Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bardzo o Globalny przekręt zadłużeniowy
  bardzo o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Do widzenia Roe. Dzień dobry o…
  errorous o Wolne tematy (58 – …
  NC o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  Emilian58 o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

„Załatwić” Tomczaka?

Posted by Marucha w dniu 2013-02-12 (Wtorek)

Wycina się lasy, przykładając siekierę do kolejnych drzew. Tak samo wycina się po kolei tych, którzy nie chcą się zgodzić na odgórny plan zniknięcia Polski. Jednemu zatem niszczy się jego zakład produkcyjny, drugiemu zamyka się dostęp do społecznej komunikacji w mediach. Jeszcze komuś blokuje się habilitację czy profesurę.

Może to jednak zwidy, jakieś ponure bajki, bo przecież żyjemy w wolnym kraju, a cały świat pragnie nam przychylić nieba? Akurat teraz jednak na własne oczy widzimy, że eksterminacja naszego Narodu to nie ponura przeszłość, ale także nasza teraźniejszość.

Witold Tomczak

Słyszeliśmy już pewnie, że na 11 lutego wezwano do sądu zasłużonego dla naszej Ojczyzny posła Witolda Tomczaka. Pisząc felieton, jeszcze nie znam finału sprawy, ale z dotychczasowych faktów wnioskować należy, iż to wezwanie ma na celu ostateczne wykończenie aktywnego przez wiele lat naszego polityka. Cóż to bowiem za jego zbrodnię przypomniał sobie polski sąd po dwunastu latach?

Ulotnej ludzkiej pamięci – podatnej także na celowe jej zacieranie – przypomnę, że w 2000 roku Witold Tomczak, działając nie jako prywatna osoba, ale jako reprezentant części naszego Narodu, zwrócił jego uwagę i zaprotestował wobec rozpowszechniania u nas bluźnierstwa i wykpiwania naszych narodowych autorytetów.

W galerii Zachęta włoski artysta przedstawił polskiego Papieża przygniecionego meteorytem. Jeśli nieraz pytamy się, gdzie jest nasza władza, to w tym przypadku mamy posła, który wziął odpowiedzialność za nasze wspólne życie, za dobro Narodu. Szlachetność intencji posła Tomczaka była bezdyskusyjna, bo tylko z obojętności lub tchórzostwa usłużnie milczymy lub nawet potakujemy osaczającemu nas wszystkich kłamstwu i kpinom z naszych autorytetów. Włoski artysta zakpił sobie z naszej narodowej wiary w wielkość Jana Pawła II; wiary w to, że tej wielkości nie jest w stanie zniszczyć jakaś zewnętrzna siła, np. układ gwiazd, meteoryt czy Trójstronna Komisja. Zdejmując głaz z postaci Papieża, poseł wyraził nasze przekonanie o tym szkodliwym dla życia społecznego kłamstwie o największym synu naszego Narodu.

Poseł Tomczak winien być zatem wezwany do sądu po nagrodę za wypełnienie swojego poselskiego obowiązku, czyli reprezentowania nas wszystkich w odpowiedzialności za Ojczyznę. Czytając we wtorek ten felieton, już wiemy, czy sąd zechciał nagrodzić posła, czy też realizuje się także w sądach wycinanie tych, którzy chcą, aby Naród wreszcie podniósł z dumą czoło i poczuł się u siebie.

Dotychczas poseł już wiele wycierpiał za swój czyn obrony godności polskiego Papieża. Zorganizowano mu przecież sądową wendetę za jakoby znieważenie policjantów – słowami, które bardziej pasują do filmów fabularnych o polskich policjantach niż do poważnej osoby posła Tomczaka. Liczni świadkowie tego wydarzenia – aż pięć osób, włącznie z sędzią sądu rejonowego – kwestionowali te zarzuty, a oskarżyciele mieli wiele powodów, aby bronić własnej skóry (np. zakuli posła w kajdanki jak groźnego bandytę). Nawet prokurator prowadzący tę sprawę odszedł z urzędu na znak protestu wobec wywieranych na niego nacisków, co wyznał w jednym z wywiadów.

Według europosła Janusza Wojciechowskiego, „ktoś ważny powiedział, i zostało to usłyszane, że Tomczak jest już załatwiony”. Kto jest owym „ważnym”? Z pewnością nie zgodzimy się na to „załatwienie” posła Tomczaka. Możemy to wyrazić nie tylko protestami kierowanymi do władz, ale także współuczestniczeniem w ewentualnym niesieniu jarzma dotkliwej finansowej kary.

Marek Czachorowski
http://naszdziennik.pl/

Komentarzy 8 do “„Załatwić” Tomczaka?”

 1. Pokręć said

  Możemy się zrzucić, ale wtedy wszystkich nas wsadzą. Bowiem nie wolno grzywny za kogoś zapłacić…

 2. Kronikarz said

  Iście jak za Bermana !

 3. Kronikarz said

  Polacy bronią swoich, jak na tym Forum, aż molo poczytać :

  http://sport.wp.pl/sort,1,kat,1035299,opage,11,title,Bardzo-dziwna-konferencja-siostr-Radwanskich,wid,15323939,wiadomosc.html#stgOpinie

 4. Sowa said

  Re 3: a jest gdzieś relacja z tego meczu? Chętnie oglądnę. I pewnie nie tylko ja.

 5. Wosiu said

  Z tego co pamiętam:

  – Tomczak jest oskarżony z art. 288 par 1 KK z maksymalną karą pozbawienia wolności do lat 5.

  – Tymczasem po 10 latach obowiązuje przedawnienie o ile możliwa kara przekracza 3 lata ale nie przekracza lat 5 (wtedy przedawnienie obowiązuje po 15 latach).

  Czyli po 12 latach sprawa Tomczaka przedawniła się i mogą mu naskoczyć.

  Nawet jak coś zmieniło się ostatnio z przedawnieniem, to przecież prawo nie działa niby wstecz. Może chcą go załatwić na bezczelnego, łamiąc prawo?

  ———————————————————————————————————————————————–

  Proszę, niech ktoś kto ma możliwość, zapoda to do Tomczaka, bo może chłop nie ma świadomości prawnej, rzetelnej pomocy prawnej itp.itd.

 6. Wosiu said

  Re3

  Już było:

  Wosiu powiedział/a
  2013-02-12 (wtorek) @ 10:05:13

  Przy okazji z innej beczki. Nikt nie zauważył tego:

  http://sport.wp.pl/kat,1035299,title,Bardzo-dziwna-konferencja-siostr-Radwanskich,wid,15323939,wiadomosc.html

  Chodzi o to, że izraelska publiczność wyzywała podczas meczu nasze tenisistki od “katolickich dziwek” i innych takich.

 7. Kronikarz said

  http://www.pch24.pl/ruszyl-nowy-portal-poloniachristiana-pl—prawa-strona-internetu-,906,i.html

 8. RomanK said

  Tak powinni zachowywac sie wszyscy:-)))) Brawo Siostry Radwanskie!!!! Brawo! Jestescie przykladem dla reszty…. potwierdza sie przyslowie..Bawiac sie ze swinia sprawiasz jej radosc:-))))

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: