Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Emilian58 o Sprawy ważne i ważniejsze
  Ignorant o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  revers o „Złamanie hegemonii jest…
  Barbara Chojnacka o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  NC o Polska przygotowuje się na „in…
  Hiob o „Złamanie hegemonii jest…
  revers o „Złamanie hegemonii jest…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Przepraszam za Putina

Posted by Marucha w dniu 2013-03-25 (Poniedziałek)

Bez słowa komentarza, katolicki „Nasz Dziennik” zamieścił fragment wpisu zmarłego niedawno żydowskiego oligarchy Borysa Bieriezowskiego, jaki został dokonany na Facebooku.
Admin

Aż do dzisiaj nie planowałem używać Facebooka i nie chciałem żyć w sieciach społecznościowych. Wczoraj była Niedziela Seropustna Przebaczenia Win. Zdecydowałem się na spowiedź i chciałem ją opublikować na swoim blogu na stronie internetowej radia Echo Moskwy. Spowiedź przez narodem Rosji za te pomyłki, które popełniłem. Jednak spotkałem się z odmową.

Wydaje mi się całkowicie niedopuszczalne, że prawosławnemu człowiekowi w dzisiejszej Rosji nie pozwala się na publiczne wyznanie win. Nie mam żadnych pretensji do redaktora naczelnego „Echa Moskwy” Aleksego Wieniediktowa. Przeciwnie, jestem mu wdzięczny. On trzymał się do końca, pozwalając prowadzić mi blog. Teraz używam ostatniego niezależnego medium w Rosji – Facebooka. Marka Zuckerberga nie mogą wezwać na Kreml i zmusić do sprzedaży swojej sieci społecznościowej Gazpromowi [do tego koncernu należy m.in. „Echo Moskwy”] pod groźbą wysłania do Matrioskiej Tisziny [dosłownie „Cisza marynarska” – moskiewskie więzienie dla najgroźniejszych przestępców, miejsce śmierci Siergieja Magnitskiego].

Spowiedź

„Nawróćcie się więc, każdy ze swej złej drogi, a uczyńcie lepszymi wasze drogi i wasze czyny” – wzywał Pan przez proroka Jeremiasza (Jr 18, 11) i dlatego dokładnie dziś, w Niedzielę Przebaczenia Win, do was mówię.

Lata wygnania pozwoliły mi inaczej spojrzeć na swoje życie, na życie mojej Ojczyzny i ostrzej uświadomić sobie, że bez skruchy, bez przyznania się do pomyłek przeszłości, bez odwagi budowanie przyszłości nie powiedzie się. Ani u mnie osobiście, ani u każdego z was, ani w kraju.

Przeżyłem długie i niezwykłe życie. Na swojej drodze dokonałem wielu czynów i nieuchronnie myliłem się. Złe uczynki popełniałem świadomie, a jeszcze więcej nie wiedząc, co czynię. Jak mówi się w modlitwie pokutnej: „Kierując i nie kierując, z woli i nie z woli”. Wiem, że za wiele moich czynów potępiacie mnie wy, naród Rosji, którego jestem częścią, i w przeznaczeniu którego przyszło mi ze zrządzenia Bożego odegrać naznaczoną mi rolę.

Żałuję i proszę o przebaczenie za chciwość. Pragnąłem bogactwa, nie zastanawiając się, że przynosi to szkodę innym. Zasłaniałem mój grzech „historycznym momentem”, „genialnymi kombinacjami” i „wstrząsającymi możliwościami”, a zapominałem o współobywatelach. I to, że nie tylko ja tak robiłem, mnie nie usprawiedliwia. Wybaczcie mi.

Żałuję i proszę o wybaczenie za podeptanie wolności słowa. Usprawiedliwiając się dążeniem do ocalenia Rosji od czerwono-brunatnej dżumy, prowadziłem politykę głównej tuby informacyjnej kraju, lekceważąc demokratyczne wartości. Moje działania dały początek unicestwienia niezależnego dziennikarstwa. Nie byłem w tym sam, ale to mnie nie usprawiedliwia. Wybaczcie mi.

Żałuję i proszę o wybaczenie za to, że przywiodłem do władzy Władimira Putina. Za to, że nie byłem w stanie wypełnić obowiązku dostrzeżenia w nim na czas przyszłego chciwego tyrana i uzurpatora, człowieka depczącego wolności i zatrzymującego rozwój Rosji. Wielu z nas nie rozpoznało go wówczas, ale i to mnie nie usprawiedliwia. Wybaczcie mi.

Więcej już nie mam o co winić siebie przed Rosją.

Rozumiem, że skrucha to nie tylko słowa, ale i czyny. I one nastąpią.

Borys Bieriezowski
26 lutego 2012 r.
Fragment wpisu na Facebooku
http://naszdziennik.pl

Wszystko jasne. Bieriezowski chciał naprawić całe zło, jakie wyrządził, więc dlatego został zabity.
Admin

Komentarzy 48 do “Przepraszam za Putina”

 1. Jan said

  Zacznę chyba doceniać Nasz Dziennik. Ta zamieszczona spowiedz dla czytelników to dobry przykład i wzór. Zaraz pojawią się inni skruszeni i będą przepraszać za AWS, Wałęsę, nagonkę do UE i za to że nie zapobiegli katastrofie samolotu itp.
  Może nie do końca wedle zapodanego wzorca, w którym to zabrakło deklaracji zadośćuczynienia.

 2. 166 bojkot TVN said

  No no, wygląda na to, że sam się skazał na karę śmierci za popełnione grzechy.
  Ale tyran pozostał …..

 3. Fran SA said

  Ja z tego nic nie rozumiem. Moze zrozumiem wreszcie jak podobny list napisze na Fejsbuku niejaki pan Chodorkowski.

 4. Brat Dioskur said

  ad3@Fran SA
  Ale dopiero jak wyrobi norme w wyrabywaniu tajgi!

 5. Odys Syn Laertesa said

  “Szarą eminencją Bieriezowski przestał być wraz z nastaniem rządów Władimira Putina.”… człowiek nigdy nie jest zbyt inteligentny, wpływowy czy bogaty, żeby nie mógł stracic wszystkiego (łącznie z życiem) w jednym momencie za bycie niepokornym wobec silniejszych od siebie.

  …Odys

 6. Zerohero said

  To się nazywa hucpa. Żydowski złodziej „przeprasza” w taki sposób, że naprawdę oskrarża kogoś kto odrobinę okiełznał bajzel panujący w latach 90 w Rosji. Jak Putin okiełznał bajzel? A przez zmuszenie Żydowskich oligarchów by mniej kradli. Ci co się nie zgdzili musieli emigrować. Część nawet nie straciła majątku w Rosji, którym zarządza zza granicy.

  I tu płynnie przechodzę do wpisu parchatego kłamcy, perwersyjnego hermafrodyty Bojkota 166.

  Re 2 Słowotok 166

  Cóż to za tyrania, gdy „tyran” musi iść na kompromisy z wrogimi oligarchami, opozycja zupełnie jawnie odwiedza ambasadę USA (na YT można znaleźć filmik), a publiczne żarty z „tyrana” uchodzą płazem?

  Albo ośle nie znasz znaczenia podstawowych słów albo łżesz świadomie.

 7. Zerohero said

  PS.

  Patrząc na zdjęcie nie mogę nieskomentować hulaszczego życia złodziei podziwianych przez zdemoralizowaną redakcję Naszego Dziennika.

  Sportowe auta, 5000$ za noce z najbardziej luksusowymi prostytutkami. To jest życie! To jest autorytet moralny P.O. „katolików”.

  Czekam jeszcze jak ND opublikuje wynurzenia pedofili, morderców i gwałcicieli pod warunkiem, że są w konflikcie z Putinem.

  A może hasło „wolność dla pussy riots!” na okładce?

 8. 166 bojkot TVN said

  6/0H
  JESTEŚ DURNIEM, SKORO NIE POTRAFISZ ZAUWAŻYC CYTATU Z ARTYKUŁU.

 9. Jan said

  @ Zerohero
  Dewiza NDz i RM.
  Za wolność naszą i waszą hajda na Moskala, na tyrana Putina wroga demokracji.
  RM – to nie katolicki głos w twoim domu jak głoszą a judeo katolicki.

 10. Joe said

  Przypomina to” okres stalinowskiego kajania sie”….kiedy bandyci juz bali sie przebywac we wlasnym towarzystwie …bo kazdy czul lufe pistoletu na wlasnym garbie….Kiedy psychopata wskazywal palcem nastepnego do likwidacji…Taki typowy los bandytow i zlodzieji….Ciekawe jak odbiora to w kraju Prywislanskim..w ktorym juz nie ma co krasc…a inni nakradli wiecej.

 11. Marucha said

  Re 7:
  Istotnie, hasło „Wolność dla Pussy Riot” (a może i ujęcie się za prześladowanymi w putinowskiej Rosji pedałami), pasowało by bardzo w Naszym Dzienniku.
  Kto przeciw Putinowi, ten z nami.
  Duch Szaniawskiego wciąż żywy.

 12. Jan Bawół said

  Dziwi mnie niepomiernie, iż sam Bierezowski przyznał się do popełniania błędów, m.in. w imię chciwości, władzy itd.
  Przecież wiodące media w Polsce już dawno wyjaśniły, iż Bierezowski był dysydentem politycznym i był prześladowany za poglądy.

 13. 166 bojkot TVN said

  Kto wie co Bieriezowskiemu i jego plemieniu naobiecywał Putin przed wyborami? Musiał mieć niezłą nawijkę skoro okazał sie lepszym graczem niż Madoff – Putin ma i pieniądze i WŁADZĘ w największym państwie świata

 14. Boydar said

  Jak się przeanalizuje tą „spowiedź” to trudno jest na pierwszy rzut oka do czegoś się przyczepić. Nie sposób zanegować czegoś co jest np. domniemaniem lub oceną. I większość da się nabrać. To, co dla mnie dyskredytuje i dezawuuje tą chucpę, to zawarte w tekście sformułowanie „…lekceważąc demokratyczne wartości…”. Takij durak, to on już nie był.

 15. Marucha said

  Prawdopodobieństwo, iż ktoś pokroju Bieriezowskiego „zrozumie swoje błędy” („błędy”, he he he…), jest zerowe.

 16. wi42 said

  Oto fragment wspomnien jego kolegow:
  „Березовский уже много лет перестал выступать в роли всероссийского Чубайса, главного зла. С 1995 года он строил свою публичную жизнь по сформулированному артистом Броневым в одном известном фильме принципу: «Чертовски приятно, когда тебя считают дьяволом». Но последние десять лет его — максимум — могли считать за мелкого беса, не имеющего влияния и серьезного значения. Все его действия носили скорее трагикомичный характер.”

  http://lenta.ru/articles/2013/03/24/goodbyeboris/

  Wg. Forbes w wywiadzie 22 marca wyznal, ze napisal list do Putina i prosil o przebaczenie za „grzechy”. Potwierdzil to sekretarz prasowy Putina Pieskow komentujac smierc oligarcha.

 17. Zerohero said

  Re 12, Jan Bawół

  Ale tutak nic nie ma. Od się do niczego nie przyznał. Konkretnie trzeba było napisać.

  1. „prywatyzacja” zakładu wartego X za Y. Y/X < 1. Znacznie.
  2. Zabicie dziennikarza tropiącego afery.
  3. Zabicie niedającego się skorumpowaćurzędnika.
  4. Skorumpwanie tego a tego.
  5. Oszustwo tu i tu, takie a takie.

  itd.

  Przecież w czasach jelcynowskiej demokracji dziennikarzy morodwano dziesiątkami, bomby wybuchały w całym kraju, ludzie znikali bez śladu. Wielu dzisiejszych "demokratów" jest zamieszanych w morderstwa.

  Wtedy byłaby to spowiedź. A tak… "sorry, trochę zbłądziłem, bla bla, ale Putin gorszy". Przypomina mi to "spowiedź" Śpiewaka, który okradał prowadzoną przez siebie fundację.

  Nawiasem mówiąc odwiedziłem swego czasu blog Śpiewaka i nie zauważyłem by napisał:

  "Ludzie. Tak mi wstyd. Jestem złodziejem, okradałem fundacje by żyć ponad stan. Ukradłem tyle a tyle"

  Tam było coś w rodzaju: "przerosło mnie", "źle zarządzałem" itp. Może między wierszami coś napisał albo dalej. Po dwóch stronach maszynopisu przestałem czytać.

  Re 13, TrzeciaPłećWiecznieŻywa 166

  No właśnie WŁADZY (pisanej wielkimi literami czyli niepodzielnej) Putin nie ma skoro musi tolerować opozycję jawnie finansowaną w USA. Z kolei w USA "ktoś" taką WŁADZĘ ma, bo nie do pomyślenia jest aby amerykańscy politycy łazili po wskazówki do innej ambasady niż izraelska albo AIPAC. Wasza hucpa polega min. na przypisywaniu wrogim liderom nieogranicoznej władzy. Wynika to z waszego pojmowania "demokracji", bo fasada demokracji po zarzuconej komunie stała się waszym orężem ideologicznym. Czyli jak jakiś niepokorny lider ma realny wpływ na swój kraj, to temperujecie go zarzucając despotyzm. Czy to Orban czy to Putin czy to Chavez. Za to jeśli rządzi "wasz" despota, to co innego. Wtedy temat WŁADZY jakoś przemilczacie.

 18. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 19. akej said

  A na co wiecej jewreja stac? Musi lgac az do grobowej deski. Zdziwilem sie, ze „nasz Dziennik” nazywal tego zlodzieja rosyjskim biznesmanem… Wiem, ze tam we lbach maja pokrecone, ale nie myslalem, ze az tak bardzo.

 20. Na razie said

  Cytata:

  Wydaje mi się całkowicie niedopuszczalne, że prawosławnemu człowiekowi w dzisiejszej Rosji nie pozwala się na publiczne wyznanie win.

  Koniec cytaty.

  Jesli te slowa sa autorstwa bierezowskiego, to czy widzicie Panstwo razacy oskymoron?

  Dobra, wobec tego tera bedzie wikipedia dla ubogich. Kwadratowe kolo, tata w spodnicy, goracy mroz…

  Jeszcze malo? No to jeszcze prawoslawny zyd.

  na razie…

 21. Baron Srul Radziwiłl said

  Względem wpis 20:
  Szanowny Pan Na Razie:
  Uczciwy Żyd bez przesądy rasowe i religijne może być w razie potrzeba katoliczny, prawosławny, lewosławny a nawet angliczański. Nasza tolerancja religijnościowa i liberalizm są powszechnie znane na cały świat.

 22. RomanK said

  Panie Marucha…niech pan kule bija:-))))00heheheheheheheh znaczy sie…spowiedz przyjeta????:-))))
  rozgrzeszenie i kara tez,,,,sprawiedliwosc kazdomu!
  ale i rublej zalko …oj zalko …..200mld dollarow zworili iz Kiprijskogo banka….wory blat’skije….oj budziet im budziet’…oj budziet’ im budziet’….kak Bierezowskomu:-)))),,a byt’ moziet huziej….

 23. RomanK said

  U mienia woprosow mnogo…
  Poczemu prawoslawnyje pokajanie w Naszom Zurnale???
  Zurnal Nasz, Bieriezowskij toze Nasz..a pokajanie prawoslawnyje?????

 24. Marucha said

  Re 23:
  Na etyje woprosy niet otwieta… gospodin Kafiel.

 25. Miet said

  Zapewne nigdy się nie dowiemy pełnej prawdy o śmierci tego oligarchy. Można snuć przypuszczenia, mniej lub więcej prawdopodobne a tzw. oficjalne oświadczenia to tylko można między bajki włożyć.
  Mógł oczywiście umrzeć śmiercią naturalną ale w przypadku osobników tego typu co Bierezowski nie można uciec od rozmaitych „może”.
  Może został załatwiony przez służby KGB lub Mossad.
  W normalnym państwie, gdzie rząd sprawuje władzę w służbie narodu, takie rabunki narodowego majątku, jakich dokonywali Bierezowskie czy Chodorkowskie czy inni z tego gatunku, są karane tylko w jeden sposób – kara śmierci.

  Śmierć Bierezowskiego mogła nastąpić poprzez wykonanie wyroku, który mu się od dawna należał.
  Gdyby taka była prawda, to nawet bym się cieszył, bo to napędziłoby może troche strachu naszym polskim szubrawcom – że kara, może nawet z dużym opóźnieniem ale ich nie minie.
  To takie tylko moje nadzieje – ale jak przysłowie mówi – na złodzieju czapka…. karakułowa…-:))).

  Bierezowskiego mogli walnąć i chłopcy mossadowcy – mógł się swoim czymś narazić. Może ostatnio stawał się za bardzo „samodzielny” – ta jego „spowiedź” jeżeli autentyczna, mogłaby o tym świadczyć.
  Przecież, jak tu już ktoś zauważył – oni nigdy za nic nie przepraszają, ani ze swoich czynów się nie tłumaczą więc Bierezowskiego należało ukarać i zarazem postraszyć innych, żeby im coś podobnego go głów nie przychodziło.

  Oczywiście, to takie tylko moje dywagacje i nic więcej.

 26. Marucha said

  Ten s…syn najwięcej przepraszał za to, że przegrał z Putinem.
  Niech się modlą za niego wszyscy diabli.

 27. Bazylia said

  Jakoś dziwnie, splata się samobójstwo „bez udziału osób trzecich” oligarchy Bierezowskiego z aresztowaniem przez FB I innego oligarchy Abramowicza. Wojna buldogów pod dywanem rozpoczęta? Oj! czuję, że seryjny samobójca niedługo zbierze żniwo?

 28. Marucha said

  Re 27:
  Czas na ronienie łez nad niesprawiedliwością tego świata…

 29. Joe said

  Un przegral z Mosadem a nie z Putinem…bo Mosad musial za pomoca k…wy numero II wysadzac ta kase co sie Mosadowi „normalnie”nalezala.Teraz ostrzyga k…we numero II i bedzie to znak dla K…ew mniejszego plazu…Jak ci k…wo Cysorz patronowal w przekretach to oddaj cysarzowi to co cysarskie….Ot co mi sie udalo podsluchac w Nowej Odessie….

 30. akej said

  Wot qrevska nacja! Oni juz maja w genach spowiadanie sie za winy gojow. – jak to „pieknie” zrobil Stolzman w Jedwabnem.

 31. revers said

  To tylko nieporozumienia w starozakonej rodzince, koszer nostrze, przegral tez sprawe sadowa z drugim mafiosem Abramowskim, jego corka zajmowala sie rozprowadzaniem kokainy w Petrsburgu, zostala na krotko przymkniete, a wszyscy zaraz lacza smierc z Putinem, Putin oficjalnie nie handluje koka

  Berezovsky’s Daughter Arrested. St. Petersburg Times [Russia], May 15, 1998 “Yelizaveta Berezovskaya, the daughter of [Jewish Russian] billionaire tycoon-turned-politician Boris Berezovsky, who was detained in St. Petersburg last Saturday for cocaine possession, may be released with only a fine despite carrying an amount large enough to be punishable by up to three years in jail, according to the city’s police chief. Anatoly Ponidelko told Interfax that because Berezovskaya, 27, handed the cocaine to police voluntarily, she will avoid a jail sentence, in spite of strict new drug laws enacted in Russia just last month.”

  wiecej o wplywowej globalnie koszer nostrze na
  http://dagobertobellucci.wordpress.com/2012/11/26/russian-jewish-mafia-and-general-drugs-department/

 32. Tekla said

  „Bieriezowski rozmawiał w piątek wieczorem, na kilka godzin przed śmiercią, z Ilią Żeguliewem, dziennikarzem magazynu „Forbes”. Była to rozmowa nieoficjalna i nierejestrowana. Dziennikarz miał obiecać Bieriezowskiemu, że nie opublikuje tej rozmowy, jednak zmienił zdanie po tym, jak dowiedział się o śmierci biznesmena.”Moje życie nie ma już sensu. Nie chcę angażować się w politykę. Mam 67 lat i nie wiem co powinienem teraz robić” – mówił Bieriezowski w relacji Żeguliewa. Biznesmen dodał, że „nie pragnie dzisiaj niczego bardziej niż powrotu do Rosji”. „Nie doceniłem, do jakiego stopnia Rosja jest mi droga i do jakiego stopnia nie mogę być emigrantem” – dodał Bieriezowski..Biznesmen powiedział też, że chce wrócić do Rosji mimo tego, że toczy się tam przeciwko niemu śledztwo oraz, że pozostał na emigracji jedynie za radą Jeleny Bonner (wdowy po laureacie nagrody Nobla i dysydencie z czasów ZSRR Andrieju Sacharowie – przyp. red.). .AFP pisze, że rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył, że Bieriezowski napisał kilka miesięcy temu list do Władimira Putina, w którym „prosił o przebaczenie”, przyznał, że „popełnił wiele błędów” i prosił o umożliwienie mu powrotu do Rosji.Żegulew ujawnił, że Bieriezowski wydał się być w złej formie, jedna ręka mu się trzęsła. Dziennikarz poinformował, że próbował rozmawiać z nim o jego sprawach biznesowych, ale szybko zorientował się, że te sprawy już od dawna go nie interesują. Bieriezowski miał powiedzieć mu, że chciałby powrócić do nauki (był członkiem rosyjskiej Akademii Nauk), ale pytany o szczegóły uchylił się od dalszej rozmowy na ten temat.

  „Najwidoczniej nie wierzył ani w swój powrót do Rosji, ani w powrót do nauki” – pisze dziennikarz. Rozmowa ukazała się na stronie Forbes.ru. ”

  dzisiaj, 14:13 | ocena: 81% | odpowiedzi: 2 odpowiedz oceń: -1 +1
  ~Marek K. : I jak w historii Rosji i nawet naszej: szły zmiany. Żydzi szybko ruszyli do ataku na funkcje w aparacie, majątki z prywatyzacji. Pomogli się innym nachapać i załatwili sobie. Tylko tym razem ci, którzy się dochrapali zaszczytów nie chcieli się z nimi dzielić, a zaczęli ich rozliczać, wsadzać … rozwiń całość
  dzisiaj, 13:55 | ocena: 93% | odpowiedzi: 1 odpowiedz oceń: -1 +1
  ~google : Forum imitacja antychrysta : „Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

  15 wrz 09, 16:32 Onet

  Na naszych oczach rodzi się Nowy Porządek Świata. Ziemi grozi globalny totalitaryzm, który nie śnił się nawet Orwellowi. Świat, jaki znamy, jest skazany na zagładę. W najbliższych latach zginie jedna czwarta ludzkości. Jak … rozwiń całość
  dzisiaj, 13:53 | ocena: 77% | odpowiedzi: 5 odpowiedz oceń: -1 +1
  ~yzx : „TVN zawsze czujny.” ………”Zanim cokolwiek ustalono w sprawie Andrzeja Leppera, gen. Petelickiego, chorążego Musia, od razu zaroiło się od sugestii, że były to samobójstwa. Choć wiadomo, że na Bieriezowskiego Kreml wydał wyrok, choć biznesmen ten cudem uszedł z życiem z kilku zamachów, … rozwiń całość
  dzisiaj, 13:56 | ocena: 74% | odpowiedzi: 6 odpowiedz oceń: -1 +1
  OSTPREUSSEN. : Niestety Rosja mialaby tu w tej smierci choc jedna polityczna i wazna korzysc a mianowicie dalszy wzrost szacunku w swiecie do profesjonalizmu Jej tajnych sluzb a zwlaszcza Grupy Likwidacyjnej ,,, T,,,, ktora potrafila tak sprytnie zalatwic wroga, ze wczesniej sam zamknal sie od srodka w … rozwiń całość
  dzisiaj, 13:54 | ocena: 73% | odpowiedzi: 1 odpowiedz oceń: -1 +1
  ~niestety do ~konserwa: Dodać należy arafat i inni.Dlaczego-dlatego ze są sprytni.I machlojki bankowe to ich specjalność.Np Cypr
  wyprowadzono kasę do banków .Dokonano strat .No i po raz drugi bank likwidowany i grabiony.Sprytne co.
  Zresztą skąd my to znamy;
  dzisiaj, 14:05 | ocena: 100% odpowiedz oceń: -1 +1
  ~Marek : Co mnie to obchodzi Dajcie ludziom spokój. A moze ten facet zawłaszczyl majatek czyli ukradł. Kto w tak krotkim czasie legalnie dorabia się takiego majatku. A on jest rosjaninem czy tylko obywatelem rosji? Moze z tego powodu tutaj na portalu zajmuje takie miejsce?
  dzisiaj, 13:54 | ocena: 94% odpowiedz oceń: -1 +1
  ~Lunatic do ~ZGred: Nie wywołuj wilka z lasu, tym bardziej, że pewien pajac deklarował : „Jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy, wygramy tę batalię!” Inny dureń z tej samej szkoły ideologicznej zapragnął: “Jarosława Kaczyńskiego trzeba zastrzelić i wypatroszyć (…) Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie … rozwiń całość
  dzisiaj, 13:47 | ocena: 63% | odpowiedzi: 6 odpowiedz oceń: -1 +1
  ~wielebna_matka : jest coś na rzeczy. „Kaczyński wszedł w drogę Putinowi. Uderzył w jego interesy. To spowodowało wojnę. A jak jest wojna, to są też ofiary”. Sasin pytany o to, komu mogło zależeć na zgładzeniu polskiego prezydenta odpowiada: „Zakładając prawdziwość takiej hipotezy, w pierwszej kolejności wskazałbym … rozwiń całość
  dzisiaj, 13:52 | ocena: 51% | odpowiedzi: 4 odpowiedz oceń: -1 +1 Zobacz wszystkie komentarze »
  ZOBACZ TAKŻE

 33. Marucha said

  Re 32:
  Normalnie wzruszające… Skruszony rosyjski patriota pochodzenia korzennego i brutalny, nieugięty Putin.
  Kto zapłacił Żeguliewowi za te bzdety?

 34. Krzysztof M said

  Ad. 25

  Może… Może… A może ta śmierć jest sfingowana? Może.

 35. Miet said

  Ad34.
  Takiej możliwości też bym nie wykluczał. To znany sposób na ratowanie dupska, gdy grunt pod nogami się pali.

 36. Maciej said

  Godna polecenia seria filmów:

  http://studio.wp.pl/i,Ojcowie-Chrzestni-Rosji-rez-J,mid,815533,wideo.html?ticaid=1104b6&_ticrsn=5

  Na temat …

 37. RomanK said

  Najlepiej spytac tego ……co myl trupa:-)))) Kukly nie myjut’……

 38. RomanK said

  Czy na zdjeciu z nieboszykiem nie jest aby Pusia Rajot????

 39. Tusia said

  Polecam:http://prawica.net/blog/24408

 40. Anio said

  „Wszystko jasne. Bieriezowski chciał naprawić całe zło, jakie wyrządził, więc dlatego został zabity. Admin
  Fragment wpisu na Facebooku
  Borys Bieriezowski
  26 lutego 2012 r.”

  Jednak data wyjasnia wiecej, o ile prawdziwa.
  Trupa znalezli dzien wczesniej. Wiec, albo jest jest wiesc zza grobu, albo autorstwa „Naszego” Dziennika.
  Mowia ze nigdy stamtad zadnego znaku nikt nie przekzal. , a to dlatego ze nie mieli genialnego wynalazku zyda Cukenberga – Pejs-zbuka. Z pejs-zbuka mozesz przeslylac nawet wiesci z Israela o ich wspanialej demon-kracji.

  #12
  Ten lobuz nie mial sie juz do czego ani przyznawac ani czegokolwiek wypierac po tym jak go publicznie podsumowal angielski sedzia wydajacy wyrok w sprawie pozwu Abramowicza. To zostalo ogloszone w merdiach: „niewiarygodny swiadek, interpretujacy wydarzenia zawsze na wlasna korzysc”.
  On myslal ze przekupi sedziego i wygra miliony od Abramowicza i tu sie pomylil tak jak z Putinem.
  Albo sedzia byl nieprzekupny, albo Abramowicz lepiej posmarowal.
  Jego moglo nawet zalatwic z MI6 za ciagle psucie stosunkow Anglii z Rosja i oswiadczenia o ogranizowaniu zamachu w Rosji ioraz inne glupoty.
  W The Independent byl o tym wczoraj arytkul i opisali jak przekupstwem mieszal w angielskiej polityce.

 41. Easy Rider said

  Ad 34 – Krzysztof M.

  W tym świecie, w którym obracał się Bieriezowski, wszystko jest możliwe i u mnie również pojawiła się taka myśl, czy aby nie jest to śmierć sfingowana.

  W świecie anglosaskim jest znana zasada: Follow money, tak więc wiele mogłaby powiedzieć – gdyby ujrzała światło dzienne – informacja, co się stało z jego pieniędzmi – gdzie i kiedy zostały ewentualnie wytransferowane, bo zapewne nie na tamten świat.

 42. La Reine said

  Re: 3.
  czy mial Pan na mysli ‚pejsbuka’? chyba tak!
  kolejne samobojstowo co nie? tak najlepiej zablokowac sledztwo….kultowo juz…

 43. Żydo komunista Bierezowski to pospolity żydoski ZŁODZEJ, a NIE "desydent" opłakiwany przez ŻYDA Sakiewicza z "Gazety Polskiej" na podpuchę Polaków ! said

  Żydo komunista Bierezowski to pospolity ZŁODZEJ były członek Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego(KPZR) NIE jakiś tam wymyślony „desydent”!

  Ten bezkarny ŻYDOSKI ZŁODZEJ Bierezowski to też wspołpracownik J. Sachsa i innych żydów z Uniwersytetu Harvarda, jako faktyczni najemnicy George Sorosa, zmontowali amerykańsko – żydowski-rosyjski „zespół doradczy” dla prezydenta Rosji Borysa Jelcyna. A prezydent Jelcyn najprawdopodobniej przepity lub skacowany ich kolejny plan „terapii szokowej” wprowadził w życie kilkoma dekretami prezydenckimi. I wbrew protestom rosyjskiego parlamentu.

  Bierezowski NAKŁANIAŁ za pomocą różnych intryg B.Jelcyna do zaakceptowania brudnej roboty ekonomicznej w Rosji przez sprowadzonego ŻYDA amerykańskiego „ekonomistę” Jonathana Haya warza z jego ekipą, którego natychmiast mianowano osobistym „doradcą” ówczesnego premiera Rosji Jegora Gajdara i ministra prywatyzacji Anatolija Czubajsa.

  Ten przyprowadzony żydoski „doradca” z USA przez Bierezowskiego sfabrykował mechanizm (podobny do złodzeja zydoskiego Balecerowicza) spowodował wypłynięcie radzieckiej uciułanej gotówki przez Naród Rosyjski na ponad 500 miliardów dolarów, która została „wyprana” głównie w ŻYDOWSKICH bankach Nowego Yorku zwłaszcza banku The New York Bank.

  Bierezowski razem z innymi żydami z obywatelstwem rosji dokonali załodzejstwa wszech czasów bo na sumę 500 milardach dolarów !
  Z tego OKRADANIA ruskich swoją „wziątkę” też otrzymał Birezowski.
  Na tym to własnie polegał „biznes” żydoskiego ZŁODZEJA Bierezowskiego.
  Bierezowski maczał swoje złodzejskie łapy do CAŁKOWITEGO zniszczenia oraz bakructwa ryneku finansowego Rosj na poczatku lat 1990-tych, która to Rosja nie miała potem z czego spłacać zagraniczne pożyczki, ponieważ nagle stała się bankrutem.

  Nikt o tym nie pisze, ale 66% majątku narodowego Rosji znalazło się w rękach sześciu rosyjskich oligarchów, których pięciu jest pochodzenia żydowskiego do których zaliczał sie też Bierezowski i ten ZŁODZEJ żydoski Chodorowski(ostatni szef radzieckiego KOMSOMŁ-u), których OPŁAKUJĄ krokodylimi łzami bliźniaki Michnika – czyli ŻYD Sakiewicz naczelny PROPAGANDÓWKI pro-żydoskego brukowca o nazwie „Gazeta Polska” dla naiwnych Polaków oraz ich witryna ŻYDOSKA o nazwie niezalazna.pl obskoczona przez żydoskie karaluchy z polskim obywatelstwem UDAJĄCYCH „polskich patriotów” lub udajacych „katolików” jak Dawidy Wildsteiny czy też Kornowskich …. itp z żydoskiej gminy wyznaniowej w Warszawie.

  Ponad 15 milionów Rosjan z powodu tych przekrętów „doradców żydoskich” sprowadzonych przez żyda byłego członka Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego(KPZR) straciło pracę w Rosji po 1992 roku, gdyż te żydy post-komuniści udajacy „desydentów” najpierw zbankrutowali a potem spieniężyli ruski przemysł na wielka skalę IDENTYCZNIE jak to zrobili i dalej pieniężą ostatki polskiego przemysłu w Polsce.

  Oni też OBRABOWALI finanse ruskiego systemu zdrowia na identyczne podobieństwo RABUNKU polskiego FOZ oraz zajeli się LIKWIDACJĄ całego systemu ruskiej państwowej służby zdrowia i z tego powodu milony Rosjan zapadło na choroby i też setki tysięcy straciło życie.

  Bierezowski to były członek żydo-komunistycznej nomenklatury ZSRR który też tworzył ZŁODZEJSKIE prawa dla ZŁODZEJI, z którymi z innymi żydami nienawidzacymi Rosji i ruskich OKRADŁ z zimną krwią wypracowany majatek przez cały naród w ZSRR.

  Bierezowski czy taki złodzej jak Chodorowski to NIE „desydenci” lecz zwykli ZŁODZEJE. Sakiewiczowi i Michnikowi poje..ało się w tych żydoskich łbach nazywyjac „desydentami” tych żydo-KOMUNISTYCZNYCH złodzeji !

  ZŁODZEJ żydoski Bierezowski na dodatek jako aktywista komunistyczny KPZR, po 1992 roku PRZEISTOCZYŁ się robak w PROPAGANDZISTĘ neoliberalizmu w Rosji i wraz z innymi ruskimi żydami pod dyktando żydów złodzeji z New Yorku udało im się wdroży ZŁODZEJSKI system i grabieży skonstruowany przez ŻYDOSKA MAFIĘ miedzynarodową.

  Żydostwo rosyjskie jak Bierezowski wpędzili Rosję w zależność od zagranicznych żydo-masońskich pożyczek bankowych oraz ZNISZCZYLI przemysł Rosji.

 44. Siggi said

  http://www.rp.pl/artykul/627898.html


  Na przykladzie Jukosu film ilustruje „odradzanie sie”kapitalizmu wolnrynkowego w Rosji i roli Chodorkowskiego.Szalejacy bandytyzm,to za malo powiedziane…

 45. Tekla said

  Ad.42..dokładnie..tysiące ludzi moze setki tysiecy zmarło głodu i chłodu..bo wiecznie piany Jelcyn podpisywał wszystko…
  W tym czasie czytałam sporo z róznych zródeł zastanawiało mnie to dlaczego w tak bogatym kraju ,społeczeństwo klepie nędze ,a w między czasie nasze merdia pokazywały zasobnych,, kowboji.”.w białych kapeluszach jak to pomagają Rosji w prywatyzacji..
  A potem bzdurne chazarskie wypracowania od Węgier po Rumunie i Rosję ,ze taka jest cena transformacji!!!/tysiace trupów../ tylko dlaczeho ci co zrobili tą transpformacje maja sie wyśmienicie.!!!
  Dlaczego ten fenomen Beriezowski nie potrafił sie odnalezc w Nowymm wspaniałym swiecie?zle mu szły finanse?dostał po pysku za to ,ze nie poznał sie na Putinie?a moze za to ,ze za mało goji pojechało na tamten swiat?

 46. dziadek Dyzio said

  Żydowska przezorność
  http://niepoprawni.pl/blog/3095/asteroida-leci-na-nowy-jorknasa-kaze-sie-modlic

 47. Marucha said

  Re 40:
  W rzeczywistości Bierezowski napisał swoją „spowiedź” przed rokiem. (w r. 2012)

 48. lll said

  Ad. 14 – no właśnie te „demokratyczne wartości” to chyba argument dla.. lemingów!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: