Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Prawda o tym co naprawdę się stało w KK po II SW

Posted by Marucha w dniu 2013-03-16 (Sobota)

Fragment rozdziału 34 książki „Apostazja hierarchii i prominentnych członków sekty soborowej – czy to twoja hierarchia?”
Nadesłała p. Ola Gordon.

Typowy biskup posoborowy wyświęcony przez Jana Pawła II.

[…] Mianowanie nowego biskupa Jerozolimy przez JP II mówi, że KK nie ma już zamiaru nawracać żydów na chrześcijaństwo!

(ISRAEL TODAY, 22.01.2004) – NEW BISHOP IN JERUSALEM IS JEWISH
Nowy biskup Jerozolimy jest żydem
Po raz pierwszy od czasów kiedy apostoł Jakub był biskupem Jerozolimy, Święte Miasto ma żydowskiego biskupa! Benedyktyński opat Jean-Baptiste Gourion został mianowany nowym biskupem KK w Kiryat Ye’arim, nad izraelską arabską wioską Abu Ghoish koło Jerozolimy. Bp Gourion będzie odpowiadał za mówiącą po hebrajsku społeczność w Izraelu, w której wielu jest pochodzenia żydowskiego. . . Tłumacząc w jaki sposób on (bp Gourion), żyd, został katolikiem, powiedział:

Dla mnie chrześcijaństwo i judaizm to jedno. Nie musiałem opuszczać judaizmu by przejść na chrześcijaństwo. Żyd i chrześcijanin tworzą to samo ciało.

[Gajowy rezygnuje z komentowania tej arcybezczelnej prowokacji, bo nie zna tylu wulgarnych słów, co potrzeba – admin]

Mówi wyraźnie, że nie będzie angażował się w działalność ‘misyjną’. . . Po ingresie na biskupa naczelny Israel today [IT], Aviel Schneider, przeprowadził z nim wywiad:

IT: Gratulacje, biskupie Gourion. . . Jak na ten nowy tytuł biskupa zareagowała twoja rodzina?

Bp Gourion: Mam bardzo dobre relacje z trójką mojego rodzeństwa, którzy przybyli na mój ingres w Jerozolimie i udzielili mi Bożego błogosławieństwa. W końcu moje mianowanie przez KK wskazuje na nową erę między katolickimi chrześcijanami i żydami. Musimy nauczyć się lepiej rozumieć się wzajemnie. KK nie ma zamiaru nawracać żydów na chrześcijaństwo. Dlatego papież zdecydował na mianowanie żydowskiego biskupa w Izraelu…

IT:… Watykan wahał się w uznaniu państwa Izrael, nawiązując stosunki dyplomatyczne z Izraelem dopiero 10 lat temu. Jednym z tego powodów jest to,  że KK uważa się za lud wybrany przez Boga.

Bp Gourion: Czterdzieści lat temu na II SW Kościół zajął nowe stanowisko teologiczne wobec Izraela jako wybranego przez Boga narodu. KK nie zastępuje żydowskiego narodu, z którym Bóg zawarł wieczne przymierze…

IT: Czy uważasz się za członka narodu żydowskiego?

Bp Gourion: Oczywiście. Uważam się za Żyda”.

Komentarz:

W 2004 roku JP II mianował “biskupa” Gouriona na biskupa pomocniczego Jerozolimy. W wywiadzie Gourion mówi, że JP II specyficznie mianował go na Jerozolimę z uwagi na jego pochodzenie i w co wierzy. Cóż, “nowy biskup” Gourion mówi, że jest “Żydem”, że jego “Kościół” (sekta watykańska) nie zamierza nawracać żydów na chrześcijaństwo”, że żydowskie przymierze z Bogiem jest nadal ważne, i narodu żydowskiego nie zastępuje KK, że Ciało Chrystusa (KK) i judaizm są jednym Ciałem.

Czy ci służący pod B XVI powiedzą nam, że “biskup” Gourion jest katolikiem? Czy “biskup” Gourion jest biskupem w ich “Kościele”, z którym katolicy muszą dzielić wiarę i komunię – tak czy nie?

Papież Pius XII, Mystici Corporis Christi (# 22), 9.06.1943 [opoka.org #17]:

“Jako więc w prawdziwym zgromadzeniu wiernych jedno mamy ciało, jednego ducha, jednego Pana i jeden chrzest, tak też możemy mieć jedną wiarę, tak iż kto Kościoła słuchać się wzdryga, ten ma być, według rozkazu samego Chrystusa, uważany za poganina i jawnogrzesznika (Efez. 4, 5; Mt. 18,17). Dlatego też ci, co wiarą i rządami są od siebie oddzieleni, nie mogą być w takim jednolitym Ciele i w jego jedynym Boskim duchu”. [7] http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/pius_xii/encykliki/mystici_corporis_29061943.html#m0-1

Twierdzenie, iż Gourion jest katolikiem, mając tę informację (tzn. że on jest w twoim Kościele) jest grzechem śmiertelnym przeciwko wierze i odrzuceniem Jezusa Chrystusa.
Ale ci którzy uważają, że B XVI jest papieżem, muszą powiedzieć, że bp Gourion jest ich kompanem-katolikiem o tej samej wierze i w tym samym Kościele [ciele], jak pokazaliśmy powyżej, ponieważ wszyscy w \kościele wyznają tę samą wiarę (de fide). Ale jeśli prawidłowo twierdzą, że Gourion jest apostatą, który jest poza KK i nie ma włądzy, to muszą to samo powiedzieć o B XVI, który, jak wiemy, wierzy w tę samą apostazję o żydach […]

Oczywiście, wszystko co powyżej opisano, jest nieprawdą i zmyśleniem złych ludzi, którzy chcą wsadzić nóż w serce Polaków i zniszczyć kwitnący Kościół Katolicznicki w Polsce.
Żeby się o tym przekonać, wystarczy przestudiować dzieło „Osoba i czyn” Karola Wojtyły z 1969 roku, gdzie zawarta jest odpowiedź na wszystkie zarzuty, włącznie z ekstremalnym żydolubstwem Jana Pawła II.
Admin.

Komentarzy 41 do “Prawda o tym co naprawdę się stało w KK po II SW”

 1. Rysio said

  „Módlmy się za żydów wiarołomnych, aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.

  Módlmy się: Wszechmocny wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet Żydów wiarołomnych nie odrzucisz: wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy, którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony.

  Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.”“

 2. antak konbity szwagra brat said

  ….modle sie za was …przez kupe kamini…coby was jak najszypciej diabli wzini….

 3. Kudlaty said

  Ks.M. Sieniatycki pisał w roku 1915 :

  Reforma, jaką chcą wprowadzić [moderniści] w Kościele, nie jest reformą, ale zburzeniem starego Kościoła a stawianiem nowego na całkiem innych zasadach. Wszelkie oświadczanie ze strony modernistów, iż chcą Kościołowi katolickiemu iść z pomocą przeciw atakom nowoczesnej kultury jest albo udanem, albo jeśli jest szczerem, to nie widzą zgubnych konsekwencyj, do jakich ich system doprowadziłby Kościół katolicki. Kościół, któryby powstał na zasadach modernistycznych, jeśli w ogóle te zasady mogą stworzyć konkretną społeczność religijną, co jest rzeczą bardzo wątpliwą, nie byłby już Kościołem Chrystusowym, ale tworem 20. wieku, opartym na zasadach częściowo protestanckich a głównie na dzisiejszych u wielu światopoglądach agnostycyzmu, pozytywizmu, z przymieszką mistycznych marzeń. Kościół ten nowy mógłby mieć i papieża i biskupów, ale ci byliby marionetkami tylko, mógłby mówić o dogmatach, objawieniach, o nadprzyrodzonej religii, ale byłyby to nazwy, z których dawna treść uleciała, raczej wyrazy bez treści – więc jakże można by zgodnie z prawdą twierdzić, że dawny Kościół nie został zmieniony a tylko udoskonalony? Nie, nigdy, dawny Kościół zostałby zburzony, a na jego gruzach powstałoby zgromadzenie religijne 20. wieku, rozpoczynające erę swego istnienia od pojawienia się modernistów.

 4. JO said

  Polak to Tradycyjny Katolik.
  Kto Wchodzi do Judeokosciolw NIE jest Polakiem a podnozkiem ZydoMasonerii- Lemigiem lub Zydem , Masonem- Wrogiem Polski I Sw Kosciola Ortodoksyjnego=Katolickiego

 5. olagordon said

  zobaczcie jakie qrestwo [przepraszam] http://wpolityce.pl/artykuly/49213-skandaliczna-ocena-wyboru-nowego-papieza-przez-dyrektor-poznanskiego-teatru-no-i-wybrali-ch-czy-otrzyma-kolejna-dotacje-na-swoja-dzialalnosc

 6. JO said

  Z Takim Biskupem Modli sie Bizon, Kafel I Caly niemalze Zwiazek Szlachty Polskiej

 7. „Dla mnie chrześcijaństwo i judaizm to jedno.”

  – Ktoś puścił bąka, a my mamy tego bąka komentować? Zastanawiać się, co ten bąk oznaczał, co autor tego bąka chciał powiedzieć? 🙂 Bąk, to bąk.

  Możemy nie komentować. Unym wystarczy, jak będziemy nim oddychać – admin

 8. efka said

  Rabin to, czy papież?
  http://izrael.org.il/christian/3277-papiez-franciszek-chanuka-w-synagodze-buenos-aires.html

  Co z I przykazaniem???

 9. Jan said

  ” Żyd i chrześcijanin tworzą to samo ciało”

  Ja osobiście w to wierzę dosłownie patrząc na autora dzieła wiekopomnego pt. „Osoba i czyn”. jak też wielu innych dostojników a także adeptów nowych ruchów z neokatechumenatem na czele.
  .
  Problem wart rozważenia to definicja, kogo dziś można nazywać chrześcijaninem. Tyle ich jest, począwszy od „braci odłączonych” aż do judeochrześcijan.

  Światowy chrześcijanin, niegdyś katolik albo już tylko potomek, drepczący za postępem, na wskroś przesiąknięty liberalizmem, nie wie kim jest PAN JEZUS, po co zstąpił z Nieba, czego ŻĄDA OD LUDZI
  Jakże aktualne dla mojej myśli jest porównanie zapisane w NT. To o psie, który najpierw zwymiotował a po czasie wrócił by ponownie to zjeść. Podobnie i losu niegodziwego dzierżawcy winnicy doprowadzonej do ruiny, który dopuścił się nawet zabójstwa syna właściciela, aby posiąść winnicę i czynić z nią wedle swej woli.

 10. Kudlaty said

  „Dyrektorium Ekumeniczne” –
  kolejny nonsens modernistycznego Neokościoła

  Bp Oliver Oravec

  25 marca 1993 r. Jan Paweł II zatwierdził i nakazał opublikować Dyrektorium dla wykonywania zasad i norm o ekumenizmie.

  Wybieram z niego niektóre punkty:

  98. …prawosławny może być rodzicem chrzestnym katolickiego dziecka…

  107. …katolicy powinni okazywać szczery szacunek dla dyscypliny liturgicznej i sakramentalnej innych Kościołów i Wspólnot eklezjalnych.

  118. Gdy chodzi o celebracje liturgiczne sprawowane w innych Kościołach i Wspólnotach eklezjalnych, radzi się katolikom uczestniczyć w psalmach, responsoriach, hymnach i wspólnych gestach Kościoła, który ich zaprosił. Jeśli gospodarze to im proponują, mogą oni odczytać dany tekst lub wygłosić homilię.120. …katolicki kapłan może pochować w katolickim obrządku również niekatolika…

  123-125. …katolicy mogą przyjmować komunię, spowiadać się u prawosławnych… i na odwrót katolicki kapłan może udzielać komunii i spowiadać prawosławnych…126. …prawosławny może czytać liturgiczne teksty w katolickim kościele i na odwrót.

  131. …w określonych przypadkach również protestanci mogą przyjmować komunię w katolickim kościele.137. …katolicki kościół można udostępnić protestantom na ich obrzędy… można też wprowadzić wspólne z niekatolikami korzystanie z kościołów…

  151. …Jeżeli dzieci nie zostaną ochrzczone i wychowane w Kościele katolickim, rodzic katolicki nie podpada pod cenzurę prawa kanonicznego…

  194. …katoliccy studenci mogą studiować również w niekatolickich seminariach… Formacja studentów oraz rozwój ich zmysłu ekumenicznego powinny dokonywać się stopniowo.

  Mój komentarz: Chyba nie jest tu potrzebny żaden komentarz, bo takie dyrektorium nie można uważać za katolickie. Dokument ten pozostaje w rażącej sprzeczności z całą Tradycją i dyscypliną Kościoła katolickiego oraz z nauczaniem papieży i doktorów Kościoła. Stoi w sprzeczności z Kodeksem Prawa Kanonicznego (z 1917 r. – ciągle obowiązującego w Kościele rzymskokatolickim).

  Kanon 731 mówi: „Zakazane jest udzielanie sakramentów Kościoła katolickiego heretykom albo schizmatykom, nawet gdyby błądzili w dobrej wierze i o nie prosili. Najpierw muszą się wyrzec swoich błędów i zostać przyjęci do Kościoła katolickiego”.

  Kanon 1258: „Zakazane jest wiernym w jakikolwiek sposób czynnie uczestniczyć czyli mieć udział w niekatolickich obrzędach”.

  Tak zwany ekumenizm jest wielkim grzechem Nowego kościoła, gdyż jest to grzech indyferentyzmu, czyli obojętności na rozróżnienie między prawdziwą i fałszywą religią. Wielu katolików poświęciło swoje życie za wiarę katolicką. Wielu katolickich rodziców, żyjących w małżeństwach mieszanych, musiało dźwigać ciężki krzyż wychowania swoich dzieci po katolicku, podczas gdy im w tym małżonek – niekatolik przeszkadzał. Iluż to niekatolików, którzy się nawrócili na wiarę katolicką, zostało odrzuconych i wydziedziczonych przez własną niekatolicką rodzinę…
  Jeżeli to Dyrektorium jest stosowane przez Nowy kościół pod przywództwem Jana Pawła II, to tylko świadczy to o tym, że Neokościół jest protestancką sektą i nielegalnie nazywa siebie katolickim.

  Bp Oliver Oravec

 11. JO said

  Ad.9. Zydzi Bizon I Kafel udowodnia, ze JPII mial racje lub zrobil to pod przymusem…

 12. RomanK said

  JOjne…widze ,ze spales na ogonku:-)))))

 13. Mordka Rosenzweig said

  Do Pani Ola Gordon,

  Ja pan Mordka obserwuje od dlugi czas niestrudzona antysemytyczna dzialanosc u szanowna Pani i jest bardzo obuszony.

  Na wszelki wypadek bardzo prosi aby pszypadkiem nie tlumaczyc ta bardzo zla ksiaszka poniszej, bo po co wszyscy maja zaraz wiedziec co robi nasza rasa wybrana.

  ftp://myebooks.dyndns.org/secret societies/vatican/Martinez – The Undermining of the Catholic Church (exposes infiltration of secret societies)(1998).pdf

 14. veri said

  12. Szanowny p.Mordka ktos polozyl juz na tym lape :

  / 550 CWD failed. „/secret societies/vatican/Martinez”: directory not found./

  Antisemitismus jest wporzo – nie pozwala Zydom zapomniec, ze sa Zydam 🙂

 15. veri said

  @ Marucha : ” Gajowy rezygnuje z komentowania … ”

  … ja tez rezygnuje … kiedys tu napisalem w tym temacie swoje ale Szef krzywo na mnie z tego powodu spojrzal… a opisalem real.

  🙂

 16. olagordon said

  P. Mordka – jest Pan nieoceniony, b dziekuję za przypomnienie o tej książce, zdążyłam ją już ściągnąć zanim zniknęła
  a kiedy juz zacznę nad nią ślęczeć to faktycznie sprawa się rypnie, pozdrawiam

 17. Mordka Rosenzweig said

  Re 13

  Szanowny pan Veri,

  ftp://myebooks.dyndns.org/secret societies/vatican/Martinez – The Undermining of the Catholic Church (exposes infiltration of secret societies)(1998).pdf

  Jesli nie dziala to prosze sprubowac na google wpisac to poniszej i wyjdzie ta ksiaszka w pdf.

  mary ball martinez the undermining of the catholic church

 18. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka jest wdzieczny pan Kardynal Sodano, ktory bardzo chwali blogoslawiony Jan Pawel der Zwei i pan Benedykt ktuszy byli bardzo utalentowani w szeszeniu Pokuj oraz New World Order. (10min30sec – 10min45sec).

  „“che gli ultimi pontifici sono stati artefici di tante iniziative di benefiche, verso i singoli, verso i popoli, verso la communita internazionale, promovendo la pace, la giustizia, l’ordine mondiale…”

  Nasze czlowieki w Watykan musiali szybko zainterwniowac i w oficjalna wersja pszemuwienia pana Sodano podane pszez Watykan slowa New World Order „l’ordine mondiale” zostaly wyszucone co jest bardzo dobsze.

 19. Właściwy link:

  ftp://myebooks.dyndns.org/secret%20societies/vatican/Martinez%20-%20The%20Undermining%20of%20the%20Catholic%20Church%20%28exposes%20infiltration%20of%20secret%20societies%29%281998%29.pdf

  No i tu jest więcej tekstów:

  ftp://myebooks.dyndns.org/secret%20societies/vatican/

 20. JO said

  Juz Widze F1 Dialogujacego. Bractwem Piusa X…

 21. JO said

  Ja Nie Mam Nic wspolnego z Watykanem, Ta Doborowa Sekta. Uwazam,ze z Dopuszczenia Bozego na Tronie Piotra Zasiada Okupant, ktory nosi Tytul Przywlaszczony Papieza

 22. JO said

  Zyd Biskupem I Gada Ze Zydzizm I Chrzescijanstwo to jedno! ja nie am Nic wspolnego z Te Blazenada, Potwornoscia, Bluznierstwem

  Bizonie, Kafle, Lemingi Katolicznicy Precz z Moich Oczu

 23. Ad. 21

  „Precz z Moich Oczu”

  – To trzeba się w szafie zamknąć. 🙂

 24. RomanK said

  Oczy JOjne zaslon….. ogonkiem:-))))

 25. Psiemislavius said

  Re 23:
  Obrzydliwy, zboczony żydzie Kafelsteinie.

 26. jowram said

  Panika przy bankomatach na Cyprze. Od rana ustawiają się przy nich długie kolejki. W niektórych zabrakło już pieniędzy, w innych ograniczono wydawanie gotówki do 600 euro.
  Cypryjczycy przestraszyli się decyzji Eurogrupy o opodatkowaniu depozytów bankowych: 6,75 procent wkładów do 100 tysięcy euro i 9,9 procent- powyżej tej sumy. Postanowienie ma wejść w życie już w poniedziałek, powinien je wcześniej zatwierdzić parlament, a dziś wieczorem liderzy polityczni przeprowadzą w tej sprawie konsultacje.
  Cypryjczycy jednak chcą jak najszybciej wycofać swoje pieniądze z banków, te jednak dzisiaj są zamknięte. Jedyna droga, to wypłata z bankomatu. Dzisiaj rano
  wstrzymano też obsługę on-line klientów.

 27. marost said

  AD20
  JO powiedział/a
  Juz Widze F1 Dialogujacego. Bractwem Piusa X…

  Czy sa gdzies bardziej szczegolowe informacje odnosnie stosunku kard Joge B. do Summorum Pontyfikum?
  Z tekstu hiszpanskiegio zrozumialem, ze w 2007r odmowil zastosowania MP. Wprowadzil u siebie jakas msze hybrydowa.
  Zmienil kilka szczegolow NOM gloszac ze stosowanie mszalu z 1962 w tej sytuacji nie ma sensu.
  Ciekawe na ile jest to prawda?
  Dialog z FSSPX? chyba lepiej juz sobie tym glowy nie zawracac. Ten czlowiek nie zrozumie o co tak naprawde chodzi?

 28. RomanK said

  Psihujusie..obzydliwy…. pisze sie przez ż… z kropka…popatrz w lusterko zobaczysz:-)))obzydliwca:-)))

 29. Józef Piotr said

  #Pan Mordka Rozenzweig
  Tutaj Pana brakowało jakiś czas. Pomyślałem że wybrał się Sz. pan na pielgrzymkę do grobu świątobliwego Cadyka i tym tłumaczyłem absencję.
  Ale jest Pan . Bardzo mnie to cieszy.
  Co Pan sądzi o Obsadzeniu Tronu Piotrowego ? I czeg Pan się spodziewa ?
  Jak również o tajemnej wizycie w 2012 r Abp Buenos Aires Bergolio w Warszawie u Rabina Polski ?
  O czym wówczas w Gminach po cichu mówiono ?
  No bo teraz to już nie może być tajemnic przecież ?
  Pozdrawiam Pana

 30. Dictum said

  Odpowiem za p. Mordkę.
  Ustalali, jak nas, Polaków, przerobić na macę.

 31. galaszek said

  Uuuuuujjjuuuuuujjjuuuuuj!!!! Aaaaaaajjj!!!!! Wwwaaaaaaaaaaaaajjjjjjj!!!!! Czyz uny nie mialy juz z czegus wziunc kogus inne na takie waznego urzad i to w Jarozelima??? Czyz uny nie mogly wziunc na ten przyklad jakies skromne, postepowe Judaista typu Zycinskie ,tyko musialy wybrac akurat takie ortodoksyjne katolik z brodem pachnacem sledziem w zalewi cebulowoczosnkowy. Ot i jeszcze jeden dowod jakie to koszerne ….znaczy -konszerwatywne koszerwantysta byl ten JPII ?!…

 32. JO said

  Ad.27. Powiem Szczerze, ze Jestem przeciwny dialogowaniu . Ono skonczylo sie wyrzyceniem Biskupa Wiliamsona z Bractwa I o maly wlos podpisaniem dokumentu oddajacego Bractwo pod Rzady Szatana.

  Owazam, ze Biskup F w Bractwie powinien Zlozyc Dymisje lub Publicznie Przeprosic Wsztskich Tradycjomalistow w Tym Biskupa W. Stracil Ten Biskup zauwanie do Mnie I wielu Tradycjonalistow, co powoduje niezdrowa Atmosfere wsrod Nas. Podzial , ktory jest tylko na kozysc satanistow z Watykanu a nie sluzy Chrystusowi.

  Kompromitacja Biskupa F musi miec swoje na nim Konsekwencje, bo to jest Katolicyzmem, ze Wybacza sie po POKUCIE, ktorej Nie Widze u Biskupa F I jego Poplecznikow…

  Moze mam nienajnowsze wiadomosci? moze juz tak nie jest? Bede Wdzieczny jezeli ktos moja wizje ” sprostuje ”

  Uwazam, ze bylo by Opatrznoscia Boza gdyby Ten Satanista F1 olal sobie Bractwo, zostawil w Spokoju. Jednak czuje, ze pozorne ignorowanie Bractwa to Znak Wiekszego SKOKU na Tradycjonalistow.

  Musimy Modlic sie za Naszych Ksiezy, Musimy byc Gotowi Oddac za Nich Nasze Zycie, zycie za Nasza Wiare, za Chrystusa, dla Naszych Rodzin I Dzieci. Musimy Laczyc sie I eliminowac wewnetrznego Wroga bez ogrodek po Katolicku.

 33. Psiemislavius said

  Re 28:
  Zabieraj swoje manatki i wynoś się stąd koszerna małpo.

 34. Jan said

  Ad.32 Pan JO.

  Biskup B.Fellay jak i papież Benedykt XVI wiedzieli więcej dużo od nas. Nie można zakładać, iż znając sytuacje i to co ma niedługo nadejść nie chodziło o jakieś „zabezpieczenia” Tradycji.
  Chciałbym być w błędzie widzę jednak coraz bardziej czarne chmury nad Tradycją, która jest kością w gardle dla sług piekieł, podrażnionych Motu Proprio.
  Prześladowanie jest kwestią niedługiego czasu.

  Cóż zatem czynić – to co Pan napisał:
  „Musimy Modlic sie za Naszych Ksiezy, Musimy byc Gotowi Oddac za Nich Nasze Zycie, zycie za Nasza Wiare, za Chrystusa, dla Naszych Rodzin I Dzieci. Musimy Laczyc sie I eliminowac wewnetrznego Wroga bez ogrodek po Katolicku.”

 35. Jan said

  Ad.28 Pan Roman K
  Bez obrazy. Pan jest jak zauważyłem mądrym i inteligentnym człowiekiem. Na co wskazuje szereg Pana wpisów. W tym kontekście nie mogę zrozumieć sensu i celu nadmiernego używania pogardliwych słów i określeń w stosunku do gajówkowiczów posiadających inne rozumowanie. W końcu mamy Wielki Post.
  Ostatnio czytałem o grzechach cudzych i znalazłem, że rozdrażnianie ma coś z tym wspólnego. Sądzę, że zgodnie z intencją w niczym Pana nie uraziłem

 36. Dictum said

  Niedziela, Godz. 12,oo
  Pierwsze niedzielne spotkanie papieża z wiernymi: Bracia i siostry, dzień dobry……

  Serce boli.

 37. Jan said

  Ad.36 Panie Dictum

  Wiadomo o co chodzi.Gdzie się da i jak się da umniejszać i likwidować nawet werbalne oddawanie należnej chwały Panu Naszemu tradycyjnym pozdrowieniem. Przez zastąpienie tego pozdrowienia słowami „Szczęść Boże” ile uczyniono zła brakiem oddania chwały Panu Naszemu.

  Wczoraj w sklepie zauważyłem księdza po cywilu czyniącego zakupy. Kiedy Wychodzącego zauważył młodzieniec wchodzący i przywitał go słowem „dobry wieczór”. Musiał wiedzieć z kim ma do czynienia.
  Kilka lat temu idącego z naprzeciwka księdza na chodniku (po cywilu) pozdrowiłem słowami „Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus” – i jaka była reakcja.Nieukrywana złość, Zauważył to także idący ze mną współtowarzysz, mający syna w seminarium opatrując komentarzem: – co pan robi, tak nie wolno bo tym ujawniasz pan przechodniom kim on jest.

 38. Szymon Klucznik said

  Ja tu widzę jakieś straszne pomieszanie pojęć. Dlaczego wiarę katolicką nazywa się „tradycją” a heretyków z sekty okupującej Watykan nazywa się katolikami? Jest przecież jedna wiara katolicka, która sama sobie nie przeczy. Sekciarze z synagogi szatana przejęli instytucje i struktury katolickie ale to nie znaczy, że stali się katolikami!

  Z Encykliki Ojca św. Pisa XII, MYSTICI CORPORIS CHRISTI
  Do członków Kościoła tylko tych zaliczyć można, którzy są ochrzczeni i wyznają prawdziwą wiarę i ani sami nie wyłączyli się na swe nieszczęście z jedności Ciała, ani też dla bardzo ciężkich przewinień nie zostali z niej wykluczeni przez prawowitą władzę. (…) Jak tedy w prawdziwym związku wiernych istnieje tylko jedno Ciało, jeden Duch, jeden Pan i jeden Chrzest, tak też może być tylko jedna wiara. (…) Ci więc, którzy różnią się wiarą nie mogą żyć w tym samym Ciele, ani też być ożywieni jednym jego Bożym Duchem. (…) Schizma, herezja i apostazja – samo przez się odłącza od Kościoła.

  O przynależności do Ciała Chrystusowego czyli Kościoła Świętego świadczy wiara katolicka. Nie można być katolikiem wierząc w herezje potępione przez papieży!

  Sekciarze watykańscy, jako słudzy szatana odrzuciwszy wiarę katolicką tj. Jezusa Chrystusa są synami diabła i jego plan realizują. Od Soboru Watykańskiego II przygotowują grunt dla posadzenia Antychrysta na tronie Piotrowym. Takie są ich założenia i nic innego po ich działalności spodziewać się nie można.

 39. RomanK said

  Drogi panie Janie… mam zawsze wiele szacunku dla drugiego czlowieka…nie dlatego- ze ma inne rozumowanie..ale, ze ma rozumowanie…
  Jak pan zauwazy brak szcunku konczy sie tam , gdzie przestaje sie rozumowac..a zaczyna pieprzyc i belkotac i manipulowac.
  Tym bardziej, ze dzieje sie to zawsze w chwilach- kiedy jakakolwiek dyskusja nabiera jakiegos sensu.
  To nie jest przypadek… to nie sa bowiem Gajowkowicze panie Janie……. ale Gayowkovitchery….i zasluguja tylko na pogarde i kopa!

 40. Dictum said

  ad.37.
  Zawsze wzruszenie ogarnia mnie na widok kapłana w sutannie – na ulicy. To taki relikt zapomniany, jak dorożki czy – juz dzisiaj należące do rzadkości – kobiety w sukienkach!

 41. Psiemislavius said

  Re 39:
  Skoro szkodzisz Gajówce, to nie licz na inne traktowanie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: