Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Leo o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Urban naszych czasów znowu w akcji.

Posted by Marucha w dniu 2013-02-27 (Środa)

Tak Lis, Kluzik, Łepkowska i Piróg próbowali zaszczuć księdza Oko. Ale – nie dał się!
Szacunek!

A więc na takie „dyskusje” płacimy z naszych pieniędzy? Na to idzie abonament? To się nazywa rozmową? Po kolejnym wydaniu szaleńczego ataku na Kościół w wykonaniu Urbana naszych czasów (gdy chodzi o stosunek do księży) czyli Tomasza Lisa, naprawdę można zatroskać się stanem naszych mediów i medialnego establishmentu. Jakby jakieś zbiorowe, antykościelne szaleństwo opanowało umysły, odebrało zdolność rozumowania. [A my wcześniej o tym nic nie wiedzieliśmy, bo przez 20 lat mieszkaliśmy na Księżycu i wierzyliśmy, że media są rzetelne i obiektywne… – admin]
W poniedziałkowym spektaklu na antenie TVP 2 – oprócz nawet nie udającego obiektywizmu Lisa – wzięli udział:

Michał Piróg, celebryta [to taki współczesny zawód – admin]
Ilona Łepkowska, scenarzystka
Joanna Kluzik-Rostkowska, aktualnie polityk PO
Ks. dr hab. Dariusz Oko

A także – poprzez łącza satelitarne – ojciec Paweł Gużyński, dominikanin. Jednak ze względu na jego fizyczne oddalenie, mikry udział w dyskusji i zdecydowane zdystansowanie wobec tematu sporu można uznać jego udział za nieistotny.

Przy takiej konstrukcji programu było jasne o co chodzi – o zaszczucie jedynej osoby mającej inne zdanie – księdza Dariusza Oko. Zwłaszcza, że audycja rozpoczęła się łzawym obrazkiem o parze dwóch lesbijek wychowujących dziecko. Dwie kolejne lesbijki zasiadły na widowni i im także Lis oddał głos. Żadna normalna rodzina głosu nie otrzymała. Żaden świecki przeciwnik tzw. związków partnerskich – również.

Zaczęło się nawet zabawnie. Ilona Łepkowska narzekała, że osoby popierające związki homoseksualne spotykają się z niemiłymi uwagami.

Ksiądz Dariusz Oko zdołał wtrącić:

A nie słyszała pani o groźbach wobec przeciwników tych rozwiązań? Ubliżanie, groźby śmierci, pobicia?

Ale Łepkowska nie słyszała…

Nie widziałam i nie słyszałam choć patrzę dosyć szeroko.

Cóż – podrzucamy jeden z wielu przykładów, całkiem niedawny: Lewicowa „tolerancja”. Agresywna młodzież akademicka szykanuje prof. Zawadzkiego, sygnatariusza listu w obronie prof. Pawłowicz.

Dalej włączyła się Joanna Kluzik-Rostkowska. To było smutne widowisko. [Smutne było dla ludzi rozumnych, a wspaniałe dla pedałów i uwielbiających ich pojebów – admin]

Niedawna działaczka partii konserwatywnej z zaangażowaniem typowym dla neofity rzuciła się do walki o związki partnerskie, przekonując jak bardzo kocha homoseksualistów. Zaatakowała też – w stylu antyklerykalnych broszurek z lat PRL – Kościół:

Kościół przez wieki twierdził, że seks jest grzechem służącym jedynie prokreacji. Również twierdził, że kobiety poniżane w związkach powinny znosić swój krzyż, że nie można małżeństwa rozerwać. Kościół twierdził i twierdził, że nie można używać środków antykoncepcyjnych. A jednak świat się zmienia. A my jesteśmy po to, by stanowić cywilne, świeckie prawo.

Następnie swój udział w tej ważnej debacie cywilizacyjnej zaznaczył nieznany dotąd jako intelektualista celebryta Michał Piróg. 

Tak, hołoto, wygląda celebryta. Nie musimy dodawać, iż urodził się w rodzinie z tzw. korzeniami.

Mówił:

W chwili obecnej miliony ludzi w tym kraju żyje w tak zwanych nielegalnych związkach, mają wspólne życie, wspólne dzieci i nie widzę powodu żeby im uniemożliwić podpisanie umowy.

Widzimy tu typową manipulację językową. Bo na czym polega „nielegalność” tych związków? Na braku przywilejów należnych rodzinie? Brak przywilejów to nie „nielegalność”!

Ksiądz Dariusz Oko próbował odwołać się do danych naukowych:

Trzeba wiedzieć jaka jest sytuacja par homoseksualnych. Według solidnych danych niemieckich okazuje się, ze ok. 60 procent chorych na AIDS w Niemczech to są geje. Około 40 procent przypadków pedofilii to są geje. Te dane są przemilczane. Media ukrywają prawdę o gejach.

Można sięgnąć po najnowsze badania z Ameryki na temat wychowania przez pary gejowskie, lesbijskie. Tam dzieci są trzy, cztery raz częściej molestowane przez swoich opiekunów, trzy, cztery razy częściej są bezrobotne, żyją z opieko społecznej. To są dane statystyczne!

Dodajmy prawdziwe, ale faktycznie niewiele mediów o tym ma odwagę mówić.

Czytaj:
1. Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Miażdżący raport amerykańskiego socjologa
2. Kolejne badania uderzają w gejowską propagandę i pokazują, że dzieci potrzebują normalnej rodziny
3. Badania potwierdziły negatywny wpływ wychowania dzieci przez homo-pary.

Te słowa, wypowiedziane tak spokojnie, spowodowały jedna prawdziwą furię pozostałych gości. Ilona Łepkowska nie potrafiła już opanować złości:

Nie wie ksiądz jak wiele przypadków molestowania homoseksualnego dzieje się w uświęconych przez Kościół związkach małżeńskich, w rodzinie?! – pytała populistycznie.

Ksiądz Oko zdołał, mimo zakrzykiwania go, celnie ripostować:

Cztery razy więcej dzieje się u gejów.

Odważnie zwrócił też uwagę, że problem pedofilii w Kościele ma także związek z homoseksualistami w kapłańskich szeregach:

Dlatego od ośmiu lat w Kościele jest ścisły zakaz święcenia na księży mężczyzn homoseksualnych. Dawniej nie wiedziano, że to jest tak wielki problem. Dziś Kościół mocno z tym walczy.

Tomasz Lis wyczuł w tym momencie, że mimo tak nieuczciwie skonstruowanej dyskusji przegrywa. Sięgnął więc po banalny chwyt – przeskoczył na inny poziom, oddał głos dwóm lesbijkom siedzącym na sali, które mówiły jak to wszystko dla nich bolesne… Ofiar molestowania w związkach homoseksualnych, o czym mówił ksiądz Oko, oczywiście w studiu nie było…

Następnie swoje „rozważania” kontynuował Michał Chuj… przepraszam…  „Piróg”:

Kościół uważa, że dzieci z downem nie mogą przystępować do komunii, nie chce chrzcić bo to są nierozumne dzieci.

Tu ksiądz Oko nie wytrzymał:

Nie ma pan elementarnej wiedzy, nie wie o czym mówi. Chrzci się każdego człowieka.

Piróg szedł dalej najwyraźniej nie rozumiejąc pojęcia statystyka:

Częściej się spotykam z molestowaniem dzieci w związkach heteroseksualnych.

Dalsza dyskusja utonęła w okrzykach coraz bardziej rozjuszonej Łepkowskiej. I Kluzik-Rostkowskiej, która zaczęła krzyczeć na księdza Oko i pouczać go, że źle mówi. I rozpoczęła się najzwyklejsza próba zakrzyczenia i zaszczucia księdza Oko. Jak widać spokojnie wypowiedziane argumenty, twarde dane to za dużo dla lewicy. Nawet jeśli występuje w takiej przewadze. Policzmy bowiem….

Dwie lesbijki w materiale filmowym wprowadzającym temat, cztery osoby w studio jednoznacznie wspierające postulaty homoseksualistów (Lis, Piróg, Kluzik-Rostkowska, Łepkowska), do tego dwie lesbijki zaproszone do wypowiedzi z widowni. To razem osiem osób. Naprzeciwko jeden ksiądz Oko. A nawet licząc z ojcem Gużyńskim, choć to mocno na wyrost, mamy relację ośmiu osób na dwie. Tak Lis organizuje pluralizm. Co na to szefostwo TVP? Czy program spełniał wymogi pluralizmu i zrównoważonej dyskusji?

[Naiwność tych pytań powala na wznak. Nawet, jeśli są tylko retoryczne. – admin]

I jeszcze Lis tak oto spuentował wszystko:

Nigdzie się to szybko nie odbyło, w Polsce też to potrwa latami – stwierdził „obiektywnie inaczej”, dając wyraz przekonaniu, że lewica na pewno i tę wojnę, i także w Polsce, wygra.

Cóż – zobaczymy. Na Zachodzie koszty pewnych eksperymentów społecznych widoczne są coraz bardziej. To trochę wyścig z czasem. I każda bitwa jest ważna. A odwaga i mądrość osób takich jak ksiądz Dariusz Oko zasługują na najwyższy szacunek.

Trzeba dziękować Bogu za takich kapłanów.

wu-ka
http://wpolityce.pl/

Z szumowinami i mętami się nie dyskutuje. Do szumowin i mętów powinno się strzelać. Nas, normalnych, jest kilkadziesiąt razy więcej, niż to usiłują przestawić różne Hieny, Srulziki, Czerepowskie i Pierdony. Gównojady nie mieli by szans.
Admin

Komentarzy 18 do “Urban naszych czasów znowu w akcji.”

 1. Polak said

  Wyszperane w sieci :
  08.30 TVN – Dzień dobry TVN – prowadzi Bartosz Weglarczyk – wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturujacego bohaterów z NSZ, WIN i AK [chodzi o oslawionego Józefa Światłę – admin] 18.00 TVP2 – Panorama – prowadzi Hanna Lis – córka kanalii z okresu stanu wojennego [Waldemar Kedaj – admin]. Czy wiele sie zmienilo od tamtych czasów? 19.30 TVP1 – Wiadomosci – prowadzi Piotr Kraśko – wnuk jednego z czolowych komunistycznych cenzorów [Wincentego Kraśki – admin], syn PRLowskiego ministra ds wyznan. 20.00 TVN24 – Kropka nad i – prowadzi Monika Olejnik – zootechnik – córka funkcjonariusza SB [Tadeusza Olejnika – admin], konfident slużb PRL, pseudonim „Stokrotka”. 21.30 TVN – Kuchenne rewolucje – prowadzi Magda Gessler – córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB [Miroslawa Ikonowicza – admin]. .21.40 TVP2 – Tomasz Lis na zywo – syn wysokiego OFICERA Ludowego Wojska Polskiego [Imie nieznane – admin]. 22.00 TVN24 – Szklo kontaktowe – prowadzi Grzegorz Miecugow – syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania sie pod „Apelem krakowskim” [Bruno Miecugow – admin] 22.30 TVN – Kuba Wojewódzki Show – syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Boguslawa Wojewódzkiego – admin] Zyczymy przyjemnego odbioru
  Od siebie dodam – w tzw międzyczasie mózgotrzepy – „Na Wspólnej” (‚…tato jak smiesz – pedały – mówią tylko buraki i faszyści…”), „Ranczo” – Amerykanka o specyficznej urodzie wyzwala ciemne wiejskie baby z opresji antygenderowej no i oczywiście spod skorumpowanej władzy, „Plebania” -judeochrześcijaństwo i „odzyskiwanie” mienia przez starszych Kainów i jeszcze jakiś mózgotrzep
  o szpitalu (tytułu nie pomnę) -szlachetna Żydówka pomściła katowaną kobietę miażdżąc genitalia
  oprawcy niczym Luna Brystygier antypaństwowym bandytom …

 2. Sowa said

  http://rozrywka.dziennik.pl/artykuly/141354,michal-pirog-postanowil-zostac-zydem.html

  Nawiasem mówiąc, można by było wysłać do TVP maila z informacją o zaprzestaniu płacenia abonamentu za takie „programy”.

 3. Wojtek said

  „Trzeba dziękować Bogu za takich kapłanów.”

  Tutaj wszystko pięknie, ładnie.

  Niestety ksiądz Oko jest również siewcą zatrutej ideologi i filozofii modernistycznej.
  Z jednej strony walczy o prawdę, z drugiej strony można go nazwać ideologiem szatana.
  W pracach swych zaprzecza odwiecznej nauce Kościoła, choć być może sobie z tego sprawy nie zdaje.

  Jeden przykład. Czy istnieje jedna obiektywna prawda przekazana nam przez Boga w Piśmie i Tradycji?
  Według x. Oka nie istnieje.

 4. Jacek said

  Amerykanin Michael Voris jest fundatorem i prezydentem Sw. Michala Media oraz producentem ChurchMilitant.TV – te dwa media powstaly aby zajac sie powaznym problemem erozji wiary katolickiej w ostatnich 50 latach.
  W trzeciej minucie mowi o raporcie ks. dr hab. Dariusza Oko w sprawie lobby homoseksualanego w Kosciele Katolickim. Dokument jest przetlumaczzony na jezyk angielski.

  Dokument ks. Oko w jezyku angielskim: WITH THE POPE AGAINST THE
  HOMOHERESY

  Click to access vort-2013-02-22.pdf

  ten sam dokument po polsku: Z Papieżem przeciw homoherezji

  Click to access dozpph.pdf

 5. Kronikarz said

  Przerażające !
  Dla nich jest to zabawa !

 6. Michał said

  Ad 5

  Niestety ale ma pan racje. Czemu muzułmanów nie pojadą dewianci szerzyć swych poglądów ?

 7. Pokręć said

  @6: Bo muzułmanie nie znają się na żartach w dziedzinie religii. U nich jak ktoś jest choćby podejrzany o obrażenie Boga to jest likwidowany fizycznie. Oczywiście pedalstwo siedzi tam głęboko w szafach… Tyle plusów w islamie.
  Kościół wykastrowano bardzo skutecznie.
  To, że Pan Jezus nie zeszedł z Krzyża, nie kazał się zesrać na miejscu szydzącym i zeżreć oraz wylizać do czysta tego, co narobili, po czym wrócić na Krzyż – spowodowało „rykoszetem”, że chrześcijanin ma być pokorny, potulnie nadstawiać po raz n-ty drugi policzek i Boże broń nie ma się zachowywać jak mężczyzna waląc w pysk każdego, kto odważy się publicznie pochwalić grzech. taki stereotyp chrześcijanina – mięczaka. Inkwizycję wypomina nam się do dziś jako formację zbrodniczą a tymczasem to było najlepsze, co mogło się nam przydarzyć – dzięki Inkwizycji społeczeństwo trwało w ryzach.
  Nie wiem, może tak ma właśnie wyglądać chrześcijaństwo? Świat dziś rozumie tylko siłę fizyczną oraz pieniądza. Pogardza i atakuje wszystko, co nie chce używać przemocy ani oddawać czci złotemu cielcowi. Może o to chodzi? Może prawdziwe męstwo to właśnie wytrzymać tak, jak Pan Jezus na Krzyżu (na pewno Go korciło, żeby tym faryzeuszom zatkać obrzydliwe mordy tym, czego one warte były). Na koniec wszyscy bluźniercy i chwalcy sodomii będą żałować, że za życia jakaś Św. Inkwizycja ich porządnie nie przetorturowała… Prawda zwycięży, ci, co dziś się śmieją i na luzie „wychodzą z szafy” będą bardzo chcieli się do niej z powrotem schować…

 8. Zerohero said

  Podobną formułe miał program o szczepionkach w TVP. Po jednej stronie prof. Majewska, której pozwolono odezwać się 2 razy, a po drugiej kilku ekspertów, którzy mieli ostatni głos, więc mogli nakłaść jakiekolwiek bzdury nie bojąc się kontry.

 9. Maciejaszu said

  Panie Pokręć oddać to każdy debil potrafi. Jednak jest to odpowiedzenie nienawiścią na nienawiść, złem na zło, a przecież tylko dobrem zło się zwycięża. A jeśli chodzi o Inkwizycję to ma Pan rację – instytucja, której działalność dbała o moralny kręgosłup świata chrześcijańskiego, i to skutecznie, dlatego jej obraz jest współcześnie tak wykrzywiony. Ja sam jeszcze 3 lata temu byłem pod wpływem tej chorej propagandy oczerniającej Świętą Inkwizycję, dopiero jak sięgnąłem po źródła niepoprawne politycznie, dowiedziałem się jak było naprawdę. A wrażenie było piorunujące! A zacząłem od tego:

  http://merlin.pl/W-obronie-Swietej-Inkwizycji_Roman-Konik/browse/product/1,665376.html?gclid=CMKei4-j17UCFQdc3godeAgAXw

  Każdy katolik winien to mieć.

 10. marta15 said

  Bidny Pirog byl „totalnie przybity” wypowiedzialmi ksiedza.
  „..Michał Piróg na swoim profilu na Facebooku:
  Jestem totalnie przybity ze względu na program, ksiądz sprowadził temat związków partnerskich do poziomu homo-związków. Miałem wrażenie, że pod studio już jest gotowy stos.
  Co za argumenty… Pytanie czemu książek, które uzdrawiają homoseksualizm nie czytają księża obowiązkowo…”
  http://www.fronda.pl/a/ks-oko-dostalby-z-otwartej-piesci-w-pysk-czyli-mowa-milosci-homolobby,26511.html

  Niech się kutas idzie wypłakać do rabinów. – admin

 11. Chrystus w świątyni. Chrystus w świątyni. Chrystus w świątyni.

  Powtarzać. Aż się przyjmie.

 12. marta15 said

  Tej Kluzik-Rostkowskiej to cos sie globalnie pozajczkowalo.” My” czyli i ona sa po to by „stanowic Prawo”.
  Prawo, baranico jedna, stanowi Bog i predzej czy pozniej przed NIm staniesz, i zdasz relacje ze swego ziemskiego prowadzenia.
  Tu przyklad bez-sensownego gledzenia tej baby.
  „Kościół przez wieki twierdził, że seks jest grzechem służącym jedynie prokreacji. Również twierdził, że kobiety poniżane w związkach powinny znosić swój krzyż, że nie można małżeństwa rozerwać.
  Kościół twierdził i twierdził, że nie można używać środków antykoncepcyjnych.
  A jednak świat się zmienia. A MY JESTESMY PO TO , by STANOWIC cywilne, świeckie PRAWO.”

 13. marta15 said

  ciekawe
  http://www.fronda.pl/blogi/szybka-pilka/dziekuje-panu-redaktoru-tomaszu-lisu,32704.html

 14. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 15. 25godzina said

  Piróg jest żydem, pedałem i z tego co widać na zdjęciu stara się zostać Murzynem (a przynajmniej nie-białym). Ideał.

 16. Dictum said

  Wiadomo było, że ta Łepkowska to babsztyl-grzmot, a tu się jeszcze pokazało, jaka jazgotliwa, bazarowa przekupa, w dodatku głupia i brzydka. Gratulujemy Cześkowi Bieleckiemu takiej subtelnej białogłowy, towarzyszki życia. Jakoś znikł z życia publicznego i dobrze, pewnie woli teraz babę wysyłać.
  On też zawsze pyskował, tyle że inteligentnie, a ta hetera, co gębę otworzyła, to głupio, nie na temat i po chamsku.

 17. TomUSAA+ said

  http://www.fronda.pl/a/ks-oko-dla-frondapl-homolobby-przypisuje-sobie-cechy-boskie,26501.html

 18. TomUSAA+ said

  Re@ 9, Maciejaszu,
  to tez bardzo ciekawe: http://www.youtube.com/watch?v=Z6DxhF3gK6Y

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: