Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Aaron Blumblemblaum o Zamiast łapać przestępców, prz…
  prostopopolsku o Jak koty nas widzą
  Wanderer o Ukraina zaostrza blokadę trans…
  Yagiel o Wolne tematy (7 – 2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Zbigniew Kozioł o Jak koty nas widzą
  Boydar o Jak koty nas widzą
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Marucha o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Godzimir o Hodowle komórek z aborcji. Eks…
  bardzo o Jak koty nas widzą
  Marucha o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  minka o Wolne tematy (7 – 2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Prawda o tym co naprawdę się stało w Kościele Katolickim po II Soborze

Posted by Marucha w dniu 2013-03-14 (Czwartek)

Co prawda – z portalu Dimondów, ale warto przeczytać. – admin

Rozdział 2 – Modlitwa papieża Leona XIII do św. Michała – proroctwo papieża o przyszłej apostazji w Rzymie

http://www.mostholyfamilymonastery.com/2_LeoXIII.pdf
Tłumaczenie Ola Gordon

Modlitwa papieża Leona XIII do św. Michała Archanioła jest prorocza. Ułożona ponad 100 lat temu, a później odsunięta w cień, jest bardzo ciekawa i kontrowersyjna, a odnosi się do obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się prawdziwy Kościół Katolicki.

25 września 1888 roku, po porannej Mszy, papież Leon XIII dostał takiego szoku, że upadł. Towarzyszące mu osoby myślały, że zmarł. Po odzyskaniu przytomności papież opisał przerażającą rozmowę, jaką usłyszał wychodzącą od strony tabernakulum. W rozmowie uczestniczyły dwa głosy, które papież wyraźnie rozpoznał jako Jezusa Chrystusa i Szatana.

Szatan przechwalał się że może zniszczyć Kościół, jeśli dostanie 75 lat na realizację swojego planu [1888+75=1963, początek II Soboru Watykańskiego – OG], albo jak mówią inni, 100 lat. Szatan poprosił także o możliwość “większego wpływu na tych, którzy oddadzą się mojej służbie”. Na prośby szatana Pan udzielił takiej odpowiedzi: “dostaniesz i czas i władzę”.

Głęboko wstrząśnięty tym co usłyszał, papież Leon XIII ułożył następującą Modlitwę do św. Michała – która jest także proroctwem – i nakazał odmawianie jej po wszystkich cichych Mszach jako ochronę dla Kościoła przed piekielnymi atakami. Poniżej modlitwa (proszę zwrócić uwagę na wytłuszczone fragmenty) i nasze komentarze.

Modlitwa pochodzi ze “Zbioru” [The Roccolta], 1930, Benziger Bros., s. 314-315.
“Zbiór” jest kolekcją oficjalnych i błagalnych modlitw posiadających imprimatur Kościoła.

Modlitwa

O chwalebny św. Michale Archaniele, Książę wojska niebieskiego, bądź naszą obroną w straszliwej wojnie, którą toczymy z księstwami i mocami, z władcami tego świata ciemności, duchami zła. Przyjdź z pomocą człowiekowi, którego Bóg uczynił nieśmiertelnym, stworzył na swój obraz i podobieństwo, i wykupił za wielką cenę od tyranii szatana.

Tocz dzisiaj tę bitwę Pana, razem z aniołami świętymi, jak już walczyłeś z liderem dumnych aniołów, Lucyferem i jego odszczepieńczym wojskiem, którzy byli bezsilni by oprzeć się Tobie, a nie było już dla nich miejsca w niebie.

Ten okrutny, starodawny wąż, którego nazywa się diabłem lub szatanem, który zwodzi cały świat, został rzucony w otchłań ze swoimi aniołami. Oto ten prastary wróg i morderca ludzi nabrał odwagi. Przekształcając się w anioła światłości, wędruje z całym tłumem złych duchów, atakuje ziemię w celu wymazania imienia Boga i Jego Chrystusa, by schwytać, zabić i rzucić na wieczną zgubę dusze przeznaczone do korony wiecznej chwały. Ten niegodziwy smok wylewa jak najbardziej nieczystą powódź, jad swojej złośliwości na ludzi o zdeprawowanym umyśle i skorumpowanym sercu, ducha kłamstwa, bezbożności, bluźnierstwa, i zgubny oddech nieczystości i wszelkiego występku i bezprawia.

Ci najsprytniejsi wrogowie są przepełnieni i upici goryczą wobec Kościoła, małżonki niepokalanego Baranka, i położyli swoje bezbożne ręce na tym co ma najświętsze.

W samym Świętym Miejscu, gdzie ustanowiono Stolicę św. Piotra i Tron Prawdy jako światło świata, wyniosą na tron swoją ohydną bezbożność, z niecnym planem, że kiedy uderzą w Pasterza, rozpierzchną się owce.

Pokaż się, niezwyciężony Książę, udziel pomocy przeciwko atakom zagubionych duchów na lud Boży, i daj mu zwycięstwo.

Lud czczi cię jako swojego opiekuna i Patrona; Tobą chlubi się Kościół Święty jako obroną przed złośliwą mocą piekła; Tobie Bóg powierzył dusze ludzi, które mają być doprowadzone do niebiańskiej szczęśliwości. Och, módlcie się do Boga pokoju, żeby położył szatana pod naszymi stopami, jak dotąd podbitych, by już nie mógł trzymać ludzi w niewoli i szkodzić Kościołowi. Ofiarujmy nasze modlitwy przed oczyma Najwyższego, żebyśmy mogli szybko zjednać sobie miłosierdzie Pana; i pokonując smoka, starodawnego węża, który jest diabłem i szatanem, byś Ty znowu zniewolił go w otchłani, żeby już nie mógł zwodzić narodów. Amen.

Spójrzcie na Krzyż Pana; rozproszcie się wrogie moce.
Lew z plemienia Judy podbił, z rodu Dawida.
Udziel nam Twego miłosierdzia, Panie.
Bo mamy nadzieję w Tobie.
Panie, wysłuchaj mojej modlitwy.
I niech moje wołanie dojdzie do Ciebie.
Módlmy się.
Boże, Ojcze naszego Pana Jezusa Chrystusa, wołamy do Ciebie, i jako petenci błagamy o Twoją łaskę, żebyś za wstawiennictwem Maryj zawsze Niepokalanej Dziewicy i naszej Matki, i chwalebnego św. Michała Archanioła, raczył nam pomóc przeciwko szatanowi i wszystkim innym duchom nieczystym, które wędrują po świecie na szkodę rasy ludzkiej i na zgubę dusz. Amen.

Kiedy się czyta modlitwę (zwłaszcza wytłuszczony fragment), można zauważyć, że papież Leon XIII wydawał się przewidzieć wielką apostazję i wydawał się wskazać, że ta apostazja wyjdzie z Rzymu – Rzymu który jest “samym Świętym Miejscem, gdzie ustanowiono Stolicę św. Piotra i Tron Prawdy jako światło świata”.

Papież Leon przewidział, że to miejsce (Miasto Watykan w Rzymie), gdzie ustanowiono Tron Piotra przez pierwszego papieża, samego św. Piotra, stanie się tronem obrzydliwej bezbożności szatana, “z niecnym planem, że kiedy uderzą w Pasterza (prawdziwy papież), rozpierzchną się owce” (katoliccy wierni). Takie są słowa Leona XIII.

Papież nie przewidział odstepstwa Kościoła Katolickiego (co jest niemożliwe, gdyż bramy piekielne go nie przemogą [Mt 16]), ani odstępstwa Tronu Piotra (co jest również niemożliwe), a raczej przewidział realizację odstępczej, podrobionej religii katolickiej w Rzymie, w którym “pasterz” (prawdziwy papież) jest zastąpiony przez podstawionego antypapieża (jak to miało miejsce wcześniej w historii Kościoła), z niecnym planem, żeby “rozproszyły się owce”.

Modlitwa Leona XIII przewidziała także to, że nieczyści apostaci szatana położą bezbożne ręce “na tym co najświętsze ma Kościół”. Czym są te najświętsze rzeczy Kościoła? Są to rzeczy które zawierzył mu Chrystus, a mianowicie depozyt wiary (ze wszystkimi dogmatami) i siedem sakramentów ustanowionych przez samego Jezusa Chrystusa. Dlatego modlitwa papieża Leona XIII przewidziała próby zniszczenia depozytu wiary poprzez II SW i nowe ryty sakramentalne posoborowego Kościoła. Wszystkim tym zajmiemy się szczegółowo w tej książce. Zobaczymy, że położenie bezbożnych rąk Pawła VI na siedmiu rytach sakramentalnych Kościoła w kwietniu 1969 roku, co stworzyło nieważną nową mszę, nieważną ordynację w nowym rycie, i bardzo wątpliwe ryty bierzmowania i ostatniego namaszczenia, całkowicie spełniło proroctwo papieża Leona.

W 1934 roku uderzająca modlitwa (j.w.) papieża Leona została zmieniona bez żadnych wyjaśnień [za papieża Piusa XI – OG]. Kluczowe zdanie odnoszące się do apostazji w Rzymie (święte miejsce, gdzie ustanowiono Stolicę Piotrową jako światło dla świata) zostało usunięte. Mniej więcej w tym samym czasie odmawianie dłuższej Modlitwy do św. Michała po każdej cichej Mszy zastąpiono krótką wersją, teraz słynną skróconą Modlitwą do św. Michała. Brzmi ona następująco:

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech mu rozkaże Bóg, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
http://www.katolik.pl/120-lat-modlitwy-papieza-leona-xiii-do-sw–michala-archaniola,1247,416,cz.html

Nie ma nic złego w tej modlitwie do św. Michała; w rzeczywistości jest bardzo dobra i skuteczna. Ale nie jest to dłuższa modlitwa ułożona przez Leona XIII. Krótsza wersja była, według niektórych, promowana jako substytut, żeby wierni nie znali treści dłuższej modlitwy przedstawionej powyżej. Gdyby dłuższą Modlitwę do św. Michała odmawiano na końcu każdej cichej Mszy i nie odsunięto w roku 1934, o ile więcej milionów ludzi dołączyłoby do oporu, gdy natknęli się na próby wprowadzania nowej posoborowej religii, czym zajmujemy się w tej książce? Ilu więcej zauważyło by systematyczny demontaż tradycyjnej wiary katolickiej po II SW?

Dłuższa Modlitwa Leona XIII do św. Michała także idealnie zgadza się ze słynnym objawieniem i proroctwem Matki Bożej w La Salette w roku 1846: “Rzym straci wiarę i stanie się siedliskiem antychrysta. . . Kościół będzie w zaćmieniu”.

Słowa papieża Leona mówią, że sam antychryst, albo – według proroctwa Leona XIII o przyszłej apostazji w Rzymie – siły antychrysta, ustanowią swój tron w Rzymie: “W samym Świętym Miejscu, gdzie ustanowiono Stolicę św. Piotra. . . wyniosą na tron swoją ohydną bezbożność. . .”

La Salette tutaj: http://www.voxdomini.com.pl/roz/salette/la_salette.html

Jan Paweł II w 1984 na międzyreligijnych modłach w Asyżu - co było jednoznacznie potępiane przez Kościół

Jan Paweł II w 1984 na międzyreligijnych modłach w Asyżu – co było jednoznacznie potępiane przez Kościół Katolicki, a jest „genialnym posunięciem” w Judeokościele.

Komentarzy 10 do “Prawda o tym co naprawdę się stało w Kościele Katolickim po II Soborze”

 1. Wosiu said

  To wszystko mały pikuś. Interesuję się różnymi rzeczami i z zupełnie innej dziedziny znam świadectwo kobiety zamieszanej rodzinnie od dziecka w satanizm i illuminactwo. Jej wypowiedź brzmiała wiarygodnie ale nie mogę stwierdzić czy to prawda czy nie. Otóż twierdziła ona, ze w dzieciństwie była zmuszona do uczestnictwa w czarnych mszach w podziemiach Watykanu, gdzie składano ofiary z małych dzieci.

 2. Siusiu said

  #1
  A moja znajoma twierdzi, tez wiarygodnie, ze w podziemiach Watykanu stacjonuje arka UFO ktora Papiez jezdzi do Boga na audiencje. Tez nie moge stwierdzic czy to prawda, ale bardzo ciekawe.

 3. Jan said

  Co się stało naprawdę po SVII.
  Ujawnił się a potem bardzo rozrósł przenikając wszystkie tkanki struktur kościelnych wielki, a bliżej nie określony do dziś „duch soboru”. Ileż to za jego sprawą się dokonało. Zniósł tyranię z zakazami nakazami rytuałami „starego KK” wprowadzając podporządkowanie w miłości dla masoneri i zaprzańców nieprzyjaciół Pana Jezusa i wszystkiego co święte jak i rodzaju ludzkiego z wyłączeniem swoich.
  To co się stało po soborze to pierwszy triumf pogrobowców sanhedrynu wydającego na ukrzyżowanie Pana Jezusa Chrystusa od 2000 lat.

 4. Boydar said

  Publikacji tego zdjęcia powinni zakazać pod karą ekskomuniki. No przecież nawet prosty chłop z Warszawy widzi od razu „who is who”; jeden udaje najważniejszego, drugi niewinnego, a trzeci wariata. Pozostali to zastępca reżysera i inspicjent. Tytuł spektaklu można było znaleźć w prasie.

 5. Wosiu said

  Re2/Siusiu

  Ktoś zapomniał ciebie spuścić w klopie z wodą, szczyno?

 6. Wosiu said

  Oczywiście wspaniałe artykuły opublikowane też tutaj, o tym, że Pawła VI zamieniono na sobowtóra a Jana Pawła I otruto, mówią same za siebie.

 7. Janek said

  Dziękuję Ci Ola za modlitwę Ojca św.Leona XIII,wszędzie jej szukałem .

 8. MatkaPolka said

  Na prośby szatana Pan udzielił takiej odpowiedzi: “dostaniesz i czas i władzę”.

  Czy ktos może to wytlumaczyc?

 9. Marucha said

  Re 8:
  Nie musi się tego tłumaczyć, Nie ma obowiązku wierzenia w prywatne objawienia, nawet te uznane przez Kościół.

 10. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2013/03/14/prawda-o-tym-co-naprawde-sie-stalo-w-kosciele-katolickim-po-… […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: