Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o W Konfederacji każdy ma r…
  minka o Austria: bojkot przemówienia…
  minka o Austria: bojkot przemówienia…
  Anteas o Będziemy drugą Japonią?
  Zbigniew Kozioł o Prawybory niedemokratyczne
  Mietek o Kłamstwo założycielskie czyli…
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof o Będziemy drugą Japonią?
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Będziemy drugą Japonią?
  Mietek o Będziemy drugą Japonią?
  Siekiera_Motyka o Ukraińskie zboże ma nie pozost…
  Gnostyk o Jałta 1945 – polskie zwyc…
  Mury polskiej wrogoś… o Mury polskiej wrogości
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Prezydent stolicy to milionerka

Posted by Marucha w dniu 2013-04-06 (Sobota)

Hanna_Gronkiewicz_WaltzOto dowód na to, że bogatemu nawet kryzys niestraszny. Z oświadczenia majątkowego prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz (61 l.) wynika, że w samej tylko gotówce ma ona ponad 3 mln zł majątku.

Oświadczenie majątkowe pani prezydent złożyła miesiąc przed wymaganym terminem. Wynika z niego min. że oszczędności szefowej ratusza w 2012 roku wyniosły 3 016 354 zł! Poza tym prezydent miasta zdeklarowała też oszczędności w obcych walutach o wartości ok 6 tys zł oraz papiery wartościowe, których obecna cena szacowana jest na 290 203 zł.

W skład majątku Waltz wchodzą też jak przed rokiem nieruchomości: dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych wart 900 tys zł oraz 78-metrowe mieszkanie o takiej samej wartości.

Pod względem posiadanych pojazdów również nic się nie zmieniło, szefowa ratusza wciąż jeździ wycenionym na ok. 37 tys zł volvo xc90, posiada też 14-letnią żaglówkę „Sasanka” wartą ok 40 tys zł.

Porównując ubiegłoroczne zeznanie podatkowe prezydent stolicy łatwo można stwierdzić, że w 2012 roku zarobiła o prawie 7 tys mniej niż w 2011 ale i tak zwykły warszawiak może pomarzyć o rocznych dochodach w wysokości 280 861 zł.

http://www.fakt.pl/

Komentarzy 36 do “Prezydent stolicy to milionerka”

 1. 166 bojkot TVN said

  Trzeba sobie przypomnieć, że po rym jak HGW nie zostala prezydentką Polski, konkurując w wyborach prezydenckich z L.Wałesą (oboje dostali śladowe poparcie wyborców) owa ekonomistka została zatrudniona tam gdzie teraz pracuje w pocie czoła i innych części ciała sam Kazio Marcinkiewicz

  Z Wikipedii:
  .W grudniu 1991 prezydent Lech Wałęsa złożył w Sejmie wniosek o powołanie Hanny Gronkiewicz-Waltz na stanowisko prezesa Narodowego Banku Polskiego, jednak w głosowaniu 18 grudnia 1991 jej kandydatura nie uzyskała wymaganej większości. Prezydent ponowił jej kandydaturę w marcu 1992. W głosowaniu 5 marca 1992 została przez Sejm powołana na stanowisko prezesa NBP. Przeciwko kandydaturze Hanny Gronkiewicz-Waltz występowało m.in. Porozumienie Centrum, z Jarosławem Kaczyńskim na czele, silnie skonfliktowane wówczas z prezydentem.

  W czasie sprawowania przez nią funkcji prezesa NBP upłynniono kurs złotego wobec walut wymienialnych, zaś w 1995 weszła w życie ustawa o denominacji złotego. W lutym 1998 prezydent Aleksander Kwaśniewski złożył wniosek o powołanie jej przez Sejm na stanowisko prezesa NBP na kolejną kadencję. Uchwałę powołującą ją na to stanowisko Sejm podjął 19 lutego 1998. W latach 1998–2000 była z urzędu, jako prezes NBP, przewodniczącą Rady Polityki Pieniężnej. Z pracy w NBP odeszła w trakcie drugiej kadencji.

  W 1995 kandydowała w wyborach prezydenckich, uzyskując wynik 2,76%. Była popierana m.in. przez Stronnictwo Ludowo-Chrześcijańskie, Zjednoczenie Polskie, Partię Konserwatywną, Koalicję Konserwatywną, Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe (część), Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Negatywną kampanię pod adresem jej osoby prowadziło m.in. Radio Maryja (m.in. sugerując żydowskie pochodzenie), nadto przed wyborami utraciła poparcie części ugrupowań (m.in. ZChN).
  Lata 2001–2006[edytuj]

  Od 2001 do 2004 była wiceprezesem ds. zasobów ludzkich i administracji Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. W 2005 wstąpiła do Platformy Obywatelskiej. Zajmowała się przebudową struktur partii w Warszawie. Zaangażowała się w kampanię prezydencką Donalda Tuska w wyborach w 2005.

  W wyborach parlamentarnych w 2005 została wybrana największą liczbą głosów z listy PO w okręgu warszawskim. W Sejmie V kadencji przewodniczyła Komisji Skarbu Państwa.
  ……………………..

  O Kaziu Marcinkiewiczu Wiki podaje:

  …W styczniu 2007 rozpoczął pracę jako doradca p.o. prezesa banku PKO BP Sławomira Skrzypka. Startował w konkursie na prezesa banku PKO BP, ale wycofał się z kandydowania. 1 marca 2007 rozpoczął pracę w EBOiR, gdzie zasiadał w Radzie Dyrektorów jako reprezentant Polski. W 2007 ukazał się wywiad-rzeka Marcinkiewicz. Kulisy władzy (autorstwa Kazimierza Marcinkiewicza, Piotra Zaremby i Michała Karnowskiego). W 2008 został zatrudniony w Goldman Sachs Group Incorporated[6]

  Oboje po utracie w Polsce stanowiska przeszli na garnuszek władców londyńskiego City, czyli żydowskiej centrali finansowej, Stamtąd został tu przysłany JV Rostowski na ministra najważniejszego resortu – ministerstwa finansów, Został ten typek zatrudniony w polskim rządzie przez agenta Donalda Tuska pełniącego funkcję premiera polskiego rządu. Można nawet przypuszczać, że HGW zarobiła tyle, że mogła finansować legalnie PO i oszustwa medialne, doprowadzające polskich wyborców do „niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem” przez wprowadzenie w błąd co do programu wyborczego, intencji i uczciwości członków PO. Pewnie nie wydała wszystkich pieniedzy jakie dostala na ten cel.
  Stamtąd pochodzi również nasza kompromitacja ministerstwa spraw zagranicznych czyli Radek Sikorski, którego grzecznie zatrudnił Jan Olszewski, a potem zrobił ministrem obrony Kazio Marcinkiewicz i J.Kaczyński.
  Jeśli to przypadek, to Polska jest krajem przedziwnych przypadków w zamkniętym etnicznie kręgu osób o żydowskim rodowodzie.

 2. Maciej said

  @ 1

  Bojkot, a jak były wybory na prezydenta stolicy to poszedłeś spełnić swój obywatelski obowiązek głosując na Eskimoskę z PO, czy na Eskimosa z PiS ?

 3. Marucha said

  Re 2:
  No właśnie, ciekawe pytanie. Bo przecież 166 Bojkot wyborów na pewno nie zbojkotował.
  Więc kto – Hanka czy Kazio?

 4. Radosław37 said

  3 mln to mały promil, reszta ukryta jest w bankach nad morzem martwym albo innym raju podatkowym.

 5. arcybolesnaprawda said

  Polin dla Żydów to k-raj na ziemi!!!!

 6. Rysio said

  Bojkotka (…) nie raz nie dwa mi się żaliła, że jako Warszawianka zmuszona jest do głosowania na żydowską biedotę w rodzaju Hanki Gronkiewicz-Waltz.

  Ty to masz dobrze Rysio (…) w USA, w Nowym Jorku możesz głosować na prawdziwgo męża stanu, miliardera Bloomberga.

  Jak jej odpowiedziełem, że mam parcha Bloomberga głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi, to się strasznie zdenerwowała (…)

  🙂 🙂 🙂

 7. Dictum said

  Przytoczę tu żydowskie przekleństwo:
  Żebyś miał sto pałaców, w każdym pałacu po sto pięter, na każdym piętrze po sto komnat, w każdej komnacie po sto łóżek. I niech cię po każdym łóżku cholera ciska tak, żebyś zdechnąć nie mógł.

  Tacy bogacze naprawdę wywołują mój pusty śmiech, ale z nich.
  Bo problem jednak istnieje – ograbione polskie społeczeństwo, niedożywione dzieci, nieleczeni pacjenci itd., itd., itd.

 8. akej said

  Prawdziwi warszawiacy, wspolczuje wam. Warszawski rozowy polswiatek wspolnie z lemingami wybrali te malpe – sobie na pocieche, a wam na pohybel.

 9. 166 bojkot TVN said

  3/Marucha
  Te o dziwo 166 zbojkotował – ani jeden z tych osobników nie nadaje sie na prezydenta stolicy Polski.

  No właśnie! I jesteśmy w domu. Jak nie ma na kogo głosować, to olać. – admin

 10. 166 bojkot TVN said

  Widzę, że uruchomił sie Maciej, który ze swoją logiką bije na łeb nawet Arschlocha Rysia.

  Zamiast analizować zjawisko HGW. Marcinkiewicza i inne podobne indywidua z żydowskiej łapanki na zarządców Polin, ten dupek przypie.rza sie do 166, które robi co może, żeby tych durniów i zdrajców pogonić.
  Na to są dwa sposoby: wybory, albo rewolta.

  Maciej wybrał trzecia drogę typową dal gajówkowych Arsclochów – wyłącza mózg i hajda na 166. Dureń to dureń, bez względu, czy pisze w gajówce, czy ma do dyspozycji „demokrację” z której nie potrafi skorzystać.

  166 samo się podkłada na adresata takich zapytowywań – admin

 11. 166 bojkot TVN said

  8/Marucha
  Niestety admin nie ma racji. Miedzy wyborami prezydenta a do sejmu jest zasadnicza różnica, którą powinien wyczuwać każdy kumaty człowiek. To nie wybór między 2 wypierdkami płci obojga.

 12. Marucha said

  Re 10:
  Nie ma różnicy (niby jaka???)

 13. Inkwizytor said

  Re: 10

  O bełkotka glosi jakieś mundrości talmudyczne, ze to niby miedzy wybiórami żydowskich nazdorców Polaków jest jakaś róznica 🙂 eh ty głupia pisiacka stręczycielko jak ci nie wstyd

 14. Rym said

  „Niestety admin nie ma racji. Miedzy wyborami prezydenta a do sejmu jest zasadnicza różnica, którą powinien wyczuwać każdy kumaty człowiek. To nie wybór między 2 wypierdkami płci obojga.”

  Roznica jest taka ze w pierwszym przypadku glosujemy na dwie padliny, a do sejmu na cala bande takich samych zydowskich padlin lub ich pomagierow i to kazdy przecietnie rozgarniety widzi i rozumie.

 15. galaszek said

  Moftacokceta ali jak na ta Q….a patrza ?!?!?…. totach kce misia być nażartem krokodylam że….?!?!?…ze….!?!?…… zebym nie musioł juz ta natchniona Q….a zżeroc a mioł ino czem osrać tyn żydoski parszywy ryj…..

 16. 166 bojkot TVN said

  11/MArucha
  Ano np. taka, że dwoma – po wyborach – jedną padliną duzo łatwiej sterowac/ przekupić/zastraszyć/wykonczyć niz 460 mend, wsród których może zawsze sie znaleźć kilka uczciwych, co wynika z rozkładu statystycznego.
  czy gajówkowicze nie widzą róznicy między kolejnymi rządami? Tzn tym z LPR i Samoobroną a resztą?????

 17. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 18. Rysio said

  re 9. „…….Widzę, że uruchomił sie Maciej, który ze swoją logiką bije na łeb nawet Arschlocha Rysia……..”

  Ech bojkotka – myslisz się i to bardzo.

  Czy mógłby Gajowy w drodze wyjątku odblokować mój wpis odnośnie bojkotki i jej chęci głosowania na Bloomberga?

  O….k……. – admin

 19. Maciej said

  @ Bojkot

  Bojkot jedyne co Ty robisz to wszystko by właśnie takich dupków zagonić do koryta, siłą swoich głosów ! Naganiasz na wybory stręcząc okupantów Polski w czystej postaci ! Więc przestań się ośmieszać ? Co mam analizować coś co dla mnie nie jest żadnym odkryciem ?

  Te 460 mend jest podzielonych między głowy hydry w postaci antypolskich partii politycznych, które mają ten sam KRĘGOSŁUP ! Więc nie ma żadnego wyboru … Rozumiesz ? Łby tej hydry odradzają się pod nowym szyldem, by dać nadzieję, że idzie nowe, idzie lepsze … A jest cały czas to samo …

 20. AniaK said

  Milionerów z czyjąś pomocą narobiło się nam w tym kraju. Oj narobiło. Co łatwo przychodzi szybko odchodzi. Jak pierdyknie system bankowy a pani Hanna się znudzi, to może już nie być tak wesoło. Tylko uczciwie zarobione pieniądze mają wartość.

 21. akej said

  @ 20
  Niech sie pani o te malpe nie martwi! Jak cos pierdyknie to ona w Londynie lub Brukseli cieplutka posadke dostanie. O to zatroszcza sie jej wspolpleniency.

 22. Marucha said

  Re 21:
  Unych kradzione tuczy.

 23. Kella said

  Maciej !!! skoro Ty na Zydowke Hajke Grundbaum.czyli „rozesmiana do rozpuku” Gronkiewicz Waltz mowisz „eskimoska” to jestes juz wystraszonym cykorem,czyli niewolnikiem we wlasnym Kraju !!

  E tam, niech Pan nie przesadza. – admin

 24. Maciej said

  @ 23

  Co do niewolnika we własnym kraju, to się akurat zgadza, ale ten stan nie wynika z mojego strachu … Co do cykora – obawiam się, ale nie Hanki … Tylko jutrzejszego dnia w szkole …

 25. AniaK said

  Re 22:
  To trzeba trochę odchudzić. Gdyby tak Pan Bóg wyczyścił niektórym konta, to by był prawdziwy cud nad Wisłą 🙂

 26. Kella said

  re20. uwlaszczyli sie na majatku Narodowym Polakow 460 czerepow nad tym pracowalo,no i „namnozylo sie”mojzeszowych milionerow.ktorzy do pPOlityki,jako golodupcy weszli-polanalfabetow,parkieciarze jako doradcy itp szemrane „kiepele”,swoi by wydrzec jak najwiecej dla siebie !! „Irmina Samulska” /Samuel/ autorka rep.pt „was Polakow nie bedzie”agitujac przed laty Polke powiedziala: nie oddamy wam tak bogatego kraju,to nasza ziemia obiecana,to nasze Kanaan – wy Polacy bedziecie zbierac jedzenie po smietnikach !!

 27. AniaK said

  Re 26:
  Czasami życie płata figla. Role mogą się odwrócić. Kiedyś Pan Bóg pomieszał języki, to może i konta uda Mu się pomieszać. W kraju katolickim nie ma rzeczy niemożliwych.

 28. Kella said

  re 23 Maciej: Rozumiem: skundlone wszawe „grono pedagogiczne”.no bo szkolnego Icka za szykany przytarasujesz kolanem do sciany,jak kiedys to zrobila moja /dzis dorosla/ corka i po klopocie,glowa do gory !!!

 29. lily said

  Pollin” dla chazarow,to ELDORADO,dla rdzennych Polakow,to droga przez meke,zgotowana im, przez innych. Smutno mi Boze, za J. Slowadzkim.

 30. akej said

  @ 27
  Oj, z pewnoscia wyczyszcza, wyczyszcza… Tylko nam, a nie tym co powinno sie wyczyscic …

 31. andrzej said

  Poszli głosować: młodzi, wykształceni, syngle i trendy z dużego miasta.

 32. Rysio said

  Widzę, że Gajowy (…) wykropkował moje najciekawsze i najbardziej interesujące wypowiedzi.

  Nieładnie…

  😦

 33. 166 bojkot TVN said

  6 i 18
  Admin dostał kota na punkcie Rysia? Czyżby szmergiel rysiowy był zaraźliwy? Żeby to było przynajmniej zabawne…
  Albo miało jakiś błysk geniuszu.
  No tak, tylko jakiego błysku geniuszu można oczekiwac od Arschlocha? To może być tylko kolejny drzyzg …

 34. Marek P. said

  Ci co nawołują do bojkotu wyborów są poplecznikami HGW i zapewne żydami, którzy liczą znowu na to , że HGW, dzięki niskiej frekwencji wyborczej zostanie nadal na stanowisku i będzie golić nas warszawiaków. Dlatego apel do nas wszystkich. IDZIEMY GREMIALNIE NA WYBORY I WYBIERAMY UCZCIWEGO POLAKA, KTÓRY ZMUSI HGW DO WYRZYGANIA UKRADZIONYCH PIENIĘDZY. .

 35. Marucha said

  Re 34:
  Ok, proszę mi pokazać tego „uczciwego Polaka”, na którego warto oddać głos.

 36. Brat Dioskur said

  Z zainteresowaniem sledze kolejny wyborczy pojedynek miedzy Bojkotem a ” reszta swiata” i dziwie sie ,ze nikt jakos nie wspomnial o tym ,ze w wyborach na prez. Wawy bylo na KOGO glosowac!Mianowicie startowal w nich takze Wierzejski z LPR!Jednak bolszewia nie bylaby soba gdyby nie wykorzystala takiej gratki dla swoich cuchnacych pogierek.Podstawiono wiec do grona kandydatow jakiego „majora”…. ,jak sie ten kretyn wolal nie pamietam ,ale nazywano go Smurfem .Oczywiscie komitet wyborczy tak podzielil glosy ,ze wygrala Bufetowa,drugi przyszedl „Yes,yes” a na koncu znalazl sie Wierzejski.Smurf oczywiscie dostal wiecej glosow od polityka z LPR, co dalo asumpt lewackiej zgrai do szyderstw i smichow przez bez mala caly nastepny miesiac….

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: