Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o Zwi Migdal: Żydowska mafia spr…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  revers o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Lily o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Ja chcę skurwić naród polski”

Posted by Marucha w dniu 2013-04-04 (Czwartek)

Kształtowanie pożądanych postaw społecznych i wzorców osobowych to wielkie zadanie i odpowiedzialność rządu, rządzących, partii politycznych, mediów, organizacji społecznych, liderów, elit… w trosce o dobro państwa, kraju, narodu, obywateli.

Ponieważ rządzą ci, co rządzą – to jest tak jak jest. I nie jest tak jak być powinno. Oni realizują swoje cele – zniszczenia Polski, polskości, kraju, narodu, każdego z osobna.

To wojna trwająca już od dawna. Ta wojna jest jest zaplanowana i prowadzona konsekwentnie już od dawna. Propaganda jest jednym z najważniejszych broni tej współczesnej „Niewidzialnej Wojny”.

„Ja chcę skurwić naród polski” to słowa Żyda Urbana przy zakładaniu tygodnika NIE – jako credo polityczno ideowe. Wulgaryzacja języka, norm społecznych, postępuje w niewiarygodnym tempie – to tylko 20-30 lat to tylko jedno pokolenie.

To samo robi Żyd Michnik w swoich mediach – finansowanych ze „zgniłego zachodu”.
„Opozycja Demokratyczna” przez USAid i National Endowment for Democracy (NED). Złupili potem Polskę w ramach – złodziejskiej prywatyzacji, transformacji ustrojowej w zaprowadzaniu tej Demon-Kracji.

To również fenomen Bęgowskiego–Grodzkiej, mającej zniszczyć tkankę moralną narodu, zastąpić ideologię marksizmu–leninizmu nowa ideologią homoseksualizmu – perwersji i nihilizmu. Ciekawe kto finansował te kosztowne operacje zmiany płci i kto finansuje kampanie medialne?

85% prasy i mediów w Polsce jest w rękach niemieckich. [A dokładniej: żydowsko-niemieckich – admin]

To wszystko zabiegi żydogermanizmu i żydomasonerii odwiecznych wrogów Polski mających na celu zniszczyć Polskę.

* Szerzenie zgorszenia społecznego
* Działania przeciwko porządkowi społecznemu – norma społecznym i moralności
* Działania mające na celu osłabić moralność, patriotyzm, obronność kraju – podobnie jak narkotyki osłabiają wartość bojowa armii.

To są wszystko czyny karalne w świetle obowiązującego prawa.

To ta sama metoda, jak rzucanie ulotek do żołnierzy w czasie Rewolucji Bolszewickiej, aby się poddali, nie walczyli po stronie „ krwiopijców i wyzyskiwaczy” i przeszli na stronę Armii Czerwonej pod komendę światłych żydobolszewików walczących o sprawiedliwość społeczną (dla siebie oczywiście)

Propaganda żydogermańska MA OLBRZYMIĄ SIŁĘ OGŁUPIANIA. Propaganda jest bronią silniejsza niż karabiny i czołgi. Służy wyłącznie do tworzenia zastępów propagandzistów, a ci mają coraz to większe oddziaływanie. To proces obliczony na lata. Jest to agresja przeciw państwu, przeciw jego obywatelom, celem, której jest zniewolenie, podbój i grabież. Jest to akt AGRESJI przeciw państwu – trzeba ogłosić stan wojny z Agresorem.

Warto podać kilka przykładów i jakie są skutki tak prowadzonej wojny.

W czasie wojny w Jugosławii 1991 r. miedzy Chorwacją a Serbią uruchomiono „Eagel Project. Ok. 1000 Agentów CIA i niemieckiej BND (Bundes Dienst) pracowało nad tym projektem. Polegało to na tym, ze wyławiano lub pisano negatywne artykuły o Serbach. Było to „dorabianiem mordy” Serbom. Posądzono Serbów, broniących swojego kraju, o wszelkie możliwe zbrodnie.
W efekcie wszystkie hotele nad pięknym Adriatykiem zmieniły właściciela – stały się własnością Niemców.
I na tym ten biznes polega.

Inny przykład to „wojna o opium” w 1846r., kiedy to Imperium Brytyjskie chciało podbić Chiny. Anglicy przemycali tonami opium do Chin. Spowodowało to utratę zdolności bojowej armii Chińskiej.
Cesarz chiński zorientował się w tej podłym podstępie i zabronił dystrybucji opium w Chinach
Anglii nie udało się podbić Chin.

A u nas w Polsce zdradzieckie rządy, najwyraźniej skorumpowane przez wrogów Polski, postępując zgodnie z zaleceniami swoich Panów, jak najbardziej NIE zwalczają narkotyków. Wraz z przemianami „demokratycznymi” zaczął się problem narkotyków, którego za komuny nie było.

Matka Polka

Komentarzy 38 do “„Ja chcę skurwić naród polski””

 1. JO said

  To Chyba Wet 3 napisal, ze bez przelania Krwi NIE zapewnimy sobie i Dzieciom Wolnosci. Kosciol Katolicki nakazuje pozbawiac Zycia permamentnych Mordercow.

  Organizujmy sie , walczmy z przeswiadczeniem, ze trzeba bedzie zlozyc Danine Krwi Naszej a Przede wszystkim Wroga krew spuscic do ziemi.

 2. Jednoczmy się przed tą walką w zgodną, jednym celem kierowaną Gromadę. Jak u Słowian drzewiej bywało.

 3. żyrafa said

  Tu Zybertowicz mówi o „koncepcji działań niebezpośrednich” przeciw danemu państwu/narodowi, wymyślonej przez jakiegoś Brytola Liddella Harta.

 4. żyrafa said

  Skurwianie narodu polskiego trwa też jak widać na froncie językowym, bo oto właśnie profesor Jan Miodek (nawet on?) stracił swój program w TVP. Ów program ponoć bardzo cenili sobie Polacy na emigracji, bo dzięki niemu (był emitowany też przez TVP Polonia) mieli do czynienia z czystą polszczyzna, jaką na obczyźnie rzecz jasna trudno uświadczyć. A dlaczego Miodek stracił swój program? Bo TVP przeznaczyła kasę z jego programu na programy promujące kulturę żydowską.
  http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/znika_z_anteny_slownik_polskopolski_bo_tvp__wydala_pieniadze_na_programy_o_zydach/74899

 5. Jan said

  Ad.4
  Na TV Polonia są nadal programy Pana Miodka z pytaniami . Nie wiem czy nowe czy powtórki, są połączenia pytających przez skajpa.

  Tytuł artykułu – to słowa wypowiedziane niegdyś przez Urbacha vel J. Urbana, na pytanie po co redaguje i wydaje NIE

 6. ALI BABA said

  1000 Agentów CIA i niemieckiej BND (Bundes Dienst) pracowało ” GWOLI ŚCISŁOŚCI ..NIEMIECKI SKRÓT BND…TO BUNDESNACHRICHTENDIENST..i tak jest poprawnie!!

 7. MatkaPolka said

  Temat byl poruszany w Gajowce wielokrotnie
  Niewidzialna wojna, czyli wojna oficjalnie niewypowiedziana to nic innego, jak stopniowe przejęcie kontroli nad napadniętym państwem. Końcowy efekt jest taki sam jak przy użyciu sił zbrojnych, a nawet lepszy bo napastnik bez własnych strat bierze w posiadanie niezniszczone działaniami militarnymi terytorium.Poprzednie notki o niewidzialnej wojnie przeciw Polsce:Czy przeciw Polsce Toczy się wojna?

  Jak sie broni
  http://toczytaelita.nowyekran.pl/post/75053,tylko-sila-zbrojna-mozna-odwrocic-proces-dywersji-gdy-osiagnie-on-czwarty-etap-na-ktorym-etapie-jestesmy-jak-sie-bronic

 8. Brat Dioskur said

  Obiecalem na innym watku ,ze dokoncze relacji z odwieszenia delegalizacji partii pe.d.o.filow w Holandii przy czym sadze ,ze wlasnie tutaj pod „skrzydlami” Uszatka bedzie ku temu najlepsza sposobnosc.Otoz w jesieni u.b roku sad (jakby u nas okregowy) zdelegalizowal wspomniana partie po czym decyzja zarzadu partia sie rozwiazala.Odwolanie do wyzszej instancji skonczylo sie dla zboczencow powodzeniem ,bo bandzie z powrotem przywrocono prawa naleznych cywilizowanej partii!A teraz poprawcie sie w krzeslach a najlepiej zapnijcie pasy bo bede cytowal uzasadnienie wyroku. Wg kretynow w togach patia ta co prawda narusza normy wspolzycia wyznawane przez spoleczenstwo ,ale….nie podcina porzadku ktorym spoleczenstwo sie rzadzi ,tak wiec dzialamosc pedo.f.i.low nie zagraza obaleniem tego porzadku. Sam sie musze nagimnastykowac ,zeby oddac sens tego uzasadnienia bo ci idioci nie uzyli w ani w jednym zdaniu slowa „moralnosc” ,czy nawet jego odmiany! Na koniec pada iscie Salomonowe orzeczenie ,ze nie mozna zabraniac dzialalnosci partii usilujacej zalegalizowac cos co jest nielegalne…..
  Na blogach holenderskich panuje ogolne oburzenie i pada nawet opinia ,ze Holandia jest swojego rodzaju guzem rakowym wsrod innych narodow.Sa tez opinie zgadzajace sie z cytowanym uzasadnieniem kasacyjnym.Cokolwiek by jednak nie powiedziec to zdaje sie ,ze sadownictwo w Holandii toczy podobna gangrena jak sady …u nas.Niedawny wyrok odbierajacy rodzicom dzieci uzasadnia ten krok troska o dominacje ojca nad dziecmi a czy orzeczenie innego kretyna z lancuchem na piersi uwazajacym ,ze przystawianie do glowy pistoletu przez bandziora z rewindykacyjnej firmy jest tylko osobliwym sposobem odzyskiwania dlugu nie przystaje w calej dlugosci do sensu cytowanego wyzej wyroku sadu holenderskiego?

 9. RomanK said

  Doskonaly artykol i przyklad…oczywiscie takich kurwow mnozy sie tysiacami i wypuszcza jak psiarnie…niech mieszaja, sklocaja, baltaja…trzy najbardziej glowne cele to:
  Atak na KK w Polsce i jego chierarchie bez przebierania w srodkach i metodach.
  Atak na symbole i autorytety polskie w tym na pamiec JPII
  Atak na prawde historyczna i jakiekolwiek osiagniecia… wszystko pod przykrywka extremalnego patriotyzmu-sarmatyzmu, antyrosyjskiego, antykoscielnego, pod pozorami tradycjonalizmu i wolnosci wypowiedzi! Machajac narodowymi symbolami i,,krzyzem…
  Tu nie chodzi o przejecie kontroli…to zrobino juz bardzo dawno, kontroluja wszystko!
  Tu cvhodzi o fizyczne unicestwienie Narodu Polskiego- jako podmiotu prawa miedzynarodowego i wlasciciela terytorium! Dobicie Ethnosu Polskiego!
  Wlasnie jeszcze jeden upust polskiej krwi…i sprawa zalatwiona….definitywnie!
  Prawda JOjne???? O to chodzi!
  Moze daj dobry przyklad poderznij sie sam, albo Inkwizytora:-))))))

 10. AlexSailor said

  @Żyrafa
  To co mówi Zybertowicz, jest na poziomie przedszkola.
  Zaś powoływanie się przez niego na koncepcje angielskie, w sytuacji, gdy zasady wojny informacyjnej znane są od tysiącleci, jest co najmniej niesmaczne.

 11. AlexSailor said

  „Jest to akt AGRESJI przeciw państwu – trzeba ogłosić stan wojny z Agresorem”

  Gdzie ogłosić?
  W ogłoszeniach parafialnych?

  Pomimo, że wojna ta trwa nieustannie, trwała w czacie I RP, II RP, PRL-u i trwa obecnie, i tak nikt nie uwierzy.
  Tak, jak nie uwierzył w stonkę, dywersję, wartość sojuszy, słabość kierownictwa i armii w 1939r., itp.

 12. AlexSailor said

  @Jo
  „bez przelania Krwi NIE zapewnimy sobie i Dzieciom Wolnosci”

  No to na co pan czekasz.
  Przelewaj swoją krew, a my popatrzymy i nie damy się nabrać jak w 1831, 1863, 1944.
  Głupich szukaj pan po stronie wrogów Polski i Polaków.

 13. JO said

  Ad. Nalezy przyjac do Wiadomosci, kazdy musi przyjac do Wiadomosci, ze jest Wojna I to Wojna Szatana z Panem Bogiem, w Naszym Kraju, Nami, Przez Nas I w Nas Samych.

  My mozemy Uratowac sie, przyjmujac do Wiadomosci, ze Smiertelna Wojna Jest I by Uchronic sie przed Smiercia, Musimy stanac w Szeregu Kosciola Wojujacego I oslonic sie Jedyna Tarcza I trzymac Wysoko Miecz…

 14. marta15 said

  ad 11 oglosic chociazby w SWOIM , wlasnym sercu , duszy, psychice, intelekcie.
  Na tyle na ile mozna, nie dac sie upodlic , zdemoralizowac , ulec zlu. chocby nawet wszyscy wokol nas sie mu podddali.
  a w razie walki to przynajmniej , ginac , wiedziec za co i dlaczego.

 15. anonimus said

  JO powiedział/a

  2013-04-04 (czwartek) @ 19:20:25
  Ad. Nalezy przyjac do Wiadomosci, kazdy musi przyjac do Wiadomosci, ze jest Wojna I to Wojna Szatana z Panem Bogiem, w Naszym Kraju, Nami, Przez Nas I w Nas Samych.

  My mozemy Uratowac sie, przyjmujac do Wiadomosci, ze Smiertelna Wojna Jest I by Uchronic sie przed Smiercia, Musimy stanac w Szeregu Kosciola Wojujacego I oslonic sie Jedyna Tarcza I trzymac Wysoko Miecz…

  Marta15 powiedział/a

  2013-04-04 (czwartek) @ 19:21:20
  ad 11 oglosic chociazby w SWOIM , wlasnym sercu , duszy, psychice, intelekcie.
  Na tyle na ile mozna, nie dac sie upodlic , zdemoralizowac , ulec zlu. chocby nawet wszyscy wokol nas sie mu podddali.
  a w razie walki to przynajmniej , ginac , wiedziec za co i dlaczego.

  Proponuje zacząć od siebie i zwrócić się z pełną pokorą do Boga i poprzez miłość do Pana naszego wyzbyć się swojej wewnętrznej agresji gromadzonej w duszy poprzez niewłaściwe rozumienie świata.
  Wewnętrzna agresja jest główną przyczyną powstawania chorób nowotworowych i udarów.
  Proszę nie traktować tego wpisu jako złośliwości z mojej strony , a jedynie jako gest zrozumienia i dobrej woli – sam również
  mam podobny problem co wy – z którym już od pewnego czasu się zmagam. Jeszcze nie tak dawno podobnie patrzyłem na Boga, ludzi i cały świat, dlatego was rozumiem. Solidna praca nad sobą, Post , Modlitwa, Wyciszenie i zdystansowanie się do świata może was uratować
  – ale zrobicie jak uważacie.
  Z Panem Bogiem

  życzliwy

 16. Marucha said

  Re 15:
  Anonimus nam kulturalnie sugeruje, abyśmy udawali, że deszcz pada, gdy na nas rzęsiście plują.
  I w ogóle grunt to się nie denerwować, bo to zdrowiu szkodzi.

 17. marta15 said

  ad 15 panie anonimus, tu dla pana jeszcze raz ten cytat.
  Moze pan zrozumie, ze czlowiek pokorny to nie cielowaty mul, na ktorego mozna skakac jak po burej kobyle , ale ktos kto kto wie co ma i dlaczego bronic. zdystansowanei sie od swiata jest swego rodzaju ucieczka, poddaniem sie.
  Chyba ze chce pan zostac asceta lub pustelnikiem. ale wtedy trza zyc w jaskini, zywic sie tym co sie da zlapac i modlic co najmniej 12 godzin dziennie.

  „tu kapitalna wypowiedz arcybiskupa Sheen z jego ksiazeczki “the Cross and Beatitudes” , “Krzyz i Blogoslawienstwa.”.

  Pokora/lagodność to NIE JEST tchórzostwo. Pokora/cichosc to nie jest charakter, ktory” wszystkim dogadza/ze wszystkim sie zgadza”, to nie leniwa, pasywna osoba , trudna do wzbudzenia emocji. Pokora/lagodnosc to NIE jest bezkrytyczna bierność, która pozwala na “chodzenie po nim/niej “. Nie!!!
  Cichosc/pokora to samo- posiadanie, samo-kontrola. Dlatego pokorni i cisi otrzymaja , jako nagrode , ziemie w posadanie.
  Słaby człowiek nigdy NIE może być pokorny /lagodny , bo on siebie “nie posiada” , nie kontroluje siebie. ( jest kontrolowany przez swoje slabosci) .
  Pokora/lagodnosc jest cnotą, która KONTROLUJE wojownicze,, gwałtowne, agresywne cechy naszej natury/osobowosci
  i dlatego jest najlepsza i najszlachetniejsza droga do samorealizacji.
  Człowiek pokorny, TO NIE TEN , który ODMAWIA walki, ani ktos kto nigdy sie nie zdenerwuje/zagniewa, (become angry) .
  Człowiek pokorny to ktoś, kto nigdy nie będzie robić jednego, on nigdy nie będzie walczyć, gdy JEGO zarozumiałość/pycha/ DUMA WLASNA jest atakowana.
  ON bedzie walczyc , ale tylko wtedy, gdy ZASADY , w ktore wierzy, sa ZAGROZONE .
  I TO jest podstawowa roznica pomiedzy gniewem osoby wojowniczej/agresywnej, ( violent), i gniewem osoby pokornej/lagodnej………”

 18. Marucha said

  Re 17:
  Najbardziej godna katolika postawa to dać się wdeptać w błoto bez protestów. Pozwolić kurwom i alfonsom szargać imię Jezusa i Jego Matki.
  Grunt to się wyciszyć i zdystansować.

 19. marta15 said

  arcypiskup Sheen w swojej ksiazecze wspomina scene jak Pan Jezus pogonil biczem kupcow ze Swiatyni. Dom Jego Ojca byl bezczeszczony i On na to mocno i konkretnie zareagowal.
  ALE ,jednoczesnie , jak zblizyl sie do klatki z golebiami , to byl na tyle „opanowany” (self-possessed) w swoim gniewie, ze je delikatnie/lagodnie wypuscil ze swych klatek. Nie rzucil tymi klatkamai o ziemie, ale je otworzyl, wypuszczajac nic niczemu niewinne ptaki.
  „He is so much master of himself that he is angry ONLY when holliness is attacked , but never when his Person is attacked.”
  On do tego stopnia kontroluje siebie, ze On jest zagniewany tylko wtedy gdy Swietosc jest zaatakowana , nigdy gdy Jego wlasna Osoba jest pod atakiem”.

 20. anonimus said

  Anonimus proponuje jedynie co by niektórzy zaczeli zwracać się w strone Boga, a nie własnych wytworów wyobraźni, bożków.
  Chciałby też zaznaczyć różnice pomiędzy zwykłym denerwowaniem się, a wewnętrzną – duchowa – agresją.
  Mam nadzieje że jeszcze wierzycie w istnienie duszy i duchowości.

 21. marta15 said

  ad 18
  ogladalam po raz kolejny film o sw Patryku. To dopiero byl swiety gigant ,wybrany przez Boga. Wrocil do tych co trzymali go 6 lat jako niewolnika.
  Jakiej niesamowitej odwagi, determinacji, sily woli, wiary to wymagalo??
  mogl kichac na tych wtedy pogan- Irlandczykow, zyc spokojne na bogatej posesji ojca, cieszyc sie na nowo wolnym zyciem . .
  a on ci znowu sie pcha do swych oprawcow , i to po to by ich, o zgrozo , nawracac. Zajelo mu to ponad 20 lat i niezlych gimnastyk z administracja koscilena , ale dopial swego. Irlandia dla niego to tez nie bylo miod z mlekiem.
  Drudzi i lokalni wladykwie traktowali jego i „jego” religie za wroga i aktywnie dazyli do jego usuniecia. Musial sie wykazac nie tylko ogromna wiara ,ale tez byc ” przebieglym jak waz”, czujnym jak zolnierz na nocnej strazy , zdecydowanym kiedy trzeba i nade wszystko odwaznym.

 22. marta15 said

  ad 20 anonimus,

  „pan zle interperetuje nauka KK i sluzy pan samemu diablu , poprzez falszywe insynuuacje ze eksponowanie i potepianie Zlych ludzi i Zla jest NIEMILOSIERNE.
  Wrecz przeciwnie.
  Bog poucza nas ,ze my MUSIMY walczyc ze Zlem i eksponowac tych co czynia Zlo.”
  Pan nienawidzi Prawdy i probuje pan ,poprzez ten typ mdlego narzekania, wzbudzic w nas poczucie winy za to ,ze to krykujemy/eksponujemy zlo.
  Swoja falszywa pokora i skromnoscia chce pan sprawic wrazenie ,ze jest pan blizej Boga , a prawda jest taka, ze jest calkiem odwrotnie.

 23. JO said

  Ad.15. Takich za Jaja trzeba wieszac.

 24. JO said

  Ad.19. Ja bym Pakozal Pana Prpozycje, po niej by Pan mogl spiewac w operze wysokie tony.

 25. marta15 said

  Pokornymi to mamy byc wobec Boga i Jego woli. Bojazn Boza to wlasnie ta pokora.
  Mamy okazywac nalezny szacunek i pokore wobec Boga przede wszystkim.
  Jak druid/poganski czarownik, zawolal glosno imie swego bozka ,w obecnosci sw Patryka, to sw Patryk wyciagnal reke, wezwal imie Boga w Trojcy Jedynego i druid juz wachal kwiatki od spodu.
  Sw Patryk ( ani Pan Bog) nie pozwalal „pokornie”, aby w Jego obecnosci lamano pierwsze przykazanie.

 26. marta15 said

  ad 24 panie i Jo ,pan sie robi strasznie grozny 🙂

 27. Re: 17…Marta15

  Wychlostanie lichwiarzy w Domu Boga przez Jego Syna rowniez byloby wrecz „niegodne” szanownej Pani zapatrywan…i wyobrazen…ma sie rozumiec…

  Cosik Pani powiem (tak miedzy nami..)… Bylem, jestem i zawsze bede pierwszy, by takich s…..synow nie tylko chlostac, ale i posypywac sola, by sie wreszcie dowiedzieli na „wlasnej” diabelskiej skorze, czym jest cierpienie i rozpacz, ktorego dzisiaj te zmijowe plemie dokonuje na tych, ktorzy w/g Pani powinni podstawic rowniez swoj „dziesiaty” policzek…

  Coz. Za uprawianie przez Pani podwojnego standardu etycznego niech sie Pani nie spodziewa od takich jak ja ZADNEJ nagrody…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 28. marta15 said

  ad 27 pan ma duze problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
  proponuje pojsc do klasy pierwszej na nauka czytania i porozmawic z siedmiolatkami , moze troche naucza logiki??

 29. marta15 said

  ad 27 panie Jasiek,
  swoja droga doradzam troche mniejsze ilosci spozywania wody ognistej, niszczy tzw komorki mozgowe, a jak kto malo ich ma, to powinien bardzej o nie dbac, bo potem efekty sa takie jakie widac.
  Braki w czytaniu i zroumieniu, w miare prostych, bylo nie bylo , tekstow.

 30. […] Za: https://marucha.wordpress.com/2013/04/04/ja-chce-skurwic-narod-polski/#more-31737 […]

 31. Marucha said

  Re 20:
  Anonimusie, to co Pan proponuje, to myśmy przeczytali.
  Nie ma teraz co „interpretować” i „wyjaśniać”.
  Pan by chciał zrobić z katolików rzadkie gówno niezdolne do oporu.

 32. Marucha said

  Re 22:
  Typowy posoborowy zwolennik „mniłości”.
  „Wyciszyć się i nabrać dystansu”, k.j.m. – kiedy nam podpalają dom.

 33. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 34. Re: 29 Marta15…

  A nie lepiej od razu mnie skierowac do „psychuszki” i po klopocie???
  Latwiej, byloby i skuteczniej…:))) Nieprawdaz???
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 35. Irys said

  Rozumiem zlosc i oburzenie, ale czy Gospodarz i goscie tego portalu moga przeczytac raz jeszcze tytul artykulu i zastanowic sie czy aby uzwajac wulgaryzmow nie popieraja celu Urbana?
  Czy moze Urban dawno osiagnal swoj cel i smieje sie w kulak?

 36. Joe said

  Opowiadal mi przyjaciel z W-wy jak s…wili urbana na parkingu TVN…po programie obelzywym….Rylo mial s…wine….dlugi czas.

 37. marta15 said

  ad 34 wyrwal sie pan jak filip z konopi , (albo raczej jak jasiek z toronto) , walnal pan laga na oslep i nawet nie ma czelnsoci przeprosic.
  pan sie wyglupil tym swoim wpisem,
  Nie mnie oceniac czy pan do psychuszki czy nie.
  Ja oceniam pana po jakosci panskich wpisow, i czytania ze zrozumieniem.

 38. jasiek z toronto said

  Re: 17 Marta15

  Przeczytalem po raz trzeci Pani tekst w pozycji 17 i faktycznie popelnilem blad, bedac przekonanym (nie wiem dlaczego – nie pilem nic) ze to Pan wpis, a nie cytat.
  Prosze mi wybaczyc MOJ BLAD w interpretacji no i ze zrozumieniem aluzji.
  Jest mi bardzo przykro, ze pozwolilem sobie „wystrzelic jak Filip z konopii”…
  Jak mam Pani wynagrodzic moje zle zachowanie?
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: