Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Leo o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Łukaszenka straszy przedsiębiorców

Posted by Marucha w dniu 2013-02-26 (Wtorek)

Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka przestrzegł przedsiębiorców, by nie wspierali finansowo białoruskiej opozycji, bo zostanie to uznane za walkę przeciwko państwu. Mówił o tym na naradzie poświęconej Radzie Rozwoju Przedsiębiorczości.

– Jeśli ktoś z biznesmenów będzie finansować „piątą kolumnę” [tak Łukaszenka określa opozycję] albo w jakiś inny sposób wywierać negatywny wpływ na społeczeństwo, to uznam, że włączył się w walkę polityczną, w walkę przeciwko państwu. A ona rządzi się swoimi prawami. Niech potem tacy biznesmeni się nie skarżą – oświadczył prezydent.

Łukaszenka przestrzegł również przedsiębiorców przed zabieganiem o „parasol” państwa.

– Wszelkie próby wpływania przez biznesmenów na organy władzy państwowej w celu stworzenia „parasola” dla własnego dobrobytu skończą się niepowodzeniem takich inicjatyw i struktur – oznajmił.

Dodał, że celem biznesmenów nie powinno być zdobywanie ulg i dotacji z budżetu, tylko „zwiększanie wkładu sektora prywatnego w tworzenie produktu krajowego brutto i efektywności naszej gospodarki”.

Według niego, normą powinien stać się udział biznesu w projektach socjalnych.

– Wtedy ludzie będą was szanować. I nie będzie dyskusji o negatywnym wizerunku biznesmenów – stwierdził.

IK, PAP
http://naszdziennik.pl

No i widać, jakie faszystowskie ścierwo z tego Łukaszenki. Zamiast pozwolić wysoko-korzennym przedsiębiorcom rozwalać państwo, zamiast ochoczo przejmować na siebie rolę ochroniarza i sponsora zagranicznych biznesmenów, ten głosi tak oburzające rzeczy, że brak nam słów.
Inaczej jest w Polsce. Dlatego Polskę szanują i poważają na całym świecie.
Admin

Komentarzy 14 do “Łukaszenka straszy przedsiębiorców”

 1. Maciej said

  Ciekawe co na takie rozwiązanie prawne powiedziliby zdrajcy ( agenci ) Balcerowicz i Lewandowski, eksperci ekonomiczni ogłupionych Polaków w III RP:

  http://www.psz.pl/tekst-43353/Lukaszenka-broni-praw-akcjonariuszy-bialoruskich-spolek

 2. kosak0 said

  za to w judopolonii parasol jest od dobrych kilkunastu lat i jak widać słuzy naszemu marodowi jak najbardziej

 3. Zerohero said

  To teraz sobie wyobraźmy przedsiębiorcę w USA, który jawnie sponsoruje chińską, irańską albo rosyjską agenturę.

 4. Siggi said

  Ten wywiad jest proby 0,999.

 5. Zbyszko said

  Dlaczego nasz Gierek nie był taki stanowczy…

 6. Ad. 5

  Gierek nie był taki stanowczy, bo wiedział, że jak spróbuje, to go zostawią samego z tym pasztetem, z którym sam sobie nie poradzi.

  Żeby coś zmienić w kraju, to najpierw trzeba mieć kadry. Białoruś miała to szczęście, że służby specjalne były po stronie Białorusinów. A nad Białorusią parasol roztoczyła Rosja.

 7. WW said

  Bardzo nieudolny ten Łukaszenko. Zupełnie nie wie jak prowadzić państwo do dobrobytu i światowego poszanowania. Działa wręcz odwrotnie. Zamiast zadłużyć państwo któremu przewodzi dając w zastaw ludzi i wszystkie wartości jakie są w państwie tym którzy są starsi i mądrzejsi w doświadczeniu, chce eliminować dobroczyńcow państwa. Zupełnie nie wie jak to robi rząd polski, jej sąsiad, i niemal pół świata i cała Europa. Zupełnie nie wie jak to zrobiły USA prawie 100 lat temu. Zupełnie nie wie jak to zrobiono z Niemcami 50 lat temu po II W.Ś. Nie widzi jaki dobrobyt tam panuje dzieki temu. Nawet potrafiły stworzyc całkiem nowe państwo z bombami atomowymi i rakietami dalekosiężnymi zdolnymi je przenosić do wszystkich stolic Europy i przykładową bez precedensu demokracją. Okropny ten Łukaszenko w oczach dobroczyńców.

 8. Joe said

  Ten Lukaszenaka to bardzo nieladnie robi dla postepowe ,miedzynarodowe sily.One nie beda sie mogly prawidlowo rozwijac.
  Starsi bracia w wierze nie beda tolerowac takie zachowanie i moga poprosic te postepowe sily o interwencje z zewnatrz….
  Oczywiscie w celu ratowania Narodu Bialoruskiego.

 9. Ad: Artykul, – komentarz –
  W Syrii „nasi” umilowani „straszni bracia”, ktorzy finansuja rebeliancka „demonkracje” spotkala sie z dosc powaznym oporem sil rzadowych i iranskiej milicji, ktora Iran Syryjczykow zaopatrzyl… Z grzecznosci pomijam zaopatrzenie w bron (sredniego zasiegu) prosto ze znienawidzonej przez „oredownikow talmudycznego pokoju”… Rosji…
  Oj wyglada na to, ze lichwiarskie zydostwo szukac bedzie sobie miejsca juz tylko poza globem ziemskim…za swoja „dobroczynnosc”…ma sie rozumiec…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. ostatnio moj znajomy zapytal mnie: „Jasiek, co w Polskiej Konstyucji powinno byc najwazniejsze w/g ciebie???
  Moja odpowiedz: „Jako pierwszy PARAGRAF: Calkowity zakaz uprawiania LICHWY BANKOWEJ na terenie calej RP pod kara dozywocia !!!! (bez mozliwosci wczesniejszego zwolnienia)…

 10. WW said

  Ad: #9.
  Panie Jaśku. Straszny błąd w Pana radzie. Nie tylko błąd ale przestępstwo antysemityzmu srodze karalne zgodnie z prawem w krajach miłujących pokój.
  Jako pierwszy paragraf powinno być, że podstawowym i najważniejszym obowiązkiem obywatela jest zapewnienie bezpieczeństwa państwu Izrael i tym którzy oficjalnie i nieoficjalnie nazywają siebie Żydami/Izraelitami/Hebrajczykami/Judejczykami i w ogóle tymi których ich Bóg stworzył.
  Ponieważ tego nie ma w państwach miłujących pokój i w Niemczech bo tam nie ma w ogóle konstytucji na wzór państwa Izrael, upośledzeni tym obywatele tych państw na najwyżczych państwowych stanowiskach i w sejmach muszą na swoją własną rękę składać takie przyżeczenie. Ci najwyżsi musza na wlasną rekę to robić na piśmie i w obecnosci rabina trwale zabezpieczać to w betonie lub kamiennych głazach w mieście które uznali za stolicę nowego państwa, Jerozolimę.
  Obama nie musial tego robić bo nie jest obywatelem USA ale jest dyrektorem korporacji US z tytułem Prezydent, ale to zrobił.
  Madeleine Albright kiedy tylko mianowano ją Secretary of Stare of US uroczyście powiedziała że jako Secretary of State of US jej najważniejszym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa państwa zwanego Izrael. Nie wiedziała a przynajmniej powiedziała, że nie wiedziała że jest Żydówką. Trzeba było dopiero to jej powiedzieć. No ale geny to ważniejsze niż wiedza. Z tymi genami u tych ludzi w przeciwieństwie do tych którzy tylko wyglądają jak ludzie wcale nie jest takie proste no ale ważnym jest jak ich ich Bóg stworzył jak sie narodzili.

 11. Joe said

  Pan Jasiek jestes sadysta…a jak ma sie rozwijac „spolecznosc miedzynarodowa”jak Pan zakazesz lichwy?Wczoraj zarejstrowalem na patrkingu „Semsa” rekord….Z minivena zydowki wyszlo 14 dzieci…kto to ma wychowac i za co?
  Panie Jasiek lichwa lichwa ale podatek od wypuszczania CO2…to jest przyszlosc narodu wybranego….i ten narod nad tym bedzie pracowal az do utraty?TCHU!!!
  Pozdrawiam Pana…Joe.

 12. Re: 11 – Joe
  Ostatnio „miedzynarodowa elita” wymyslila „podatek – ubezpieczenie od posiadania broni palnej”, bo nie do pomyslenia byloby, aby stojaca bron w szafach wlascicieli byla nieubezpieczona i nie zarejestrowana przez „milujacych pokoj” na Bliskim Wschodzie.
  Nalezy tylko oczekiwac dalszych „pomyslow” wlacznie z zalozeniem „urzadzenia” na nogi do liczenia pokonanych krokow…
  No i niech ktos pokaze „cus” na tym swiecie, co nie jest opodatkowane???.
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Stany Zjednoczonego (zydostwa) w Polnocnej Ameryce oczekuja globalnego poparcia dla „dzialan stabilizacyjnych” i „zbrojnych misji pokojowych” w krajach, ktore jeszcze zwlekaja z uznania „swiatowej stabilizacji” politycznej, ekonomicznej i religijnej pt: „Nowy Porzadek Swiata”…

 13. Marucha said

  Re 12:
  No i wbrew temu, co seryjnie pierdolił Rysio, powszechne posiadanie broni w USA gówno daje. Żydy robią i tak z Hamerykanami, co chcą – np. wprowadzają absurdalne podatki.
  I co Rysio teraz zrobi?
  Weźmie spluwę i poleci do IRS walczyć o swoje?

 14. Re: 13 Marucha.
  Obawiam sie, ze Amerykanie nie tylko nie oddadza broni (nawet tej zarejestrowanej), ale rowniez nie oddadza ci, ktorzy takowa bron posiadaja zupelnie anonimowo, ktorej jest conajmniej 10 razy wiecej o czym „rzond” (kontrolowany przez zydow) doskonale wie i zdaje sobie sprawe z fizycznej niemozliwosci odebrania Amerykanom broni nawet w sposob militarny, poniewaz Amerykanie (dotarlo do ich swiadomosci), juz wiedza co stanie sie z nimi po tym fakcie.
  W zydowskiej koncepcji nie jest odebranie broni Amerykanom (o czym z gory wiedzieli), ale do doprowadzenia Amerykanow do zamieszek miedzy soba, a zwlaszcza miedzy czarnymi a bialymi poprzez redukcje ilosci miejsc pracy, pracy za „minimum”, uzalenienia od zasilkow (juz jest ponad 100 milionow na zasilku), zmiejszanie sily nabywczej zarabianych pieniedzy przez tych, ktorzy jeszcze maja prace, podwyzszanie paliwa, energii, gazu i rozne podatkowe „udziwienia” wlacznie z eksmisjami (tzw. forclosure) z niesplacanych domow, gdyz bezrobocie w USA siegnelo juz ponad 18% w/g „ogolnych” statystyk (ci co sa zarejestrowani w urzedach pracy).

  Nie wiem czy pamieta Pan, jak zapytalem: „Co bedzie pierwsze: III wojna swiatowa czy finansowy kryzys???
  Prawdopodobna odpowiedz: „Stanie sie to w jednym czasie, gdyz bedzie bardzo trudno zapanowac nad Amerykanami, kiedy w rekach beda mieli bezwartosciowe dolary a dalej bardzo szybko sie potoczy samoczynnie w tzw. „efekcie domina”… (gdzie juz dzisiaj lichwiarskie tluste „koty” zaczynaja zwijac manatki…rowniez z „Wall Street”…Widza co sie swieci…)

  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: