Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Genitalizm

Posted by Marucha w dniu 2013-02-06 (Środa)

Do niedawna socjalizm swoje istnienie uzasadniał walką klas. Proletariat jednak przestał kupować tę ideologię – współczesny proletariusz woli kupować światowe produkty w realu i biedronce. Walka klas odeszła zatem do lamusa i została zastąpiona przez akademickich uczonych walką płci, zaś w jej obrębie powstał nurt, który na potrzeby chwili nazwę roboczo – genitalizmem.

Zacznijmy od tego, że Stwórca dał człowiekowi możliwość doświadczania wspaniałych doznań cielesnych. Seks jest czymś pięknym, rozkoszną ucztą dla ciała. Katolicyzm tak dalece uszanował decyzję Pana Boga – w zakresie ludzkiej płciowości – że stosunki seksualne podniósł do rangi sakramentu.

Tak. Kościół powiada nowożeńcom: kochajcie się, szanujcie, bądźcie sobie wierni, rozmnażajcie się i róbcie, co chcecie w łóżku, figlujcie na wszelkie sposoby, cieszcie się swoimi ciałami, również po to je macie. Nikomu nic do tego, co i jak będziecie robić w małżeńskim łożu.

I takie stanowisko jest piękne, spójne. Religia, którą wyznaję, stara się patrzeć przez palce na zdrady małżeńskie, z pobłażaniem, ostatecznie nikt nie jest wolny od pokus. Chociaż życzliwie upomina, karci, ale przecież bez większych sankcji, przypominając cały czas – masz żonę, masz męża. Na spółkowaniu, choć jest zajefajne, świat się nie kończy.

Inna optyka dominuje pośród tzw. artystów, celbrytów, zaawansowanych lewicowców i innych dewiantów oraz nieprzyjaciół rodu ludzkiego, a w szczególności jego białej odmiany. Oni posiadają chorobliwą potrzebę manifestowania swojej seksualności na każdym kroku i na wszystkich płaszczyznach życia prywatnego i zbiorowego. Dążą do tego, aby każda czynność seksualna bądź jej przejawy, była usankcjonowana prawnie i za pomocą terroru poprawności politycznej wymuszają na większości, pod rygorem odpowiedzialności karnej, nie tylko posłuszeństwo dla swoich zachcianek, ale także afirmację dla własnych żądań.

Opanowane nowomową genitalizmu mass media urabiają czytelnika, widza i słuchacza 24 godziny na dobę, przekonując, że większość racji nie ma, że jest zaściankowa, ksenofobiczna i faszystowska.

Po miesiącach, latach takiej indoktrynacji przeciętny obywatel wreszcie macha ręką i godzi się na dyktat rozwrzeszczanej garstki. Taka sama strategia panuje w szkolnictwie. Z roku na rok genitalizm opanowuje coraz to nowe przyczółki. Media, szkoła, moda, film, prawodawstwo.

Jesteśmy właśnie świadkami zażartych bojów, jakie rozgrywają się w instytucji gdzie stanowione ma być prawo. Sejm stał się miejscem szokujących wydarzeń. Oto bowiem instytucja, której zadaniem jest przede wszystkim ustanawianie skali podatku dla obywatela, stała się miejscem gorszących ekscesów w wykonaniu aktywistów genitalizmu – pederastów i transwestytów, mówiąc bez ogródek: ludzi z zaburzoną sferą behawioralną, pragnących podnieść własne parafilie do rangi normalności. Tak jakby od tego, że marginalna grupka dziwaków uprawia takie a nie inne fiku miku, miało zależeć, że PKB wzrośnie, natomiast bezrobocie spadnie. Na wicemarszałka Sejmu dziwacy wystawiają osobę, która znana jest jedynie z tego, że w wyniku okaleczania własnego ciała, udaje, że jest kimś innym, niż jest.

Zaiste… olbrzymi walor polityczny i zasługa dla państwa: dać obciąć sobie chuja [Wątpliwe, że owa kreatura tego dokonała… choć udaje, że tak jest – admin].

Polityka z roku na rok obniża się do poziomu genitaliów. Jeszcze tylko lekkie wahnięcie w tylne partie i znajdzie się, za sprawą dewiantów, w samej dupie.

Kacio
http://katonnajmlodszy.wordpress.com/

Jesteśmy świadkami rozplenienia się robactwa, na co pozwoliliśmy przez lekceważenie i zaniedbanie. Teraz robactwo uczy nas swojej robaczywej moralności i dyktuje nam swoje robaczywe prawa. A obecne w każdej epoce kurwy intelektualne opiewają robactwo, jego czyny, upodobania i rozmowy.
Admin.

Komentarzy 88 do “Genitalizm”

 1. Psiemislavius said

  „Tak. Kościół powiada nowożeńcom: kochajcie się, szanujcie, bądźcie sobie wierni, rozmnażajcie się i róbcie, co chcecie w łóżku, figlujcie na wszelkie sposoby, cieszcie się swoimi ciałami, również po to je macie. Nikomu nic do tego, co i jak będziecie robić w małżeńskim łożu.” – tak głosi zliberalizowany przez Jana Pawła II „Kościół” posoborowy.

  Kościół Katolicki zabrania figlowania na różne sposoby w łóżkach, bo seks to nie sport, ani zabawa.

 2. GM said

  Ad. 1. 100% racji. Z patrzeniem przez palce na zdradę małżeńską też się Sz.P. Kacio zapędził.

 3. Kronikarz said

  GM – czy GM nie zagalopował się ?

 4. Kronikarz said

 5. Edek Nożycoręki said

  Jeśli w tym kraju ktoś nie chodzi do burdelu, jest heteroseksualny a nawet ma ślub z partnerem/partnerką, jest przeciwny dewiacjom, narkotykom czy WOŚP, uważa, że TEN kraj powinien w swoich granicach być suwerenny i niepodległy, czy chce po prostu żyć normalnie, uznaje się go za skinheada, rasistę, homofoba i rycerza kkk. Każdy taki obywatel natychmiast zostaje poddany medialnemu praniu mózgu i w najlepszym przypadku, jeśli nikt go w międzyczasie o nic nie oskarży i nie zeszmaci, ani nie zamknie pod jakimkolwiek pozorem, musi bić się w piersi i wyjaśniać, że nie jest wielbłądem. Warszawa – Babilon ostatnich czasów,czyli nowa ‘polska bohaterka’?

 6. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 7. Kar said

  ladny malunek, ..wiernie oddana polska rozowa ch*ujnia

 8. myszka said

  Plany wprowadzenia globalnej religii
  http://efakta.w.interia.pl/bluebeam.html

 9. Mokotow said

  Scisorhead (tytul jednego z pierwszysch gniotow niejakiej Zabawnej Gorki):

  W linku ziejaca pogarda i nienawisc do Stolicy. Margines wyeksponowany i uznany za norme. Efekt konsekwentnej pracy urabiaczy opinii publicznej. Dziel i rzadz. Warszawiak nigdy sie z taka niechecia nie wyrazi o prowincji, owszem, bedzie jechal szesc godzin po rozmoklych drogach, zeby sobie tam pobyc. Jednak warszawiak skwituje jednym trafnym slowem brak klasy w swoim miescie.

 10. jowram said

  Miliony za cienki asfalt. Już wiemy, co ma przykryć Grodzka! [CZYM? ]

  [Umieszczam w dziale „Drogi wyjścia”. Nie przypadkowo: Należy przywrócić KARĘ ŚMIERCI – i już będzie lepiej… MD]

  niezalezna

  Kolejny odcinek afery drogowej. Okazuje się, że przy budowie dróg, nie tylko zawyżano wartość kontraktów, fałszowano również dokumentacje i w ten sposób zaniżano jakość nawierzchni dróg w całej Polsce. Portal forbes.pl publikuje kolejne stenogramy rozmów podsłuchanych przez ABW.

  Kontrakt za ponad 1 mld zł na budowę południowej obwodnicy Warszawy Puławska – Lotnisko – Marynarska wraz z dojazdem do Okęcia. Oto stenogram rozmowy dyrektora warszawskiej GDDKiA z członkiem zarządu TEERAG ASDAG firmy, która wygrała przetarg:

  Dyrektor GDDKiA: I teraz ci powiem jedną rzecz, że dzisiaj złapali Budimex na Wyszkowie (wartość kontraktu 120 mln zł, odchylenia od normy sięgały 28 proc. – od red.). Musimy być bardzo ostrożni!
  Członek zarządu TEERAG ASDAG: A mnie niech badają..
  Dyrektor GDDKiA: Wiesz na czym ich złapali?
  Członek zarządu TEERAG ASDAG: No?
  Dyrektor GDDKiA: Na grubościach i na nasiąkliwości.
  Członek zarządu TEERAG ASDAG: Betonu?
  Dyrektor GDDKiA: Nie, ścieralna nie była dowałkowana. I to jak! Wiesz co zrobili? Sprowadzili wóz strażacki, kazali im polać na drodze rozlać wodę i później wiercili próbki.
  Członek zarządu TEERAG ASDAG: To skurwys*** w dupę jeża.
  Dyrektor GDDKiA: Na moście w Wyszkowie.
  Członek zarządu TEERAG ASDAG: To nas złapią? Jak na tych mostach? No wygląda to źle jak się idzie, bo woda tam stoi, wychodzi na zewnątrz.
  Dyrektor GDDKiA: To wiemy. Tak, tak…
  Członek zarządu TEERAG ASDAG: Coś z tym trzeba zrobić. Albo zerwać, albo poczekać jak się rozsypie i wtedy wymienić. Wydłużyć gwarancję i 3 sezony od razu pokażą o co chodzi.

  Kolejny kontrakt o wartości 110,6 mln zł. Odcinek Siedlce – Kałuszyn Droga Krajowa nr 2. Okazuje się, że firmy które realizowały budowę odcinka tej drogi wiedziały o planowanej kontroli GDDKiA.

  Kierownik: No panie dyrektorze, źle wyszło z tymi próbkami, no, wyszło nam za mało asfaltu. Ja byłem na 100 proc. że to są dobre próbki, bo przebadaliśmy jedną i wyszło nam dobrze. Oddaliśmy to na Korkową (laboratorium GDDKiA mieści się na ulicy Korkowej w Warszawie – od red.).Próbowałem z nimi rozmawiać ale oni wszystkich obdzwonili dookoła.
  Prezes PBDiM: Zamiast wziąć próbki pobrać sobie samemu…
  Kierownik: Podmieniliśmy te próbki z nadzoru które były. Na wszelki wypadek. I tak podmieniliśmy, że też wyszło, że za mało asfaltu znowu na tej dwójce.

  Prezes PBDiM nie zwleka i dzwoni do znajomego inspektora z laboratorium na Korkowej – relacjonuje przebieg rozmowy portal forbes.pl

  Prezes PBDiM: Mam taką sprawę, złe próbki dali do badania. No nie takie próbki dali, no po prostu, które są nie z dwójki.
  Inspektor GDDKiA: To musicie pismo wysłać wyjaśniające. Bo gdzie te zaniżone asfalty są?
  Prezes PBDiM: No, nie z tej drogi wzięli.
  Inspektor GDDKiA: Słuchaj, wszystko odkręcimy. Chyba nigdy nie było przypadku, że coś nie chciałem pomóc?
  Prezes PBDiM: Nie. Zgadza się.
  Inspektor GDDKiA: No. To, żebyście napisali dobrze.

  Kolejny stenogram tym razem z kontraktu o wartości 146 mln zł. Rozmowa dotyczy przebudowy Drogi Krajowej nr 2 na odcinku obwodnicy Białej Podlaskiej.

  Dyrektor GDDKiA: Dzisiaj mamy coś takiego, że mam badania kieleckie, które mówią tam o 220 tysiącach metrów kwadratowych, które są niewłaściwe i badania lubelskie które mówią o 40 tysiącach. (…) Komisja wpisuje, że przyjmuję warunki lubelskie jako ostateczne! Na 400 metrach proponujecie wymianę tej konstrukcji nawierzchni szorstkiej. Jeżeli jest OK – klasnę wam wszystko i już. Albo wprowadzić ograniczenia do 100 km, potrącić za te 40 tysięcy metrów. To wszystko, no!
  Dobra. Na razie. Będę musiał skończyć z tobą rozmowę. Mamy na to czas powolutku.

  Trzy godziny potem członek zarządu Mostostalu-Warszawa dzwoni do swojego pracownika, żeby się dowiedzieć czy wszystko w porządku.

  Członek zarządu Mostostalu-Warszawa: Jak się te rozmowy zakończyły?
  Pracownik Mostostalu-Warszawa: Ustaliliśmy ostatecznie, że oni zlecą do Instytutu Badawczego Dróg i Mostów ponowne badanie szorstkości tych odcinków, żeby sprawdzić czy ten wynik ostatni jest najkorzystniejszy, a przy którym droga hamowania jest prawidłowa! Czyli pomimo to, że ten wskaźnik szorstkości nie jest taki, jak podany jest w specyfikacji, to daje to możliwość jak gdyby bezpiecznego korzystania z tej drogi. Bez potrzeby stawiania znaków ograniczających prędkość (…).

 11. biscoter said

  Z tego co czytałem to Poseł Grodzkie ma penisa, ponieważ nie chciał odbierać sobie przyjemności seksualnej (sztuczna dziurka tego nie zapewni…)

 12. Mary said

  ach , jaka ona piekna na tym obrazku – Pierwsza Dziewica Rzeczpospolitej. Panowie – na co czekacie? umowcie sie na randke.

 13. Jacek said

  Nalezy zawsze pamietac ze za calym tym zdziczeniem i zwyrodnieniem stoja ludzie z cywilizacji zydowskiej.

 14. Tralala said

  „Raport, ktory ma zostać przyjęty do końca roku przez Parlament Europejski narzuci uznanie „małżeństwa” tej samej płci we wszystkich krajach, w całej Unii Europejskiej, powiedział Nigel Farage, członek parlamentu Europejska i lider brytyjskiej UKIP (United Kingdom Independence Party), …”

  A jesli jakies panstwo nie „nadazy” z wprowadzeniem tego prawa, bedzie musialo uznac slub zawarty w innym panstwie europejskim.

 15. RomanK said

  „Uznanie” za malzenstwo czegokolwiek oprocz malzenstwa jest niczym innym tylko legalna likwidacja Instytucji Malzenstwa!

  Dziwi mnie milczenie, bo mamranie pod nosem nie jest glosem….. Kosciola Katolickiego w Polsce!!!!
  Czyzby lobby dewiantow zdobylo w jego Chierarchii- az tak duze wplywy????
  BYlo nie bylo chodzi tu i teraz ……. o Jeden z Siedmiu Swietych Sakramentow!

 16. Miet said

  No a w naszym USraelu na dobre rozgorzał atak pedalstwa na organizacje skautowskie.
  Kilka dni temu informowałem o tym i wszystko idzie według moich przypuszczeń.
  Media bez wyjątku nagłaśniają całą sprawę ale od dzisiaj rana informacje są jakby bardziej „wyważone”, t. zn. mniej korzystne dla skautów.

  Wszystko zaczęło się od utartego już od dawna scenariusza. Jakiś pedał chciał być opiekunem czy liderem skautów ale jego oferta została przez organizację odrzucona.
  No to pedał oczywiście podał ich do sądu za dyskryminację. Jak to się zakończyło to nie wiem ale ruszył gremialny atak.
  Skauci zaczęli się bronić i wczoraj w wielu miejscach odbyły się marsze protestacyjne skautów z ich liderami i opiekunami w pełnym umundurowaniu, z żądaniem na transparentach zakazu dewiantom wchodzenia w skautowskie szeregi.

  Demonstracje te są pokazywane dzisiaj w mediach już bardzo ostrożnie i tylko migawki.
  Dziś miało się odbyć głosowanie w organizacjach skautowskich nad wprowadzeniem zakazu (ban) wstępu pedalstwa do ich szeregów.
  No ale siła złego…, media od samego rana obwieszczają, że głosowanie zostało odłożone na czas nieokreślony.
  Wiadomo jaki byłby wynik gdyby to głosowanie odbyło się dzisiaj.
  Tak więc rozkłada się na łopatki amerykańską organizację dzieci i młodzieży, która ma wspaniałą historię i która była wzorem do naśladowania w całym świecie.
  Polskie harcerstwo też z tego wzorca kiedyś korzystało.

  Moie wnuki należą do Boy Scouts i Girl Scouts, będące pod egidą Kościoła Mormonów. Oczywiście nie jesteśmy mormonami ale niestety KK przynajmniej w naszym rejonie (centralna Kalifornia) skautingiem raczej się przestał zajmować (z wiadomych przyczyn).
  Mormoni są chyba jeszcze jedynym kościołem, który twardo stoi przy swoich etycznych zasadach i jeszcze dewianci go nie opanowali (mam nadzieję).

 17. Pokręć said

  „Tak. Kościół powiada nowożeńcom: kochajcie się, szanujcie, bądźcie sobie wierni, rozmnażajcie się i róbcie, co chcecie w łóżku, figlujcie na wszelkie sposoby, cieszcie się swoimi ciałami, również po to je macie. Nikomu nic do tego, co i jak będziecie robić w małżeńskim łożu.”

  Oczywiście, dopóki każdy zamierzony wytrysk odbędzie się do pochwy zony. Taka malutka daweczka cynizmu – możesz robić co chcesz, byle tylko… (i tu warunki, których spełnienie właściwie ogranicza „co chcesz” do właściwie jednego). Albo jak u Forda z kolorem samochodu – możesz wybrać sobie Twój ulubiony, pod warunkiem, że lubisz czarny.

 18. Nipies said

  Pokreciu, a dokad bys chcial?
  (przepraszam, ale musialem Ci ten absurd wytknac)

 19. Nipies said

  W Ohio o ile rozumiem, skautostwo skapitulowalo przed posadzeniem o dyskryminacje. Dobrze, ze moje dzieci z wieku harcerskiego wyrosly.

  Pewnie do boyskautow zaczna wkrotce przyjmowac dziewczynki, a do girlskautow chlopakow. Czemu nie?

 20. Marucha said

  Re 17:
  Jeśli chce Pan mieć wolność dobierania sobie celów do wytrysków, to nikt Pana siłą nie trzyma w Kościele.

 21. marta15 said

  ad 13
  „Nalezy zawsze pamietac ze za calym tym zdziczeniem i zwyrodnieniem stoja ludzie z cywilizacji zydowskiej”

  Taa, i ci Zydzi doslownie zmuszaja kolba karabinu biednych, naiwnych, dobrotliwych POlakow do glosowania na Palikotow, Biedroniow, Grodzkich , Srody i inne podobne charaktery.
  I ci Zydzi kaza tym biednym POlakom codziennie chlonac z otwarta geba wiadmosci z POlasatow, TVN-ow , Gaz wyborczych itd.
  I kaza im sluchac muzlyki Dody, lady Gagi i innego taltajstwa
  .I zmuszaja ich pod grozba smierci na chodzenia na filmy typu Zmierzch czy harry Potter.
  I karza smiercia za NIE czytanie roznych oblesnych, okultystyczno-poganskich ksiazek.
  I przymuszaja tych biednych POlakow do ogladania pornografii, glupich filmow etc.
  I kaza im krasc, cudzolozyc, rozwodzic sie, klamac , wypierac swe mozgi, przestac myslec itd.
  No , no Ogromna moc im pan przypisuje
  A gdzie pana wolna, wola, wolny wybor, odpowiedzialnosc, samodzielne myslenie??
  Stawia sie pan w roli Ofiary, a to bardzo intratna pozycja. Ona zwalania z calkowitej odpowiedzialnosci za swe czyny i redukuje pana do roli bezwolnego. poslusznego, tepego zwierzecia.

 22. galaszek said

  A jo jaktaci patrzam na to „picture” te trojki z Ruchania Panikota to od raza mi przyszlo na mysle -Czemuz unu sie tam marnujo w tem bezRuchu ?…przeca to doskonale material aktorskie na polskie Aniolki Charliego! …jeden to juz nawet uzbrojony…. no to co ze w wibrator!!!! Przeca i wibratorem mozna zloic dupe wrogom tolerancjyjii!!!

 23. Gość said

  Re 21 Trochę to Pani strywializowała. Pisze Pani niby prawdę, z ironicznym podtekstem i wprowadza Pani „niezupełną prawdę”.
  W znacznie wcześniejszych wpisach, zwykle w okolicy wyborów, problem głosowania został w miarę wyjaśniony.
  Głosowanie nie ma większego, żeby nie powiedzieć żadnego znaczenia, wynik jest taki jak ma być!
  Nie wie Pani do końca jak ludzie głosują, a w merdiach pokażą Pani to co ma być pokazane.
  Do wyborów mnóstwo osób nie przystępuje, co jest mało podkreślane, więc przypisywanie tego co mamy złym wyborom jest naiwnością, albo zwalaniem winy na ofiary.
  „ci Zydzi kaza tym biednym POlakom codziennie chlonac z otwarta geba wiadmosci z POlasatow, TVN-ow , Gaz wyborczych itd.
  I kaza im sluchac muzlyki Dody, lady Gagi i innego taltajstwa”
  Tak, ma Pani rację nikt niczego nie każe, ale w gajówce były poruszane tematy kto stoi za świetnie zorganizowanym „przemysłem” pornograficznym, biznesem narkotykowym, deprawacją nieletnich itp. i zawsze to byli Żydzi. Kto pracuje w POlsatach TVN ach, 90 procent, jeżeli nie 100 żydów, rozrywka, czy film jest także zdominowany przez korzenną nację (FAKT łatwy do sprawdzenia).
  Kto raptem zostaje właścicielem kamienic warszawskich, które w 1945 roku były zrównane z ziemią, też ..żydzi (są TO FAKTY, a nie złośliwość).
  Kto w sądach wydaje nikczemne wyroki, też Żydzi, gdyż jest ich tam 80 procent (FAKT).

 24. marta15 said

  ad 23 Panie Gosc. Ja nie mam telewizorni od lat wielu. Nie brakuje mi jej wcale, a wcale
  .Na glupie filmy tez nie chodze, ani na satanistyczne koncerty, szoly itp.
  TO JEST MOJ WYBOR.I cale szczescie, ze go jeszcze mam.
  Staram sie czytac wartosciowe ksiazki, ogladac wartosciowe filmy , sluchac wartosciowej muzyki.
  I takie rzeczy jeszcze sa. I jest ich wcale nie malo.
  Ale ludzie, z reguly , maja GDZIES sluchanie wartosciowej muzyki, czytanie wartosciwych ksiazek itd.
  WOla zwykly chalm, badziewie , tania, glupia,agresywna, czesto nieprzyzwoita rozrywke.
  I TAKA JEST PRAWDA. smutna niestety.
  Morale opadlo, wiary nie ma, a inteligencja NIGDY nie byla przywilejem tlumow.

 25. […] https://marucha.wordpress.com/2013/02/06/genitalizm/ […]

 26. Miet said

  Przychylam się tutaj do stwierdzenia p. Gościa o trywializacji w rozumowaniu p. Marta15.
  W rozumowaniu tym jest bardzo duża luka.
  Człowiek nie rodzi się ze świadomością w pełni ukształtowaną. Przez wiele lat uczy się i poznaje świat, który go otacza. Poznaje też zasady moralne i etyczne, które obowiązują w jego środowisku.
  To wszystko zdobywa się od swojej rodziny i od nauczycieli i wychowawców a także i od wszech-obecnych mas mediów a także od ludzi działających w braży kultury i sztuki.
  To kształtowanie nie kończy się praktycznie nigdy.
  Przysłowie mówi, że do kńca życia się uczymy.
  Dlatego możemy zaobserwować ten zmasowany atak wyznawców szatana na te wszystkie środowiska, które kształtują człowieka.
  Oni wiedzą gdzie uderzać i robią to już nie od dzisiaj.
  Tak więc twierdzenie, że mamy wolną wole i wolne wybory, jest rzeczywiście dużą trywializacją zagadnienia.

 27. Ad. 24

  „Staram sie czytac wartosciowe ksiazki, ogladac wartosciowe filmy , sluchac wartosciowej muzyki.
  I takie rzeczy jeszcze sa. I jest ich wcale nie malo.”

  – To może pani Marta się z nami tym podzieli? Jakiś artykuł, np, pt. „Kulturalne Menu Marty”. Zaręczam, że będą zainteresowani.

 28. Pokręć said

  @18, 20: Spokojnie, Panowie, ja jestem konsekwentnym kawalerem (nie żadnym tam „singlem”), dla mnie to tylko teoria! Można powiedzieć, że w sprawach męsko – damskich jestem wybitnym teoretykiem. Podobnie, jak bodaj Wolfgang Pauli – był wybitnym teoretykiem w dziedzinie fizyki. Wg. anegdoty, jak tylko pojawił się koło jakiegoś laboratorium, to zaraz eksplodował tam jakiś drogi przyrząd. Natomiast w dziedzinie mechaniki kwantowej był jednym z jej najwybitniejszych pionierów i twórców.
  Albo na jakiejś imprezie urodzinowej dla niego zamocowano żyrandol na bloczku i mieli go upuścić z bloczka w tort, jak tylko wjedzie na salę. Tort wjechał a żyrandol – ani drgnie. Bloczek (sprawdzony wcześniej wielokrotnie) zaciął się…
  Kościoła nie zamierzam opuszczać.

 29. (Panie Marucha, zawsze może mnie Pan pod koniec w ostrych słowach zrypać… Ale żeby cenzurę wprowadzać? Choć z drugiej strony dziękuję, że Pan wywalił, bo mogłem dokonać doskonalących poprawek. Nie ma tego złego…)

  Panie Ostbaltisch, przypominam, że gajówka jest z założenia witryną katolicką. Co więcej – katolicką w sensie wierności Tradycji i odrzucenia „zdobyczy” II Soboru, a zatem reprezentującą stanowisko najbliższe Bractwu Kapłańskiemu Św. Piusa X.
  Tolerowane są tu wypowiedzi osób niewierzących lub wierzących w inne religie – tak długo, dopóki osoby te nie zaczynają atakować katolicyzmu, Kościoła, czy samego Chrystusa i Jego Matki.
  Pan stanowczo posuwa się zbyt daleko.
  Przepuszczam Pana wypowiedź, aczkolwiek dla większości z nas będzie bluźniercza (a także zawierająca różne nieprawdy) – tylko po to, aby inni uczestnicy dyskusji, w razie czego, lepiej mogli zrozumieć powody moderowania Pańskich wypowiedzi.
  Admin

  Cyt.: “Stwórca dał człowiekowi możliwość doświadczania wspaniałych doznań cielesnych. Seks jest czymś pięknym, rozkoszną ucztą dla ciała. Katolicyzm tak dalece uszanował decyzję Pana Boga – w zakresie ludzkiej płciowości – że stosunki seksualne podniósł do rangi sakramentu.”

  Piękna teoria. Ale gorzej z praktyką. Małżeństwo to z grubsza nic innego jak zalegalizowana prostytucja, maksymalnie przez Kościół zohydzona. Przez jakby przymusową monogamię i inne święte restrykcje sutannowych onanistów, Kościół ZABIŁ niemal całą radość damsko-męskiego spółkowania, w jakie wyposażyła nas natura, nakazując nudną kopulację “tylko z nadzieją poczęcia”, nigdy dla zabawy i tylko z jedną przez całe życie babą, dopóki nie umrze. Zero oralu, zero analu, zero “hiszpana”, zero stosunków przerywanych, zero gumek, zero pigułek, zero skoków w bok, zero “azazelowskich” pończoch, cyckonoszy czy koronkowych podwiązek, zero tantrycznych uniesień… i tylko nudny jak flaki z olejem “misjonarz” z finałem w środku. A przecież tyle pięknych kobiet jest na świecie, i tyle cudownych punktów erogennych do odkrycia mają one w swoich powabnych strukturach, że grzechem byłoby tego nie wykorzystać – zwłaszcza gdy się jest rasą wojowników-ZDOBYWCÓW. Z testowanych przeze mnie pań, Francuzki i Szwedki to oprócz urody mają jeszcze dodatkowe, bardzo wysokie “kwalifikacje językowe”… 😀 Za dzieciaka czytałem katolickie broszury o seksie i szczerze mówiąc, nigdy to do mnie nie przemawiało.. Przy jednej dziurze to i kot zdechnie, proszę księdza, a rutyna jest zabójcza dla każdego związku. Dawniej sakrourzędowa kontrola kopulacji pod groźbą wieczystych sankcji to był niezawodny środek na trzymanie tępego motłochu w ryzach, ale czasy się zmieniły, ludzie nieco zmądrzeli i ten numer więcej nie przejdzie. Tu jednak twardo zaznaczam, iż “z automatu” nie bronię całego wachlarza zuchwałych zboczeń i nadużyć, którym wiecie że jestem przeciwny, od chłopskiego assfuckingu i niewieściej zoofilii z psami, czarnuchami czy końmi, aż po hardkorową pedo- i nekrofilię, które to zjawiska stanowią jeszcze gorsze przegięcie – tyle, że w drugą stronę.

  Zdrowa, nieskażona dogmatami żywiołowa Aryjka od prawieka pogardza dziewictwem, żyjąc aktywnie – byle tylko czyniła to z kulturą i gracją, będąc zawsze higieniczna i z wartościowymi partnerami, dzieci wychowując z godnością, a nie wedle jakichś koszernych, zabójczych, dekadenckich mód na społeczne wyniszczenie, jakimi są obliczone na zmniejszenie rozrodu dewiacje i ich chora promocja.

  Zaś co do robactwa, to pisarz Antoine de Saint-Exupéry ukuł raz sentencję, że jeśli pozwolisz mu się rozmnożyć, to zrodzą się również PRAWA ROBACTWA. I tak oto w koszernej d***kracji mamy prawa dla sodomitów, prawa dla islamistów, prawa dla mniejszości romskiej czy żydowskiej… :/

 30. Pokręć said

  A trochę poważniej, to różni ludzie różnie uważają słowa „figlujcie na wszystkie sposoby”. Nie chcę nikogo demoralizować, ale jeśli ktoś uważa, że figlowanie na wszystkie sposoby oznacza przy zgaszonym świetle, przez dziurę w prześcieradle, to musi być naprawdę szczęśliwym człowiekiem. Serio.
  Ostatnio czytałem gdzieś w necie na stronie katolickiej wypowiedź księdza, który stwierdził, że ciała nie zostały nam dane do zabawy i że nawet pocałunek „z języczkiem” to już lubieżność i obraza boska. A wszystko w kontekście tego, z czego w dziedzinie 6-go przykazania powinni się spowiadać ludzie żyjący w małżeństwach.
  I bądź tu mądry. Ja takich rzeczy rozstrzygać nie mam zamiaru, na razie Bóg mi problemów takich oszczędza. Głowa spokojna.

  A ta strona to:
  http://www.lp33.de/strona-lp33/ind2.htm

  Sorry, ale jedni mówią jak o. Knotz, zalecający małżeństwom nawet korzystanie z akcesoriów zakupionych w seksszopach, drudzy jak Pan Gajowy a trzeci – jak na tej stronie przytoczonej. I bądź tu, k…, mądry, zwłaszcza jak masz umysł ścisły.

 31. Wiecie, jak wyginęły mamuty? 🙂

 32. Kronikarz said

  30/
  – nie zdołały się przystosować 😦

 33. Kronikarz said

  31/
  – Nie zdołały się przystosować 😦

 34. 166 bojkot TVN said

  31
  JAK JAK TURY I PRAWIE ŻUBRY …

 35. GW said

  Ad 29

  A co to jest ‚hiszpan’?

  PS
  Po tym wyjawieniu tegoz Pana, niechze go Pan wy…i stad, prosze.

 36. Oczekujecie świętości od zwykłych ludzi? No to się nie doczekacie. Bo zwykli ludzie święci nie są. I nie będą. Nigdy. A szycie systemu na miarę świętych czym się zakończy? 🙂

 37. Marucha said

  Re 35 i zarazem do p. Ostbaltisch:

  Nie przepuściłem ostatnio większej ilości wpisów p. Ostbaltisch, gdyż – oprócz coraz gwałtowniejszych i brutalnych ataków na Kościół – zawierały pornografię.
  Gajowy nie jest święty (a zwłaszcza świętojebliwy), ale nie uważa, iż gajówka jest właściwym miejscem do opisywania z detalami sposobów pożycia seksualnego.i propagowania promiskuityzmu.

 38. Brat Dioskur said

  re23@Gosc

  „Głosowanie nie ma większego, żeby nie powiedzieć żadnego znaczenia, wynik jest taki jak ma być!…”

  Gdyby to byla prawda to ani LPR ani SO nie powinny nigdy znalezc sie w Sejmie.I nie kontrowac mi ,ze wlasnie wejscie tych partiii do Sejmu „mialo byc”….

 39. Gość said

  Re 38
  To stwierdzeni było mocnym uproszczeniem, niestety Wejście tych partii zostało potraktowane jako błąd, który szybko”naprawiono”, a potem było tak, jak napisałam.

 40. marta15 said

  ad 27
  panie Krzysztof M. Pan sobie sam poszuka „kulturalnego menu pana Krzysztofa M” .
  Mysle ze ma pan na tyle inteligencji i i mozliwosc, zeby je sobie samemu ulozyc.
  Piszac wartosciowe”mam na mysli takie,ktore pna czlowieka w gore, uskrzydlaja go poniekad, czynia lepszym, piekniejszym i silniejszym duchowo, prowadza do Boga.
  Te „nie-wartosciowe”, sciagaja go w dol, sprawiaja, ze jego wnetrze staje sie jalowe, puste, robaczywieje i z czasem zamiera.
  A szatan sie z tego niezmiernie cieszy bo kolejna ofiara zapuka do jego podziemnego , okrutnego krolestwa.
  Nie mozemy igrac z naszymi wyborami, z nasza cielesnoscia, nasza duchowoscia, uczuciami, myslami etc.
  Wszystko ma swoja cene i rachunek predzej czy pozniej zostanie nam wszystkim wystawiony.
  Szkoda zycia tracic na taplanie sie w blocie jak mozna siegac po perelki duchowe.

 41. marta15 said

  ad 26 Czyli uwaza pan, ze NIE ma pan wolnej woli i wolnych wyborow????????
  Czyli pan, juz na starcie, redukuje sie do roli robota, kukielki, maskotki, ktora inni moga poruszac tak jak im sie widzi??
  Czyli pan sie tak wlasciwe poddaje??
  .Poddaje bez walki Zlu , ktore bylo dawna, ktore jest i na pewn przez jakis czas bedzie
  .Czy siedzi pan zakuty w dyby, w jakim okrutnym wiezienu 24/7 i wszystko jest dycydowane za pana?? A newt wtedy i tak pan ma moznosc wyboru i wolenj woli. Bardzo ograniczona ale jednak.
  Bo nikt nie jest w stanie wydrzec panu sumienia bez PANA zagody.
  Wielu za to oddalo nawet zycie.

 42. Gość said

  Re 41
  Chodzenie dzisiaj na wybory to właśnie poddawanie się złu.

 43. marta15 said

  ad 42 czemu udaje pan glupka??
  Mowie o codziennych wyborach, jakie kazdy z nas w zyciu , codziennie czyni.
  Na razie pewnie jeszcze ma pan taka mozliwosc. Coraz mniejsza ale jednak.
  Jezeli glosowal pan na Palikota czy Biedrona to” oczywscei, ze poddal sie pan zlu”.

 44. Siggi said

  ad.29-Ostbaltisch.

  Zbrutalizowanie tej sfery zycia ludzi jest dla mnie tragedia.Nawet wsrod innych naszych braci ssakow obowiazuja okreslone normy,zasady.Np.w pewnych gatunkach jest mowa tylko o jednym,jedynym partnerze/partnerce,ktory jest wyczuwany zapachem i on jest na stale zakodowany.Kiedy np.ginie partner/partnerka,to i niedlugo zyje druga strona.Pieknym przykladem doboru naturalnego,partnerstwa ,troski o potomstwo sa ORKI.
  Ze sfera plciowosci u ludzi ulega zezwierzeceniu jest obelga wobec…zwierzat.To musi miec inne ,bardziej adekwatne-dosadne do zachowan ludzi okreslenie.

  Kwestia wpolzycia ludzi jako czynnik dynamiki rozwoju ,demografii zostala gdzies w dalekich czasach strasznie wypaczona.Sytuacje pogorsza fakt,ze ta sfera zostala mocno wprzagnieta w teorie systemow religijnych.
  Sprawcow tegoz niedaleko szukac – judaizm.
  Juz na samym wstepie w tych ich ksiegach(…nie bede nazywal ich swietymi,bo to nieporozumienie.Do Biblii przymietnik „swieta”tez nie pasuje.Trzeba sobie to otwarcie powiedziec.) stawia sie kobiete jako cos gorszego,nieczystego itd.
  Niestety te judeistyczne teorie przeniosly sie do chrzescijanstwa i islamu.
  Znane mi sa powazne opracowania w tym temacie,ktore nie pozostawiaja watpliwosci,ze w tworzeniu tych ksiag religijnych jako autorzy duzy udzial mieli owczesni homoseksualisci(ktorych w starozytnych czasach bardziej tolerowano niz obecnie).Takze wsrod tych czterdziestu „medrcow”,ktorych zaangazowal Kostantyn Wielki po upanstwowieniu chrzescijanstwa w zredagowanie Biblii byli homoseksualisci,ktorzy wywarli b.duzy wplyw na wiele sformuowan,ktore nie licuja z osoba ludzka a dotycza niewiast.
  Bogate jest wstretne slownictwo wyrazane pod adresem kobiet,gdzie hetero nie jest sobie w stanie tego wyobrazic ,nie mowiac zeby to wyrazil jako poglad o znaczeniu doktrynalnym.Cala ta teoria o niepokalanym poczeciu-to co ma znaczyc i dlaczego?Tylko chory leb mogl to wymyslec.

  Sfera zycia ,pozycia cielesnego ludzi – to piekna sfera,to poezja i muzyka najdonosnijszych tonow.A nie cos grzesznego,brudnego,odrazajacego – tak mowi homoseksualista ze swoja wypaczona od urodzenia psychika.

 45. Miet said

  Ad41.
  Pokazała Pani, że nie rozumie podstawowego prawa logiki: zdanie „Z p wynika q” nie jest w ogólności równoważne zdaniu „Z q wynika p”.
  Jeżeli ktoś tego nie wie, to dyskusja z tym ktosiem jest stratą czasu.
  Czy Pani nie rozumie, czy tylko tak udaje, że umiejętności używania danej nam od Goga wolnej woli trzeba się uczyć????
  Czy Pani używała tej wolnej woli już od urodzenia???
  Niech Pani to przemyśli i potem jeszcze raz przeczyta to co napisałem.

 46. marta15 said

  ad 44 a czy ja pisze do niemowlaka i o niemowlaku??
  . Pisze mysle , ze do osoby doroslej i o osobie doroslej.
  Wolnje woli nie trzeba sie „uczyc”. My ja posiadamy.
  Uczyc sie mamy jak ja wykorzystywac w czynieniu dobrych, wlasciwych , God-approved wyborow.
  Od tego may Biblie, nauke KK, przyklady swietych, i pare innych rzeczy.

 47. Miet said

  Errata do 44.
  Oczywiście miało być „Boga”.

 48. Ad. 40

  „Mysle ze ma pan na tyle inteligencji i i mozliwosc, zeby je sobie samemu ulozyc.
  Piszac wartosciowe”mam na mysli takie,ktore pna czlowieka w gore, uskrzydlaja go poniekad, czynia lepszym, piekniejszym i silniejszym duchowo, prowadza do Boga.”

  – Mnie może uskrzydlić wyłącznie muza. Oczywiście płci przeciwnej. A do Boga, to się wybiorę trochę później. No, naprawdę nie wiem kiedy… 🙂

  Jeżeli ktoś nie potrafi się podrapać, zanim biskupa o zdanie nie zapyta, to cóż ja na to poradzę…

 49. Miet said

  Ad.45
  No to jeszcze na dodatek używa Pani ciekawej „techniki dyskusji”.
  Jako kontr-argumentu do mojej wypowiedzi używa Pani dokładnie tego co napisałem.
  Moje gratulacje!!!

 50. marta15 said

  ad 47 a moze nie bedzie mial pan czasu „zeby sie wybrac do Boga…nie wiadomo kiedy”?

 51. marta15 said

  ad 48 Pan pisze, ze wolnej woli „trzeba sie uczyc”. My ja mamy.
  Nawet male dziecko zacznie protestowac jak da mu pan marchewke zamiast ciasteczka .
  Oczywisce jego wolny wybor jest uzalezniony ostatecznie od rodzicow, ale sadzac po rekacjach maluchow oni wiedza co ich wolna wola zdecydowala. Nie zawsze idzie to w zgodzie z wola rodzicow, ale to juz inna bajka.
  ————-
  „..Słowa Mojżesza: „Oto kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście” (Pwt 30,15) już w Starym Testamencie znalazły swe odbicie w opcji na rzecz jednej z dróg: „To mówi Pan: „Oto stawiam przed wami drogę życia i drogę śmierci”” (Jr 21,8).
  Nie dziwi zatem, że chrześcijanie przejęli schemat dwóch dróg, aby przedstawić własną katechezę moralną, tym bardziej że sam Chrystus mówił o dwóch drogach, jakie człowiek ma przed sobą: „Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna droga, która prowadzi do zguby… Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia!” (Mt 7,13-14). Od wyboru drogi życia zależy szczęście człowieka – jego zbawienie.
  „Droga życia” jest katalogiem przykazań, których przestrzeganie zapewnia życie wieczne (zbawienie).
  Na „drodze śmierci” wymieniane są uczynki sprzeczne z Ewangelią. Ich autorom grozi nieszczęście, czyli „śmierć” (potępienie..”
  http://www.katolik.pl/wybor-szczescia-wedlug-ojcow-kosciola,1024,416,cz.html

 52. marta15 said

  „…). W Pierwszej Apologii Justyn stwierdza: „Duch Proroczy, za pośrednictwem Mojżesza, włożył Bogu w usta następujące słowa, skierowane do pierwszego człowieka po jego stworzeniu: „Oto przed obliczem twoim dobro i zło; wybieraj dobro”” (44, 1). Wbrew stoikom, którzy wierzą w „ślepe przeznaczenie” Justyn stanowczo podkreśla ISTNIENIE ludzkiej wolności: „Bóg, stworzywszy aniołów i ludzi, zaraz od początku OBDARZYL ich wolną wolą” (II Apologia 6, 5).
  TYLKO człowiek posiada wolną wolę w świecie widzialnym.
  Dzięki niej może WYBRAC dobro lub zło, cnotę lub nieprawość, prawdę lub błąd, życie poprawne lub grzeszne (por. I Apologia 28, 3-4; 43, 4.6).
  Bóg pragnie, aby człowiek stał się Jego synem, aby uczestniczył w Jego życiu, ale z własnej woli, WYBIERAJAC w sposób wolny. Opcja przeciwna sprawia, że w stworzonym świecie pojawia się zło. Człowiek będąc wolnym jest też ODPOWIEDZIALNYM za swoje czyny. NIE JEST zabawką w rękach przeznaczenia.
  „Każde stworzenie Z NATURY SWEJ zdolne jest do złego i do cnoty; żadne z nich bowiem nie mogłoby nigdy zaskarbić sobie zasług, gdyby nie miało wolnego wyboru między jednym a drugim” (tamże, 6, 6)….”

 53. marta15 said

  „..W ujęciu pierwszych pisarzy starożytnego Kościoła, droga życia chrześcijańskiego jest drogą wyrzeczeń, odejścia od wygody dotychczasowego życia, rezygnacji z zaszczytów i godności, przyjęcia trudów i ofiar, oddania siebie i swoich dóbr na służbę Bogu i bliźniemu, gotowości do cierpienia a nawet męczeństwa za wiarę. Jednak nagroda, jaka oczekuje wiernych, warta jest takiej decyzji: jest nią bowiem nieśmiertelne życie w szczęściu.

  Posługiwanie się obrazem dwóch dróg miało za cel wskazanie, że człowiek staje wobec nieuchronnej konieczności wyboru między drogą życia a drogą śmierci. Nie ma trzeciej drogi. Dla starożytnych pisarzy było oczywiste, że po tym życiu istnieje życie wieczne, które może być tylko szczęśliwe lub nieszczęśliwe. Nagroda lub kara były logiczną konsekwencją ludzkich wyborów. Człowiek jest odpowiedzialny za swoje wybory i przyszłość.
  Nie jest igraszką przeznaczenia.

  Jeśli ktoś wybiera drogę życia, może zawsze liczyć na pomoc Przewodnika.
  Bóg prowadzi człowieka tylko ku dobremu i nikomu nie wzbrania osiągnięcia nieśmiertelności. Człowiek nie jest osamotniony w swoim wyborze i w działaniu.
  Bóg stawia mu do osiągnięcia cel trudny, ale realny i daje mu też środki, przy pomocy których może ten cel osiągnąć.”

  http://www.katolik.pl/wybor-szczescia-wedlug-ojcow-kosciola,1024,416,cz.html

 54. Kronikarz said

  Marta 15/ Mila Pani, Wola wola,

  Tak, jak najbardziej, to podstawa godności ludzkiej.

  Ale nie jest to zawsze takie proste, sledze Wasza interesującą dyskusje i trochę pis pogubiłem, choć myślę, ze nie tylko ja, wiec podaje poniżej linki :
  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Kossecki
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Cybernetyka_spo%C5%82eczna

  Click to access cybernetyka%20kultury.pdf


  http://pl.wikipedia.org/wiki/Propaganda

  NO i TO :
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Propaganda_homoseksualna

 55. Kronikarz said

  ERRATUM :

  „Marta 15/ Mila Pani, Wola wola” czytaj WOLNA wola !

 56. marta15 said

  „Kiedy znany rysownik bredzi, że te dziewczyny, którym płaci, dobrze wiedzą, co robią, panują nad swoim życiem i w ogóle są zadowolone, trudno nie spytać: a co ty możesz o tym wiedzieć, głupku? Naprawdę ci się zdaje, że gdyby było odwrotnie, szczerze cię o tym poinformują i poproszą, żebyś się nad nimi użalił?
  Nie poruszałbym sprawy, gdyby nie to, że w NASZYM obłąkanym świecie CELEBRYCKIE BREDNIE TO POTEGA.
  Nie ma jednego lekarza, który by potwierdzał, że marihuana jest nieszkodliwa − ale to nie specjaliści kształtują opinię, zwłaszcza młodych, tylko różni popularni kretyni. Nie można pozwalać, by i z prostytucją zaczęło być tak samo.”

  http://www.fronda.pl/a/ziemkiewicz-one-to-lubia,26029.html

 57. Ad. 49

  „a moze nie bedzie mial pan czasu “zeby sie wybrac do Boga…nie wiadomo kiedy”?”

  – I żadne aroganckie ścierwo do moich relacji z Bogiem wtrącać się nie będzie. Tak sądzę. Zaje..ny czyjś interes, co, z kim, gdzie i kiedy ja cośtam. Aluzju poniała?

 58. Gość said

  Re Pani Marta
  Pani Marto jest Pani w dyskusji agresywnie nieprzyjemna co nieco nie pasuje do Pani opinii o sobie.

 59. Marucha said

  Re 44:
  Panie Siggi, skąd Pan wyrwał poniższe pierdoły?

  Znane mi sa powazne opracowania w tym temacie,ktore nie pozostawiaja watpliwosci,ze w tworzeniu tych ksiag religijnych jako autorzy duzy udzial mieli owczesni homoseksualisci( ktorych w starozytnych czasach bardziej tolerowano niz obecnie).Takze wsrod tych czterdziestu “medrcow”,ktorych zaangazowal Kostantyn Wielki po upanstwowieniu chrzescijanstwa w zredagowanie Biblii byli homoseksualisci,ktorzy wywarli b.duzy wplyw na wiele sformuowan,ktore nie licuja z osoba ludzka a dotycza niewiast.

  Kto Panu powiedział, że homosiów bardziej tolerowano w starożytności, niż obecnie?

 60. Marucha said

  Re 57:
  Myli się Pan. Obowiązkiem katolika jest przynajmniej próbować ocalić czyjąś duszę, a więc może się wtrącać.
  Bóg może Pana powołać do siebie wtedy, kiedy się Pan tego najmniej spodziewa, a nie kiedy wreszcie będzie Pan gotowy na dyskusję z Nim.

 61. Ad. 60

  „a więc może się wtrącać.”

  – Żadna (…) do spowiedzi wysyłać mnie nie będzie.

  „kiedy się Pan tego najmniej spodziewa, a nie kiedy wreszcie będzie Pan gotowy na dyskusję z Nim.”

  – Ale to już MÓJ problem. Wysyłająca (…) nie wie o mnie NIC. Więc niech się ODP…LI.

 62. Marucha said

  Re 61:
  Będzie, będzie, bo taki jest obowiązek katolika. Napominanie i nawracanie.

 63. Griszka said

  @Ostbaltisch
  To co Pan tutaj proponuje to zwykłe rozpasanie seksualne promowane dzisiaj głównie przez różnych żydowskich wyrobników (np. twórca pisma „Playboy”), którzy nagradzani są szczodrze przez różne Ligii Przeciwko Zniesławieniu, Amerykańskie Komitety Żydowskie i inne. A później Foxman się zaklina, że żydki z pornografią i rewolucją seksualną nie mają nic wspólnego..
  Skoro chce Pan z kilkoma babami na raz to proszę bardzo tylko niech Pan później nie mówi nam jak to „koszerni zacierają ręce” , bo Pan się zachowujesz dokładnie według ich oczekiwań. A i jeszcze wcisną Panu parę gumek i pigułek w ramach działalności należących do nich koncernów farmaceutycznych, bo na posłusznym goju zawsze robią dobry interes.

 64. marta15 said

  wylazla sloma z butow i kompletne, zenujace chamstwo i arogancjia panow Krzysztofa M i niejakiego Ostbalischita.
  Pan O jest pelnym nienawisci i pogardy do wszystkich, ktorzy nie sa rasy aryjskiej, zadufanym w sobie , uzaleznionym od pornografi i seksy doopkiem.
  pan Krzysztof ma Pana Boga gdzies. ale za to jego muza do natchnienia ( cieakwe jakiego?) jest gola baba.
  I te zalosne indywiduua rozpisuja jak to Zydzi robia to i tamto i przystawiaja im lufe do skroni zmuszajac do tego i owego
  i oni biedni, bezwolni, MUSZA ogladac te pornosy, koorwic sie, cudzolozyc, siac nienawisc i pogarde.
  Obroncy ludzkosci sie znalezli ,%&$#@ mac.

 65. marta15 said

  pardon my French, ale opinii nie cofam.

 66. marta15 said

  tu info dla Krzysztofa M

  POKUTA – to greckie słowo i oznacza obrócić się, a hebrajskie słowo oznaczające pokute znaczy: przestań patrzeć się na samego siebie i spójrz na mnie, przestań przyglądać się samemu sobie i spójrz w górę na mnie ( Boga)

 67. Motto: „Odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła” – mój wujek.

  @ marta15
  Pani rozdrażnienie jasno wskazuje, że CZEGOŚ PANI BARDZO BRAKUJE. Także fakt, że bierze Pani w obronę murzynów, z których statystycznie co piąty jest gwałcicielem. A w Polsce ludziska tak mają, że jak czegoś nie mają to wściekle zazdroszczą tym, którzy to mają. 😉

  @ GW
  Próbowałem Panu odpowiedzieć, nawet z dużą dawką humoru dla wszystkich, ale (…) Gajowy (…) zdjął mojego posta. :/ Tak więc jak Pan chce się dowiedzieć tego i owego, to proszę pisać na mejla oostbaltisch@gmail.com – pisany przez podwójne “o” (jakby “zniderlandyzowane”), bo tego pisanego normalnie posiada pewien Niemiec, który uprzejmie acz stanowczo odmówił mi sprzedaży pocztowej skrzynki, zaś najwartościowszemu europejskiemu bratu nie będę robił hakerskiego włamu.

  Panie Ostbaltisch, pozwoliłem sobie na (niewielkie) ocenzurowanie Pana wpisu – co jest wyrazem mojej dobrej woli i tolerancji wobec Pańskich mało wybrednych zaczepek. Nie lubię tego. Nie lubię też przypominania, że niestety – na forum – potyczki z jego administratorem to kopanie się z koniem… – admin

 68. Ad. 66

  Despocja niejedno ma imię. Jedno z imion despocji, to dewocja.

  Te wasze „definicje”, szczególnie hebrajskie psu na budę się nie zdają, dopóki nie zostaną zastosowane. A czy są zastosowane szczerze, czy obłudnie, TEGO NIE DOWIADUJECIE SIĘ NIGDY. Więc zachęcam do większej pokory wobec tego, czego nie rozumiecie. A literki tego tu zrozumienia nie przybliżają.

 69. Griszka said

  @68
  Jeśli coś Pan nam wszystkim udowodnił to, że ma Pan problemy z rozróżnieniem pierwszego przykazania od drugiego. I jeszcze miotasz Pan bluzgami jak opętany i prosisz innych o pokorę. No błagam,

 70. Griszka said

  @70
  „Także fakt, że bierze Pani w obronę murzynów, z których statystycznie co piąty jest gwałcicielem.”

  Czemu Pan bierze w obronę Hitlera ? Przecież jego żołnierze wymordowali miliony Polaków ?

 71. Marucha said

  Re 70:
  Mogę zrozumieć sympatię czy podziw dla Niemców, Rosjan itp.
  Nie zrozumiem nigdy sympatii do Hitlera czy Murawiewa-Wieszatiela

 72. Griszka said

  @71
  Mam tak samo, ale chętnie się dowiem jak Pan Ostbatlisch godzi swój podziw dla Adolfa H. z byciem Polakiem.

 73. Cóż, cenię Pana Adolfa Hitlera bardzo wysoko za Jego przeogromną wodzowską charyzmę (ja aż tak na ludzi wpływać nie potrafię), urzekające oracje, wielki organizacyjny talent, odwagę i głębokie wyczucie estetyki, które w pełni podzielam. Także za nadzwyczajną siłę woli (potrafił przez 2 lub 3 godziny nieprzerwanie trzymać uniesioną prawą dłoń przed defilującym Wehrmachtem). Który z obecnie żyjących ludzi reprezentuje sobą tak fantastyczny potencjał zalet?
  A że w naturze Polaka od dawien dawna leży, co by się innym i sobie nawzajem postawić, a zwłaszcza lepszym od siebie, abstrahując od rozsądku – to i naturalnym biegiem rzeczy zbieramy łomot: tak jednostki jak i grupy, a nawet całe państwo, bo są mądrzejsze i solidarniejsze od nas narody. Tym niemniej w świetle obecnych geopolitycznych zagrożeń, nie czas rozdzierać szaty o stare kontynentalne zaszłości. Ten wielki człowiek (czy też raczej: wielka pożyteczna Austriacka Strzyga), stał się uniwersalnym Symbolem Walki o Białą Rasę – o Jej przetrwanie, postęp, świetność, globalną i kosmiczną ekspansję, co zresztą lapidarnie wyraża Swastyka: solarny Ariów znak wirującego Wszechświata, boskości, doskonalenia, dynamizmu i przeobrażeń. Tak więc chcąc nie chcąc, musimy te dwa Aryjskie ikonograficzne symbole zaakceptować.

  PS. Konia się nie kopie. Konia co najwyżej się bije… żeby prędzej ciągnął pług. 😉

 74. Ad. 69

  Uważam, że to szczyt arogancji, np. wysyłać do spowiedzi kogoś, o kim się kompletnie nic nie wie. Zaczytywanie się „żywotami świętych”, to nie to samo, co świętość.

  Lubicie wchodzić z butami w czyjeś życie?

 75. Griszka said

  @73
  „A że w naturze Polaka od dawien dawna leży, co by się innym i sobie nawzajem postawić, a zwłaszcza lepszym od siebie, abstrahując od rozsądku – to i naturalnym biegiem rzeczy zbieramy łomot: tak jednostki jak i grupy, a nawet całe państwo, bo są mądrzejsze i solidarniejsze od nas narody.”

  Widzę w tej argumentacji typową śliską gadkę zamiast męskiego nazwania sprawy po imieniu, nie pieprzenia w koło, czyli: „tak, Hitler mordował Polaków, ale ja mam to gdzieś, bo…”.
  Adolf dogadał się z podludźmi ze wschodu (czyli żydobolszewią i otumanionymi Rosjanami), że wspólnie napadną na Polskę. To każdy wie z lekcji historii. Wie też, że w tamtym czasie armia Rzeszy w porównaniu z potencjałem militarnym ZSRR to był nic. Hitler dostawał w okresie międzywojennym od „znienawidzonych” bolszewików wszystko. Od stali, przez ropę, po dostęp do ich poligonów, aby jego żołdacy mogli ćwiczyć z prawdziwymi czołgami a nie drewnianymi makietami. Adolf o mało się nie posikał ze strachu, gdy się zorientował, że armia Stalina odwleka już drugi tydzień swoje umówione wejście na tereny należące do Polski. Wykiwali go, teraz wyszło, że to on rozpoczął tę wojnę. Gdyby nie pomoc Sowietów, wojska Rzeszy zebrałyby w tamtym czasie solidne cięgi od Polaków, bo ich przewaga techniczna wcale nie była taka wyraźna. A najprawdopodobniej w ogóle by na nas nie napadli.

  Ja też zauważam u Stalina talent przywódczy i zmysł polityczny, itd, ale mam świadomość, że po tym jak się dał omotać w seminarium naukom marksistów i pseudonaukowym wywodom Darwina stał się zwykłym bandytą i nie mam najmniejszego zamiaru piać z zachwytu nad jego osobą. Był zbrodniarzem gotowym wymordować własną rodzinę, aby tylko utrzymać się przy upragnionym korycie.
  Dokładnie takim samym szajbusem był Hitler.

  PS. Nie rozumiem skąd ten żal, że Polacy się postawili obcemu napastnikowi ? Idealnie by było gdybyśmy po prostu nadstawili tyłki, tak ? Bądźmy poważni.

 76. Griszka said

  @74
  Człowieku, ty nawet nie znasz 10 przykazań, więc przestań na siłę stawiać już te zasłony dymne.
  I jesteś na portalu publicznym. Bluzgać, wymawiać na daremno imię Bogą i oglądać gołe panienki w Playboy’u możesz sobie w domu a owszem, masz niby wolną wolę. Tylko nie myśl, że jak to wszystko wywleczesz na tym portalu to będę udawał, że tego nie widziałem, szczególnie, że jeszcze chwilę wcześniej grzmiałeś jak to potrzebujemy „Polski katolickiej”. A gdzie Dekalog wcięło ?

 77. marta15 said

  ad 74
  ad 74 Olewa pan Boga na calego. Mysli pan ,ze byc moze kiedys tam pan sie nad NIm zastanowi.
  A skad pan wie, czy nie padnie pan trupem dzisiaj czy jutro i moze nie miec pan tego czasu na nawrocenie i zmiaane zycia.??
  „Nie opozniaj nawrocenia do Pana i nie odraczaj go z dnia na dzien. Gdyz Jego Gniew moze nadejsc nagle, i w momencie zemsty zniszczy cię. „(Ecclesiasticus 5:8-9)

  “Delay not to be converted to the Lord, and defer it not from day to day. For His wrath shall come on a sudden, and in the time of vengeance he will destroy thee.” (Ecclesiasticus 5:8-9)

 78. Ad. 76, 77

  I o to mi chodziło! 🙂 Hasbara w pełnej krasie! 🙂 No, wystarczy tych popisów… 🙂

 79. marta15 said

  ad 78
  pan sam nie wie o co panu chodzi.
  Niby pan zwalcza cala te globalna smietane, a pije pan z ich smierdzacej kroplowki bez umiaru.
  Narzeka pan, ze robia to i owo, a sam tapla sie pan w obrzydliwym bagnie ateizmu, jawnej, publicznej ignoracji Boga i Jego przykazan, czym idealnie wpisuje sie pan w swiat jaki oni chca stworzyc.
  Widzac takich ludzi jak pan, niby walczacych nad zmianami , nie wiem czym mam plakac czy sie smiac.
  Toz to farsa/tragikomedia w najczystszej postaci.

 80. Ad. 79

  Doskonale wiem, o co mi chodzi. A udawać „pani” przy mnie już nie ma sensu. 🙂 Więc… może Marthy? 🙂

 81. marta15 said

  ad 80 Pan nic NIE rozumie i NIC pan nie zrozumie ,poki nie nabierze pan tzw. bojazni bozej.
  Ale pan sobie z Boga drwi.
  Oczywsice do czasu, bo potem to ktos inny bedzie drwil sobe z pana.

 82. marta15 said

  ad 80
  Słowa ust mądrego są pełne wdzięku, ale wargi głupiego strącą go w przepaść”.


  http://www.lektury.one.pl/Biblia/i/23.php

 83. Griszka said

  @78
  Nie wiem jak się udaje Panu pogodzić w jednym umyśle wizję „Wielkiej Polski katolickiej” z Pana zupełną ignorancją jeśli chodzi o Dekalog, ale od tego w końcu są psychiatrzy… To się nazywa rozdwojenie jaźni i ponoć to jakoś się leczy.
  Tylko nie wiem skąd ten śmiech. No, ale widać prawdą jest, że głupi się cieszy nie wiedząc z czego.

 84. Griszka said

  @82
  Pani Marto. Niepotrzebnie Pani cytuje Biblię. Ten facio i tak uważa, że jego prywatne interpretacje (a raczej wyobrażenia, bo pytanie czy w ogóle do Pisma Świętego kiedykolwiek zajrzał) w duchu przypominającym egzegezę liberalnego szwedzkiego pastora są na pierwszym miejscu. Dopiero potem jest autorytet biskupa rzymskiego, tego faryzeusza, osobnika przynależącego do hasbary według samouka Krzysztofa M.

 85. marta15 said

  ad 84 Moze go , niechacy, zachece do czytania Biblii ??:)

  Tu bardzo fajny fragment z ksiegi Przyslow.

  „… Treścią mądrości jest BOJAZN Pańska,
  rozsądkiem – POZNANIE Świętego.
  11 Dzięki mnie twe dni się pomnożą,
  lata życia będą ci dodane.
  12 POMAGASZ sobie, gdy jesteś rozumny,
  a gdyś szydercą, SAM NA TYM ucierpisz…”

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Prz/9.php

 86. 166 bojkot TVN said

  Ciekawe, czy „wybór osoby transseksualnej, jak Grodzka, lub homoseksualnej jak Biedroń przeorała świadomość” np. tutejszych gajówkowiczów, bo Grodzko tak właśnie twierdzi, rozszerzajac swoje twierdzenie na całą Polskę
  http://se24.se.pl/wiec-jak/jakie-sa-kompetencje-anny-grodzkiej-fragment-wiec-,1025/

  Jak to ładnie brzmi: „przeorać świadomość” znaczy tyle co przeorać ugór, czyli pole leżące odłogiem.
  Grodzka sugeruje, że normalni ludzie nie godzący się z nachalną propagandą zboczeńców i ludzi z problemami osobowościowymi mają ugorowane umysły, które zboczeńcy muszą zaorać, żeby były jakieś plony. Jakie plony są ze zboczeńców i ich ciężkiej orki, to każdy normalny człowiek wie.
  Nie wiem tylko, czy wszyscy autorzy takich wywiadów, filmików ze zboczeńcami, dziennikarze w publicznych telewizjach oraz KRRiT zdają sobie sprawę, że są współodpowiedzialni za propagowanie treści sprzecznych z przyzwoitością, moralnością, że jest to zdegenerowany SEKSIZM I PORNOGRAFIA w niedozwolonych godzinach emisji. Tego typu materiały pozostawiane są bez komentarza, bez chociażby ubolewania i współczucia dla osób dotkniętych innością, a wymagających wyjątkowych praw dla siebie. Albo w skrajnych wypadkach bezczelności takich Biedroniów i Grodzkich z adekwatnie chamską ripostą albo kpiną i ośmieszeniem.
  Dlatego sami musimy dać im odpór i nie pozwalać, żeby jakiś zboczeniec orał nam mózgi, a co gorsza zaorywał mozgi dzieci i młodzieży. Jeśli uda im się przeoranie naszych mózgów, to oni będą zbierać plony, nie my …..

 87. Marucha said

  Re 86:
  Esbeckiemu bydlakowi przebranemu za kobietę i używającego fałszywego nazwiska „Grodzka” powinno się tak skopać dupę, żeby do końca życia srał i szczał pod siebie.

 88. Zerohero said

  Mam pewną tezę na temat Grodzkiego.

  Są transseksualiści, transwestyci i homoseksualiści.

  1) Homo – wiadomo.

  2) Transwestyta – może być homo przebierający się, a może być po prostu dziwak, nie homo, ale…no poyeb po prostu. :).

  3) Transseksualista to przypadek typu mózg faceta a ciało kobiety lub na odwrót – poważne zaburzenie rozwojowe. Cechą charakterystyczną jest odraza do własnego ciała i płci. Jest to albo zaburzenie mózgu albo zaburzony był rozwój zarodkowy i poprawny mózg opakował się złym ciałem. Uważam, że nie ma dobrej terapii psychiatrycznej, ale dziwi, że postępowcy z góry wykluczają chorobę psychiczną! Są przecież np. przypadki odrazy do własnej nogi. Pacjent uspakaja sie dopiero po amputacji. Czy ktoś twierdzi, że „antynogizm” to norma, a ucięcie nogi normę przywraca? To tylko marny środek zaradczy z powodu niedoskonałości medycyny.

  Jeszcze jedna uwaga: transseksualizm nie ma związku z seksem, może być transseksualistą np. osoba całkowicie oziębła.

  Co mamy ciekawego? Ano zdjęcia Grodzkiego jak był jeszcze oficjalnie facetem.
  Broda i wąsy.

  Który transeksualista kobieta-w-ciele-mężczyzny będzie podkreślać ZNIENAWIDZONE męskie cechy płciowe? Facet w ciele kobiety będzie bandażował piersi, kobieta będzie goliła się za wszelką cenę!

  Ja obstawiam więc punkt 1 lub 2. Nie jest to przypadek pomieszania, które w moich oczach daje się usprawiedliwić jako choroba.

  Czytałem gdzieś, że Grodzki niechętnie mówi o swojej operacji. Prawda to?

  Ktoś zadał też dobre pytanie: a co na to żona Grodzkiego? Jeśli było to normalne pożycie, to na 100% Grodzki nie mógł być transseksualistą. Dobrze, jest jeszcze przypadek 1 na miliard: lesbijki w ciele mężczyzny, ale przecież ten fakt dla palikociarni byłby nobilitacją, więc po co go ukrywać.

  Wniosek: sodomita, zwykły przebieraniec albo w 100% normalny facet, któremu przelożeni z SB dali rozkaz grania z ZOO palikota (nie ma szczęścia chłop 🙂 ).

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: