Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Mietek o Nierozwiązana tajemnica kamien…
  Crestone o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Krzysztof M o Puste hasła
  bez loginu o Kobiety zachowują się tak gówn…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  revers o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Marucha o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Jaber o Kobiety zachowują się tak gówn…
  AndreAndre o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  biordal o Kobiety zachowują się tak gówn…
  Boydar o Galicja
  Ramirez o Kobiety zachowują się tak gówn…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czego wstydzą się Polki?

Posted by Marucha w dniu 2013-02-25 (Poniedziałek)

Wujkowie (a raczej ciotki) „dobra rada” postanowili nie tak dawno oświecić polskie kobiety w kwestii ich wstydliwości. Portal, którego patronem jest ulubiony pluszak premiera, Tomasz Lis, postanowił wziąć się z problemem za barki. Efekty warte są uwagi.

Na początek krótki cytat:

– Polacy mają wdrukowaną odpowiedzialność za członków rodziny. Nie potrafimy się odciąć – mówi Olga Świderska psycholog, coach i trener. [A to, kurwa ich mać, polska ciemnota średniowieczna! – admin]

Olga Świderska, psycholog, coach, trener, terapeuta TSR.
feruję profesjonalną pomoc i wsparcie osobom przeżywającym trudności, kryzysy psychologiczne a także po prostu poszukującym nowych ścieżek rozwoju. W zależności od zapotrzebowania prowadzę zarówno sesje terapeutyczne jak i coaching.

Kto nas tak unieszczęśliwił „wdrukowując” Polakom odpowiedzialność za członków rodziny? ­

prof. dr hab. Hanna Brycz Kierownik Zakładu Psychologii Społecznej Uniwersytetu Gdańskiego.

– Kobiety wychowywane są w taki sposób, że częściej niż mężczyźni wyznają wartości pomagania, opieki nad innymi – wyjaśnia prof. Hanna Brycz, psycholog społeczny z Uniwersytetu Gdańskiego [I co gorsza, polskie kobiety tak są wychowywane, że tylko one rodzą dzieci i się nimi, przynajmniej na samym początku, intensywnie opiekują – admin]

I jeszcze jeden cytat z Olgi Świderskiej:

– Nadal silne jest przekonanie, że kobiety powinny mieć wszystko na głowie. Tak się też bardzo często dzieje. Dlatego większość z nas czuje odpowiedzialność za wszystkich członków rodziny i za wszystkich się wstydzi, jeśli ich zachowanie jest oceniane negatywnie. To nic dobrego, bo taka odpowiedzialność zabiera nam wewnętrzny spokój, tracimy grunt pod nogami.

I wszystko jasne – winne jest wychowanie, które wskazuje na wartość odpowiedzialności za członków rodziny i na znaczenie pomocy świadczonej sobie wewnątrz rodziny. Ale przecież nie wszystko stracone, wystarczy się „odciąć”. Na początek choćby mentalnie, znaleźć kolejne pasję i zainteresowania, które skutecznie pomogą w realizacji siebie samego. Warto także systematycznie podnosić swoją samoocenę. Już wkrótce stanie się jasne, że to nie my popełniamy błędy. Tak idealnie egoistyczni będziemy mogli zrzucić ograniczające nas kajdany.

Ten zabójczy dla każdej rodziny mechanizm może zostać wprawiony w ruch przez każdego jej członka, niezależnie od wieku i płci. Oczywiście nie zawsze skutki będą tak samo opłakane. Egoizm i chęć odcięcia się w wykonaniu dzieci, mogą być skutecznie zniwelowane przez autorytet rodzicielski. Jednak brnięcie przez małżonków w przedstawiony schemat zapewne będzie wejściem na równię pochyłą i balansowaniem nad przepaścią.

Przerażająca liczba rozwodów, do jakich dochodzi w naszym kraju mogłaby być znacznie mniejsza, gdyby tego typu refleksje, jak te przedstawione przez panie psycholog, wyrzucić na śmietnik. Prowadzą one do tak hołubionego przez współczesny świat indywidualizmu i egoizmu, za nic mając takie wartości jak poświęcenie czy rezygnacja z przyjemności. Proponując „odcięcie się” promują zatomizowane społeczeństwo pełne jednostek, których jedynym celem jest zaspokojenie własnych potrzeb.

Łukasz Karpiel
http://www.pch24.pl

Jak widać – bycie totalnym pojebem  znacznie ułatwia robienie kariery jako „psycholożka”. Skąd takie egzemplarze się biorą, kto je urodził, kto wychowywał, kto dał im dyplomy? Chyba nie wszystkie są Żydówkami?
Admin.

Komentarzy 36 do “Czego wstydzą się Polki?”

 1. Brat Dioskur said

  Moj s.p. Dziadek,powstaniec warszawski ,czynny w ruchu oporu do 47′ mial o takich jak te psycholozki tylko jeden komentarz: „do rozwalki”….

 2. GHJ said

  Zydowa Olga Swiderska napierdala z ckm w polskie rodziny

 3. Nemo said

  Jak znam życie,to ta pani „ekspert”sama nie ma ani chłopa,ani dzieci. Takie właśnie typy najlepiej wiedzą,co jest dobre dla ludzi w związkach.Jak by powiedział Shrek: krowy doić pani magissster 🙂

 4. Zbyszko said

  Nie wiem czy mi się wydaje, ale pani prof- kierownik zakładu podobna jest do jednej takiej biznes woman od restauracji

 5. Pokręć said

  Kiedyś takim paniom, to się głowy goliło i pod pręgierzem je stawiało.
  Psychologia to jest paranauka, tak, jak alchemia, astrologia i ekonomia. paranauka – bo potrafi posługując się żargonem naukowym udowodnić jednoczesną prawdziwość dwóch zdań sobie przeczących.
  Nauka natomiast to dziedzina, w której są jasne kryteria, wobec jakich oceniana jest prawdziwość stwierdzeń a owe stwierdzenia spełniają zasady logiki matematycznej i przy jej pomocy są wywodzone.

 6. Psiemislavius said

  Z astrologią jest taka historia, iż na początku była to nauka o kosmosie i gwiazdach. Potem rozwinęła się o aspekt magiczny i zaczęto w ramach astrologii czytać z gwiazd, bo sądzono, że w kosmosie jest jakaś ukryta energia, czy coś w tym stylu. Wtedy nastąpił podział i narodziło się nowe pojęcie: astronomia. I ten podział trwa do dzisiaj. Astronomia to nauka zajmująca się badaniem kosmosu i gwiazd, a astrologia to praktyka magiczna zajmująca się odczytywaniem przyszłości z kosmosu, gwiazd i planet.
  Alchemicy to byli bodajże średniowieczni protoplaści współczesnej masonerii. Próbowali wynaleźć kamień filozoficzny. Chociaż dzisiejsza chemia wywodzi się z alchemii. Nie wiem, czym alchemia zajmuje się obecnie.

 7. jowram said

  Słynny komik i założyciel Ruchu 5 Gwiazd Beppe Grillo rozgrzewa tłum na wiecu w pod weneckim robotniczym miasteczku Marghera. Wyliczał zgromadzonym wszystkie problemy i lęki ich życia codziennego. Praca, miejsce w przedszkolu, urlop macierzyński, problemy drobnych przedsiębiorców. Mnóstwo zwykłych ludzi stało na zimnie, opatulonych w płaszcze z postawionymi kołnierzami, całe popołudnie i wieczór, na zmianę słuchając Grilla i wstępując na podium.

  Nie znajdziecie śladu tego w gazetach. To poważny, budzący niepokój sygnał. We Włoszech coś się dzieje. Na pewno można spierać się o jego ocenę, ale to na pewno istotne zjawisko. Ruch 5 Gwiazd dostaje w sondażach co najmniej 17%. Taki wynik we Włoszech udało się pobić przy urnach tylko niewielu partiom: chadecji, komunistom, Partii Demokratycznej, Forza Italia, a następnie Ludowi Wolności (Popolo della liberta’). Teraz i Grillo ma ten wynik w zasięgu ręki.

  http://www.presseurop.eu/pl/content/article/3426341-beppe-grillo-kometa-antyeuro

  Ps. Beppe Grillo i s-ka mają ok.20% poparcia i razem z Sylwio mogą przejąć władzę we Włoszech tak Trzymać !

 8. Wojwit said

  Gajowemu wzrok się z wiekiem psuje, czy też raczy nie dostrzegać szczegółów na zdjęciach, które sam opublikował z tym artykułem?

 9. efka said

  Narobiło się tych psychologów jak psów, gdzie nie splunąć psycholożka. Głowę ma zapaskudzoną śmieciami, nie kończyła medycyny bo za trudna, politechniki nie robiła bo na tym trzeba się znać. Psychologia obok socjologii była najszybszą magisterką obok marketingu.
  Tak wygląda życie ale żeby bredzenie niemądrych kobiet brać poważnie??? Panie Gajowy do lasu z nimi niech tam liskom tłumaczą wyklepane regułki.

 10. Radosław37 said

  …psycholodzy robią tez kariery w sądach kościelnych. Ich opinie dotycząc unieważnień małżeństw są jak wyrocznie.

 11. Marucha said

  Re 8:
  Może mi Pan wyjaśni, bo jako że wzrok mi się psuje, nie dostrzegam tego, co Pan…

 12. 166 bojkot TVN said

  A toś panie Gajowy nabroił! Nie wiesz Pan, że na studia psychologiczne idą ludziki z wielkimi problemami psychologicznymi/psychiatrycznymi, wyniesionymi najczęściej z rodzinnych domów?
  Jak se bohaterki wyszukają ten temat, to popadną w depresję, że tyle tu złośliwców niewrażliwych na ich wysublimowaną wiedzę (którą, fakt, o kant doopy potłuc) i będziesz Pan miał dwie idiotki na sumieniu! No i trochę ich znajomych, którzy umrą ze śmiechu.
  I dobrze!
  Dwie idiotki mniej …..
  Kobiety i rodziny uratowane.

 13. 25godzina said

  >…psycholog, coach, trener, terapeuta TSR…

  Coś jak defraudant Śpiewak .

 14. Maciejaszu said

  Oczadzenie demoniczne – tak by moja babcia zdiagnozowała przypadek tych psycholek. I miałaby rację.

 15. yeti said

  Uwaga, istnieje zawód o nazwie „trenerka równościowa”.

  cytat:
  „- Wielokrotnie widziałam, jak „pirat” na ulicy łapał kobiety za biusty i pośladki, to jawny przykład molestowania i napastowania – mówi Ania Urbańczyk, działaczka na rzecz praw człowieka i trenerka równościowa.”

  http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,13157095,Lapie_za_biust__mierzy_z_pistoletu__grozi_gwaltem_.html#ixzz2Ly8ItwkP

 16. Nemo said

  Trenerka równościowa? Ciekawe gdzie takie patenty sprzedają 🙂

 17. maria said

  Wejdzie taka jedna z druga w ekran i madruje bzdety ze nie mozna tego sluchac.Jak mamy takich psychologow to lepiej trzymac sie od nich jak najdalej.Bez rozumu same a chca uczyc innych.

 18. Sowa said

  Ze strony p. Świderskiej:

  „Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Coaching w biznesie w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie.

  W trakcie studiów pracowałam z chorymi w Klinice Hematologii Collegium Medicum UJ i zdobywałam doświadczenie na Oddziale Nerwic w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

  Pracuję w nurcie Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (z ang. Solution Focused Brief Therapy – SFBT), prowadzę także sesje coachingowe.

  Od wielu lat prowadzę także autorskie warsztaty rozwojowe pobudzające wzrost samoświadomości oraz szkolenia dotyczące coachingu, psychoedukacji, kompetencji psychospołecznych oraz nurtu TSR.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Wiele lat współpracowałam z mediami, a także z Wyższą Szkołą Europejską im. Ks. J. Tischnera, jako wykładowca studiów podyplomowych.”

  Nic na temat posiadania własnej rodziny. Bo po co? Nie jest „obciążona” w żaden sposób, a dzięki temu jest obiektywna. Jak obiektywna może być czerwona gnida.

 19. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 20. Zerohero said

  Do egoizmu nie trzeba zachęcać. Egoizm sam się o siebie często upomina, społeczeństwo ma go w nadmiarze. Robota tych kołczek-pscyholożek byłaby więc w najlepszym razie niepotrzebna i jałowa, a przeciez wiemy, że to celowa demoralizacja.

 21. Miet said

  No i mamy niezłe rezultaty takich myślicielek jak owe psycholożki. Zapewne żona byłego ministra sportu Janina Drzewiecka zaczerpnęła dużo z ich ogromnej wiedzy i postanowiła się nie wstydzić.
  Zachęcam do zajrzenia tutaj:

  http://florida.arrests.org/Arrests/Janine_Drzewiecka_9312148/

 22. Zerohero said

  Re 21, Miet

  Jeden z komentarzy najwyraźniej napisany przez Polaka.

  A wife of a prominent Polish Politician who being polish said that his country is a wild country, by the way his party still rulz now. Hope she gets highest possible sentance. Well done US police.

  Tam w USA nie mają zielonego pojęcia o istnieniu Tuska, PO i PiS, nawet nie wiedzą gdzie Polska leży. Pisząc takie rzeczy wsysyła się tylko sygnał, że Polacy to bandyci, złodzieje i dzikusy. i nic poza tym. Tak pod rozwage.

 23. Marcin said

  Wczoraj był pokazywany „piękny” dokument w TVP1 pt” Mój tata jest w ciąży” i tam była pokazana heroiczna walka o członków „rodziny” dwóch sodomitów. Myślałem,że puszczę pawia.

 24. Miet said

  Re22.
  Ale co to ma do rzeczy, co Amerykanie wiedzą na temat Polski, czy nie wiedzą?
  Fakt jest faktem, żona byłego polskiego ministra kradła w sklepie i została aresztowana – to jest blamaż, że brak mi słów.

  To jest wstyd, ogromny wstyd dla każdego normalnego Polaka.
  Ja nie dbam o to, że bardzo wielu Amerykanów nie ma pojęcia o Polsce – są duże i znaczące środowiska, które doskonale nas znają.
  Jak im to będzie potrzebne, to będą robić raban, że Polacy to złodzieje, tak jak to robią Niemcy i niestety trudno będzie temu przeciwwstawić.

 25. 166 bojkot TVN said

  24/Miet
  166 nie ma powodów wstydzić się czegokolwiek, a już najmniej jakichś dwóch złodziejek prezentujący poniekąd rządzącą partię. jaka partia takie zlodziejki. Widać ten trynd rozchodzi sie po wszystkich członach.

  Normalny Polak nie kradnie. To ze jakieś dwie idiotki kradly futra, znaczy, ze rzadzą nami zlodzieje bez hamulców moralnych. Jak będą wybory jednomandatowe tylko dla obywateli polskich polskiej narodowości, to wowczas pogadamy o wstydzie.
  Ja tam nie mam zamiaru wstydzić się za mira, bula, wnuka wermachtowca, za kretynke Środzinę, za lisów, za szczukę – oni powinni się wstydzić, ale nie będą, bo wykonują posłusznie zadania za wielkie nasze pieniądze.
  Jeśli zaś jacyś „Amerykanie” zaczną coś podskakiwać do Polaków, trzeba im tylko przypomnieć zbrodnie w Iraku, Wietnamie, Japonii, czy sojusznika w Palesynie. Krótko, zdecydowanie

 26. ulcik said

  Opinie mamy p.Mieciu naprawde nieciekawa, tymbardziej, ze sa tacy – zainteresowani, szkopul w tym, ze tubami – wladaja. Taki incydnet to im woda na mlyn i urabiaja nam opinie, taka jaka im jest wygodna. Toc w kazdym narodzie jest i k…a i zlodziej. Tylko,ze ten element z innych nacji nie zdobywa swiatowej slawy.

  Swego czasu bylam niesamowicie wkurzona, jak powinowaty Niemiec, „zlapal” zlodziei, tzn.stwierdzil, ze Polacy skradli mu bajerskie kola od nowej audicy. Pozniej okazalo sie , ze nie Polacy, a jego rodacy postawili mu auto na kolkach, ale fama juz poszla, watpie zeby odwolal, ze to Polacy operuja auta z kolek.

 27. Miet said

  Re. 25
  Niestety ale nie mogę się z tym Pana wywodem zgodzić.
  Nie tylko dla samych Amerykanów ale dla wszystkich myślących ludzi jest oczywistym, że przedstawiciele rządu i ich rodziny to jest elita reprezentująca dany naród. I nie pomoże nam siusianie długim łukiem i gadanie na okrągło, że mamy ich tam gdzie słońce nie dochodzi.

  A co do tego ostatniego Pana zdania –
  =============
  Jeśli zaś jacyś “Amerykanie” zaczną coś podskakiwać do Polaków, trzeba im tylko przypomnieć zbrodnie w Iraku, Wietnamie, Japonii, czy sojusznika w Palesynie. Krótko, zdecydowanie
  =============

  to mam taką propozycję: niech się Pan zgłosi do jakichkolwiek mediów, obojętnie gdzie i niech im Pan wygarnie to co napisał – myślę, że z przyjemnością Pana przyjmą, wysłuchają i ogłoszą to jak świat długi i szeroki.:-)))
  Życzę powodzenia.:-)))

 28. Miet said

  Re26.
  Tak jest Pani Uleczko, gdy kradnie jakiś gnojek, żul czy narkoman, to wstydzić sie nie ma powodu, bo to tak jak Pani napisała: „w każdym narodzie….”.
  Ale gdy kradną paniusie ministrowe – czy może lepiej brzmi – ministrowe kurwy, to już insza inszość.:-)))

 29. 166 bojkot TVN said

  27
  Wygarnianie w gajówce jest dużo bardziej skuteczne niż w mediach. Coraz wiecej ludzi, szczegolnie młodych olewa media, korzysta tylko z internetu.
  Żaden tam Polsat News ….ani TVP-Info.
  Tu informacja jest stale dostępna, nie przerywa jej sprzątanie gajowej i przerwy na reklame coraz to nowej postaci wiagry, która wyprostuje wszystko i prawie na zawsze (czasem dosłownie).
  To, ze zgodnie z pańskim sarkazmem, zadne media nie są tak niezależne, zeby zaprosić 166, tylko podnosi znaczenie gajówki i obnaża q,,estwo mediów

 30. Miet said

  re29.
  Nie, nie , nie, przecież miał Pan wygarnąć tym Amerykańcom. To gdzie, w Gajówce? W Gajówce to może Pan wygarniać a do nich to na pewno dotrze i się bardzo wystraszą.:-)))
  A poza tym, to chcę Panu przypomnieć, że wymienialiśmy zdania o bardzo wstydliwej sprawie aresztowania żony byłego ministra w rządzie Rzeczypospolitej Polski.
  Pan teraz sprowadza dyskusję do wyliczania Amerykanom ich grzechów – czyli nic się nie stało – inni też grzeszą więc jak można mieć pretensje do tej biednej kobieciny z Polski – czy tak?
  Jeżeli Pana morale jest takie jak to wynika z Pana wypowiedzi, to ja już nie mam Panu nic do dodania, bo to co mi się ciśnie na klawiature to moderacja by nie przepuściła.

 31. 166 bojkot TVN said

  29/Miet
  Dzielą nas lata świetne podejścia do logiki ….
  Dyskusja jak z Rysiem. Fakt, szkoda czasu

 32. 166 bojkot TVN said

  29 i 30 Miet
  ….zeby zaś było jaśniej: kradziez w wykonaniu jakichś dwoch ponoc „polskich” idiotek to pryszczyk przy zbrodniach jakich dopuszczają sie amerykańskie elyty wysyłając biednych chłopaków i babki na wojny imperialne w Azji. Tam trup ściele się gęsto i nie jest to trup zwierząt futerkowych przecenionych do 500$ i ukradzionych, tylko setki tysięcy LUDZI. Drugie tyle doprowadzonych do nędzy.
  Bogacz, wielki bogacz, prezydent, minister, jeśli ma na sumieniu zbrodnię, jest tylko zbrodniarzem.
  Z dwojga złego lepiej pozostać drobnym złodziejem i idiotką, nawet żoną ministra Drzewieckiego, albo innego Janowskiego.

 33. Zerohero said

  Re 24 Miet

  To ma do rzeczy, że oni nie wiedzą o co chodzi z terminem „dziki kraj”, nie znają partii politycznych w Polsce. Z lakonicznego komentarza wynika po prostu, że Polska to dzika kraina złodziei. Intencją autora było zapewne wyżalenie się Amerykanom na rządy PO i zdystansowanie się od tej złodziejki.

  No to ja twierdzę, że nie wyszło.

  Po cholerę robić za „życzliwego” i na amerykańskich forach, jeśli ktoś jeszcze nie zauważył, przypominać, że to chodzi o Polaków? Autor myśli, że jak napiętnuje degeneratkę z rządu od którego się sam odcina, to Amerykanin w mig załapie. Guzik prawda. On sobie szybko uogólni. Tam są dziesiątki komentarzy biednych cymbałów „życzliwie” tłumaczących, że chodzi o Polskę.

  Z resztą sam Pan to przyznał w kom. 27, więc nie rozumiem w czym problem.

  np. o pijaństwie Kwasnieskiego, ja bym na publicznych forach anglojęzycznych nie pisał. O jakiego pomiota chodzi, to oni i tak nie załapią, a konotacja z krajem tylko się utrwali.

 34. Miet said

  Re.33.
  Ależ Zerohero, nie wiem czy Pan wie, że tutaj w tej Hameryce, to każda kradzież idzie od zaraz do lokalnej prasy i to z podaniem dokładnych danych osobowych złoczyńcy.
  Tak, że tego niestety nie da się tak łatwo zamieść pod dywanik.
  No i jak łatwo jest zauważyć, to nie jest jakiś tam sobie opis źle ustosunkowanego do Polaków amerykańskiego internauty, tylko raport – dokument z aresztowania.

  W Polsce to jest dużo lepiej, bo jak wiadomo, nazwisk się nie ujawnia nawet wtedy gdy już dobrze wiadomo,że Kowalski siedzi – no bo to by mogło mu zaszkodzić w ewentualnej resocjalizacji i dalszej życiowej karierze.:-)))
  Rzeczywiście to nie Polska a Hameryka to dziki kraj!:-)))

 35. Miet said

  Re31.
  No wreszcie napisał Pan coś sensownego i prawdziwego:
  ===========
  Dzielą nas lata świetne podejścia do logiki ….
  ===========

  Mógłbym Panu trochę poopowiadać o logice ale wątpię aby Pan cokolwiek załapał.
  Ale chciałbym mimo wszystko podziękować Panu za objaśnienie mi, że wojny amerykańskie w Azji i spuszczenie bomb atomowych w Japonii, to coś dużo gorszego od tych kradzieży dokonanej przez ministrową Drzewiecką –
  cholera, nigdy bym na to sam nie wpadł – dzięki, dzięki, dzięki!!!

 36. 166 bojkot TVN said

  33/)H
  O pijaku Kwaśniewskim nie trzeba pisac, bo on chodzi pijany w trupa rano w Brukseli:

  Czyli teraz mamy taki oto stan: Nasze media nie piszą o kompromitacjach „nasich” polityków w kraju i zagranicą, w ramach panującego oszustwa wyborczego, po to, żeby wyborcy NIE BYLI ŚWIADOMI KOGO WYBIERAJJĄ.
  Po czy dziwimy się, że jako Polacy mamy kiepskie notowania, nieświadomi numerów jakie wyczyniają politycy na nasze konto.

  W normalnym trybie kwasniewski po pierwszej kompromitacji, zupełnie zbagatelizowanej przez media – tej w Miednoje z pijaną golenią, powinien ZNIKNĄĆ Z POLSKIEGO ŻYCIA PUBLICZNEGO. Tak jak Drzewiecki, Komorowski, Tusk (po samym stwierdzeniu polskość to nienormalność) Kaczyński (chociazby po hymnie), Oleksy, Miller, Siwiec, Czarzasty, Palikot, Ziobro, Senyszyn,

  Media nie tylko ogłupiają – chronią agentów obcych wywiadów przed usunięciem w nawet w tak niedemokratycznych wyborach jakie mamy. Zmasowana akcja zachęcająca do bojkotowania wyborów przez wyborców antylewackich i antysemickich jest tylko elementem dobrze zorganizowanej całości.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: