Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Więc, kim jest Barack Hussein Obama?

Posted by Marucha w dniu 2013-03-11 (Poniedziałek)

Na temat „urodzonego na Hawajach” prezydenta USA pisaliśmy już nie raz, vide np.

Ale tę skandaliczną sprawę, klasyczny przykład manipulacji lemingami, warto przypominać.
Admin.

Większość ważnych dokumentów dotyczących jego przeszłości jest utajniona

To zadziwiające, ale pierwszy czarnoskóry prezydent supermocarstwa Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej jest ciągle nierozszyfrowaną enigmą. Większość dotyczących jego życia ważnych dokumentów jest utajniona i chroniona przez dobrze płatną armię prawników. Próżno nawet szukać aktu małżeństwa jego rodziców, jego własny odpis aktu urodzenia uznawany jest za podróbkę (dochodzenie szeryfa Joe Arpaio), nie ma dostępu do jego świadectw szkolnych (Indonezja, Hawaje), świadectwa chrztu, czy aktu przyjęcia amerykańskiego obywatelstwa po powrocie z Indonezji .

http://media.washtimes.com/media/image/2012/04/23/obama-clinching-nomin_lea1_s160x113.jpg?debb239a22a5ca5f4b3dfa9e4a52450c0dbf72a5

Utajnione są jego dokumenty szkolne z kalifornijskiego Occidental College, Uniwersytetu Columbia czy prestiżowego Harvardu. Nie wiadomo co pisał jako student, jakie były jego prace końcowe. Nie wiadomo w jakich okolicznościach i za jakie przewinienia utracił prawo wykonywania zawodu prawnika (podobnie jego żona Michelle). Jeśli chcesz coś wiedzieć, to genialnie mówiąc, może jesteś rasistą…

Kiedy 20 stycznia 2008 r. obejmował urząd Prezydenta, ponad połowa dorosłych Amerykanów w bez mała hipnotycznym transie powtarzała „HOPE & CHANGE”, wyborczy slogan kampanii Obamy, który miał być kamieniem węgielnym nowej, moralnej, sprawiedliwej, zjednoczonej i prosperującej Ameryki.

Amerykanie uwierzyli w jego jasną i szczęśliwą gwiazdę. Obama zaprezentował się społeczeństwu jako młody idol, przystojny wizjoner, idealista niosący duchowe odrodzenie pogrążonej w wojnach, kryzysie i korupcji, zmęczonej Ameryce.

Ludzie płakali, kobiety mdlały na jego wiecach. Wyborcza kampania i powyborcza prezydencka inauguracja przypominały uduchowioną atmosferę właściwą raczej religijnej sekcie, bądź atmosferę na wiecach w Niemczech, Rosji, czy Włoszech w okresie ich wielkich przemian ideowych w latach 20 i 30 – tych ub. stulecia…

Ten wybuch entuzjazmu, wiary, kredytu zaufania zdawało się porywał Amerykę i kierował ją na drogę nadchodzącej prosperity i większej sprawiedliwości społecznej ponad partyjnymi, rasowymi i społecznymi podziałami. Zdawało się, że Amerykanie otrzymali szansę aby stać się lepszymi ludźmi…

Dla tych Amerykanów w 2008 r. Obama uosabiał mitycznego Supermena, który pojawił się w odpowiednim czasie i miejscu, aby dokonać koniecznych aktów sprawiedliwości i powstrzymać tych, którzy chcieli by ten kraj zniszczyć zawracając go z drogi historycznie rozumianego postępu.

Sam akt głosowania na Obamę dla większości Amerykanów raz na zawsze zatrzaskiwał niedomknięte drzwi wstydliwej rasistowskiej historii niewolnictwa w Ameryce i lecząc te bolesne rany w spektakularnym stylu jednoczył Naród i czynił go jakościowo czymś nowym i wydawało się lepszym…

Dla jego przeciwników politycznych jednak Obama to pełen tajemnic komuch, muzułmanin, narkoman, homoseksualista, antykolonialny marksista, radykalny ekstremista, lekkoduch i ambitny karierowicz, a nawet obcokrajowiec, który wbrew Konstytucji wysiaduje w Białym Domu, którego celem jest przebudowanie tradycyjnych fundamentów społeczeństwa amerykańskiego i podporządkowanie Ameryki socjalistycznej międzynarodówce.

W oczach tych ludzi Obama jest dobrym mówcą (szczególnie kiedy korzysta z telepromptera), ale kiepskim liderem, któremu brak zdolności do bycia blisko z drugim człowiekiem. Za to uważają go za zimnego, wyniosłego, bezwzględnego i zarazem bezosobowego polityka, który powinien pozostać średniej klasy wykładowcą uniwersyteckim i przestać wtrącać się do amerykańskiej ekonomii, której nie jest w stanie zrozumieć.

To prezydent Obama, wychowany przez komunistycznych mentorów gardzących Ameryką, sam „klasowo” nienawidzący ludzi bogatych i tych którym się powiodło, gardzący wszystkim co pachnie tradycyjnie amerykańskimi wolnościami i ideałami jest prezydentem „obu Ameryk”. Pragnie on według adwersarzy stopniowo przejąć kontrolę nad ekonomicznym pulsem tego kraju i przemienić go w Socjalistyczne Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

Według jego przeciwników, celem Obamy jest objęcie potężnych sektorów przemysłu i biznesu (banki, przemysł samochodowy, służba zdrowia, ochrona środowiska) rządową opieką i kontrolą federalną, aby ukrócić rolę bogatych wykorzystujących resztę społeczeństwa (wewnętrzna dekolonizacja). jednocześnie osłabiając siłę militarną Ameryki.

Swoje cele ma on osiągnąć zadłużając budżet, rujnując gospodarkę, wzmagając federalne regulacje i przezwyciężając stymulowany kryzys jednocześnie przebudowując fundamenty Stanów Zjednoczonych.

Desygnując w 2007/08 r. Obamę, świeżo upieczonego senatora ze stanu Illinois, na prezydenckiego kandydata, siły kapitałowo-polityczne kontrolujące polityczny proces w USA zdawały sobie sprawę z kapitalnych walorów tego kandydata.

Przede wszystkim był on naturalnym zwieńczeniem ideałów, o które przez wiele dziesięcioleci walczyli, tak czarni jak i biali postępowi Amerykanie. Był on niejako ceną odkupienia historycznych amerykańskich win, syn czarnego Kenijczyka i białej kobiety z Kansas.

Przystojny, z pogodnym uśmiechem, mąż i ojciec miłej rodziny, wykształcony na elitarnych amerykańskich uczelniach, czarujący idealista i mówca, wychowany w muzułmańskim świecie (Indonezja), którego Ameryka nie rozumie i na Hawajach, niejako spadł Ameryce zbawiennie jak owoc z kokosowego drzewa, którego rozgryzieniem zamierzam się zająć w następnej części poświęconej jego rodzinie i dzieciństwu…

Jacek K. Matysiak
http://wpolityce.pl/

Komentarzy 13 do “Więc, kim jest Barack Hussein Obama?”

 1. Kronikarz said

  Obama to kat Guantanamo.
  Obama to tchórz z Palestyny.
  Obama to blef demokratów.
  Obama to żydowski parawan.
  Obama to kwiatek Pentagonu.
  Obama to pupil Sanhedrynu.
  Obama to medialna kukła.
  Obama to militarna szopka.

 2. Przywodca murzynow w USA zapytuje PUBLICZNIE Baracka Obame: Czyś Ty Obama prezydent przypadkiem zupelnie STRACIŁEŚ rozum ? said

  Louis Farrakhan jest obecnie uznawanym NAJWAZNIEJSZYM ideowym liderem murzynskiej mniejszosci zamieszkalej w USA.
  Louis Farrakhan i ruch „Nation of Islam” w USA na dzien dzisiejszy wspiera finasowo ponad 2 milony osob bialych i czarnych, ktorzy placa co tygodniowe skladki na dzialanosc wyznawcow islamu w USA, a ponadto oblicza sie ze ma co najmniej 13 milonow osob w USA bardzo AKTYWNIE wspieraja samego ideowo Farrakhana po przez organizoawanie roznych akcji politycznych w Ameryce zwalczajace żydoskie lobby grasujące w USA.

  2 marca 2013 roku Louis Farrakhan ODPOWIEDZIAL w sposob oficjalny:

  na wystabienie wice-prezydent USA Joe Biden, ktory przemawial na konferencji zgromadzonych najbardziej agresywnych zydow amerykanskich z calego USA z American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) http://www.aipac.org/ – szowinistycznej mafii zydoskiej grasujacej w sposób zoorganizowany tworzac oficjalne frakcje w partii demokratycznej pod swoja nazwą: National Jewish Democratic Council (NJDC) http://www.njdc.org/ oraz jako oficlana FRAKCJA w Parti Republikanskiej pod nazwą: Republican Jewish Coalition(RJC) http://www.rjchq.org/ , które faktycznie całkowicie PODPORZADKOWALY sobie caly system polityczny USA przez bardzo agresywną żydoską mniejszoś zamieszkałą w USA, która całkowicie zmargenalizowała interesy wiekszości oraz instytucji samego panstwa USA.

  Joe Biden v-ce prezydent USA w piatek 1 marca 2013 roku na tej awanturniczej konferencji zydowskiej AIPAC powiedzial, ze:

  „Barack Obama nie blefuje w sprawie militarnego poskromienia Iranu, ze przychodzi czas na wezwanie Izraela o wiarygodnej groźbie militarnej dla Iranu, gdyż same słowa ani same sankcje gospodarcze nie powstrzymają Iranu”. . .

  Louis Farrakhan, faktryczny przywodca murzynow amerykanskich w swoim natychmiastowym wystapieniu dzien pozniej zapytal sie Barack Obama, czy on przypadkiem STRACIL rozum poddajac sie dyktatowi zydowskiego i izraelskiego lobby w USA …

  Louis Farrakhan OSTRZEGA Barack Obama, ze ta nastepna wojne z Iranem, ktora on przygotowóje na ZAMOWIENIE nie odpowiedzialnych rozwydrzonych żydow zamieszkalych w Ameryce oraz Izraela, ze Barack Obama PRZEGRA sromotnie nie tylko z arabami, ale tez z amerykanskim spoleczenstwem, ktore jego TYM RAZEM srogo rozliczy za wmieszywanie USA w takie bezprawne niczym nie uzasadnione miedzynardowe awanturnictwo jakie organizuje Izrael …

 3. Andrzej K. said

  Barack Hussein Obama jest ………. z piekła rodem!

 4. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 5. Fran SA said

  Jak to nie wiadomo, kim jest Barack Obama?
  Przeciez juz w czasie poprzednich wyborow wyjawil tajemnice swoich ‚korzeni’; mianowicie, ze pochodzi ze starego rodu irlandzkiego O’Bamow. ( A jego stryj wyzwalal oboz w Oswiecimiu)

  There’s no one as Irish as Barack O’Bama:

 6. Marucha said

  Re 6:
  Wciąż istnieją archiwa internetowe:
  http://web.archive.org/web/20040627142700/eastandard.net/headlines/news26060403.htm

 7. Fran SA said

  Obama nie jest pierwszym ‚przywodca’, ktory ‚spadl z nieba’ i niewiele wiadomo o jego dziecistwie, mlodosci czy rodzicach. Jakos tak sie powtarza u roznych znanych dyktatorow, ze maja cos do ukrycia w resume. Za to domyslow jest wbrod, co jest naturalna konsekwencja niewyjasnionych tajemnic.

  http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/obamathelovechild.php

 8. niereligijna said

  obama to kukielka taka sama jak reszta swiatowych politykow w lapach syjonistow i illuminati;
  prezydent sam decyduje kiedy idzie kupe zrobic, a o calej reszcie jego decyzji decyduja ci za kurtyna.

  Zgodził się firmować draństwo własną twarzą? Bierze za to pieniądze?
  Admin

 9. Centuria said

  Obama to test na inteligencje. Podobnie jak masakra w szkole w Connecticut w grudniu ubieglego roku. Taka proba, ile jest w stanie przyjac przecietny Amerykanin bez kwestionowania. Ukryte papiery, ukryty akt urodzenia. Niewiadomy ojciec – niektprzy mowia, ze tatusiem byl Marshall Davis, komuch i pedofil, ktory sluzyl malemu Bambo jako model tatusia. Nie ma ludzie, ktorzy znaja go ze szkol. Obama to czlowiek bez przeszlosci, bez osiagniec – nawet do Senatu zostal wybrany, bo nikt nie startowal przeciwko niemu (wlasciwie startowal, ale kandydat zostal zniszczony, kiedy ujawniono akta jego sprawy rozwodowej, choc blagal, aby tego nie robiono ze wzgledu na jego dzieci. Wycofal sie, zamiast sie tlumaczyc przed cala Ameryka).

  Inna ciekawostka. Od lat mowiono, ze Bambo jest homo. Ponoc tajemniczo gineli gejowie zwiazani z jego marksistowskim kosciolem. Ponoc, jakis facet mowil, ze sie zabawial z Bambo w limuzynie. Otatnio spedzil weekend z przyjacielem (bez Michelle Antoinette). Jakis czas temu ow przyjeciel mial sztuczna pozycje u boku Bambo – specjalny doradca do czegos tam. Nie rozstawali sie na chwile. Potem Reggie Love zrezygnowal z posady, aby kontynuowac studia. No a teraz spedzili razem weekend.

  http://theblacksphere.net/2013/02/obama-reggie-love-beach/

 10. Griszka said

  @9
  Dokladnie ten sam motyw ogonka pederastow udajacych pracownikow Bialego Domu czy dziennikarzy ciagnal sie za Bushem. Homoseksualista latwiej jest kierowac. Kompromitujacych materialow masz zawsze pod dostatkiem.

 11. Centuria said

  Troche wiecej linkow:

  http://www.thenation.com/article/170787/whats-behind-rights-obama-gay-conspiracy#

  http://patdollard.com/2011/11/mother-of-obamas-murdered-gay-lover-speaks-up/

  http://politicalvelcraft.org/2012/10/12/hillary-clinton-kept-silent-about-bathhouse-barry-jeremiah-wrights-gay-cover-at-trinity-church-where-3-gays-were-murdered-coup-des-gras-within-6-weeks/

  http://thegodlessliberal.blogspot.com/2013/02/newsflash-barack-obama-is-secretly-gay.html

 12. Centuria said

  Re 10: Pewne silne w USA lobby ma zawsze cos, co sluzy do kierowania. Prawie kazdy prezydent mial kochanke (Roosevelt, Johnson, Kennedy, Wilson). Jak trzeba komus dac nauczke, to pojawia sie panienka, ktora nie uprala DNA z sukienki. Panienka dostaje zaplate, choc oficjalnie, to otworzyla wlasy business i business sie oplacil. Ot, i tak sie kreci…

 13. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2013/03/11/wiec-kim-jest-barack-hussein-obama/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: