Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Wybierz życie” w Krakowie

Posted by Marucha w dniu 2013-02-21 (Czwartek)

Znienawidzona przez lewicę wystawa „Wybierz Życie” zagościła w Krakowie. Wywołała furię środowisk apelujących o wolny dostęp do zabijania dzieci w łonach matek. Organizatorzy akcji zapowiadają, że nie zrezygnują z szerzenia strasznej prawdy o aborcji.

Za słowem aborcja kryje się straszna prawda o zabijaniu nienarodzonych. Prawda ta jest skrajnie niewygodna i zbyt wielu chce ją przemilczeć i ukryć za eufemistycznym określeniem „zabieg”. Wystawa, która stanęła w Krakowie, na dziedzińcu kościoła śś. Piotra i Pawła przy ul. Grodzkiej – zorganizowana przez fundację Pro-prawo do życia – przypomina przerażające oblicze aborcji.

– Na pewno ciężko przejść obok wystawy obojętnie. Zdjęcia są straszne, bo to aborcja jest straszna. Te zdjęcia to nie fotomontaż, to wydarzyło się naprawdę – i to jest w Wystawie najstraszniejsze. Czy warto ją pokazywać? Zdecydowanie tak. Wystawa obnaża kłamstwa mówiące, że dziecko poczęte to nie człowiek. Pokazuje prawdę, która wielu ludziom umyka. Zdecydowanie powinna być pokazywana jak najczęściej – mówi jeden z organizatorów krakowskiej wystawy Adam Kulpiński.

Te obrazy nikogo nie pozostawiają obojętnym. Choć to tylko zdjęcia, to nieomal słyszalny jest krzyk mordowanych w okrutny sposób dzieci. Najmniejszych i całkowicie bezbronnych, często doświadczonych już na starcie chorobami genetycznymi. Na starcie, który okazuje sie także – z woli ich matek – metą.

– Wielu ludzi uwierzyło w kłamstwa, które usłyszeli. Inni myślą, że aborcja jest mniejszym złem. Wystawy obalają wszystkie te poglądy, pokazują, że aborcja jest okrutną zbrodnią. Jest jednak jeszcze jedna grupa, która dopasowuje poglądy do swoich potrzeb, do wygodnego życia. Dla takich ludzi prawda ma drugorzędne znaczenie, choć oni nie przyznają się do tego nawet przed samym sobą – mówi Adam Kulpiński.

Te sceny rozgrywają się na naszych oczach, w naszym sąsiedztwie. Do tego typu barbarzyńskich aktów dochodzi także w krakowskim szpitalu im. L. Rydygiera. W placówce doszło do konfliktu między anestezjologiem odmawiającym uczestniczenia w zabijaniu nienarodzonych a dyrekcją. Prolajferzy z Pro – prawo do życia w ubiegłym tygodniu zorganizowali antyaborcyjną pikietę pod szpitalem. Planują kolejne.

– Wiemy, że nasze pikiety są potrzebne i mają poparcie lekarzy. Będziemy je kontynuować. Najbliższa pikieta odbędzie się 1. marca 2013 r. o godzinie 13:00 przed wejściem głównym szpitala. Serdecznie zapraszamy! – stwierdza Kulpiński

„Gazeta Wyborcza” określiła wystawę jako drastyczną i makabryczną. Pojawiły się opinie, że z tych względów nie powinna być ona prezentowa. Tak najłatwiej, zamknąć oczy i nie widzieć, zatkać uszy i nie słyszeć krzyku. Niemego krzyku [ Dla SS-synów z Gazety Wyborczej nie jest drastyczne i makabryczne rozjeżdżanie palestyńskich dzieci izraelskimi czołgami – admin]

– Wystawa spotyka się z dużym zainteresowaniem mediów. Potrwa do 3 marca 2013 r. Później zostanie przeniesiona w inne miejsce, jeśli uda nam się uzyskać zgodę właściciela. Każdego zachęcamy – Wystawa Wybierz Życie może stanąć także w Twojej parafii – zaprasza nasz rozmówca.

Łukasz Karpiel
zdj. Jarosław Kozikowski
http://www.pch24.pl/

Popatrzcie się Państwo, jakie wrażliwe są te żydy z G*** Wyborczego. Jak się przejmują drastycznością i makabrycznością wystawy. Jak ich serduszko boli. Jak na pewno potem nie mogą jeść swego kawioru codziennego, bo im w gardle staje.
A zarazem na łamach swego szmatławca propagują aborcję i różne takie… czubaszki.
Admin.

Komentarzy 11 do “„Wybierz życie” w Krakowie”

 1. Sowa said

  Lekarz wobec aborcji

  Zaniepokojona kobieta udaje się do lekarza, mówiąc: Doktorze, mam poważny problem. Desperacko potrzebuję Pańskiej pomocy. Moje dziecko nie ma nawet roku, a już spodziewam się kolejnego. Nie chcę mieć dzieci urodzonych w tak krótkim odstępie czasu.

  Doktor odpowiada: W porządku. Czego Pani ode mnie oczekuje?

  Chcę, żeby zakończył Pan moją ciążę. Liczę na Pana pomoc w tej sprawie.

  Lekarz zastanawia się przez chwilę. Po krótkiej ciszy, mówi: Mam lepsze rozwiązanie Pani problemu. Jest również mniej niebezpieczne.

  Kobieta uśmiecha się, mając nadzieję, że doktor zaakceptuje jej prośbę. Słucha dalszej części jego wypowiedzi.

  Widzi Pani, żeby nie musiała zajmować się Pani dwójką dzieci naraz, zabijmy to dziecko, to w Pani ramionach. Dzięki temu będzie Pani mogła odpocząć nim urodzi się kolejne. Jeżeli mamy zabić jedno z nich, co za różnica, które? Wybierając dziecko znajdujące się w Pani ramionach, nie będzie ryzyka dla Pani ciała.

  Przerażona kobieta mówi: Nie doktorze! To okropne! Zabicie dziecka to przestępstwo!

  Zgadzam się – odpowiedział doktor – ale wydawało się, że jest to dla Pani akceptowalne, więc pomyślałem, że byłoby to najlepszym rozwiązaniem.

  http://semperfidelisetparatus.blogspot.com/2013/02/lekarz-wobec-aborcji.html

 2. Maciej said

  Najgorsze jest to, że te wszystkie medialne i nie medilane ścierwa od promowania aborcji są najlepszą reklamą dla aborcji, trudno o lepszy argument w byciu za, że im jeszcze nikt tego nie powiedział.

 3. Mati Rani said

  NAJGORSZE, ZE PROPAGANDE PRO ABORCYJNA FINANSUJA FUNDACJE ROCKEFELLERÓW.
  ( zawsze sa winni do znalezienia )
  A nikt o tym nie mówi , a nikt tego nie wie, a nikt sie tym nie interesuje….

 4. Brat Dioskur said

  Mialem i ja onegdaj starcie z wyzwolonymi holenderskimi sufrazystkami kiedy dowodzilem ,ze moga one sobie owszem dysponowac swoim cialem ,obcinajac konczyny a nawet i glowe ,ale jezeli brzuch jest ich wlasnoscia to juz zywa istota sie w nim znajdujaca pozostaje poza ich jurysdykcja i sa za nia rownie odpowiedzialni jak pilot samolotu za swoich pasazerow!Juz nie bede opisywal jaka burza po tym wybuchla i darowano mi zycie tylko dlatego ,ze pochodze z zacofanego Ostbloku ( Blok Wschodni- nazwa ta dalej pokutuje na Zachodzie mimo rozpadu Paktu Warsz.)

 5. Kronikarz said

  3/ Tak to jest, bo Żydzi są zorganizowani ZORGANIZOWANI i przez to dysponują skutecznością – a co my, no co ?
  Na tej zasadzie działają partie a tajne stowarzyszenia są jeszcze skuteczniejsze, bo mogą działać z zaskoczenia !
  Polacy mogą sobie utyskiwać do u*ranej śmierci, chełpić się swoją etyką, nadstawiać swoja wyższość, ale co – nic, bo żydy nawet i to zdyskontują.
  Sytuacja jest okrutna : coś tu zmieniając zatracamy tożsamość.
  Okrutną cenę płacimy za ten spadek, czy on hebrajski czy judejski czy nawet talmudyczny, mamy : ratowaliśmy starszych barci wiec ich mamy teraz w sercu…, w samym sercu naszej tożsamości. A no proszę sobie przywołać zdjęcia Foxmana i Kalisza. Jasne, jasne. Oni swoich korzeni dochowali. A my ?

 6. ika said

  LEKARZ bardzo dobrze odpowiedzial tej glupiej MATCE sama powinna sie rzucic na line….ZYDKI MAJA PO TUZIN I WIECEJ DZIECI O ILE MAJA KASE A MAJA…..

 7. Jasiek z K. said

  MATKA

  Matka, mamusia mnie zabiła.
  Sprzedała mnie mordercy.
  Pod sercem mnie nosiła.

  Do rynsztoku.
  Do ścieku.
  Dziecię moje.
  Przeszkadzasz.
  Ja nie mam mieszkania..
  Ja nie mam samochodu.

  Po latach,
  Gdy nerwy zawiodły.
  Gdy sumienie mordercy
  Wystawi rachunek.
  Choroba psychiczna.
  Opętanie.
  Nerwy pękły…

  Mamusiu, czemu
  mnie sprzedałaś mordercy ?

 8. Jasiek z K. said

  ŚMIERĆ UCZONA

  Śmierć w białym fartuchu.
  Uczona.
  W postaci lekarza.
  Uczona.
  Przyszła dziś wyrwać z łona.
  Uczona.
  Dziecko maleńkie.
  A ona ?
  Co dziecko wydała mordercy.
  A ona ?
  To nic, to zabieg zwyczajny.
  A ona…
  Rozum dziś traci z rozpaczy.
  A ona.
  Kto ją pocieszy, wybaczy.

 9. Marucha said

  Obejrzeć koniecznie. Lusia Ogińska – „Mamo”

  Najmocniejszy wiersz antyaborcyjny, jaki znam.

  Mamo

  Gdzieś krwawa łuna się wznosi,
  strach lepki ciemność przyzywa…
  i noc,
  noc płacze i prosi,
  i tylko śmierć nieszczęśliwa
  mówi mi,
  że to już,
  że nie zobaczę tych zórz,
  że nie zobaczę słońca
  i wierzby co płacze,
  że nie zobaczę rumianków i maków i róż,
  bo… nie ma mnie już!

  Wydarłaś, wyrzekłaś się mnie,
  i chcesz zapomnieć, że byłem,
  a ja przecież tak kocham cię…
  Utuli mnie Bóg,
  żyć będę, choć przecież, nie żyłem.
  Żal, że nie spojrzę ci w oczy,
  że nie przyniosę ci kwiatów,
  że pozostałem wśród nocy,
  że nigdy cię nie przytulę,
  żal, że byłem w ogóle…

  Nigdy, już nigdy,
  już nigdy!
  Żal, że zostawiam cię samą!
  Naprawdę, naprawdę mi żal,
  że nigdy nie powiem ci… mamo…

 10. Griszka said

  @3
  NAJGORSZE, ZE PROPAGANDE PRO ABORCYJNA FINANSUJA FUNDACJE ROCKEFELLERÓW.”

  Tiaa. A sami Rockefeller’owie przyznali, że są gotowi przenieść, w razie poważnego zagrożenia, wszystkich Żydów z Izraela do Ameryki, do Arizony i dać po kilka milionów dolców na start w nowym raju. Rockefellerowie to syjoniści i pokorni członkowie diaspory..
  O tym mówił Aaron Russo w wywiadzie udzielonym Jones’owi.

 11. rox said

  Agresja demograficzna – proces sterowany czyli ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej metodami wojny informacyjnej – doc. Józef Kossecki

Sorry, the comment form is closed at this time.