Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Polska przygotowuje się na „in…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Emilian58 o Sprawy ważne i ważniejsze
  Ignorant o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Według urzędnika ONZ odmowa aborcji to tortury

Posted by Marucha w dniu 2013-03-10 (Niedziela)

Czołowy urzędnik ONZ wydał raport według którego odmawianie aborcji dzieciom stanowi przykład tortur i złego traktowania kobiet. Potępione zostało także utrudnianie zmiany płci w dokumentach tożsamości. Raport, który sporządził Juan E. Mendez, ma zostać przedstawiony na 22 sesji Rady Praw Człowieka ONZ.

Pojeby siedzą wszędzie.

„Raport specjalnego sprawozdawcy ds. tortur i innego okrutnego i nieludzkiego lub poniżającego traktowania albo karania” potępia utrudnienia w przeprowadzaniu aborcji, prześwietlaniu płodu i legalnej zmianie płci. „Międzynarodowe i regionalne organizacje broniące praw człowieka uważają, że przemoc i złe traktowanie kobiet poszukujących usług związanych ze zdrowiem reprodukcyjnym może powodować ogromne długotrwałe fizyczne i emocjonalne cierpienie. Przykładami takich naruszeń są m.in. odmowa dostępu do legalnie dostępnych usług zdrowotnych w tym aborcji”, czytamy w dokumencie Mendeza. Odmowę aborcji autor porównał do tortur i czynów okrutnych.

Do tortur przyrównana zostało nie tylko odmowa aborcji, lecz także odmowa prześwietlenia dziecka pod kątem ewentualnych zaburzeń genetycznych. Dokument mówi także o sprawie, w której Europejski Trybunał Praw Człowieka stwierdził naruszenie praw człowieka przez Polskę. Chodzi tu o tzw. sprawę R. R. przeciwko Polsce. Jak czytamy w dokumencie, Trybunał „stwierdził naruszenie artykułu 3 w przypadku kobiety, która została pozbawiona dostępu do prenatalnych badań genetycznych, kiedy USG wykazało potencjalne wady płodu”. Według Mendeza takie badania są „niezbędne z punktu widzenia reprodukcyjnej autonomii i praw reprodukcyjnych kobiet”.

Za równie poważne naruszenie praw człowieka dokument uznaje trudności w zmianie płci w dokumencie tożsamości. „W 2008 r. w Stanach Zjednoczonych Ameryki 20 stanów wymaga, by przez zmianą płci w dokumentach przeprowadzić faktyczną zmianę płci przez operację”, czytamy w dokumencie urzędnika ONZ. Mendez zauważa, że w Kanadzie jedynie w prowincji Ontario nie istnieje ten wymóg.

Stefano Gennarini, dyrektor Centrum Studiów Prawniczych powiedział dla lifesitenews.com, że tego typu działania są próbą nałożenia na państwa obowiązków, na które nie wyraziły one zgody w żadnym dokumencie. Jest to jego zdaniem element szerszego planu komisji praw człowieka, która ma na celu uznanie aborcja za prawo człowieka. Ekspert zauważa jednocześnie, że dokumenty te nie mają mocy wiążącej. – Ani Konwencja przeciwko torturom ani żaden inny traktat ONZ nie mówi o aborcji – mówi Gennarini. – Jeśli już mówić o stosunku prawa międzynarodowego do aborcji to jest on negatywny – powiedział prawnik. – Istnieje kilka traktatów ONZ, zgodnie z którymi dzieci powinny być chronione, np. preambuła do Konwencji Praw Dziecka, a także zakaz kary śmierci dla kobiet w ciąży – dodał.

Źródło: lifesitenews.com
Marcin Jendrzejczak

Komentarzy 6 do “Według urzędnika ONZ odmowa aborcji to tortury”

 1. Sfaw said

  Ten na zdjeciu wyglada na typowego czolowego urzednka ONZ lub UE.

 2. Boryna said

  Papież został skazany przez Międzynarodowy Sąd w Bukseli na 25 lat więzienia i konfiskatę mioenia Watykanu za rzekome ludobójstwo, czyli Kościół zostanie zdelegalizowany. Spełniają się najgorsze przepowiednie,

 3. Psiemislavius said

  Re 2:
  Bzdura! Papież jest Namiestnikiem Apostolskim i Zastępcą Syna Bożego na ziemi, zatem nie może być osądzony przez żaden ziemski sąd. Bruksela niech sobie w nos wsadzi swój wyrok, bo jest nieważny i nieistotny, za to oni mogą dostać wyrok na swój żywot, bo za takie bawienie się w panów świata Święty Gniew Boga może zapłonąć.

 4. Marucha said

  Re 2:
  Jeszcze nie jest tak źle. Sąd w Brukseli moze sobie nakukać.

 5. Boydar said

  @2
  Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Przez lata całe inseminowali do struktur Kościoła agentów. I w Polsce, i w Watykanie, i na całym świecie. Panowie agenci mieli za zadanie robić gnój. Robili. W stachanowskim stylu. Każdym jednym końcem. Teraz, jak już się tego nazbierało, centrala z rozpaczą w głosie wyje: aj, waj, jaki smród! Spokojnie, Kościół to przetrwa. A co nas nie zabije, to nas wzmocni. Może przy okazji unaoczni się ludziom jakiś sponsoring, albo inne odwieczne powiązania.

 6. Boryna said

  Niestety, lycyferianie z Brukselki wyprzedzili w ambicjach takich zbrodniarzy – ludobójców jak Hitler i Stalin, bo liczą na obojętność religijną europejskich wyznawców Zbawiciela.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: