Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  włodo o Przejściowe trudności z ostate…
  Liwiusz o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Bezpartyjna o Łukaszenka wyciąga rękę do skr…
  Bezpartyjna o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Bezpartyjna o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Piotr B. o Polskość czarnych Polaków na…
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Zbigniew Kozioł o Nieukiem Polska stoi
  misio o Przejściowe trudności z ostate…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Liwiusz o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Imperium szatana w pełnej krasie

Posted by Marucha w dniu 2013-03-23 (Sobota)

Natychmiast po ukonstytuowaniu się nowego rządu w Izraelu z oficjalną wizytą zjawił się tam prezydent Stanów Zjednoczonych Barak Obama. Do tego momentu wstrzymywał się on z pierwszą zagraniczną wizytą w drugiej kadencji, zapewne słusznie rozumując, że dopiero po ukształtowaniu się w Tel Avivie nowej władzy, jest sens wybieranie się doń po bezpośrednie instrukcje.

Prezydenta nazwano tam „ukochanym gościem”, a on w zamian zadeklarował po raz kolejny „ niezachwiane wsparcie Izraela” [i] [ii]. Pozostaje, więc tylko poczekać na informacje, jakie to życzenia nowi/starzy przywódcy Izraela będą mieć w stosunku do prezydenta. Zapewne nie dowiemy się tego bezpośrednio z mediów, ale pośrednio poprzez działania „jedynego supermocarstwa” na światowej arenie.

O ile woal tajemnicy częściowo okrywa jeszcze działania zachodniej części Imperium Euroatlantyckiego (US&UE), czyli Stanów Zjednoczonych, o tyle nikt gotowy choćby na minimalny wysiłek intelektualny, nie może mieć cienia wątpliwości, czym tak naprawdę jest i do czego zmierza Unia Europejska. Opinie na tent temat, wychodzące z ust prostych ludzi z ulicy, przebijają się nawet przez oficjalne media imperium [iii].

To, że ludzie krzyczą przysłowiowe „król jest nagi” nie zraża przywódców unijnych i jej szatańskich elit we wdrażaniu zleconych im programów.

„Polski” minister spraw zagranicznych Radek Sikorski wyraził opinię, że III RP znajdzie się w strefie euro już podczas następnej kadencji Sejmu [iv].

Wielko-niemiecki minister finansów Wolfgang Schaube uzasadnił unijną ideę rabunku kont bankowych klientów tym, że w przeciwnym wypadku straty banków musieliby pokrywać podatnicy. W głowie pana ministra nawet nie zaświtała myśl, że swoje straty mogliby pokrywać sami bankierzy.

Rządząca nami eurobanda nie po raz pierwszy i (niestety) nie po raz ostatni udowadnia, że nie zawaha się przed niczym, że ma w głębokiej pogardzie wszelkie prawa, a nawet własne deklaracje. Unijne „prawo” gwarantuje depozyty kont do wysokości 100 tysięcy euro. W zamian władcy próbują ekspropriacji tychże. Mało tego demonstrują oni coraz częściej swą monstrualną głupotę, bo tylko skończony idiota, w taki sposób może próbować rozwiązywać cypryjskie problemy.

Na razie na Cyprze banki pozostają zamknięte dając Europie przedsmak tego, co będzie się działo w momencie nieuniknionego rozpadu „ekskluzywnego klubu bogatych”.

Imperium szatana w swych gorączkowych wysiłkach do jak najszybszego osiągnięcia zamierzonych celów ukazuje coraz bardziej przerażonym obywatelom swe prawdziwe oblicze.

[i] http://pl.euronews.com/2013/03/20/obama-ukochanym-gosciem-w-izraelu
[ii] http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-21854164/
[iii] http://pl.euronews.com/
[iv] http://www.money.pl/pieniadze/wiadomosci/artykul/polska;w;strefie;euro;przy;przystapieniu;nbp;przekaze;do;ebc;5;5;mld;euro,204,0,1272524.html

http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl

Komentarzy 26 do “Imperium szatana w pełnej krasie”

 1. arcybolesnaprawda said

  Niech ich wszystkich piekło pochłonie!

 2. Jan said

  Pasożytnictwem, oszustwem i złodziejstwem zawładnęli światem, aby go oddać szatanowi, za cenę monstrualnej pychy bycia panami ziemi.
  Krótki będzie ich triumf, bo dostaną śmiertelny cios z rąk Niepokalanej Panny Maryi.
  Św. Tomasz z Akwinu napisał, że sam Pan Bóg mimo swej wszechmocy nie mógł stworzyć większego i godniejszego Arcydzieła swych rąk jak Niepokalana. Jej dane jest z woli Bożej od samego początku zwycięstwo.
  Maria Vincit.

 3. Boydar said

  Amen

 4. jowram said

  W Londynie zmarł w wieku 67 lat Borys Bierezowski – podaje Wyborcza.pl powołując się na Radio Echo Moskwy.
  Bierezowski był emigrantem politycznym. Od 2001 roku mieszkał w Londynie.

  W latach 90-tych w krótkim czasie zgromadził olbrzymią osobistą fortunę. Był zaliczany do tzw. rodziny kremlowskiej. Był bliskim współpracownikiem prezydenta Borysa Jelcyna – finansował jego kampanię wyborczą.

  Polityk był w konflikcie z obecnym prezydentem Rosji Władimirem Putinem. W 29 listopada 2007 sąd w Moskwie skazał zaocznie Bieriezowskiego na sześć lat robót w kolonii karnej.

 5. Siggi said

  @-4,jak podaja to targnal sie i byl w depresji,co zwykle jest tlem takich odruchow.
  Odruchowo nalezy jednak wine zwalic na Kreml,tak na…wsiakij pozarnyj sluczaj.
  Jednak miliardy szczescia nie daja.

  Swiec Jahve nad jego zydowska dusza.

 6. anako said

  JEZUS CHRYSTUS – nie ma innego imienia danego ludziom, w ktorym byloby zbawienie!
  JEZELI KTOS TWIERDZI INACZEJ, ZE JEST JAKIS INNY POSREDNIK – JEST ANTYCHRYTEM!!!
  GDYBY LUDZIE MOGLI SIE SAMI ZBAWIC, LUB JEST JAKIS INNY WYBAWCA, SMIERC JEZUSA JEST DAREMNA I NIEPOTRZEBNA, EKUENIZM TO KLAMSTWO DIABLA.

  JA JESTEM DROGA, PRAWDA I ZYCIEM; NIKT NIE PRZYCHODZI DO OJCA JAK TYLKO PRZEZE MNIE – KLAMAL??????

  NIERZAD DUCHOWY STAROZYTNEGO IZRAELA BYL PRZYCZYNA ODRZUCENIA, A JAK JEST Z POLAKAMI??
  OBLUBIENICA Z BIBLII TO WSZYSCY CHRZESCIJANIE, Z KTORYMI JEZUS CHRYSTUS ZAWARL NIEJAKO SLUB, PODAJAC REKE TYM, KTORZY TEGO PRAGNA – ZNACZENIE SYMBOLICZNE.
  MATKAJ JEZUSA MIRIAM, KTOREJ NALEZY SIE NIEZMIERNY SZACUNEK, JEST MARTWA OD DWOCH TYSIECY LAT, CZEKA NA ZMARWYCHWSTANIE, KTORE JAK PRZYUSZCZAM MA ZAPEWNIONE.
  JEZUS MIAL RODZENSTWO, JEGO BRATEM KRWI BYL JAKUB…..
  AGNOSTOI I SYGGENOM- JEDEN BRAT DUCHOWY, DRUGI CIELESNY.
  BLOGOSLAWIONE LONO ,KTORE CIE NOSILO I PIERSI, KTORES SSAL – ODPOWIEDZ JEZUSA – BOGOSLAWIENI SA CI, KTORZY SLUCHAJA SLOWO BOZE I ZACHOWUJA JE.
  MOGL WTEDY POWIEDZIEC COS O SWOJEJ MATCE, ZE JEST BOGINIA…….

  O WSZYSTKIM DECYDYJE SAM BOG I JEGO SYN JEZUS CHRYSTUS, NAWET DIABEL SPELNIA WOLE BOGA – RESZTA TO LUDZKIE WYMYSLY!!!

  JESLIBY KTOS OTRZYMAL JAKAS WIADOMOSC OD BOGA CZY JEZUSA , MUSIALABY BYC DODANA DO KANONU BIBLII, PONIEWAZ TO JEST SLOWO BOZE. TAKICH CO SNIA I MAJA WIZJE JEST SETKI TYSIECY, NP, AUTOMATYCZNE PISMO, PAWEL POWIEDZIAL – BADAJCIE PISMA, JA SIE RZECZY MAJA…..

  NIC NIE DZEJE SIE BEZ WOLI BOGA, POWTARZAM – NIC.
  NAWET NASZE WLOSY SA POLICZONE – TO TEZ MA ZNACZENIE SYMBOLICZNE, ZNACZY TO, ZE SWIADOMOSC NASZA JEST NIEJAKO W BOGU, ZNA NASZE MYSLI………WIECEJ – ZNA WSZYSKIE ATOMY WE WSZWCHSWIECIE!!!
  LUDZIE ZOBACZA JEGO WSZECHMOC – JEST BLISKO…. Z JEGO PUNKTU WIDZENIA.
  WALKA ODBYWA SIE W SFERZE DUCHA LECZ DOTYCZY FIZYCZNIE NAS WSZYSTKICH, PONIEWAZ TO SWIAT DUCHOWY KREUJE NASZA RZECZYWISTOSC!

 7. Marucha said

  Re 6:
  Proszę więcej tu nie wyjeżdżać z heretyckim bełkotem, którego nie ukryją okrągłe, trywialne frazesy o Bogu i Chrsytusie.

 8. Rysio said

  Kilka dni temu w robocie – powiedziałem jednemu zagorzałemu amerykańskiem ateiście, że kogoś tak „nietuzinkowego” jak on – mógł stworzyć tylko Pan Bóg.

  🙂

  Facet autentycznie zgłupiał i go całkowicie zamurowało.

 9. latarnik said

  Co do komentarza numer 6 to mozna jednak cos dobrego z tego wyciągnąc. Otóż myśLę że niestety prawdą jest że dla jakiejs grupy katolików Maryja która była z pewnością wyjątkową kobietą i my jako katoicy musimy także zaakceptowac dogmat o jej wniebowstąpieniu, jest stawiana na równi z Panem Jezusem. Ludzie często zamiast prosic np o cos Ojca w imieniu Jezusa Chrystusa częściej zwracaja sie do Maryji czy świętych. ja osobiscie mam mieszane odczucia co do tego i sam nie wiem jak Maryja czułaby się czy czuje kiedy widzi ze ludzie zamiast zwracac się głównie do Jezusa zwracaja sie do niej czy świętych. Oczywiscie to dotyczy tylko jakiejsc czesci katolikow.
  Byc moze sie myle ale takie mam odczucia obserwujac katolikow niektórych.

 10. Marucha said

  Re 9:
  Katolik zwraca się do Maryi o POŚREDNICTWO, o WSTAWIENNICTWO.
  Nikt z Niej nie robi „bogini”, jak to sugeruje heretyk „Anako”.
  Nie wiem, z jakiej sekty on się wywodzi. Nie mamy NIC do nauczenia się od niego.

 11. Jan said

  Ad.9
  Zapędził się Pan w nieznane sobie pole wiary. Ponieważ godzi w Osobę Najświętszej Panny Maryi, to kilka słów tytułem wyjaśnienia..
  NMP została do chwały Nieba wzięta z duszą i ciałem , co nazywane jest Wniebowzięciem a nie Wniebowstąpieniem. Wzięta to nie to samo co wstąpienie swoją własną mocą przez Chrystusa Pana. NMP nie jest nigdzie i nigdy stawiana na równi z Panem Jezusem.Jest doskonałym stworzeniem na Świątynię Boga w Trójcy Jedynego.
  Jest Pełna Łaski to znaczy, że z woli Trójcy Przenajświętszej wszystkie łaski Pan Bóg jej powierzył i udziela ich przez Nią. Stąd powszechne i uzasadnione jest nazwanie Wszechpośredniczką Łask czy też Szafarką Łask.

  Pana rozumowanie jest zbieżne z poglądami luteran, a zarazem wskazujące stanie na bakier z nauką podstawowych prawd wiary naszej.

 12. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 13. latarnik said

  odp11
  „NMP nie jest nigdzie i nigdy stawiana na równi z Panem Jezusem.”
  Nie mówię ze jest oficjalnie stawiana na równi z Jezusem przez KK lub coś w tym stylu. Mówę ze niektórzy ludzie w KK wg mnie mają takie podejście do NMP jak by była dla nich tak samo ważna jak Jezus Chrystusa.

  Oczywiście że Wniebowzięcie a nie Wniebowstąpienie. Mój błąd.

 14. Marucha said

  Re 13:
  To, co niektórzy nie znający własnej religii katolicznicy wyznają i w co wierzą, nie oznacza, że byle heretyk (#6) może nas zasypywać śmieciami.

 15. Tralala said

  No to ja dodam do Maryjnych wpisow slowa sw Ludwika Grignon de Monfort: my mowimy Maryja, Ona mowi Bog !!!!
  To zdanie wystarczy, zeby powalic modernistyczna teorie, ze nalezy wyciszyc /a to jest masonski program/ kult Matki Boskiej „bo przyslania Jezusa Chrystusa” (znam nawet starego proboszcza w Polsce majacego takie przeswiadczenie ). U roznych swietych w zapiskach widnieje, ze do Chrystusa tylko przez Matke Boska.

 16. akej said

  Cud sie stal pewnego razu. Otoz Natanjahu przeprosil Turkow za zabicie w Gazie 9 Turkow z organizacji pokojowej przywozacej pomoc dla Palestynczykow w zeszlym roku.

 17. Re: 16 Akej

  Alez nie bez powodu natanjahu przeprosil Turkow…nie bez powodu..
  Turcja, to baza wypadowa dla amerykanskich (i innych) najemnikow wojennych (w misjach „stabilzacyjnych”).. w inwazji na Iran i innych „nie-demokratycznych” panstw, ktore stoja na przeszkodzie w odzyskaniu pelnego obszaru „ziemi obiecanej” dla zydow.
  Osobiscie bylbym sklonny twierdzic, ze ziemia obiecana przez Boga dla zydow jest cala ziemia w doslownym tego slowa znaczeniu…
  A noz moze sie uda zydom odzyskac…Kto wie? Kto wie??? :)))
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 18. jacek said

  re: 6
  Co ma twoj wywod do tematu artykulu?
  Jestes prowokatorem.

 19. Siggi said

  http://www.odnako.org/blogs/show_24610/

  http://digitalmetro.us/2013/03/21/vizit-obamy-v-izrail-obzor-pozora/

  Wielu komentatorow uwaza wizyte prezydenta USA w Izraelu za turystyczna.Wyglada na to ,ze cos drgnelo?Szaleniec-Natanjachu nie moze wciagnac Ameryke w wielka wojne.
  Analiza efektow podrozy prezydenta USA na B.Wschod wymaga poskladania wielu „klockow”,zeby uzyskac miarodajny efekt.
  Nalezy byc dobrej mysli.

 20. anako said

  @ Jacek

  DALEM ODPOWIEDZ DLA 2 JAN , CZEGO NIE ZAZNACZYLEM……

  GLODU LUDZKIEGO NIE MOZNA OSZUKAC, MOZG BARDZO LATWO…..

 21. anako said

  Z WIELOMA POGLADAMI WYRAZANYMI NA TYM BLOGU UTOZSAMIAM SIE, JAK NP, Z TYTLEM TEGO ARTYKULU.

  POZNACIE PRAWDE I PRAWDA WAS WYZWOLI.

  Prawda wykrzyczana DUŻYMI LITERAMI to podwójna prawda. – admin

 22. akej said

  @ Latarnik (9)
  Korekta: … musimy zaakceptowac dogmat o Jej WNIEBOWZIECIU … (a nie wniebowstapieniu!). Miedzy wniebowstapieniem a wniebowzieciem jest bowiem bardzo wielka roznica.

 23. akej said

  @ Anako
  Nim dziob otworzysz przestudiuj dokladnie teologie katolicka i nie rob z siebie idioty.

 24. akej said

  @ Jasiek … (17)
  Cokolwiek na ten temat powiemy, przeprosiny te uwazac nalezy za wyjatkowe – co nie przekresla tego co Pan napisal. Przeciez wiadomo, ze oni zawsze zawsze robia wszystko dla „Gescheft”. Jednak, do tej pory, o ile pamiec mnie nie myli, oni nigdy nie przepraszali.

 25. Re: Akej..
  Ciekawi mnie, kiedy zydzi przeprosza wszystkich Turkow, za rozpieprzenie calej tureckiej infrastrukury spolecznej.. No, ale to juz zupelnie inny temat.
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 26. akej said

  @ 25
  Wiadomo jakiego pochodzenia etnicznego byli t.zw. Mlodoturcy z Aataturkiem na czele, a wtedy rzez Ormian przybierze rowniez nieco inne kolory …
  PS – Bardzo dziwie sie, ze Turcy sa w tej sprawie oglupieni.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: