Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tralala o Wolne tematy (10 – …
  Carlos o Stalingrad
  rocznik57 o Upadek cywilizacyjny Polski
  lewarek.pl o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  Marucha o Szymowski prześwietla premiera
  Zima o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  Kronika o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  telewizjapolska24 o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Czaruś o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rzeszów: “Precz z państwem policyjnym” – pikiety w mieście

Posted by Marucha w dniu 2013-04-04 (Czwartek)

We wtorek 2 kwietnia w Rzeszowie odbyły się pikiety przeciwko państwu policyjnemu i wzmożonej inwigilacji obywateli w państwie (atrapie państwa?) zwanym III RP.

rz00Organizatorem pikiet byli działacze Narodowego Rzeszowa oraz rzeszowskiej Młodzieży Wszechpolskiej i ONR-u. W ostatniej z trzech pikiet, która odbyła się na rynku wzięła także udział nasza delegacja, z banerem przedstawiającym zbrojnych “pretorianów systemu” i hasłem “Precz z państwem policyjnym”. W pikiecie wzięło udział ok 40-50 osób, oprócz okazjonalnych transparentów odbyła się przemowa (częściowo zagłuszona przez odbywający się na rynku miejską imprezę) i rozdanych zostało kilkaset ulotek wyjaśniających przyczyny protestu.

W III RP, zwanej ironicznie “wolną Polską”, z której nakazują nam cieszyć się zawodowe autorytety skupione wokół mediów głównego nurtu dochodzi do sytuacji nękania przeciwników władzy i narzuconych autorytetów czy idei tzw. “postępu”, czyli promocji multikulturalizmu, wszelkiej maści zboczeń forsowanych usilnie jako norma, terroru mniejszości i politycznej poprawności.

Na porządku dziennym są policyjne prowokacje w stosunku do aktywistów narodowych, a także drugiego, niewygodnego dla władzy, dużego i zorganizowanego środowiska – kibiców piłkarskich. Sytuacje, w których pozbawia się obywatela podstawowych praw, a policjant może bezkarnie pobić, zwyzywać czy fałszywie oskarżyć to niestety nie wyjątki a reguła. Przy akompaniamencie mediów dochodzi do społecznego przyzwolenia na takie sytuacje, część ludzi, nie zaangażowanych jakkolwiek w działalność społeczno-polityczną, nie chce wierzyć, że metody rodem z totalitaryzmów stosowane są w “demokracji” A jednak.

Polska policja zbroi się przeciwko coraz bardziej sfrustrowanym sytuacją w kraju obywatelom, władza ciągle zwiększa jej szeregi i próbuje rozszerzyć uprawnienia, także te w zakresie inwigilacji i represji wobec demonstrantów. Ograniczane są kolejne swobody obywatelskie a przeciwko tym, których władza i usłużne media określą “wrogami demokracji” wysyłane są zbrojne oddziały Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, której agenci na różne sposoby próbują zaszkodzić “myślozbrodniarzom” nie pasującym do ram ideologii III RP. Są to najścia domów i przeszukania, nachodzenie w pracy i na uczelniach, zastraszanie i szantaże. Prawo w Polsce chroni bandytów przyodzianych w policyjne mundury, zawodowa solidarność i bliskie kontakty z prokuraturami owocują tym, że dopuszczający się przestępstwa (np. pobicia) policjant najprawdopodobniej nie odpowie za swoje czyny. Polskie komendy policji stały się katowniami, w których wymuszanie zeznań biciem i zastraszaniem to codzienna praktyka, pewni swej bezkarności policjanci biją ludzi na ulicach (raz dla zabawy, innym razem, jak w przypadku dużych manifestacji, prawdopodobnie na zlecenie z góry). Patologie te są na rękę władzy. a ludzie chcący działać na jakichś powiązanych z polityką płaszczyznach czują się zagrożeni ze strony opresyjnego systemu.

W przemówieniu na rzeszowskim rynku poruszone zostały kwestie zbrojenia się policji, wspomniany został zakup systemu LRAD (broni dźwiękowej używanej m.in. na polach bitew Iraku i Afganistanu, której użycie w myśl obecnego prawa jest nielegalne, a która w zamyśle miała być wykorzystana przeciwko demonstrantom), nadużywanie tymczasowego aresztowania i instytucji świadka koronnego (tu odniesiono się do sprawy Piotra Staruchowicza) i innych patologii obecnego “państwa prawa”, w którym za krytykę rządzących lub destrukcyjnych, sponsorowanych przez międzynarodowe fundacje mniejszości (zawodowi homoseksualiści, zawodowi “antyfaszyści”) można stracić pracę, zostać wyrzuconym ze szkoły a nawet trafić za kraty. Wspomniano o zastraszaniu przez policję i służby uczestników demonstracji przeciwko ACTA i innych.

Demonstranci z jednej strony trzymali transparent z napisem: “Komunikat rządu ludowego III RP”, którego dopełnieniem był kolejny: “Wzmożona kontrola dźwignią zaufania społecznego”. Po drugiej stronie stali uczestnicy w banerem Narodowego Rzeszowa, AN Stalowa Wola oraz kolejnym okazjonalnym z hasłem: “Ten kto poświęca wolność dla bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich”. Jest ono dziś bardzo aktualne, gdyż wszystkie ograniczenia wolności obywatelskich tłumaczone są względami bezpieczeństwa, dziś wszystkich nas władza i podległe jej służby traktują jako potencjalnych bandytów, terrorystów a przede wszystkim swoich wrogów.

rz02

rz04

rz05

rz06

Zobacz również: Poznań: “Precz z państwem policyjnym!”
Za http://www.autonom.pl/

Komentarzy 16 do “Rzeszów: “Precz z państwem policyjnym” – pikiety w mieście”

 1. O N R, Młodzież Wszechpolska Połączcie się wreszcie dając przykład rozitemu Narodowi. Tylko monolityczne społeczeństwo może pokonać ten totalitaryzm, który zawładnął Polską w 1944 roku i tak się umocnił traktując nas jak bydło, powtarzam jak bydło.

 2. Nemo said

  Nie wiem,być może to co napiszę jest naiwne i śmieszne ale marzy mi się zjednoczenie wszystkich polskich organizacji narodowych w jeden spójny organizm.Jak się nad tym zastanowić,to przecież tych wszystkich działaczy,jak również nas,zwykłych ludzi,którym na Polsce(której już nie ma) zależy,więcej łączy niż dzieli.Gdybyśmy wszyscy zaczęli mówić jednym głosem,to okazało by się,że jesteśmy siłą z którą władza musi się liczyć. Natomiast rozproszeni niewiele możemy zdziałać.

  Tak sobie myślę,ale może to nadmierny optymizm z mej strony.

 3. antka kobity szwagra brat said

  ….a na plakatach pięśći …otporu Sorosa!….

 4. Rysio said

  „………W pikiecie wzięło udział ok 40-50 osób……….”

  No to wychodzi, że reszta mieszkańców Rzeszowa ( 182 232 – 50 ) czyli ponad 182 tysiące jest ZADOWOLONA z policyjnego państwa.

  Takie demonstracje to se można w d..pę wsadzić.

  Gdzie są transparenty z napisami domagającymi się powszechnego dostępu do militarnej broni palnej dla wszystkich bez wyjątku obywateli Polskich?

 5. RomanK said

  Wojna Polakow musi byc na wszystkich frontach,,Polacy musza zaatakowac przedewszystkim nie Xenorzady ale:

  Swoj Kosciol
  Swoja Policje
  Swoje Wlasne Autorytety
  i co najwazniejsze Sami Siebie!
  CO mozna powiedziec o takiej metodz e laczenia Narodu przez Samorozbijanie????
  Medyxcyna zna to pod nazwa Autoimunnism….popularnym przejawem jest straszliwa chorobna czyniaca niezdolnym do pracy i normalnej funkcji dzialania zwana artretyzmem….
  Kto mysli…jest Czlowiekiem:-))))

 6. konfw said

  „Swoj Kosciol
  Swoja Policje
  Swoje Wlasne Autorytety”
  ha ha jaki swój kościół, swoja policja? autorytety jakie? dawno takich głupot nie czytałem

 7. RomanK said

  Wiem…tak jest- jak sie czyta goja:-_)))_) poprostu szok:-))))
  W PolinShtyme tego nie przeczyta..tam pisza madrze ze wskazaniem komu przylac:-)))

 8. Kudlaty said

  Ale……Romek………..,profani nie czytają:-)))))))))) ……
  u goishe szok jak brakuje na wino:-)))
  Musi na tobie spoczywa obrona Kościoła,osiodłaj Józka i w ogień:-))))))))))))

 9. JO said

  Ad. 5. Jaki Wlasny Kosciol? Wlasny Kosciol to jest Poki co Bractwo I Tradycjonalisci a Nie Judeoepiskopat z Dziwiszem Na Czele.

  Reszta Ksiezy musi Wybierac , smierc za Boga albo od Nas Smierc

 10. RomanK said

  Szczery jestes Kudlaty parchu:-)))) ale na ogien to sie szykuj sam:-)))) ..owszem obrona Kosciola jest moim obowiazkiem.! I spodziewaj sie obrony,,i obroncow z powolania :-)))
  Dokladnie ….jak podsmiechujki z tego ,,twoim:-))) latwo sie was poznaje:-)))) chutzpery:-))))) nie potraficie trzymac mordy w kiblu:-))))i jak zawsze nie doceniacie gojow..dlatego co jakis czas robi sie wam cieplo:-)))wlasnei dlatego goje odstawiaja wino..i biora w lapy siekiery….:-)))

 11. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 12. konfw said

  romuś zachowujący się jak typowy parch zakrzykujący wszystko we wszystkich tematach co się z talmudem nie zgadza w ręku sztandar z banderą grzmi z texas wyzywając od parchów…:)

 13. Kudlaty said

  Romek nie kompromituj się:-))))))))))) już dawno cię tu rozszyfrowano:-)))))))))))))))))))
  obrońco masonów,piewco El Zohar i tffórczości madamme Blavatsky:-)))
  twoim obowiązkiem jest obrona Kościola,tylko że wszyscy widzą,że nie katolickiego:-)))))))))..nędzna kreaturo:-))))
  ja wiem że ty tu musisz pisać,choć ci coraz trudniej,bo żydłactwo z ciebie wyłazi:-)))))))))))) nerwy puszczają, to plujesz siarką jak parch przyparty do muru:-)))))))))))
  próbuj dalej,zawsze to paru świerzaków wkręcisz pier..leniem o tolerancji i miłości:-)))))))))

 14. Inkwizytor said

  Re: 10

  Nie wątpie romku banderofilku, za masz siekierę w domu, pewnie po dziaduniu została 🙂 Naostrzyłes wg przykazań grekokatolickich księżulków ?

 15. Inkwizytor said

  re: 13

  I jeszcze obrońca ucisnionych ukraińców, którzy tak cierpieli caly czas pod polskim knutem. Gudłaj romeczek najwyraźniej za często sięga po wodę ognistą 🙂

 16. piotr said

  Czytając dochodzę do wniosku, że budująca się demokracja przechodzi w szybkim tempie w anarchię. Kościół istniał ponad 1000 lat w Polsce – co oznacza, że jest fundamentem naszej egzystencji, bo pomimo tylu zawirowań historycznych istniejemy. Protestujący pewnie by chcieli alkoholu za darmo i broni bez pozwoleń. Przy naszej mentalności należałoby wnioskować, że byłaby to olbrzymia rzeź narodowa. piotr

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: