Plugastwo na szyi: jaki Pan, taki kram?
Posted by Marucha w dniu 2013-03-11 (Poniedziałek)
Wbrew powszechnemu oczekiwaniu, że kardynał nosi na piersi tradycyjny krucyfiks pektoralny, tutaj widzimy, że „kardynał” Theodore Edgar McCarrick nosi jakiś dziwny „krucyfiks” podobny raczej do niezidentyfikowanego narzędzia (otwieracz do piwa?) niż do tradycyjnego krucyfiksu.
Właścicielem tej parodii modernistycznej jest modernistyczny „kardynał” McCarrick, który zaprezentował to plugastwo na swojej piersi podczas modlitw w Bazylice Św. Piotra w Watykanie w dniu 6 marca 2013 roku.
Komentarzy 15 do “Plugastwo na szyi: jaki Pan, taki kram?”
Sorry, the comment form is closed at this time.
Zygfryd Gdeczyk said
Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.
Inkwizytor said
Zapewne nie wierzy on w boskość Jezusa Chrystusa
Kronikarz said
Cuchnie przegniłą cebulą i wietrzejącym czosnkiem z Brooklynu, jakby powiedział profesor Wolniewicz.
Na szczęście, ten delikwent jest już za stary na konklawe do Collegium Cardinalium Sanctae Romanae Ecclesiae w Kaplicy Sykstyńskiej.
Jan said
Ad.3 Mała pociecha, za nim pójdą w naśladownictwie inni. Podobnie jak biskupi z drewnianymi kijami zamiast lasek biskupich.Temu kardynałowi najwyrażniej nie pasuje sam Krzyż.
Nobody said
Nikt do końca nie wie komu służy ten człowiek a wyrazem tego jest szacunek do Krzyża.
TomUSAA+ said
to mi wygląda raczej na „śrubokręt wieloczynnościowy”. A tak naprawdę, to aż mi się nie chce w to wierzyć (fotoszop?). Boże, Ty widzisz i nie grzmisz !
Fran SA said
Ulamal sie ten kawalek jak kardynal dlubal nim w zebie po sutym obiedzie w czasie postu.
Jura said
Ten wisiorek to dowod postepu KK z „duchem czsu” o ktory tak walczyl „nasz papiesz” jp2 i jego prowadzacy dziwisz. Czy mozna wyobrazic sobie wieksza dengrengolade wiary niz to co robi obecny kler?
Zerohero said
Re 6
Mi to wygląda po porstu na pajaca na sznurku. Pociągasz za sznurek i on macha łapami.
Maciej said
Módlmy się lepiej, żeby opcja kardynałów konserwatystów przeforsowała swojego papieża … Benedykt XVI ustąpił, tylko nie wiadomo po co ? By osłabić KK, czy po to by go wzmocnić ?
Marucha said
Powiem szczerze: nie liczę na dobrego papieża.
Boydar said
@10
Nie ma przypadków, są tylko znaki.
Boryna said
Skóra cierpnie na myśl ,że to mógłby być kard. Nic.
Nemo said
Przypomina to trochę krzyż egipski.
Ad.11
Ja też nie liczę.
Elvelor said
Mnie to wygląda na zamaskowany ANKH !!!