Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  Gość o Kadyrow ostrzega: dla Polski w…
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  I*** o Opłakane skutki dezinformacji
  I*** o Opłakane skutki dezinformacji
  Lily o Opłakane skutki dezinformacji
  kontra o Wolne tematy (40 – …
  abdualiwisimulacha o Opłakane skutki dezinformacji
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  Olo o Przed Ukraińcami ukrywana jest…
  Krzysztof M o Kartka z kalendarza, ciepło o…
  revers o Kadyrow ostrzega: dla Polski w…
  corintians o Wolne tematy (40 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 612 obserwujących.

Jak wielkie media szerzą wiarę w zabobony – szósty zmysł „oświeconych”

Posted by Marucha w dniu 2013-02-22 (Piątek)

Coraz częstsze ataki „Gazety Wyborczej” na katolicki miesięcznik „Egzorcysta”, pomawiające go o ciemnotę, zacofanie, zabobonność i zaściankowość, są tylko wyimkiem szeroko zakrojonej polityki laicyzacji i ateizacji Polski. Te same media, które pogardzają wiarą jako „powrotem do średniowiecza” jednocześnie emitują programy typu Ezo TV, czy – jak do niedawna sama Agora – wydają wróżbiarskie pismo „Szósty zmysł”.

Zarówno „Gazeta Wyborcza”, jak i TVN zapamiętale broniące oświeceniowej rzeczywistości wyzbytej jakiekolwiek religijności (zwłaszcza tej związanej z katolicyzmem) same popadają w absurdy i śmieszność.

„Gazeta Wyborcza” już niejednokrotnie atakowała katolicki miesięcznik poświęcony tematyce świata duchowego, demonicznych zniewoleń i egzorcyzmów. Ostatnio na łamach dziennika z Czerskiej mogliśmy przeczytać: „tego rodzaju teksty w XXI w. ktoś napisał, opublikował, a co gorsza pobłogosławił”.

Jednocześnie ta sama gazeta zachwalała i polecała swoją spółkową siostrę – wróżbiarskie pismo „Szósty Zmysł”. Na stronach wydawnictwa „Agora” mogliśmy przeczytać: „W pierwszym numerze czytelnicy znajdą tekst o telepatii i breatharianizmie – odżywaniu się energią świetlną, podpowiedzi, jak trafić szóstkę w lotto i jak żyć w rytmie kalendarza księżycowego, a także artykuł o tym, czy sprawdzą się przepowiednie o końcu naszej cywilizacji”. [No i co z tego? Czy leming zauważy tę sprzeczność?  – admin]

W podobny dysonans wpada notorycznie TVN – ironicznie dzielący ludzi na „ciemnogród” i „wykształciuchów” – który nadaje program Ezo TV. Jest on produkowany przez firmę MNI Premium, odpowiadającą również za pasma programowe Ezo TV, gdzie nagromadzenie absurdów w równym stopniu śmieszy, co przeraża. Przeraża, bo ludzie za radą wróżbity gadającego od rzeczy (wystarczy raz na własne oczy zobaczyć fragmenty ramówki), machającego przy tym kartami nad zapaloną świeczką, podejmują bardzo ważne decyzje, które mają potem wpływ na całe ich życie.

„Poznaj tajemnice przyszłości z Wróżkami z EZO TV”

Tak na zachętę wita nas strona internetowa popularnego kanału, którego „wróżbici” współpracują m.in. z TVN. Wachlarz usług Ezo TV, jaki można znaleźć na stronie internetowej stacji, jest naprawdę imponujący: tajemne runy, wróżby, horoskop, kolor twojej aury, twoja planeta, wróżba dla ciebie, przepowiednie, drzewko szczęścia, kupidyn, wahadełko; można również skorzystać z całodobowej „pomocy” numerologów, kabalistów, ezoteryków, jasnowidzów, runistów, medium, astrologów, wróżbitów czy też zgłębić przeznaczenie dzięki kartom anielskim, tarotowi, kostkom, magicznej kuli a nawet… sprawdzić wiek swojej duszy.

W jaki sposób? Nic prostszego. Bo choć „analiza duszy jest bardzo skomplikowana” gdyż „wymaga całkowitego wyciszenia”, wystarczy parę razy kliknąć myszką w odpowiednie miejsca na ekranie komputera i już – wiek duszy poznany! Zatem jeśli „chcesz dokonać analizy swojej duszy” i sprawdzić, ile już wieków tuła się po świecie, „już teraz możesz go obliczyć. Proszę usiąść wygodnie, skup się i odpręż” (pisownia i stylistyka cytowanych fragmentów strony internetowej ezotv.pl, niestety oryginalna).

Przyjrzyjmy się jeszcze, czym dla Ezo TV jest sama dusza.

„Pojęcie duszy można definiować na wielu płaszczyznach. Jedno jest pewne – każdy z nas ją ma. Dusza jest dla nas niewidoczna i jak sądzi wielu – nieśmiertelna. W dniu narodzin dusza wchodzi w ciało człowieka i jest z nim związana po kres życia. Ciało umiera, a dusza szuka kolejnego wcielenia”.

Metempsychoza w przeciwieństwie do wiary w nieśmiertelność i zmartwychwstanie widocznie nie jest „smaloną dubą”, ale wróćmy do badania wieku. Wystarczy zatem podać datę swoich urodzin, z cech charakteru (ciekawość, tradycjonalizm, rozwój, pewność, doświadczenie) wybrać tę, która nas najtrafniej opisze i czytać wynik. Jak chociażby taki:

„Dusza Młoda jest niezależna, lubi zdobywać to, na co ma ochotę. Walczy o władzę i bogactwo, współzawodniczy. Lubi wszystko porównywać i działać w pojedynkę. Zna się na modzie i czerpie z życia wszystko to, co im daje. Młode dusze są ambitne i dążą do sukcesu, ale również potrafią stwarzać pozory. Swoje dzieci bardzo kochają, jednak kiedy nie radzą sobie z ich wychowywaniem, wynagradzają im to wszystkim, co mogą im dać. Rozpieszczają ich. Na pierwszym miejscu tak naprawdę dla nich stoi kariera oraz pozycja społeczna. Kochają przygody i dalekie podróże”.

Strona główna Ezo TV – wbrew katolickim zabobonom i zapyziałemu średniowieczu – spieszy także z naukową i merytoryczną pomocą. W dziale Wróżki i Wróżbici czytamy zatem:

„Poszukujesz szybkiej odpowiedzi na swoje pytanie? Szukasz prawdziwych ekspertów, którzy rozwiążą Twój każdy problem? Potrzebujesz wskazówek w trudnych życiowych decyzjach? Czy On/Ona Cię kocha? Czy znajdziesz lepszą pracę? Czy przyszły rok będzie lepszy od poprzedniego? Czekamy na Twoje pytanie. Zadzwoń do nas i podziel się z nami swoimi problemami. Jesteśmy tu dla Ciebie”.

Dalej jest równie naukowo i merytorycznie. Doradcy Ezoteryczni:

„Wierzysz w moc magicznej kuli? Czy karty Tarota mogą znać Twoją przyszłość? Czy Runy mogą odpowiedzieć na Twoje pytanie? Zadzwoń i przekonaj się jak wiele spraw możemy pomóc Ci rozwiązać za pomocą kart, wahadła, kuli, run. Już dzisiaj uzyskaj odpowiedź na swoje pytanie. Z niektórymi rzeczami nie można czekać. Czym szybciej uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie. Czym prędzej usłyszysz wskazówkę w ważnej dla Ciebie sprawie, tym szybciej będziesz mógł podjąć właściwą decyzję. Zapraszamy do kontaktu z nami”.

Specjaliści od Tarota:

„Za pomocą Run, Kart Tarota, Kart Anielskich, Wahadełka, Daru Jasnowidzenia od lat pomagamy Państwu w nawet najtrudniejszych problemach. Wskazujemy drogę, którą warto podążać. Udzielamy odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Od teraz możesz z nami rozmawiać przez całą dobę. Uważamy bowiem, że niema złego czasu żeby zadać swoje pytanie i rozwiązać swój nawet najtrudniejszy problem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług”.

Specjaliści od doradztwa duchowego

Na przytaczanej stronie możemy też zapoznać się z konkretnymi osobami, które w Ezo TV mają własne „eksperckie” pasma. Wróżka Christhin, zajmująca się m.in. wahadłem, kartami i kwiatami chwali się, że ma ponad trzydzieści dyplomów z bioterapii, kontroli umysłu, jogi, systemów energetycznych, esencji świata przyrody, parapsychologii.

Wróżka Sybilla wyjaśnia, że jej pseudonim nie jest przypadkowy:

„W Delfach pewien mag – czarodziej tak się do mnie odezwał. Od razu poczułam ogromną więź z tym imieniem. Sprawdziłam jego numerologię i stwierdziłam, że idealnie do mnie pasuje”.

Dzieli się również wyznaniem, dlaczego została wróżką:

„Kazał mi to wewnętrzny głos. Kiedy próbowałam wykonywać inne zajęcie dostawałam reprymendę od swojego duchowego opiekuna. Zdarzenia w życiu wiecznie naprowadzały mnie na drogę ezoteryki. Teraz wiem, że to jest moje przeznaczenie”.

Pani ta posługuje się numerologią, kartami Tarota i kabałą astrologiczną.

„Każde z tych ezoterycznych narzędzi dopełnia moją wróżbę. Numerologia opowiada mi o człowieku, który do mnie przychodzi, Tarot o jego losie, zdarzeniach, które maja nastąpić, a kabała astrologiczna pozwala to wszystko umiejscowić w czasie” – informuje.

Ezoteriusz – robiący ponoć całkiem przyzwoitą karierę (swoje zdolności pokazywał przed projekcją filmu „Od pełni do pełni” w warszawskim kinie Atlantic) – wyznaje, że

„wzrastał w znajomości i poszanowaniu magii ludowej, którą w jego rodzimej miejscowości kultywowano i praktykowano pomimo zmieniającego się świata. Tu mieszkała historycznie potwierdzona czarownica, znajduje się tu lokalna Łysa Góra, most, na którym pojawia się czarny pies lub mężczyzna bez twarzy, zwany przez okolicznych Kudrysiem, a także słynąca z objawień figurka Matki Bożej Różańcowej”.

Podkreśla także, że wiedzę czerpał przede wszystkim od swojej babki zajmującej się zielarstwem, rzucaniem i zamawianiem uroków.

„Uważam, że pierwotny język Wszechświata przechowuje wiedzę i mądrość dla każdego z nas… Wystarczy jedynie sięgnąć po nią, a Merkury się pojawi” – pisze filozof, astrolog, angeolog, tarocistka, terapeutka duszy, trener rozwoju osobistego Merkurja – „Zajmuję się profesjonalnym i kompleksowym doradztwem duchowym. Jestem terapeutką duszy z wyższym wykształceniem. W swojej zawodowej pracy łączę osiągnięcia nauki z magią naturalną”.

Merkurja stawia horoskopy osobiste, biznesowe, partnerskie, karty tarota, karty anielskie, dokonuje analizy radiestezyjnej. I skromnie dodaje:

„Moją rolą jest jedynie naprowadzić Cię na drogę do SAMOUZDROWIENIA i SAMOUDOSKONALENIA, ponieważ siła, która Cię uleczy jest w Tobie”.

Wróżbita Maciej – najpopularniejszy ezoteryk w Polsce – zajmuje się kartomancją, jest twórcą nijakiego „rozkładu ogólnego” w Polsce oraz tym, który

„wprowadził pojęcie trafności. Zapoczątkował w polskiej ezoteryce rozkład kart ukazujący życie osoby bez konieczności zadawania pytań, nie uzyskując żadnych podpowiedzi”.

Jest jeszcze kobieta, Joanna Gulweig Sychowicz, która widzi energetyczne, kolorowe obłoki otulające nasz fizyczny świat (sama nazywa siebie wiedźmą – zna się na czarach i magii, kontaktuje ze zmarłymi, uzdrawia dłońmi, jest jasnowidzem), Magdalena Rutkowska podpowiadająca z jakimi Aniołami pracować (w razie potrzeby dobiera indywidualnie magiczny rytuał) oraz wielu innych.

„Ezo TV” ma nawet gotową receptę na „dziwne uczucie bałaganu” w wysprzątanym mieszkaniu.

„Sytuacja taka zdarza się, kiedy nasze otoczenie nie jest oczyszczone energetycznie z wszystkich nagromadzonych w nas emocji. Skutecznym sposobem na pozbycie się owych emocji jest użycie dymu z białej szałwii. Po domowych porządkach należy ją zapalić i okadzić dymem całe mieszkanie. Podczas tego rytuału należy pozamykać wszystkie okna, poruszać się systematycznie z lewej strony do prawej i zwrócić szczególną uwagę na dokładne okadzenie kątów, ponieważ tam zbiera się najwięcej złej energii. Po wszystkim należy wywietrzyć dokładnie mieszkanie i zapalić białą świecę”.

Jak czytamy na stronie tvnfakty.pl, program Ezo TV produkowany przez firmę MNI Premium to niejedyna produkcja tej firmy na antenach Grupy TVN. Codziennie w nocy w TVN i TVN7 nadawane są również „Arkana magii”, a w TTV oglądać można program „Magia Przeznaczenia”.

Wbrew temu, co twierdzą postępowcy na temat rzekomego manipulowania wiernymi przez Kościół katolicki z jego wszechpotężnym klerem – to wróżbici stanowią prawdziwe zagrożenie dla ludzi nieodpornych na manipulacje albo zwyczajnie naiwnych, zrozpaczonych, czy wreszcie głupich. A to dlatego, że kierują konkretnymi działaniami i decyzyjnością, czego żaden ksiądz nie uczyni.

Ksiądz nie odpowie na pytanie: „Czy mam zainwestować swoje pieniądze w kupno mieszkania?” – „tak, Bóg tego chce, idź do notariusza”. A wróżbita, owszem!

A pamiętajmy, że to tylko jedna strona medalu. Materialna strata i tak jest błahostką wobec duchowej klęski, jaką ponieść można otwierając się – poprzez ezoterykę i magię – na świat demonów. Wiele powiedzieć może na ten temat każdy z egzorcystów, którzy z każdym rokiem spotykają się z coraz większą liczbą opętań i duchowych zniewoleń.

Magdalena Żuraw
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 18 do “Jak wielkie media szerzą wiarę w zabobony – szósty zmysł „oświeconych””

 1. Psiemislavius said

  Czuć Różokrzyżowców.

 2. aa said

  powinienes juz dawno zauwazyc ze chodzi to o weliminowanie katolicyzmu i zastapienie go judaizmem-przeciez kazde zydowskie swieta sa zpietyzmem odnotowywane w waszych portalach wiadomosci na pierwszym miejscu-wasi oficiele z pietyzmem-co oczywiscie wywoloje smiech w Izraelu-zapalala swieczki chanukowe lub chleja na potege w purim i obrzeraja sie niekoszerna maca w pesah…. oczywiscie swiat katolickich juz dawno nie obchodza. i to polska wlasnie od jednej skrajnosci w druga dlatego nikt juz sie z wami nie liczy koniec-a gdzie polacy-przed oglupiajaca wasza tv i w pogoni za zarciem i chlaniem w „europie”

 3. marta15 said

  jak ludzie przestaja wierzyc w Prawdziwego Boga, to sa w stanie uwierzyc we wszystko.
  W Babe Jage, ktora im z kart bedzie wrozyc, za grosikow pare. W bioenergot-tego-smego, ktory wyleczy jak mu sie kasa sypnie. We wrozke przez telefon czy internet, ktora najpierw karte kredytowa zczardzuj,e potem swe oklepane „mundorsci” powie. W amulet,y ktore niby od zlego ducha chronia, a tak naprawde w rece zlego ducha wpychaja.
  i w takie inne , roznej masci, ale majace za ojca JEDNEGO ducha –demona,
  typu :
  „tajemne runy, wróżby, horoskopy, aury, twoja planety, wróżby dla ciebie, przepowiednie, drzewka szczęścia, kupidyny, wahadełka..”.

 4. Siggi said

  Okiej!
  Przypomne,ze Karol Wojtyla podejmowal w Vaticanie i jest foto z tego ,niejakiego Piotrowicza,ktory nawet kandydowal na urzad prezydencki RP. Dr po szkole zawodowej i jakies magicznej Akademii z Pomorza,ktora nadaje takie tytuly…Ow dr oferowal nawet takie dzialanie uzdrawiajace papieza,ze bylby zdrowy jak…ryba.
  Zreszta, poszukiwanie w terenie „cudow” papieza potrzebnych do procesu beatyfikacyjnego,sprowadza sie do znalezienia przypadku,ze …papiez dotknal i uzdrowil.Nie potrafie tego inaczej okreslic ,jak osmieszanie osoby,tego procesu i w zasadzie Kosciola.
  Wydaje mi sie ,ze kiedy swiat bardzo sie skurczyl,obieg informacji jest szybki,to w tej dziedzinie fantazji tez cos sie dzieje.
  PS.Ja ma VI zmysl -jak kazdy- i na wlasny uzytek wykorzystuje z duzym skutkiem. Np.czuje na odleglosc sku…..yna i wtedy go omijam szerokim lukiem,choc nie zawsze to sie udaje.

 5. Jan said

  Dla każdego coś miłego oferują szarlatani i gdzie się tylko da, nawet na stadionie narodowym za jedyne 40 zł.
  W latach 80-ych w kościołach agitowano na seanse innego cudotwórcy uzdrowiciela” Harrisa.
  Chyba obowiązuje obecnie zasada -wierzta w co chceta i robta co chceta, a na pewno Lucyfera uradujeta..

 6. RomanK said

  Naszej cywilizacji????? tzn czego??? jakiej naszej???? ktorej?????
  Bo Wiliamson Anglik i produkt katolicyzmu angielskiego…okresla dosc dosadnie pojecie tzw Cywilizacji zachodniej…i bez wachania powiada ze ta cywilizacja to Katolicyzm….sensu largo….
  Ta cywilizacja skonczyla sie w Anglii z HenryVIII…..dzis mamy tylko pozostalosci sladowe….wsrod niewielkich grup religijnych tkwiacej przy tradycji…i to nie wszystkich!!!!
  Nie ma juz cywilizacji zachodniej….

 7. 166 bojkot TVN said

  Każdemu kto słucha żydowskich stacji udających troskę o kościół i katolików, trzeba głośno i wyraźnie uświadamiać, że kompetencje tych stacji sięgają raczej judaizmu i całej kliki rabinów. To rabinami powinna zajmować się większość się większość szalonowych radiostacji i telewizji.
  Najśmieszniejsze są w atakach na kościół dyżurne idiotki telewizyjno-radiowe, takie jak Szczuka, Senyszyn i Nowicka, która z pełnym spokojem, nieświadoma utraty twarzy, jak i reszta marszałków sejmu, prowadzi obrady. Do stada tych starych papug brakuje tylko jakiegoś starego capa, ale i ten zapewne niebawem przyleci, jak tylko sie cieplej zrobi, bo bardziej mu słuzy w zimie cieplejszy klimat bliskowschodni, a może ma tam jako profesor dobrze płatne wykłady na temat polskiego antysemityzmu.

 8. Psiemislavius said

  Marta15 i Bojkotka to naczelne żydówki z Gajówki. 😀

 9. Tralala said

  „Te same media, które pogardzają wiarą jako „powrotem do średniowiecza” jednocześnie emitują programy typu Ezo TV, czy…”

  Wcale sie nie dziwie, to jest lecenie na latwizne i tylko na to ich stac.

 10. Jan said

  Ad.8 Panie Psiemislavius
  Dziwi mnie wyjątkowa i nieustanna pogarda na pograniczu chyba obsesji u Pani Marty15 do ”sekty watykańskiej”.

 11. marta15 said

  ad 10
  Panie Janie.
  Mnie dziwi to ,ze bedac swiadomym mnogosci herezji, apostazji, bluznierstw i swietokradztwa , jakich sie codziennie sekta dopusza, nadal pan sluzy sekcie w roli falszywego swiadka, ktory negujac oczywiste, udokumentowane i sprawdzone fakty,
  zeznaje na korzysc winnego.
  Czy w sadzie, jako swiadek, tez by pan tak zrobil???
  Majac niezbite dowody, ze winny popelnil przestepstw,o bronilby pan ( z sobie wiadomych przyczyn), jednak owego winnego i klamal na jego korzysc???
  cos nie tak z pana moralnoscia.

 12. Griszka said

  @11
  Świadek nie jest jednocześnie sędzia. Pani widzę już włożyła togę i bierze się za wydawanie wyroków a nawet zarzuciła sianie kłamstw Panu Janowi. No ładnie.

 13. 166 bojkot TVN said

  8/Psiemislavius
  Oj musiał ci Michnik odpalić jakąś specjalną premię za szkalowanie 166. Czy może jako użyteczny idiota pracujesz jak żydowski stachanowiec za darmo broniąc czci starych papug i starych capów?

 14. bart_w said

  Panie Gajowy. Daj Pan spokoj. Wywal Pan ten szajs na smietnik jak najsybciej. Wstyd w ogole takie cus zamieszcza

 15. olagordon said

  Indoctrinating the Holocaust

  Indoktrynacja holokaustem
  http://winstonsmithministryoftruth.blogspot.com/2012/10/indoctrinating-holocaust.html
  13.10.2012 tłumaczenie Ola Gordon

  „Arcybiskup sam wyjaśnił dlaczego Kościół ma taką władzę i dlaczego stara się zachować edukację dzieci w rękach kleru. On wie jak ważne jest udzielanie wskazówek religijnych młodym, którzy nie są w stanie formułować przemyślanej oceny na temat, w którym są instruowani, i mają zaufanie do tego czego uczą ich starsi. Duchowieństwo dobrze wie jaki jest rezultat wbijania do głów dzieci od 7 lat wzwyż idei, które wyznaje (arcybiskup) Cieplak; tym sposobem od wczesnych lat szybko ich łapią w macki religii”

  – mowa końcowa oskarżyciela publicznego Mikołaja Krylenko – 21-25 narca 1923, bolszewicki proces pokazowy abpa Jana Cieplaka w Moskwie.

  b ciekawe to http://wolnemedia.net/ezoteryka/przepowiednia-jana-cieplaka/
  http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110501/ALBUMB/112456482

 16. marta15 said

  ad
  panie Griszka,
  zarowna pan Jan, jak i pan , jak i ja bedziemy odpowiadac przed Sedzia Najwyzszym, ktoregos niewiadomego dla nas dnia.
  I na pewno bedzeimy rozliczni z tego czy bylismy krzywoprzysiezcami/falszywymi swiadkami czy nie.
  Niezbite dowody, fakty, ewidencja sa rzeczami , ktore mamy badac i na ich podstawie oceniac, wyciagac wnioski i komentowac.
  Fakty mowia same za siebie. Perfidne , celowe zaprzeczanie faktom to krzywoprzysiestwo, dawawnie FALSZYWEGO SWIADEDCTWA, uznawane za grzech smiertelny.
  Jezeli np. pana syn czy corka popelnili zbrodne, to majac 100% fakty potwierdzajace, NIE moze pan temu zaprzeczac i zeznawac klamiac i manipulujac, mimo ze powiedzenie prawdy moze przyczynic sie do ich ukarania i na pewno do bolu panskiego serca.

 17. marta15 said

  ad 8
  panie Psiem…
  Jest pan wyjatkowym oszczerca i klamca.
  Jakie pan ma dowody na swoj kalumnie i obelgi??
  Ja eksponuje falsz judeo-masonkiej sekty watykanskiej , oraz falsz wspolczesnego Judaizmu
  . Panu to widac bardzo przeszkadza.
  Czyzby starsi bracai placili tu panu za dywersje, czy pan sam to robi z glupoty wlasnej??

 18. revers said

  Szkoda ze koszer nostre w nielegalnym zdobywaniu organow ( 25 tys zaginionych dzieci na Ukrainie) oraz w zdobywaniu zarodkow ludzkich do zabiegow in vitro nikt nie przebije, zadne GW, Ezo, inne malopouczajace programy tv.

  http://snippits-and-slappits.blogspot.de/2013/02/beyond-disgust-israelis-detained-for.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: