Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Irmina Blad o Wolne tematy (09 – …
  francobollo o Judejczykowie falą na nas…
  Olo o Oblicza totalniactwa
  revers o Rosja wysłała potężny sygnał d…
  Piotr B. o Zniewoleni przemocą
  semperparatus o Tajna geoinżynieria – projekt…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  revers o Brak pomysłów na Ukrainę
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Adrian o Wolne tematy (09 – …
  kolejarz o Oblicza totalniactwa
  I*** o Oblicza totalniactwa
  jasiek z toronto o Rosja wysłała potężny sygnał d…
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
  Maverick o Oblicza totalniactwa
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ostrzegawcze kontrole Putina

Posted by Marucha w dniu 2013-03-28 (Czwartek)

Trwa mająca znamiona represji seria kontroli organizacji pozarządowych w Rosji. Po nalotach prokuratury, inspekcji skarbowej i ministerstwa sprawiedliwości na moskiewskie biura Memoriału i Amnesty International doszło do podobnych akcji m.in. w siedzibach Human Rights Watch i Transparency International.

[Te żydowskie organizacje Putin powinien w ogóle wypieprzyć z Rosji. – admin]

Memoriał posiada w Sankt Petersburgu trzy biura zajmujące się odpowiednio ochroną praw człowieka, badaniami historycznymi i kwestiami społecznymi. Organizacja obchodzi właśnie 25. rocznicę powstania. Obchody przerwało pojawienie się całego oddziału różnych inspektorów, którym towarzyszyli umundurowani funkcjonariusze policji i ministerstwa sytuacji nadzwyczajnych. To ostatnie zajmuje się normalnie ratownictwem, klęskami żywiołowymi, katastrofami itp.

Sytuacja powtórzyła się we wszystkich biurach petersburskiego Memoriału. Za każdym razem kierownikowi wręczono listę około 20 rodzajów dokumentów i dano dwa dni na ich przygotowanie, po czym przeprowadzono oględziny pomieszczeń. W jednym przypadku na liście znalazło się żądanie kart szczepień, świadectw deratyzacji pomieszczeń i dokumentacji wywozu nieczystości. Pracownicy nie pamiętają, żeby kiedykolwiek władze interesowały się tego rodzaju aspektami działalności organizacji.

Wczoraj Rachel Denber [piękne rosyjskie nazwisko, a zwłaszcza imię – admin] z monitorującej naruszenia praw człowieka Human Rights Watch poinformowała, że przedstawiciele Prokuratury Generalnej i inspekcji podatkowej przyszli, by przeprowadzić „niezapowiedziany audyt” i także zażądali dokumentów. Podobnie przeszukano siedzibę antykorupcyjnej Transparency International, o czym mówi jej dyrektor Jelena Panfiłowa.

Członek Rady ds. rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i praw człowieka przy prezydencie Rosji Pawieł Czikow powiedział niedawno, że dotychczas przeszukano siedziby 2 tys. organizacji pozarządowych. Kontrole zaczęły się po lutowym przemówieniu prezydenta Władimira Putina na naradzie kierownictwa Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Prezydent wezwał FSB do skupienia uwagi na „grupach finansowanych z zagranicy”.

Po powrocie na Kreml w maju 2012 roku Putin podpisał ustawy zaostrzające kontrolę nad organizacjami pozarządowymi. W przypadku prowadzenia działalności uznanej przez władze za polityczną, organizacja musi się zarejestrować jako „zagraniczny agent”.

Zaniepokojenie tą sytuacją wyraziła m.in. Unia Europejska. Catherine Ashton, szefowa unijnej dyplomacji, przypomniała w oświadczeniu, że takie organizacje odgrywają ważną rolę w dzisiejszych społeczeństwach na całym świecie, w tym w Unii Europejskiej i Federacji Rosyjskiej. [Doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywają „pozarządowe organizacje” finansowane głównie przez rząd USRaela – zwłaszcza, gdy chodzi o wzniecanie zawieruch społecznych, wywoływanie kolorowych rewolucji, mordowanie legalnych przywódców innych państw, obalanie rządów itd. – admin]

W związku z przeszukiwaniami w siedzibach niemieckich fundacji Konrada Adenauera w Petersburgu i Friedricha Eberta w Moskwie zaprotestowało MSZ w Berlinie. Minister Guido Westerwelle przekazał ambasadorowi Rosji wyrazy „zaniepokojenia rządu federalnego”.

Piotr Falkowski
http://naszdziennik.pl

Nasz Dziennik nawet jednym słówkiem nie skomentował, czym są „organizacje pozarządowe”, a w szczególności te wymienione w artykule.
Admin.

Komentarzy 48 do “Ostrzegawcze kontrole Putina”

 1. Jan said

  Zacznę od pytania. Skąd NDZ tak interesują organizacje pozarządowe.
  JE Prezydent Federacji Rosyjskiej niewątpliwie zna „działalność” organizacji pozarządowych i ich skutki w przedrewolucyjnej Rosji.
  Niech cieszą się słuchacze RM i wierni czytelnicy NDz. upragnioną wolnością i demokracją w Polsce a zostawią Rosję w spokoju. Właściwszym kierunkiem działań i dążeń będzie troska o zachowanie chrześcijańskiego ładu w tej części świata, chciałoby się podpowiedzieć redaktorom. Widocznie marzy im się rozpad i wchłonięcie przez wszechogarniające imperium zła.

 2. Kazik said

  To oczywiste , że po przeprowadzeniu kontroli tych obcych agend , wniosek może być tylko jeden : delegalizacja i wypad z baru .

 3. Mlokos said

  Obowiązek rejestracji jako zagraniczny agent mają także organizacje uznane za polityczne w USA. Mam wrażenie, że to dokładnie taka sama formuła. Szkopuł w tym, że w USA wiele organizacji, w tym żydowskich właśnie, nie jest zarejestrowanych jako agenturalne, choć de facto nimi są. Jak choćby AIPAC, czy ADL.

 4. andrzej said

  Nasz Dziennik, niech „zejdzie” z Putina, a weźmie się za „zmieniających” nas w stado baranów,
  na komendę beczących w światowym kierdlu.

  Zauważam, że Naszemu Dziennikowi daleko do testamentu, jaki zostawił Jezus.

  Przecież widać, jak na dłoni to obrzydliwe skłócanie Polaków z Rosjanami, tak Rosjanami,
  bo przecież prezydent Putin cieszy się ogromnym poparciem wśród Rosjan i ND dobrze o tym wie.
  Jestem Polakiem – uważam, że ND + RM reprezentują (nie w całości) syjonistyczną politykę.

  Uważam, że Rosja jest bardziej chrześcijańskim krajem niż Polska z katolicyzmem w wydaniu ND + RM.

  Twierdzę też, że przed Rosją do odegrania znacząca rola w tym, by nas nie zapędzono do światowego kierdla przez wprowadzających i utrwalających „demokrację”.

 5. Marucha said

  Re 4:
  W każdym bądź razie chrześcijaństwo w Rosji jest bliższe Chrystusowi, niż chrześcijaństwo w Polsce. Bez względu na niewielkie różnice dogmatyczne.
  Co najważniejsze – Rosja jest jedynym znanym mi krajem o chrześcijańskich korzeniach, gdzie Państwo oficjalnie popiera Kościół.

  Co do Naszego Dziennika, to nie wiem tylko jednego: czy dramatyczna zmiana profilu tej gazety była z góry zaplanowana, czy też wynikła z nacisków zewnętrznych.

 6. Marucha said

  Add 5:
  I tak sobie pomyślałem o Orędziu Fatimskim…
  Być może Bóg miał jakiś cel w tym, że do tej pory nie odbyło się poświęcenie Rosji. No bo kto niby miałby ją poświęcić? Judeokościół Posoborowy? Masoneria przebrana za biskupów? Pan Papież Dzieńdoberek?

 7. Inkwizytor said

  Wczoraj w ruskiej telewizji mówili sporo o tych „pozarządowych” organizacjach 🙂 Putin rzeczywiście cieszy się sporym autentycznym szacunkiem zwykłych Ruskich, którzy do tej pory pamietaja rządy żydowskij kliki pijaka Jelcyna.

  Nasz Dziennik to opcja zydowska dla katoliczników i polskich lemingów. Ten szmatławiec powinno się tak samo traktowac jak Gówno Wyborcze o ile nie gorzej, ponieważ napuszcza Polaków na Rosjan z imieniem Jezusa i Maryji na sztandarach

  Kościół Prawosławny tez sie zmienia. Czytałem katechizm prawosławny gdzie kategorycznie odradzano śluby z katolikiem, obecnie takich stanowczych warunków się nie stawia. Wiem to z rozmów z prawosławnymi świaszczennikami i z doświadczenia gdy bralem „sparwkę” z moskiewskiej cerkwi dla katolickiego biskupa w Polsce

 8. Boydar said

  Na obecnym etapie rozwoju sytuacji, nie sposób ocenić komu służy Władimir, nie istotne, z własnej, czy też nie zupełnie do końca, woli. Prawdą jednak jest, że o ile z choroby organizm jest w stanie przeważnie oczyścić się sam, to warunkiem sine qua non, jest brak zalewu czynników egzogennych. Rosjanie prędzej czy później wyjdą z defensywy. Jest ich wystarczająco dużo, pomimo kilkunastu dziesięcioleci zabiegów najwyższej klasy światowej sławy chirurgów i niewyobrażalnych nakładów finansowych. Obyśmy tylko my, Polacy, stali się dla Nich partnerami w tej kampanii wyzwoleńczej. Nikt nas, wbrew naszej woli takimi nie uczyni. Nawet Pan Bóg. Bo to by było przecież bez sensu.

 9. Jan said

  Ad.6 Pan Gajowy.
  Akurat o tym pomyślałem przybierając się do kolejnego wpisu.
  Z tego co wiem sam Pan Jezus objawił siostrze Łucji (sporo przed rokiem 1960), że Rosja się mimo wszystko nawróci. Odmowa poświęcenia spowoduje, że nie dokona się to w sposób cudowny zgodnie z wolą Bożą a na skutek wielkich nieszczęść.
  Prawdopodobnie kiedy Rosja będzie zaatakowana, skazana na klęskę, uratuje ją cudownie NMP . Wtedy wdzięczność za okazaną obronę spowoduje nawrócenie.
  Pewnie jakiś sens miało doświadczenie 70 lat bolszewickiej okupacji.

 10. Zerohero said

  Nasz Dziennik plując na deratyzację w Rosji buduje mentalny grunt pod bezkarność „organizacji pozarządowych” w Polsce. Większość z nich to agentura innych państw jawnie przez te państwa finansowana, lobbyści energetyczni itp. Teraz jak ktoś będzie chciał je wykorzyć, to się jego zachowanie określi „putinizacją” – nota bene jest to hasło używane przez Kalksteina.

 11. Fran SA said

  Pozwole sobie skromnie przypomniec, ze Amnesty International i Human Rights Watch naleza do znanego nam gentelmena Sorosa.
  W Polsce sie to nazywa Fundacja Batorego.
  Tyle, ze nikt nawet nie smialby w Polsce zaproponowac pokazania ksiag rachunkowych ani Fundacji ani np. Funduszu Oswiecimskiego.

  Moze dlatego, ze bardzo sie boimy, co na to powie pani Ashton.

  Przyklad dzialalnosci Sorosa na terenie Rosji:

  http://www.ukcolumn.org/article/soros-behind-russian-protests

  A tzw. Open Society Foundation w calosci zalozona przez Sorosa nawet nie ukrywa swoich zamiarow.. Bardzo polecam ponizszy artykul. Pan Soros i jego Open Society Foundation ma szalenie ambitne plany wobec Rosji.
  Radosna dzialalnosc tej Fundacji sprawdzila sie w Albanii (Pyramid Scheme), Polsce, Serbii, Gruzji, Ukrainie, Egipcie, Bulgarii itp.

  Mnie sie najbardziej podoba ‚koncoweczka. Ostatni paragraf i ostatnie zdanie nie wymagaja komentarzy.

  http://www.opensocietyfoundations.org/about/programs/russia-project

  Nawet pan Soros przyznaje sie do zniszczenia polskiej gospodarki:

  http://www.topix.com/forum/world/poland/TIFKS0D1UKB61IF9R

 12. Jan said

  Ad.9 Pan Zerohero
  Nie odkrywam Ameryki. Kalkstein to naganiacz i wentyl.

 13. Joe said

  Moim skromnym zdaniem …moj idol Wolodia dziala po mistrzowsku….Pozwala dzialac az do odslony.Nagla wielopunktowa
  akcja wylapania wszystkich danych…a potem znow moze odpuscic i po udawac lojalnego pana.Mam przekonanie ze dziala bardziej skutecznie niz jego poprzednik car Mikolaj.

 14. Kazik said

  Pan
  prezydent Putin nie może zatrzymać się w pół drogi , bo skończy jak Mikołaj II i Jego Rodzina czy Gomółka Władysław …

 15. Jodo said

  Od dawna dziwi mnie niewyobrazalna tolerancja wobec tych agentur spisku przeciw Rosji.
  Winni pozamykac wszystkie V kolomny,a uczestnikow do ciupy na wiele lat.

 16. Boydar said

  „…prezydent Putin nie może zatrzymać się w pół drogi , bo skończy jak…”
  On to wie, pan doktor to wie, tylko kot może nie jest do końca zorientowany (hi!)

 17. Dictum said

  Julia Pitera – Od 1998 członek, w okresie 1999–2001 członek zarządu, zaś w latach 2001–2005 prezes zarządu Transparency International Polska, polskiego oddziału ogólnoświatowej organizacji ds. walki z korupcją. — Takie gnidy są w tych organizacjach.

  ad. dopisek Admina „finansowane głównie przez rząd USRaela” – Panie kochany, finansowane PRZEZ NAS wszystkich na całej ziemi, z pieniędzy rozgrabionych od nas wszystkich na całej ziemi.

  ad. 5
  Ja odnoszę wrażenie, że jakieś naciski i wymuszenia spowodowały rozmaite ustępstwa i taki kierunek, jaki jest w ND i RM. Ale posoborowa linia wraz z bawłochwalczością to chyba na własną rękę, chociaż….

 18. Fran SA said

  Porownujac Putina do carow:
  Co ma wspolnego Putin z caryca Katarzyna??
  Otoz bardzo podobny stosunek do Judeopolonii
  Tyle, ze Putin sie nie wyraza (wprost), natomiast caryca Katarzyna – nie bardzo popularna na kartach ‚polskiej’ historii – pyskowala na tzw. arystokracje polska, ktora mieszala sie z zydami i zazydzala polski narod.

 19. JO said

  Ad.18. A ktora teraz siedzie w Zwiazku Szlachty Polskiej lub Sejmu Wielkiego…

 20. Dictum said

  Tak, Panie JO, siedzi ta kreatura i zgarnia pieniądze za swój imbecylizm.

 21. Griszka said

  Wiosna idzie to i porządek trzeba zrobić 🙂

 22. Boydar said

  Panie Grisza, u nas takie plany to co roku są. I co ? zupełnie jak z tym Kociołkiem, a Porfirion i tak […] zbierze.

 23. Brat Dioskur said

  Gdyby te wszystkie instancje rozlokowane w Rosji zajmowaly sie „odpowiednio ochroną praw człowieka, badaniami historycznymi i kwestiami społecznymi” w…Polsce to na pewno zostawiono by je w spokoju!
  Ale na powaznie .Powsciagliwa dotad w wydawaniu opinii n.t Rosji kanclerzyca doslownie sie wsciekla!Oswiadczyla twardo ,ze represje te maja sie natychmiast skonczyc.Zreszta od czasu pekniecia cypryjskiego wrzodu iskrzy na linii Niemcy-Rosja.Ta druga nie owijajac w bawelne zagrozila,ze jezeli rosyjskie wklady w cypryjskich bankach zostana uznane za stracone ,to Rosja uwaza sie za uprawniona do zajecia niemieckich aktywow znajdujacych sie na jej terytorium. Gdybysmy mieli teraz jakis godny tej nazwy rzad, to pozostaje tylko pospekulowac ile pieczeni udalo by sie upiec na tym ogniu….

 24. Mordka Rosenzweig said

  re 1 & 4

  Ja pan Mordka bardzo sie zgadza szeby zostawic Rosja i pan Putin w spokoju. Rosja bardzo dobsze dziala i jest w koncu na wlasciwej drodze.

  Russia moves to criminalize Holocaust denial — RT Russian politics

  http://rt.com/politics/denial-holocaust-criminalize-moves-russia-853/

 25. Maverick said

  Jezeli sponsorowane poprzez zagranicznych oligarchow, gdy sa zaangazowane w zycie polityczne, wywieraja presje spoleczna, wspieraja swoich lewackich agentow kabaly, to takie organizacje powinny byc obciazane niezmiernie wysokim podatkiem, a dzialanosc niezgodna z deklarowana karane wysokimi karami. Tak powinni zrobic Rosjanie i Polacy aby u nas tez kabala nie kwitla.

 26. bv said

  Nasz żydo-Dziennik nie wspomniał po co USA i EU instaluje takie organizacje,bo Nasz żydo-Dziennik to przybudówka PIS-owskich pejsaczy z koszernym Sakiewiczem na czele.Udają oni prawice,a są żydo-międzynarodową lewicową, pro-unijną i skrajnie wazeliniarska jeśli chodzi o służenie pomocą w wojnach żydków amerykańskich.
  PIS-owskie żydki dziennikarskie świadomie kłamią w swoich żydo-gazetach pisząc,że w Polsce rządzi rosyjska partia i rosyjskie interesy pomimo,że ciągle przychodzą do Polski nowe dyrektywy z komisji lewaków Brukselskich nakazujące Polsce podnieść podatki itp sprawy
  Dziwie się,że jeszcze kogoś dziwi czym jest PIS i jego środowisko intelektualne i dziennikarskie.

 27. Joe said

  26…Odslonili swoje wstydliwe miejsca juz dawno.Pozostalo im tylko zaklamanie…ktore ma coraz mniejsza sile sprawcza.
  nawet w stosunku do lemingow.Polskie mlode glupie z wiekszych miast potrzebuja wiecej czasu….bo mlodziez w pozostalych czesciach eurokolchozu juz jest na wlasciwych pozycjach.

 28. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 29. Marucha said

  Parchata Angela musi być nieźle zaangażowana w te ‚organizacje pozarządowe” w Rosji, skoro z taką wściekłością zareagowała.
  Brawo Putin!

 30. Żydoski "Nasz Dziennik" to MUTACJA "Gazety Wyborczej" które KOŁUJĄ etnicznych Polaków oraz CENZURUJĄ jak żydo-bolszewia ! said

  W tym żydowskim brukowcu „Nasz Dziennik” nie możlowości komentowania ich ideologicznych fałszywek, ale niektóre te FABRYKACJE są są też równolegle zamieszczane na witrynie „Radia Maryja” gdzie jest możliwość komentowania, ale tam z kolei panuje TOTALNA CENZURA na podobieństwo żydo-szmatławca „Gazety Wyborczej”.

  Przeczytajcie OCENZUROWANĄ moją wypowiedz pod artykułem „Ostrzegawcze kontrole Putina” opublikownym w brukowcu Naszym Dzienniku – ŻYDOSKIEJ propagandówce, a potem publikowanej na witrynie PROPAGANDOWEJ internetowej „Radio Maryja” :

  Jestem coraz bardziej OBURZONA na redakcję „Naszego Dziennika” za skrajną TENDENCYJNOŚĆ oraz chamskie manipulowanie faktami oraz OCZERNIANIEM Rosji, które ma znamiona „SYNDROMU Pawłowa”, czyli atakowania dosłownie wszystkiego na OŚLEP ekipy W.Putina na Kremlu, jak oni autentycznie BRONĄ się przed systematycznymi atakami z zewnątrz przez bardzo agresywną międzynarodówkę ŻYDOSKĄ, której celem jest ROZERWANIE od wewnątrz na części państwo rosyjskie oraz przejęcie w ten sposób pełnej kontroli nad rozczłonkowną ROSJĄ przez ŻYDOSTWO.

  Oficjalna konstytucyjna władza w państwie POWINNA broni integralności oraz spójności państwa aby np. w Polsce NIE grasował taki „Ruch Autonomii Śląska”(RAŚ) usiłujący otwarcie ODERWAĆ polski Śląsk od Państwa Polskiego, anty-polski (nie)rząd gangstera Tuska oraz jego przestępczy gang „platforma obywatelska” którym klaszcze z PSEŁDO-prezydent Komorowski UDAJĄCY że nie kapują że RAŚ depcze polską Konstytucje !

  Ten RAŚ lub działające Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie(ZK-P) w działające OTWARCIE na SZKODĘ Państwa Polskiego były i są hojnie sponsorowane przez „fundacje niemieckie” przez rząd niemiecki oraz międzynarodówke żydowską ale wy jako OBŁUDNI dziennikarze „Naszego Dziennika” tym się jakoś nie chcecie zajmowac, wiedząc że żydo-masoństwo też na różne sposoby usiłuje ROZWALIĆ Pańtwo Polskie oraz z pełnym cynicznym wyrachowaniem skłuca Polaków z Rosjanami !

  Jak dalej nie rozumiecie wy TENDECYJNI propagandziści z „Naszego Dziennika” jak żydostwo SZKODZI Słowianom Europy Wschodniej to zapoznajcie się z fragmentami opracowaniami profesora światowej sławy Iwo Cypriana Pogonowskiego z Florydy, znawcę historii żydostwa i uznawanego za utorytet morlany w sprawach historii Europy Wschodniej oraz politologii wógle. Tytuł opracowania pt. „Elita żydowska – przeciw Polsce”, tutaj:

  http://www.grupy.banzaj.pl/Elita,zydowska,przeciw,Polsce,23,1239518,2009_05.html

  Dlaczego wy „dziennikarze” Naszego Dziennika NIBY broniący interesów etnicznych Polaków jakoś też NIE chcecie wiedziec oraz zajmowac się temetem ŻYDOSKIEGO czy niemieckiego FINANSOWANIA czy wogóle zagranicznego tzw. „organizacji pozarządowych” grasujących w Polsce działających na EWIDENTNĄ szkodę spójności instytucji Państwa Polskiego ?

  Podejrzewam, że tą moją wypowiedz też OCENZURUJECIE, gdyż ośmielam się wytykac wam WASZĄ ohydną TENDENCYJNOŚĆ oraz waszą OBŁUDĘ udawaczy „obrońców” interesów Polski !!!

  Czy wam zupełnie rozum ODFEBRAŁO i wy „dziennikarze” Naszego Dziennika też UDAJECIE, że nie wiecie iż tą tzw. „Helsińską Fundacje Praw Człowieka” jest finanasowaną przez szowinistyczny międzynardowy network ŻYDOSKI, wiec ten BENKART żydowski jest zarządzany przez obywateli różnych państw ale na ogół NARODOWOSCI żydowskej i jest sponsorowana przez żydo-masoński GLOBALISTYCZNY network walczący o interesy wpływu właśnie GLOBALISTÓW organizujących „rząd światowy” New World Order(NWO) rozsadzający państawa od środka pod różnymi pozorami „braku praw człowieka”!
  A co to dla was jest to „brak praw człowieka” – brak SPECJALNYCH przywilejów prawnych TYLKO dla osób podających się za ŻYDÓW lub wyznania judaistycznego lub żydów-ateistów ?!

  Czy wy jesteście FAKTYCZNIE ślepi i tego nie widzieliście jak agresywny zoorganizowany RASISTOWSKI network żydowski z pełnym CYNICZNYM wyrachowaniem OBRABOWAŁ Polaków i Rosjan z ich majątku narodowego w czasie tzw. „procesu prywatyzacji” gdy żydo-bolszewia zbankrutowała PRL a potem ZSRR aby rozkraś przemysł w tych państwach ?

  Wy macie pretensje że W.Putin broni interesów etnicznych Rosjan w Rosji przed żydo-imperialnym RABUNKIEM pod przykrywką „organizacji pozarządowych” w Rosji finansowanych przez ZAJADŁYCH wrogów Rosji, którzy ROZSZABROWALI i dalej RABUJĄ też Polaków w Polsce!
  Ten Wasz opublikowany ZAKŁAMANY artykuł „Zmasowane kontrole w Rosji” jest FAKTYCZNYM świadectwem waszej SKRAJNEJ obłudy nie telko ZAFAŁSZOWANEGO „dziennikarstwa” Naszego Dziennika – ŻYDOSKIEGO ale też waszej skrajnej PROPAGANDOWEJ obłudy wymierzonej w innych kwestiach na SZKODĘ bałamucenia umysłów etnicznych Polaków w Polsce. Wy też OSZUKUJECIE na zamówienie żydostwa wygnanych Polaków z Polski na zarobkową banicję przez grasujące bezkarne ŻYDOSTWO w Polsce SZKODZACE Polakom pod SABOTAŻYSTAMI płszczykami tzw. „organizacji pozarządowych” grasujacych faktycznie w Europie po sowieckiej finansowanych przez żydo-mafie usiłującą WYDZIEDZICZYĆ Polaków z Polski i też Rosjan z Rosji, Węgrów z Węgier … itd. !

 31. Siggi said

  Takze ja wyrazam swoje zaniepokojenie…pompowaniem obcych srodkow$ do Rosji celem wywierania wplywu na sposob funkcjonowania zycia w tym panstwie.
  Wystarczy spojrzec na rosyjskie Youtube ,zeby zobaczyc jak co niektorzy(m.in.byly wicepremier rzadu FR) drepcza do pewnej ambasady-drzwi sie nie zamykaja.Klientela wchodzi i wychodzi ,jak przy kasie,dosc szybko.
  Coraz silniej slychac w Rosji glosy,ktore okreslaja to co dzialo sie po 1992r jako zdrade panstwa.Padaja tu znane nazwiska.Po spotkaniu w Bialowiezy Jelcyna-Krawczuka-Szuszkiewicza,podczas ktorego ogloszono rozwiazanie ZSRR,Jelcyn zaraz zadzwonil do…prezydenta USA Busha(seniora) i pierwszy go poinformowal o tym fakcie.W tamtym czasie ,kiedy w naiwnosci zaczeli wprowadzac w Rosji rynek,pozwolono na doradzanie jak to zrobic specjalistom z USA.Jak podaja analitycy rosyjscy w roznych ministerstwach zaczelo swoje „doradzanie”po kilkudziesieciu „znawcow”problematyki.Naliczono,ze w ciagu kilku zaledwie lat przewinelo sie 10tys.wszelkiej masci doradzaczy jak sprywatyzowac,tzn rozkrasc olbrzymi majatek.Z poniedzialku na wtorek ,pojawili sie w Rosji rodzimi miliarderzy($) nie w rublach,z reguly pelnego lub w polowie zydowskiego pochodzenia.Natychmiast pojawilo sie kilkunastomilionowe bezrobocie,zjawisko glodu,bezdomnosci.Dziesiatki milionow obywateli stracilo dorobek swojego zycia.Powaznemu oslabieniu ulegla obronnosc panstwa.
  Wywolano proces,ktory w hegemonistycznych planach mial w konsekwencji nie tylko rozwiazac ZSRR,ale takze rozczlonkowac Federacje.M.in.Chodorkowski lansowal teze,w ktorej zawarta byla idea podporzadkowania suwerennosci Rosji jakiejs blizej nie okreslonej sieci globalizmu(wiadomo o kogo chodzi).
  Odsuniecie Jelcyna od wladzy zahamowalo ten proces.Ale W.Putinowi nie jest tak latwo naprawiac to co zostalo zniszczone.

 32. wi42 said

  Re: 27 Narazie nasze lemingi popisuja sie takimi wypowiedziami w gw (typowa nt. gazu lupkowego):

  starysos

  8 godzin temu Oceniono 257 razy 197 +

  Nawet gdyby odwiert wypadł w mojej sypialni,to wiercić.Widzieć skręconą Rosje-bezcenne!

  Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13643286,Lupkowy_skandal_z_Polska_i_Gazpromem_na_konferencji.html?v=1&obxx=13643286#ixzz2OrWkXj84

 33. Griszka said

  @24
  Jak to przejdzie to Ruscy sami sobie nałożą kaganiec. I dziwi mnie, że w RT pozwalają sobie na przyrównywanie nazizmu do nacjonalizmu. Wiadomo, która nacja słynie z takich kłamliwych porównań.

  Na razie przyjęli tylko kary za promocję nazizmu.

 34. Marucha said

  Re 33:
  To tylko projekt jakiegoś Żymianina.

 35. Fran SA said

  Ad. 24 re: zaprzeczenie holokaustu

  Jeden przeplacony posel, to nie cala Rosja. To jest dopiero projekt ustawy jakiegos warchola.
  Natomiast ciekawsze jest, co naprawde sie wydarzylo:
  Dwoch beduinow musialo zrezygnowac z parlamentu, bo mieli podwojne obywatelstwo.

  http://whatreallyhappened.com/node/229166

 36. Re: Artykul…
  Mysle, ze „nasz parch-lament” juz dawno „zasluzyl” na bardziej „radykalne” kroki, anizeli strajki czy protesty…okradzionych, oszukanych i oglupianych Polakow…
  Nie jestem zwolennikiem az takich „radykalnych” srodkow, ale po „prosbie” ani po „grozbie” nie zamierzaja ustapic z zajmowanych „korytnych zerowisk”…a w zasadzie nie ma innego konstruktywnego wyjscia z obecnej zydowskiej okupacji w calej administracji publicznej.
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 37. u said

  MIal chyba racje Bloomberg, gdy dwa lata temu ostrzegal przez podloscia Putina, ano, napisali, ze podobno przyrzekl, wydusic oligarchow w Rosji. Dlatego opozycja nie proznowala, organizowala zadymy antyputinowkie i pracowala w pocie czola, zeby go wykurzyc ze stanowiska. Obawiali sie, ze im doszczetnie zepsuje biznesy i mieli racje. Putin NGO przypieczetowal jako obcych agentow, wiec nie pociagna masowo tlumow na antyputinowskie demonstracje. Kontrole nadzoruje Prokuratura Generalna, i ma na celu sprawdzenie przestrzeganie przepisow prawa pod katem z anty-ekstremizmu, jak rowniez zwalczenia legalizacji, nielegalnych dochodow. Putin wspaniale zabiera sie ukrecenia lba hydrze, przeciez szmalu na utrzymanie 5-tej kolumny, nie da, za frico tacy – ideolodzy, nie spiskuja, idealy humantarnym agentom kont nie wzbogacaja, wiec wykruszy sie obsada osobowa w antyrzadowych organizacjach. Jak inspektorzy „wolantariuszy” przycisna, to te obce wtyki stana sie naprawde , nie tylko z nazwy – nieprofitowe.

  Merkel sie wkurza, bo nastapil nalot inspektorow na niemieckie organizacje, takie jak Friedrich Ebert Foundation, Konrad Adenauers Fundation, ktora ma powiazania z merkelowej partia (CDU)

  .

 38. Fran SA said

  Ad. 32
  Wi42

  Rzeczywiscie, bardzo budujacy ten artykul!
  Bo z jednej strony, Rosja rzeczywiscie ma za duzo gazu, i nie chce dac za darmo takiej np. Ukrainie, ktora zachowala sie podobnie jak Polska.
  Z drugiej strony, straszyc Rosje gazem lupkowym w Polsce jest kolejna zbrodnia przeciwko Polsce. Bo Polska ma tylko dwie duze rzeki; calej Wisly nie starczyloby na fracking. No i nie wiadomo, ktoby za ten gaz bral wzietki. Na ogol, inwestor bierze 80% zysku z wykopalin, a skolonizowany kraj dostaje 20% i to w przypadku nadzwyczajnego uprzywilejowania. Normalnie dostaje podbity kraj 2% i lepiej niech cicho siedzi jak nie chce dostac dronem.
  W USA zaczynaja sie juz tapniecia i zapadanie ziemi – podejrzewaja, ze to z powodu bardzo brudnej i kosztownej technologii wydobywania gazu lupkowego.
  W Europie fracking jest zabroniony w wielu krajach.

  Wojne gazowa z Rosja zaczeli zydzi i tzw. oligarchowie, ktorym marzy sie kontrola nad wszystkimi zrodlami energii. Ruski gaz kluje w oczy Mackbetow tego swiata, wiec probuja roznych starych i nowych metod odebrania Rosji naturalnego gazu. Jak na razie, Rosja – to nie Afryka, a Putin – to nie kacyk z buszu.

  Mnie najbardziej sie spodobalo w tym artykule takie okreslenie Rosji: ‚ jednego z najwiekszych krajow swiata”
  A ktory jest najwiekszy?

  http://www.smh.com.au/world/oklahomas-biggest-quake-tied-to-fracking-20130327-2gu2u.html

 39. Joe said

  37…Merkelowa coraz bardziej otwiera swoja jape….bo lont przy jej zadku juz zapalony.Coraz wiecej niemiaszkow ma dosc jej politykowania.Pomimo ze restrykcje za negowanie Zymian gorsze niz w Polsce za Stalina.

 40. ALI BABA said

  [Te żydowskie organizacje Putin powinien w ogóle wypieprzyć z Rosji. – admin]
  A PUTIN TO NIBY KTO? CZY ON NIE JEST PRZYPADKIEM JEDNYM Z NICH?! PYTANIE NIECO RETORYCZNE..

 41. Marucha said

  Re 40:
  Nie tylko Żyd, ale i KGB-owiec, a w dodatku morderca polskiej delegacji.

 42. MAFIOZO PUTIN ODSZCZEKUJE SIĘ

  Działania Putina to retorsja za Cypr. On też jest oligarchą, mafiozem politycznym, b.b. bogatym. Rosyjskie banki i tacy jak on (oraz watahy innych, jak np. kulczyki polskie) miały dostęp do Cypru (do dwu banków, jak się okazało), by tam lokować pieniądze ze ścieżki dostępu od amerykańskiego lichwiarza FED, internacjonalistycznego pejsa MFW i „naszego”, kontynentalnego parcha EBC. Teraz czapa NWO przyszla po swą prowizję, czyli stwierdzono, że nastał czas „strzyżenia owiec”. Ile było niskich kont, skro Rosja na tej operacji straciła aż 30-40% wkładów? A nasi ile stracili? Siedzą cicho jak mysz pod miotłą, bo wiedzą, co to za pieniądze tam mają. Dlaczego Putin nie rzucil tam desantu, żeby ratować swoje pieniądze? Amerykanie kupili działkę gazową nr 12 u wybrzeża Cypru i postawili Izrael na straży tej inwestycji. A Merkel zafirmowala dekret o uszczupleniu mienia mafiozom. I Putinowi pokazała, skąd i za czyją zgodą PaństwowoRuskie banki dostały specjalny dostęp do takich sejfów. Tzn. gdzie wielkie sumy Putin et consortes może wywozić, gdyby moskiewskiej bandzie coś się posypało u siebie… A może. Bo kagiebiści, jak wiemy, też się żrą. Raz na Kremlu, raz poza Kremlem, o wyciąganiu z sarkofagów mówię. Dlatego Putin może robić administracyjne naloty, ale do pię, czy kolan Merkel and company nie podskoczy. Ta nawet, choć pieniądze już zabrano za jej przyzwoleniem, jeszcze Putina ruga za sprawdzanie statusu jej agend.
  Na razie tak to wygląda, ale może być wkrótce inaczej. Bańka pustego pieniądza (nie tylko derywatów) to 97% w stosunku do 3% mających pokrycie w światowych dobrach i realnych banknotach. Pierdyknąć musi. Kto pierwszy skoczy do oczu? I komu? Albo kiedy i jak siĘ zakotłuje?

 43. Jan said

  Ad.42
  Czy lepiej by było aby Prezydent Federacji Rosyjskiej poszedł śladami tow.Wieslawa, palącego Sporty i pijącego herbatę w wyszczerbionym kubku ?
  Albo zapatrzył się na pokazy biskupa Rzymu.

 44. Marucha said

  Re 43:
  Proszę mi pokazać jakiegokolwiek przywódcę narodu, który jest biedakiem.
  Może amerykańscy prezydenci?

 45. PUTIN ODSZCZEKUJE SIĘ
  Link do wpisu powyżej, wyadiustowanego, bo pisałem a vista, za co Sz. Admin. i P.T. Czytelników przepraszam.
  http://transfokator.wordpress.com/

 46. Re: 44 Marucha..
  Alez oczywiscie, ze jest taki przywodca, ktory jest biedny, bo sluzy wlasnemu Narodowi…
  Oto on:
  http://www.kulfoto.com/interesting-things/33981/the-poorest-president-in-the-world
  ======================
  jasiek z toronto
  http://polskawalczaca.com

 47. Rysio said

  re 44. Federal Council (Switzerland)

  Jest ich siedmioro.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Swiss_Federal_Council

  Chodzą sobie gdzie chcą, po ulicach uzbrojonej po zęby Szwajcari, jak błędne owce, bez najmniejszej uzbrojonej ochrony.

  Ciekawe ile czasu – by tak bez żadnej ochrony – przeżył Komorowski czy murzynek Obambo.

  🙂

 48. MatkaPolka said

  W RPA zakończyły się obrady szczytu BRICS
  http://polish.ruvr.ru/2013_03_28/W-RPA-zakonczyly-sie-obrady-szczytu-BRICS

  BRICS ma teraz radę biznesową, a wkrótce może też powstać wspólny bank. Porozumienie w tych sprawach osiągnęli liderzy Brazylii, Rosji, Indii, Chin i RPA podczas obrad szczytu grupy BRICS w Durbanie. Podczas spotkania w RPA podpisano szereg ważnych dokumentów. Między innymi zaakceptowano porozumienie w sprawie wspólnego finansowania projektów w dziedzinie budowy infrastruktury w Afryce: osiągnięto porozumienia w dziedzinach bezpieczeństwa informacyjnego, walki z zagrożeniem stwarzanym przez narkotyki i wymiany młodzieżowej i edukacyjnej.

  Na tym tle kraje członkowskie BRICS, które wytwarzają jedną trzecią PBK w skali światowej, mają powody do dumy – podkreślił prezydent Rosji Władimir Putin:
  Sumaryczne przeciętne tempo wzrostu w skali rocznej w 2012 roku wynosiło 5 procent wobec 0,7 procent w krajach członkowskich finansowej Grupy Siedmiu, czyli różnica ma wielkość ponad 5 razy. Ta liczba wywiera wrażenie, w ogóle ta liczba 5 wygląda tu jakoś szczególnie. W Afryce istnieje takie pojęcie, jak Big Five – czyli pięć największych przedstawicieli świata zwierzęcego Afryki. A przecież grupa BRICS także składa się z pięciu krajów i, jak już powiedziałem, wnoszą one nader zauważalny wkład w gospodarkę światową.
  Potencjał gospodarczy tego zjednoczenia państw koniecznie trzeba skutecznie wykorzystywać. Sprzyjać temu może między innymi Bank Rozwoju BRICS.
  Zdaniem Moskwy, koncepcja jego utworzenia jest nader aktualna, jednak mechanizm kształtowania banku oraz jego dalszej działalności należy jeszcze starannie opracować. Najważniejsze jest to, że ta „kasa pomocy wzajemnej” powinna działać na gruncie zasad rynkowych – podkreślił Władimir Putin:

  Rosja opowiada się za utworzeniem tej instytucji finansowej. Jednakże wychodzimy z założenia, że jeśli zostanie ona utworzona, będzie pracować wyłącznie na gruncie zasad rynkowych.

  Jak wyjaśnił przywódca Rosji, zadaniem podstawowym banku ma stać się udzielanie kredytów na realizację korzystnych pod względem gospodarczym projektów na terytoriach krajów członkowskich BRICS. Planuje się, że sumaryczna wielkość kapitału banku wynosić ma 50 miliardów dolarów.

  Na razie Bank Rozwoju znajduje się na etapie zakładania, wobec tego państwa członkowskie BRICS osiągnęły porozumienie w sprawie zajęcia się wspólnym finansowaniem projektów w dziedzinie infrastruktury w krajach afrykańskich. Pomocy w opracowaniu skutecznych schematów wielostronnego inwestowania i w rozwijaniu współpracy między biznesmenami, udzieli rada biznesowa krajów członkowskich BRICS. Porozumienie w sprawie jej założenia osiągnięto w Durbanie. Na przewodniczącego rady wybrano przedstawiciela RPA.

  Inwestowanie środków w długoterminowe programy krajów partnerów omawiano także w ramach spotkań dwustronnych, jakie odbywały się w czasie obrad szczytu. Rosja a RPA podpisały między innymi porozumienie w spawie współpracy w dziedzinie rolnictwa, obrony, przemysłu górniczego, transportu, energetyki, szkolnictwa i handlu. Z liderem Egiptu Muchammedem Mursim Władimir Putin
  Chiny i Brazylia ze swej strony osiągnęły porozumienie w sprawie handlu we własnych walutach na kwotę do 30 miliardów w skali rocznej w przeliczeniu na dolary. W ten sposób wyprowadziły one prawie połowę swej wymiany towarowej ze strefy dolarowej.

  Podczas obrad szczytu poruszono także zagadnienia z zakresu polityki globalnej. Między innymi, liderzy krajów BRICS potwierdzili aktualny charakter komunikatu genewskiego grupy działań w sprawie Syrii. W deklaracji końcowej strony stwierdziły, że ich podejścia do mających znaczenie kluczowe problemów międzynarodowych są zbieżne.

  Rosja występuje za stworzeniem banku BRICS
  http://polish.ruvr.ru/2013_03_28/Rosja-wystepuje-za-stworzeniem-banku-BRICS

  BRICS zajmuje na świecie, Władimir Putin przypomniał, że w piątce wchodzących w ten sojusz krajów żyje 40 procent ludności planety. „Państwa BRICS posiadają ogromne bogactwa naturalne, dysponują gotową bazą przemysłową i profesjonalnymi kadrami, tworzą prawie 30 procent światowego produktu” – uzupełnił rosyjski prezydent.

  Postępujący rozwój ekonomiczny kraju BRICS wiąże się z przesuwaniem się stronę energii atomowej. Wszystkie pięć krajów tego aliansu mają już swoje elektrownie atomowe. Rosja ma zamiar rozwijać współpracę w sferze atomowej z pozostałymi członkami BRICS.

  w RPA na razie działa tylko jedna elektrownia atomowa. W kraju został przyjęty program przewidujący uruchomienie jeszcze 9,6 GW nowych mocy atomowych. Szef Rosatomu wyjaśnił, że według dzisiejszych mocy jest to 8-9 pełnowymiarowych bloków atomowych

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: