Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (22 – …
  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

To jest wojna Izraela z Koreą Północną!

Posted by Marucha w dniu 2013-04-07 (Niedziela)

Gajowy nic nie sugeruje, oprócz odrobiny sceptycyzmu – admin

Zobaczmy na tytuły w „polskiej” prasie:

Gazeta Wyborcza: „Korea Północna: Atak na USA zatwierdzony. USA: Kolejna prowokacja, która zwiększy izolację”
Dziennik.pl: „Koreę Północną trzeba traktować jak Andersa Breivika”
Rzeczpospolita: „Armia Korei Północnej „zatwierdziła” atak nuklearny na USA”

Itepe itede. Widać kto rządzi polskimi mediami.

A prawda jest zupełnie inna.

Jak wiadomo, USA jest izraelskim wasalem, nie ukrywają tego nawet żydowscy liderzy – w 2001 roku Ariel Sharon powiedział: „Za każdym razem gdy coś robimy, mówicie mi, że Amerykanie zrobią to lub tamto. Chcę powiedzieć jasno: nie obawiajcie się amerykańskiej presji na Izrael. My żydzi kontrolujemy USA i Amerykanie o tym wiedzą.
http://rense.com/general45/sharonsinfamouscomment.htm

Czy można mieć wątpliwości, że to co się dzieje w rzekomym konflikcie Korei Północnej z USA nie jest wynikiem presji Izraela? Jak się okazuje, Izrael ma wystarczająco mocne powody by nienawidzić Koreę Północną.

W artykule „Tajna wojna Izraela z Koreą Północną” http://www.tomatobubble.com/israel_northkorea.html
przypomniano kilka ważnych faktów, o których nie dowiemy się ze ścierwomediów.

 • Korea Północna nie uznała Izraela za kraj i głośno potępia traktowanie wygnanych Palestyńczyków.
 • Wspomaga zaawansowaną technologią wojskową kraje arabskie, które są na liście wrogów Izraela.
 • W 2007 Izraelskie lotnictwo zbombardowało syryjskie laboratorium wojskowe zabijając 10 koreańskich naukowców.
 • Są doniesienia o tym, że Korea Połnocna zaopatrzyła niektóre kraje arabskie w broń jądrową.
 • Zatopienie torpedą południowo-koreańskiego statku w 2010 roku, co o mało nie wywołało konfliktu wojennego pomiędzy obiema Koreami, było operacją fałszywej flagi Izraela, który posiada niemieckie supernowoczesne łodzie podwodne. Południowo-koreańskie śledztwo wykazało, że torpeda była właśnie produkcji niemieckiej!
 • Syjonistyczny Hollywood promuje wojnę z Północną Koreą już od kilku lat. Np. film „Czerwony Świt”, który zrealizowano w 2010, a wypuszczono w 2012, opisuje totalnie absurdalną inwazję Korei Północnej na USA.

W wojnie z Koreą Północną, syjoniści używają więc amerykańskiego wasala, kóremu z kolei służy Korea Południowa, aby za wszelką cenę wszcząć tam wojnę. Lider północnokoreański być może ma na sumieniu wiele rzeczy, ale na pewno nie jest samobójcą. Podobnie eskalowane były konflikty z Irakiem, Libią czy Syrią, ale tym razem dla syjonistów nie będzie to jednak lekka przeprawa – zarówno Chiny, jak i Rosja nie będą się biernie przyglądać zbrodniczym działaniom syjonistów w tym regionie.

Kurt Nimmo widzi konflikt koreański w jeszcze szerszej perspektywie. W artykule „Globalna elita przygotowuje nową wojnę koreańską tak, by wybuchła w tym samym czasie, co ekonomiczna implozja” (http://www.infowars.com/global-elite-preparing-new-korean-war-to-coincide-with-economic-implosion/) Nimmo twierdzi, że Rezerwa Federalna przygotowuje upadek ekonomii po to by wprowadzić autorytarne rządy globalne. Potrzebny jest jednak pretekst, a może być nim właśnie wojna z Koreą. Wybuch nowej bańki spowodowanej masowym dodrukowywaniem pieniędzym, tzw. quantative easing, jest pewny, a nastąpi już niedługo. Spowoduje on nową serię „pomocy” dla banków, tzw. bail-outów, oraz zanik resztek ekonomicznego wzrostu.

Banksterzy zawsze używają depresji w inicjowaniu wojen, nie tylko dlatego że wojna jest sposobem na wzbogacenie kompleksu militarno–przemysłowego, ale przede wszystkim dla konsolidacji majątku i władzy. Wojna jest także sposobem na przymus do posłuszeństwa wobec ludności, a w USA w warunkach pokojowych jest to bardzo trudne, gdyż Amerykanie są uzbrojeni.

Szkoda, że Nimmo nie dodaje, kim są ludzie z Rezerwy Federalnej i tzw. „globalna elita” i komu służą. Widać, że te media „alternatywne” też mają swoich panów…

http://www.monitor-polski.pl

Komentarzy 11 do “To jest wojna Izraela z Koreą Północną!”

 1. Isreal said

  media skutecznie promują żydowską agresję odwracając kota ogonem – z ostatnich miesięcy
  oskarowy Operacja Argo przeciw Iranowi itd……

  „elita” łyka to bez zająknięcia……………….
  i spróbuj z nimi dyskutować………………
  Tak tworzą aurę przychylności do kolejnych zbrodni na narodach, które trzymają dystans

 2. Andy said

  World War is Fast Approaching the United States{

 3. Każde państwo ma prawo do posiadania Sił Zbrojnych nawet Korea Północna. Szkodami bezbronnej Polski, którą pozbawiono podstawowego i fundamentalnego elementu niepodległości czyli Armii.

 4. WW said

  Czy to tylko hasbara na temat Korei czy dwie a i więcej pieczeni na jednym ogniu – Iran, Korea, Europa nie mówiąc już o Libii, Syrii, Egipcie i północnej ąfryce i tym co dalej dzieje sie w Palestynie.

 5. Fran SA said

  Zdaje sie, ze chodzi tez i o to, ze Azja probuje prowadzic niezalezna gospodarke i najwiekszym zagrozeniem dla USra stal sie BRICS.
  Kraje BRICS to: Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Poludniowa Afryka – a ktore kombinuja, zeby wprowadzic osobny sytem monetarny i osobny system bankowy.

  USA zaplatane w Bliski Wschod i Afryke troszke przeoczyly Azje, ktora zaczyna sobie pozwalac tak jak Libia i Irak.
  No i dobrze byloby odwrocic uwage Jankesow od kryzysu jaki im banki i tzw. wolnorynkowa gospodarka zgotowaly. Na kogos trzeba zwalac.
  Izrael macza palce w kazej drace a i podzega do awantury, bo sobie przy okazji troszke zarobi. Przylapali zydkow jak sprzedali Chinom pociski rakietowe ‚patriot’, ktore otrzymali w darze przyjazni od Amerykanow.
  Do gescheftu trzeba miec kiepele.

  http://www.veteranstoday.com/2011/12/23/breaking-patriot-missiles-seized-sold-to-china-by-israel/

 6. Kronikarz said

  : – )

 7. Maciej said

  O Korei Północnej, Andrzej Fidyk x 2 :

  Defilada to dla mnie szczególny film …

  Defilada to dla mnie szczególny film …

  Koreańscy inżynierowie mieli pracować nad pierwszym reaktorem jądrowym w Syrii, zginęli w gruzowisku, bodajże w 2007 roku po nalocie z pewnego małego państewka, oazę bezprawia w obliczu międzynarodowego środowiska …

 8. USA zamienione na KURWE bezkarnej mafi żydoskiej, która też ZBANKRUTOWAŁA i okradła przecietnych amerykańców said

  Nie ma czegoś takiego jak „polityka USA” gdyż ultra agresywana rasistowska mafia żydoska American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) garsująca po całości w USA zdominowała całkowicie życie polityczne w totalitarnym bandyckim USA. Syjonistyczny szowinistyczny AIPAC garsujący w USA założył oficjalna źydoską frakcje wewnętrzmą o nazwie „Republican Jewish Coalition”(RJC) we wnętrzu tzw. „partii republikańskiej”, która faktycznie podejmuje wszystkie decyzje, tak aby to było jedynie w interesie żydostwa.

  Z kolei we wnętrzu tzw. „partii demokratycznej” AIPAC założył oficjalną też wewnetrzną frakcje żydoska pod nazwą „National Jewish Democratic Council”(NJDC), która z kolei też trzesie jak snopkiem siana tą skorumpowaną organizacyjką o nawie „patii demokratycznej”.
  Ta żydoska frakcja też jest faktycznym decydentem w polityce tej partii demokratycznej ze szkodą dla instytucji państwa USA. Każdy kto się przeciwstawia tym frakcjom jest całkowicie eliminowany z „polityki USA”.

  Wszystko w tym zbankrutowanym USA kręci się jedynie wokół jedynej osi czyli interesów grasującej mafii żydskiej, szowinistycznej diaspory żydowskiej w Ameryce Północnej żerującej finansowo jak ZŁOŚLIWY rak na organizamie USA oraz interesów zbrodniczego aparthadu izraela.

  Rządząca ameryką totalitarna mafia żydoska też zawłaszczyła dla siebie MONOPOL drukowania pieniądza czyli tego zielonego papieru toaletowego o nazwie US$ przez swoją prywatna drukarnie o nazwie FED udającą „państwową”.

  Obecnie żydowski FED drukuje ok. $85 milardów miesięcznie !!!
  To drukowanie tzw. „pieniędzy” US$ bez jakiegokolwiek pokrycia jest zwykła formą prowadzenia RABUNKU, gdyż dosłownie za ten wydrukowany zielony PAPIR oni się obławiają w faktyczne dobra materialne co jest zwykłą KRADZIEŻĄ !

  Oprócz tego mafia żydoska trzęsąca tym USA jak snopkiem siana organizuje napaści, zrzucanie bomb na mniejsze państwa też w ich celach RABUNKOWYCH tak jak na Libje, Syrię, Irak, Afganistan … itd. zabijając bezkarnie milony niewinnych cywili, oraz WUMUSZANIE ucieczki tych cywili z terenów bombardowanych, aby potem żydo-bandytyzm mógł sobie PRZYWAŁSZCZAĆ cudze terytoria.

  Przedstawiciele tych obydwu żydoskich frakcji tzn. „Republican Jewish Coalition” i „National Jewish Democratic Council” spełniają identyczną funkcję ale w formie ZALEGALIZOWANEJ tak jak kiedyś frakcja żydoska tzw. „puławian” w komunisytcznym PZPR działała tak aby w PRL-u żydostwo zamieszkałe w Polsce mogło sie bezkarnie obławiać na garbie Polaków, którą to nie formalną frakcje „puławian” w PZPR ROZGONIŁ Władysław Gomułk w 1968 roku, co żydy z polskim obywatelstwem z PRL-u opłakują to swoją „klęskę” krokodylimi łzami do dzisiaj i odzyskali swoje pozycje w III RP po 1990 roku za pomocą tzw. „solidarności” żydo-komunisty TW bolka.

  To nie jest dla nikogo już tajemnicą w USA, że WSPÓLNYM CELEM amerykanów żydowskiego pochodzenia zoorganizownych w centrze organizmu władzy w Waszynktonie, każdej frakcji żydoskiej w partiach amerykańskich czy też w Council on Foreign Relations (CFR) czy z Bilderbergs Groop(BB) lub Trilateral Commission (TC) jest:

  ŻYD z amerykańskim obywatelstwem MUSI WYGRAC WYBORY , a jak to się z jakiegoś powodu nie udaje to żydoscy aktywisci takiej frakcje wspierają jakieś upatrzone przez nich POPYCHADŁO jak np. Romneya który jest w 100% LOJALNY wobec ŻYDÓW i Izraela, a interes USA i pozostałych amerykanów się NIE LICZY lub jest sprawą NIE istotną.

 9. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2013/04/07/to-jest-wojna-izraela-z-korea-polnocna/#more-31813 […]

 10. Siggi said

  Prosze o uwazne posluchanie jednego z najlepszych dziennikarzy jakich mamy jeszcze okazje ogladac i sluchac chocby na YT.

  I jeszcze ten temat,choc z boku jest wiele innych interesujacych.Red MM Kolonko od listopada 2012 r.prezentuje sie na YT.

 11. Fran SA said

  http://desertpeace.wordpress.com/2013/04/10/images-of-the-day-whos-out-to-destroy-america/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: