Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  OutsiderR o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o AfD dostała wiatru w żagl…
  Peryskop o Iwan Iljin jako wyznacznik now…
  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Zmowa milczenia wokół medycznych konsekwencji homoseksualizmu

Posted by Marucha w dniu 2013-03-27 (Środa)

Władze naciskając na legalizację „małżeństw” homoseksualnych zupełnie pomijają fakt medycznych konsekwencji takich zachowań.

HomoseksualistaDr Fitzgibbons tłumaczy, że z medycznego punktu widzenia homoseksualizm nie jest normalny i do 1973 r. był traktowany jako poważne zaburzenie psychiczne. Jednak pod wpływem presji politycznej to zaburzenie zostało usunięte z katalogu chorób psychicznych.

Nie zmienia to jednak faktu, że zachowania tego typu – wyróżniające się skłonnością do utrzymywania kontaktów seksualnych z licznymi partnerami, promiskuityzmem, niezdolnością do zbudowania trwałej relacji z inną osobą, licznymi zaburzeniami psychicznymi i medycznymi chorobami – wciąż pozostają anormalne.

Medyk zwrócił uwagę w szczególności na poważne zagrożenie dla zdrowia, w tym dla życia. Zauważył, że chociaż niezdrowe zachowania seksualne występują zarówno wśród heteroseksualistów jak i homoseksualistów, to jednak medyczne i społeczne dowody naukowe jednoznacznie wskazują, iż homoseksualne zachowania są szczególnie szkodliwe.

Mężczyźni uprawiający seks z innymi mężczyznami są zdecydowanie bardziej narażeni na liczne choroby niż mężczyźni mający liczne kontakty seksualne z kobietami.

Fitzgibbons, powołując się na dwa obszerne badania, które ukazały się w październikowym numerze w „Archives of General Psychiatry” z 1999 r. wskazał na istnienie silnego związku między seksem homoseksualnym a samobójstwami, jak również na związek homoseksualizmu z problemami emocjonalnymi i psychicznymi.

Jedno z badań przeprowadzonych przez dr Davida M. Fergussona i jego zespół wykazało, iż „pederaści, lesbijki i biseksualni młodzi ludzie są narażeni na zwiększone ryzyko zaburzeń psychicznych i myśli samobójczych”.

Młodzież homoseksualna cierpi cztery razy częściej na depresję niż ich heteroseksualni koledzy, prawie trzy razy częściej cierpi z powodu zaburzeń lękowych uogólnionych, prawie cztery razy częściej doznaje zaburzeń zachowań, pięć razy częściej jest uzależniona od nikotyny, a ponad sześć razy częściej próbuje popełnić samobójstwo.

Amerykański lekarz zauważył, że obszerne badania przeprowadzone w Holandii podważyły tezę, jakoby „homofobia” była główną przyczyną wzrostu zaburzeń psychicznych wśród pederastów i lesbijek. Holendrzy w porównaniu z innymi narodami w znacznie większym stopniu akceptują relacje homoseksualne, a mimo to w Holandii wciąż obserwuje się bardzo wysoki wskaźnik zaburzeń psychicznych powodowanych przez zachowania homoseksualne (depresja dwubiegunowa, agorafobia, nerwica natręctw, panika, alkoholizm, fobia społeczna itp.). Oznacza to, że występowania chorób psychicznych u pederastów nie można tłumaczyć społecznym odrzuceniem i „homofobią”.

Badania opublikowane w „American Journal of Public Health” w 2003 r. wykazały, że 39 proc. pederastów doświadczyło przemocy ze strony innych mężczyzn. [Za mało! Za mało! – admin]

Fitzgibbons wskazał także na długą listę chorób medycznych typowych dla homoseksualistów: rak odbytu, Chlamydia trachomatis, Cryptosporidium,Giardia lamblia, wirus opryszczki, HIV,wirus brodawczaka ludzkiego – HPV lub brodawki narządów płciowych – Isosporabelli, microsporidia, rzeżączka, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, syfilis itp.

Lekarz podkreślił, że przekazanie niektórych z tych chorób rzadko ma miejsce wyłącznie wśród populacji heteroseksualnej. Choroby te są najczęściej i prawie wyłącznie przekazywane w środowisku homoseksualnym, zwłaszcza wśród mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami. Zagrażają one życiu, albo powodują przykre dolegliwości.

Dr Fitzgibbons podkreślił, że lekarze mają obowiązek informowania swoich pacjentów o negatywnych konsekwencjach homoseksualnego stylu życia, aby zniechęcić daną osobę do niebezpiecznych praktyk.

– Skłonności homoseksualne są przyczyną pojawienia się poważnych zaburzeń emocjonalnych, którym jednak można zapobiegać – stwierdził dr. Fitzgibbons. Dodał: – utrzymywanie się zaburzenia identyfikacji tożsamości seksualnej u dzieci prowadzi np. do homoseksualizmu w wieku dorosłym.

Lekarz ubolewa, że obecnie medyczne i psychiatryczne problemy związane z homoseksualizmem są całkowicie ignorowane przez ważne stowarzyszenia lekarzy i psychiatrów – nie dlatego, że one nie istnieją – ale ze względu na „poprawność polityczną”.
Fitzgibbons stwierdził:
– Szkolne programy nie podają tych informacji, więc dzieci są zachęcane i nauczane o tym, że homoseksualny styl życia jest zdrową alternatywą dla małżeństwa. Dzieci nie są informowane o zagrożeniach związanych z tym stylem życia. Uważam, że szkoły i psychologowie szkolni powinni być prawnie odpowiedzialni za wspieranie homoseksualnego stylu życia, przy jednoczesnym ignorowaniu istotnych informacji koniecznych do podjęcia świadomej decyzji dotyczącej tego stylu życia.

Lekarz zauważył także, że podejmowane są agresywne działania, mające zniechęcić osoby o skłonnościach homoseksualnych do szukania pomocy terapeutycznej. Tymczasem, jak potwierdził artykuł z „Archives of Sexual Behavior”, z października 2003 r. 64 proc. byłych pederastów i 43 proc. byłych lesbijek, którzy od pięciu lat nie mieli kontaktów homoseksualnych, uznało się za heteroseksualistów.

Fitzgibbons, chociaż zauważył, że nie wszystkich pacjentów udaje się wyleczyć, to jednak zdecydowanie lepsze wyniki można osiągnąć, jeśli do leczenia klinicznego i terapeutycznego dołączy się element duchowy.

Lekarz podkreślił także, że małżeństwo między mężczyzną i kobietą jest oparte na zaangażowaniu i jest wyrazem moralności chrześcijańskiej. Związki osób tej samej płci są oparte na „neo-pogańskiej, kinseyowskiej niemoralności, która zakłada totalną rozwiązłość”.

Według badań pederaści w związkach jednopłciowych średnio wytrzymują dwa lata, regularnie dopuszczając się kontaktów seksualnych z innymi osobami spoza związku. Co ciekawe, jedno z badań przeprowadzonych w środowisku homoseksualnym w Amsterdamie wykazało, że aż 86 proc. nowych infekcji przenoszonych w wyniku kontaktu seksualnego wystąpiło u mężczyzn, którzy twierdzili, że pozostawali w „stałych” związkach homoseksualnych.

Fitzgibbons uważa, że zrównanie związków homoseksualnych z małżeństwem i przyznanie takim parom prawa do adopcji dzieci jest niezwykle szkodliwe. Podkreślił, że celowe pozbawienie dziecka ojca lub matki prowadzi do wielu zaburzeń emocjonalnych. Dziecko może cierpieć na brak poczucia bezpieczeństwa, jest nieufne, konfliktowe i niezwykle lękliwe.

Medyk podkreśla, że rodziców powinno się informować o poważnych zaburzeniach medycznych homoseksualnego stylu życia, do którego zachęca się ich dzieci w szkołach i w mediach.

Źródło: Zenit.org, AS.
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 17 do “Zmowa milczenia wokół medycznych konsekwencji homoseksualizmu”

 1. Celem działań pederastów jest uzyskanie całkowitej akceptacji homoseksualizmu w każdej sferze życia: w religii, edukacji, wojsku, biznesie, mieszkalnictwie, małżeństwie i adopcji.

  W celu uzyskania akceptacji aktywiści homoseksualni opracowali strategię zmiany opinii społecznej odnośnie do homoseksualizmu.

  Nauka (decyzja Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego z 1973r. O usunięciu homoseksualizmu z listy zaburzeń psychicznych

  Polityka/prawo (specjalne akty prawne)

  Rozrywka/media (promocja/wsparcie dla homoseksualizmu)

  Edukacja (uznanie zachowań homoseksualnych za normalne)

  Religia (uznanie zachowań homoseksualnych za normalne / małżeństwa jednopłciowe / wyświęcanie osób podejmujących aktywność homoseksualną)

  Aby opinia społeczna zaczęła ulegać zmianie, konieczna była zmiana powszechnego nastawienia w stosunku do tej orientacji. Aby zmienić powszechne nastawienie, potrzebowali wsparcia dzisiejszych proroków, naukowców. We współczesnym społeczeństwie, jeżeli psycholog lub lekarz przedstawi badania naukowe albo wyda oświadczenie, ogół społeczeństwa wierzy, że jest to `fakt” lub `prawda”. Tak więc członkowie Ruchu Praw Gejów najpierw podjęli działania w kierunku ogłoszenia przez psychiatrów i psychologów, że homoseksualizm jest rzeczą normalną. Po drugie zajęli się zmianami legislacyjnymi i wydaniem specjalnych aktów prawnych. Następnie wmanipulowali nas w akceptację homoseksualizmu i zachowań homoseksualnych za pośrednictwem mediów, przemysłu rozrywkowego, programów szkolnych i instytucji religijnych. W końcu ostatecznie zostałaby na nowo zdefiniowana i zniszczona rodzina.

  Pozdrawiam

 2. Jan said

  Ad.1. Słusznie zauważa Pan cele działań pederastów i im podobnych.
  Pozwolę sobie uznać je za cele pośrednie. Właściwy cel to zniszczenie rodzin i wyhodowanie nowego człowieka ze zdeformowaną osobowością i psychiką, nadającego się; na niewolnika,do używania i na części zamienne. W sumie na urągowisko wobec dzieła Bożego stworzonego na własny obraz i podobieństwo.

 3. Zbyszko said

  To prawda, to taki sam facet jak ty, tylko chory na umyśle.

 4. Zbyszko said

  Jan@2 niestety, nie jest to śmieszne, bo taka jest właśnie prawda. Polecam takze artykuł na ten temat:
  http://mojsiewicz.nowyekran.pl/post/89728,ideolog-palikota-o-wprowadzeniu-pozwolen-na-dzieci

 5. Kar said

  ..”Tak więc członkowie Ruchu Praw Gejów najpierw podjęli działania”….

  nie nawidze i nie rozumiem spolszczonego nazewnictwa -„Gejów”!? ..co to jest.. co oznacza slowo Gej.. ? Brak odwagi, zeby kontynuowac otwarcie i walic prosto z mostu jak: Ruchu Praw Pederastow..? Albo jezeli juz chcemy byc konsekwentnym do konca to uzyjmy poprawnie z ang. np. FAGS/QUEERS – Ruchu Praw Fags/QUEERS. To jest stosowne do ruchu jaki odszczepiency-zboki reprezentuja

 6. Ad. 2

  Można po prostu ująć: marksizm kulturowy… Zniszczenie rodziny, a później samego człowieka.

  Ad. 5

  Nie popadajmy w przesadę. Chciałbym pisać miast Sejm III Rzeczpospolitej np. Organizacja Kryminalistów, Pedofilów, Oświeconych Ateistów i Agentów Mossadu, ale w tego typy dyskusjach lepiej jest zachowywać prawidłowe nazewnictwo pomimo obrzydzenia, które mam w podobnym stopniu pisząc III RP, czy „geje” miast pederaści, dewianci, albo zboczeńcy.

  Pozdrawiam

 7. Boydar said

  „…tylko chory na umyśle…” (3 – Zbyszko)
  na szczęście (hi!) nie tylko, oj nie tylko !!!

 8. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 9. krzysztof1942 said

  Uważam, że… Niema homoseksualistów !!! Jest krypto hetero… (patrz zdjęcie tytułowe, przedstawia kobietę) Mężczyźni „homo” boją się kobiet !!!

  Mnie się podoba Pani K.Szczuka jako kobieta. Nie boję się jej, pomimo jej agresywnych wystąpień.

 10. Boydar said

  No, mnie też się podoba, w armatę się zmieści bez problemu. Nie to co Pan Kalisz.

 11. zagrypiona said

  @1 Celem pederastow?

  Raczej celem tych starszych i glupszych. Pederasci to pionki slane przez nich by siac miedzy normalnymi zgorszenie (obok wszelkich innych lewusow i zboczencow). W metnej wodzie lepiej sie lowi ryby podobno, wiec maca. Te tematy sa walkowane w Gajowce na okraglo, a nadal wydawalo by sie ludzie obeznani w temacie widza tylko BATA a nie REKE ktora nim wywija. I o to wlasnie chodzi by sie ludzie zarli miedzy soba, a malo zwazali na tych co pociagaja za sznurki. Im jest to bardzo na reke, wiec zawsze trzeba podkreslac, ze wiemy kto za tym stoi, a nie miotac gromy tylko i wylacznie na pederastow.

 12. Boydar said

  „…miotac gromy tylko i wylacznie na pederastow…”
  No przecież Pan Ryszard podobno pederastą nie jest.

 13. Ad. 11

  Ciężko zawsze pisać w ten sposób:
  Cel PO… a nie, cel Tuska… a nie, cel Brukseli/Waszyngtonu/Tel-Awiwy… a nie, cel banksterstwa… Czasami skróty myślowe ułatwiają dyskusje jak i w tym przypadku.

  Pozdrawiam

 14. Kronikarz said

  To polecenie a nie zmowa.

 15. Boydar said

  „…To polecenie a nie zmowa…”
  of course

 16. Janek said

  Mamy tutaj do czynienia ze swoistym otwieraniem puszki Pandory. Otumanione spoleczenstwo akceptuje na razie malzenstwa gejowskie, ale na tym sie nie skonczy. Przeciez w kolejce czekaja nastepne “przesladowane mniejszosci” jak pedofile, sodomici, kazirodcy, kanibale, itp. Nawet tak liberalny narod jak Francuzi ostatnio obudzili sie i protestuja przeciwko adoptowaniu dzieci przez gejow. Chyba zaczynaja sobie zdawac sprawe z tego jaki los szykuja swoim dzieciom i wnukom. Ale promotorzy tych chorych idei nie spia.

  W Baltimore odbyla sie niedawno konferencja z udzialem naukowcow z czolowych amerykanskich uniwesytetow nad potrzeba legalizacji pedofilii.
  http://konserwatyzm.pl/artykul/1422/usa-konferencja-zwolennikow-legalizacji-pedofilii

  Na Uniwersytecie stanu Missouri wprowadzono kurs “Kazirodztwo w teorii i literaturze”
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=8031

  Kilka lat temu na deskach scenicznych w USA i Wielkiej Brytanii grano sztuke o milosci zonatego mezczyzny i kozy.
  Jeden z widzów napisal: „To może przyprawić o zawrót głowy, kiedy pomyśleć że wielu z nas zaczyna kojarzyć wolność z akceptacją i uznawaniem za normalne wszystkiego co dotychczas budziło w nas odrazę z moralnego punktu widzenia.”
  W rzeczywistości zaczynamy tworzyć świat, w którym większość stanie się niewolnikami dziwacznych i nienaturalnych czy wręcz ciemnych i wstrętnych żądz, jakie tylko ludzka wyobraźnia będzie w stanie wytworzyć.
  http://www.bibula.com/?p=28329

  Nawet jezeli ktos nie wierzy w Boga, to musi chyba zastanowic sie nad obecna sytuacja swiata,
  w ktorym szatan tanczy juz chyba swoj finalny taniec zwyciestwa.
  Chyba nie trzeba nikogo przekonywac, ze promotorami tych chorych idei sa na ogol Zydzi, wlaczajac uniwersyteckie „autorytety”

 17. Fred said

  Milosc kochajacych inaczej moze przybierac tak “fascynujace” formy jak to ostatnio zdarzylo sie w liberalnej Kanadzie, gdzie gej – gwiazda filmow pornograficznych – porabal na polcie swojego kochanka i nakrecil film jak spozywa jego kawalki na kolacje. Madame Olejnik i kamraci Palikota powinni ten film obejrzec.
  http://www.dailymail.co.uk/ne..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: