Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ekonomiczna wojna z własnym narodem. Władza chce nam za wszelką cenę obrzydzić życie w Polsce.

Posted by Marucha w dniu 2013-02-27 (Środa)

Teraz chcą nas jeszcze wykończyć przy pomocy euro.

W Polsce nie czyni się nic, co mogłoby nam ułatwić codzienne życie, ale czyni się wiele, by je nam skutecznie obrzydzić i utrudnić. To co z ogromnym nasileniem obserwujemy szczególnie ostatnimi laty w naszym życiu publicznym, w relacjach ekonomicznych, w relacjach władza obywatel, urzędy i instytucje publiczne – petent w sferze pracodawca – pracownik w wymiarze sprawiedliwości, służbie zdrowia, w mediach, w ustawodawstwie i przepisach prawnych musi budzić nasze przerażenie.

Przed koncertem Trzech Kanalii

Polski rząd, wybrańcy narodu, urzędnicy wysokiego szczebla, jak i ci na samym dole, redaktorzy – celebryci, finansowi oligarchowie, sędziowie i prokuratorzy za wszelką cenę starają się utrudnić nam szaraczkom i tak przecież niełatwe życie w naszym kraju.

Co gorsza chcą nas pozbawić wszelkiej nadziei na przyszłość. Zalewa nas drożyzna, zwykłe zdzierstwo, powszechne wręcz kłamstwo i chamstwo decydentów, pogarda dla zwykłego obywatela i skrajna arogancja wobec społecznych ambicji i postulatów, często, gęsto popartych nawet 2,5 mln podpisów.

Rosną niebotycznie koszty utrzymania polskich rodzin z roku na rok jak, ilość zakazów, nakazów, ograniczeń jak i absurdalnych przepisów bije wszelkie rekordy. Bez najmniejszych skrupułów rabuje się nasze portfele w biały dzień.

Miliardami wywozi się nasze polskie pieniądze za granicę od 2004 r. to już blisko 400 mld zł.

Chce się szpalerami nielegalnych foto-radarów, mandatami dla kierowców czy zbójeckimi cenami za kilometr wyrobu autostrado-podobnego, czy wreszcie nowym podatkiem ekologicznym od używanych aut, obrzydzić nam nawet jazdę własnym samochodem po własnym jeszcze kraju. A to przecież polscy kierowcy w tej czy innej formie obciążeń podatkowych wpłacają do polskiego budżetu blisko 50 mld zł corocznie.

Już wkrótce mamy dostać w prezencie od nowego Vice-premiera, MF kolejne innowacyjne rozwiązania podatkowe: opłatę od śmieci, deszczu i powierzchni dachów, nowy podatek od radia i telewizji nazywany dla zmyłki – opłatą audiowizualną – czy też nowy podatek od rur i kabli przechodzących pod naszą działką, od garaży czy wreszcie opłaty z tytułu wypłaty własnych pieniędzy z bankomatów itp. itd.

Polaku musisz zapłacić ale i tak nic nie dostaniesz w zamian [Jeśli pozwalasz, żeby alfonsy rządziły w twym kraju, to nie oczekuj, że potraktują cię inaczej, niż jak kurwę – admin].

Za wszelką cenę chce się nam zafundować dietę cud i to nie tylko z powodu szaleńczo drożejącej żywności. Chce się zmusić, zwłaszcza tych nieco mniej zamożnych Polaków do chodzenia spać z kurami z powodu jednych z najwyższych w Unii cen energii elektrycznej i gazu w relacji do naszych nędznych zarobków.

Władza skutecznie zniechęca nas do posiadania rodziny, dzieci i przyszłości w kraju nad Wisłą, tnąc becikowe, podnosząc VAT na ubranka i utrzymując zasiłki rodzinne na poziomie 2 butelek taniej wódki.

Ze spokojem tolerowane jest przez instytucje nadzorcze i kontrolne jak i Ministerstwo Rolnictwa dodawania soli drogowej do żywności, produkowanie parówek z piór, pazurów, żył i kości, rozcieńczanie mleka, masła czy śmietany, dodawanie koniny do wołowiny, sprzedawanie ryb wielokrotnego użytku – odmrażanych i ponownie zamrażanych , czy wreszcie produkowanie kiełbasy krakowskiej ze strusia. Bezkarność pospolitego złodziejstwa, stosowania niedozwolonych klauzul handlowych, zawyżania rachunków i opłat, powszechne wręcz oszukańcze praktyki instytucji finansowych i banków, wielkich sieci handlowych czy zagranicznych koncernów jest gwarantowana odgórnie.

Skutecznie wybito nam z głowy poczucie równości obywateli wobec prawa, poczucie sprawiedliwości i sprawnego demokratycznego państwa prawa. Jesteśmy całkowicie bezbronni jako obywatele, znikąd nie ma ratunku. Procesować się z państwem i jego instytucjami czy to na drodze sądowej, czy administracyjnej, nie warto i rzadko którego Polaka na to stać, tym bardziej, że polskie sądy są coraz bardziej nieobliczalne, wydają coraz bardziej zaskakujące, często wręcz absurdalne wyroki. W opinii wielu Polaków, „rozgrzanych” sędziów i spolegliwych prokuratorów niestety przybywa i sędzia Tuleya nie jest tu wyjątkiem.

Mamy przestać jako społeczeństwo myśleć, czytać, pisać i pytać, a zwłaszcza żądać i wymagać czegoś od władzy. Mamy przestać jako obywatele rozwodzić się na internetowych polach i dawać upust swej wściekłości, bo rozkwita cenzura, a mowa nienawiści ma być surowo karana nawet więzieniem. Lepiej żebyśmy nie chodzili na marsze wolności, niepodległości czy na stadiony i mecze piłkarskie, bo za wykrzykiwanie antyrządowych haseł można trafić na wiele miesięcy do aresztu.

Uchowaj nas Boże przed próbami rozkręcenia własnego biznesu. Tu na naiwnych potencjalnych rekinów biznesu czeka prawdziwa droga przez mękę, zabójcze wilcze doły, setki pułapek skarbowości i urzędniczej wrogości. Każdy upierdliwy pacjent, uczciwy przedsiębiorca czy zwykły klient, który upomni się o swoje jest w najlepszym razie zlekceważony, ale bywa bardzo często, że skutecznie wybije mu się z głowy ideę zaufania do tzw. państwa prawa, równej konkurencji, a czasem puści się go w przysłowiowych skarpetkach. Nawet przy wielkim programie inwestycyjnym budowy autostrad i Euro 2012, mając do dyspozycji dziesiątki miliardów euro udało się władzy skutecznie wykończyć prawie całą krajową branżę budowlaną, a wyprzedając prawie cały wartościowy majątek narodowy doprowadzić państwo polskie do totalnego zadłużenia i na skraj bankructwa.

Blisko 2 mln młodych Polek i Polaków – skutecznie już wybito z głowy wiarę w ojczyznę, w przyszłość, w pracę w kraju nad Wisłą, podobnie jak uświadomiono młodym Polkom, by rodziły dzieci raczej na Wyspach Brytyjskich, na Islandii czy w Norwegii, byle nie u nas. Obrzydzono nam nawet nie najweselszą polską starość – wydłużając wiek emerytalny do 67 lat, choć pracy brakuje dla młodych i wykształconych.
Co chwila rabuje się resztki naszych emerytalnych oszczędności a to w OFE, a to w Funduszu Rezerwy Demograficznej, a to strasząc nas bankrutującym ZUS-em.

Polacy mają chcieć jedynie ciepłej wody w kranie, taniego, a więc słabego, dziadowskiego państwa, albo wiać gdzie pieprz rośnie. Media wpajają nam, że mamy mieć obrzydzenie i wstręt do krzyża, wstydzić się polskiego złotego i wykazywać niechęć do nauki historii, brak szacunku dla starszych czy biedniejszych, szczególnie zaś do tradycji i normalności. Polskość ma oznaczać nienormalność.

Polacy mają kochać władzę, przepraszać swych oprawców, liczyć na jałmużnę z UE i przychylność kanclerz A.Merkel.

Żyjemy dziś w państwie wrogim wobec własnego obywatela, gdzie trwa niewypowiedziana wojna ekonomiczna z własnym społeczeństwem. Żyjemy w kraju, który jeszcze tak wielu Polaków kocha, ale w którym młodym i starym, zdrowym i chorym żyć godnie już się nie da. Wojna elit władzy i mediów z własnym narodem przybiera w ostatnich latach na sile. Tu nad Wisłą nie potrzeba już referendów, konsultacji społecznych czy związków zawodowych, tu brakuje elementarnej troski o zwykłego obywatela. Nie potrzeba nad Wisłą własnych fabryk, majątku narodowego czy przyzwoicie uposażonej klasy średniej, a już na pewno radosnych staruszków na emeryturze.

Władza w Polsce coraz wyraźniej mówi nam – bój się Polaku, a jak ci się nie podoba – to won. Czas najwyższy powiedzieć basta, to my jesteśmy u siebie, chcemy normalności, a nie kraju absurdów i pogardy dla zwykłego obywatela.

Janusz Szewczak, główny ekonomista SKOK.
http://wpolityce.pl/

Komentarze 52 do “Ekonomiczna wojna z własnym narodem. Władza chce nam za wszelką cenę obrzydzić życie w Polsce.”

 1. 166 bojkot TVN said

  Takie zycie jest udziałem młodych naiwnych Polaków, którzy dla fałszywej miłości wpadli w ręce szatana
  http://facet.interia.pl/meskie-tematy/news-polak-ktory-przezyl-dwanascie-kar-smierci,nId,937188,nPack,1

 2. Nemo said

  Sikorskiemu na,zdjęciu powyżej,tylko rogów brakuje; pasowały by jak ulał :/.

 3. antka kobity szwagra brat said

  Wiosna Ludów: fala protestów w Polsce w marcu 2013 roku. 2, 5, 16 i 20 marca: strajki generalne! Ponad 100.000 zadeklarowanych uczestników już teraz

  Posted by Jarek Kefir w dniu 26 Luty 2013
  Protesty w Polsce 2, 5, 16 i 20 marca 2013 roku! Strajk Generalny
  Nie dla obcych policji w Polsce! Protesty 2 marca:

  Manifestacje w Polsce, w marcu 2013 odbędą się:
  -2 marca 2013 (Anonymous Poland i przeciwnicy obcych policji w Polsce)
  -5 marca 2013 (organizacja związkowa OPZZ)
  -16 marca 2013 (organizacja związkowa NSZZ Solidarność Andrzeja Dudy)

  -20 marca 2013 (strajk generalny wszystkich Polaków w Kraju, bez wyjątku).

  Dane: KPRM – Aleje Ujazdowskie 1 / 3 Warszawa, 20 marca 2013 godz. 12:00 – ten sam dzień, ta sama godzina, cała Polska! Powodów jest aż nadto – za mało miejsca, aby wyliczyć tutaj ponad 1400 afer rządu PO-PSL i ich samorządów o charakterze kryminalnym. Akcje-protesty 20 marca 2013 roku wesprą organizatorzy demonstracji z 2 marca, czyli przeciwnicy obcych policji i służb w Polsce.
  Na dzień 26 lutego 2013 roku zameldowały się miasta:
  Warszawa : https://www.facebook.com/382236131875147/
  Poznań : https://www.facebook.com/338587982908789/
  Białystok : https://www.facebook.com/531167920247869/
  Bełchatów : https://www.facebook.com/471939262859837/
  Bielsko-Biała : https://www.facebook.com/133958943447842/
  Toruń : http://www.facebook.com/422019631224405/
  Starachowice : http://www.facebook.com/539109089453734/
  Będą aktualizację w miarę meldowania się kolejnych mniejszych i większych miast w Polsce
  Temat manifestacji został też podjęty na sąsiednim blogu:

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/24/2-marca-2013-ogolnopolski-bunt-ponad-50-000-uczestnikow/
  http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/26/marzec-fala-protestow-2-i-20-strajk-generalny/
  Przeczytaj też, na blogu kefir 2010:
  -prognozy ekonomiczne na 2013 rok.
  -umowa gorsza niż ACTA, czyli zagraniczne korporacje będą mogły “udupić” każdą polską firmę pod byle pretekstem.
  -10 polskich kłamstw gospodarczych i społecznych..

  http://kefir2010.wordpress.com/

 4. RomanK said

  Ha…dziwne sa wyroki boskie…kto by powiedzial- ze wsciekle antypolskie rzady w Polsce spowoduja polska inwazje na Niemcy i Wielka Brytanie:-))))

 5. Pokręć said

  No, mamy taką władzę, na jaką pozwalamy. Podobnie, jak Korea Północna ma komunę zamordystyczną, bo taką chce mieć. Jak jeszcze można to skomentować? Taki los, trzeba po prostu swoje odkiblować i zdechnąć. I Boże zachowaj, przypadkiem nie mieć dzieci. Łatwiej będzie umierać życząc „wszystkiego najlepszego” tym którzy spowodowali, że umiera się z radością i ulgą, nawet, jeśli to jest smierć na raka bez znieczulenia.

 6. marcusex said

  ObŻydzono życie w Polsce

 7. polak said

  sikorski agent mosadu w Polsce.

 8. Nasza Rusia zesmy nasz dom zwali
  Nasza Rusia zesmy nasz dom budowali
  Ruska wola panstwo budowali
  Ruska sila kraju bronili
  A czemusz Rosja rzadza zydy???
  (refren)

  Nasze Ruskie Pulki bily Szwedow
  Wojowali my zawsze do zwyciestwa
  Szanowali my pamiec pradziadow i dziadow
  A czemusz Rosja rzadza zydy???

  Chan Mamaj kiedys zadlawil sie nami
  Bonaparte korone utracil
  I Adolf sie poharatal i otrul
  A czemusz Rosja rzadza zydy???

  Nasze przodki prawoslawny chrzest przyjely
  Nasi ojcowie po Ruskiemu zyc uczyli
  I my sami Rusakimi sie urodzili
  A czemusz Rosja rzadza zydy???

  Judeje Jezusa ukrzyzowali
  Judejow za wrogow zesmy uwazali
  I Judjow my do Rosji nie wolali
  A czemusz Rosja rzadza zydy???
  (refrenn)

  Zydowin to Rosyjskich dzieci gwalciciel
  Zydowin to Rosji glowny dreczyciel
  I sprzedawczyk jej i grabiciel
  A czemusz Rosja rzadza zydy???

  Nigdy zydy pol nie orali
  Nigdy roboty nie poznali
  Na lichwie, wyobraz sobie sie tuczyli
  A czemusz Rosja rzadza zydy???
  (refren)

  Ufac zydom – to koniec
  Wybierac zydow – to koniec
  Rozegnac zydow – najwazniejsza sprawa
  By nie rzadzilyw Rosji zydy!!!!

  ====================
  zapodal
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 9. Re: pomylka z adresem (video)
  Podaje wlasciwy:

  jasiek z toronto

 10. marcin_l said

  http://zbigwie.salon24.pl/443735,skolkowo-a-polska-czy-historia-sie-powtarza

  ciekawe

 11. Panie Gajowy.
  Nie wiem dlaczego, ale adres z youtube nie jest wlasciwy po skopiowaniu.
  Prosze wyrzucic. dziekuje
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Dla pewności warto pisać tak:
  [ y o u t u b e =http://adres.filmu….] oczywiście bez zbędnych spacji
  Admin

 12. Zerohero said

  Radek Sikorski był w rządzie PiS. Było wtedy wiadomo, że on jest z zewnątrz, że to ksenokrata. I „patrioci” mieli ten fakt w d…Dopiero jak Sikorski „pokłócił” się z Kaczorami, to nazwali go radek-zdradek.

  Polske zdradzić możesz!
  PiSu nigdy!

 13. marta15 said

  rzad niby polski jest czescia miedzynarodowej szajki/mafii, pozujacej za liderow krajow/kontynentow/swiata ,ktorzy sa glownie zajeci problemem typu: „jak efektywnie zdepopulowac ludzkosc i jeszcze na tym samemu dobrze zarobic??”.
  Problem niebanalny, w zalozeniu swym ogromny i wymagajacy co nieco czasu , wiec pora zaczac go juz wtlaczac w zycie.
  Ludziska sa juz wystarczajco zaczadzone, oglupiale,zdemoralizowane, wyprane z mozgownic i wszelkich wartosci, ze czas juz zaczac faze numer dwa i kolejne. Faze zabierania tego co maja i karania gdy zaprotestuja. Masy pozytecznych idiotow zostaly juz zatrudnione w tzw silach porzadkowych, od efektownego i taniego prania mozgow sa mass media, sekta watykanska zmiekczyla swoim tolerantyzmem i mniloscia syckeigo i syckich wszelki wewnetrzny/zewnetrzny opor niby katulikow, ktorzy tak w ogromnej wiekszosc sa pozbawieni rzeczywistej wiary i zrozumienia.
  Grunt przygotowany , ciezkie dziala wytoczyc juz czas.

 14. GHJ said

  ad.4 i na Szatany przepraszam Stany zjednoczone czego jest Pan przykladem

 15. bart_w said

  Pan Szewczak troszeczke sie rozpedzil. Mieso strusia jest o wiele drozsze i lepsze od wolowiny czy wieprzowiny. A przede wszystkim jeszcze nie skazone swinstwami i nie GMO. Niektorzy uwazaja strusine za mieso przyszlosci, choc strus nie ma bialego miesa. Tak wiec nie ma sensu dodawanie tego skladnika do kielbasy krakowskiej, chyba ze dla polepszenia jakosci, na przyklad w celu wyrobu chudszego produktu.
  Przepisy na potrawy ze strusia sa szeroko publikowane od ponad dwoch dekad.

  Troche na temat, a troche nie. W ubieglym roku wartosc eksportu zywnosci z Polski wynosila ponad 20 miliardow eurow (Yahoo-wersja polska, dwa dni temu), czyli prawie 15 procent wiecej, niz w roku poprzednim. Ciekawe, kiedy i komu oddany zostanie przemysl rolno spozywczy.

 16. Marcin said

  Władza już nam obŻYDziła życie w Polsce. Czas przeszły dokonany.

 17. bv said

  Należy podziękować autorowi tego portalu za to, że twardo broni portalu przed przejęciem przez żydków z grupy koszer Sakiewicza i PIS-u.Wiele portali padło łupem koszer nostry pisowskiej, a ta strona trzyma się mocno! Tak trzymać!

 18. Wandaluzja said

  Chodzi o WYGNANIE Polaków z Polski dla granicy niemiecko-żydowskiej na Wiśle. Ciekawy sojusz spermy jerozolimskiej z hitlerowską, której symbolem jest zawodowy enkawudzista, nałożnik Hitlera i przyjaciel Kochanka Hitlera Francoisa Mitterranda Bronisław Geremek.
  Gdy chciałem wytoczyć mu proces jako nalożnikowi Hitlera to ten Orzeł Unii Europejskiej popełnił samobójstwo.

 19. RomanK said

  http://chomikuj.pl/NASZA_POLSKA/Gloria.tv++*e2*80*bawstrz*c4*85saj*c4*85ca+wiadomo*c5*9b*c4*87*e2*80*b9%2c1480726131.avi%28video%29
  Was Polakow …nie bedzie!!!!

 20. Zerohero said

  Re 15

  http://kwejk.pl/obrazek/1685340/rzeczywistosc.html

  To jest „rzeczywistość” hasbary z PiS:

  Tylko jedna zła partia, a nią rządzi Putin.

  Nie ma limitów na cukier, nie ma likwidacji stoczni, nie ma Goldman Sachs, nie ma traktatu lizbońskiego, nie ma wojny w Iraku, nie ma Vincenta Rostowskyego z London City, nie ma promowanych przez achód gejów, nie ma narodu wyrobników w zachodich koncernach, nie ma więzeiania za negowanie holokaustu, nie ma Rasy Panów z Izraela.

  Nie ma kurvva! Świat jest taki prosty. Jest tylko diaboliczny Putin.

 21. Zerohero said

  PS.

  i przy tym zalewie żydowskich, pisowskich wymiocin przychodzą tu „obiektywni” pouczający, że tutejsi rusofile (rusofile w ich mniemaniu) traca dystans. Faktycznie, przy tym zbydlęceniu, przy tej infantylnej nagonce, to nietrudno zostać posądzonym o rusofillie… to jak zarzut dotyczący kontrrewolucji albo kułactwa.

 22. czytelnik said

  Ad3. Uzupelnie linkiem, bo uwazam sprawe za bardzo powazna, a dziwna cisza na ten temat w glownych mediach mnie w tym utwierdza/ http://astromaria.wordpress.com/2013/02/23/nie-dla-obcych-sil-w-polsce-ogolnopolska-manifestacja-2-marca/ Czyzby bali sie, ze jak nastapia spoleczne rozruchy, to nasza policja i wojsko tym razem stanie po stronie ludu ?? Wiec sie asekuruja mozliwoscia sprowadzenia policji z innych krajow ??

 23. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 24. Jack Ravenno said

  Polska jest państwem rządzonym przez oprawców. Polska jest państwem WROGIM Polakom…

  KURVA ale opresja.

  Pozostaje się modlić bo już tak daleko to wszystko zaszło, że odkręcenie szajsu wygląda na niemożliwe.

 25. RomanK said

  Polacy wsrod niewolnikow:


  Ciekawa Tabela.

 26. 166 bojkot TVN said

  23/RK
  Po wprowadzeniu € takie będą zarobki. Emerytura 1000 zł, stanie sie 250€. Prof. Kołodko jest tym zachwycony i widzi w € wielką szansę dla Polski (przynajmniej widział wczoraj w Polsat news).
  Nie wiem, czy zwolennicy wprowadzenia € po kursie 4zł/€ są w pełni rozumu, czy powinni udać sie do psychiatry. Aha, – Kołodko, profesor Kołodko, obiecuje, że po wprowadzeniu €ceny spadną – chyba na łeb Kołodki …..

 27. Maciej said

  Póki tekę ministra ma Rotfled z londyńskiego City euro nam nie grozi ! Tylko dalsze spekulacje polską walutą i dywidendy z tego płynące dla wielkich graczy rynkowych w tej materii, dzięki temu, że londyńskie city posiada swojego agenta w randze ministra finansów w RP ten proces jest nie słychanie opłacalny dla grabieży naszego kraju dzięki wirtualnemu obrotowi pieniędzy. Kolejnej formy grabieży, Polska jest została zrabowana w każdy możliwy sposób po 1989 roku, nie ma żadnej sfery w której kapitał obcy nie wydoił ! Chyba tylko lasy państwowe zostały … Pewnie dlatego, żeby Polacy wyklęci mogli się tam w przyszłości uchronić przed finalną ( oficjalną ) eksterminacją, póki co odbywa się ona metodycznie, ale po cichu … Rozłożona w etapach …

  @ 24/ Bojkot

  To po jakim kursie Bojkot chciałby wprowadzić euro w Polsce względem złotówki ? Bo ja chciałbym by bicie polskiej monety i druk polskiego pieniądza pozostał w jurysdykcji Polaków, przy założeniu, że odzyskają niepodległość … Bojkot widzę, że zakłada wyzbycie się waluty, więc pytam na jakich warunkach chciałby to uczynić ?

 28. 166 bojkot TVN said

  25/Maciej
  Jak widze Maciej spadł z choinki i nie ma pojęcia o poglądach 166. Dyskutuj chłopcze z kolegami, bo mi szkoda życia na takie pitolenie

 29. 166 bojkot TVN said

  Jesli wymiana waluty dojdzie do skutku, to jedyna dopuszczalna jest 1 zł = 5 €

 30. Maciej said

  @ 26

  Bojkot przeczytał mój post pierwszy raz …

  @ 27

  Bojkot przeczytał mój post drugi raz, lub kilka razy … I zrozumiał pytanie, oraz dowiedział się co nie co, chcą nie chcą o logice … Wierze, że pogłębi temat …

  To jest bardzo dobry kurs 1 zł = 5 €, ale lepszy jest 1 grosz = 5 €, nie sądzisz ? Tylko, że to nasze pobożne, życzenia, a ich skala nie ma znaczenia … Ja obstaje nie przy straceniu naszej waluty ( czyli przejściu na euro, wtedy mogą nas zabijąc inflacją, a mechanizmy kotroli dytrybucji pieniądzą są oficjalnie po za krajem, teraz mamy chociaż jakieś isntytucje w Polsce, choć okupowane ), na rzecz tworu monetarnego unifikującego Europe na wzór UsiA ( prywatne banki w roli banków narodowych ), tylko przy uzyskaniu dostępu do dystrybucji własnej waluty, czyli złotówki … I to nie za pomocą głosowania na globalistów – syjonistów w postaci partii usłużnie dla nich rządzących Polską …

 31. 166 bojkot TVN said

  166 nie ma czasu czytac takich bzdur z przerostem formy nad treścią MACIEJU

 32. ulcik said

  Nic sie nie zmieni, dopoki wszyscy solidarnie, nie wykichamy sie na cenzure, obowiazujace bezprawie, czyli sprowokujemy slodkie zycie, na rezimowym wikcie – masowe. . Niech po prostu rzadowa szajka na nas pracuje. Ciekawe jak dlugo by wytrzymali!

 33. Marucha said

  Re 24:
  Polska jest pseudopaństwem, w którym nad rzeszą debilów władzę sprawują z nadania obcych kryminalne szumowiny.

 34. Marucha said

  Re 17:
  PIS tu może co najwyżej zaglądać i próbować mieszać.
  Gajówka albo będzie katolicko-narodowa, albo jej nie będzie wcale.

 35. Re: Marucha
  Ostatnio wczoraj (27.lutego) w Telewizji Trwam p. PROFESOR Jozefina Hryniewicz…z PiS..du
  zapytana przez redaktora: „Co jest przyczyna biedy?
  Odpowiedz: „No przyczyna biedy jest bezrobocie… (a przyczyna bezrobocia (az cisnelo sie na usta kolejne pytanie)???)….
  Caly wywiad – prosze sobie ogladnac i posluchac durnowatych wymowek …w/w PiS-dowskiej proffffessssor…
  PiS-dy i PO-pluczyny NIC nie maja do zaoferowania i wciaz powtarzaja zydowskie „mantry” w talmudowej wersji….m.in., „no rzad jest zmuszony sprzedawac fabryki i przedsiebiorstwa, by miec pieniadze do budzetu…”… itd., itd., itd., itp. „zydowskie rzygowiny…”..

  na stronie caly wywiad:
  http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=ppw

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 36. Inkwizytor said

  Re: 31

  Oczywiści, ze nie masz czasu rajfuro ma czytanie tego co napisał Maciej, bo musisz kombinowac jak tu się w Gajówce uwiarygodnić i lepiej streczyć koszer PiSdzielców 🙂 Sama zreszta nigdy nic mądrego nie napisałaś, tylko stręczysz PiS

 37. GHJ said

  ad.19 z tym ze nie napewno niezbadane sa wyroki boze zeby przypadkiem nie okazalo sie ze to zydow nie bedzie

 38. GHJ said

  ad.33 Panie Marucha dobrze jest pisac o polskich debilach z zagranicy ale gwarantuje Panu ze gdyby Pan zyl w Polsce tez by Pan za duzo nie pofikal i tyle w temacie przyklad dr.Ratajczaka i wielu innych

 39. Maciej said

  @ 31 Bojkot

  Bojkot nawet jak czyta to nie potrafi czytać ze zrozumieniem, stąd pewnie ta awersja do czytania. Z odpowiadaniem na BANALNIE proste pytania też ma problem, a jeśli ma czas to wlepiać tylko linki na tej stronie oraz wić się jak jakaś żmija od odpowiedzi:

  Na jaką partie oddał swój cenny głos w ostatnich wyborach ?

 40. revers said

  kolejna zrzuta po 4 tys zeta na nagrody dla R-erek, doic, doic. … az do 67 lat a potem zestaw gietriatyczny owsiaka , z lozem abrahama

  http://pieniadze.fakt.pl/Nagrody-w-ZUS-ZUS-rozdal-nagrody-urzednikom-212-milionow-na-nagrody-w-ZUS-Nagrody-w-ZUS-za-2012-rok,artykuly,201832,1.html

 41. 166 bojkot TVN said

  39/Maciej
  A co cie to gówniarzu g. obchodzi?

 42. 166 bojkot TVN said

  39/Maciej
  A co cie to g…obchodzi?

 43. Maciej said

  @41 Bojkot Czyli jednak nasz piewca walki o wolną Polske przy urnie głosował na P0, stąd ta frustracja, opryskliwość i prostactwo. Nie denerwój się tak Bojkot, ja tylko grzecznie pytam, nie otrzymując odpowiedzi, tym samym próbując domniemywać do kogo trafił Twój cenny głos ?

 44. marta15 said

  bardzo ciekawy, wart przetlumaczenia artykul o obecnej sytuacji w Grecji.
  W Grecji szykuje sie masowa rewolucja i lokalni globalisci juz zaaralmowali o pomoc. Zatrudnili m.in miedzynarodowa szakje kryminalistowm zwanych tez najemcami/mercenaries, ktorzy jako tzw. Blackwaters „wslawili” sie wyjatkowym okrucienstwem w wojnie w Iraku.
  http://21stcenturywire.com/2013/02/26/fears-of-coup-in-greece-blackwater-mercenaries-guarding-govt-overseeing-police/

 45. Psiemislavius said

  Re 42:
  Macieju musisz wiedzieć, że Bojkot to żydówka na usługach żydomasońskiej telewizji. Czyż nie widzisz TVNu w jej loginie? ; – >

 46. Jack Ravenno said

  33 <-

  I chyba dlatego coraz częściej zdarza się mi wypowiedzieć na temat Polski – TEN kraj. Takie otoczenie, pełne chamstwa, głupoty, wyzysku, oszustwa i mnóstwa innego szamba już dawno mi obŻydło. Zasrani żymianie trzymają wszystko w łapach. Raczej trudno im "podskoczyć" – w zasadzie nie da się im w wyraźny sposób zaszkodzić, tak aby, np. zdechli z przeładowania forsą… Osobiście staram się bojkotować co się da przede wszystkim ekonomicznie – nie oglądam, nie czytam, nie kupuję…

  -x-x-x-

  No i niestety raczej nigdzie nie ma już na Ziemi miejsca gdzie można by od prześladowców uciec… Można co najwyżej spróbować się ukryć "na widoku"

  -x-x-x-

  Jedynie Jezus Chrystus może wszystko zmienić. Ludzie nie mają bez Niego najmniejszej szansy…gdy czytam wezwania do działania, do zmian, do czegoś tam jeszcze – wzruszam tylko ramionami. Cały czas jest gorzej i gorzej. Z roku na rok – co widać, słychać i czuć…

  Przerażające jest jak te zmiany na gorsze przyspieszają i przyspieszają.

  Z Panem Bogiem

 47. Marucha said

  Re 38:
  Tu nawet nie chodzi o możliwości „pofikania”. Wiadomo, że za dużych nie ma.
  Tu chodzi o mentalność Polaków, która mnie totalnie dołuje. Oni nawet nie widzą potrzeby pofikania, nawet za nią nie zatęsknią.

 48. Infonurt2 : 47 ma rację – ludność w Polsce jest pierwszym pokoleniem niewolników na wolności. Stracili Pana więc kurczowo trzymają się Zydów – to same zjawisko wystąpiło po zniesieniu niewolnictwa w USA. Także po IIWS ludność odpuściła własną patriotyczna część naroddu -AK . TYch Zydzi przysłani przez Stalina z udziałe NKWD i Armii Czerwonej wycieli w pień. Ponadto Bardzo ciekawa jest też ogromna stacji nadawczych i obsługi telefonów komórkowych w Polsce. Na tej samej częstotliwości mieszcza się fale nadawanej z zewnątrz kontroli umysłu. Nie potrzeba odbiorników – idzie tekst i informacja do głowy bezpośrednio. Pisaliśmy o tym http://www.infonurt3.com -USA wykorzystało to w Iraku i w Libii do demoralizacji wojska i ludności cywilnej którą wyposażył w broń Kadafi.
  Cytat z jednego z artykułów :
  „Parę miesięcy temu m.inn. i tu w art. pt „Rządy czipowych Neandertalensis” pisałem o programach doświadczalnych m.inn. nad sterowalnością mózgu ludzkiego :
  „Nie oficjalnie od lat krążą słuchy że już na początku naszej „transformacji” zainstalowano w Polsce badawcze programy oddziałujące na mózg ludzki w różnych zakresach. Między innymi i takie programy jak :
  – „Echelon” – zakłócający pracę mózgu ludzkiego niskimi częstotliwościami (w zakresie pracy mózgu ludzkiego 5 – 15 herc)
  – „MK Ultra” – sterowanie samopoczuciem ludzkim przy pomocy fal elektromagnetycznych niskich częstotliwości,
  – „DARPA” – wojskowe ściśle tajne badania nad sterowalnością mózgu ( prawdopodobnie z tych badań wychodzą roboty sterowane myślami ludzkimi)
  – „HAARP” – wojskowe badania oficjalnie procesów zachodzących w jonosferze pod wpływem fal elektomagnetycznych w.cz. ( tworzeniem i badaniem jonosfery”), ale nieoficjalnie wiadomo że zajmuje się badaniami w o wiele, wiele szerszym zakresie, m.inn. i nad sterowaniem wszystkimi organami ludzkimi, imputowaniem ludziom symulacji objawów chorobowych itp..
  .https://www.youtube.com/watch?v=FBR1QfcKI-g&feature=player_embedded#!”

  – Dodatkowo dla ubezwłasnowolniania ludności dodaje się do wody fluor..
  Dodajmy do tego obce media – spadek agentury SS z PEL – z TW – co daje obecnie jeszcze ponad 2 miliony dusz

 49. Maciej said

  @ 48

  Śledząc wydarzenia ostatnich lat w Polsce, uważam, że takie wyrafinowane metody ogłupiania społeczeństwa sa zbędne … Wystarczy edukacja, ignorancja społeczeństwa, tel-awizja ( która, odgrywa kluczową rolę ) czyli odpowiedni przesiew informacji wzmagany lenistwem intelektualnym …

  Co do metod przez Pana opisanych to ciekawą książką jest ta pozycja:

  http://www.nieznany.pl/Czarodziejski-spiew-Czestotliwosci-umozliwiajace-sterowanie-pogoda-i-ludzkim-umyslem-pbi-5220.html

  Bardzo dobra książka, która porusza właśnie zagadnienia, które podał Pan w poście …

 50. miziaforum said

  ADMINIE ZALEŻY CI NA ODZYSKANIU POLSKI NIE USUWAJ TEGO POSTA

  JESTEM ŚMIERTELNIE POWAŻNY – TEN PLAN TO OSTATNIA DESKA RATUNKU !!

  GENIALNY PLAN NA WYRUGOWANIE WROGÓW POLSKI
  PROSTY I ŚMIERTELNIE SKUTECZNY

  SERIO TO NIE ŻART !!!!!!!

  LINKUJCIE PROPAGUJCIE WSZĘDZIE

  BEZ KRWI , AWANTUR I WOJNY

  DO REALIZACJI NAWET OD DZIŚ !!!!

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/03/02/obalenie-rzadu-bez-wychodzenia-z-domu-mozliwe/

 51. miziaforum said

  zabiorą ci dziecko bo za mało zarabiasz -ALE JESZCZE ZAPŁACISZ OD TEJ CZYNNOŚCI PODATEK OD WZBOGACENIA !!!!!!!!!

  PRZECIERZ TO ZBRODNIA

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/03/03/odbiora-ci-dziecko-bo-za-malo-zarabiasz-zaplacisz-podatek-od-wzbogacenia-to-nie-zart-to-nowy-przepis-prawa-polskiego/

 52. Jack Ravenno said

  47 <- i tu ma Pan 100% rację.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: