Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o „Fantazja polityczna”: MSZ Ros…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Sasin: Putin miał motyw zgładzenia Lecha Kaczyńskiego

Posted by Marucha w dniu 2013-03-25 (Poniedziałek)

– Putin miał motyw zgładzenia Lecha Kaczyńskiego – mówi poseł PiS Jacek Sasin w rozmowie z „Uważam Rze” i dodaje: „Kaczyński wszedł w drogę Putinowi. Uderzył w jego interesy. To spowodowało wojnę. A jak jest wojna, to są też ofiary”.

Sasin pytany o to, komu mogło zależeć na zgładzeniu polskiego prezydenta odpowiada: „Zakładając prawdziwość takiej hipotezy, w pierwszej kolejności wskazałbym naszych sąsiadów ze wschodu”.

Według polityka PiS, Rosjanie udowodnili, że tego typu metody działania nie są im obce. „Skrytobójstwa przeciwników Putina, na przykład zabójstwo Litwinienki w Londynie, powinny dać nam wiele do myślenia” – dodaje.

Sasin mówi też o tym, że Lech Kaczyński „bardzo mocno wszedł w drogę Putinowi”. I dodaje, że wciąż trudno odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, co tak naprawdę działo się w Smoleńsku. „Mogę tylko powiedzieć, że nie wierzę już dzisiaj w żadne oficjalne wersje” – mówi.

„Bezpośrednio po katastrofie wierzyłem, że ta sprawa zostanie przez polski rząd rzetelnie wyjaśniona. Co do Rosjan wątpliwości nie miałem” – kontynuuje Sasin. „Natomiast raport, który przygotowała komisja Millera, okazał się farsą. Do dziś poznaliśmy tyle nowych faktów, że z czystym sumieniem możemy ten raport odrzucić. W całości jest on nieprawdziwy” – podsumowuje.

Sasin mówi też o tym, że przygląda się pracy zespołu parlamentarnego Antoniego Macierewicza. „Oni bardzo odpowiedzialnie się w tej sprawie wypowiadają. Wskazują na pewne okoliczności świadczące, że doszło do wybuchu, że samolot rozpadł się w powietrzu, że przyczyną katastrofy nie było w żadnym wypadku zderzenie z brzozą, tylko właśnie eksplozja” – dodaje.

Cały wywiad w dzisiejszym numerze „Uważam Rze”.
http://wiadomosci.onet.pl

Pan Jacek Sasin, powołując się na Rozrywkowy Zespół Parlamentarny im. Antoniego Macierewicza, podbił swą wiarygodność jeszcze bardziej. Pozostaje nam tylko przyjąć wszystko do wiadomości.
Admin

Komentarzy 49 do “Sasin: Putin miał motyw zgładzenia Lecha Kaczyńskiego”

 1. Brat Dioskur said

  Sadzac po niedogolonym zaroscie facet jest z I miejsca listy wyborczej PiS-u.Skreslic!

 2. lll said

  Panie Gajowy, czy jest sens cytować jakiegoś pomniejszego posła? Niesiołowskiego Pan tu nie podaje na szczęście zbyt często.

  W ogóle, co to za wywody i logika tego posła? Donald Tusk też miał motyw.

  Gwoli ilustracji poziomu polskich posłów – admin

 3. Maciej said

  Partia niemiecka na Polskę zyskała najwięcej i tego Pan Sasin, nie widzi ?

 4. Jan said

  Śp. Prezydent musiał być niepospolicie wielkim i wpływowym człowiekiem, kiedy bał się go tak mocno Premier Rosyjskiej Federacji, że doprowadził do katastrofy samolotu.
  Dla pewności jak donoszono stal z naganem aby dobić zostające przy życiu ofiary.
  Bajki opowiadane w dzieciństwie były bardziej pouczające i wiarygodne niż A.Maciarewicza z kompanią.

 5. Marucha said

  Re 1:
  Takie plemię niedogolonych…

 6. 166 bojkot TVN said

  To to wie każde kumate dziecko w Polsce! Też mi nowina?
  Wystarczy przeanalizować politykę Kaczyńskiego, Grupę Wyszehradzką, Gruzję, tajną pomoc Gruzinom w czasie wojny o Północną Osetię, rondo Dudajewa, trzepanie WSI.
  Jest pewnie wiele innych tajniejszych rzeczy, o których nie wiemy. Wiemy na pewno, że Kaczyński i delegacja polecieli do Smoleńska jak do siebie BEZ ZAPROSZENIA STRONY ROSYJSKIEJ.
  Sasinowi widać kazali coś takiego bąknąć, jego postać może odgrywać w tym teatrzyku makabry jakąś rolę.

 7. Marucha said

  Re 6:
  Pani(e) TVN166,
  Prezydent Kaczyński dla Rosji nie znaczył NIC, żadna jego inicjatywa (włącznie z bojkotem rury bałtyckiej) Rosji nie zaszkodziła, za to zaszkodziła Polsce.
  Mógł być co najwyżej uprzykrzoną muchą, na którą wystarczy packa, zamiast armaty.

 8. 166 bojkot TVN said

  &/Marucha
  Racja
  No i dostał packą. Kto packę uruchomił – OTO JEST PYTANIE

  Packę uruchomił oczywiście Putin, będący w channelingowym kontakcie ze Stalinem. – admin

 9. pilarz said

  jak pokazał rozwój wydarzeń z ucapieniem „aneksu” na czele najlepszy motyw mieli Szczynukowycz z Tuskiem. Zweiputin mógł „polskim przyjaciołom” pomóc „logistycznie”.

 10. Radosław37 said

  Była sztuczna mgła, magnez, rakieta ziemia powietrze jednak po obradach szanownej komisji (Antoni+eksperci z USA) możemy stwierdzić :tupolew wypełniony był trotylem od kadłuba aż po ogon i eksplodował na 100 m, uderzając o brzozę. Kto uruchomił zapalnik? powodów było, aż nadto.

 11. Krzysztof M said

  To ten bałwan nie wie, że nie było żadnej katastrofy? 🙂

 12. Zerohero said

  Re 8

  To była mucha latająca nad gnojówką należacą do sąsiada niechętnemu Putinowi. Zabicie takiej muchy nic nie daje, ponieważ sąsiad ma tam dużo much. Żeby daleko nie szukać…już brzęczy poseł PiS Jacek Sasin :). Z pewnością to spędza Putinowi sen z powiek i psuje radość ze zbliżenia z Chinami. Buchachacha. 🙂 😀

  A tak na poważnie, to co pokrzyżował Lech Kaczyński Rosji? Tak konkretnie. Bo prędzej bym oskarżył polskie podziemie eliminujące zdrajców i kolaborantów (Jedwabne, lizbona, Bnai Brith). Tutaj Kwaśnie… pardon…..Kaczyński (same pięknie nazwiska na -ski) nagrabił sobie po całości.

 13. Boydar said

  „…polskie podziemie eliminujące zdrajców i kolaborantów (Jedwabne, lizbona, Bnai Brith)…”
  To zbyt piekne, żeby było prawdziwe.

 14. Rysio said

  bojkotka – staraj się być bardziej ostrożna w swoich wypowiedziach na temat Smoleńska – bo PISiurostwo strasznie z ciebie wyłazi.

  🙂

 15. Marucha said

  Re 12:
  Należy oczekiwać, że Putin zwabi jakąś polską delegację do samolotu, w którym oczywiście upakuje setkę osób z najwyższej półki III RP, a potem go zestrzeli – żeby pozbyć się Sasina.

 16. Inkwizytor said

  Dzisiaj na stacji metra Twerskaja słyszałem, ze Putin dał zlecenie na Sasina za odkrycie tej wielkiej tajemnicy. Cyngiel jest już podobno w drodze do Warszawy, przebrany w dres kibica sbornej Rassiji w piłce kopanej. Zamieszka w hotelu Bristol

 17. Marucha said

  Re 16:
  Panie Inkwizytorze, choćbyśmy zanurzyli wyznawców teorii sprawstwa Putina w bagnie szyderstwa, choćbyśmy ich zatopili w odmętach pośmiewiska, zasypali po czubki w nosie drwinami, zrobili z nich monumentalne urągowisko… oni się nie poddadzą. Są pozbawieni poczucia wstydu i nie wiedzą co to kompromitacja.

 18. u said

  Kaczynski czym mogl zagrozic putinwoskiej Rosji? Chyba tylko rewolta, ktora przy pomocy ruszania palcow w bucie — probowal rozpetac w Gruzji, ale final tych zakusow osmieszyl doszczetnie prowokatora.

  Kto w tym swiecie liczy sie z politykiem, ktory sluzy jako podnozek? Po kiego grzyba montowac zamachy, gdy wystarczy celny – kop w siedzenie, zeby sie pozbyc klopotu.

 19. Inkwizytor said

  Re: 16

  Niestety ale ma Pan rację panie Marucha i to jest bardzo smutne bo pokazuje co z nami Polakami zrobiono i jak łatwo szarlateneria z PiS, ND, GP i innych „prawicowych mediów” może napuścić nas Polaków na zyczliwy nam naród rosyjski

 20. 166 bojkot TVN said

  17/Marucha
  Moze byc kiedyś i tak (teraz wszystkie warianty są jednakowo prawdo- i nieprawdopodobne), że nawet jeśli Putin przyzna sie do zbrodni, lub nawet, jeśli znajdą się wykonawcy jego rozkazów, to Marucha z Inkwizytorem nigdy w to nie uwierzą

 21. Marucha said

  Re 20:
  Zwrócił mi Pan uwagę na ciekawy fakt.
  Dziwne, że jeszcze do tej pory nie znaleźli się wykonawcy rozkazów Putina… za słabo płacą chętnym do odegrania roli, czy co?

 22. Rafal said

  Moim skromnym zdaniem nie należy eliminować za wszelką cenę hipotezy o zamachu. Tym bardziej, że do dzisiaj w zasadzie niewiele wiemy odnośnie tego co naprawdę się zdarzyło. Tak więc nie wpadajmy ze skrajności w skrajność. Natomiast co do ewentualnego udziału Rosjan w rzekomym zamachu, to nie można jednoznacznie stwierdzić, że Rosja nie mogła w nim wziąć udziału. Przyczyna jest prozaiczna. Nawet jeśli Rosjanie nie zyskują bezpośrednio na tym nic to nie od dzisiaj wiadomo, że… polityka to handel wymienny.

 23. Maciej said

  @ 20 Bojkot

  Ja to bym Bojkot nie uwierzył, jakbyś napisał na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach !

  Wyobraź sobie sytuację, że wchodzę pewnego dnia na gajówkę, a tam Twoje oświadczenie, że głosowałeś na tą i na tą partię …

  Szok, niedowierzanie, konsternacja …

  Ja to bym uwierzył gdyby Putin się przyznał, że kazał wejść wszystkim na pokład – jeden, kiedy to według standardów, procedur natowskich, ta wizyta dla bezpieczeństwa państwa powinna być rozdzielona między co najmniej 3 samoloty, a najlepiej 4.

 24. Inkwizytor said

  Panie Marucha

  Mam nadzieję, że niezawodny KORnik Anmosiek Macierewitz odnajdzie wykonawców putinowych rozkazów a jak nie to jacys czeczeni czy gruzini zglosza się na ochotnika

 25. Maciej said

  @ 22

  Panie Rafale tutaj nie chodzi o eliminowanie teorii o zamachu, ale tępe wskazywanie na sprawstwo Putina, przez syjonistów z PiS, jest z punktu widzenia geopolityki co najmniej podejrzane !

 26. 166 bojkot TVN said

  Komentarz znaleziony tu:
  http://www.ekspedyt.org/bibrus/2013/03/25/9818_przeglad-lotniczy-po-ciemnej-stronie-mocy.html

  Bibrus
  25 marca 2013 godz. 09:45

  Za blogerem „Mrok”-

  „W końcu października 2009 r., w Moskwie rozpoczęły się negocjacje dotyczące warunków nowej umowy gazowej. Po wyroku Sądu Arbitrażowego w Moskwie Gazprom postawił jeszcze jeden warunek: zażądał anulowania 1,2 miliarda złotych długu. Premier Tusk zadeklarował przychylność dla tego pomysłu. Poparł go minister skarbu Aleksander Grad. O takim rozwiązaniu nie chciał jednak słyszeć Michał Kwiatkowski – prezes EuRoPol Gazu SA. Kwiatkowski stanowczo dał do zrozumienia, że dopóki pełni funkcję prezesa, nie podpisze dokumentu anulującego dług Gazpromu. Jego stanowisko poparł Jerzy Tabaka – członek zarządu spółki. Gdy rząd zajął odmienne stanowisko, Kwiatkowski wysłał do Aleksandra Grada list, w którym stwierdził, że umorzenie długu będzie stanowić złamanie polskiego prawa, za co grozi kara pozbawienia wolności. Na ten list minister Grad jednak nie odpisał. 11 grudnia 2009 r. przeciwko podpisaniu umowy na rosyjskich warunkach opowiedział się szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego – Aleksander Szczygło. Trzy dni później Kancelaria Prezydenta oficjalnie poinformowała, że jest przeciwna nowej umowie gazowej z Rosją. 12 stycznia 2010 r. PGNiG (właściciel 48 proc. udziałów EuRoPol Gazu SA) poinformowało, że w Moskwie rozpoczynają się rozmowy z przedstawicielami Gazpromu w sprawie aneksowania kontraktu jamajskiego. Dotyczyły zwiększenia dostaw gazu do 10,25 mld m3 i przedłużenia kontraktu do roku 2037. Negocjacje dotknęły również sprawy umorzenia długu dla Gazpromu. Jednak prezes Michał Kwiatkowski i członek zarządu Jerzy Tabaka wciąż konsekwentnie bronili stanowiska, że długu umarzać nie można. Na efekty nie trzeba było długo czekać. 20 stycznia odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej EuRoPol Gazu. Zawieszono w pełnieniu obowiązków Michała Kwiatkowskiego i Jerzego Tabakę, którzy sprzeciwili się umorzeniu długów Gazpromowi. Tymczasowym prezesem EuRoPol Gazu został Aleksandr Miedwiediew . Już 21 stycznia, czyli jeden dzień po zawieszeniu Kwiatkowskiego i Tabaki, Donald Tusk i Aleksander Grad podali do wiadomości publicznej, że opowiadają się za umorzeniem Gazpromowi długu w wysokości 1,2 miliarda złotych. Cztery dni później rząd podjął decyzję o umorzeniu wielkiego długu Gazpromowi. 27 stycznia potwierdził to wspólny komunikat Gazpromu PGNiG i EuRoPol Gazu, którym tymczasowo kierował Aleksandr Miedwiediew. W ciągu kilku następnych dni doradcy Lecha Kaczyńskiego sugerowali w mediach, że będą wnioskować o powołanie komisji śledczej, jeżeli rząd dotrzyma słowa i umorzy długi Gazpromu. Tusk się jednak nie ugiął. 10 lutego polski rząd zatwierdził projekt nowej umowy gazowej z rządem Rosji 10 kwietnia Lech Kaczyński wsiadł na pokład rządowego tupolewa lecącego do Katynia. Ten dzień stał się jednym z najtragiczniejszych w powojennej historii Polski. Oprócz prezydenta, zginęli bowiem najważniejsi przeciwnicy umowy gazowej z Rosją.

 27. Marucha said

  Re 26:
  Nieprawda.
  Kaczyńskiego zabił Putin wcale nie za sabotowanie umowy z Gazpromem, ale za wspieranie demokratycznej Gruzji.
  I tego się trzymajmy.

 28. Jan said

  Mało jednego korowodu z mnożeniem wersji przebiegu katastrofy to dochodzi drugi z motywami dopuszczenia się „zbrodni” przez JE W.Putina.

 29. Maciej said

  @ 26

  Tak, to może być słuszne Putin zabił Kaczyńskiego dla równowartości 1, 2 miliarda złotych … To jest dobry trop.

  Co to działań Rosja, oni nawet skorumpowali kanclerza Niemiec, Szredera … Dzięki niemu rozpoczęła się budowa Nord Streamu, w końcówce jego urzędowania, po opuszczeni urzędu został członkiem rady nadzorczej spółki Nord Stream … Opinia publiczna w Niemczech podniosła larum, ale nic to nie dało … Prywatna spółka ( pod kontrolą Rosjan ), a mamy wolny rynek 🙂

 30. Marucha said

  Re 29:
  Putin mógł też porwać cały samolot i pasażerów uwięzić w bezkresnych podziemnych lochach syberyjskich. Nikt już nigdy o nich się nie dowie, bo choć żyją, nie mają Internetu.

 31. Zerohero said

  Jeśli w wyniku III Wojny Światowej Rosja przegra wojnę a Putin wpadnie do katowni CIA, to nie sprawy. Przyzna się do tej „zbrodni” oraz do wielu innych, nawet tych o które go nie pytano. Już oni mają metody.

  http://blog.wirtualnemedia.pl/jerzy-szygiel/post/instrukcja-traktowania-niegrzecznych-dziewczynek

  …Chalid Szejk Mohammed, nazwany„Mózgiem zamachów 11 września”, torturowany w Polsce, Egipcie i w Guantanamo, przyznał się do wszystkiego. Również do 30 innych zamachów, w tym na papieża, choć z początku nikt się nie spodziewał. Wyznał też, co zostało skrupulatnie zaprotokołowane, że ukrzyżował Jezusa Chrystusa.

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  Re 19, Inkwizytor

  Tu chodziło nie tylko o szczucie na Rosjan (choć głównie), ale i wykreowanie fałszywego autorytetu oraz wiary w system. Skoro Putin chciał zabić Kaczyńskiego, to znak, że III RP nie działa tak źle i jest całkiem samodzielna. Proszę! Można w powszechnych wyborach wybrać narodowego lidera, natomiast państwo nie dość, że się trzyma, to prowadzi Wielką Politykę w Azji Centralnej. Niektórzy nawet nawiązywali do potęgi Jagiellonów.

  Bo jakiż sens miałoby mordowanie figuranta demoliberalnej prowincji UE i posiłkowego pacyfikatorów NATO? Eliminuje się tylko wówczas gdy po morderstwie problem zniknie. Eliminowanie tylko dlatego, że ktoś zalazł za skórę, to domena marginesu społecznego i osób niezrównoważonych. A trzeba przyznać, że Kaczyński Putinowi nawet za skórę nie zalazł. Co wynikło z włóczenia się po nocach w krzakach z watażką Sakaszwilim? Ja też czasem za oknem usłyszę pijackie ryki i nawet uwagi na nie nie zwracam.

 32. Zerohero said

  Re 28, Jan

  Słuszna uwaga. I tak jak w kwestiach technicznych zamachu, motywy są dość absurdalne. np.

  1) Pomaganie Gruzji – gdy w sumie nic nie zrobił, a Rosja dogadała sie z Europą Zachodnią i USA bez oglądania na Polskie Imperium i jego projekcję siły ekonomiczno-militarnej na Kaukazie.

  2) Jakieś psie grosze z tytułu umowy z Gazpromem których bronił Kaczyńśki. Popiskiwania Kaczyńśkiego, że powoła komisję śledczą, to żadna przeszkoda. Z resztą anulowanie długu czy wyższa cena za gaz – na jedno wychodzi. A poza tym Kaczyńśki szastał pieniędzmi podatnika na lewo i prawo (wojna w Iraku, wtopa w Możejkach). Dopiero tutaj stał się taki oszczędny. No, no…

 33. Kazek said

  ad 17. Przekonać człowieka jest bardzo trudno .
  Jezus nauczał , a na potwierdzenie swoich słów robił cuda włączając w to wskrzeszenie Łazarza a taki
  Judasz chodził z Nim, był świadkiem i nie uwierzył wolał 30 srebrników.

  Tertulian napisał,że koniec świata będzie wspaniałym dniem
  bo Chrystus przyjdzie w chwale i wtedy nikt już nie będzie wątpił i wszyscy w Niego uwierzą.

  Jednak w komentarzu współczesnym do tych słów ktoś napisał,że i tak nie uwierzą bo będą przekonani ,że mają halucynacje.

 34. jj said

  wystarczy odrzucić medialny bełkot i szum
  zagłębić się w historię współczesną światową
  powiązać podobne przypadki ze sobą
  Boliwia, prezydenci Rwandy, Burundi, Botswany, Mozambiku (fałszywa radiolatarnia) itp
  efektem poróżnienie plemion/narodów między sobą, waśnie i wojny
  ta sama siła próbuje szczuć na siebie Słowian
  i na tym korzysta

 35. wi42 said

  Re:34 „ta sama siła próbuje szczuć na siebie Słowian
  i na tym korzysta”
  Nie ma wątpliwości

 36. Fran SA said

  To jest takie pierd…
  Nie wiadomo, kto to zrobil, ale wiadomo, ze Putin.

  Ja mysle, ze Lech Kaczynski tyle razy skompromitowal, i siebie i Polske, ze jego wyglupy byly chyba na reke Putinowi . (Wiadomo, ze Rosjanie nie istnieja – istnieje tylko Putin).

  Mysle, ze duzo wieksze powody mial IMF, Miedzynarodowy Fundusz Walutowy za to, ze Slawomir Skrzypek dwa razy wyrzucil Kahn Strausa ( wtedy, szefa MFW) na zbity… no i te szczepionki na te parszywa grype, ktorych Polska nie zakupila….

  Putin mogl nie lubic Kaczynskiego. ALe dlaczego mialby niszczyc ROSYJSKI samolot, razem z pasazerami? Mogl ich przynajmniej WSZYSTKICH wsadzic na np. indyjskie linie lotnicze, albo jeszcze lepiej na Qatar Airlines – byloby na Arabow i niepotrzebny bylby ani Miller, ani jego raport.

  Nawet najglupsze podejrzenia powinny sie jakos kupy trzymac.

  Z calego artykuly najbardziej wpadlo mi w oko, ze ‚Lech Kaczynski bardzo mocno wszedl w droge Putinowi’.
  Ale ten sam Putin nie zbombardowal Tbilisi i nie zamordowal zboja Szakaszwili, ktory bardzo Putinowi wszedl w droge: wymordowal prawie 2 tysiace rosyjskich obywateli.

  Widac zemsta Putina chodzi roznymi drogami.
  Jacek Susin yez.

 37. AlexSailor said

  @Marucha

  „choćbyśmy zanurzyli wyznawców teorii sprawstwa Putina w bagnie szyderstwa, choćbyśmy ich zatopili w odmętach pośmiewiska, zasypali po czubki w nosie drwinami, zrobili z nich monumentalne urągowisko… oni się nie poddadzą.”

  Szyderstwo, pośmiewisko, drwina, urągowisko – to są argumenty – jestem pod wrażeniem.

  „Są pozbawieni poczucia wstydu i nie wiedzą co to kompromitacja.”
  No właśnie.
  Nie liczą się fakty, to co zdarzyło się przed, po i poszlaki.
  Nie liczy się nic.
  No bo co mamy – to co powiedzą Rosjanie i jeszcze zostanie przetworzone przez „polskich śledczych” a później podane przez media.
  Tylko na tym można bazować, bo niczego innego nie ma.
  Wszelkie materialne dowody zostały przywiezione prywatnie, przeszmuglowane więc.
  A o rzetelności śledztwa świadczy choćby pomylenie ciał.

  Tak, Panie Marucha.
  Brak poczucia wstydu i kompromitacja maskowane szyderstwem, drwiną i urągowiskiem.

  Niczym nie uzasadniona miłość do Rosji i Putina przesłania wszystko, a czyni dla sprawy polsko-rosyjskich stosunków więcej szkody niż pożytku.
  Zaś uzasadniona nienawiść do Kaczyńskiego odbiera zdolność logicznego myślenia.

  No i oczywiście brak motywu, bo polski ( czy raczej polskojęzyczny) prezydent znaczył tyle co much latająca nad gnojowiskiem, nieprawdaż?

  Samo umorzenie opłat za tranzyt i opłata za linię kredytową, którą pośpiesznie po likwidacji Skrzypka wniósł Belka, to jakie 2,5 miliarda złotych.

 38. Marucha said

  Re 36:
  Nawet najglupsze podejrzenia powinny sie jakos kupy trzymac.

  Ta oczywista prawda nie dotyczy sekty smoleńskiej.
  A przypomnienie, jakie powody mógł mieć Putin wobec Kaczyńskiego i wobec Sakaszwilego – doskonałe. Strzał w 10.

  Re 37:
  Panie Alexsailor,
  Argumenty już były, wielokrotnie. Odbiły się od waszych tzw. głów, jak piłeczka pingpongowa od betonu.
  Z wami już się nie da dyskutować o Smoleńsku. Was można już tylko wyśmiewać, a gdy robicie się zbyt nachalni, opędzać się kijem.
  Wy nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo jesteście durni.

 39. Zerohero said

  Pan AlexSailor wyobraził sobie, że towarzystwo sPISkologów będzie zasypywać dyskurs potokiem idiotyzmów, a Normalni zmarnują czas by każdy taki pierd z szacunkiem analizować. Na szacunek trzeba zasłużyć!

  Poza tym osoba głupia albo złej woli w dyskusję wkłada nieporównywalnie mniej wysiłku niż osoba uczciwa. Przywilejem osoby uczciwej jest w takim przypadku zachować pewien dystans.

 40. AlexSailor said

  Ad.38 @Marucha

  Pan zamieścił ten artykuł o Smoleńsku czy ja???

  „Z wami już się nie da dyskutować o Smoleńsku. Was … ”

  Wami, was, to znaczy z kim?
  Ja nie nie wszczynam dyskusji na ten temat, bo niczego nie wnosi, a na dzień obecny dostępne fakty są znane.
  Reszta to kwesta wiary i prawdopodobieństwa. To jest matematyki.

  Podobnie Pan kpi z tych co mają wątpliwości co do 9/11, broni masowego rażenia w Iraku lub Iranie?
  Zatem co Panem powoduje.

  Obecnie dyskusja o Smoleńsku nie ma sensu, bo będzie to przekonywanie przekonanych.
  Gdyby nawet znalazł się świadek tych wydarzeń, film, czy cokolwiek, to i tak zwolennicy jednej koncepcji uznają go za niewiarygodnego.
  W końcu Amerykanie wylądowali na Księżycu.

  Po co Pan zatem obraca poważną sprawę w kpinę i dlaczego tak bardzo broni Pan JE prezydenta Putina.
  Zapewniam, że poradzi sobie i bez Pana, ma do tego ludzi i pewnie wie co robi, co zrobił, czy też nie zrobił.

  Zaś w Polsce „Smoleńsk” żyje swoim życie, jest już religia smoleńska, jest już wbity mem wymiotny na każdą wieść związaną z rozbiciem samolotu, jest to już przez lata główny punkt kampanii wyborczej i walki politycznej.
  I komuś zależy, żeby tak zostało, tak, jak do dziś nie wiemy większości o Katyniu czy Gibraltarze.
  Nie wiemy o prymasie Hlondzie, nie wiemy o Zagórskim, Rozwadowskim i Piłsudskim.

  A dlatego, że nie wiemy jak wyżej, to mamy jak każdy widzi.

 41. AlexSailor said

  Ad39 @Zerohero

  „będzie zasypywać dyskurs potokiem idiotyzmów, a Normalni zmarnują czas by każdy taki pierd z szacunkiem analizować”

  Przed moim wpisem, zresztą tylko pośrednio dotyczącym „Smoleńska”, wypowiedział się pan 3 RAZY.
  Oto próbka pańskich wypowiedzi:

  „To była mucha latająca nad gnojówką należacą do sąsiada niechętnemu Putinowi. Zabicie takiej muchy nic nie daje, ponieważ sąsiad ma tam dużo much.”

  „Jakieś psie grosze z tytułu umowy z Gazpromem których bronił Kaczyńśki. Popiskiwania Kaczyńśkiego, że powoła komisję śledczą, to żadna przeszkoda. Z resztą anulowanie długu czy wyższa cena za gaz – na jedno wychodzi. A poza tym Kaczyńśki szastał pieniędzmi podatnika na lewo i prawo (wojna w Iraku, wtopa w Możejkach). Dopiero tutaj stał się taki oszczędny. No, no…”

  1,2 miliarda to psie grosze, a mamy anulowanie długu i NAJWYŻSZA cena na gaz.
  Baw się pan dalej.

 42. Marucha said

  Re 40:
  Po co Pan zatem obraca poważną sprawę w kpinę i dlaczego tak bardzo broni Pan JE prezydenta Putina.
  Zapewniam, że poradzi sobie i bez Pana, ma do tego ludzi i pewnie wie co robi, co zrobił, czy też nie zrobił.

  Uważa Pan, że ja „bronię Putina”?
  Ja, Panie AlexSailor usiłuję, bezskutecznie, bronić zdrowego rozsądku i polskich żywotnych interesów

  Re 41:
  To tylko takie wypowiedzi Pan zauważył u Zerohero?
  A i tak są mądrzejsze od czekogolwiek, co zdolni są wyprodukować niektórzy goście gajówki.

 43. Żydo-USA to śmieszna fełdalna kraina ZBANKRUTOWANA przez wampirów żydopskich ! said

  Re. 40

  Ty żydoski zafałszowany głupku też NIE wypisuj BREDNI typu:

  „W końcu Amerykanie wylądowali na Księżycu” …. SIĆ !!!

  ZAPAMIĘTAJ to sobie, amerykanie NIGDY, PRZENIGDY nie byli na Księżycu !

  Do dzisiaj żaden człowiek NIE był na Księżycu, a te wszystkie ZAFŁSZOWANE spreparowane zdięcia czy SFARYKOWANE filmy w studiach żydoskiego zakłamanego Holliwoodu to jedno wielkie OSZUSTWO i FIKCAJA !!!!!!!

 44. yeti said

  @43 Skąd Pan wie, że ten film jest rzetelny? Przecież pochodzi ze stacji FOX (na ekranie jest widoczne logo), a to najbardziej syjonistyczna stacja w USA (zawsze najzacieklej wzywa do angażowania USA w wojnach na Bliskim Wschodzie).

 45. Obejżyjcie co bardzo wielu ruskich mówi o żydo-komuniście ZŁODZEJU Bierezowskim, którzy jego znali said

  Borys Bieriezowski to NIE żaden „biznesmen” tylko zwykły żydoski ZŁODZEJ identyczny jak żyd Michaiłem Chodorkowski z rosyjskim obywatelstwem -ostatni SZEF komunistycznego KOMSOMOŁ-u w ZSRR.

  Oni obydwaj w sposób kryminalny NAKRADLI się w trakcie tzw. „transformacji ustrojowej w Rosji” po roku 1992-m PRZYWŁASZCZAJĄC sobie BEZPRAWNIE majątek państwowy po byłym ZSRR. Nie jestem zwolennikiem bandytyzmu politycznego Kremla, ale niestety wielu żydo-komunistów wyższego szczebla ludobujczej Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego po zmianie „wiatrów politycznych” natychmiast PRZEISTOCZYŁO się w tzw. „żydoskich wojowników” o „demokracje żydo-mafijną” w Rosji.

  IDENTYCZNIE też żydzi z polskim obywatelstwem z tzw. „Komitetu Obrony Robotników(KOR)” jak Kuroń, Michnik, Mazowiecki w IDENTCZNY sposób się NAKRADLI przywłaszczając sobie były państwowy majątek wypracowany przez całe polskie społeczeństwo PRL-u IDENTYCZNIE jak ZŁODZEJE żydoscy Bierezowski czy Chodorowski.

  Podejżewam że właściciele tej zakichanej witryny „wPolityce” OCENZURUJĄ tą moją wypowiedz i ją usuną, bo witryna wPolityce wspiera wszelkie ROZBOJE żydów, bo mówienie o autentycznych faktach ŻYDOSKIEGO rozboju obojętnie gdzie jest NIE dozwolone na networkach opanowanych przez żydoskich PROPAGANDZISTÓW !

 46. Fran SA said

  Ja sie troche dziwie, ze niektorzy Polacy maja odwage w ogole wspominac te ‚umowe gazowa’ z Rosja.
  Przeciez to kolejna kompromitacja na skale miedzyplanetarna!!!

  To my, Polscy, bez zmruzenia oka pozwolilismy caly kraj sprzedac ‚na zydach’,
  latamy do Izraela calowac jakies starorzymskie kamienie, puszczamy z torbami caly kraj, wyrzucamy dzieci na ulice, zabieramy calemu spoleczenstwu i bulke i maslo, mordujemy polski przemysl i skazujemy polskiego rolnika na banicje z wlasnej ziemi, puscilismy z dymem caly majatek narodowy, pozwolilismy na bardzo kosztowne wiezienia obcego mocarstwa na polskiej ziemi, torturujemy niewinnych, placimy straaaaszne pieniadze na cudze wojenki; sramy na rodziny i mamy w dupie wspolobywateli- nie potrafimy sie szanowac ani po swiecku ani po koscielnemu…… -a probowalismy wycwanic Rosje na ich wlasnym gazie!!!!
  Bo nam sie wtedy marzyla milosc do Ukrainy!!!!!!
  Na zlosc chyba Putinowi radosnie bralismy udzial w Pomaranczowej Rewolucji – a zidiociale do kwadratu matki- Polki wiazaly pomaranczowe kokardy na wozeczkach dzieciecych!!! Przeciez to wstyd europejski – jakby powiedzial dobry wojak Szwejk.

  A teraz pyskujemy i na Ukraine i na Putina, i czekamy na okazje, kiedy znowu nas zaprosza do lizania kamieni na Palestynskiej ziemi.
  Zgroza! Danse macabre polskiej polityki wewnetrzno-zewnetrznej.

  Przeciez mysmy chcieli Rosjan przechytrzyc w tej transakcji gazowej!
  Putin nie musial mordowac Polakow. Wystarczy, ze im zakrecil kurek gazowy.
  I slusznie!
  Kazdy by to zrobil.
  A teraz lejemy lzy krokodyle i wyplakujemy komunaly, bo kolejny raz nasralismy sobie do wlasnych gaci..

 47. Fran SA said

  Ad. 46
  To taki skromny dodatek do powyzszego wpisu:

  Ile nas kosztuje wojn w Afganistanie: DUUUUZO!

  http://www.bibula.com/?p=29729

  I to sa dane za ubiegle lata.

 48. Jan Bawół said

  Re 46:
  Pan Fran SA argumentuje? Próbuje grać w szachy z gołębiami?
  Przypominam: przewrócą figury, nasrają na szachownicę i ogłoszą swoje zwycięstwo.
  Cała wyprzedaż Polski jest nieważna. Ważna jest tylko transakcja gazowa.

 49. Zerohero said

  Re 41, ALex Sailor

  Wypominanie fragmentu:

  “To była mucha latająca nad gnojówką należacą do sąsiada niechętnemu Putinowi. Zabicie takiej muchy nic nie daje, ponieważ sąsiad ma tam dużo much.”

  Jako niekonstruktywnego bełkotu świadczy tylko o tym, że Pan umie czytać, ale nie rozumie czytanego tekstu.

  Powyższy fragment należy rozumieć tak, że III RP (gnojówka) jest pełna polityków na usługach „zachodnich” bansterów (much). Zabicie jednej muchy nie zmienia sytuacji.

  Proszę się zastanowić jaki sens miałoby eliminowanie przez CIA pierwszych sekretarzy w PRL lat 60. Jeśli jakiegos wielkim nakładem środków udałoby się jednego wyeliminować, to Moskwwa ma w kolejce całe stado następców i generalnie kontroluje kraj.

  Pan po prostu kompletnie nie rozumie sytuacji geopolitycznej. Cała praktycznie sekta smoleńska neguje obecną pozycję Polski. Niektórzy, jak znany z proizraelskich wypowiedzi Szeremietiew, wmawiali nawet, że obecny układ geopolityczny jest dla Polski WJĄTKOWO KORZYSTNY. Wg. sekty smoleńskiej Polska jest wolna, jest zaangażowana w dobrowolne sojusze i układy stowarzyszeniowe, a jedyne co jej zagraża to lobby roysjkie, które reprezentuje PO, jakieś mityczne WSI i ogólnie pojęcyte komuchy. To, że PO tak samo jak PiS jest partią okupnatów z „zachodu” wam sie w głowach nie mieści. Wy to negujecie, choć non stop potykacie się o dowody.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: