Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Żaba ministra Boniego

Posted by Marucha w dniu 2013-02-16 (Sobota)

Minister administracji i cyfryzacji Michał Boni, z wykształcenia kulturoznawca, jest nazywany ministrem od wszystkiego.

Ten były tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Znak” najpierw był sekretarzem stanu w KPRM, następnie szefem Zespołu Doradców Strategicznych premiera, który doradzał w najważniejszych dla kraju sprawach, później ministrem – członkiem Rady Ministrów i przewodniczącym Komitetu Stałego Rady Ministrów. W kwietniu 2010 r. pracował przy koordynacji działań podejmowanych w związku z katastrofą lotniczą pod Smoleńskiem, a w 2011 został ministrem administracji i cyfryzacji i popierał cenzurowanie internetu przy okazji konwencji ACTA. W przerwach pracuje nad rozwiązaniami mającymi na celu odebranie Kościołowi pieniędzy.

Zamiast wizerunku min. Boniego, którego nie znosi większość gości gajówki.

Tymczasem cyfryzacja kraju leży. W obszarze bardzo lukratywnych przetargów na informatyzowanie kraju mamy wielką aferę korupcyjną, która grozi utratą miliardowych środków z UE, a minister Boni zajmuje się badaniem „języka nienawiści i ksenofobią”.

Ostatnio ujawnił, że rząd zmienił przyjętą wcześniej z ogromnym zadęciem propagandowym Długookresową Strategię Rozwoju Kraju, w której rozwój kraju zaprogramowano w oparciu o największe aglomeracje, kosztem mniejszych i małych ośrodków, które miały być zapleczem siły roboczej i żywności dla wielkich miast, co prowadziło do degradacji kraju i rozwarstwienia społeczno-ekonomicznego Polaków.

Ostatnio Michał Boni powiedział: „Chcemy rozwijać nasz kraj nie tylko w oparciu o wielkie miasta, ale o unikalną w Europie sieć dużych i średnich miast, rozłożonych równomiernie geograficznie. Dostrzegamy w tym duży potencjał dla zrównoważonego rozwoju Polski”.

Deklaracja Boniego oznacza odejście od „modelu polaryzacyjno-dyfuzyjnego”, zaproponowanego w raporcie „Polska 2030. Wyzwania rozwojowe”. Minister przyznał, że jest to efekt wielu konsultacji prowadzonych w trakcie pracy nad strategią.

Michał Boni już raz połykał żabę, którą sam wyhodował. Na początku 2012 r. przekonywał, że polski rząd przeanalizował podpisanie konwencji ACTA, a potem – po protestach społecznych – wycofał się z tego rakiem. Teraz diametralnie zmienił zdanie w sprawie strategii rozwoju. Dlaczego? Z prostego powodu: rząd spotkał się z krytyką i niezadowoleniem opiniotwórczych środowisk, które doskonale zdają sobie sprawę, że lewarowanie wielkich aglomeracji kosztem tak zwanej prowincji to prosta droga do tworzenia z Polski kraju Trzeciego Świata. Poza tym coraz więcej Polaków widzi, jak ten rząd jest szkodliwy dla Polski, i spada poparcie dla Platformy Obywatelskiej.

Polska to nie tylko największe miasta, w których nadal jeszcze duże wpływy polityczne ma Platforma Obywatelska. To także Polska mniejszych ośrodków, z miastami, miasteczkami, wioskami, osadami, a tam rządząca krajem PO nie cieszy się już takim wzięciem. I charakterystyczne, że w ostatnich pięciu latach właśnie w tej części Polski nasila się zjawisko jej degradacji cywilizacyjnej, społecznej i kulturowej. Są likwidowane ośrodki zdrowia, szkoły, domy kultury, delegatury różnych urzędów i służb publicznych, sądy, posterunki policji, urzędy pocztowe, a także punkty obsługi klientów firm sieciowych dostarczających usługi. Obok degradacji administracyjno-usługowej na znacznych obszarach Polski następuje też zapaść gospodarcza. Dlatego potrzebny jest program odbudowy tych terenów, a nie polityka spychania Polski na pozycję półkolonii UE.

Jan Maria Jackowski
http://naszdziennik.pl

Komentarzy 8 do “Żaba ministra Boniego”

 1. galaszek said

  Te na zdjeciu zwoje mazgowiane to su tak charakteryśtycne, ze !?…….. nie trzeba az zdjecia coby lod razu rozpoznac ze som to zwoje mozdżane min Boniego,,,,jednem slowem -„kupa gowna” w tem żydowskiem kapuscianym łbie

 2. 166 bojkot TVN said

  Gałaszek!
  MAsz rację!
  To zwoje mózgowe Boniego, Wojewódzkiego, Stelmaszczyka, Figurskiego i całej plejady gwiazd, polityków i dziennikarzy tego typu (łączą ich więzy krwi po matkach, brak fragmentów skórki i talmudyczna filozofia życiowa)

 3. arcybolesnaprawda said

  Kto uwierzył w jakąś tam cyfryzację kraju?????? To kolejny krok do okradania Polaków,
  w biały dzień, w obliczu prawa.To kolejny fakt na wyprowadzanie naszych pieniędzy z kraju. Tylko ONI wiedzą czy tak zwana tak głośno” cyfryzacja” ma w ogóle miejsce!!!!!!!
  Kto ICH sprawdzi ile i gdzie idzie kupa pieniędzy???????

 4. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 5. Ad. 3

  „Kto uwierzył w jakąś tam cyfryzację kraju??????”

  – To fakt. Chcą nas zamienić na zero-jedynki. Większość Polaków już ma mózgi zcyfryzowane. Myślą zero-jedynkowo: albo PO, albo PIS.

 6. Dictum said

  Nie zgadzam się. Zdjęcie przedstawia prawidłowe, przyrodnicze zjawisko, jakim z całą pewnością nie jest minister Boni. To, co widzimy na zdjęciu, jest zdrowe, normalne i pożyteczne. Minister Boni jest patologiczny, nienormalny i szkodliwy.
  Porównywanie ministra do kupy obraża kupę.

 7. 25godzina said

  Co by o Michale B. nie powiedzieć, jednak to inna intelektualna liga porównując z takim Donaldem T. czy Bronisławem K. On wie dobrze co robi, co robił wtedy gdy udawał opozycjonistę jako TW Jakiśtam. Ma to wypisane na twarzy.

 8. Dictum said

  Ad. 7
  A co to za róznica do jakiej „intelektualnej” ligi ta swołocz należy? Oni wszyscy wiedzieli dobrze, co robią jako opozycjoniści. Czy jest jakaś róznica między takim, co być może walczył szczerze, a potem sie sprzedał i utopił w gównie a takim, co od początku wiedział, że ta walka to narzędzie wykiwania naród przez parchów. I jedni, i drudzy to dziś taka sama zdradziecka łobuzeria.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: