Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
  Józef Bizoń o Rosyjski archeomodernizm
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Polacy to nasi bracia – rozmowa z Miszą Vaciciem

Posted by Marucha w dniu 2013-02-24 (Niedziela)

Jesteś przewodniczącym Serbskiego Ruchu Narodowego 1389. Co skłoniło Was do powołania tej organizacji?

– Organizacja została powołana w celu realizacji naszych założeń ideowych. Jesteśmy dumnymi Serbami, wierzymy w to o co walczymy i nie zamierzamy pozostawać bierni. Stąd nasza inicjatywa.

Jakie są wasze główne zadania?

– Mamy trzy główne cele. Pierwszy z nich to wyzwolenie i zjednoczenie wszystkich ziem serbskich. Pojęcie to oznacza terytorium dzisiejszej Republiki Serbskiej i jej prowincji (Wojwodiny i Kosowa), Czarnogóry, Macedonii, Bośni i Hercegowiny, Krajiny oraz terenów północnej Albanii.

Drugim celem jest wprowadzenie sprawiedliwości społecznej. Należy odzyskać Serbię gospodarczo poprzez nacjonalizację tego, co zostało zagrabione naszemu narodowi. Powinniśmy również rozliczyć sprzedajnych polityków, przez których zniszczony został przemysł a pracownicy stracili zatrudnienie. Dziś robotnicy przymierają z głodu a winni grabieży pozostają na wolności i kontynuują swój niecny proceder. Chcemy również doprowadzić do wycofania się zagranicznych banków, które rabują ludzi poprzez udzielanie kredytów na najmniej korzystnych w Europie warunkach.

Trzecim zadaniem pozostaje realizacja naszej wizji polityki zagranicznej państwa. Pozostajemy w opozycji wobec prozachodnich partii w kraju, które realizują politykę Nowego Porządku Światowego. Jesteśmy zainteresowani innego rodzaju integracją, szczególnie mam na myśli współpracę z Rosją i pozostałymi państwa BRICS. Chcielibyśmy współdziałać z wolnymi państwami, które odrzucają dyktat NATO, Unii Europejskiej oraz Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Znamy więc główne cele Waszej działalności. Jakie są natomiast założenia programowe SNP 1389?

– Nasze zasady programowe to dziesięć punktów: patriotyzm, prawosławie, zgoda narodowa, ochrona suwerenności państwowej i integralności terytorialnej Serbii, zachowanie wartości rodzinnych, sprawiedliwość społeczna, utrzymanie cyrylicy, czystości i bogactwa serbskiego języka, walka z sektami, serbska (europejska) tradycja przeciwko „europejskiej modernizacji”, zwalczanie narkomanii oraz ruchów dewiacyjnych. Chcemy każdego nowego dnia móc uczestniczyć w budowaniu i tworzeniu lepszej Serbii.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie jest możliwym zrealizowanie wszystkich naszych postulatów od razu. Wszystko wymaga czasu i wytężonej pracy zorganizowanego narodu w każdej dziedzinie życia społecznego jak m.in. sztuka, edukacja, armia, nauka, sport. Nie można zapominać jednak o naszej duchowości, tradycji, obyczajach i godności, o bezpieczeństwie finansowym czy zdrowiu fizycznym i psychicznym obywateli. Musimy także pracować nad rozwiązywaniem najważniejszych problemów społecznych jak alkoholizm czy emigracja młodych profesjonalistów.

29 listopada b.r. został uniewinniony Ramush Hardinaj. Jak wyglądały reakcje Serbów?

– Należało się tego spodziewać, podobnie jak uwolnienia muzułmanina Nasera Orica. Serbowie nie uznają Trybunału w Hadze, jako sądu niesprawiedliwego, narzędzia Nowego Porządku Świata.

Jak wygląda teraz sytuacja w serbskim Kosowie?

– Sytuacja w Kosowie nie jest dobra, ale nie jest także wyjątkowo zła. Status quo odpowiada nam, ponieważ Serbia jest aktualnie słaba, wciąż wchodzi w zdradzieckie układy za przyczyną prozachodniego rządu. Ameryka jest nadal ważnym graczem na Bałkanach, ale nasz czas nadejdzie, potrzebujemy tylko się wzmocnić. Waszyngton, Londyn i Bruksela obawiają się inwazji Rosji, więc poprzez osłabianie Serbii chcą zmniejszyć rosyjskie wpływy na Bałkanach. Wierzymy w pomyślne rozwiązanie problemu Kosowa w przyszłości, z pomocą naszego naturalnego i historycznego sojusznika – wolnego świata, a wśród nich m.in. Polaków.

Czy sądzisz, że kraje słowiańskie powinny zacieśniać współpracę? Jaką wspólną inicjatywy byś zaproponował?

– Wszyscy Słowianie powinni trzymać się razem tak, aby wspólnie z innymi ciemiężonymi narodami utworzyć nieformalny Front Ludowy, wymierzony przeciwko państwom anglosaskim i germańskim. Realizują one bowiem Nowy Porządek Świata, który zawsze postrzegał nas Słowian, jako niewolników. Powinniśmy więc stworzyć federację suwerennych narodów słowiańskich.

Nasza współpraca powinna być oparta na założeniach neoslawizmu. Powinna polegać na wzajemnym wspieraniu, wymianie informacji i doświadczeń. Możemy organizować wspólne demonstracje i protesty jak również obozy szkoleniowe. Mamy wspólny system wartości.

Wasza organizacja współpracuje z Obozem Wielkiej Polski, jak oceniasz tę współpracę?

– Współpracujemy i przebiega to bardzo dobrze. Do tej pory obwiepolacy odwiedzali nas kilka razy tutaj w Serbii, pojawili się nawet na barykadach w Kosowie gdzie przybyli z pomocą humanitarną. Nasza organizacja uczestniczyła natomiast w Marszu Niepodległości w Warszawie, byliśmy również obecni na tegorocznej manifestacji poparcia na rzecz serbskiego Kosowa. Wymieniamy regularną korespondencję, planujemy wspólne działania oraz dzielimy się informacjami. OWP to całkiem spora i sprawna organizacja, jest bardzo podobna do naszej SNP 1389.

Co chciałbyś na koniec powiedzieć Polakom?

– Polscy patrioci to nasi słowiańscy bracia, mamy wspólne korzenie, grożą nam te same niebezpieczeństwa: agresywna polityka Stanów Zjednoczonych i nachalna integracja w ramach UE. Jesteśmy zwalczani przez obce nam ideologie. Wcześniej były to komunizm i nazizm, a dziś zachodni liberalizm. Jeśli chcecie to lepiej zrozumieć, to zapraszam Was do Serbii, tak abyście mogli zobaczyć naszą walkę.

Rozmawiał: Korneliusz Bosek
http://sol.myslpolska.pl/

Serbowie uważają nas za swoich braci, ale czy my mamy prawo uważać ich za naszych braci?
Być może, ale nie wolno nam zapominać nauk Jana Pawła II Wielkiego – naszymi najważniejszymi i ukochanymi starszymi braćmi są Żydzi. Serbowie muszą ustąpić im miejsca w szeregu.
Admin.

Komentarzy 12 do “Polacy to nasi bracia – rozmowa z Miszą Vaciciem”

 1. Kronikarz said

  Kosowo dla Serbów !

 2. Serbowie? To przecież Ci krwiożerczy bandyci! To oni zabijają biednych mieszkańców Kosowa, palą im meczety, handlują organami zabitych cywilów, parają się też handlem narkotykami i prostytucją! Jedyna nasza nadzieja w tym, że sojusznicy z Ameryki, Izraela i Niemiec ukrócą te nacjonalistyczne i ksenofobiczne dążenia Serbów do odzyskania tego co należy się pokojowym Albańczykom.

  Pozdrawiam

 3. Mati Rani said

  re 2 – Oczywiscie, swieta racja – aby Albanczycy mogli spokojnie i wolnorynkowo zaopatrywac Jeurope w narkotyki z Mali i aby nikt sie nie sprzeciwial tak koniecznym rurociagom 😉 ni sjonistycznej hegemonii „pokojowej” NATO-OTAN
  Co do narkotyków : http://www.atimes.com/atimes/Global_Economy/OA19Dj02.html

 4. revers said

  ad2,3 nie tylko zaopatrywac w uzywki j.w. ale takze w organy ludzkie ( tylko 25 tys dzieci zniknelo z Ukrainy na koszerny rynek, na liscie dawcow jest miedzy innymi Bialorus, Ukraina, Kosovo, Indie, Ciny, … ) oraz w zdrowe zarodniki ludzkie do zabiegow IN VITRO

  http://snippits-and-slappits.blogspot.de/2013/02/beyond-disgust-israelis-detained-for.htmlhttp://snippits-and-slappits.blogspot.de/2013/02/beyond-disgust-israelis-detained-for.html

  takze IN VITRO to kolejny rynek bez granic i malo przejrzysty.

 5. Mati Rani said

  Re4. Oh! Dobre, zapomina sie o gesheftach na organach gojów. Swoja droga, to jak patrzy Talmud na przeszczep nerki od Palestynczyka do ciala koszernego integrysty?? ( oczywiscie tylko czesciowo to ta sama rasa semicka ( Zydzi i Palestyñczycy ) jak to Sand, bojajze, udowodnil, ale juz dla Chazara to sie nie stosuje! )
  Do listy dzialanosci Albanczykóe dorzuce jeszcze handel nieowolnicami seksualnymi – porywanymi i wiezionymi w burdelach Telavivu .

 6. Miłek said

  Jaki nazizm, nie było Nazizmolandu, Niemce były wraz z ich nazionalsozialismusem. Mierzi mnie politpoprawna gadka…dość!!!!

 7. Boryna said

  Jedyna nadzieja w Rosji. Niech żyje Serbia.

 8. Mila said

  Pozdrowienia dla Serbow.

 9. maasteer69 said

  A co tam kosovo, to pikuś, na Białorusi Aleś Bialacki cierpi katusze w łagrze – tam to dopiero reżim

 10. bemek said

  Jaki procent wypowiedzi poprzedników miało na celu rozbicie głównego tematu?

 11. bemek said

  Jeżeli zjednoczą się Ci, którzy czują się Słowianami, walka o wolność będzie dużo skuteczniejsza. Bez znaczenia na wiarę.

 12. Przecław said


  Historia skradzionego Kosowa.
  Ciekawe, że mogła to zrobić telewizja Czech, a czy zrobiła by coś takiego TVP ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: