Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Kobieta jak modliszka – charak…
  Crestone o Andreotti, czyli stare Wł…
  rzeczpospolitapolska o Kobieta jak modliszka – charak…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  rzeczpospolitapolska o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Lily o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Film o Lechu Kaczyńskim. Łopiński: zatrzymał rosyjskie czołgi.

Posted by Marucha w dniu 2013-04-06 (Sobota)

Gajowy aż nogami przebiera, żeby to skomentować, ale w ramach ćwiczenia silnej woli się powstrzyma.
Admin.

8 kwietnia odbędzie się premiera filmu „Prezydent”, który ma upamiętnić prezydenturę Lecha Kaczyńskiego. W zwiastunie filmu pojawiają się bliscy prezydenta, którzy wspominają jego działalność.
– Lech Kaczyński zatrzymał rosyjskie czołgi – mówi Maciej Łopiński, były szef Kancelarii Prezydenta, wspominając wydarzenia z Tbilisi z 2008 roku, podczas ataku Rosji na Gruzję.

W filmie Joanny Lichockiej i Jarosława Rybickiego, który zostanie wyświetlony również 10 kwietnia na telebimie ustawionym na Krakowskim Przedmieściu, pojawiają się liczne słowa pochwał wobec prezydentury Lecha Kaczyńskiego oraz opowieści przybliżające to, jakim człowiekiem był były prezydent.

„Jestem mu to winien”

Na początku zwiastunu opublikowanym w serwisie YouTubie przez „GazetaPolskaVD” wypowiada się Ryszard Bugaj, który w wyborach prezydenckich w 2005 publicznie poparł kandydaturę Lecha Kaczyńskiego. – Jestem mu winien chociażby to, żeby mówić o nim tak, żeby jego postać była postrzegana w sposób zgodny z rzeczywistością – mówi.

W zwiastunie wypowiada się również brat zmarłego prezydenta, Jarosław Kaczyński. Wspomina on rozmowę z bratem, który dzwonił do niego z telefonu satelitarnego, znajdującego się na pokładzie samolotu prezydenckiego. – Porozmawialiśmy chwilę, ale tylko o sprawie mamy – wspomina prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Litwa, Gruzja, wygrana w wyborach, „unikatowe materiały”

Zaraz po tych słowach pojawia się nagranie ukazujące triumf Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. Autorzy filmu wspominają także wystąpienie byłego prezydenta w parlamencie litewskim z marca 2010 roku oraz wydarzenia z Tbilisi z 2008 roku, podczas ataku Rosji na Gruzję.

Jak czytamy na niezalezna.pl, film „Prezydent” zawiera „unikatowe, niepublikowane do tej pory zdjęcia i materiały filmowe o tragicznie zmarłym prezydencie”. „Dokument pokazuje osiągnięcia prezydenta zarówno w polityce krajowej, jak i na polu międzynarodowym. W filmie znajdziemy także kilka smaczków. Nie zabraknie relacji osób, które miały zaszczyt znać bliżej zmarłego prezydenta” – brzmi opis umieszczony na niezalezna.pl.

Jak przybliża nam portal niezalezna.pl, „w ostatniej scenie filmu idzie w jasność w kurtce koloru khaki”. „Patrząc na tę scenę, w głowie miałem słowa Antoniego Macierewicza, skierowane do będącego w Smoleńsku Jarosława Kaczyńskiego: Weźcie koniecznie Leszka z tej przeklętej ziemi” – opisuje Robert Tekieli, autor tekstu na wspomnianej stronie.

Obchody 3. rocznicy katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia odbędą się obchody trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Oprócz mszy świętej w warszawskim kościele, czy apelu poległych, będą miały miejsce również dwa wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego. O godzinie 16:50 zaplanowana jest projekcja filmu „Prezydent”.

Jak zapowiadają organizatorzy na stronie pis.org.pl, przez cały dzień przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie będą się odbywać koncerty, będą wyświetlane filmy oraz materiały wspomnieniowe.

(Onet/niezalezna.pl/pis.org.pl/GazetaPolskaVD,żg;PG)
http://wiadomosci.onet.pl/

Komentarzy 28 do “Film o Lechu Kaczyńskim. Łopiński: zatrzymał rosyjskie czołgi.”

 1. kowalski said

  a co tu komentować , …………………………

 2. Wosiu said

  Jak o Lechu to o Lechu.

  Pamiętam taką sytuację:

  jakaś konferencja prasowa z L.Kaczyńskim (pamiętam, że chyba już jako prezydentem, czyli w roku 2005 lub 2006), po wyczerpaniu pytań od dziennikarzy głównych mediów, jakiś nieznany facio co zdobył akredytację dziennikarską z ramienia jakiegoś lokalnego pisemka motoryzacyjnego (!!! dobry numer !!!), zadaje takie mniej więcej pytanie (dokładnie nie pamiętam):

  – co Pan może powiedzieć, o prowokacyjnym przelocie izraelskich myśliwców nad byłym Obozem Zagłady Auschwitz w Oświęcimiu?

  [pytający z tego co pamiętam, nie podkreśla, że miało to miejsce w roku 2003]

  Zapytany jest wyraźnie zbity z tropu, prawdopodobnie nie zna sprawy i głupkowato się uśmiechając, odpowiada również głupkowato:

  – a co te izraelskie myśliwce, wątpię aby mogły dolecieć z Izraela do Oświęcimia…

  I o to chodzi. Brak realnej wiedzy i informacji (mógłbym o tym napisać więcej przy innej okazji).

  A teraz:

  O co szło?

  O to:
  ————————————————————————————————————————————————–

  „Jak izraelski generał mścił się na Polakach nad Auschwitz

  „Musieliśmy słuchać Polaków przez 800 lat. Teraz już się ich słuchać nie musimy”. Te słowa izraelskiego generała świadczą, że nie szanuje on sojusznika i nie zna historii.

  Izraelskie lotnictwo ma nowego dowódcę. Został nim Amir Eszel. Niezwykle utalentowany i popularny wśród kadry oficerskiej generał. W mediach natychmiast ukazało się wiele artykułów, w których zadano pytanie, czy to ten człowiek poprowadzi izraelskie lotnictwo do najbardziej ambitnej misji w jego historii: zniszczenia instalacji nuklearnych Teheranu.

  Przy okazji, zupełnie nieoczekiwanie, dostało się Polsce. Izraelskie gazety przypomniały słynny przelot nad byłym niemieckim obozem zagłady Auschwitz, który miał miejsce w 2003 roku. Eszel pilotował wówczas jeden z trzech izraelskich myśliwców F-15, które przy okazji pobytu na pokazie lotniczym w Radomiu przeleciały kilkaset metrów nad byłym obozem.

  Wydarzenie to odbiło się szerokim echem, a Eszel został uznany za bohatera. Teraz, przy okazji nowej nominacji, ujawnił prasie kulisy tamtego lotu. Według niego Polacy zgodzili się na niego, ale pod warunkiem że odbędzie się powyżej poziomu chmur. Eszel – jak mówi dziś z dumą – świadomie nie posłuchał gospodarzy i przeleciał z rykiem silników niemal nad samymi barakami.

  – Powiedziałem wówczas pozostałym pilotom: musieliśmy słuchać Polaków przez 800 lat. Teraz już się ich słuchać nie musimy – wspominał nowy dowódca lotnictwa. Słowa te zostały przyjęte przez dziennikarzy z aprobatą. Charakterystyczny jest komentarz, jaki opublikował znany amerykański publicysta Jeffrey Goldberg.

  „Nad Auschwitz Eszel dokonał symbolicznej zemsty na Polakach, którzy upokarzali Żydów w trakcie stuleci, które doprowadziły do Holokaustu – napisał Goldberg w tekście, który został opublikowany w wielu gazetach USA i Kanady. – Jego ówczesny dowódca uznał, że ten przelot był najlepszym dowodem, że syjonistyczne przekonanie, iż Żydzi mogą liczyć tylko na siebie, jest prawdziwe”.

 3. Radosław37 said

  …zatrzymał czołgi i zginął w zamachu:):). Mógłbym pan Łopiński podać datę beatyfikacji Lecha. Wierni muszą się przygotować:):)

 4. galaszek said

  Łopynske- „Kalksteinskie…zn Kaczynskie zatrzymał rosjanskie czołgi”…. A to swinto prawdo co godo Łopynskie,bo somech widzioł jak Kaczynske nalapoł musi ze szterdzieszci tych czołga i dotund ich czymoł?!- (za rury wydechowa oczywista) asz jem sie paliło wykonceło i lufy jem pooopadały. I musiali ruskie obarotno pchoc swoji tanki do bazów po paliło….az jem sie odekcialo atakow na Gruzlikow……zn Gruzienow

 5. Inkwizytor said

  Zatrzymał czołgi ? 🙂 wycieral się noca po krzakach jak jakas dziewka przydrożna, ośmieszając urząd Prezydenta RP

 6. Rym said

  Lecha lecha warty, czyli Bolek i Kalkensztajn w jednym stali domku i siedzieli przy tym zamym kanciatym stole.

 7. Fran SA said

  ‚Mroz 40 stopni, snieg po pas, a my w zyto. A Niemcy dookola na rowerach…’

  Tak powstaja legendy..Arma virumque cano…(Opiewam bohaterskie czyny meza- Eneida)

  „O czlowieku, ktory sie czolgom nie klanial”…?

  Prezydent PR wlasna piersia staranowal nieprzyjacielskie czolgi wojsk ONZ-u i ta sama piersia uratowal zycie prezydenta Gruzji i honor gruzinskich braci.
  (W Osetii staly oddzialy ONZ-owskie, o czym zdaje sie Lopinski nie slyszal).

  Ze zwierzen do prasy tego cichociemnego prezydenta wynikalo wyraznie, ze zadnych czolgow nie widzial, bo siedzial w krzakach i bylo ciemno (ktos podprowadzil ksiezyc) ale slyszal strzaly … inteligentnie wydedukowal, ze byly to strzaly rosyjskie, i w ogole sie ich nie bal! A taki niezwykle odwazny kurdupel!

  Mnie sie dziwnie wydawalo, ze z tego bylaby niezla komedia:

  Po pijoku to sie nawet zajaczek misia nie wystraszyl.

 8. Nemo said

  Lech zatrzymał ruskie czołgi a teraz Radosław Koreę Północną na cyce rzuci 🙂

 9. Kaczyński jak Czapajew. 🙂 Tylko Czapajew zatrzymywał czołgi niemieckie. 🙂

 10. andrzej said

  Żydzi rządząc obecnie Polską robią wszystko aby skłócić Polskę z Rosją, gdyż taka sytuacja pozwala
  im mocniej trzymać się u władzy.

  Dodatkowo można z całym przekonaniem stwierdzić, że bez użytecznych durniów, idiotów oraz sprzedajnych kanalii – Żydzi nie kierowaliby tyloma dziedzinami naszej gospodarki, polityki i życia,
  nie mogliby realizować swoich planów narzucania Słowianom swej władzy.

  Następna bajka dla lemingów.

 11. Boryna said

  Czas przenieść Kalksteina z Wawelu do Jedwabnego

 12. lily said

  Mnie tylko ciekawi,ktora czescia ciala,zatrzymal te czolgi ???. Zapewne nie swoimi,krotkimi lapkami. A czy p Lapicki i Kalkstein to po kadzieli ???

 13. Listwa said

  W ostatniej opoce Macieja Giertycha znajduje się ciekawostka:

  W Hiszpanii parlament uchwalił nowe prawo, a premier Mariano Rajoy je podpisał, zakazujące aborcji i badań na zarodkach u ginących gatunków, takich jak małpy człekokształtne. Tymczasem ok. 300 nienarodzonych dzieci jest zabijanych dziennie w tym kraju. Aktualny premier w kampanii wyborczej obiecywał ochronę nienarodzonych. Sądzono, że chodzi o ludzi (http://www.pop.org/content/planet-apes).

  Nie wiadomo o jakich czołgach jest mowa, niekoniecznie z pancerzem, może z papieru jakieś?

  I jeszcze jedna:

  W 1963 r. w Niemczech (wschodnich i zachodnich) praktykowało 9 milionów katolików, dzisiaj 2,3 – spadek o 74,4%. Według danych oficjalnych (na bazie podatku kościelnego) jest w Niemczech 24,6 milionów katolików (23,9 mln protestantów). W 1963 r. Kościół zatrudniał w Niemczech 100 000 osób, dzisiaj 700 000, wzrost o 700%. W 1963 r. było 90 praktykujących na zatrudnionego, dzisiaj 3 (u protestantów jeden praktykujący na jednego zatrudnionego – czy to ta sama osoba?). (Agencja RU 07/2013)

 14. MatkaPolka said

  Dwa gangi żydowskie – PO i PiS wałczą o terytorium, czyli o władzę i koryto

  A jednak

  SMOLEŃSK – KONIECZNOŚĆ WYJAŚNIENIA
  Smoleńsk trzeba wyjaśnić, dlatego że:

  1.Popełniono morderstwo
  2.Dokonano zamachu na instytucje państwowe – urząd prezydenta, finanse państwa– prezesa NBP, dowództwo Armii Polskiej, prezesa IPN

  Nie wiem, dlaczego cala dyskusja o katastrofie smoleńskiej kreci się wokół Kaczyńskiego?
  Kaczyński nic dobrego dla Polski nie zrobił i goście Gajówki wielokrotnie to w swoich wypowiedziach wyrażali
  Ale tu nie chodzi o Kaczyńskiego

  Niech się żydzi mordują nawzajem w Izraelu.!!!!! Niech zostawią Polskę w spokoju !!!!

  Cala dyskusja wokół Smoleńska to bicie piany.
  Wg ekspertów lotniczych – jest wielce wątpliwe, aby katastrofa w ogóle miała miejsce. !!!!

  Nie ma dowodów; nie ma kokpitu (linie papilarne samolotu), nie ma czarnych skrzynek(znalezionych na miejscu katastrofy), nie ma ciał znalezionych na miejscu katastrofy
  Nagie Ciało w prosektorium w Moskwie, to nie to samo, co ciało generała w mundurze przyczepione do fotela rozbitego samolotu.

  Samolot podrzucono – jest to inny samolot.!!!
  Mordu dokonano w Warszawie. w piątek wieczorem 9.04 2010

  Katastrofa to operacja medialna mająca na celu odwrócenie uwagi opinii publicznej od Warszawy i skierowanie uwagi na Smoleńsk.

  Udział Rosjan to „maskirowka” i podrzucenie w Smoleńsku zupełnie innego samolotu.

  SMOLEŃSK – TEN ZROBIŁ, KTO SKORZYSTAŁ

  Skorzystały POtwory – pełnia władzy i koryto. Skorzystał Tusk i Komorowski
  Skorzystał MFW – zastąpienie Skrzypka prezesa NBP , który nie chciał dalej pożyczać – agentem MFW Belką, który oczywiście uruchomił natychmiast linie kredytowa MFW
  Skorzystało PO – zginął Kurtyka prezes IPN , który trzymał kwity na liderów PO
  Skorzystały Służby Specjalne – Kaczyński rozwiązał WSI i odciął od finansów publicznych – w istocie to wojna miedzy dwoma gangami żydowskimi – Żydzi Wojskowi – Informacja Wojskowa, WSW czyli WSI, MSW kontra Żydzi Cywilni, czyli KOR, Centralny Komitet Żydow w Polsce itd.
  Żydom wojskowym przestał być potrzebny Żyd cywilny Kaczyński , jako fasada pseudo demokracji
  Skorzystało NATO – zabito generałów moskiewskiego chowu,

  Skorzystały Niemcy – dalsza destrukcja polski i polskiej Armii i tak już zredukowanej do korpusu ekspedycyjnego. Polska jest bezbronna.
  Agresja Niemiec na Polskę trwa w sposób niepohamowany

  Katastrofa identyczna jak katastrefa CASY w Mirosławcu
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotnicza_w_Miros%C5%82awcu#Ofiary_katastrofy

  Próba rekonstrukcji.
  http://zamach.eu/120308/Untitled_1.html

  Oszustwo Katastrofy Smoleńskiej
  10 kwietnia 2010
  Dowody oszukańczej inscenizacji – ręcznego ułożenia -podrzuconych fragmentów
  wraku samolotu TU-154M. Uwagi pośrednie.
  (ciąg dalszy; „Samolot bliźniak” oraz „Katastrofa, której nie było”)

  CZEŚĆ SIÓDMA

  Porwania i likwidacje Członków Delegacji,
  sygnał akcji w Polsce godz. 22.00, piątek 9 kwietnia 2010.

  Wstęp

  Jak doszło do porwania i zabicia 96 osób delegacji? W jaki sposób przeprowadzono masakrę ich ciał?
  Na podstawie wypunktowanych wydarzeń – określonych węzłów (W) – ułożyliśmy pewną strukturę, która układa się określoną sieć.

  Pokażemy to na podstawie poniższego tekstu, który składa się z dwóch części:
  – Węzły – dane, fakty z okresu paru dni przed Smoleńskiem,
  – Sieć – konstrukcja związków miedzy danymi ( węzłami).
  (.)
  Proszę zauważyć, że środowisko inżynierów specjalistów budowy samolotów, nauczycieli akademickich: Politechnika Warszawska, wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej, z licznym wyspecjalizowanym zakładami – milczy.
  To ostanie byłoby szczególnie haniebne, bo oszustwo smoleńskie rozgrywa się głównie na płaszczyźnie techniki i to tu inżynierowie –MEiL-owcy jako pierwsi – winni stać na straży TEJ prawdy. Dodam, ze główni „eksperci” nie tylko, że nie znają problematyki budowy samolotów, lub mają problem z nomenklaturą, ale ich sposób wykładania problemu nie spełnia warunków średniego poziomu kultury technicznej na inżynierskim poziomie.

  1. Katastrofy smoleńskiej nie było, bo wrak samolotu tam eksponowany nie był zdolny do lotu na długo przed feralnym momentem z dnia 10 kwietnia. Ponadto został tam podrzucony, jako niekompletny szmelc, który później został wysadzony powietrze, w celu upozorowania katastrofy. Eksplozja (dwie) spowodowała zniszczenia płatowca, jakich jednak nigdy nie można było osiągnąć w normalnym uderzeniu samolotu w ziemię. A to był jeden z wielu dziecinnych błędów tej, jak się okazuje, inscenizacji.

  2. Ofiar katastrofy też nie było, bo nie ma ewidencji nawet na to, że ktokolwiek z delegacji Katyńskiej odleciał z Okęcia. Dowodem na odlot delegacji z Okęcia miał być rachunek trupów w Smoleńsku. I to właśnie był główny cel tej medialnej aranżacji w lasku smoleńskim. Skoro w punkcie pierwszym zlikwidowaliśmy katastrofę, to tym samym przepadł cały mechanizm dowodowy (substytut) lotu do Katynia. Faktem jest, że osoby delegacji zaginęły, a ich ciała – częściowo – odnaleziono w Moskwie. Prosektorium to nie to samo, co miejsce katastrofy i tych dwóch spraw automatycznie nie łączmy. Członków delegacji do Katynia wyłapano w Polsce i tam zamordowano, bo innej alternatywy nie ma.

  Katastrofa smoleńska nie miała miejsca, jest jedynie oszustwem medialnym. Aby odwrócić uwagę od tego faktu, magluje się wkoło zarzuty, co do rzetelności dowodowej oficjalnych dokumentów, czyta się zapisy kopii czarnych skrzynek, znajduje ślady materiałów wybuchowych w jakiejś trumnie, etc. Mnogość faktów, co do „dowodów”, a nawet ich podważanie, tworzy środowisko katastrofy w Smoleńsku.

  Autorzy ogłoszenia prawdziwie podają fakty mówiące o tym, że całość dokumentacji znajduje się w rękach strony rosyjskiej; wrak, instrumenty pokładowe, zapisy techniczne lotu, etc. Daję im także racje w tym, że nie ma dowodu na uderzenie w brzozę, bo sam od dawna tę tezę wykładam na ZAMACH.EU

  Ale ja – w przeciwieństwie do tego trio oszustów (osoby główne) – wykładam analizę jakościową, która wykazuje niemożliwość kolizji z tamtym drzewem, a tym bardziej zajścia takich skutków, jakie podaje MAK.

  Bo Tupolew to obiekt prawie 50mx50m, a wysokości 12m i małe tylko zmiany wartości kąta położenia w przestrzeni, dają poważne konsekwencje odczytu lub rozumienia lotu (zaś te liczone są w metrach i porównywane z topografią czy geometrią lotu). A to ma konsekwencje zawodowe na szerszej płaszczyźnie, aniżeli klakierskie fora internetowe. Trwało to dość długo, ale obecnie samolot leci już bezpieczniej i w brzozę nie trafia. Trudno powiedzieć, czy osoba ta sama poszła po rozum do głowy, czy jest to wynik intensywnego czytania stron zamach.eu, czy też zlecenie służb, albo też może paniczna gonitwa myśli odgrywa tu rolę zasadniczą. Ważna jest deklaracja, że samolot leci i tego się trzymamy.

  Powyższy akapit wyczerpuje mniej istotne problemy, a tu poniżej podamy rzeczy bardzo poważne, które nie mogą być tolerowane.

  Autorzy ogłoszenia piszą, że zapisy lotu zostały sfałszowane, że jakoby samolot miał lecieć na wysokości 26 metrów i tam wystąpiły dwa silne wstrząsy nieznanego pochodzenia, co musiało spowodować katastrofę (rozpad samolotu w powietrzu).

  Anons powtarza, że do wniosków takich doszli „niezależni eksperci”.

  Jak można opowiadać takie brednie, skoro dokumentacja jest w rękach Rosjan!

  To jak jest wiadome to, że została ona sfałszowana lub jest prawdziwa?

 15. Ad. 14

  „1.Popełniono morderstwo”

  – TO GDZIE SĄ CIAŁA?

 16. elo said

  A DO KTÓREGO GANGU ZALICZ SIĘ „MATKAPOLKA”/ BARDZO CZĘSTO NIE ROZUMIEM WAS WSZYSTKICH , PO CO TYLE NIENAWIŚCI

  Po co tyle nienawiści, pyta Elo…

  A oto cytat z późniejszego wpisu tegoż czytelnika:

  A TAKICH SPRAW JEST CORAZ WIĘCEJ ŻYDOSTWO TAK SIĘ ROZPANOSZYŁO , A SZCZEGÓLNIE ZA PANOWANIA gronkowca w ratuszu, już nie tylko żydzi ale i gminy żydoawskie występują o zwrot kamienic, powiem krótko ; wysłać ich wszystkich do izraela tam jest ich miejsce, a nasze niech zostawią w świętym spokoju . wiemy jakimi sposobami wchodzili w posiadanie majątków, moja mama, która mieszkała w sąsiedztwie żydów zawsze potarzała, że żyd nie zjadł śniadania jak nie okłamał Polaka.

  🙂 🙂
  Admin

 17. Justyna said

  Jezeli cokolwiek dobrego w ogole wydarzylo sie w historii po 1989 r to byly to rzady Kaczynskich. Probowano przeprowadzic lustracje, powolano do zycia IPN, na pewno zastopowano by najgorsza umowe gazowa z Rosja, sprawa gazu lupkowego, wiele pomniejszych korzystnych inicjatyw. Dlaczego glowne media tak ich potwornie niszcza od lat? Dlaczego tych dwoch ludzi- braci Kaczynskich tak ogromnie znienawidzono i co ciekawe znienawidzily ich najwieksze szuje jak Walesa, Sikorski, Komorowski, Palikot, caly „salon”. Wszyscy. W koncu doszlo do morderstwa calego samolotu, gdzie dominowali PiSowcy. Dla mnie to dowod, ze mimo wszystkich rzeczy ktore im mozna zarzucic, prowadzili polityke korzystna dla Polski, nie sprzedali sie do konca.

 18. Marucha said

  Re 17:
  Święta naiwności…
  PIS oczywiście miało „wiele cennych inicjatyw”, z których nigdy nic nie wynikło, choć posiadało niepodzielną władzę.

 19. Justyna said

  Nieprawda, ze nic nie wynikalo. Chociazby IPN. Lustracja. Nie bylo tak, ze niepodzielna wladza – opor byl zbyt silny.
  Zreszta, gdyby kaczynski byl taki sam jak wszyscy, to by go nie zamordowali. Bo wszystkie szuje w kraju sie wspieraja, bez wzgledu na ugrupowanie.
  Wystarczy sobie posluchac przemowienia Kaczynskiego z Gruzji – mial odwage i widac ze chcial zmontowac koalicje panstw przeciwko Rosji.

 20. Marucha said

  Re 19:
  E tam. Dużo szumu, bardzo mało efektów, typowe bicie piany pod patridyotyczną publikę.
  Za „montowanie koalicji” ten człowiek powinien być zamknięty w domu wariatów. Zresztą „Europa”, do której tak bardzo chciał należeć, dość jednoznacznie oceniła jego śmieszne awanturnictwo.
  A czy ma Pani pewność, że Kaczyńskiego zamordowano i skąd Pani ową pewność czerpie?

 21. Jan said

  Pani Justyno radziłbym z dobrego serca, nie ulegać magii mediów Ojca Tadeusza. Bardziej racjonalnie podchodzić do rzeczywistości. W jednych ugrupowaniu był – Prezydent, Premier i większość sejmowa i co z tego naprawdę dobrego wyszło.
  Polityka obecna polega min.na utrzymywaniu polaryzacji dwóch opcji. Dzieje się to nieprzerwanie od lat osiemdziesiątych.
  Komu i czemu to sluży chyba nie tak trudno zauważyć.

 22. Fran SA said

  Ad.19
  Pani Justyno
  Byc moze, ze o katastrofie smolenskiej nie wszystko wiemy, i pewnie przyjdzie nam dluzgo czekac na ujawnienie wszystkich faktow,ale:
  Na milosc boska, jak taki kretyn i chlystek, jak Kaczynski, mogl ‚montowac koalicje panstw przeciwko Rosji’? Z kim? Ze zbojem kaukaskim?.
  Gdzie? w krzakach Gruzji, czy przy gruzinskim winie? Tak samopas? .. no, samowtor..
  Przeciez on nawet do Japonii nie dolecial bo mu samolot zamarzl!.
  A z tej koalicji przeciwko Rosji, montowanej na obcym terenie i bez zgody sejmu polskiego – to jaka to miala byc korzysc dla Polski? Zdobycie Moskwy?? czy wiz do USA?

  I kogo Pani popiera? Zboja Szakaszwili, ktory w nocy napadl na Osetyncow i wymordowal prawie 2 tysiace spiacych cywilow – rodzin?
  To nawet prasa zydowska w Izraelu sie nasmiewala z tego malowanego Gruzina! Bo Izrael zbroil i szkolil zolnierzy pana Szakaszwili przeciwko Rosji. Ale uprzedzal, ze jeszcze nie sa gotowi do awantur z Rosja. (Dwoch ministrow w rzadzie Gruzji bylo na paszportach izraelskich.)
  Kaczynski sie z tym montowaniem koalicji wyraznie zblaznil. Gorzej, ze byl Prezydentem Polski.
  Jego inne pomysly jak lizanie kamieni w Jerozolimie, obchodzenie zydowskich swiat -zamiast polskich, i swinstwo jakie zgotowal Polakom w Jedwabnym zrobily z niego kolejnego pajaca w historii Polski.
  Nie powinien zginac.
  Powinien byc postawiony przed sadem za zdrade stanu!

 23. Ad.12 100% nie po mieczu.

 24. Justyna said

  To dopiero jest naiwnosc sadzic, ze cala „katastrofa smolenska” to byl nieszczesliwy wypadek.
  Nie wiadomo i pewnie niepredko bedzie wiadomo co sie naprawde wydarzylo, czy byl wybuch, czy „maskirowka”, czy jeszcze cos innego. Czy ci ludzie zgineli w Polsce czy w Rosji czy na Bialorusi. Ale na nieszczesliwy wypadek to absolutnie nie wyglada z co najmniej tysiaca powodow – po pierwsze dlatego ze NIGDY, od samego poczatku nie zbadano uczciwie wraku, miejsca „wypadku”, cial ofiar, nie bylo akcji ratunkowej, nie bylo nic. Wszystko wzieli w rece Rosjanie i nie oddali do dzis, nawet czarnych skrzynek. Wrzucili ciala jak leci do foliowych workow, zeby sie szybciej rozlozyly, zakazali otwierac trumien i pomieszali tabliczki. Nie bylo mowy nie tylko o jakiejs miedzynarodowej komisji ale rowniez o dopuszczeniu Polakow na rownych prawach do jakichkolwiek badan na miejscu, o zabezpieczeniu „miejsca katastrofy”. To nie jest normalna sytuacja w przypadku katastrof lotniczych. Tylko przejecie wladzy przez Komorowskiego nastapilo od razu, zanim oficjalnie znaleziono cialo prezydenta. I od razu podano oficjalna wersje, ktorej nic nie moglo zmienic i nie zmienilo do dzis.
  Jezeli nie bada sie wypadku, to dlatego ze nikomu z wladz nie zalezy na tym, zeby prawda wyszla na jaw. A skoro prawda jest niewygodna to to nie mogl byc zwykly wypadek lotniczy.
  Zreszta przed „katastrofa” za duzo „waznych” osob mialo przeblyski prorockie, ze szczegolnym uwzglednieniem Komorowskiego („prezydent bedzie gdzies lecial i wszystko sie zmieni”), Palikota (ten czlowiek ma szczegolny dar przewidywania albo po prostu bywa na wlasciwych zebraniach gdzie sie ustala bieg historii – przewidzial odejscie Kaczynskiego a dwa lata temu przewidzial „biedny Kosciol” ktory sie teraz realizuje w osobie „papieza- masona), Sikorskiego (dozynanie watahy). Oni wiedzieli co ma sie wydarzyc i troche „puscili farbe”.

 25. Ad. 19 I P N jeżeli chodzi o dwa oddziały, białostocki i katowicki to są to między innymi za Pani pieniądze i to nie małe / od 6,000 zł wzwyż/ antypolskie placówki ukrywające zbrodnie niemieckie i żydowskie.[10:46:37 PM] Stanisław Kopciewski: Waldemar Macholl dokonał również strasznej masakry i okrótnego mordu na swoich rodakach, niewinnych Żydach z Jedwabnego w dniu 10 czerwca 1941 roku, w ten ponury, upalny czwartek wraz z drugim mordercą kapitanem Hermanem Schaperem i jego podkomendnymi siepaczami wspomaganymi przez 40 zniemczonych obywateli polskich tzw. foksów. Chce Pani zapoznać się ze stanowiskiem prokuratora I P N-u, niejakiej Katarzyny Opackiej i jej dyrektorki Barbary Bojaryn? Może zechce Pani obejżeć dokument, którego TV „Trwam” nigdy nie wyemituje, ostatniego z żyjących świadka zbrodni w Jedwabnem? Niestety ja nie jestem od edukowania ale na pytania odpowiadam wszystkie.

 26. Ad. 25 Przepraszam za pomyłkę w dacie morderczej masakry w Jedwabnem, która miała miejsce 10. LIPCA 1941roku a nie czerwca.

 27. Garski said

  Pani Justyno, czas przetrzec oczeta.

  Ostatnio Matka Kurka lansuje teorie jakoby kaczora utlukli za porachunki zwiazane z umowa gazowa. Teoria gladko przedstawiona i rownie niewarygodna.
  Czy MK to nowy megafon PiSu, nastepny po zydzie Sakiewiczu? Jak widac na smolensku mozna niezle latami zerowac.
  Ta sprawe nalezaloby wyjasnic, ale szans w obecnym ukladzie nie ma. Strata czasu. Tym kotrzy maja inne zdanie polecam sprobowac wyjasnic katastrofe CASA.

 28. Marucha said

  Re 24:
  Pani Justyno – bez względu na to, czy to był wypadek (tak jak ja sądzę), czy Putin zestrzelił samolot ze swego nagana, czy też była to eksplozja – Lech Kaczyński żadnym mężem stanu ani patriotą nie był.
  Jego pomysły przejdą do historii humorystyki politycznej.
  A montowanie „koalicji przeciw Rosji”, jak słusznie zauważył Fran (#22), to był przejaw totalnej niepoczytalności – albo cyniczna gra na uczuciach polskiego debilstwa, które w Rosji, a nie w Unii, widzi przyczynę swego zniewolenia.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: