Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Katolik przedsoborow… o Wolne tematy (68 – …
  Anucha o Na trupie Polski wejdziemy do…
  OutsiderR o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o AfD dostała wiatru w żagl…
  Peryskop o Iwan Iljin jako wyznacznik now…
  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Orban pod ostrzałem. Obrona rodziny przeszkadza eurokratom.

Posted by Marucha w dniu 2013-03-11 (Poniedziałek)

W poniedziałek węgierski parlament będzie głosował nad poprawkami do konstytucji. Wśród nich są wspierające małżeństwo i rodzinę. Zdaniem eurokratów poprawka ta, wraz z innymi zaproponowanymi przez Fidesz, stanowią zagrożenie dla demokracji.

Wśród 47 poprawek znajdują się także stanowiące, że małżeństwo to związek między mężczyzną a kobietą. Kolejna przyznaje posłom prawo do decydowania o tym, „które organizacje pełniące misję religijną w kraju są kościołami”. Nowelizacja zakazuje prowadzenia kampanii przedwyborczej w mediach komercyjnych.

Europejscy decydenci już kilka dni temu ostrzegali węgierskich polityków, by zapewnili, że prawo krajowe będzie zgodne z unijnymi przepisami. Szefowie dyplomacji Niemiec, Danii, Holandii i Finlandii zaproponowali, by karać państwa członkowskie łamiące zasady demokracji zamrożeniem dostępu do unijnych funduszy.

Zastrzeżenia zgłosili także przedstawiciele Komitetu Helsińskiego, którym szczególnie przeszkadza poprawka stanowiąca, że rodzina to heteroseksualne małżeństwo i ich dzieci.

Źródło: „Gazeta Polska Codziennie”
luk
http://www.pch24.pl

Na szczęście w Polsce nijakich zagrożeń dla demokracji nie ma i nie będzie, w związku z czym polska młoda demokracja się rozwija, utrwala, a potem jeszcze bardziej rozwija.
Admin.

Komentarzy 8 do “Orban pod ostrzałem. Obrona rodziny przeszkadza eurokratom.”

 1. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 2. jowram said

  Towarzysz Wiesław w żywiole

 3. Kronikarz said

  „Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka.”
  I nie ma widoków na polski Fidesz.

 4. RomanK said

  WIERNI POLSCE SUWERENNEJ
  NIEPODLEGŁEJ NARODOWEJ PATRIOTYCZNEJ
  List otwarty Do bydlaka Adama Szejnfelda, szczawiożercy Stefana Niesiołowskiego oraz pozostałych parlamentarzystów i rządzących.

  Posted on 11 Marzec 2013 – autor: paziem

  1

  List otwarty

  Do bydlaka Adama Szejnfelda, szczawiożercy Stefana Niesiołowskiego oraz pozostałych parlamentarzystów i rządzących.

  Po obejrzeniu programu nadanego w TVN 24 „Kawa na ławę” w dniu 10.03.2013r. oraz wywiadu przeprowadzonego przez kolaborantkę obcych mediów Monikę Olejnik ze Stefanem Niesiołowskim, nie mogę pozostawić ich wypowiedzi bez żadnej reakcji. Oznaczało by to, że ludzie będący na świeczniku mogą mówić wszystko co im ślina na język przyniesie oraz działać bezkarnie na szkodę Narodu Polskiego. Tak nie jest i być nie może.

  Z góry chciałbym przeprosić wszystkie osoby, którym obcy jest język brukowy i nienawistny ale jestem zmuszony go użyć dla łatwiejszego zrozumienia przez w/w osobników.

  Bydlaku Szejnfeld, nie masz prawa nazywać w ten sposób kogokolwiek mając za uszami tak wiele złego, które uczyniłeś dla milionów Polaków. To nie kto inny jak ty i bydlaki z Platformy Obywatelskiej wyróżniają się w niszczeniu Polski i Polaków od 1989 roku. Posługując się pojedynczym przypadkiem złego traktowania swojej rodziny przez jakiegoś bliżej nie określonego osobnika nie upoważnia cię do takich osądów ludzi ubogich, którzy biednieją z dnia na dzień, z godziny na godzinę dzięki takim bydlakom jak ty i kolesi z twojej bydlęcej opcji politycznej . To właśnie ostatnie lata pod rządami platformerskich bydlaków, które są naszpikowane niszczeniem wszelkich ludzkich wartości, preferowaniem i propagowaniem zła, wynaturzeń, sianie nienawiści, dzielenie społeczeństwa polskiego, działaniami szkodliwymi Polsce i Polakom. To nie kto inny jak bydlaki z PO przy pomocy takich samych bydlaków z innych opcji przyjęli antynarodowy i antypaństwowy Traktat Lizboński, nie przeciwstawili się GMO o trucicielskich korzeniach korporacji Monsanto. To nie kto inny jak bydlaki z PO przy współudziale innych bydlaków uchwalili Ustawę o przymusowych szczepieniach, traktując Naród Polski rzeczywiście jak bydło, które nie może mieć nic do powiedzenia w żadnej sprawie. A kto przygotował projekt ustawy o zaproszeniu obcych sił zbrojnych przeciwko Narodowi Polskiemu jak nie bydło platformerskie. Kto pozbawia Polskę suwerenności jak nie bydło z PO przy współpracy ze zdegenerowanym bydłem z innych opcji politycznych. Któż inny jak nie bydlak premier chce narzucić narodowi Ustawę, która ma wynieść pedalstwo do najwyższych godności. Tu najwyższe słowa uznania dla Pana Ministra Jarosława Gowina, posła Johna Godsona, posła Eugeniusza Kłopotka i wszystkich innych parlamentarzystów, którzy głosowali przeciw tej haniebnej Ustawie. Kto nie kieruje się w swoich działaniach wartościami ogólnoludzkimi jest bydłem, w odróżnieniu od definicji bydlaka Bartoszewskiego, który nazwał bydłem tę część Narodu Polskiego, która nie jest za platformerskim bydłem.

  Bydło polityczne Rzeczypospolitej Polskiej nie ma umiaru w niszczeniu naszej Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Bydło to, dla zdobycia i utrzymania władzy jest gotowe mordować swoich obywateli przez wynajętych zawodowych zbrodniarzy, seryjnych samobójców, poprzez przymusowe szczepienia groźne dla życia i zdrowia, przez aplikację żywności i nasion genetycznie modyfikowanych zbrodniczej Monsanto i wreszcie poprzez sprowadzone oddziały z zagranicy „kochające pokój”, którzy zrobią to z lubością. Nie jest to niczym innym jak nazizmem czy stalinizmem. W Polsce panoszy się dyktatura bydlaków politycznych nad 38 milionowym narodem, którą można nazwać tuskizmem.

  Dlaczego bydlaku Szejnfeldzie, szczawiożerco Niesiołowski nie zajmiecie się zmianą Konstytucji, która jest antynarodowa i antypaństwowa a służy banksterom światowym /patrz par. 212 pkt.2 Konstytucji RP/. Dlaczego polityczne bydło zniszczyło majątek narodowy, okradło Naród Polski z owoców Jego pracy? Dlaczego bydło polityczne przyczynia się do dalszego niszczenia gospodarki, likwidacji polskich zakładów pracy a tym samym miejsc pracy na rzecz rozwoju tychże miejsc w krajach Europy zachodniej, zwłaszcza Niemiec? Dlaczego bydło polityczne zadłuża kraj, a w tym każdego, nawet nie narodzonego Polaka? Dlaczego bydło polityczne oddaje w ręce obcych, antypolskich sił zarządzanie polskimi finansami, polską bankowością, polskim Narodem? Dlaczego bydlak Sikorski wzywa Niemcy do wzięcia w swoje ręce los narodów Europy, mając w żywej pamięci to, jaką świetlaną przyszłość nieśli w czasie II Wojny Światowej. Narodowi Polskiemu nie jest potrzebny bydlęcy rząd okupacyjny działający na szkodę Polski, zniewalający Polaków, niszczący rodzinę Polską, niszczący naukę, kulturę, ochronę zdrowia, bezpieczeństwo militarne i socjalne, więzi międzyludzkie, niszczący każdą sferę życia Narodu Polskiego. Tak może postępować tylko bydło okupacyjne, które dorwało się do władzy i sprawuje ją w imieniu i na rzecz okupanta, którym jest NWO, działający poprzez swoją agendę – Unię Europejską. Znaleźli sobie grupę bydlaków, którzy są wspomagani przez agenturalne, bydlęce media głównego ścieku i bydlęce gadające głowy. Media te reprezentują pseudo dziennikarze najniższych lotów a zarazem najwyższej służalczości – kolaboranci bydlęcej władzy okupacyjnej. Zbydlęcone media głównego ścieku preferują wszystko co złe, wszystko co nie służy Polsce a ją rujnuje. Fałsz, manipulacje i zakłamanie to ich chleb powszedni. Nie jest możliwym zobaczenie w tych bydlęcych mediach wartości narodowych ale bez problemu można zobaczyć bydlaka Seweryna Blumsztajna z rynsztokowej gazety wybiórczej jak po prowokacji niby narodowców wyzywa najzdrowszą tkankę Narodu Polskiego faszystami. W tym świetle nie może zdziwić zaproszenie przez bydło lewackie niemieckich nazistów na narodową manifestację w 2011 roku, czy strzały bydlęcej PO-licji do polskich rodzin na manifestacji w 2012 roku. Czy myślicie bydlaki, że wasza działalność pozostanie bezkarna? Widać, że nie jesteście już tak pewni, że polskie służby mundurowe wesprą was bez żadnego szemrania, przygotowując się na ściągnięcie sił zbrojnych z zagranicy. Macie racje, w armii polskiej jest dość patriotów, aby w decydującym momencie wysłać bydło tam, gdzie jest jego miejsce. Nie myślcie, że schronicie się u Złotej Anieli, czy gdziekolwiek indziej. Wasze czyny zostaną zapamiętane i rozliczone. Nie będzie powtórki z okrągłego stołu. Naród Polski wystarczająco długo czekał na wasze otrzeźwienie i zejście ze złej, zdradzieckiej drogi. Pamiętajcie, że „ Naród nasz jest jak lawa, z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa. Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi; Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi”.

  Te słowa Wysockiego z III części Dziadów Adama Mickiewicza jakże trafnie pokazują kim są ci, którzy rządzą Polską – plugawa, zimna, twarda, sucha i zbydlęcona lawa – a kim jest patriotyczna część narodu? – gotowa do największych poświęceń dla swojej, jakże ukochanej Ojczyzny. Nie ma takiego drugiego narodu, który odznacza się tak wielkim patriotyzmem jak prawdziwi Polacy. Ale nie ma też w innym narodzie takiej bydlęcej skorupy jak w narodzie polskim, która dla swojej wygody, próżniactwa, władzy i przywilejów zdolna jest zdradzić swój własny naród, nawoływać do poniżania patriotów i wyrzeczeniu się swych korzeni polskich . Tylko bydlak Palikot i jemu podobni są do tego zdolni. Jakie z was jest okropne bydło to świat nie słyszał. To jest jedyny cud bydlaka Tuska, że święta ziemia was jeszcze nosi.

  Na zakończenie przejdę do używania języka parlamentarnego, który zapomnieliście lub jest Wam całkiem obcy.

  Szanowne Panie i Szanowni Panowie Parlamentarzyści oraz członkowie Rządu Rzeczypospolitej Polskiej. Polska nie jest Waszym prywatnym folwarkiem. Naród Polski nie jest śmieciem, który możecie poniewierać, skazywać Go na zagładę. To na Was ciąży obowiązek służenia Narodowi Polskiemu bez względu na to, czy wygraliście wybory uczciwie, czy też stosując różnego rodzaju przekręty i fortele przy urnach wyborczych i wcześniej w Ordynacji Wyborczej oraz mając agenturalne media, które Wam służą. Nie myślcie, że cały Naród słucha i łyka papkę medialną, która jest bardziej szkodliwa od żywności genetycznie modyfikowanej, czy przymusowych szczepień. Pamiętajcie, że największe mocarstwa tego świata padały jak muchy, że najwięksi dyktatorzy wcześniej czy później otrzymywali „zasłużoną nagrodę”. Nie myślcie, że Wy jesteście z żelaza czy marmuru. Jesteście tylko i wyłącznie puchem marnym, który zasłużył na zdmuchnięcie. Im prędzej to się stanie, tym lepiej dla Polski i Narodu Polskiego. Jestem chrześcijaninem i nie życzę Wam najgorszego, ale żeby tak się nie stało to właśnie od Was samych zależy. Zawsze są dwa wyjścia. Jednym z nich jest podać się do dymisji i przeprosić uniżenie Naród Polski za krzywdy jakie doznał dzięki Waszym, jakże haniebnym rządom i posłowaniu. O drugim wyjściu nie chcę nawet wspominać, aby Stwórca czasami mnie nie wysłuchał. Wszystko teraz zależy od „Jaśnie Panujących” w Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. Ale ostatecznie Wasz los będzie zależał od Polaków. I to miejcie na względzie. Świadoma część Narodu Polskiego nie dzieli Was na opcje polityczne, tylko na zdrajców Narodu Polskiego i tych, którzy posiadają jeszcze w sobie polskość, uczciwość i którzy kierują się wartościami ogólnoludzkimi. W imię tej uczciwości i polskości wzywam tę część prawych parlamentarzystów, aby złożyli mandaty poselskie i nie kolaborowali ze zdrajcami dla dobra swojego i nas wszystkich.

  Jerzy Truchlewski

  Gdańsk, 10.03.2013r.

 5. GHJ said

  problem eurokratow ma sie nastepujaco kilkaset strzalow w kark i po klopocie

 6. Maciej said

  Brawo Panie Premierze ! Kibicuje Panie w euro – łagrze, tak samo jak Łukaszence po za strefą wolności, demokracji i dobrobytu …

 7. Brat Dioskur said

  Wyrok zapadl. Pomimo ostrzezen Brukseli Orban przeforsowal zmiane konstytucji zmniejszajaca role TK i m.i wprowadzajaca kare za „obrazanie narodu wegierskiego”. Oburzenie w Brukseli siegnelo zenitu!Tymczasem byly brukselski kacyk ,Juncker ostrzega Europe przed realna mozliwoscia wybuchu wojny! . Antagonizmy i kompletny brak solidarnosci miedzy kolchoznikami moga doprowadzic do wybuchu lokalnych konfliktow zbrojnych -twierdzi Juncker.Wraca tez on myslami do zlotych czasow Europy ,kiedy to Unia Ekonomiczna jaka byla EWG cieszyla sie prawie 100% poparciem narodow Europy!Wtedy Europejczycy jak jeden maz i zona (nie wylaczjac poslubionych pedalow i lesb-przyp. B.D) stali jak mur za tym politycznym organizmem.Dzisiaj takiego poparcia brakuje.Jak wrazliwe serce maja Holendzry swiadczy masowe zainteresowanie zdrowiem potraconej przez auto gesi ,ktora wpdla do rowu i tam przymarzla do lodu. Cudem odratowana cieszy sie dobrym zdrowiem o czym z nieskrywana radoscia donosza media.Obok mimochodem mozna przeczytac notke o 550 smiertelnych ofiarach przedawkowania przez lekarzy morfiny cop[rokurator uznal za krypto eutanazje i zamierza wszczac sledztwo. Okienka zycia w kosciolach nalezy likwidowac postuluje ONZ wiec zamiast dzieci bedzie mozna podrzucac …koty!Wlasnie w jednej z kaplic pewnego kosciola w Holandii znaleziono takiego kociego podrzutka imieniem …Mozes!Miejscowa parafia szuka nowego pana.

 8. JO said

  ad.7. Tak jest w kazdym Zachodnim kraju. Zwiarzat i emocje do nich uzywa sie do tego by deprawowac, oglupiac ludzi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: