Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  misieku o Wolne tematy (57 – …
  Enya o Amerykański liberalny komik kr…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Peryskop o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Maverick o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  bryś o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Greg o Wolne tematy (57 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
  revers o Wypadek w Chorwacji…czy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Londyn: to nie jest miasto dla białych ludzi

Posted by Marucha w dniu 2013-02-24 (Niedziela)

Exodus białej ludności z brytyjskiej stolicy nabiera tempa. W ostatniej dekadzie z Londynu wyjechało 620 tys. białych Brytyjczyków.

Populacja Londynu wynosi obecnie prawie 8,2 mln, w mieście mieszka tylko 3,7 mln białych. W latach 2001–2011 stolicę opuściło 620 tys. osób określających siebie jako „biali Brytyjczycy”, by przenieść się na wieś lub w okolice nadmorskie.

W Newham we wschodnim Londynie biała populacja zmniejszyła się o 37,5 proc. Podobnie jest też w Barking i Dagenham, skąd wyjechało 30,6 proc. białych i w Redbridge, gdzie ubyło 29,8 proc. Z podlondyńskiego Slough wyjechało 30,3 proc. białych Brytyjczyków, z Luton 24,4 proc.

W ciągu 10 lat w Londynie przybyło za to prawie milion imigrantów. Organizacje monitorujące imigrację krytycznie wyrażają się o BBC, która w duchu politycznej poprawności pozytywnie przedstawiła zmianę struktury etnicznej Londynu.

– BBC popełnia badzo poważny błąd komunikując Brytyjczykom tak ważną rzecz w sposób tak trywialny i sztuczny – stwierdził sir Andrew Green z think-tanku Migration Watch.

Najliczniejszą mniejszością są Azjaci, którzy stanowią 18 proc. Trzecie miejsce zajmują czarnoskórzy, do których zaliczani są Afrykanie oraz „czarnoskórzy Brytytyjczycy”.

Źródło: goniec.com
luk
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 14 do “Londyn: to nie jest miasto dla białych ludzi”

 1. — Jesli Im z tym , tak dobrze — to dobrze Im tak .
  A Polacy , w ktorym miejscu sie tu plasuja ?

 2. Jasiu PUKWATEREK said

  @ Nawet i tu dotarła polityczna poprawność : czarnoskórzy to po naszemu zawsze nazywani byli Murzynami, a Cyganie Cyganami a nie jakimiś Romami.

 3. Zerohero said

  Re 1

  Tak dobrze, że pryskają z miasta Panie Gościu. Da się to wyczytac w 3 akapicie.

 4. beny said

  zauważcie co mówią żydzie że europa musi być multikulturowa jak myslicie dlaczego

 5. Easy Rider said

  Najliczniejszą mniejszością są Azjaci, którzy stanowią 18 proc.

  Coś się nie zgadza z tymi liczbami. Z zestawienia wynika, że biali stanowią 45%, jeżeli 18% stanowią Azjaci, to czarnych musiałoby być 37%, czyli to oni musieliby być najliczniejszą mniejszością, a nie Azjaci.

  Tutaj taka uwaga: Arabowie są przez antropologów zaliczani do rasy białej (dlatego nie ma o nich mowy w artykule), jednak gdyby sytuację rozpatrywać w kontekście kulturowym, to tę liczbę białych należałoby pomniejszyć o bliżej nieznaną liczbę wyznawców Allaha i mogłoby się okazać, że biali jako Europejczycy stanowią nie 45%, lecz – przypuśćmy – nie więcej niż 35% ogółu mieszkańców Londynu.

  Tak czy inaczej, nie wygląda to dobrze. Natomiast co do naszego nieszczęśliwego kraju, sprawdza się powiedzenie, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przynajmniej do nas nie garnie ta kolorowa hołota, bo nie ma do czego. Natomiast tam, gdzie było do czego, to garnęli – jak to kiedyś ładnie określił Michalkiewicz – jak trutnie do miodu, tym bardziej, że nikt się temu nie mógł sprzeciwić, bo zaraz byłby przyrównany do rasisty i faszysty.

 6. Darek said

  @4 Benny zauważ że http://www.paranormalne.pl/Fimg/teorie_konspiracyjne/2vkkba0.png – jak chce się zrobić zadymę to trzeba poplątać języki..

 7. Zerohero said

  Re 5

  Sęk w tym, że ci Azjaci to nie są Chińczycy, Wietnamczycy itp. a głownie islamscy degeneraci z Azji centralnej gdzie kuzyn, tego tego, z kuzynką robi dzieci. No, trochę Hindusów jest też. Murzynów tak dużo nie ma, ale już prawie połowa gwałtów to ich zasługa. Emigrację do Wielkiej Brytanii należy rozpatrywać jako zagrożenie w równym stopniu genetyczne co kulturowe.

  Przynajmniej do nas nie garnie ta kolorowa hołota, bo nie ma do czego

  Jest do czego Panie Easy. Nawet Tuskowa Polska jest lepsza niż 90% tzw. III świata. Grecja i Hiszpania też są nieźle oblegane.

  Ja w Warszawie widzę coraz więcej czarnych, raz Murzynka zrobiła aferę w autobusie bo nie miała biletu. W mediach jest ta sama ideologia co na zachodzie, przemyca się pewne standardy np. rodzina multi kulti w serialu Rodzina Zastępcza, promuje się czarnych posłów… Partyjny tuz w PiS raczył nawet powiedzieć, że patriotyzmu nie wolno rozpatrywać w kategoriach rasowych. Interesujące.

  To są procesy obliczone na pokolenia. Likwidacja białej Europy to zadanie na ok. 100 lat, więc na Polskę jeszcze przyjdzie czas.

 8. Kar said

  re:1

  na honorowym-biora &6.19/hr i zlopia tyskie..a czasami lapie ich mysl, zeby przedluzyc benefity socjalne jak ten chop z Graz

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2121100/Man-saws-foot-avoid-work-continue-claiming-jobless-benefits.html

 9. Easy Rider said

  Ad 7.

  Oczywiście, do Polski kolorowi też garną, ale skala jest nieporównywalna z tzw. starymi krajami Zachodu, stąd też zastosowałem pewien upraszczający skrót myślowy. Nie sądzę bowiem, aby w tzw. dającej się przewidzieć przyszłości, w Warszawie zamieszkiwało mniej niż 50% ludności białej – na to nie pozwolą przede wszystkim ci, którym zależy na utworzeniu Judeopolonii.

 10. Zerohero said

  Re 9

  A czemu nie? Niech Pan sobie wyobrazi taki polski Hamas albo Hezbollah. Co ja gadam. AK ! 🙂 Nie jest to fajne dla Rasy Panów.

  A teraz napełniamy Polskę Murzynami i Arabami mamy różne opcje:

  1) Polacy w gettach tłuką się z Murzynami.
  2) Katolicy w gettach tłuką się z muzułmanami

  Jeszcze mogą się szyici tłuc z sunitami. 🙂 🙂 i nikt nie ma siły by podejść na 10km do żydowskich miast fortec strzeżonych przez drony, cyborgi i najlepszych mężów narodu izraelskiego.

  3) Polacy wymieszali się z Murzynami, nabyli afrykańskich cech i ten. tego…zdolność do prowadzenia konspiracji oraz walki zbrojnej uległa pewnemu ograniczeniu.

  Poza tym Pan chyba sobie zdaje sprawę, że jeśli globaliści chcą zrobić czytskę etniczną, to ją zrobią. Historia czasem toczy się leniwie czasem przyspiesza. Ziemię można oczyścić i z Polaków i z kolorowych.

 11. Zerohero said

  Można w sumie takich pół Polaków pół Muryznów odesłać do Afryki, bo na logikę, to Chazar czystej krwi ma większe historyczne prawo do polskiej ziemi niż mulat. 🙂

 12. Centuria said

  Re: 10-11.

  Racje ma Easy Rider, choc moze na czasy obecne. Zachod juz byl od kilkudzeisieciu lat stopniowo uczony tolerancji i milkosci do kolorowych. Wyrabiono w nich poczucie winy i bylo to latwe, bo argumentem byla kolonizacja i niewolnictwo A my – jak zwykle narod zacofany i daleko nam do postepowego Zachodu. Zasilki w Polsce tez malo-atrakcyjne, wiec dopoki sie to nie wyrowna, mozemy robic za poczekalnie w drodze do Krain Miodem i Mlekiem Plynacych.

 13. JO said

  Tu nie chodzi o Emigracje Bialego Brytyjczyka tylko z Londynu a wymieranie tych co Zyjac w Mysl ideologii lat 60 tych ubieglego Wieku Kupowali, Kopulowali a nie Pracowali a nie Zyli w Zw Malzenskim Prawdziwym I nie mieli dzieci wolac kopulowac niz Prokreowac, zyc dla Boga I Rodziny.

  To zaplanowane Akcja eliminacji Bialego czlowieka nie tylko z Londynu ale w ogole co widac w kazdym Miescie Anglii, KAZDYM!

  To samo sie Dzieje w Polsce….to tylko poczatek co widzimy w PRL Bis

 14. Brat Dioskur said

  To prawda ,ze zachod tresowany jest w tolerancji i milosci do kolorowych …chociaz byl wyjatek. Ostatnio media w Holandii ujawnily kulisy eksportu 300 bardzo uciazliwych Cyganow do …USA!Dzialo sie to w latach 80 -tych a Cyganie mieli przybyc z jednego z panstw …komunistycznych( kto podrzucil to kukulcze jajo?) i po krotkim pobycie w Reichu przeniesli sie do lepszej pod wzg. opieki socjalnej Holandii.Tutaj po krotkim czasie tak sie dali tubylcom we znaki ,ze obawiano sie linczu.Okazuje sie sie ,ze partia arcyliberalna(VVD,jest teraz u wladzy!) znalazla wyjscie .Cyganom zaaplikowano kuracje liftingowa ,czyli wykapano ,ostrzyzono i porzadnie ubrano a nastepnie zaopatrzono we wloskie paszporty i wsadzono na Jumbo-Jeta.Wszystko sie powiodlo!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: