said

  Click to access PRP_306.pdf

 30. żyrafa said

  Powstał nowy portal narodowy:
  http://www.patriana.pl/
  https://www.youtube.com/user/patrianastyl

 31. 166 bojkot TVN said

  DEBATA SMOLEŃSKA http://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2013/02/2013.02.06.RozmowyNiedokonczone18TVT.mp3

 32. Zerohero said

  Żydzi nakrecają emigracje do Europy. Są na to liczne dowody. Kto ciekawy, tezn znajdzie.

 33. Wandaluzja said

  ttp://naszeblogi.pl/36160-saryusz-wolski-bycie-protektoratem-niemiec-racja-stanu?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

  Saryusz-Wolski BYCIE PROTEKTORATEM NIEMIEC POLSKĄ RACJĄ STANU
  2013-02-06 14:12
  ***
  To jest realizacja Deklaracji twórcy SUPERMOCASRSTWOWOŚCI Chin, kanclerza Gerharda Schroedera dla granicy niemiecko-chińskiej na Uralu: NIE DRAŻNIJCIE OFIARY, KTÓRA SAMA PCHA SIĘ W NASZE RĘCE. JA WAM DAM LANDY WSCHODNIE W TAKI SPOSÓB, ŻE POLACY BĘDĄ NAM WDZIĘCZNI… – po czym Podpisał 30 VI 1999 w gdańskim Neptunie protektorat Niemiec nad USA, z czego USA wybawił wcale nie Bin Laden tylko wg śledztwa Bundestagu Zarkawi, więc oby wszystkiuch egzemplarzy tego nymeru Czwarykowca Gazety Wyborczej NIE ZNISZCZONO.
  Otóż deklaracja, że POLSKĄ RACJĄ STANU JEST PROTEKTORAT NIEMIEC, jest ZAMIANA granicy niemiecko-chińskiej na Uralu na granicę niemiecko-żydowską na Wiśle. W tej racji Donald Tusk zlikwidował armię polską a tryumwirat Tusk-Schetyna-Wildstein POWIESIŁ Leppera za zaatakowaniu go z Trybuny Sejmowej o branie łapówek od neapolitańskiej szkoły kopulacyjnej.
  To że ja awanturowałem się w Niemczech w/s Satelitarenj Detekcji Złota miało ten skutek, że USA i WBr zostały otrute nie fekaliami pruskimi, ale ZŁOTEM z Satelitarnej Detekcji. Ja jednak chcę wiedzieć, czy ten milion ton złota, który Niemcy obiecali POLKOM za tuskowanie FChAN, pochodził ze Złoża syberyjskiego, które amerykański satelita do poszukiwania GUZIKÓW mundurowych z wojny wietnamskiej, zidentyfikował jako SKARBIEC, czy też z innej puli?
  Ładny przykład – że Chińczycy robią roboty-KELNERÓW. W r. 1966 przyjechał do Polski amerykański generał przmysłu Inżynier Gzula, żeby Generować Pieniądze z robotyzacji krakowskiej, ale Donald Tusk WYGENEROWAŁ JE z zegarków Stalina w ramach Iralandzkiego Cudu Finansowego, które zostały zabrane w Kijowie generalisimussowi ze złotem na wykupienie przez Holokaustów USA. Jest to załącznik do skazania przez Kaczyńskich komisarza Skarbu Stalina na 10 lat więzienia za próbę oddania tego Skarbu neapolitańskiej szkole kopulacyjnej Kadafiego-Berlusconiego. – Irlandczycy tak dostaną w Dupe, że im się odechce Neapolitańskiej Szkoły Kopulacyjnej Kadafiego-Berluśconiego.

 34. Jola said

  Zapraszam 🙂

 35. 166 bojkot TVN said

  W nawiązaniu do 31 – państwie Polskim
  http://blogmedia24.pl/node/62146

 36. 166 bojkot TVN said

  Chociaż poniedziałkowa konferencja naukowców nt katastrofy smoleńskiej została zgodnie z rozkazem zamilczana przez media, mleko i tak sie rozlało
  http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/prof-baden-obrazenia-u-ofiar-typowe-dla-wybuchu,1890806

 37. Wandaluzja said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wiezienia-CIA-Leszek-Miller-nie-zaprzeczyl,wid,15315331,wiadomosc.html?ticaid=11005a

  Odpowiedz:

  ~ela
  co nas to obchodzi co było ,interesuje nas ludzi co bedzie!!!!
  ***
  Ela nie jest konserwatystką, bo KONSERWATYZM TO GRA KAPITAŁEM HISTORYCZNYM.

  Wybuchła awantura o więzienie SmerSza na Pradze, które chce zburzyć PRL-NKWD-Lasalowskia, bo PRL-Marksistowskia było protektoratem SmerSza i NKWD. Otóż w tym więzieniu Praskim SmerSz trzymała polskich żołnierzy pod gołym niebem w dołach przykrytym siatką z drutu kolczastego, przy czym doły te były szambami, których nie sprzątano – czego nie robili Niemcy z czerwonoarmistami.
  Komuniści postarali się o rozebranie więzień sowieckich w Polsce, ale ponieważ Armia Sowiecka nie rozebrała tajnego więzienia NKWD w Kiejkutach – którym Lepper tak UBAWIŁ POLAKÓW – to NKWD nie rozebrało więzienia SmerSza na Pradze.
  Można powiedzieć, że więzienie w Kiejkutach zostało sprzedane RAZEM Z KATAMI Amerykanom, którzy więzili tam terrorystów arabskich. W stowarzyszeniu publicystów PIAST była mowa, że w Polsce było 2 Tajne Więzienia i jedno tajne archiwum polityczne, którego pilnował Piotr Jaroszewicz, po którego zamordowaniu zostało wywiezione do Niemiec jako Meble. W takim tajnym więzieniu masońskim NKWD więźniowie byli przykuci w pozycji półleżącej w wannach-szambach z zaciskowymi obrożami na szyjach, żeby nie krzyczeli.
  Proszę zwrócić uwagę, że tak właśnie był więziony przez Policję Państwową Olewnik, który był Więźniem Izraela, który potem tym policjantom kazał się WIESZAĆ za spartolenie roboty.

 38. Ad. 2

  http://www.owp.org.pl/

  – Dobra strona, dobre komentarze. Wysoki poziom. Warto odwiedzać.

 39. 166 bojkot TVN said

  Dobre przypomnienie
  http://blogmedia24.pl/node/62146

  Autorytety żydowskie jak Wisłocka i ich emeryci-jak Zarakowski – dozył 90 lat na nasz koszt, wymordowawszy wcześniej wybranych Polaków

 40. Ambit said

  Jak długo Polacy będą na to pozwalać?
  Wczoraj przeczytałem że spółka Sybac Energy powiązana z niemiecką firmą Sybac Solar kupiła w gminie Witnica 86 Ha ziemi pod budowę elektrowni fotowoltaicznej , oczywiście sprzęt i technologie dostarczą niemcy czyli Sybac Solar poieważ Sybac Energy to tylko prawnicy (ciekawe skąd Niby polska spółka Sybac-Solar miała pieniądze? Pewno jak zwykle z dotacji UE, Przecież unia przeważnie daje pieniądze tym, którzy kupują w niemiecki towar i technologie, (pieniążki muszą wrócić do właściciela) Biorąc pod uwagę że spółka Sybac Energy jest firmą prawniczą a nie techniczną i to że członkowie zarządu mają typowo polskie nazwiska (Hilla Joachim Josef i Wille Ewa Maria) domyślam się że chodzi o dobro mieszkańców Polski? ;). Co ciekawe jak wybudują tą elektrownię to mają prawo przyłączenia do polskiej sieci energetycznej i polska ma obowiązek odkupić od nich tą energie po cenie znacznie wyższej niż energia konwencjonalna. Oczywiście za tą różnicę zapłacą zwykli zjadacze energii płacąc wysokie rachunki. Niemcy u siebie wycofują się z tych dopłat bo ich nie stać na ekologię więc przyszli do polski bo polacy są tak bogaci że ich na to stać?

  Powiedzcie mi czy się czasem nie mylę?
  Niemcy za pieniądze unijne, które niby należą się Polsce kupują w Polsce ziemię i technologie oraz sprzęt wyprodukowany w niemczech (pieniążki wracają do niemiec)?
  I teraz jeszcze Polacy są przymuszani na podstawie „ustawy o odnawialnych źródłach energii” która weszła w życie z dniem 1 stycznia 2013r do odkupywania od nich tej energii fotowoltaicznej po cenie znacznie wyższej niż konwencjonalna.
  Czy to ma sens? No chyba, że Polacy są tak bogaci że stać ich na taką ekologię. ?!!
  I proszę nie piszcie już o UE bo jak widzę te słowa to mam arytmię serca i stan przedzawałowy.
  Z góry dziękuję

 41. Ad. 42

  Jest tak, że Polska daje pieniądze Unii.

  Unia część tych pieniędzy oddaje Polsce i nazywa to „dotacją”.

  Ale, żeby „dotację” dostać, to trzeba wydać tę kasę na to, na co Unia się zgodzi „dać” (oddać). No i trzeba mieć na to „coś” także własną kasę, bo „dotacja” nie pokrywa całości.

  Jak się nie ma własnej kasy, to, żeby „dotacja” „przyszła” (czyli, żeby nasze pieniądze wróciły DO NAS), jak się nie ma własnej kasy, to trzeba ją pożyczyć (bo inaczej „dotacji” nie będzie). I stąd spirala zadłużenia.

  PROSTE?

 42. AniaK said

  Proszę się śmiało częstować. Nikomu na ręce nie patrzę 🙂

 43. Brat Dioskur said

  Ze muzulmanie nie zartuja przekonal sie przesmiewca Allacha ,niejaki van Googh,ktorego zarznieto w bialy dzien na ulicy.Wlasnie podano ,ze w Danii dokonano zamachu na satyryka ,podbnego kroju na ktorego glowe ajatollachy wysoka cene wyznaczyly.Okazalo sie jednak ,ze zacial sie pistolet….czyzby znowu operacja falszywej flagi,bo taki islamski bojownik zawsze noz przy sobie nosi.

 44. 166 bojkot TVN said

  Czy dziś kolega wnuczka sądzi dziadka? – Tadeusz M. Płużański o „Oprawcach”
  http://www.blogpress.pl/node/15670

 45. 166 bojkot TVN said

  Przegląd tygodnia prowadził Łukasz Warzecha, a gośćmi byli Stanisław Janecki i Michał Karnowski. Publicyści zajmowali się wstrzymanymi funduszami unijnymi na budowę dróg i kolejnymi możliwymi kłopotami. Nie obyło się bez dyskusji na temat związków partnerskich i „osoby która może zostać wicemarszałkiem Sejmu.” Jednak chyba najważniejszą kwestią był poruszony jako ostatni temat projektu ustawy złożonej przez premiera, która tak naprawdę umożliwia tłumienie zamieszek w Polsce przy użyciu sił obcego państwa, również spoza UE, więc np. Rosji, lub Ukrainy.

  Jak się okazuje, relacje z klubu Ronina są uważnie śledzone nie tylko przez członków i sympatyków klubu. Łukasz Warzecha odczytał pismo, jakie Maria Pernach otrzymała od Rady Ławniczej przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Na jednym ze spotkań klubu pani Maria Pernach wypowiedziała się o, jej zdaniem, nienajlepszym funkcjonowaniu ławników w sądach oraz o sędzim Tulei, o którym również nie miała pochlebnej opinii. Maria Pernach została wyłączona z rozprawy, w której miała uczestniczyć wraz z sędzią Tuleją, a Rada Ławnicza przy sądzie okręgowym w Warszawie podjęła uchwałę w której dała odpór i wyraziła dezaprobatę wobec pani Marii. Pod dokumentem widnieje podpis pani Małgorzaty Polak.

  Przechodząc do afery z wstrzymaniem funduszy europejskich na budowę dróg w Polsce, Stanisław Janecki powiedział: „Najbardziej zauroczyło mnie to, że nie ma żadnej sprawy, a w trybie nagłym do Brukseli jedzie dwóch konstytucyjnych ministrów, pół rządu tym żyje, mainstreamowe media, ale nie ma sprawy. To po co oni tam pojechali?”
  (….)

 46. Griszka said

  http://landdestroyer.blogspot.com/2013/02/nato-proxies-backpedal-seek.html

  „Syryjska” opozycja ostatnio tak zebrała w tyłek od wojska i od zwykłych obywateli, że teraz z płaczem biegną do Assada, żeby się dogadać…

 47. Griszka said

  http://perevodika.ru.images.1c-bitrix-cdn.ru/upload/iblock/87a/053500e33dfdt.jpg 🙂

 48. JUDEA DELENDA EST czyli żydzi muszą opuścić Polskę. said

  Toronto pisze:
  16-11-2012
  5 Przykazań Polaka:

  1. Nie kupuj u żyda.
  2. Nie pożyczaj u żyda.
  3. Nie pracuj u żyda.
  4. Nie głosuj na żyda.
  5. Zwalczaj żydowskie zło.

 49. Brat Dioskur said

  Ad43.
  W temacie „dotacje ” Unii. wlasnie w holenderskim parlamencie rozpetala sie dyskusja o obnizeniu unujnego haraczu o okragly €1mld! Chodzi glownie o to ,ze mimo 5% podwyzki ,unijne urzedasy sa niezadowoleni ze swoich pensji i zamierzaja strajkowac!!!!Przy tym okazuje sie ,ze ponad 3000 tych nierobow zarabia rocznie wieciej niz Camerom ,Merkel czy Rutte (premier NL)!Miarka sie wiec przebrala i kalwinska Holandia staje okoniem . Nwiasem ich kalwinizm przejawia sie kultem etosu pracy i dosc silnym poczucie m sprawiedliwosci spolecznej.Np. teraz po sprywatyzowaniu banku SNS ,czyli przejscia na garnuszek podatnika wyszlo na jaw ,ze dyrektor naczelny ma zarabiac €0,5 mln. rocznie podczas gdy zarzadzajacy calym panstwem premier bierze tylko €144 tys.Juz wiec szykuje sie ustawa ,ktora takie praktyki ma ukrocic ,chyba u nas raczej niemozliwa.Nie do pomyslenia bylyby tez w Holandii „przetargi” ktore maja miejsce w III Rzeczy….

 50. marta15 said

  a tutaj relacja z kolejnych popisow maskotek Illuminati podczas tzw Super Bowl.Oczywisce zaczadzone tlumy tego nie widza.
  http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/super-bowl-2013-recap-the-illuminati-agenda-continues/

 51. żyrafa said

  Zamach na rodzinę w Irlandii

 52. 166 bojkot TVN said

  Czasem można trafić na na dobre wieści.
  Ich „dobroć” zależy oczywiście od punktu widzenia. Dla Polaków jest to oczywiście dobra wiadomość, bo kończy sie żydowskie masowe ogłupianie autochtonów pod przykrywką pt. „Gazeta Wyborcza”. Jedynymi prawdziwymi wiadomościami w tym szmatławcu, stosunkowo mało zmanipulowanymi są nekrologii.
  Ostatni GW wydrukuje sama sobie.
  http://niezalezna.pl/38125-panika-w-agorze

 53. 166 bojkot TVN said

  Najlepsze komentarze pod wieścią o upadaniu GW:

  Mam pomysł dla GWno Prawdy

  Gołe baby!
  Gołe baby z dodatkiem babochłopów!
  To ożywi sprzedaż!!!

  Bravo ! () 07/02/2013 – 07:52.
  Albo komiksy o sexie

  Chwile intymne Palikota i Grodzkiej oraz dlaczego z wibratorów dym poleciał.

  Jak Kudlik i Żakowski na łódce na Mazurach tsunami wywołali.

  Itp.

  No już !!!! Raus !!!!

  Do roboty !!!!

 54. maasteer69 said

  http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130130/REG01/130129641
  Czy Gajowy Wacław może ustosunkować sie do takich wieści??
  Pisze z Podlasia, jestem wyznania … kacapskiego , no i taka „czarna owca” wsród żołnieży wyklętych sie znalazła
  67. rocznica mordu na ludności prawosławnej

  Partyzanci zwabili mieszkańców Zaleszan do największego domu we wsi. Miało się tam odbyć zebranie. Ale gdy już wszyscy weszli, żołnierze zamknęli drzwi i podpalili budynek.
  W środku spłonęło 14 osób, wśród nich były kobiety i dzieci. Ofiar byłoby jeszcze więcej, gdyby nie fakt, że jeden z mundurowych zlitował się nad ofiarami, pozwolił komuś wyskoczyć przez okno i otworzyć drzwi. Jednak gdy wszyscy wybiegli, pozostali żołnierze zaczęli strzelać. Niektórzy celowali w powietrze, ale inni zabijali niewinnych ludzi.

 55. maasteer69 said

  ad ww/ oczywiście żołnierzy

 56. 25godzina said

 57. żyrafa said

 58. Wandaluzja said

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstancja_wodzis%C5%82awska

  Uważam, że spekulacje na temat księżnej Konstancji Wodzisławskiej są bezprzedmiotowe ze względu na chronologię Henryka IV Probusa. Wychowywał się on na czeskim dworze Przemysła II Ottokara, skąd w r. 1270 musiał wrócić do Wrocławia ze względu na śmierć jego stryja Władysława, regenta księstwa wrocławskiego, po którym DZIEDZICZYŁ. W roku 1271 Henryk poprowadził hufiec wrocławski na pomoc Czechom w wojnie alpejskiej, i wtedy otrzymał Pas i Ostrogi – czyli że był już pełnoletni.
  Wówczas był już zaręczony z księżniczką opolską, która dostała w wianie Wodzisław, o czym powiadomiono papieża Grzegorza X, który to ślub miał odbyć się w Pradze, ale odbyły się tylko Pokładziny. Henryk musiał bowiem jechać z poselstwem czeskim do Heidelbergu, który od r. 1108 był Cesarska stolicą Niemiec, na czym postanowił zagrać zwycięski Przemysł II. Przysłał on mianowicie pieniądze burgrabiemu, który pieczętował się PSEM, na odbudowę zamku, aby przez to wysunąć swą kandydaturę do Korony Cesarskiej. Burgrabia urządził turniej rycerski, który wygrał Henryk IV Probus, stając się przez to bohaterem LUDOWYM.
  To zainteresowało książąt, którzy Zażywali sobie Bezkrólewia, ale zaniepokoiła ich powstanie Związku Miast Nadreńskich – a gdy do Związku przystąpiła Szwajcaria to Burgrabia, korzystając z Ludowej popularności Henryka IV, zwołał Pospolite Ruszenie i – dzięki samobójczej szarży Winkelrieda – ROZGROMIŁ SZWACARÓW, co awansowało Burgrabiego do Palatyna Udzielnego.
  Ponieważ kodeks Heidelberski jest sygnowany Lwem Czeskim, Orłem Śląskim, Orłem Białym i Psem to znaczy, że powstał PRZED rokiem 1273. Burgrabia bowiem, zamiast załatwiać Koronę cesarską dla Przemysła II, sam postanowił się Ukoronować, co dla książąt nie było niemiłe, gdyż woleli mieć nad sobą łapserdaka niż potężnego króla czeskiego. Ponieważ insygnia koronacyjne były w Norymberdze to Henryk IV załatwił Palatynowi-już Indyjską koronę Leszka III Wyścigowego z Poznania, i stąd Orzeł Biały. Gdy wieziono jednak koronę z Poznania do Heidelbergu to margrabia brandenburski ZABRAŁ pudło na Koronę, które jest dziełem sztuki.
  W ten sposób doszło do Koronacji w ŁATANYM KUBRAKU za kontrybucję szwajcarską. Była to koronacja PRZECIW Związkowi Miast Nadreńskich. Gdy Habsburgowie rozgromili Czechów, zabierając im nie tylko Alpy Wschodnie, ale i Bohemię Naddunajską, to postanowili spacyfikować Nadrenię. Było już jednak za późno i ponieśli klęskę, wobec czego Wilhelm Thal ogłosił Niepodległość Szwajcarii, ale został wygnany do Żydów z Mediolanu, którzy zmienili mu nazwisko na Tell.

 59. Marucha said

  Re 47:
  No, k***wa, pojebusy martwią się najbardziej, czy „ruskie” będą mogli tłumić zamieszki w Polsce.
  Każdy dureń wie, że chodzi o policję i innych mundurowych z Niemiec i Izraela.
  A te, ch… połamane – o Rosji…

 60. Marucha said

  Re 56:
  Jak się mam ustosunkować do czegoś, o czym nic nie wiem?

 61. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8547&Itemid=46
  (…)
  Zgodnie z badaniami Sennelsa blisko połowa islamistów na świecie jest owocem związków endogamicznych. W Pakistanie liczba ta sięga 70%, nawet w Anglii ponad połowa pakistańskich imigrantów tkwi w małżeństwach ze swoimi najbliższymi kuzynami, w Danii zaś jest to liczba oscylująca w okolicach 40%.

  Liczby te są zatrważające również w innych ważnych dla islamu krajach: Arabia Saudyjska (67%), Jordan i Kuwejt (64%), Sudan (63%), Irak (60%) oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie i Katar na poziomie 54% związków „wewnątrzrodzinnych”.

  BBC twierdzi, że jest to powód tego, iż rodziny pakistańskie mieszkające w Wlk. Brytanii ponad 13 razy częściej są narażone na potomstwo obciążone różnorakimi recesywnymi chorobami genetycznymi. Chłodne dane grzmią: 3% dzieci w UK to dzieci Pakistańczyków, a 33% z nich to dzieci obciążone poważnymi wadami genetycznymi. Wymieńmy tylko niektóre z nich (autosomalne) – mukowiscydozę lub choćby rdzeniowy zanik mięśni (dzieci są narażone na te choroby 18 razy częściej niż normalnie). Różne formy zniekształcenia/niedorozwoju powodującego śmierć podczas porodu zdarzają się 10 razy częściej niż normalnie. Dwukrotnie częściej zdarzają się też poronienia.

  Ponadto znacznie obniżają się zdolności intelektualne, badania pokazują że dzieci będące owocem związków wsobnych tracą średnio między 10 a 16 punktów IQ, poza tym ciężej rozwijają w sobie umiejętności związane z funkcjonowaniem w społeczeństwie. Ryzyko wystąpienia ilorazu IQ poniżej 70, będącego oficjalną barierą „opóźnienia umysłowego” rośnie o ponad 400%. Tego typu przypadki obserwowano również w niektórych zamkniętych dynastiach starożytnego Egiptu oraz brytyjskich rodzinach królewskich (przez pewien okres).

  W Danii imigranci z kultur „innych niż zachodnie” mają 300% więcej szans na oblanie testu na inteligencję będącego przepustką do duńskiej armii. Sennels twierdzi, że „zdolność do radości i kreatywności oraz „produkowania” wiedzy i abstrakcyjnego myślenia jest po prostu niższa w świecie islamskim”. Jednym z przykładów może być fakt, iż (cały) świat islamski tłumaczy rocznie ok. 330 książek – co jest ok. 20% tego, co rocznie tłumaczy sama Grecja.

  Przez ostatnie 1200 lat islamu, na język arabski zostało przetłumaczone zaledwie 100 000 książek (słownie sto tysięcy) – dla przykładu – jest to obecnie roczna wartość tłumaczeń dla Hiszpanii. 7 na 10 wyznawców Allaha w ogóle nigdy nie czytało żadnej książki. Sennels to właśnie wskazuje jako jedną z głównych trudności w porozumieniu się mahometan z ludźmi zachodu. „Niższe IQ wraz z religią wypowiadającą się krytycznie na temat wszystkiego, co obce/inne powoduje porażkę w kontaktach z zachodnimi, wysoce rozwiniętymi społeczeństwami”.
  Tylko 9 mahometan zostało laureatami nagrody Nobla (w tym 5 otrzymało pokojowe nagrody). Zgodnie z pismem „Nature” kraje muzułmańskie generują zaledwie 10% średniej produkcji światowych dóbr (wyznawcy: 19,2% populacji) jeśli chodzi o naukę i odkrycia.

  W Danii, rodzinnym kraju Sennelsa, dzieci muzułmańskie stanowią miażdżącą większość wśród dzieci specjalnej troski. 1/3 budżetu przeznaczonego na edukację pochłania edukacja specjalna, gdzie wśród dzieci fizycznie i psychicznie upośledzonych od 51 do 70% stanowią dzieci imigrantów islamskich.
  (….)

  Można byłoby spać spokojnie, gdyby nie to, że zdrowy, mniejszy procent populacji muzułmańskiej w krajach unii i tak jest dużo liczniejszy niż biała zdrowa populacja. Bo skoro małżeństwo jednego Araba z kilkoma kobietami ma 15-50 dzieci, to nawet jeśli połowa będzie upośledzona, to z jednego Araba powstaje 25 zdrowych dzieci, później dorosłych ludzi, którzy bez żadnych hamulców moralnych, po prostu WYRŻNĄ swoich gospodarzy, jak tylko okazja się nadarzy. Swoich upośledzonych braci wykorzystają do zamachów bombowych, albo jako fałszywi winowajcy zbrodni. Skąd my znamy te numery.

 62. Siggi said

  ad.62.

  Panie Gajowy.Pan serio? Na mily Bog,Pan nic nie slyszal o „Burym”?
  Nie mam zwyczaju komentowac,ale zachecam do szukania informacji o tym przekletym bandycie,ktory ma na sumieniu wielu niewinnych ludzi.

 63. Marucha said

  Re 64:
  Nie jestem chodzącą encyklopedią, w głowie nie mam bazy danych SQL, a życia mi nie starcza na załapanie choćby tej mizernej wiedzy, nad jaką staram się panować.

 64. 166 bojkot TVN said

  Zamach nie na 100 ale na 1000%
  http://niepoprawni.pl/blog/1489/i-co-maja-zrobic-lemingi

 65. Marucha said

  Re 66:
  Czy już gazetowopolscy ustalili, kto był sprawcą zamachu i dlaczego byli to ruskie?

 66. Rysio said

  🙂

 67. Rysio said

  Jak Gajowy czego nie wie to śmiało proszę się pytać.

  😉

 68. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/36188-grzegorz-braun-transformacja-czesc-1-i-2-na-foksal?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

  Grzegorz Braun pokazał w ZATŁOCZONEJ sali Domu Dziennikarza na Foksal swój nowy dwuczęściowy film TRANSFORMACJA – Od Lenina do Putina; z nowymi watkami, jak udział żydowskiego kapitały amerykańskiego w finansowaniu Przewrotu Bolszewickiego czy Wojny Koreańskiej jako Wstępu do Nuklearnej Wojny Światowej. Ten TANI Tłusty Czwartek mi się podobał, ale mi wiadomo, że Sztab Cesarski KUPIŁ władzę dla Lenina za 40 milinów RM, a ponieważ ministrowie Wielkiego Masona Kiereńskiego nie chcieli ich brać to wymieniono je na DOLARY.
  To że Piłsudski okazał się Bolszewickim Asem Atutowym to jednak zasługa Białych Rosjan, którzy dostali ZAJOBA po otrzymaniu od Greków Konstantynopola i doprawili polską misję wojskową jako Niepotrzebną z pominięciem zasad dyplomatycznych, bo jako Dobrodzieje Ententy mieli obowiązek zaprosić na konfrontację z Polakami darczyńców jako Protektorów. Ponieważ NIE ZAPROSILI to dali tym Piłsudskiemu doskonałe alibi w postaci odczytania Ultimatum Piłsudskiego przez narodowców wielkopolskich, a to z powodu NIE ROZRÓŻNIANIA lewicy patriotycznej od endeków.
  Dzięki temu Lenin dał zdobytą pod Orłem bron, z nierozładowanymi eszelonami broni alianckiej, Kemalowi, który pobił nią Ormian i Greków – czyli że Rewindykacja przez Radę Rostowską Białegostoku i Chełma była SAMOBÓJSTWEM. Piłsudski napisał w Ultimatum: ZACHOWUJECIE SIĘ TAK, JAKBYŚCIE TO WY ZWYCIĘŻALI. TYMCZASEM ZWYCIĘŻAM JA – A TO, ŻE WAS NIE BIJĘ TO NIE DLATEGO ŻE NIE MOGĘ, ALE DLATEGO, ŻE NIE CHCĘ.
  GB przedstawia wojnę koreańską jako preludium Nuklearnej Wojny Światowej. Ja muszę to uzupełnić, że III wojną światową była ofensywa Armii Czerwonej w Niemczech w Marcu-Czerwcu 1945, kontrowana przez US Air Force z POLSKIMI ZNAKAMI, w której miało zginąć 2 miliony Niemców, czyli więcej niż w Terrorze Lotniczym II WŚ. Był to SOJUSZ SOWIECKO-JAPOŃSKI, który skończył się, gdy Wielki Admirał Doenitz udostępnił Amerykanom swój arsenał TAKTYCZNYCH bomb atomowych, z których 2 rzucili na Japonię – grożąc że III celem będzie Kreml.
  W wojnie ukraińskiej Stalin został wzięty w Kijowie przez LWP, które skonfiskowało mu Złoto Stalina, które wiózł do Pragi na wykupienie przez Holokaustów USA – o co awanturowałem się w Niemczech – ale powrócił do władzy przez otrucie Żdanowa jako Pentowir, który WYMÓGŁ na Pentowiracie przyznanie olbrzymich środków na lotnictwo STRATEGICZNE – największego Zajoba jakiego widziałem. Wobec tego Truman kazał IRA zamordować Stalina, czego dokonali mój dziadek z sowietologiem Jerzym Szaniawskim. – Kennedy kazał zamordować Fidela Castro mafii sycylijskiej, za co zapłacił głową.

 69. Wandaluzja said

  Janusz Miliszkiewicz, BIAŁYCH KRUKÓW NIE BRAKUJE – 12 tysięcy złotych kosztuje w antykwariacie Lamus rzadka dekoracyjna mapa Polski z XVII wieku; Rzeczpospolita, 7 II 2013, s. F5

  Wydana w Londynie w 1626 r. A. NEWE. MAPE OF POLAND Johna Speeda była skutkiem bitwy pod Chocimiem w r. 1621, po której Polska wyrzekła się Mołdawii a Turcja do Rosji jako protektoratu Oprycznej. Oznaczało to polski protektorat nad Rosją, na wzór przyjętego podczas najazdu Wielkiej Armady na Danię w 1588 r. protektoratu nad Pomorzem Zachodnim, wówczas bez Szczecina i Nowej Marchii, ale w r. 1618, podczas aneksji Śląska protektorat zachodniopomorski uzupełniono o Szczecin, co przedstawia A New Mape of Poland. Z racji protektoratu nad Rosją – co było uważane nie tylko przez Polaków za Sfederalizowanie Rosji – rysowanie wschodniej granicy Rzeczpospolitej nie miało sensu, gdyż sięgała ona Pacyfiku.
  Ta aneksja Śląska upadła jednak w bitwie pod Luetzen w r. 1632, w której zginął Gustaw II Adolf. Po bitwie tej postała bowiem mapa GERMANIA (www.wandaluzja.com – 42. ABSOLUTYZM EUROPEJSKI: Germania w XVII wieku, mapa II), w której całe Pomorze dawano Szwedom, Wielkopolskę Brandenburczykom a Dolny Śląsk zwracano Habsburgom, zaś z Czech czyniono Królestwo Wallensteina. Na takie dictum rozwścieczeni Polacy kazali Irlandczykom ZAMORDOWAĆ swego agenta Wallensteina.
  Wyjście znalazł Oliver Cromwell, który na kongresie westfalskim dał Polakom – za obietnicę zdobycia przez nich Konstantynopola – prawy brzeg Odry: A NEW AND ACCVRATE MAP OF THE WORLD Drawne according ey truest Descriptions latest Obseruations ty haue beene made by English or Strangers 1651.

 70. Griszka said

  @62 GM
  Seawolf to ten sam, który próbował zdyskredytować prof. Bartyzela, gdy ten powiedział żeby nie podpisywać petycji do Białego Domu w sprawie wyjaśnienia katastrofy Smoleńskiej. Razem z coryllusem myślał naiwnie, że może głos 10 tysięcy obywateli ma jakikolwiek wpływ na politykę zagraniczną Obamy. Rzeczywistość szybko to zweryfikowała. Teraz te oba amerykańskie kundelki i wazeliniarze powinny przeprosić profesora za te kalumnie, które wtedy wobec niego miotali.
  Ci ludzie mają albo klapki na oczach albo są ustawieni, bo nie widzę żadnego sensu w zabieganiu o sojusznika, który otwarcie finansuje terroryzm czy pałuje na Holocaustem albo promuje u nas dewiacje (vide działalność amerykańskiego ambasadora).
  Sami są lemingami a pouczają innych.

 71. najnowszy model terminatora said

  http://nczas.com/wiadomosci/bliski-wschod/izrael-na-bakier-z-prawami-czlowieka-nie-wpuscil-na-swoje-terytorium-przedstawicieli-onz/
  No ale Iran to musi wpuszczać.

 72. 166 bojkot TVN said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8562&Itemid=46

 73. Brat Dioskur said

  Abstrahujac juz od bredni o rosyjskiej interwencji, to dyskutujace grono z 47 jakos dziwnie omija jeden intrygujacy mnie kazus .Mianowicie po nazwaniu przez prawnika z tyt. doktora czarnuchem posla Godsona zapadla glucha cisza!To ze kundle poscigowe z mainstreamu nie szczekaja mnie nie dziwi ,ale gdzie sa wytrawne „ostre piora” w rodzaju Michalkiewicza czy Ziemkiewicza?Przeciez Salon nie stanal w obronie czarnoskorego Polaka!!!! .A taka okazja wykazania Salonwi hipokryzji ,falszu i zaklamania w gloszeniu gornolotnych i szlachetnych hasel ,niepredko sie zdarzy!To trzeba wykorzystac do dna , a nawet ryc pod dnem, tymczasem wszyscy milcza….Dyskutanci z 43 przejechali sie po sedziach,lawnikach Annie Grodzkim i Bog jeszcze wie po kim a o aferze z Godsonem ani mru,mru.,,bee ,meee czy kukuryku!

 74. Rysio said

  W Californi panika – jeden policaj, zerwał się z łańcucha i jak przysłowiowy pies burek poleciał przez wieś – a reszta policyjnych kundli spanikowała.

  🙂

  Feinstein powiedziała, że nikt nie potrzebuje więcej jak 10 naboi w magazynku, aby zatrzymać bandytę – tak że nie rozumiem dlaczego policaje mają ich po 30-ci?

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2275658/Christopher-Dorner-Manhunt-continues-police-say-anywhere.html#axzz2KKnugUYb

 75. 166 bojkot TVN said

  http://biznes.interia.pl/raport/budzet-ue/news/jest-porozumienie-ws-budzetu-unii-europejskiej,1891368,8241

  Dość długa propaganda. Najlepiej zacząć od komentarzy ….

 76. Rysio said

  http://ktla.com/2013/02/08/massive-manhunt-for-ex-cop-moves-to-big-bear/#axzz2KJhYNxwi

 77. Rysio said

  Przeczytałem cały manifest tego burka policyjnego który zerwał się ze smyczy i pobiegł na wieś w Californi.

  W pierwszej części ujawia wszystkie nieprawidłości w LAPD, wymienia po koleiji wszystkich policjantów których będzie zabijał, włączając także ich rodziny, dzieci, rodziców itp…itd..

  Pierwsza część mi się nawet podobała.

  🙂

  W drugiej części wyłazi na wierzch jego wariactwo – a więc, chwali po koleji wszystkich marksistów i komunistów w polityce amerykańskiej.

  Objawia się jego extremalna any-gun pozycjia.

  Ten policyjny pojebus jest za całkowitym rozbrojeniem społeczeństwa amerykańskiego.

  Nic dziwnego, że w TV CNN wszyscy reporterzy mają miny jakby połknęli żabę – facet zacznie teraz mordować, jednocześnie nawołując politykó aby rozbroili wszystkich obywateli amerykańskich.

  PS. Tak naprawdę to on niczym się nie różni od naszej bojkotki – tak samo jak bojkotka nawołuje aby popierać i głosować na amerykański żydowski PIS.

  Tyle tylko, że nasza bojkotka jeszcze nie lata po wsi i nie strzela do wszytkiego co się rusza i do spokojnych ludzi – chociaż – gdyby jej się Rysio albo Inkwizytor na celownik napatoczył to kto wie?

  😉

 78. Rysio said

  http://www.infowars.com/media-censors-obamanoid-cop-killers-manifesto/

 79. 166 bojkot TVN said

  Dla Kibica o radarze łąpiącym kierowców we Francji. Jakie to 166 mądre, nawet nie wiedziało, że aż tak:
  http://motoryzacja.interia.pl/raport/fotoradary/news/kierowcy-wygrali-bitwe-z-szalonym-fotoradarem,1889234,8265

 80. 166 bojkot TVN said

  79/Rysio
  Arschlochu – NIE PISZ NIC O 166, BO JA SOBIE NIE ŻYCZĘ!

  Na twoich żydowskich numerach, to każdy tu już się zna, a nowi i tak szybko się orientują.

  Że też te wypierdki rysiowe nie trafiają do kosza gdzieś tak po drodze nad Atlantykiem!

 81. Rafal said

  Co się stało z http://WWW.BIBULA.COM ?

  Przestali publikować?

 82. 166 bojkot TVN said

  83/Rafał
  Tyle jest na zakładce kontakt:
  Z uwagi na zawieszenie działalności Serwisu Informacyjnego BIBUŁY, nie będziemy w stanie udzielać odpowiedzi na korespondencję. Za trudności przepraszamy.

 83. 166 bojkot TVN said

  Ciekawe pytania bez odpowiedzi:
  http://wiadomosci.onet.pl/forum/10-pytan-do-pana-dr-inz-macieja-laska-urzednika-po,809677,99291906,odpowiedz.html

  bronbar2: 10 pytań do Pana dr. inż. Macieja Laska urzędnika POwołanego przez Donalda Tuska

  1. twierdzi Pan, że samolot na wysokości 5 metrów nad ziemią zderzył się z brzozą i stracił 6 metrowy fragment skrzydła, co spowodowało obrót samolotu na plecy, beczkę autorotacyjną, uderzenie w ziemię w pozycji odwróconej i w konsekwencji śmierć wszystkich pasażerów. Przedstawia Pan także zdjęcie brzozy ułamanej na wysokości 5 metrów z wbitymi metalowymi fragmentami twierdząc, że o tę brzozę rozbił się samolot z Prezydentem Polski. Takie właśnie zdjęcie pokazywane jest od blisko 3 lat, począwszy od propagandy rosyjskiej, przez raport Tatiany Anodiny po raport Millera.

  Na jakiej podstawie twierdzi Pan, że o tę brzozę rozbił się samolot skoro:

  – prokuratorzy rosyjscy twierdzą, że takiej brzozy nie było a ta, która stała na działce dr. Bodina była ułamana 1 metr od wierzchołka;

  – 4 lutego, potwierdziła to prokuratura polska w komunikacie prok. płk. Rzepy, który napisał, że prokuratura posiada zdjęcie brzozy z działki dr. Bodina, którą samolot miał ściąć na wysokości 9 metrów od gruntu.

  Łatwo zauważyć, że na tej wysokości brzoza ma średnicę ok. 10-15 cm i w sposób oczywisty nie mogłaby zniszczyć skrzydła!

  – tymczasem Komisja, w której Pan był wiceprzewodniczącym zespołu technicznego nigdy nie badała brzozy ani skrzydła, co publicznie przyznał polski akredytowany płk. Edmund Klich,

  – czarna skrzynka nie odnotowała dźwięku uderzenia w brzozę a w tym miejscu eksperci Instytutu Sehna w Krakowie odczytali dźwięk “przesuwających się w kokpicie przedmiotów”, który trwa do końca tragedii,

  – jedynym źródłem wiedzy o brzozie złamanej na wysokości 5 metrów, która miała spowodować katastrofę TU 154 są zdjęcia Siergieja Amielina, smoleńskiego fotoamatora z 13 kwietnia 2010 r. czyli 3 dni po katastrofie oraz zdjęcia zamieszczone MW pańskim Raporcie i w Raporcie MAK. Wszystkie późniejsze od protokołu i szkicu sytuacyjnego prokuratorów rosyjskich z 10 kwietnia 2010 r.

  Na takiej podstawie zbudował Pan tezę wyjaśniającą śmierć polskiej elity narodowej i wyśmiewającą wszystkie naukowe niezależne badania. Prosimy o wyjaśnienie dlaczego podpisał Pan dokument wprowadzający w błąd rząd i opinię publiczną, dlaczego pokazuje Pan zdjęcie nie mające związku z przyczyną tragedii smoleńskiej, jakie posiada Pan dowody na to, że brzoza ułamana na wysokości 5 metrów zniszczyła skrzydło TU 154 i doprowadziła do katastrofy smoleńskiej?

  2. W Raporcie, który pan podpisał stwierdzono, że generał Andrzej Błasik był w kokpicie, odczytywał wysokości z przyrządów nawigacyjnych oraz informował o stanie widoczności. Wszystkie te stwierdzenia są fałszywe. Wynika to niedwuznacznie z ekspertyzy Instytutu Sehna w Krakowie, która wyjaśniła, że niektóre z tych słów w ogóle nie padły (np. że “nic nie widać”, inne wypowiedział drugi pilot a generał Błasik nie wypowiadał żadnych odnotowanych słów. Analiza położenia ciała generała Andrzeja Błasika przeczy tezie, ze znajdował się w kokpicie, gdyż znaleziono go w okolicy salonki generalskiej a nie w okolicy kokpitu. Jednoznaczny komunikat przeczący obecności Generała w kokpicie wydała także prokuratura. Mimo to nigdy Pan nie przeprosił za szkalowanie generała Błasika i nadal podtrzymuje Pan w wypowiedziach publicznych domniemanie, że mógł być w kokpicie, co miałoby wynikać “z kontekstu sytuacyjnego”. Dlaczego pan to robi mimo oczywistych dowodów przeciwnych?

  3. Dlaczego w raporcie Millera, który pan podpisał sfałszowano trajektorię poziomą lotu pomijając informację z systemu TAWS nr 38 przed samą szosą Kutuzowa. Sygnał TAWS 38 przesądza o tym, że samolot nie mógł zrobić tzw. beczki autorotacyjnej i zmienić kierunku lotu za tzw. “pancerną brzozą”, lecz leciał prosto jeszcze co najmniej 140 metrów i dopiero potem na wysokości około 36 metrów nad ziemią gwałtownie zmienił kierunek lotu. Dlaczego podpisał Pan dokument, w którym te informacje po prostu wymazano z mapy? Podobnej manipulacji dokonano na ekspertyzie firmy Small Gis, która wskazała, że doszło do dwu eksplozji. Na mapie zamieszczonej w raporcie Millera słowa “wybuch” z ekspertyzy zastąpiono słowami “pożar”. Dlaczego dopuszczono się tych fałszerstw?

  4. Pisze Pan, że “na podstawie zarejestrowanych parametrów lotu ustalono, że przed zderzeniem w ziemię samolot przemieszczał się na wysokości kilku metrów nad wznoszącym się terenem”. Czy mógłby pan wskazać konkretne rejestratory, który podają takie dane? Przecież wie Pan znakomicie, że systemy TAWS i FMS a także wysokościomierze baryczne odnotowują, że samolot NIGDY nie zszedł poniżej 18 metrów nad ziemią. Co więcej wie Pan także, że Komisja nie posiada żadnych wiarygodnych danych na temat tego co działo się poniżej 18 metrów nad ziemią a wasze twierdzenia są oparte na przypuszczeniach wziętych z analiz fotoamatora Amielina oraz opartych na informacji o uderzeniu w brzozę na wysokości 5 metrów nad gruntem. Wiemy już teraz, że fakty te nie miały miejsca. Jakie więc dane przeciwstawi Pan informacjom z zegarów barycznych i danym zapisanym przez system TAWS w plikach fault. lock wskazujących, że w ostatnich sekundach samolot wznosił się do około 36 metrów nad gruntem i wówczas nastąpiła katastrofa?

  5. Pisze pan, że “oględziny wraku samolotu przeprowadzono na miejscu zdarzenia”.

  Prosimy o wyjaśnienie kto personalnie dokonywał ze strony polskich ekspertów w Smoleńsku tych oględzin i badań i kiedy tego dokonał. Prosimy też o wyjaśnienie gdzie znajduje się jakakolwiek dokumentacja tych badań? Gdzie możemy zapoznać się z raportem, ekspertyzą czy choćby opisem badań i oględzin, o których Pan mówi? Nie ma ich bowiem ani w raporcie Millera ani w załącznikach dołączonych doń w lipcu 2011 r. zaraz po jego opublikowaniu ani też w załącznikach do protokołu z badania Komisji, które zostały opublikowane we wrześniu 2011 r. Nie jest też znana żadna inna publikacja zawierająca taki raport, opis czy ekspertyzę.

  Pytamy o to dlatego, że płk. Edmund Klich, polski akredytowany kierujący pracami ekspertów w tym okresie, napisał w swojej książce “Moja czarna skrzynka”, że takich badań nie prowadzono, że w zespole nie było żadnego specjalisty od takich badań a pan Wierzbicki, który miał to zrobić po prostu przepisał dane rosyjskie!

  Pytamy o to także dlatego, że Pan osobiście i pańscy koledzy eksperci przebywający w Smoleńsku, w lutym 2011 roku w liście do ministra Grabarczyka napisaliście, że nie zbadaliście wraku na skutek nie dopełnienia obowiązków przez akredytowanego Klicha. Pański podpis znajduje się pod tym dokumentem. Dlaczego więc skoro wszystkie dane pochodzą nie z własnych badań a z informacji rosyjskich, stwierdza Pan, że wrak został przez Was zbadany, że przebadano krawędzie przełomu i sposób odkształceń, i że te badania wykluczyły eksplozje i potwierdziły tezę o katastrofie na skutek uderzenia w ziemię?

  6. Nie zbadaliście państwo także silników samolotu, poprzestając na ich zewnętrznym oglądzie i stwierdzając, że pracowały one sprawnie aż do uderzenia w ziemię. Do uderzenia w ziemię sprawne miały być także inne, główne mechanizmy samolotu.

  Jeśli tak to czy mógłby pan powiedzieć dlaczego ekspertyza ATM, zamieszczona w załączniku do protokołu waszej Komisji stwierdza, że około 40 metrów przed miejscem gdzie znajduje się działka dr. Bodina, doszło do awaryjnych drgań silnika nr. 1 samolotu, znacznie przekraczających dopuszczalne normy a sekundę później analogiczne zjawiska nastąpiły w silniku nr. 3 a wreszcie doszło do awarii w silniku nr. 2 i awarii generatorów prądu?

  Podobne informacje zawarte są w zapisach twardych dysków systemu TAWS i FMS, gdzie mówi się o 3 głównych awariach i o nieodczytanych 11 zapisach wskazujących na awarie.

  I czy mógłby pan wyjaśnić nam dlaczego dane zamieszczone w raporcie Millera, podobnie zresztą jak dane zamieszczone w raporcie pani Anodiny w sposób bezsporny stwierdzają, że zasilanie elektryczne ustało, gdy samolot znajdował się 17-15 metrów nad ziemią? Czy uważa Pan, że samolot bez pracujących generatorów, bez zasilania elektrycznego i z silnikami objętymi awarią – to samolot sprawny?

  7. Skoro nie zbadali Państwo ani wraku ani miejsca zdarzenia, na jakiej podstawie twierdzi pan, że “uszkodzenia samolotu powstały w wyniku uderzenia w ziemię”?

  Czy może Pan wskazać opis oględzin miejsca zdarzenia, obrys i badanie bruzdy wyrytej w miękkiej ziemi przez przemieszczający się na przestrzeni ponad 300 metrów 80 tonowy samolot?

  Czy mógłby Pan wyjaśnić skąd wzięły się setki jeśli nie tysiące drobnych szczątków samolotu, wręcz odłamków zaściełających obszar rozciągający się na ponad 800 metrach wzdłuż toru rozpadającego się w powietrzu samolotu? I dlaczego rozłożenie szczątków znacznie przekracza rozstaw skrzydeł samolotu?

  Czy mógłby pan wyjaśnić dlaczego liczni świadkowie widzieli eksplozję a nawet rozpad samolotu w powietrzu, w szczególności odpadnięcie jego ogona jeszcze przed upadkiem na ziemię?

  8. Pisze Pan także, że ” samolot zderzył się z ziemią w pozycji odwróconej”. Czy mógłby pan wyjaśnić skąd ta teza? Nie zbadaliście państwo samodzielnie przyrządów nawigacyjnych. Korzystaliście w tej mierze z ekspertyzy rosyjskiej. Tymczasem parametry lotu zapisane w tzw. polskiej skrzynce produkcji ATM nie wskazują jednoznacznie na przewrócenie się samolotu na plecy. Wiemy już, że nie dokonała tego “pancerna brzoza” bo nigdy nie została uderzona przez samolot na wysokości 5 metrów i nie mogła złamać skrzydła. Skąd więc teza o uderzeniu w ziemię w pozycji odwróconej samolotu? Dodajmy, że szczątki widoczne na ziemi w zakresie części od kokpitu do skrzydeł leżą w pozycji prawidłowej, podłogą do ziemi a koła podkokpitowe wręcz stoją na ziemi. Odwrócone są jedynie części od skrzydeł do ogona. Taka pozycja szczątków wskazuje raczej na rozpad w powietrzu niż na uderzenie w pozycji odwróconej, co musiałoby dotyczyć przede wszystkim kokpitu.

  Dlaczego więc twierdzi Pan, że szczątki samolotu nie wskazują na wybuch a przeciwnie świadczą, że go nie było a uszkodzenia powstały na skutek uderzenia w ziemie skoro tylna część kadłuba leży z wywiniętymi na zewnątrz burtami, co mogło powstać tylko na skutek eksplozji?

  9. Stwierdza pan, że nie doszło do wybuchu i powołuje się na badania wojskowego Instytutu Chemii i Radiometrii, który w czerwcu 2011 r. miał dokonać stosownych badań wykluczających obecność śladów materiałów wybuchowych na wraku i szczątkach ofiar. Dlaczego jednak nie informuje pan słuchaczy, o tym, że Instytut ten zbadał jedynie 8 przedmiotów pochodzących z rzeczy należących do ofiar, były to: parasolka, część buta, banknoty, fragment swetra i kartki książki. Nie wiadomo z jakiej części terenu katastrofy pochodzą te rzeczy a przede wszystkim nie ma wśród nich ani foteli, ani tapicerki samolotu ani metalowych części wraku. Krótko mówić badania te nic nie mówią o szczątkach samolotu. Równocześnie nie mówi Pan o tym, że spektrometry używane przez ekspertów prokuratury we wrześniu i w październiku 2012 roku wskazały na wraku samolotu i na 63 jego fotelach kilkaset śladów materiałów wybuchowych a zwłaszcza trotylu i nitrogliceryny.

  10. Czy właśnie dlatego, że nie potrafi Pan odpowiedzieć na te pytania nie zdecydował się Pan na publiczną, otwartą polemikę z niezależnymi naukowcami? A może przeszkodą była Pana funkcja rządowa?

 84. 166 bojkot TVN said

  Nigel Farage zadaje zupełnie inne pytania na inteligencjem rzondu Tuska:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nigel-farage-ja-nie-chce-byc-w-unii-z-polska,1,5416347,wiadomosc.html

  – Dlaczego Wielka Brytania miałaby dawać cokolwiek Polsce? Dlaczego miałbym dać wam pieniądze na nową linię metra w Warszawie? Dlaczego nie pomagać Afryce albo Indiom? Ja nie chcę być w Unii z Polską – mówił w rozmowie z RMF FM Nigel Farage, eurodeputowany, przewodniczący brytyjskiej Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa UKIP.

  Główny adwersarz premiera Davida Camerona podkreśla też, że nie podoba mu się to, że 42 tys. dzieci mieszkających w Warszawie otrzymuje brytyjskie zasiłki. – Przepraszam bardzo, ale to nie ma sensu! – mówił.

  No właśnie!
  DLACZEGO JAKIŚ ANGOL I JEGO ZIOMKOWIE MAJA UTRZYMYWAĆ POLAKÓW?
  DLACZEGO POLACY PRACUJĄ NA PODRZĘDNYCH STANOWISKACH W ANGLII ZAMIAST BUDOWAĆ PIĘKNĄ I ZAMOŻNĄ POLSKĘ DO KTÓREJ BĘDĄ PRZYJEŻDŻAĆ DO NIEWOLNICZEJ PRACY RÓŻNE TAKIE NIGELE FARAGES?
  Czy tu w Polsce już jest wszystko wybudowane? Czy nie ma nic do roboty?

  Jak to jest moi drodzy młodzi rodacy? Chcecie do końca życia sprzątać po Faragach i słuchać ich pretensji. Niech Nigel sam sprząta, przecież to bardzo inteligentny człowiek, potrafi zmywać naczynia podłogi i prac.
  Czy papier, który tam dostajecie z wypicowaną i paskudną królową jest więcej wart niż ojczyzna, za wolność której wasi przodkowie oddawali życie. Wy zaś to najcenniejsze dobro opuściliście i zostawiliście na łasce żydowskich malwersantów?

  Czy macie już świadomość czym jest ten olbrzymi kawał własnej ziemi w środku Europy o nazwie Polska? Czy jeszcze nie? Czy już widzicie jaka jest przepaść między obietnicami Tuska Komorowskiego i całego ich otoczenia od tego co robią?????
  Jak różni się jakość polityków angielskich od „polskich” wystarczy porównać Faraga z takim Siwcem, Kurskim, Zwiewką, Lewandowskim Różą Thun czy Huebner i Buzkiem z ich gębami pełnymi pustych frazesów o demokracji i integracji unijnej.
  Anglicy bronią codziennie prawa do samostanowienia, czyli ustalanie własnych praw, Nie chcą podporządkować się „prawom” ustalanym przez ludzi oderwanych od rzeczywistości. No i nie chcą za to płacić! Mają rację!!!! Farage ma rację!!!!!

 85. 166 bojkot TVN said

  http://www.3obieg.pl/

 86. Zerohero said

  David Duke

 87. Zerohero said

  Re 47, Behemotka166

  „Czy Rosjanie będą mogli tłumić zamieszki w Polsce”

  To jest prawo umożliwiające interwencje „bratnim” unijnym krajom w celu ochrony JEDNOŚĆI SOCJALISTYCZNEJ UNII EUROPEJSKIEJ i stanu posiadania „międzynarodowych” bankierów w Polsce. Oba byty mają związek z Rosją praktycznie zerowy a z Putinem mają nawet na pieńku. Rosja nie ma żadnego interesu w pacyfikaniu antyniemieckich, antyamerykańskich i antyżydowskich powstań Polaków.

  Jest to wyjątkowa bezczelność, gdy odpowiedzialnością za prawo klejone pod naszych „zachodnich sojuszników” odpowiedzialnoscią obarcza się Rosjan.

  Już raz kopiowałaś tu brednie o ataku specnazu na euro 2012, a teraz kopiujesz to.
  Powiedz. Tyjesteś taka bezdennie, niereformowalnie tępa czy taka z ciebie bezczelna parchata naganiaczka?

  Wstydu nie masz parchu albo rozumu.

 88. Zerohero said

  Re 67

  Po co mają ustalać skoro miara prawdopodobieństwa 100% to dla nich za mało i w nowych doniesieniach – jak to cytuje pisiak166 – podają 1000%? To jest poziom argumentacji dziecka.

 89. najnowszy model terminatora said

  Kongres niemieckiej partii SPD odbył się w …Kołobrzegu:
  http://niezalezna.pl/38248-tymczasem-uznajmy-za-blad-spd

 90. Fran SA said

  Ad.63
  166 Bojkot

  Od tzw. (przez syjonizm nazwanych) ‚islamistow’ duzo nizszy iloraz inteligencji maja Anglicy (ktorzy tez przez wieki rozmnazali sie wsobnie):

  Kazdego dnia 100 Anglikow przechodzi na Islam:

  Samo slownictwo tekstu Dakowskiego zdradza pochodzenie tej wspanialej informacji.
  W krajch muzulmanskich kazirodztwo jest zabronione. (Indonezja, Malazja, Turcja, Iran, Uzbekistan, Kirgistan, Kazachstan)

  Nie mam pojecia o Arabii Saudyjskiej ani Kuwejcie, wiec sie nie wypowiadam. Pakistan to nie Araby – ale w tej chwili tam wszystko jest mozliwe. W Afganistanie podrabiaja muzulmankom rase zolnierze amerykanscy i angielscy.

  Przeciez Islamowi mozna tyle rzeczy zarzucic, a syjon nam podpowiada takie rzewne bzdety, ktore przypominaja awantury z antraksem.

  W Polsce studiowali na wszystkich niemal uczelniach np. Kurdowie. Turcy maja bardzo dobre uczelnie. To samo Egipt. Irak byl bardzo akademicko rozwiniety. Lekarze z Iraku pracuja po calym swiecie. Ci, ktorych nie ubili.
  Kazdy sobie moze wyszukac w sieci: W czasie napasci na Sadama Husseina w Iraku wymordowano 25 tysiecy naukowcow.
  Na uniwersytecie w Bagdadzie pracowali Polacy, jako profesorowie kontraktowi. Dwoje znam osobiscie. Sa moimi przyjaciolmi. ALe takich pierdolow jak Belkotka o Arabach nie opowiadaja.

  A USA do tej pory zatrudnia naukowcow irackich od fizyki jadrowej.
  Najlepszy dowod, co sie opowiada o Ahmadinezadzie: a jest z zawodu inzynierem elektrykiem, i profesorem na uniwersytecie.
  To samo Assad z Syrii wyksztalcony w Oxfordzie.

  Kazdy muzulmanin ma bezplatne studia na wybranym uniwersytecie na swiecie.. W Anglii studiuje duzo muzulmanow. W samym Londynie lekarze -muzulmanie maja wlasne kliniki.
  Bogate muzulmany maja sie bardzo dobrze w Anglii. Wykupuja wyspy i palace.

  Na swiecie jest 2 miliardy chrzescijan. I ponad poltora miliarda muzulmanow. Same glupki?
  Nikt nie kaze lubic i podziwiac muzulmanow. I napewno nie uznajemy ich religii.
  Ale powtarzac takie baje o zelaznym wilku – to naprawde wstyd!.

  Zarowno w Danii, jak i w Anglii , we Francji, czy Niemczech i wielu innych krajach ( w tym chyba wszystkich skandynawskich) do armii trudno sie dostac cudzoziemcowi, ze zrozumialych wzgledow.
  Polak w Danii tez bedzie mial klopoty dostac sie do armii – nie ze wzgledow religijnych – chociaz… katolicy w krajach protestanckich nie zawsze maja rowne szanse.
  I mnie sie nie marzyla nigdy kariera Polaka w Niemczech.

  A kosciol katolicki zamiast zaczac sie wreszcie opiekowac katolikami, i zadbac o katolicka wiez i wspolnote religijna – to pozwala na przerozne herezje i rozlam, a wlasciwie sekularyzacje. I pozwala na koncentrowaniu sie na bzdurach i dyskusjach roznowierczych.

  Dlaczego?
  Bo heretykom bardzo zalezy na oglupianiu katolikow. My nawet nie mamy porzadnej uczelni katolickiej, a szkoly katolickie i koscioly staly sie bardziej postepowe niz
  Lady Ga-Ga.
  Nasze dzieci konczyly szkoly katolickie -rozne, ze wzgeldu na plec. Msze mialy RAZ w miesiacu! A ze Swiat Katolickich obchodzily tylko Boze Narodzenie i Wielkanoc.
  I juz nikt nie naucza etosu katolickiego.

  Mamy natomiast duzo czasu, zeby dyskutowac Koran, o ktorym na ogol nic nie wiemy. Bardzo wielu katolikow nie zna Pisma Swietego. Nie ma sie co oszukiwac!

  http://gazetawarszawska.com/2013/02/08/101-heresies-of-john-paul-ii/

 91. Griszka said

  >http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oef5ri5I7f4
  W końcu. Nagranie z nowym irańskim czołgiem w akcji…

 92. Rysio said

  re 82. bojkotka, napisz czy jesteś zwoleniczką Christophera Dornera – strasznie mnie to interesuje.

  🙂

 93. Zerohero said

  Re 92, Fran SA

  Sądzę, że wyspy brytyjskie to na dyle duży obszar, że rozmnażanie wsobne im nie groziło. To w Anglii rozwinęła się rewolucja przemysłowa, w Anglii dokonano wielu wynalazków. Bądźmy poważni. Japończyków też ma Pan za idiotów, którzy rozmnażali się wsobnie?

  Faktem jest, że muzułmańscy emigranci uprawiają kazirodztwo. Jak popatrzeć na zachowanie Cyganów, to można odnieść wrażenie, że oni też:

  Kraje islamu to generalnie nie jest najlepszy rezerwuar wartościowych obywateli.

  Zgadzam się jednak z Panem, że tekst Dakowskiego obfituje w bzdury. Choćby łączenie religii z IQ. Religia jest tworem kulturowym a IQ rzeczą wrodzoną. Zupełnie inni muzułmanie są na przykład w Afryce i w Indonezji.

  I to nie jedyna bzdura. Zacytuję jeszcze tekst Dakwoskiego, bo Dakowski najwyraźniej postradał rozum:

  Przez ostatnie 1200 lat islamu, na język arabski zostało przetłumaczone zaledwie 100 000 książek (słownie sto tysięcy) – dla przykładu – jest to obecnie roczna wartość tłumaczeń dla Hiszpanii. 7 na 10 wyznawców Allaha w ogóle nigdy nie czytało żadnej książki. Sennels to właśnie wskazuje jako jedną z głównych trudności w porozumieniu się mahometan z ludźmi zachodu.

  1) Dakowski utożsamia Arabów z muzułmanami. Błąd rzeczowy na poziomie podstawówki.

  2) Manipulacją jest podanie okresu 1200 lat. 1000 lat temu Arabowie w tłumaczeniach górowali nad Europejczykami, co nakazuje sądzić, że problem stanowią czasy współczesne – oni mają po prostu zły okres akurat w momencie gdy globalna cywilizacja osro przypsieszyła. Trzeba być ostrożnym we wnioskowaniu i np. z faktu, że kraj pogrążył się w długim kryzysie nie wróżyć zbyt wiele nt. jego ludności.

  3) Nie wiem kim jest Sennels, ale śmierdzi mi na kilometr. Po pierwsze: o tak, już ja widzę jak ludzie porozumiewają się, bo czytają książki – akwarysta, astronom, faszysta, lewak, liberał, narodowiec, konserwtysta i lider ruchu gejowskiego – jedna rodzina czytelników 🙂 🙂 🙂 Po drugie, przemilczenie kwestii syjonizmu, kolonializmu, całej tej dywersyjnej, kreciej roboty na Bliskim Wschodzie – do smrodu dodaje woń czosnku.

  _____

  Pana argumentacja idzie w dobrym kierunku. Dobrze rządzeni Arabowie mogą tworzyć kulturalną cywilizację techniczną. Persowie na 100% – w Iranie buduje sie się samochody, mikroprocesory, samoloty, rakiety latające w kosmos. Gdyby to byli genetyczni idioci, a islam stanowił kulę u bogi, to nie daliby rady.

  Jechanie po islamie, ze względu na konflikt bliskowschodni, jest jedynym na co w ramach niepoprawności politycznej, Żydzi pozwalają gojom. Emigracji jako takiej krytykować nie wolno, rasizmu unikać należy jak ognia. A islam, to przecież islamizm, szariat, zderzenie cywilizacji…ktoś tam ofuknie za islamofobie, ale śmierć cywilna nie grozi, ludzie nie potraktują jak trędowatego, z pracy nie wyrzucą. Stąd „ksenofobom” wisi kalafiorem np. rosnący udział Czarnych w Europie, ludzi którzy intelektualnie nie osiągneli 1% tego co Arabowie, i nigdy nie osiągną, bo ani 100 lat temu, ani 1000 ani 3000 lat temu nie zbudowali nic co by dawało ku temu jakieś przesłanki. I jak się z nimi wymieszamy, to za 200 lat Chińczycy spalą nas laserem a my im tylko dzidami pomachamy Tylko o tym cicho sza, bo będziesz rasista, nikt cię po główce nie pogłaszcze jako obrońcy Europy.

 94. Zerohero said

  PS. ja nie jestem sympatykiem islamu, a szariatowców rozgoniłbym w 4 wiatry. Po prostu drażni mnie fakt, że prawo do krytykowania islamu wynika wyłącznie z faktu, że to chwilowo leży w interesie syjonistów. Poza krytyką islamu panuje pełne tabu, np. nie ma kultur lepszych i gorszych, nie ma nierówności rasowych, naród to konstrukt, płeć konstrukt, rodzina – konstrukt. Nie ma niczego, totalny nihilizm, którego mamy bronić przed islamem. A po jaką cholerę?

 95. Griszka said

  @95
  „a IQ rzeczą wrodzoną.”

  Nie do końca. Właściwie w tej kwestii jest najważniejsze jak wyglądał rozwój intelektualny takiego młodego dziecka. I ten fakt właśnie nie może być przetrawiony przez wielu eugeników…

 96. Wandaluzja said

  http://niezalezna.pl/38256-szczerski-tylko-tusk-tak-naprawde-nic-nie-wywalczyl
  http://naszeblogi.pl/36221-300-mld-dla-blondynki?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

  Zgadzam się, że gdyby nie dano Tuskowi Jałmużny Greckiej to w Polsce byłby krach finansowy, rewolucja, wyjście Polski z Unii Europejskiej i upadek Unii – wobec czego właściciele tego folwarku Sowdepijskiego muszą gasić ten pożar.
  Jałmużnę Grecką to zafundowałem ja. Otóż akces Polski do UE został uświetniony wystawą WANDALOWIE – Strażnicy Bursztynowego Szlaku, pod protektoratem Prezydentów Polski i Niemiec. Wystawę organizowała fundacja zamku Bodenwerder – siedziba Największego Łgarza w Historii a tak luksusowego Albumu wystaw nie widziałem.
  Wg http://www.wandaluzja.com to BSz nie był nędzną ścieżynką, ale Kanałem Przemysłowym, którym wieziono na północ węgiel cieszyński a na południe rudę szwedzką, który zniszczyli Hunowie razem z KOPIĄ Pałacu Ptolemeuszy w Koninie – najwspanialszym w historii – a ponieważ niemiecka historiografia na ten temat ANI BE, ANI ME ANI KUKURYKU to Grecy napadli na lotnisku berlińskim na przybyłego z zagranicy Prezydenta Koehlera, posadzili przy stole i Zmusili do podpisania rachunków na 140 miliardów E, co Pan Prezydent podpisał grzecznie i ogłosił Dymisję.
  Ponieważ fundusz prezydencki wynosi miliony E a nie grube miliardy więc była to kontrybucja za Unijny NAPAD na Wandalów.

 97. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/36226-przekonywujaca-obrona-ministra-becka?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

  TO SĄ WYBRYKI. Pisałem wielokrotnie, że realizacja Planu Bismarcka o granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi po skolonizowaniu USA przy pomocy Polaków, Czechów i Węgrów, był uzależniony od ANTYKOMINTERNOWSKIEGO – nie antykomunistycznego – sojuszu z Polską, do którego Polska, jako państwo Faszystowskie czyli Antykominternowskie przystąpić musiała, gdy Niemcy stały się państwem faszystowskim POD PRZYMUSEM przyjęcia doktryny Keynesa-Paderewskiego. Ci panowie, którzy twierdzą, że Hitler OD POCZĄTKU planował napaść na Polskę głoszą więc, że Hitler zrezygnował z Plany Bismarcka, którym kierował sztab Wehrmachtu, którego Hitler był AKTOREM.
  Dopiero w bitwie nad Bzurą, gdy Guderianowi nie pozwolono uderzyć na Brześć Litewski, Hitler stał się Panem Wojennym.

 98. 25godzina said

  5 I 2013 r. w Biłgoraju. Aula Kolegium UMCS. Michalkiewicz opowiada o:

  – próbach operacyjnego rozpracowania jego osoby przez mjr AK Piotra Typiaka (agenta SB ps. „Cichy”),
  – podziale suwerenności politycznej w świetle Traktatu Lizbońskiego,
  – zdolności ustanawiania praw na gruncie prawa krajowego,
  – zasadzie przekazania i lojalnej współpracy,
  – kierownictwie politycznym Unii Europejskiej, klauzuli solidarności i tzw. „prawie wychoda”,
  – budowie Rządu Światowego i historii alternatywnej,
  – wielobiegunowości politycznej i epoce Walczących Cesarstw,
  – kryzysie finansowym w strefie euro,
  – zakresie samodzielności legislacyjnej rządu polskiego,
  – roli agentury wpływu w wojnie informacyjnej,
  – selekcji kadrowej w strukturach podziemnych,
  – fenomenie Viktora Orbana i centro-prawicowej partii Fidesz,
  – aresztowaniu Petera Vogla,
  – skutkach finansowych ustawy hazardowej,
  – pobłażliwości Polaków,
  – zarzucie antysemityzmu,
  – publikacjach Albina Siwaka,
  – zasadach cywilizacji łacińskiej
  – oraz kształtowaniu opinii publicznej przez tajne służby PRL.

  W spotkaniu wzięli udział wicestarosta biłgorajski Stanisław Schodziński oraz przewodniczący rady powiatu Mirosław Późniak

 99. @ probrudasowski Griszka:
  W USA niggersy mają znacznie lepsze warunki do egzystencji i do nauki niż w Afryce, a mimo tego ich osiągnięcia najczęściej są ZEROWE, zaś IQ staje się NIŻSZY niż w tropikach, bo w Ameryce nie muszą spierdalać przed lwami na drzewo ani walczyć o żer. Po prostu w cieplarnianych warunkach durnieją. To o czymś świadczy, prawda?

 100. Griszka said

  @prohitlerowski Ostbaltisch
  Nie polemizuje z argumentami religijnymi. Przytocz mi badania naukowe, które wykazują, że inteligencja jest u człowieka.cechą w 100% dziedziczoną i warunkowaną przez geny, związaną z DNA, to wtedy pogadamy.

 101. @ Griszka
  Widzę że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przecież wyraźnie podałem wyżej przykład, jak to warunki środowiskowe są do tej setki czynnikiem dopełniającym, ergo nie będzie to całe 100%. Z książek mogę Ci polecić np. osławioną „Krzywą Bella” albo „Tabu w naukach społecznych” dra psychologii Petra Bakalarza z Czech, tylko niestety – będziesz musiał zaangażować tłumacza, bo miłujące papieżaka i brudasów polaczki nigdy nie kwapiły się ze starannym przekładem najwartościowszych dzieł! Skądinąd przez 83 lata od napisania, nawet arcygenialnego „Mitu XX wieku” po polsku nie wydano, zaś przekład relatywnie gorszego „Mein Kampf” sprzed 89 lat, pozostawia wiele do życzenia. Wstyd!!! 😡

 102. Zerohero said

  Re 97

  Proszę Pana. Ja się tą kwestią naprawdę interesowałem, tzn. czytałem opracowania na ten temat, słuchałem wielu opinii. To ważny temat dla naszej cywilizacji.

  Dziecko można najwyżej oszlifować (lub zepsuć), ale zasadnicze kwestie są dziedziczone. Sposób dziedziczenia jest skomplikowany, ale pewne prawidłowości daje się zaobserwować. Osobiście znam przypadki kilku rodzin wielodzietnych. W jednej dzieciaki szły jak burza: kończyły studia ścisłe na stypendiach, a w drugiej…sam troszkę pomagałem bo były pewne problemy.

  Nie jestem też fanatykiem IQ. Liczy się charakter, zdolności językowe nie są z IQ tożsame (poliglota nie musi być matematykiem), zdolności muzyczne, plastyczne.

  Sam jestem średniakiem nad czym boleję. 🙂

  Re 102

  Ja kiedyś widziałem rozbudowany artykuł albo nawet badania nad poziomem uczniów w szkołach w USA. Były super dotowane szkoły z NY z 100% Czarnych i zapyziałe szkółki z centralnej Ameryki z białymi. Poziom nieporównywalny na korzyść tych biedniejszych, nie-czarnych.

  A niech Pan spojrzy na jakieś zdjęcie ekipy z USA co zbudowała satelitę, ekipy od eksperymentu fizycznego, na profile facebokowe programistów. Tam się trafia kobieta jako rodzynek w cieście, ale czarny – ja nie widziałem. Nie mylić z Hindusem. Hindusi to brudasy, ale są bardzo inteligetni.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Srinivasa_Ramanujan

  Ja jestem średniaczek, ale przy Srinivasie czuję się jak debilek 🙂

  Czarni ci najlepsi z Czarnych, zosatją urzędnikami, adwokatami itd. Nauk ścisłych i techniki nie tykają. To dla nich zaporowe.

  To nie jest nazizm, ale przykra prawda. Jeżeli ktoś ją ogłosi, jak np. James Watson (odkrywca struktury DNA), to się go linczuje.

  Ja bym to traktował jako prawdę „śmierdzącą”, której lepiej nie nagłaśniać. Bo po co przykre rzeczy wywlekać? Jeszcze jakiś fajny, inteligentny Murzyn przeczyta i będzie mu przykro. Murzyni nie są mi wrogiem.

  Niestety. Kołchoźnicy fartuszkowi dali sygnał, że mamy się mieszać. Idzie sygnał, że pozytywny wzorzec rodziny to para mieszana. Więc ściągamy „towar” z Nigerii, który ma nas urozmaicić.

  I proszę Pana – ja na to nie przyzwolę!

  Z tego powodu będę nagłaśniał przykrą prawdę, choć wiem, że spotka mnie wiele złych słów.

 103. Zerohero said

  Ad

  Uzupełneinie do początku wpisu z tymi dzieciakami z rodzin wielodzietnych. Rodzice mądrych dzieciaków są troszkę głupi i naiwni (głosują na Kaczora), ale bije z nich inteligencja. Coś tam studiowali w PRL ale nie skończyli, dużo czytają.

  Natomiast rodzice tej drugiej gromadki…Facet średniak, a żona nie zdawała z klasty do klasy. Głupiutka.

  Poziom opieki, zasoby materialne, kultura itd. porównywalne. Znam dobrze obie rodziny.

 104. Zerohero said

  cytat:

  Parę faktów o zbrodniach popełnianych przez Czarnych (źródło: FBI Crime Statistics/USA Government):

  -90% międzyrasowych zbrodni jest popełnianych przez Czarnych przeciwko Białym;
  -Czarni popełniają międzyrasowe zbrodnie 250 razy więcej niż Biali;
  -Czarni są bardziej niebezpieczni od białych, tak samo jak mężczyźni są bardziej niebezpieczni od kobiet;
  -Czarni popełniają 8 razy więcej morderstw niż Biali;
  -Czarni popełniają 4.4 razy więcej gwałtów niż Biali;
  -Czarni popełniają 10 razy więcej rabunków niż Biali;
  -Czarni popełniają 5 razy więcej napaści niż Biali.

  Jeden z najsmutniejszych faktów jest taki, że czarni ściągają całe społeczeństwo dookoła siebie do ich poziomu. Biali ludzie, którzy biorą ich za \”przyjaciół\”, krotko biorą udział w zbrodniach. W Europie, każdy śmieje się z niskiego poziomu szkół Amerykańskich. Nikt nie pyta się, „dlaczego\” są na takim poziomie. 40 lat temu szkoły Amerykańskie, które rywalizowały z innymi szkołami na świecie, dzisiaj nie mają szans. Co się stało??? Integracja ras. Rasowa integracja może działać na dwa sposoby: albo czarna rasa zostanie wzniesiona na poziom Białej, albo Biała spadnie na poziom czarnej. Pierwszy wybór jest NIEMOŻLIWY!!! Z powodu Rasowego „zaprogramowania”, Czarny nie jest zdolny do myślenia w taki sposób jak Biały. A więc, Biali spadają na poziom czarnych.

  koniec cytatu

  Czyli IQ to część problemu, choć może pierwotna. Jak ma zarobić na życie 30 latek z mózgiem 13 latka? No jak? Rozbój!

 105. 166 bojkot TVN said

  105/0H
  A było zostawić czarnych w Afryce, nie wozić do Nowego Świata i nie mieszać z białymi!
  Jakby taką samą statystykę kto kogo najbardziej mordował, głodził, torturował w czasach kiedy żydowscy „przedsiębiorcy” wozili czarnych niewolników dla rasy panów, głównie protestantów w Ameryce, wówczas sprawa wyglądałaby nieco inaczej.
  To zupełnie jak z obecnie propagowanym kłamstwem, że to Polacy mordowali Żydów, kiedy prawda jest okrutna dla Semitów, którzy nie znali i NIE ZNAJĄ HAMULCÓW jeśli ich zbrodnicza racja stanu wymaga zamordowania czy to pojedynczej osoby jak Dr D. Ratajczak, albo całych plemion czy narodów.

 106. Jacek said

  Poprzyj Intronizacje Jezusa na Krola Polski.
  http://www.intronizacja.pl/popieram/

 107. Wandaluzja said

  https://marucha.wordpress.com/2013/02/06/upada-mit-globalnego-ocieplenia-czemu-polska-milczy/

  64. Wandaluzja powiedział/a – 2013-02-10 (niedziela) @ 06:52:06
  http://niewiarygodne.pl/kat,1031987,title,Najwiekszy-przekret-XXI-w-Prawda-wlasnie-wychodzi-na-jaw,wid,15290076,wiadomosc.html

  Największy przekręt XXI w.! Prawda właśnie wychodzi na jaw
  niewiarygodne.pl 28.01.2013 14:35
  Kto w tym sporze, za którym stoją gigantyczne pieniądze, ma tak naprawdę rację?
  A A A Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to możemy mieć do czynienia z jednym z największych “przekrętów” w najnowszej historii. Jak wynika z opublikowanych przez brytyjski dziennik “The Independent” informacji, mające olbrzymie wpływy lobby miliarderów, działające głównie w branży naftowej, mogło płacić ośrodkom badawczym za podważanie informacji na temat efektu cieplarnianego oraz prawdziwego wpływu globalnego ocieplenia na środowisko.

  Temat zmian klimatycznych oraz konsekwencji, jakie ponosi przyroda w wyniku rzekomo podnoszącej się stale średniej temperatury od wielu lat rozgrzewa różne środowiska. Swoje stanowisko w sprawie systematycznie zabierają politycy, naukowcy oraz ekolodzy. Każda z tych grup w inny sposób wypowiada się na temat zmian klimatycznych oraz ich wpływu na ekosystem. Niektórzy uważają, że w tej chwili nie zachodzą żadne symptomy, które mogłyby wzbudzać jakikolwiek niepokój; istnieją też opinie, że mające miejsce na naszej planecie zmiany, m.in. te dotyczące średniej temperatury na Ziemi, przypominają sinusoidę – oznacza to, że wszelkie przekształcenia zachodzą cyklicznie. Są w końcu i tacy, którzy sądzą, że wszystkie informacje, np. na temat ocieplającego się klimatu, to wyssane z palca bzdury, wymysł ekoterrorystów, którego nie należy traktować poważnie. Informacje, które pojawiły się w ostatnim czasie, rzucają jednak nowe światło na trwający od lat spór.

  Jak wynika z informacji zaprezentowanych m.in. w brytyjskiej prasie, wiele wskazuje na to, że w Stanach Zjednoczonych istnieje specjalna organizacja, która przyjmuje wysokie wpłaty od miliarderów. Z wielomilionowych datków fundacja opłaca badania naukowe. Rezultaty dociekań ekspertów są jednak konstruowane w taki sposób, aby ukontentować “darczyńców”, czyli podważyć pojawiające się wciąż w mediach informacje na temat globalnego ocieplenia oraz jego konsekwencji.

  Fundacja, wobec której pojawiły się oskarżenia to Donors Trust powiązana z Donors Capital Fund z siedzibą w Alexandrii, w stanie Wirginia. Jak wykazał przeprowadzony niedawno audyt, na konto stowarzyszenia trafiają wpłaty liczone w milionach dolarów, które potem zasilają rachunki organizacji badawczych. Celem tych ostatnich jest podważenie wcześniejszych ustaleń dotyczących globalnego ocieplenia.

  Organizacja zajmująca się opłacaniem badań za pieniądze pochodzące od magnatów operujących m.in. w branży paliwowej i wydobywczej gwarantuje wszystkim ofiarodawcom pełną anonimowość. Do tajemniczego klubu należą miliarderzy, których profity są w jakimś stopniu uzależnione od wyników badań publikowanych przez kręgi naukowe.

  Udało się m.in. ustalić, że jedną z osób, które wpłacały pieniądze na tajemniczy fundusz jest Charles Koch, amerykański miliarder, który wraz ze swoim bratem Davidem jest udziałowcem w słynnym koncernie Koch Industries, prowadzącym interesy w przemyśle naftowym, gazowniczym, chemicznym i energetycznym. Już wcześniej pojawiały się zarzuty ekologów, że konglomerat wspiera ugrupowania negujące globalne ocieplenie. Jak podało Greenpeace, w latach 1997-2008 suma wpłat przeznaczonych na ten cel przez Koch Industries miała sięgnąć 48 milionów dolarów.

  Na podstawie przeprowadzonej kontroli stwierdzono, że znaczne wpływy, które trafiały do Donors Trust, pochodziły od Knowledge and Progress Fund – komórkę, która także powiązana jest z braćmi Koch.

  Niemałe kontrowersje wzbudził fakt, że Donors Trust ma Stanach Zjednoczonych specjalny status. Dzięki temu ludzie, którzy przekazują pieniądze na konto tej organizacji, mogą liczyć na spore ulgi podatkowe.

  Zdaniem Roberta Brulle’a, socjologa z Uniwersytetu Drexel w Filadelfii, w ciągu ostatnich dziesięciu lat na konta organizacji, które zajmowały się podważaniem pojawiających się informacji na temat destrukcyjnych skutków globalnego ocieplenia, wpłynąć mogło nawet ok. 500 milionów dolarów.

  Grono możnych scpetyków pokroju Charlesa Kocha cały czas rośnie. Wielu z nich uważa, że badania, które traktują na temat efektu cieplarnianego, są mało wiarygodne. Niektórzy z nich twierdzą, że to jedno z największych fałszerstw w historii. Kto w tym sporze, za którym stoją gigantyczne pieniądze, ma tak naprawdę rację? No właśnie, jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to na pewno chodzi o…

  (rc/ac/niewiarygodne.pl)
  ***
  Dawno zauważyłem, czego późniejsze spekulacje nie wykluczyły, że KONIEC epoki Lodowcowej 12.300 lat temu był Antropomorficzny, do czego PRZYŁĄCZYLI SIĘ inni naukowcy. Tłumaczyłem to mianowicie Mezolitem, który miał polegać na upowszechnieniu się gospodarki pasterskiej, co wymagało wypalania lasów na PASTWISKA. To zaś uwolniło wielkie ilości CO2, który wywołał efekt cieplarniany i SOPIENIE lodowców kontynentalnych w Kanadzie, Skandynawii i Zachodniej Syberii.
  Zostało to potwierdzone stratygrafią lodowca Zachodniosyberyjskiego, który – blokując odpływ rzek środkowoazjatyckich na północ – utworzy wielkie morze Turkiestańskie, które utworzyło odpływ przez kanał Wołgodoński do jeziora Pontyjskiego, skąd wylewało się do Marmary i Morza Egejskiego. Po stopieniu się zaś lodowca Zachodniosyberyjskiego jezioro Pontyjskie tak wyschło, że budowano Piramidy na zachód od Krymu, które po przekopaniu przez Kara z Krakowa Bosforu – przez które wdarło się Morze Egejskie z siłą KILKUNASTU Niagar – znalazły się POD WODĄ. Piramidy krymskie wypada więc datować między stopieniem lodowca zachodniosyberyjskiego 12.000 lat temu a Przekopaniem Bosforu 6,600 lat temu.
  Od czasu Rewolucji Przemysłowej w XVIII wieku ludzkość ma Kapitalny, żeby nie mówić DECYDUJĄCY wpływ na Bilans Tlenowy, który KRZTAŁTUJE klimat. Ciągły wzrost temperatury Globalnej – choć obserwuje się lokalne ochłodzenia – przejawia się często Pustynnieniem, jak na Saharze i stepowieniem jako w Wielkopolsce. Na niektórych terenach może być zaś TYLKO LAS LUB PUSTYNIA, toteż wypalenie lasów Magrebu i Sahelu przez Arabów – dla zwiększenia taktycznej i operacyjnej przewagi dromadnicy nad konnicą – doprowadziło do ekspansji Sahary, który to proces postępuje do dziś przez ekspansję Sahary 1 km rocznie. – Jak stwierdzili Francuzi – co powtórzył Prezydent Franklin D. Roosevelt – to bez sadzenia lasów nie da się powstrzymać pustynnienia Afryki, a podobny proces jest w Azji.
  To, że czeka nas Ochłodzenie Klimatu jest Głupiego Gadaniem, co rozwiązano już 20 lat temu. Otóż lody Arktyki napędzają Golfsztrom, KALORYFER EUROPY. Stopienie lodów Arktyki, co postępuje w tempie geometrycznym, gwarantuje Polsce i Niemcom klimat FINLANDII lub zachodniej Syberii. W Bałtyku będą żyły wprawdzie morsy, ale Niemcy stracą taksę turystyczną.
  Tak jak stan Illinois stracił przez IGNOROWANIE MNIE Olbrzymią kolekcję sztuki ibero- i berberoamerykańskiej (Olmecy), tak Hiszpania, Francja i Niemcy stracą taksę turystyczną, gdyż na konferencji klimatycznej w Kioto cherubin Hitlera zastąpił moje STRATEGICZNE wnioski do efektu cieplarnianego Protokołem Kioto dla wykupienia USA przez haremy holokaustyczne.

 108. kooool said

  Księga Jeremiasza 23
  1 “Biada pasterzom, którzy prowadzą do zguby i rozpraszają owce mojego pastwiska – wyrocznia Pana.

  14 A wśród proroków Jerozolimy widziałem obrzydliwość: cudzołóstwo, zatwardziałość w kłamstwie i popieranie złoczyńców, przy czym nikt się nie nawraca ze swej niegodziwości.
  16 To mówi Pan Zastępów: “Nie słuchajcie proroków, którzy wam przepowiadają: wprowadzają was w błąd;
  zwiastują wam urojenia swego serca, nie zaś to, co pochodzi z ust Pańskich.
  17 Mówią stale tym, co uwłaczają słowu Pana:
  “Będziecie zażywać pomyślności”.
  Wszystkich zaś tych, co idą za popędem swego serca, zapewniają:
  “Nie spotka was nieszczęście”.
  21 Nie posłałem tych proroków, lecz oni biegają;
  nie mówiłem do nich, lecz oni prorokują.
  22 Gdyby stali w mojej radzie, głosiliby moje słowa mojemu narodowi i nawróciliby ich ze złej drogi oraz z przewrotnego postępowania.
  23 Czy jestem Bogiem [tylko] z bliska – wyrocznia Pana –
  a z daleka [już] nie jestem Bogiem?
  24 Czy może się człowiek ukryć w zakamarkach, tak bym go nie widział? – wyrocznia Pana. Czy nie wypełniam nieba i ziemi?
  25 Słyszałem to, co mówią prorocy, którzy prorokują fałszywie w moim imieniu:

  “Miałem sen, miałem sen!”

  26 Dokądże będzie tak w sercu proroków, przepowiadających kłamliwie i przepowiadających złudy swego własnego serca?
  27 Zmierzają ku temu, by przez sny swoje, które jeden drugiemu opowiada, poszło w niepamięć moje Imię u mojego ludu, podobnie jak zapomnieli mego Imienia dla Baala ich przodkowie.
  28 Prorok, który miał sen, niech opowiada swój sen! Kto miał moje słowo, niech wiernie opowiada moje słowo! Co ma wspólnego słoma z ziarnem – wyrocznia Pana.
  29 Czy moje słowo nie jest jak ogień – wyrocznia Pana – czy nie jest jak młot kruszący skałę?
  30 Oto dlatego się zwrócę przeciw prorokom – wyrocznia Pana – którzy kradną sobie nawzajem moje słowo.
  31 Oto się zwrócę przeciw prorokom – wyrocznia Pana – którzy używają swego własnego języka, by wypowiadać wyrocznie.
  32 Oto się zwrócę przeciw tym, którzy prorokują sny kłamliwe – wyrocznia Pana – opowiadają je i zwodzą mój lud kłamstwami i chełpliwością. Nie posłałem ich ani nie dawałem polecenia; w niczym też nie są użyteczni dla tego narodu – wyrocznia Pana.

  33 A jeśli ten naród albo prorok, albo kapłan cię zapyta: “Jakie jest brzemię Pańskie?”, odpowiesz im: “Wy jesteście brzemieniem, bo odrzuciłem was” – wyrocznia Pana.
  34 A proroka, kapłana czy lud – ktokolwiek powie “brzemię Pańskie”, ukarzę wraz z jego domem.
  35 Tak będziecie mówić każdy do swego przyjaciela i każdy do swego brata: “Co odpowiedział Pan?” lub: “Co mówił Pan?”
  36 Nie wspominajcie już więcej “brzemienia Pańskiego”, inaczej bowiem stanie się mówiącemu brzemieniem jego własne słowo, gdyż odwróciliście sens słów Boga żywego, Pana Zastępów, Boga naszego.

 109. Griszka said

  @Ostbaltisch
  „Widzę że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przecież wyraźnie podałem wyżej przykład, jak to warunki środowiskowe są do tej setki czynnikiem dopełniającym, ergo nie będzie to całe 100%.”

  Wróć sobie h.itlerowska pacynko do mojego posta numer 97, który zaczął całą dyskusję i jeszcze raz go dokładnie przeczytaj to może wtedy przestaniesz się podniecać i zrozumiesz, że nie mam zamiaru dyskutować z zaczepkami nie na temat co wyraźnie zaznaczyłem. Ja dyskutowałem na temat determinizmu genetycznego z Panem Zerohero a ty wcinasz się między obiad a zakąskę ze swoimi głupimi uwagami, bo zareagowałeś jak pies Pawłowa na słowo klucz „eugenika”.

 110. Griszka said

  @112
  brudasów polaczki ”

  We łbie ci się już poprzewracało od tych różnych pism Adolfa. Chyba, że od wczoraj jesteś „Jaśnie Wielki Pan Niemiec”.
  I nie rozumiem od kiedy papież czy ktokolwiek inny ma poświęcać czas, aby tłumaczyć twoje ulubione książki ? Po kij grzyb ? Bo traktujesz je jako absolut, dogmat w nauce ?

 111. Zerohero said

  Re 107, B166

  Mi nie chodzi o rachunek krzywd. W rachunku krzywd każdy się w końcu pogubi.

  Mi chodzi o nagłośnienie stanu faktycznego.

  I już pal licho jakieś ustalenia rasowe. Nie o to chodzi, tzn. nie to jest celem. Na bramce do Europy powinien być egzamin z kompetencji i mniejsza z tym jaki kolor skóry ma ten kto przejdzie. (jeśli już uważamy, że trzeba tu wpuszczać nowych). Ci co już są i mają obywatelstwo, to trudno. Tym bardziej w USA.

  Problem w tym, że wpuszcza się ludzi autentycznie ociężąłych umysłowo, z natury agresywnych (różnice są nie tylko w budowie zewnętrznej, ale np. ilości testosteronu, większa o 5% – stąd gwałty w Afryce kończą się często zar…m na śmierć i powstają wynalazki jak dopochwowa pułapka rozrywająca penisa – tylko w Afryce mogła sie narodzić taka idea)

  Efektem jest deficyt wykwalifikowanych pracowników, nadmiar klientów socjalu oraz ulice na które strach wyjść. Tak jakbyśmy mieli za mało rodzimych debilków i kryminalnej rynsztokowej patologii. A tymczasem jedyne o czym się mówi, to kwestia islamu. Nawet gdy sfrustruowane arabskie łebki podpalają w Paryżu samochody, to: islam, islamiści – kryć się. I nikt nie powie, że to po prostu przygłupy bez perspektyw, bydło, drobne złodziejaszki, nożownicy. Bo zaraz będzie, że rasizm. A „islamizm”, to już wyższa analiza, to już się mieści w demoliberalnym systemie. No bo jak Zachód idzie na wojnę, to w TV mówią o islamistach. Jak Izrael coś robi, to nie z cywilami, ale z islamistami. itd. Czyli wolno.

  Przyznam, że takie udawanie coraz bardziej mnie wkurza, bo zakłada, że jakby tak obce szumowiny okazały się nie-muzułmanami, to z automatu wszystko jest w porządku.

  A dźihad i szariat w Europie to swoją drogą i nie zamierzam ich wybielać. Chodzi po prostu o proporcję i jakiś sens w terminologii. Ja wiem, że połowie populacji miesza się Chińczyk z Japończykiem, Arab z muzułmaninem, Rom z Rumunem itd. i łatwo im każdego kolorowego emigranta nazwać islamistą. Jeszcze trochę i zamiast „ty ch**ju” będą wołać ty islamisto. Bez sensu.

 112. Griszka said

  @ do Admina.
  Panie Gajowy może zmienić Pan zmienić treść posta numer 111 za nim go ewentualnie zaakceptuje na następującą, bo znowu ta hitlerowska łajza będzie mnie łapać za słówka i przeciągać temat w nieskończoność. z góry przepraszam za kłopot i dziękuje:

  Wyraźnie zaznaczyłem, że chodzi mi o „badania naukowe” a nie a jakieś ludowe mądrości, więc nie rozumiem tych wontów w moim kierunku, że nie zaakceptowałem tych twoich dziecinnych argumentów, że „murzyn głupszy, bo nie musi uciekać przed fauną sawanny”. Nikt o sprawnym umyśle nie musi czegoś takie traktować poważnie. Stąd moja wyraźna prośba.
  Mnie interesują naukowe badania a nie pieprzenie fanatyka. I nie powinienem odpowiadać dłużej na twoje dalsze zaczepki tak długo aż nie zachowasz się jak mężczyzna i powiesz zgromadzonym Polakom prosto w twarz, że wiszą ci totalnie zbrodnie Hitlera na naszych rodakach i nadal będziesz w niego wpatrzony jak w pięć złotych.

 113. @ Gruszka
  Przecież wcześniej TY SAM CHCIAŁEŚ zapoznać się z tymi materiałami, a ja dałem ci wędkę i wskazałem akweny do odłowu interesujących naukowych analiz i szczegółów – skąd więc teraz twoja willentranslacyjna niekonsekwencja? Dałeś ciała – 2:0 dla mnie.

  Gdzie ja napisałem, że akurat papież to powinien tłumaczyć, hę? Znowu wykazałeś defekty w swym logicznym myśleniu (niezdolność zrozumienia prostego czytanego tekstu), potwierdzając tezę o polskich tumanach. A ja dla odmiany chcę Polski czystej, eugenicznej, DOSKONAŁEJ i mam tu lepszą wizję od twojej, więc lepiej trzymaj puszczające z wolna nerwy na wodzy, bo skończysz jak weteryniarz – no chyba że jesteś sadomasochistą, albo że mi Admin siłą zamknie usta. Ergo – 3:0 dla mnie.

 114. 166 bojkot TVN said

  Deregulacja zawodów w celu jeszcze większej regulacji?
  Pan Gowin zapowiada z medialnym hukiem jaki kiedyś Ziobro:
  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/minister-gowin-otworzy-90-kolejnych-zawodow,1891496
  Tymczasem:
  http://biznes.interia.pl/news/800-zawodow-bedzie-musialo-miec-te-karte,1722079,4204

 115. Griszka, raz określasz siebie mianem katolika i deklarujesz, że będziesz się za mnie modlił, a innym razem nazywasz mnie pogardliwie „łajzą”, chociaż twoja religia zabrania wyrażać pogardy w stosunku do kogokolwiek – nawet do Adolfa Hitlera, za którego jako za wroga powinieneś się tym bardziej żarliwie modlić.
  Afrykański darwinizm podałem jako PRZYKŁAD Z ŻYCIA, a co do naukowych źródeł, to dwa już tobie wskazałem, lecz widocznie nie dotarło.

  Zgodnie z życzeniem powiem po męsku: PRZYKRO MI Z POWODU CIERPIEŃ, KTÓRYCH ZWYKLI POLACY DOZNALI OD III RZESZY NIEWINNIE LUB PRZYPADKOWO, NP. WSKUTEK BOMBARDOWAŃ, ŁAPANEK, NADUŻYĆ POJEDYNCZYCH NIEMIECKICH FUNKCJONARIUSZY CZY BIUROKRATYCZNYCH DEKRETÓW WYSIEDLEŃCZYCH, JEŚLI TYLKO OBJĘCI NIMI LUDZIE BYLI RASOWO WARTOŚCIOWI (a w większości byli tacy, tylko w grę wchodził ponury nacjonalizm). Polskich komuchów i wielbicieli żydostwa absolutnie NIE ŻAŁUJĘ – żałuję jeno tych, co przez ich głupotę ucierpieli w ramach odpowiedzialności zbiorowej, a czego można było uniknąć. Żałuję też polskich niezłomnych bohaterów, którzy zamiast pomóc obalać sowiecką tyranię, dali się zmanipulować różnym krótkowzrocznym narwańcom albo masonom z powstania warszawskiego, przez co nasza piękna przedwojenna stolica zwana „Paryżem Północy” została niemal doszczętnie zniszczona. Tym niemniej na przestrzeni wieków Europa odniosła tak wiele krwawiących ran, często zadanych braterską ręką, że jej Białe Dzieci nie mogą dłużej nastawać przeciw sobie – a symbolem naszej rasowej unifikacji stał się Adolf Hitler. Czy jak ci brat w bójce złamie rękę, to już zawsze będziesz go nienawidził?

  ODPOWIEDZIAŁEM PO MĘSKU, a ty po męsku nie powinieneś domagać się podmiany/ usunięcia tamtego swego słabej konstrukcji posta, tylko zamieścić ten drugi niezależnie. Przegrywasz 4:0.

 116. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/36242-depolonizacja-polski-w-slepym-zaulku?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

  Depolonizacja Polski ma polegać na wytworzeniu takich warunków, żeby w Polsce nie można było ŻYĆ I PRACOWAĆ, szczególnie mieć dzieci. Polki mają rodzić masonów spermy jerozolimskiej, bo tych na to STAĆ. Ta polityka seksualne, rozpłodowa i populacyjna zaczęła się więc od Wywłaszczenia Polaków o obciążania ich Długami, których będą się mogli pozbyć tylko przez przyjęcia obywatelstwa niemieckiego – co zostało wypraktykowane przez germanizację Polaków w USA. Bodaj najbardziej Jadowitym prawem był zakaz dla Niemców kupowania od Słowian, tak że Polak mógł sprzedać swój towar tylko Żydowi – wobec czego Niemcy nie mogli kupić ode mnie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej.
  Niemcy wyobrażali sobie, że będą w Polsce zastępować Polaków czarnuchami i żółtkami, od których kupią Polskę za 500 milionów $ – co dla czarnuchów i żółtków wcale nie jest bezpieczne, gdyż przed żydowskim nazizmem nie ochroni ich sperma jerozolimska czy jezuicka. Ta polityka doprowadziła już Niemców do wycofania się z granicy niemiecko-chińskiej na Uralu do granicy niemiecko-żydowskiej na Wiśle, która została zniszczona przez Powstanie Warszawskie.
  Asz mówił mi, że Mamy Szczęście, że Glemp jest tak głupi. To samo można powiedzieć o Tusku: łysy 10-02-13 07:23 a dwóch najbardziej przerażających nie ma; oczywiście, wiecie o kim mówię? Więcej: KLATWA NA REŻIM TUSKA PRZEKLINAMYICH 10-02-13 07:11 KOMOROWSKI? SZCZYNUKOWICZ I TUSK TO NAJWIKEKSI ZŁOCZYŃCY WSZECH CZASÓW. TO PODŁE DIABŁY NIECH PRZEPADNĄ W PRZEPAŚĆ NA WIEKI.
  Po przeczytaniu tego Przekleństwa zacząłem się zastanawiać, czy to nie jest Mały Lenin, któremu sztab cesarski kupił władzę w Petersburgu za 40 milionów RM, żeby przepuścił Rosję przez Prawo Talmudyczne jak maszynkę do mięsa?
  Za władzę Tuska zapłacono jednak więcej, bo obiecano polskim prostytutkom milion ton złota z satelitarnej detekcji na tajnych kontach izraelskich za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej z przeniesieniem Niemiec do Finlandii – czego by nawet Stalin, który budował w Niemczech Komory gazowe nie wymyślił. Jeden lwowiak mówił mi, że zakwaterowano u niego enkawudzistę, który go niszczył. Raz powiedział, że jest PLAN przesiedlenia Polaków z Ukrainy do Finlandii a Finów na Ukrainę.
  Tego to poniosło i odpowiedział, że TANIEJ BĘDZIE rozstrzelać Polaków i Finów. Tamten poderwał się i powiedział: TO SĄ KONTRREWOLUCYJNE SŁOWA. IDĘ NA NKWD, na co Lwowiak: NAJPIERW ZASTANÓWCIE SIĘ, CO WY WYGADUJECIE. – Tamten zreflektował się, usiadł i zmienił tan na pojednawczy.
  W związku z artykułem „300 miliardów dla blondynki” muszę dodać, że żona Lwowiaka opowiadała najbardziej makabryczną historię z Kraju Dobrobytu, której nie jestem w stanie powtórzyć. Wniosek jednak był taki: JEŚLI NIE WYTRZYMACIE NĘDZY TO SPRZEDAWAJCIE BLONDYNKI. Kiedyś w Polsce było dużo rudych a teraz ich nie ma, a dawne kawały o rudych powtarza się teraz o blondynach, którzy też zanikają na skutek seksualnej, rozpłodowej i populacyjnej polityki spermy jerozolimskiej, czyli jezuitów z haremów sułtańskich, którzy – jak ogłosił to biskup Frąckiewicz z Irkucka – wystąpili nie tylko jako Właściciele Rosji, ale i Polski.
  Najlepiej określił ich hrabia Kurowski: JA DZIĘKUJĘ. MIEĆ PRZYJEMNOŚĆ W MĘSKIEJ ODBYTNICY A TU KILKADZIESIĄT BAB CZEKA NA ZAPŁODNIENIE.

 117. najnowszy model terminatora said

  Kolejny incydent na Jasnej Górze:
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13379070,Alarm_bombowy_na_Jasnej_Gorze__Przerwano_nabozenstwa_.html#BoxWiadTxt

 118. Rafal said

  Tak się zastanawiam odnośnie Chin. W jakim stopniu ten kraj jest uzależniony od syjonistów? W krajach zachodnich syjoniści mają ułatwione zadanie. Mogą łatwo się „wtopić” i udawać Polaka, Niemca, Czecha, Amerykanina itd. Kontrolują wiele rzeczy począwszy od mediów a skończywszy na finansach. Afryka też nie wygląda za ciekawie. Korporacje robią co chcą.

  Ale jak wygląda sytuacja, gdzie dominuje żółta rasa? Głównie chodzi mi o Chiny. W jakim stopniu Chiny są suwerennym niezależnym państwem? Z jednej strony mamy potężne państwo wyglądające jakby prowadziło własną politykę a z drugiej mamy Komunistyczną Partię Chin przy czym za ojca komunizmu uznaje się żywioł żydowski. Więc jak to w końcu jest z Chinami?

 119. Kar said

  re:116

  a jaki jest problem z uzyciem wlasnej incjatywy i poszukaniem na internecie …to nie boli ani nie gryzie

 120. Siggi said

  ad.114-Wandaluzja !!!

  Muszem zareagowac… Ja,wszak czytam wasze arcyciekawe felietony ,ktore maja silny walor poznawczy duzo,czesto i niechetnie.Cechuje ich popularno -naukowa aura ,z mnogoscia osob,faktow,wydarzen,epok itd,itd,itd.Slowem miod na serce dla takich jak ja,ktorzy lubiom sie grzebac w dalekiej i bliszej przeszlosci naszej.
  Nie mogie jednak zdzierzyc jak Wy bez najmniejszego szacunku dla zycia (wogole) podlewacie sperma wielkie wydarzenia,przemiany,epoki,ludzi.
  Ja jestem konsekwentym obronca zycia w kazdej fazie i postaci.Zycie jest wieczne i z pelnym szacunkiem do niego prosze.Sperma to zycie ludzkie w czesci meskiej.Druga czescia zycia jest sperma zenska.Obie zawieraja komorki rozrodcze zycia tj.meska-plemniki,zenska-jajeczka.
  Jedna z faz powstawania czlowieka,a wiec osoby ludzkiej,dla osoby wierzacej to-dziecko boze jest polaczenie tych komorek w jeden organizm,ktory w toku rozwoju-podzialu przez okreslony czas wydaje na swiat w pelni uksztaltowanego czlowieka.W chwili urodzenia czlowiek lapie pierwszy oddech i zaczyna samodzielnie zyc na tym bozym swiecie.Od tej chwili ten czlowiek -to nasze dziecko,potem dzieciak,uczen,lepek,kawaler/panna,no i po ukon.18-tki,pelnoprawny OBYWATEL!
  Dzieki udoskonaleniu mikroskopu w 1825 albo 30-tym roku stwierdzono,ze w procesie zaplodnienia uczestnicza dwie komorki rozrodcze,co bylo nieslychanym wydarzeniem naukowym przyjetym ze zdumieniem,niedowierzaniem.
  Przez tysiaclecia panowala powszechna teoria,ze to tylko chlop daje zycie,bo w trakcie aktu kopulacji uracza kopulantke sperma z plemnikami i od tego nastepuje ciag dalszy.Ta ciemnota skutkowala ,takze przez tysiaclecia,ze kobieta-niewiasta traktowana byla jak maszynka do rodzenia.Traktowana byla jak II kategoria ludzi,co w roznej formie i w roznych krajach widac do dzis,np w zakresie dyspozycyjnosci macicy.
  Komorki rozrodcze czlowieka powinny miec ustawowa ochrone,co przy obecnych osiagnieciach technicznych jest w pelni mozliwe.Nie moze byc takiego podlewania sperma jak nie jerozolimska,to chinska,jezuicka,kawalerska itd,itd,itd, jak to Wy-Wandaluzja robicie.

 121. GW said

  Ad 117

  Co tez Pan Rafal uczynil…

 122. — Pan/i Griszka w wpisie 113 donosi — ze chodzi mu o badania naukowe , a nie o jakies ludowe madrosci
  — ze o badania naukowe , a nie pieprzenie fanatyka (itp.)

  Niemcy i zydzi prowadza BADANIA NAUKOWE , pisza ksiazki i rozprawy naukowe
  o wywolaniu przez Polske II Wojny Sw. , o polskich obozach koncentracyjnych
  i o wymordowaniu przez Polakow 6 mln. Zydow .

  Panie Griszka — Ludowe madrosci , co najmniej w wiekszosci , swe zrodlo
  maja , wywodza sie z rzeczywistych doswiadczen wielu ludzi , ich przezyc i podobnie.
  Naukowcy sa w olbrzymiej wiekszosci hienami , ktore za srebrniki udowodnia
  NAUKOWO wszystko o co beda poproszeni .

  (niekonieczna odpowiedz)

 123. 166 bojkot TVN said

  Zobaczcie z jakich debilów składa sie Ruch(alnia) Palikota
  http://www.dailymotion.com/video/xxf4hp_myodziey-kontra-443-barbara-yycka-solidarna-polska-vs-armand-ryfiyski-ruch-palikota_news

  Cały program zapewne będzie jutro. Ten fragment i inne z niedzielnego programu to próbka logiki tego faceta. Skąd ci ludzie się wzięli?

 124. 25godzina said

  @166 (125)
  Ale przecież ten cały Armand ma rację mówiąc, ze „uczucia to pojęcie abstrakcyjne” (a właściwie subiektywne) i ściganie za „obrazę uczuć religijnych” jest absurdem.

 125. Brat Dioskur said

  Czy zstanawial sie jeden z drugim nad wiekiem kuraczaka ,ktorego przysmazone udko ma wlasnie zamiar spalaszowac?
  Po zbawieniu pedalstwa i ruszyla w Holandii nowa kampania organizowana przez fundacje „swiadome zwierze”.Ludzie sa zaczepiani na ulicy i indagowani czy zdaja sobie z tego sprawe ,ze wiele zwierzat ,ktore trafiaja na ich talerze traci zycie juz w mlodym wieku?Jesz kurczaka ,to tak jakbys w przelozeniu na czlowieka jadl przedszkolaka.Wtryniasz schaboszczaka to wiedz ,ze pod nozem swoim masz nastolatka itd .itp.Tylko czekac jak nasze postepaki to przechwyca ,bo karpie mozna ratowac tylko raz w roku a zwierzeta rzezne przez okragle 12 miesiecy!

 126. Griszka said

  @Ostbaltisch
  No to zaczynamy łopatologicznie:

  Ty piszesz: „W USA niggersy mają znacznie lepsze warunki do egzystencji i do nauki niż w Afryce, a mimo tego ich osiągnięcia najczęściej są ZEROWE, zaś IQ staje się NIŻSZY niż w tropikach, bo w Ameryce nie muszą spierdalać przed lwami na drzewo ani walczyć o żer.”

  Ja na to odpowiadam, że interesują mnie badania naukowe a nie jakieś wymysły fanatyka, które nijak można zweryfikować.
  Chyba, że te twoje głupoty, którymi nas poczęstowałeś spełniają według ciebie definicję „badań naukowych”. Dla mnie to jakaś gadka nie na temat i nie mam zamiaru tego kontestować.

  I dalej w poście 115 nadal obserwuje jakieś twoje osobiste animozje w moim kierunku:

  „TY SAM CHCIAŁEŚ zapoznać się z tymi materiałami, a ja dałem ci wędkę”

  Namiary na materiały dopiero dostałem, ale po tym jak powiedziałem, żebyś przestał się wygłupiać z bajkami o murzynach uciekających prze lwem. Czy ja to muszę jeszcze tłumaczyć.Poskładaj sobie numerki postów do kupy to sobie zobaczysz jaka była ich kolejność.

  „Gdzie ja napisałem, że akurat papież to powinien tłumaczyć, hę?”

  Nie, nie napisałeś. Specjalnie to umieściłem w tekście, aby sprawdzić czy ty nie stosujesz typowej śliskiej taktyki w dyskusji. Łapanie ludzi za słówka, aby uzyskać przewagę nad nimi. Nie ze mną te numery Bruner. Chodzi o generalną zasadę. Zamiast Polaczków możesz sobie wstawić Rusków albo amerykańskiego prezydenta. Innymi słowy, nikt nie jest zobowiązany do tłumaczenia tych książek a twoje roszczenia połączone z okładaniem tą pałą Polaków są po prostu śmieszne.
  I po drugie. Przecież taki Wojtyła, którego na każdym kroku pomawiasz o pedofilię, siejesz plotki, w oparciu o jakieś swoje własne wyobrażenia (że niby ręce mu się trzęsły na widok dzieci) jak przystało na prawdziwego macho, wyczerpuję definicję „polaczka miłującego papieżaka i brudasów”:
  – „będziesz musiał zaangażować tłumacza, bo miłujące papieżaka i brudasów polaczki nigdy nie kwapiły się ze starannym przekładem najwartościowszych dzieł!”
  I co się nie zgadza w powyższym opisie ?


  „a innym razem nazywasz mnie pogardliwie “łajzą”, chociaż twoja religia zabrania wyrażać pogardy w stosunku do kogokolwiek – nawet do Adolfa Hitlera, za którego jako za wroga powinieneś się tym bardziej żarliwie modlić.”

  Widzę, że nie masz zupełnego pojęcia o religii, którą wyznaję. Po pierwsze Adolf Hitler już dawno stanął przed Bogiem i został osądzony. Modlenie nic tutaj nie pomoże, nic nie zmieni.
  Z nazywania ciebie łajzą nie mam najmniejszego zamiaru się tłumaczyć. Co ja jestem ? Święty Franciszek ? Jak mnie obrażają, od polaczków i tumanów wyzywają, to nie mam prawa nazwać po imieniu takich zachowań ? Nie żartuj.

  „Afrykański darwinizm podałem jako PRZYKŁAD Z ŻYCIA, a co do naukowych źródeł, to dwa już tobie wskazałem, lecz widocznie nie dotarło.”

  No nie dotarło, bo mnie przykłady z życia nie interesują. To jakieś głupoty nie na temat i powiedziałem wyraźnie, że z dogmatami religijnymi nie będę dyskutować. Jak niby mam to weryfikować ? CO ?
  Może ja też wyskoczę z takim „przykładem z życia”, wezmę ni z gruchy ni z pietruchy dziesięciu murzynów z tytułem doktora nauk i zostawię ciebie z taką wzięta z kosmosu statystyką sam na sam.
  A i teraz sobie przejrzyj dokładnie moje wcześniejsze posty, zanim otrąbisz kolejny sukces niczym Tusk. Jak podałeś mi naukowe źródła to już nic na ten temat nie powiedziałem. Znowu coś insynuujesz a potem to mnie się oberwie, że to niby ja nie umiem czytać ze zrozumieniem.

  „i mam tu lepszą wizję od twojej,”

  Moje jest „mojsze”. Nawet nie mam zamiaru z czymś takim polemizować.


  „NIEWINNIE LUB PRZYPADKOWO, NP. WSKUTEK BOMBARDOWAŃ,”

  Niewinnie i przypadkowo. Za chwilę się popłacze ze wzruszenia normalnie. Chyba tak samo niewinne i przypadkowe jak ta prowokacja z radiostacją w Gliwicach, oczywiście bez wiedzy najwyższych władz III Rzeszy. Tak samo jak bombardowanie obiektów cywilnych – i to już w pierwszych dniach wojny czy ostrzeliwanie cywili uciekających z miast przez samoloty myśliwskie.

  „NADUŻYĆ POJEDYNCZYCH NIEMIECKICH FUNKCJONARIUSZY”

  W pojedynkę się skrzyknęli w całą armię. Tak. Obozy pracy pewnie też powstały w wyniku tych samych zbiegów okoliczności.

  „JEŚLI TYLKO OBJĘCI NIMI LUDZIE BYLI RASOWO WARTOŚCIOWI (a w większości byli tacy,”

  Strach się bać. Ciekawe w jaki sposób była sprawdzana wartościowość poszczególnych Polaków ? Chęcią bezwarunkowego posłuszeństwa wobec okupanta ?

  „Żałuję też polskich niezłomnych bohaterów, którzy zamiast pomóc obalać sowiecką tyranię, dali się zmanipulować różnym krótkowzrocznym narwańcom albo masonom z powstania warszawskiego,”

  Dawno już nie słyszałem tak paskudnych łgarstw. A o pakcie Ribbentrop-Mołotow Pan słyszałeś czy nie chciałeś wspominać z wymuszonej grzeczności wobec Niemców ? To właśnie był finalny efekt wieloletniej współpracy pomiędzy Nad-ludźmi z III Rzeszy a żydobolszewią, podludźmi z ZSRR, która sobie trwała w najlepsze przez wiele lat.
  Dogadali się, że od wschodu wejdzie ta sowiecka tyrania a nazistowska z zachodu i żadna nie będzie sobie przeszkadzać w brudnej robocie, którą będzie trzeba wykonać. A wręcz przeciwnie. Tych obrazków, gdzie naziści i sowieci sobie nawzajem salutują i wspólnie doglądają swoich wojsk na zdobytych polskich ziemiach nie da się zakłamać.
  >http://www.youtube.com/watch?v=2Bp3y7GGH1I
  Tak walczyli nadludzie z Niemiec z sowiecką tyranią. Żałosne.
  Oczywiście, dla ciebie Polak, który broni się przed agresorem nie stroniącym nawet od obrzucania kilkuset kilogramowymi bombami obiektów cywilnych jest „krótkowzrocznym narwańcem”. Nie chce mi się nawet tego komentować.

  „Czy jak ci brat w bójce złamie rękę, to już zawsze będziesz go nienawidził?”

  To nie są moi bracia, ludzie, którzy razem z bolszewikami mordują, kradną i gwałcą. Ja bym ich poczęstował kulą albo dostać w łeb. Może ty byś ich pocałował w tyłek i biegał w podskokach, ale ja nie mam zamiaru.

  Nie wciskaj też kitu, że bycie sędzia we własnej sprawie i otrąbywanie własnych bramek jest zachowaniem nad wyraz męskim i poważnym. To jest dobre, ale najwyżej w dyskusji na szkolnym podwórku albo w programie w TVNie z pożal się premierem.

  A w moim poście, którego domagałem się modyfikacji (a domagałem się jej, bo on cały czas wisiał „do moderacji” przez admina, więc nie widziałem problemu, aby jawnie zażądać jego zmiany i upublicznić jego nową treść do wglądu dla wszystkich) nie było nic coby mi urągało. Zdanie w nim zawarte nadal podtrzymuje. Chcesz to się nim częstuj. To nie jest żadna tajemnica wojskowa jak te porozumienia Sowietów z Niemcami ponad głowami Polaków.

  PS. Nie liczę, że admin zamknie ci usta. Ja zgłaszałem wcześniej tylko potrzebę moderacji mojego posta. Co ty do jasnej anielki tutaj insynuujesz ?

 127. Griszka said

  Zapomniałem, że nick niektórych nadludzi dyskutujących na tym forum jest na cenzurowanym.

 128. Zdziwiony said

  No i co Panie Marucha?

  Dlaczego Marucha? I w ogóle niby co ma być? – admin

  PAPIEŻ POSTANOWIŁ ZREZYGNOWAĆ

  – Papież Benedykt XVI poinformował, że zakończy pontyfikat 28 lutego o godz. 20. Wówczas rozpocznie się okres sede vacante – powiedział w poniedziałek rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi. Jako pierwsza informację podała włoska agencja ANSA.

  Papież Benedykt XVI (fot. PAP/EPA/SAMANTHA ZUCCHI INSIDEFOTO)
  Podziel się: Share on email Share on facebookShare on wykopShare on twitterShare on naszaklasaMore Sharing ServicesWięcej
  W kwietniu papież Benedykt XVI skończy 86 lat.

  Papież ogłosił swoją decyzję po łacinie podczas konsystorz poświęcony kanonizacji męczenników z Otranto.

  – To grom z jasnego nieba – miał powiedzieć dziekan Kolegium Kardynalskiego kardynał Angelo Sodano. Jego słowa cytuje dziennik „Corriere della sera”.

  Benedykt XVI wyjaśnił, jak podaje „Corriere della sera”, że poczuł olbrzymi ciężar swojego pontyfikatu i nie ma już sił, by wypełniać obowiązki. Benedykt XVI wyjaśnił, że długo rozważał tę decyzję i podjął ją dla dobra Kościoła.

  Benedykt XVI urodził się 16 kwietnia 1927 roku. Został wybrany na papieża przez konklawe 19 kwietnia 2005, po śmierci Jana Pawła II.

  http://tvp.info/informacje/swiat/papiez-abdykuje/10050140

 129. Griszka said

  A to nie jest kaczka dziennikarska ?

 130. 166 bojkot TVN said

  Od półtorej godziny media mają nowy temat do ciągłego wałkowania: ABDYKACJA PAPIEŻA BENEDYKTA XVI
  http://fakty.interia.pl/religia/news/papiez-benedykt-xvi-abdykuje,1891746,5930

 131. GM said

  Dzień dobry,
  Szanowni Państwo, uprzejmie donoszę,że Ojciec Święty Benedykt XVI, czy jak kto woli antypapież Józef Ratzinger, abdykuje. Nadchodzi Petrus Romanus?

 132. 166 bojkot TVN said

  Wiadomość przerażająca http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8603&Itemid=55

  „słupy”

  Oba województwa nadbałtyckie mają nieco zróżnicowaną specyfikę, ale podstawowy problem jest ten sam – „słupy”, czyli ludzi, wykupujących już teraz ziemię na rzecz właścicieli z zachodu Europy…

  W. P.: Najbardziej to widać na obszarze byłego województwa szczecińskiego. Tu już niektóre gminy prawie w całości wykupiono, bo zostały duże gospodarstwa i bardzo dużo PRG-ów a polskie spółki z kapitałem niemieckim je przejęły. Możemy być pewni, iż po roku 2016 w naszych gminach 80% ziemi będzie już w obcych rękach. Decydować o rolnictwie będą Niemcy, bo niemal cała ziemia stanie się ich własnością!

  Po drodze mijaliśmy młyn w Stoisławiu. To, co z nim zrobiono jest tworzeniem fikcji, bo okazało się, że jedna spółka Skarbu Państwa kupiła – gdyż rolnicy nie zdążyli zebrać odpowiedniego wadium – inną spółkę Skarbu Państwa! Na zdrowy rozum trudno znaleźć przyczynę takiego zachowania… Poza wykazaniem jakiejś pozornej działalności, w sytuacji tego młyna nie zmienia się nic…

  W. P.: Można powiedzieć, że minister Budzanowski specjalnie to zrobił – dał nam krótki termin na zebranie pieniędzy – wiedząc, że nie zdążymy ich zebrać, bo w rolnictwie nie jest tak fajnie i różowo, jak się wydaje. Jest ciężko, choć był ostatnio dobry rok i poprzedni, ale rolnicy mają jeszcze sporo ziemi do wykupienia, weszli w programy modernizacyjne, są zadłużeni i nie stać ich, by wyłożyć furę pieniędzy na wczoraj, bo akurat minister Budzanowski chciał z nas zedrzeć skórę! Od początku zresztą nie wiedział, ile za zakład wziąć. Stoisław był wyceniony (wartość księgowa, 70% akcji) na 24 miliony złotych. Natomiast od nas minister chciał… 70 milionów !!! Jeszcze w poprzednich rozdaniach, gdzie nie trzeba było wadium wpłacać, bo potrzebna była na razie tylko oferta, minister windował, windował, wciąż za mało mu było, aż wyszło 70 milionów złotych.
  (…)

  To znaczy, że Polacy nie będą mieli tam nic do powiedzenia, a wojsko, będzie musiało słuchać innych tego co teraz jest premierem, lub innych wnuków wermachtowców.
  Jeśli ta zaraza rozlezie się na całą Polskę, a praktyka dowodzi, że rozłazi się systematycznie – to za 5 lat NAS NIE BĘDZIE!!!!!
  Jak to zatrzymać?
  Jak zmusić instytucje państwowe do reakcji, kiedy nawet sejm, zamiast postawić przed trybunałem stanu winnych w sprawie więzień CIA, tworzy ustawę o dopuszczeniu obcych służb do działań na terenie Polski????
  Ciekawe ile jest latarni na trakcie królewskim i czy wystarczy, żeby powywieszać zdrajców, którzy teraz zasiadają w sejmie, senacie, rządzie i pałacu prezydenckim? Im się cały czas zdaje, że są i pozostaną bezkarni jak Jaruzel.

 133. Griszka said

  Ja tam czekam na oficjalne potwierdzenie tego przez Watykan, bo już nie takie rewelacje sprzedawali w „obiektywnych mediach”.

 134. Griszka said

  „wielbicieli żydostwa absolutnie NIE ŻAŁUJĘ”

  A propos. Czy Hitlera, który tolerował w swojej armii kilkaset tysięcy żydów, w tym wysokich rangą oficerów i generałów też należy zaliczyć w poczet „miłośników brudasów”, „wielbicieli żydostwa” ? Mam taki dylemat moralny, czy nie nazwać tutaj Adolfa dwulicowym, gotowym do działań wbrew swojemu lukrowanemu propagandowemu wizerunkowi, karierowiczem ?

 135. Rysio said

  Gosc Po Raz Pierwszy – proszę się nie czepiać kaprala Griszki, biedny chłopak przeżył traumę – był w wojsku.

  🙂

 136. 166 bojkot TVN said

  135/Griszka
  Jest relacja z Watykanu. Oficjalna. TVP-Info
  Papież zapowiedział abdykację 28.02.2013 roku

  Tymczasem są wieści nieprawdopodobne. To większa sensacja niż abdykacja papieża: Agnieszka Holland zawiodła się na PO i Tusku, chce razem z córką lesbija wyjechać z Polski. To jest prawdziwa bomba!
  Bo o ile abdykacji papieża każdy może się spodziewać, bo przecież to stary schorowany człowiek, o tyle zmiana poglądów pani Holland to już ho ho nie byle co. Szczególnie po tym jak aktywnie popierała PO szydząc z poprzedniego rządu i prezydenta.
  Walczyła z rządem „oszołomów” wybrała rząd oszustów i zdrajców.

 137. 166 bojkot TVN said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/agnieszka-holland-glosowalam-na-po-czuje-sie-oszuk,1,5417289,wiadomosc.html

 138. Griszka said

  @137
  Rysiek, burku, tutaj też przychodzisz znaczyć teren ? Wielu księży było w wojsku i jakoś wyszli bez szwanku, ale odważny inaczej napinacz internetowy boi się głośno o tym powiedzieć, bo by spalił kiepski dowcip.

 139. Rysio said

  Griszka, miau!

  PS I co przyjemnie ci kocie?

 140. Rysio said

  „…..Wielu księży było w wojsku…..”

  Zapewne na ochotnika.

  🙂

 141. Rysio said

  Jak to mówiono o wojsku – dwa lata wyrwane z życiorysu.

 142. Griszka said

  @141
  Rysiek, kundleku. Wczoraj wyszedłeś z buszu do ludzi, że się głupio pytasz ? Może w tej twojej dziczy, w której egzystowałeś, obsmarowywanie kogoś stanowi dla niego wielki zaszczyt i przyjemność, ale nie tutaj, w normalnym społeczeństwie.

 143. Griszka said

  @142
  A kto ci powiedział baranie, że to był wolontariat ? A może ich jeszcze odmóżdżyli pajacu i nauczyli kradzieży ? Albo mordowania cywili na rozkaz Jaruzela przyuczyli ? No, śmiało Rysiek, ich też obrzuć pomyjami, bo w końcu bycie kundelkiem, plotkarą niezdolną do uczciwej dyskusji, zobowiązuje 🙂

 144. Franek franca said

  Sorki że się wtrącam w wasze tarcia jak pies,
  Ale ja też lubię klimaty White Power i NS.
  Tak więc nerwowi wielbiciele murzynów,
  Co popierają tych małpich synów,
  Jak tylko język angielski znają,
  To niechaj kupią i poczytają,
  A kto swój czas poświęcić raczy,
  Niechaj starannie to [b]przetłumaczy[/b]
  I nim skrzykniecie się: „co on plecie?”,
  To link wam zapodaję w Internecie:
  http://www.amazon.co.uk/Bell-Curve-Intelligence-Structure-Paperbacks/dp/0684824299
  Folksdojczów także będzie uciecha,
  Bo odnalazłem tę pracę Czecha:

  Click to access


  I tylko o jedno wszystkich tu proszę:
  O więcej szacunku dla Polonii wnoszę,
  Bo choć to naród jest skatoliczony,
  To silny w boju i duchem niezłomny.

 145. Brat Dioskur said

  Mainstream pieje z zachwytu nad lupem jaki mial przywiezc Tusek z Brukseli a tutaj zupelna cisza,no wiec bede musial ja przelamac.Wiadomo ,ze budzet Eurokolchozu spadl ponizej biliona € i wynosi €960 mld ,a wiec o €40 mld mniej niz zakladano,ale okazuje sie wszyscy klienci …zarobili!No bo zelazne jadro czyli Fancja ,niemcy ,Uk i Beneluks musialy zarobic ,ale co z reszta plebsu a szczegolnie bylymi demoludami ,ktore jesli chodzi o laski komisarzy ,wleka sie w kolchozowym ogonie. Holandia wywalczyla €1 mld znizki haraczu,zwanego skladka czlonkowska i placi obecnie dokladnie €1mld/rocznie ,natomiast Polska odprowadza skromne €4mld/rocznie.Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt,ze PKB Holandii wynosi €251 mld a Polski ….€90mld.Zachwytom koniec!

 146. Marucha said

  Re 138:
  Pani Holland, jakiej by partii nie przyklaskiwała, jest przede wszystkim Żydówką. Dalsze wyjaśnienia są zbędne.

 147. Maciej said

  Wypadki lotnicze, samobójstwa zupełnie jak w Polsce tylko miejsce inne:

  http://www.psz.pl/tekst-43254/W-Kazachstanie-nie-zyje-kolejny-wysoki-ranga-oficer-Sluzby-Granicznej

 148. Zbyszko said

  Miażdżący każdego zdrowego na umyśle, nie tylko Polaka, artykuł…:
  http://poloniae.nowyekran.pl/post/87688,katyn-to-mord-rytualny

 149. Wandaluzja said

  http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_w_usa/news/koniec-wyscigu,1889934

  KONIEC WYŚCIGU
  Sobota, 9 lutego (07:00) Aktualizacja: Sobota, 9 lutego (14:34)

  Nie pomogą zaklęcia ani retoryczne figury. Polska będzie wlekła się na szarym końcu w peletonie uprzemysłowionych państw świata. Raport OECD: „Looking to 2060: A global vision of long-term growth” nie pozostawia złudzeń ani co do pozycji Polski, ani Europy.

 150. Jerzy said

  XXXII Rocznica: Porozumień Rzeszowsko-Ustrzyckich
  http://gazetawarszawska.com/2013/02/08/xxxii-rocznica-porozumien-rzeszowsko-ustrzyckich/#comments

 151. Zerohero said

  W kwestii badań naukowych nad IQ. Nie wiem po co ta kłotnia skoro namiary są nawet na wikipedii.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Nations_and_intelligence

  To tylko prosty test rozwiązywany jendorazowo przez reprezentatywną grupę osób + niezbyt kosztowny nadzór naukowy (statystyk, psycholog). Banał łatwy do powtórzenia i zweryfikowania. Proszę porównać to z badaniem wpływu spożywania substancji X na populację Y w okresie 20 lat – gdzie koszt badania jest znaczny, a wynik czasem niejednoznaczny – skutek-przyczyna trudna do wyłapania itd.

  Jedyny problem to wydźwięk badań w krajach gdzie zaplanowano stopniowe wygaszenie populacji rasy białej poprzez jej mieszanie z ludami wychodzącymi w testach IQ zdecydowanie źle. W takich krajach temat różnic rasowych jest tabu i grozi różnego rodzaju sankcjami.

  Autorzy badań dodają czasem śmieszne dupochrony jakby z góry dyskredytując sens testów, np. zasłaniają się możliwymi „wpływami kulturowymi”. No cóż…dobry test wygląda tak:

  1, 4, 9, 16, 25, X

  Choć nieco trudniej. Tam nie pytają z tańców i prezydentów. Czy odgadnięcie X zależy od kultury? Ile pokoleń trzeba aby nasiąkąć cyframi?

  Proponuję przeczytać skądinąd ciekawy artykuł „Polska neokolonią”

  http://www.tygodniksolidarnosc.com/2011/12/5_pol.htm

  I zastanowić się czy profesor Witold Kieżun to faktycznie miłośnik Afryki czy też głęboko zakamuflowany naziol co by cyklonem B zagazował wszystko poza swoją rasów panów 😉

 152. Griszka said

  @153
  Wie Pan ja tylko zwróciłem uwagę na drobny aspekt zagadnienia.
  A co do tych badań, to nie ukrywam. Widzę gdzie są czerwone i żółte pola, same kraje trzeciego świata. Na IQ wpływa wiele czynników, także dostęp do nauki czy pożywienia. Nie ma konsensusu w nauce co do tego jak bardzo geny wpływają na inteligencję człowieka.
  Ja sam chciałbym zobaczyć za np. 10 może 20 lat – jeśli dożyję – jak wyglądają wyniki takich badań np. w takim Kongu po tym jak Chińczycy wyłożyli ciężkie pieniądze i pobudowali tym ludziom kilka uniwersytetów i liczne szkoły zamiast ich zwyczajnie okraść jak to Zachód ma zwyczaju..
  Niestety też nie wiem, dla których krajów te statystyki zostały zaktualizowane, bo dostęp do tego konkretnego artykułu jest płatny.

 153. @ Siggi i Wandaluzja:
  Krocze Białej Kobiety jest w pewnym sensie miejscem sakralnym, bo to tu dokonuje się Cud Przeistoczenia komórek w najwartościowsze Życie! Niestety, wiele naszych pań o tym zapomina, dopuszczając się satanicznej profanacji z genetycznymi ułomkami i czandalami. 😡

  @ Franek franca:
  Dziękuję za rzeczowe wsparcie, don Caudillin. 😉 Ładne wiersze waść piszesz. Chętnie z Panem pokoresponduję później na oostbaltisch@gmail.com, bo Gajówka to dla mnie tylko okazjonalny przystanek.

  @ Rysio luzak:
  Nie daj się, nie daj się! I jako znawca japonistyki odpowiedz mi na pytanie z działu o polskich osobliwych nazwiskach, które przeoczyłeś.

  @ Gruszka pietruszka:

  1. „Zmiana treści posta na następującą: …..” – linearnie oznacza „wywal tamto a wklej to” (w domyśle: „bo to słabe”). Nieporozumienie mogło wynikać stąd, że wisiały już dwa posty, z czego wcześniejszy miał tymczasowy, błędny nr 111, a trzeci był w ukryciu.

  2. Przy @136 dobrze wiesz, że miałem na myśli motłoch żydowski przeznaczony do utylizacji. Po 19 wiekach zatruwania Krwi, deratyzacja nie jest taka prosta, więc jeśli same szczury niszczą swój rodzaj to nic, tylko im przyklasnąć. A potem ewentualnie dobić.

  3. Byłeś kiedyś za granicą? Widziałeś jak się do siebie odnoszą, zachowują i jak są zorganizowani autochtoni germańscy np., a jak nasi? Polacy są potęgą religijną, acz wystarczy porównać OSIĄGNIĘCIA Zachodu a nasze. W Anglii co piąta Polka koci bachora brudasom. Spróbuj wreszcie porobić za granicą u Polaka a zrozumiesz, czemu sporadycznie używam formy polacken.

  4. Modlitwa za AH: przecież Kościół wyraźnie nakazuje „modlić się za żywych i umarłych”, tak czy nie? Nadto wskazuje gniew jako szósty grzech główny.

  5. Cyt.: „“Afrykański darwinizm podałem jako PRZYKŁAD Z ŻYCIA, a co do naukowych źródeł, to dwa już tobie wskazałem, lecz widocznie nie dotarło.”

  No nie dotarło, bo mnie przykłady z życia nie interesują.”

  NO I DALEJ EWIDENTNY BRAK ROZUMIENIA CZYTANEJ TREŚCI! I święte oburzenie na moje „niesłuszne” epitety. Jakoś taki np. Franek franca złapał moje słowa w lot, czego wojujący polakatolik nie potrafi i nawet nam tu gotowe linki zapodał.

  6. Cyt.: „Ciekawe w jaki sposób była sprawdzana wartościowość poszczególnych Polaków”
  Niemcy jak chcieli to mieli swoich ekspertów. Poza tym „koń jaki jest, każdy widzi” – Benedykt Chmielowski, „Ateny polskie”.

  7. Cyt. o Niemcach: „“Czy jak ci brat w bójce złamie rękę, to już zawsze będziesz go nienawidził?”

  To nie są moi bracia
  (sic!!!), ludzie, którzy razem z bolszewikami mordują, kradną i gwałcą.”
  a) Gwałty to akurat była domena dziczy z Bolszewii. Niemcy postępowali z kulturą, jak się dla nich było miłym.
  b) Znasz ty Gruszka jakąś humanitarną wojnę? Wskażesz choć jedną?!
  Próbowałem cię uświadomić, ale
  c) skoro odrzucasz naturalne Braterstwo Krwi, bo dla ciebie „braćmi” są jakieś negry smoliste, co w przerwie dzikich tańców i orgii modlą się do Jezusa, to jesteś typowy przyziemny, ograniczony polaczek, na którego szkoda wytapiać mojego czasu. Jedno tylko słusznie zauważyłeś: że wtrąciłem się z uwagi na eugenikę, i to jest twój „gol honorowy”.

  Summa summarum ergo – Bruner vs Grucha 5:1. Match is over!

 154. Wandaluzja said

  Leszek Żebrowski, MITY PRZECIWKO POLSCE – Żydzi, Polacy, Komunizm 1939-2012; Biblioteka „Naszej Polski” TOM II, Warszawa 2012

  W książce jest AMERYKAŃSKIE tłumaczenie wielkiej zagadki historycznej: CO SIĘ STAŁO Z SYŁANYMI MASOWO NA SYBERIĘ ŻYDAMI? Żydzi amerykańscy tłumaczyli, że Żydzi byli Najbardziej Prześladowaną mniejszością sowiecką, gdyż Żydów zesłano na Syberię DZIESIĘĆ RAZY WIĘCEJ NIŻ POLAKÓW.
  Warto się temu przyjrzeć: Wg danych sowieckich to w czasie okupacji wschodniej Polski przez Armię Czerwona w l. 1939-41 deportowano na Syberię i do Kazachstanu 300 tysięcy Polaków – co daje 3 miliony wysiedlonych na Syberię Żydów. Jednak według danych polskich, brytyjskich i amerykańskich to na Syberię deportowano wówczas milion siedemset tysięcy Polaków, co zwiększa ilość wysiedlonych na Syberię Żydów do 17 milionów. Rozróżniam tu Wysiedlonych od Deportowanych, gdyż Żydzi jechali na Syberię w kulturalnych pociągach natomiast Polacy w wagonach bydlęcych, mrąc z głodu i zimna.
  Nie było mądrego, który by powiedział CO SIĘ Z TYMI ŻYDAMI STAŁO? ale Leszek Żebrowski pisze, że Znalazł się Mędrzec Amerykański, który ogłosił, że ŻYDZI SYBERYJSKI ZOSTALI WYMORDOWANI PRZEZ POLSKIE NKWD. Ja tłumaczyłem zaś, że po ZAKATOWANIU na Syberii 7,5 milionów Polaków 12 milionów ogierków żydowskich ZAATAKOWAŁO AMERYKANKI.

 155. Marucha said

  Inteligentny biały człowiek nie będzie umiał znaleźć wody na pustyni.
  Nieinteligentny Aborygen zrobi to bez wielkiego trudu.

  Inteligencja ma wiele aspektów i trudno ją wcisnąć w jedne ramy. My mamy tendencję do wciskania jej w ramy naszej cywilizacji.

 156. Kar said

  ..Życie! Niestety, wiele naszych pań o tym zapomina, dopuszczając się satanicznej profanacji z genetycznymi ułomkami i czandalami. .

  co pan sugeruje: metalowy pas cnoty, czy zwykly kolek osinowy..

 157. Griszka said

  @155
  „1. “Zmiana treści posta na następującą: …..” – linearnie oznacza “wywal tamto a wklej to” (w domyśle: “bo to słabe”). Nieporozumienie mogło wynikać stąd, że wisiały już dwa posty, z czego wcześniejszy miał tymczasowy, błędny nr 111, a trzeci był w ukryciu.”

  Trzeci był w ukryciu, wisiał do moderacji, bo miotasz tak zajadłe antykatolickie i antypolskie teksty, że twój nick został ocenzurowany. I tak powinieneś podziękować Maruszę, że pozwala ci tu cokolwiek pisać.
  Stąd poprosiłem o zmianę posta. Zresztą nie powinno być żadnej dyskusji, ale jak zwykle nasz forumowy nadczłowiek musi się uczepić jakichś dupereli, bo obie wersje wiszą a ja wyraźnie powiedziałem, że nie odwołuje żadnego słowa z tych, które do tej pory wypowiedziałem.

  „2. Przy @136 dobrze wiesz, że miałem na myśli motłoch żydowski przeznaczony do utylizacji. Po 19 wiekach zatruwania Krwi, deratyzacja nie jest taka prosta, więc jeśli same szczury niszczą swój rodzaj to nic, tylko im przyklasnąć. A potem ewentualnie dobić.”

  I te szczury wpuszczasz aż na stołek generalski, dajesz im najwyższe państwowe odznaczenia, czy w ogóle umożliwiasz im przystąpienie do własnej armii w takiej ilości ? Przecież mogliby ewentualnie sabotować wszystkie działania ? Hitler miał pełną listę nazwisk. Sami się zresztą do niego zgłosili, więc mógł z tym łatwo zrobić porządek. ale możliwe, że jego rasizm był tylko na pokaz a zazwyczaj był pragmatyczny i nie oglądał się na jakieś religijne fanatyczne bajki.
  Nikt jakoś ich nie dobił 🙂 To jest niestety tak jak się wierzy w czyjś propagandowy wizerunek.

  „3. Spróbuj wreszcie porobić za granicą u Polaka a zrozumiesz, czemu sporadycznie używam formy polacken.”

  Ja używam formy polskojęzyczny, bo nie zwykłem pluć sobie samemu w twarz, pod wiatr. I nie zrozumiem. Spróbuj sobie tak Rosjanina wyzwać od kacapów, że nie kocha twojego Fuhrera a murzynowi udostępnia miejsce na uniwersytecie. Zobaczysz, pewnie też będziesz mógł liczyć na jego zrozumienie.

  „4. Modlitwa za AH: przecież Kościół wyraźnie nakazuje “modlić się za żywych i umarłych”, tak czy nie? Nadto wskazuje gniew jako szósty grzech główny.”

  Wyszarpałeś jakąś krótką formułkę z neta i nadal nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi. I nie nakazuje, doczytaj sobie dokładnie. Stosowne je to zrobić zaraz po śmierci tego człowieka. A za Hitlera modlił się cały czas ówczesny papież. Ja już ze swojej strony nie mam zamiaru wbijać się przed szereg.

  „5. Cyt.: ““Afrykański darwinizm podałem jako PRZYKŁAD Z ŻYCIA, a co do naukowych źródeł, to dwa już tobie wskazałem, lecz widocznie nie dotarło.”

  No nie dotarło, bo mnie przykłady z życia nie interesują.”
  NO I DALEJ EWIDENTNY BRAK ROZUMIENIA CZYTANEJ TREŚCI! I święte oburzenie na moje “niesłuszne” epitety. Jakoś taki np. Franek franca złapał moje słowa w lot, czego wojujący polakatolik nie potrafi i nawet nam tu gotowe linki zapodał.”

  Widzę, że rozmawiam z magicznym idiotą. Dyskusja już naprawdę zaczyna przypominać kopanie się z koniem. Podałeś mi PRZYKŁAD Z ŻYCIA a ja ci wyraźnie powiedziałem, że mnie on nie interesuje, że to jakaś mantra religijna, którą nijak można zweryfikować. Dla mnie jest to gadka nie na temat i wcinanie się w dyskusję z bajką o murzynach uciekających na drzewa..
  To też powiedziałem, że mnie interesują jedynie BADANIA NAUKOWE, do których można się odnieść. Wrzuciłeś ? Tak ? No, to nic już później nie marudziłem. Nie wiem ile raz mam się z tego tłumaczyć ?

  „6. Cyt.: “Ciekawe w jaki sposób była sprawdzana wartościowość poszczególnych Polaków”
  Niemcy jak chcieli to mieli swoich ekspertów. Poza tym “koń jaki jest, każdy widzi” – Benedykt Chmielowski, “Ateny polskie”.

  Była Volkslista. Zdrajcy i pachołki hitlerowskie same się wpisywały…

  „a) Gwałty to akurat była domena dziczy z Bolszewii. Niemcy postępowali z kulturą, jak się dla nich było miłym.”

  Czyli widocznie np. takie Warszawianki zostały „kulturalnie wydymane” przez oprawców niemieckich a potem grzecznie przed czołgiem je przepędzili, że zrobić z nich żywą tarczę.

  „b) Znasz ty Gruszka jakąś humanitarną wojnę? Wskażesz choć jedną?!”

  A kto im kazał ją wydawać ? Może ja ich zmusiłem, co ? To raz. Dwa. Takie dostali oficjalne rozkazy. Uderzać także na cele cywilne.
  Ja rozumiem,że mam ze szczęścia się popłakać, bo mnie wróg zaatakował na moim własnym terytorium ? Co innego ostrzeliwanie żołnierzy a co innego celowe, w ramach wydanych wytycznych, atakowanie wycofujących się cywili. Albo spędzanie ich w obozach pracy, aby tam pracowali w nieludzkich warunkach.

  „To nie są moi bracia (sic!!!)”

  Klasyka z hitlerowskiej pacynki: agresor, który zabija naszych rodaków jest jego bratem. I to zaznaczone zdziwienie, bezcenne.

  „bo dla ciebie “braćmi” są jakieś negry smoliste, co w przerwie dzikich tańców i orgii modlą się do Jezusa,”

  Pochrzaniło ci się folksdojczu chrześcijaństwo z pogaństwem. I to może też jest jakiś przykład z życia, z którym mam jeszcze dyskutować ? I prędzej moim bratem będzie taki murzyn niż jakiś Niemec, który biega razem z bolszewikiem po trupach moich rodaków.

  „na którego szkoda wytapiać mojego czasu. Jedno tylko słusznie zauważyłeś: że wtrąciłem się z uwagi na eugenikę, i to jest twój “gol honorowy”.”

  Bo reagujesz jak ten pies Pawłowa. Umieszczam w moich tekstach specjalnie różne dodatkowe smaczki, bo wiem czym was poszczuć. Chociaż trochę mnie teraz zawiodłeś. Myślałem, że chociaż odniesiesz się do tego paktu Ribbentrop-Mołotow, że przynajmniej mi coś odparujesz, że Hitler proponował udział w swoim szaleństwie wcześniej Beckowi, ale jak widać folksdojcze mają wolą ten temat po prostu omijać.

  A tego gola to możesz sobie sam dodatkowo odtrąbić skoro już jesteś w piaskownicy, Ja się nie bawię w taką dziecinadę, że sobie sam sędziuje.

 158. żyrafa said

  O, jakiś kumaty pisiak się trafił.
  http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/dzialacz_pis_dotacje_unijne_prowadza_do_katastrofy/72433

 159. żyrafa said

  Świetna analiza Ziemkiewicza co do “dobroczynnego wpływu” unijnych dotacji na rozwój Polski:
  http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/ziemkiewicz_polska_ma_z_uniodotacji_wiecej_szkody_niz_pozytku/72390

 160. Griszka said

  http://www.kontrowersje.net/maciej_stuhr_%E2%80%93_nie_wiem_czy_%C5%BCydowski_ale_na_pewno_pajac
  Maciej Stuhr – nie wiem czy żydowski, ale na pewno pajac

 161. zagrypiona said

  Agnieszka i Urszula Radwańskie, były lżone przez izraelskich kibiców, podczas meczu tenisa pomiędzy Polską i Izraelem. Żydowscy ekstremiści skandowali m.in. „katolickie suki”.

  Do zdarzenia doszło podczas meczu w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej. Izraelscy kibice łamiąc wszelkie kanony zachowania w trakcie zawodów tenisa, próbowali wytrącić z równowagi polski debel, skandując m.in. „katolickie suki”.

  Problemu nie zauważają media, informujące jedynie o „dziwnym” zachowaniu sióstr Radwańskich, które w trakcie pomeczowej konferencji, wyraźnie przygnębione, udzieliły zdawkowych odpowiedzi na pytania dziennikarzy, szybko opuszczając sale.

  MM

  http://narodowcy.net/izraelscy-kibice-lzyli-polskie-tenisistki/2013/02/12/


  PS. Jak długo jeszcze? 😐

 162. Griszka said

  @163
  A teraz wyobraźmy sobie sytuację odwrotną. Polak tak nazywa jedną z zawodniczek izraelskich. Łapankom na antysemitów w mediach nie byłoby końca a i pewnie najwyższe władze musiałyby przepraszać za krnąbrnych gojów.

 163. Zerohero said

  Re 157, Marucha

  Aborygen działa zgodnie z naturą i wody szuka prawie na takiej zasadzie jak zwierzęta (nie jest to insynuacja, że blisko mu do zwierząt – to kluczowa umiejętność, którą ludzie „cywilizowani” zatracili).

  Natomiast zbudować 20 metrów studnie w głąb, a potem kanał, a potem jakieś koło z przyczepionymi wiaderkami – do tego trzeba myślenia abstrakcyjnego. Tak budowali Persowie 3000 lat temu, Babilończycy, mieszkańcy Krety, Aztekowie, Majowie, Chińczycy. Nie ma innej możliwości by zbudować rolnictwo a potem założyć miasta. Nie da się tego zrobić siorpiąc breję z wykopanej dziury do której wcześniej naszczał Kangur.

  Założyciele RPA w ten sposób pozakładali miasta. Ludność murzyńska była wówczas bardzo nieliczna, bo przez tysiąclecia nie potrafiła dobrać się do podskórnych pokładów wody. Eksplozję demograficzną przeżyli dopiero niedawno i już Burów z RPA wykolegowali.

  Nawet teraz, w wielu regionach Afryki jest problem z wybudowaniem prozaicznej studni. Trudno to usprawiedliwić kolonializmem, niestabilnością itp. bo w innych częściach świata studnie budowano w każdym okresie – w czasie epidemii, wieloletnich wojen i najazdów Hunów. Trudno to usprawiedliwić głodem, bo np. rasa żólta chodziła permanentnie głodna, co się objawiło min. przeważnie niższym wzrostem. W Europie też przeważnie było głodno i chłodno. Było głodno, a ktoś budował zamki, mosty, ktoś prowadził obserwacje astronomiczne. Tylko biednym Afrykańczykom wiatr w oczy 🙂

 164. Zerohero said

  Z życia liberałów:

  Patri Friedman, wnusio Miltona Friedmana chce zbudować liberalny raj na ziemi. Kluczem ma być platforma zainstalowana na wodach międzynarodowych. Pomysł jest stary:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Seasteading

  Ale Friedman chce budować utopię. I to mi się podoba. Niech eksperymentują na sobie 🙂

  Friedman nie wyjaśnia jak chce utrzymać platformę, np. czy na remont zbierze…podatki czy zrobi dobrowolną zrzutę. Problem pewnie nie istnieje, bo kwestia remontu jeszcze nie wyszła, nawet platforma nie stoi. Państwo Fredmana zarabiać chce na „przewadze komparatywnej”, czytaj: pan teoretyk nie wie na czym zarabiać, ale jakoś to będzie.

 165. Griszka said

  >http://www.youtube.com/watch?v=2SD4ffNT74k

  Sharapowa też została wygwizdana kiedyś przez izraelskich kibiców, kulturalnych inaczej. Jak długo oglądam mecze tenisa tak praktycznie nie spotkałem się z takim prostackim i bezczelnym zachowaniem na kortach tenisowych, tam z reguły chodzą wyżyny społeczne. No, ale co kraj, to obyczaj.

 166. Maciejaszu said

  http://www.fronda.pl/a/poza-kosciolem-nie-ma-zbawienia,26074.html

 167. żyrafa said

  Siostry Radwańskie lżone przez kibiców Izraela podczas meczu tenisowego. Ciekawa analiza zachowania polskojęzycznych mediów w tej sprawie:
  http://chlodnyzolw.salon24.pl/486225,media-o-chamstwie-kibicow-izraela

 168. Griszka said

  @168
  „Zastrzeżenia budzi również doktryna, jakoby ten jedyny Kościół Chrystusowy realizował się w jakimś konkretnym – w tym oto i tylko w tym Kościele. Nie będę wskazywał palcem, gdzie dzisiaj ta doktryna bywa wyznawana.”

  Niech zgadnę. To pewnie ci źli lefebryści.

 169. Griszka said

  @169
  Próbowałem znaleźć ten materiał, bo żydki się zaklinają, że podczas meczu wszystko było cacuś. Szczególnie taki jeden jest aktywny na największym forum internetowym tenisa. Kłamie, że Radwańska sobie te epitety sama wymyśliła a za chwilę wprost mówi, że się zachowywała „jak dziwka, przez cały weekend”, bo nie chciała dawać autografów kwiatowi społeczeństwa izraelskiego. Judasze.
  Jedyne co znalazłem to jakieś pokawałkowane relacje z meczu na izraelskich serwisach internetowych. Oczywiście niczego się tam nie dopatrzysz coby odbiegało od normy. Żeby chociaż ktokolwiek zgrał cały ten mecz…

 170. 166 bojkot TVN said

  Jakby ktos miał jeszcze wątpliwości, ze rządzą nami PO-owsy debile polecam:
  http://superauto24.se.pl/auto-porady/minister-nowak-poluje-na-karetki-kierowcy-karetek-musza-placi-mandaty_305582.html

 171. 166 bojkot TVN said

  Takie cóś można znaleźć w sieci http://nowaewangelizacja.org/
  Czy kto wie dlaczego musi być nowa ewangelizacja? Co się stało dotychczasowej ewangelizacji, ze była/jest zła? CZy ludzie oderwani od rzeczywistości jak nasi posłowie, jak posłowie unijni, jak senatorzy, jak biskupi, mogą prowadzić jakąkolwiek ewangelizację?
  Czyżby ludzie jakoś się zmienili? nie, tylko ich przybyło.
  A na ten problem znaleźli rozwiązanie Niemcy od Kulturkampf za Hitlera i zaczęli realizować na masową skalę a o czym bł wczorajszy teatr telewizji:
  http://www.teatrtelewizji.tvp.pl/spektakle/artykul/ostateczne-rozwiazanie_5835300/

 172. 166 bojkot TVN said

 173. Wandaluzja said

  Marcin Piertraszewski, SZEF COLLOSEUM BYŁ OSZUSTEM – Józef Jęderuch skazany na 6 lat więzienia i 400 rtsiecy zł grzywny. Musi też zwrócić 54 mil zł. Wyrok jest prawomocny, Gazeta Wyborcza, 12 II 13, s. 7; Grażyna Zawadka, „BOHATEROWIE” AFERY COLLOSEUM SKAZANI – 6 lat więzienia i 720 tys zł grzywny oraz obowiązek naprawienie szkody w wysokości 54 mil zł – to ostateczna kara dla byłego właściciela Colloseum; Rzeczpospolita, 12 II 13, s. A11

  Wyrok sądu Apelacyjnego w Katowicach jest Złagodzeniem wyroku I instancji. Działalność grupy przestępczej Jędrucha naraziła Skarb Państwa na szkodę ok. miliarda zł strat Wymiernych.
  Ja zostałem USUNIĘTY z Ogólnopolskiego Forum Wynalazczego we Wrocławiu w 2001 r. po PROTEŚCIE Dyrektorów Colloseum, którzy wystąpili jako WŁAŚCICIELE mych wniosków patentowych, przy czym powiedziano mi, że jestem Drugim Zbigniewem Demidowem. Wobec tego następnego dnia rano rozesłałem Protesty z informacją, że młodszy brat Zbigniewa Sławomir mówił mi przy świadkach, że ich ojca wezwano do Ambasady Radzieckiej, gdzie oświadczono, że jest dysponentem tajnego konta szwajcarskiego na KILKASET milionów złotych rubli, co ten potwierdził informacją, że TO SĄ PIENIĄDZE CZORNOSOCINNE, po czym podpisał przedłożone mu dokumenty i po kilku tygodniach umarł. – Ja wiem, ile tych rubli było, ale chciałem żeby Doktor Zbigniew Demidow POWIEDZIAŁ TO.
  Następnego dnia po mym Proteście aresztowano przed świtem dyrektorów Colloseum a Jędruch uciekł do Afryki Południowej a potem odnaleziono go w Izraelu na podstawie listu do Leszka Millera jako Sponsora SLD – czyli że Komisarzem mych wniosków patentowych został z ramienia SLD. W Izraelu dostał azyl Wnuk Żydówki.
  Ponieważ pogodzono mnie z Dyrektorem Polskiego Forum Wynalazczego, Januszem Zaleskim, który otrzymał pieniądze na Forum od Edwarda Mazura z Chicago, który przywiózł czek renomowanego banku południowoafrykańskiego 100.000.000 $ na Instytut Technologiczny we Wrocławiu więc byłem na następnym Forum Wynalazczym, na którym była mowa, że Hilary Clinton uwolniła z domu wariatów wynalazcę Amerykańskiego Silnika Ekologicznego, który przesiedział tam 30 lat.
  Odpowiedziałem, że musieli go uwolnić, gdyż ten ASE jest Niekonkurencyjny wobec mego silnika spalinowo-parowego VDTW. Była tam również sprawa Dlaczego KGHM szuka miedzi w Kongu? skoro w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej są największe zasoby metali kolorowych w Europie, co stwierdzili już Niemcy, na co Asz pouczył mnie, że tych „komunistycznych złodziei” do Częstochowy NIE WPUSZCZĄ: Mogą tam jeździć, żeby się modlić – jak Kwaśniewski.
  W r. 2003 znowu zostałem WYRZUCONY z Forum Wynalazczego – tym razem na Protest ogierka holokaustycznego Prezydenta Buscha-Busha Juniora, który wystąpił jako WŁAŚCICIEL reaktora uranowego III generacji, kupionego we wrocławskiej Toshibie jako URSZULA SIPIŃSKA w r. 1977 za 10 miliardów $. Teraz jednak Czesi oferują reaktor IV generacji, który zakupiły Slowacja, Węgry, Bułgaria, Rumunia, Litwa, Rosja, Indie, Afryka Południowa i Brazylia.

 174. Siggi said

  ad.175.
  Wandaluzja,tem razem po przyjacielsku zauwaze,ze obracanie takimi ogromnymi srodkami w tym popularno-naukowym felietonie graniczy z duzym ryzykiem.No bo kraza tam miliardy $,jeszcze brakuje ,zeby byli ruble,juany,DM itd.Wyraznie widac jak to krazy w polskiej „gospodarce”i poczyta se(czytajo,czytajo-w ramach bialego W.) taki malo kumaty agent CBA,ABW,WSW,KPW i wpadno na genialny pomysl,zeby o 3:30 nad ranem zapukac do Wandaluzji drzwi we Wroclawiu i w pizamie(…o ile uzywa do spania ?) wyprowadzo z chaty moze nawet w kajdankach i duzym recznikiem na glowie. Skad on to wszystko wie?…Tak pytajo u nich.
  Tak mnie sie przedstawia taka wersja w ramach walki o…przejrzystosc… To moze byc dla hien redaktorskich temat na miare Szaber Gold,ktory sie skonczy niczym, ale smrodu narobia duzo,zeby wlasny zagluszyc.

  Co do sprawy modlenia sie w Czestochowie,to jak ja znam Olka(…a znam osobiscie i bdb.) to On nawet przezegnac sie nie potrafi,nie mowiac o tym,zeby wydukal z siebie „Zdrowas…”czy „Sklad apostolski”.Ja tam widzialem rozmodlonego dr Jospha Olexego,czym mnie nie wzruszyl a poirytowal. Z takich to zaden pozytek ani dla jednych ,ani dla drugich – wiadomo jakich?Joziu zaliczyl podobno jakies klasy w seminarium srednim i jako podatny na wiatry,tak sie ustawial jak wialo. A szkoda,bo jego nowosadeckie QI jest wysokie i nawet mu wrozyli ,ze gdyby utrzymal kawalerski stan i poswiecil sie dzielu duchowemu,to moze nawet by po biskupstwo siegnal,a tak pelnil wiele funkcji cywilnych lacznie z premierowstwem IIIRP.
  Pozdrawiam cieplo…

 175. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/36302-pies-pawlowa-pies-tuskola-tresura-leminga-faszysty?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

  Nazywanie faszystów Psami Pawłowa jest realizacją Testamentu Stalina: WŁADZĘ W POLSCE ODDAŁEM ŻYDOM, GDYŻ TYLKO ONI BĘDĄ JĄ SPRAWOWAĆ W MOJEJ INTENCJI. ONI NAUCZĄ POLACZKÓW SZACUNKU DLA ZWIĄZKU RADZIECKIEGO. Stalin miał dla Żydów Szacunek i Wdzięczność, np. za ZAKATOWANIE 7,5 milionów Polaków na Syberii, o czym była mowa na I Międzynarodowym Kongresie Oświęcimskim.
  Stalin uważał jednak za Największego Wroga nie Polaków a Faszystów – za ich Atak na tajnie konta szwajcarskie Kominternu, na które płacono dywidendę z folwarku żydowskiego, który nazywał się Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich. Dlatego Stalin ufał TYLKO HITLEROWI (Suworow) jako skrytemu wrogowi faszyzmu Keynesa i Paderewskiego. Stalin SKAZAŁ faszystów jako ANTYKOMINTERNOWCÓW na los Psów Pawłowa, co realizują Analfabeci Polityczni.
  Faszyzm był nacjonalizmem BEZ ANTYŻYDZIZMU, gdyż za Stolicę Kapitału Kryminalnego uważał tajne konta szwajcarskie Kominternu masonów-rabinów a każdy rabin jest synem Jezusa Chrystusa, bo innych nie ma.

 176. Nemo said

 177. Sowa said

  „Polska” „służba zdrowia”:
  http://demotywatory.pl/4049358/Polska-sluzba-zdrowia

 178. 166 bojkot TVN said

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/47059-znane-sa-nowe-miejsca-kazni-ofiar-zbrodni-katynskiej-na-ukrainie-to-odessa-dniepropietrowsk-i-niezyn
  Pomnik na zdjęciu, nieduży, skromny, wykonał jakiś geniusz

 179. 166 bojkot TVN said

  Niezależni eksperci prezentują swoje analizy dotyczące katastrofy Tu-154M
  http://www.blogpress.pl/node/15796

 180. 166 bojkot TVN said


 181. Zerohero said

  Re 181

  Widzę duży profesjonalizm organizacyjny. Macierewicz z (żydowksiego Komitetu Obrony Robotników) był prowadzącym, to w zasadzie PiS. PiS jak wiemy jest partią magdalenkową i okrągłostołową. A w zasadzie „patriotycznym” skrzydłem PO-PiS. Lech Kaczyński, Wałęsa, Komorowski – ci ludzie układu byli z Magdalenki.

  I teraz tak…

  – Ty Tusek rozwalaj gospodarkę, szykuj NWO, a my zorganizujemy coś by najaktywniejsza politycznie część społeczeństwa zajeła się tańcem wokół brzozy a frustrację kierowała na Ruskich z którymi się jeszcze policzymy, więc na END GAME może cały naród nam pomoże, będzie spora młócka z Chińczykami. – jak mi mówił rebe z Nowego Yorku.
  – dobra nasza. Sprawa się kręci. to debile. nawet tych kilku profesorów łyknęło temat he he
  – no co ty. niektórzy też są nasi 🙂

 182. 166 bojkot TVN said

  Ten rząd jest jednak nie do podrobienia.

  (….)
  Czas teraz napisać o najbardziej dochodowych połączeniach LOTu czyli połączeń transatlantyckich. Nowe samoloty typu Dreamliner są nadal uziemione z powodu usterki układu zasilania akumulatorów. Producent samolotu zapowiedział próbne loty nad terenami niezamieszkałymi, co można tłumaczyć tym, że do chwili obecnej nie została znaleziona przyczyna awarii układu zasilania. Loty próbne mają za zadanie zbadanie przyczyny w warunkach lotu samolotu, nie idzie inaczej tej decyzji producenta wytłumaczyć.

  Tutaj właśnie pojawia się główny problem. Prawnicy na zlecenie Zarządu LOTu analizują umowę serwisową z Boeingiem, mając nadzieję na potężne odszkodowanie ze strony producenta pokrywające straty na rynku połączeń lotniczych o dalekim zasięgu, oraz opłaty za postój polskiej maszyny na lotnisku O’Hare w Chicago. Rozważane jest przez nowy zarząd wypożyczenie maszyn o dalekim zasięgu od rosyjskiego przewoźnika Aerofłot na rejsy transatlantyckie.

  W sumie zarząd LOTu mógł to wymyślić we własnym gabinecie bez pomocy firm doradczych na zasadzie głowa pracuje to za to mi płacą 🙂
  (….)
  http://niepoprawni.pl/blog/5499/lot-na-kolanach

 183. Siggi said

  1 4 luty to dzien urodzin w 1936 roku Anny German,wielkiej piosenkarki,autorki tekstow piosenek,kompozytorki muzyki , Polki z wyboru,ktora nie kryla swej wdziecznosci Polsce za przygarniecie w 1946r jej babci,jej matki i samej Anny wowczas 8-latki.Cale swoje zycie az do smierci 26 sierpnia 1982r. pieknym spiewem dziekowala Polsce i Polakom za stworzenie im bezpiecznego domu i danie warunkow do normalnego zycia.Matka Anny ,Irma Berner-Martens Holenderka z Kubania byla do emerytury nauczycielem akademickim we Wroclawiu ,gdzie uczyla niemieckiego i rosyjskiego studentow uniwersytetu i uczelni rolniczej.Ojciec Anny,Eugeniusz German ur.w Lodzi byl spolszczonym Niemcem.

  Zachecam do posluchania:
  http://www.youtube.com/watch?v=QcrtdkdY5Mg

  http://www.youtube.com/watch?v=OtbTc-DzOt4

  Takze 14 lutego obchodzi urodziny wielka amerykanska spiewaczka operowa ,uznawana za krolowa sceny operowej Ameryki pani Renee Fleming – sopran,(ur.1959r).
  W maju 2011 roku wystapila z goscinnym koncertem w Warszawie.
  Przepiekny trzy oktawowy glos -sopran liryczny , takze z latwoscia spiewa koloratura i kontraltem.Gruntownie wyksztalcona,ma za soba m.in. studia wokalne w Niemczech,przebogaty repertuar od wczesnego baroku do wspolczesnych dziel wokalnych, w tym takze klasyczny jazz.
  Jest prof.uczy studentow wokalistyki operowej.
  Elegancka pani o ujmujacej aparycji i niebywalym poczuciu humoru.Mialem przyjemnosc i honor spotkac pania R.Fleming w marcu 2012 r. w Operze w San Diego i utrwalic to na wspolnej fotografii.
  Zachecam do posluchania:

  http://www.youtube.com/watch?v=KT_prP_MNaQ

  http://www.youtube.com/watch?v=Km1b1yZB5rY

 184. Wandaluzja said

  Focus EXTRA, Nr 1, styczeń-marzec 2013, s, 63

  W prospekcie nowości technicznych są dwa okna interesujące nas: CO ZASTĄPI HUMMERA? Ze zdjęciem tradycyjnej półciężarówki wojskowej z dwułopatowym WIRNIEKIEM nad dachem i turbiną odpychową nad bagażnikiem, będącą równocześnie Sterem. Jak mi wiadomo to tylne śmigło odpychowe jako STER to wprowadziłem ja więc mogę sobie gratulować, że zrobiło ono TAKĄ KARIERĘ.
  Aż się nie chce wierzyć, żeby US Army zajmowało się TAK PRYMITYWNĄ modernizacją Hummera, o czym mówi II okno. Jest tam Jedyne jakie udało się zdobyć zdjęcie Boeinga Vertela XCH-62. Jest to jakby GRUSZKOWATY Cepelin na 2 długich przednich Nogach, że ostrym zaczernionym ogonem jedzie po ziemi? Opis mówi, że ma 2 dwułopatowe śmigła – których nie widać – i 3 silniki, przy ładowności 22 ton. XCH-62 został jednak wycofany z produkcji z powodu niestosowności silników, ale utrzymanie Tajności świadczy o Modernizacji.
  Mi się jednak zdaje, że ten XCH-62 50 mój Aerobus, z 2 silnikami przednimi i jednym tylnym – żeby po uszkodzeniu steru Odpychowego można było wylądować na wirniku przednim. Saddam Husain zlecił Swissairowi reformę reformę bliskowschodniego rynku lotniczego na mojej technice lotniczej przeznaczając na to sto miliardów $, które Swissair przeznaczył dla Antonowa w Dniepropietrowsku. Lufthansa strąciła jednak 2 Swissairy nad Atlantykiem – z 450 pasażerami – a Kanclerz Schroeder przeniósł te pieniądze z Kijowa do Pekinu, za co Jasir Arafat zapłacił głową.
  Ponieważ obrona Tajwanu bez tej techniki jest NIEMOŻLIWA więc Japonia ogłaszając protektorat nad Tajwanem musiała zrównoważyć Kitany Nipponami. Kitany są produkowane w wersji SKRZYDŁOWEJ, ale mogą być przemontowane WIRNIKOWO dla inwazji Tajwanu czy Syberii w ciągu nocy. Są bardzo szybkie i mogą lądować w KAŻDYCH WARUNKACH I KAŻDUM MIEJSCU.
  Chiny i Japonia produkują je na Prawie Wojennym, ale Korea Południowa postanowiła ich puścić z Torbami produkcją Aerobusa NIE na Prawie Wojennym, co daje możliwość reformy awiacji światowej – wobec czego USA będą musiały uderzyć na Koreę Południową z Korei Północnej.

 185. Wszyscy zgadzają się w tym, jak należy postępować gdybyśmy żyli w suwerennym i rządzonym przez Polaków kraju. Na NE przedstawiłem dziś swój program narodowy i pewnie większość gości Gajówki też by się z nim zgodziła. Pytanie jednak: kto ma na tyle siły i odwagi go ZREALIZOWAĆ?!
  http://xx.nowyekran.pl/post/87881,co-zniszczone-ludzka-reka-inna-reka-naprawi

  Pozdrawiam

 186. 166 bojkot TVN said

  Koniec ery Gudzowatego, paru „polityków SLD starci pracę i bezpieczną zatokę
  http://pluszak.nowyekran.pl/post/87871,aleksander-gudzowaty-nie-zyje

 187. Brat Dioskur said

  Znany juz z deportacji homofobow Amsterdam wymyslil nowe dziwadlo.Mianowicie urzednicy tego miasta nie moga poslugiwac sie slowami „autochton” i „alochton”.To drugie okreslenie odnosilo sie do obcojezycznych mniejszosci i najwyrazniej jakiemus gorliwemu wyznawcy Gramsiego slowo to sie nie spodobalo. Uczciwie trzeba jednak zauwazyc,ze niektorzy moderatorzy TV probowali ten pomysl wykpic ,tak wiec w przeciwienstwei do naszego rynku medialnego w Holandii nie ma jakiegos jedengo bata podajacego smagnieciem klucz z jakiego nalezy grac.

 188. Zerohero said

  Ostatni wpis Gudzowatego:

  http://gudzowaty.blog.onet.pl/2013/01/22/swiatowe-centrum-tolerancji-w-jerozolimie/

  Budowanie centrum tolerancji w kraju prowadzącym czystki etniczne, w mięście w którym goście rozsiedli się i wyrzucają gospodarzy…Biedaczek nie wiedział nawet, że grunt pod jego muzeum to arabski cmentarz. Ojoj 🙂

  Trzeba być strasznym skurwielem by to robić, by się mizdrzyć do zbrodniarzy, którzy nawiasem mówiąc za Polakami też nie przepadaja.

  Oto codzienność żydowskiej tolerancji, amerykańska dziewczyna zabita przez Żyda gdy stanęła między nim a palestyńskim domem wyznaczonym do wyburzania w Strefie Gazy.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Rachel_Corrie

  Niedawno oglądałem żydowskie forum gdzie śmiano się ze śmierci włoskiego aktywisty propalestyńskiego. Ponoć zabili go sami Palestyńczycy, ale radosne zachowanie forumowiczów i ostentacyjna nienawiść świadczyły, że to najpewniej jakieś arabskie zbiry na zlecenie Mossadu.

  I to są spece od tolerancji. Będą nas pouczać kogo MY mamy tolerować. Oni przecież nawet mają CENTRUM TOLERANCJI!

 189. Zerohero said

  Bojkotka. Gazowaty miał medal ADL, budował pomniki w Jerozolimie, a na Rosję regularnie pluł jadem. Więc nie tylko SLD będzie za nim tęsknić.

 190. 166 bojkot TVN said

  http://poloniae.nowyekran.pl/post/87887,izrael-wtargnal-czolgami-do-palestyny
  Ciekawe, czy to prawda? Nie może być! Trzeba by zapytać prof. Szewacha Weissa, bo on wie na pewno i na pewno wie dlaczego

 191. Griszka said

  http://www.presstv.ir/detail/2013/02/12/288518/syria-inflicts-heavy-losses-on-militants/

  Dobre wieści z Syrii. Dzicz wspierana przez NATO poniosła ciężkie starty w walkach z syryjskim wojskiem.

 192. Wandaluzja said

  http://naszeblogi.pl/36341-niemieckie-lapowki-dla-tuska-hamuja-rozwoj-polski?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi
  ***
  Nie ja jeden twierdziłem, że pieniądze dane Tuskowi w Brukseli są ŁAPÓWKĄ i premia za Likwidację Polski. Cytuję:
  http://niezalezna.pl/38256-szczerski-tylko-tusk-tak-naprawde-nic-nie-wywalczyl
  http://naszeblogi.pl/36221-300-mld-dla-blondynki?utm_source=niezalezna&utm_medium=glowna&utm_campaign=blogi

  Zgadzam się, że gdyby nie dano Tuskowi Jałmużny Greckiej to w Polsce byłby krach finansowy, rewolucja, wyjście Polski z Unii Europejskiej i upadek Unii – wobec czego właściciele tego folwarku Sowdepijskiego muszą gasić ten pożar.
  Jałmużnę Grecką to zafundowałem ja. Otóż akces Polski do UE został uświetniony wystawą WANDALOWIE – Strażnicy Bursztynowego Szlaku, pod protektoratem Prezydentów Polski i Niemiec. Wystawę organizowała fundacja Bodenwerder – siedziba Największego Łgarza w Historii a tak luksusowego Albumu wystaw to nie widziałem.
  BSz nie był nędzną ścieżką, ale Kanałem Przemysłowym, którym wieziono na północ węgiel cieszyński a na południe rudę szwedzką, który zniszczyli Hunowie razem z KOPIĄ Pałacu Ptolemeuszy w Koninie – najwspanialszym w historii – a ponieważ niemiecka historiografia na ten temat ANI ME, ANI BE ANI KUKURYKU to Grecy napadli na lotnisku berlińskim na przybyłego z zagranicy Prezydenta Koehlera, posadzili przy stole i Zmusili do podpisania rachunków na 140 miliardów E, co Pan Prezydent podpisał grzecznie i ogłosił Dymisję.
  Ponieważ fundusz prezydencki wynosi miliony E a nie grube miliardy więc była to kontrybucja za Unijny NAPAD na Wandalów.
  ***
  Mogę powiedzieć więcej – że to Odprawa Polskich Prostytutek, którym zabrano milion ton złota z satelitarnej detekcji za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej.
  Michalkiewicz powiedział: „Ale III Rzeczpospolita, założona przez generała Kiszczaka do spółki z gronem osób zaufanych, żadnym normalnym państwem nie jest. III Rzeczpospolita jest kolejną okupacyjną formą państwowości polskiej,”
  W związku z tym ja Przypomnę, że jeden z wywiadu wojskowego mówił mi, że wywiad wojskowy zrobił wszystko dla wyjaśnienia sprawy zabójstwa Popiełuszki – i wszystko wskazuje na Glempa. Wyśmiałem i powiedziałem, na czym to śledztwo ww polegało: Przyszedł Jaroszewicz do Kiszczaka i zapytał KTO KAZAŁ ZABIĆ POPIEŁUSZKĘ? na co Kiszczak GLEMP. – Glemp to mógł przenieść Rozkaz Zakatowanie Popierłuszki z katedry wrocławskiej do Kiszczaka, więc niech Jaruzelski, Kiszczak i Glemp oddadzą pieniądze z tajnych kont izraelskich ze Skarbu III Rzeszy za ZAKATOWANIE POPIEŁUSZKI.
  Hitler wydał dla SS Rozkaz: OBRZEZAĆ SIĘ I IŚĆ NA PODBÓJ PALESTYNY, ŻEBY PRZY POMOCY TAJNYCH KONT SZWAJCARSKICH PRZENIEŚĆ WŁADZĘ Z MOSKWY DO TEL AWIWU, czego realizacją było właśnie Zakatowanie Popieluszki, a to znaczy że III RP jest wypierdkiem z holokaustycznego haremu Boskiego Adolfa, więc niech Izrael odda pieniądze za Zakatowanie Polpiełuszki i powie, czy Tadeusz Mazowiecki był ruchany przez Boskiego Adolfa, czy nie był ruchany.
  Dziś umarł Gudziwaty – NAJBOGATSZY POLAK rankingowy, z majątkiem 3,5 miliarda zł. Otóż Frasyniuk i Labuda, którzy ukrywali się u kardynała Gulbinowicza, ogłosili jego majątek na 40 miliardów zł. Są to pieniądze ze Skarbu III Rzeszy za zakatowanie Popiełuszki.

 193. żyrafa said

  Prof. Rybiński o tym, że staliśmy się kafirami Europy. Mocny tekst i smutny:
  http://www.rybinski.eu/2013/02/polacy-kafirami-europy/

 194. Zerohero said

  Re Żyrafa

  Zaglądałem na blog Rybińskiego, przez pewien czas byłem jego…fanem. Troszkę niestety się pan profesor powtarza i na emocjonalnych ogólnikach poprzestaje. Notki daje wodolejne, lakoniczne, takie na „odwal się”, a przecież widać, że wie więcej i temat mógłby rozwinąć. Przeważnie są to tylko informacje nt. gdzie profesor udzielał wywiadu, gdzie można znaleźć jego artykuł. W końcu nabrałem podejrzeń, że blog służy głównie autopromocji. Czy słusznie? Rybiński , o ile się orientuje, kieruje funduszem obstawiającym załamanie gospodarcze, próbował równiez swych sił w polityce. Stąd narzekanie. Opozycja zawsze narzeka :). Głowę dam, że w NBP i Ernst & Young nie częstował swoich partnerów takimi frazesami jakimi częstuje czytelników.

  Mocne i dołujące wpisy na swoim blogu zamieszcza czasem A.Szcześniak. Gadania mało, ale jak zamieści tabelkę to już pozamiatane.

 195. 166 bojkot TVN said

  http://www.naszdziennik.pl/mysl-felieton/24000,z-midasem-po-polsce.html

  Czego się dotknął król Midas zamieniało się w złoto, nawet jedzenie, które miał w ustach …
  Za co zabiera się Tusk zamienia się prędzej lub później w aferę na wielkie pieniądze, długi, albo nicość jak stocznie.

 196. Easy Rider said

  Jeżeli ktoś jest zainteresowany sprawą Smoleńska, polecam najnowszy tekst inż. Krzysztofa Cierpisza, będący zawiadomieniem do prokuratury o popełnieniu przestępstwa porwania i zamordowania osób wchodzących w skład państwowej delegacji do Smoleńska:

  http://zamach.eu/130213/Untitled_1.html

  Zwięzła analiza, opisująca brak dowodów na wylot delegacji z Warszawy oraz inscenizację na lądowisku Siewiernyj.

 197. Wandaluzja said

  WSCHODNI RZYM BYŁ NIE W KRAKOWIE A BYDGOSZCZY

  http://forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?p=3320#3320

 198. Marucha said

  Komentowanie wyłączono.
  Kontynuacja tutaj:
  https://marucha.wordpress.com/2013/02/15/wolne-tematy-7-2013/

Sorry, the comment form is closed at this time.