Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  kontra o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  alejaja o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  revers o Niemcom i UE przekazano deklar…
  Marucha o Pius XII – Papież, który…
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Mietek o O pożytkach z sentencji
  Antares o Pius XII – Papież, który…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  CBA o „Złamanie hegemonii jest…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Chamstwo zamiast subtelności

Posted by Marucha w dniu 2013-03-13 (Środa)

W tłumaczeniu medycznym gender z języka angielskiego brzmi: „anatomiczna płeć osobnika” i tyle. Feministki zaś ukuły z tego formułę, iż „płeć nie jest determinowana genetycznie, ale kulturowo i obciążeniami społecznymi”. Takie twierdzenie zaprzecza wszelkiej logice pochodzenia człowieka, nadto uzurpuje sobie przywileje stwarzania porządku naturalnego, który powstał z woli Boga.

Feministki twierdzą namiętnie, że nic je nie determinuje, a „macierzyństwo to sprawa ich brzucha”. Stąd szpetota zamiast urody, wulgarny sposób zachowywania się dorastających dziewcząt, zamiast subtelności. Czytając te słowa, krzykną, że to również objaw „samczego rasizmu”, bo niby dlaczego „mamy być powabne i subtelne”, „przecież nie można nas traktować wyłącznie jako przedmiot pożądania”?!

Dzisiejsza agresja feministek jest spadkiem po ideologii komunistycznej, który wciąż sączy się w przekazach medialnych. Określa się ten nurt między innymi jako „Holandyzację myślenia kreatywnego” lub „twórczym postępem Magdaleno-Środowym”.

Agnieszka Holand, Magdalena Środa nie są odkrywcze. Korzystają bowiem z dorobku filozofii feministycznej, którą w doktrynę „naukową” ubrała Mary Wollstonecraft (1759-1797). Jej koncepcja powstała jako sprzeciw wobec tez zawartych w pracy pt. „Emil” Jakuba Rousseau. Emil wzrastał w swobodnej atmosferze przyrody bez jakichkolwiek nacisków wychowawczych, dziewczyna zaś podlegała wszelkim rygorom przypominającym tresurę. Masoneria skrzętnie skorzystała z dorobku angielskiej filozofki. Rzuciła ten nurt w rewolucję francuską, nie wiedzieć dlaczego nazwaną „Wielką”, potem już konsekwentnie zabarwiła myśl socjalistów najpierw utopijnych, wreszcie – Fryderyka Engelsa (Proletaryzacja kobiet).

Feminazistki. Szerzymy nienawiść od 1968!

W konsekwencji w Polsce, socrealizm (1947-1960), wymyślił kobietę walczącą na równi z mężczyznami w biciu tzw. „norm”. Dziewczyna na traktorze i skojarzmy sobie wielką maszynę traktora „Ursus” z 1950 roku oraz odpowiednio „ozdobioną” muskułami „rolniczkę” (chłopkę) na metalowym siodełku owej maszyny. Dzisiaj wulgarna dziewczyna, sprawna w zabijaniu „terrorystów”, walcząca na ringu bokserskim z mężczyznami, biorąca udział w konkursach atletycznych…

I wydawać by się mogło, że nasze współczesne dziewczyny z papierosem w ręku, butelką piwa i stekiem wulgarnych słów są „takie nowoczesne”?! Konsekwencją filozofii feministycznej jest również transwestytyzm ubierany w prawo normalności (już jest taki w Sejmie RP). Hasło przewodnie brzmi: „Zmieniaj płeć nawet kilka razy w swoim życiu, bo płeć nie może ciebie ograniczać”. Absurd tego założenia nie wymaga komentarzy.

To ciągle to samo ­– zaprzeczać oczywistościom, anarchizować, dzielić i rządzić również, a może przede wszystkim – myślami. Człowiek nie ma prawa myśleć. Jest nam potrzebny wyłącznie jako „siła robocza”. Gdy „jest sprawny jest użyteczny”, chorego „trzeba usunąć z przestrzeni produkcyjnej”, stąd – eutanazja. Przyrost ograniczać potrzebami ekonomicznymi – „tylu ile miejsc pracy w fabrykach”. Tkwijmy więc nadal w bylejakości, a rządzić będą nami feministki (gender-ówki), transwestyci, homoseksualiści… .

Polacy obudźcie się…   [Gdzie ci Polacy? – admin]

Zenon Dziedzic
http://sol.myslpolska.pl

Komentarzy 10 do “Chamstwo zamiast subtelności”

 1. Andrzej K. said

  Cytat: „Feministki zaś ukuły z tego formułę, iż „płeć nie jest determinowana genetycznie, ale kulturowo i obciążeniami społecznymi”.
  Załóżmy roboczo (wbrew prawdzie), że to prawda. Możemy wychowywać chłopców na zniewieściałe cioty i dziewczynki na babo-chłopy. Tylko czy o to chodzi? Jak będziemy się rozmnażać i wychowywać przyszłe pokolenia. Przecież to szeroka droga do samounicestwienia całych narodów – fizycznie i duchowo – w całym znaczeniu tych słów.
  Ale właśnie o to chodzi, szanowni goje! ” Naród wybrany” zapewne nie wierzy ideologii gender choć zapewne to tam są ulokowani jej twórcy i główni ideolodzy. Przestrzeń życiowa i stado odmóżdżonych baranów do roboty, reszta na opał – to ich główny cel.

 2. JO said

  Gender juz zbiera swoje sztanskie Zniwo

 3. JO said

  Tak, gdzie sa Polay? Panie Gajowy, To Pan w nas Rozbudza Polskosc. Polak to Katolik Tradycyjny. My nie wiemy jak Byc Polakiem, jak jest Byc Katolikiem Tradycyjnym. Jan Pawel II Zyd z e swoja swita Zydow nam ta wiedze odebral czyniac nas Bezbronnymi. To Bog jest Tarcza a JPII odebral nam Boga

 4. Nemo said

  Ad.3

  Dziękujemy Panie Gajowy.

 5. Boydar said

  @ topić
  Obudziłem się, pierwsza myśl, jeszcze senna nieco, i prosta w przekazie – wypierdalać !

 6. Józef said

  Panu JO wyraźnie odbija palma daktylowa

 7. Jan said

  Ponad 200 lat temu Pani Charlotte de Corday uśmierciła demona w ludzkim ciele Marata pijącego dosłownie krew niewinnych ofiar. Uczyniła to ze sprzeciwu wobec rodzącej się tyranii. Obecnie jest odwrotnie, wytypowane w lożach kobiety używa się do wprowadzenia kolejnej odsłony tyranii feministycznej Gdzie diabeł nie może tam baby posyła – nadal aktualne.

 8. JO said

  ad.6. Ciekawym jest fakt, w ktorym zamiast zauwazac ludzki wysilek i wspierac choc slowem, zauwazac piekno i umiec go opisac… pochwalic Dobro to tacy jak Jozek wola przejsc kolo niezwyklosci milczac lub puscic baka i zebrac sie kolo „wypadku Ochydy” wraz z tlumem dodajac obrzuydliwosci krzykiem i swa obecnoscia splendoru….

  Smutne

 9. syzyf said

  przeczytalem kawal chyba wczoraj; stary towarzysz przychodzi do gorbaczowa(czy innej gadziny ) i mowi; towarzyszu dajcie mi paszport,chce sie wyprowadzic z kraju! , gorbaczow(czy inna gadzina) na to; towarzyszu!co wy? przetrwaliscie Stalina, przetrwaliscie Chruszczowa …,cala pierirestrojke , i teraz jak juz jestesmy „wolni” chcecie sie wyprowadzac???; – za stalina pedalow zabijano, za chruszczowa do gulagow za niewolnikow brano,…teraz to sie zaczelo robic modne … spierdalam zanim to bedzie obowiazkowe !!! …hm… cos w tym jest – nie wiem czy wesolego?!?!?!

 10. Rysio said

  Feministki to byty, które nie potrafią sobie poradzić z babskimi robotami domowymi – takimi jak pranie, gotowanie, sprzątanie i wychowywanie dzieci.

  🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: