Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Zerohero o O tych, którzy się na niemieck…
  corintians o O tych, którzy się na niemieck…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Unię Europejską nęka kryzys? Na pewno nie jej władze

Posted by Marucha w dniu 2013-04-07 (Niedziela)

Zaciskanie pasa w Unii Europejskiej coraz bardziej dotyka przeciętnych obywateli wspólnoty, inaczej jest z jej jej notabli. Świetnym przykładem może być pani Catherine Ashton, pełniąca funkcję Wysokiego przedstawiciela Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa.

Wysoki Przedstawiciel Unii do Spraw Zagranicznych i Polityki Bezpieczeństwa, lady Catherine Ashton

Jej pięcioletnia kadencja mija w październiku 2014 roku, jednak wraz z końcem kadencji nie skończą się zarobki pani Ashton. Według brukselskiego korespondenta “Daily Telegraph”, Brunona Waterfield’a, pani Ashton będzie dostawać po 133,5 tysięcy funtów (55% uposażenia podstawowego) rocznie przez kolejne 3 lata z rzędu. Łącznie będzie to około 2 miliony złotych otrzymane absolutnie za nic.

Pieniądze te zwane przejściowym zasiłkiem mają być “ceną za całkowitą niezależność” i gwarantem prawidłowego pełnienia funkcji, dzięki którym wysoki przedstawiciel nie będzie zajmował się poszukiwaniami nowej posady pod koniec kadencji oraz będzie miał czas na znalezienie “odpowiedniego dla siebie zajęcia”.

Pełne świadczenie będzie wypłacane, jeśli pani Ashton nie zarobi więcej niż 140 tys. funtów rocznie w innej pracy, więc dla przykładu fotel w Izbie Lordów wraz z 300 nieopodatkowanymi funtami dziennie za posiedzenia w obradach nie będzie stanowił ryzyka dla jego utraty. Aby podjąć pracę po upływie kadencji, przez okres 18 miesięcy szefowa dyplomacji UE będzie potrzebować zgody Komisji Europejskiej.

Warto jeszcze dodać, że po osiągnięciu wieku emerytalnego na panią Ashton czekać będzie unijna emerytura w wysokości 61 tysięcy funtów rocznie, czyli ponad 300 tysięcy złotych. W tych okolicznościach łatwo zrozumieć, dlaczego eurokraci tak zaciekle walczą o przetrwanie UE.

Na podstawie: PAP
http://www.autonom.pl

Dopiero teraz zauważyliśmy, iż zamiast zdjęcia Lady Ashton, daliśmy zdjęcie końskiego łba. Najwidoczniej zmyliło nas zewnętrzne podobieństwo.
Admin

Komentarzy 30 do “Unię Europejską nęka kryzys? Na pewno nie jej władze”

 1. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 2. anatom said

  ten piekny konik nie zasloguje na taka sobowtora:))

 3. Marucha said

  Re 2:
  To prawda. Popatrzmy.
  Który obrazek wolisz:
  a. Po lewej stronie
  b. Po prawej stronie.

 4. 25godzina said

  Kuniowi wystarczy worek owsa, łączka i trochę trawy. Nikogo nie okradnie, nikogo domu ani pracy nie pozbawi. Zdecydowanie b.

 5. Kazik said

  Czy koń czy kobyła , komenda była : na koń . Upieram się , że to jednak kobyła jest .

 6. ojojoj said

  re 3.
  zauwazcie ze na tle tej kobyly w okularach jest tapeta w stylu markietingowym, jak np. na wybiegach Guciego czy aktorek z Parchywood, przeciez to sa celebryci przez ktorych sprzedaje sie product jak w powyzszym torebki czy filmy – w tym przypadku pejasta ideologie ! tfu rzygac sie chce

 7. Re: Artykul:

  Unia Europejska nie ma kryzysu!!! Unia Europejska ma zydowskiego wirusa lichwiarskiego na ktory zachorowali wszyscy ci, ktorzy uwierzyli w „jewRopejskie zapomogi” i „dotacje”, oraz zlote „obietnice” sielskiego zycia na niemiecki rachunek..
  Teraz trzeba sie samemu przed soba przyznac (ci co gardlowali za UE), ze zostali „nabici w butelke” (zreszta nie pierwszy raz…) i sa idiotami…( a to bardzo trudne…)
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. Baron Srul Radziwiłl said

  Szanowni Proszepaństwo,
  Ja widzę wielka zazdrość u Szanowne Państwo. Szanowne Państwo zazdrości te nędzne setki tysięcy euro dla naszej pracownicy…. a co to jest za pieniądz? Czy ona z ten pieniądz może założyć jakiś bank, albo firma ubezpiecznikowa, albo chociażby przyzwoita wytwórnia filmów seksualnych?
  Jasne jest, że ona z ten pieniądz takich rzeczy robić nie może.
  Ona może tylko skromnie przeżyć bez żadne luksusy, jakie jej się słusznie należą za ciężka praca na rzecz naszego projektu zwanego dowcipnie Unia Europejska.
  Ja mówię dla te wszystkie zazdrośniki: niech uny sobie założą własna Unia, własny rząd w Unii i własne instytucje finansowe w tej Unii. I niech sobie dają pensje i emerytury na dowolna wysokość. My się nie będziemy wtrącać!

 9. jowram said

  Wiem, że Ci tęskno do Olimpu, ale wracaj do Słowian, bo tam łacniej zbawienie osiągniesz.” (umierający św. Cyryl do św. Metodego, Rzym, 869 rok po Chrystusie).
  „Я знаю, что ты скучаешь по Олимпу, но возвращайся к Славянам, потому что там легче найдешь избавление души.” (умирающий Св. Кирилл к Св. Мефодию, Рим, 869 год от Рождества Христова).

  Słowianie-chrześcijanie łączcie się! – Славяне-христианe, соединяйтесь!

 10. Psiemislavius said

  Zdjęcie konia przypomniało mi Folwark Zwierzęcy.

 11. Pokręć said

  No, Panie Srulu, w to ostatnie o niewtrącaniu się, to ja Panu nie wierzę i nie uwierzę.
  Pszczoła leci do miodu, mucha do g… a Żyd – do pieniądza. Gdzie są pieniądze – ZAWSZE będą Żydzi.

 12. Kar said

  .. dziewczynka wybrala slusznie-konia, bo ma przyzwoita twarz

 13. Baron Srul Radziwiłl said

  Odnośnie numero 11:
  Szanowny Bardzo Panie Pokręć,
  Ależ ja Pana zapewniam, że my się nie będziemy wtrącać w Wasze interesy w żaden wypadek. No chyba, żeby Wam za dobrze szły, ale to już zupełnie inna para kamaszy

 14. Pokręć said

  @ Jasiek z Toronto: Myśli Pan, że ktoś się do czegoś przyzna przed lustrem, skoro to takie trudne? W ŻYCIU! Będzie wolał oddać na szczytny cel ratowania bankrutujących lichwiarzy oszczędności całego życia, niż przyznać się, że dał się wy…ć bez wazeliny w odbyt a potem jeszcze do czysta wylizał usłużnie jaśniepanu.
  Ja wiem, dlaczego te lichwiarze tak bankrutują. Bo oni odsetek żądają w zamian za pożyczone (a wcześniej z powietrza wzięte) pieniądze. Im dłużej pieniądze są na rynku, tym większe odsetki od nich biją w księgach. W końcu żądanych odsetek jest więcej niż w ogóle pieniądza w przyrodzie i u lichwiarza następuje zjawisko „złych kredytów”…

 15. Tekla said

  Ad.3
  straciłam zupełnie wiarę w płeć męską jak przeczytałam ,ze ta wstrętna baba ma ,,męża” ,przypomina mi starego indora ,..obraza dla koni!!porównać takiego potwora z tym pięknym stworzeniem !!

  1

 16. Re: 8 Baron Srul…

  Ach, Panie Baronie (nie wiem czy tych z „rat-shild-ow??- „szczur z tarcza”), z mojej dlugoletniej obserwacji zydowskiego zmijowego plemienia jest to, ze gdzie pojawia sie „przekret” finansowy, lub latwy „geszeft” (szybki zysk: np: na handelku gojowskimi czesciami „zamiennymi”, albo na handelku „zywym towarem..” (o innych ciekawszych nie bede wspominal) w 99.99% przypadkow stali i stoja zydzi-lichwiarze…
  W kazdym razie, osobiscie jestem dobrej mysli i ten zydowski „cyrk lichwiarski” ujrzy wlasny koniec raz na zawsze…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. Marucha said

  Re 15:
  Pani Teklo, płeć damska jest tak samo głupia, a może i jeszcze głupsza.

  Ileż razy widziałem sympatyczne, ładne, niegłupie dziewczyny angażujące się całym swym jestestwem w typów, od których na kilometr jechało łajdactwem, draństwem, prostactwem i prymitywizmem. Niektóre z nich robiły to po kilka razy.
  Albo kobiety wiążące się z alkoholikami w nadziei, że „ich zmienią”… Boże, Boże…

 18. Baron Srul Radziwiłl said

  Szanowny Pan Jasiek z miejscowość Toronto (numero 16):

  Pan piszesz w następujące słowa:
  W kazdym razie, osobiscie jestem dobrej mysli i ten zydowski “cyrk lichwiarski” ujrzy wlasny koniec raz na zawsze…

  Pan możesz mieć święte racje, Panie Jasiek, z tym końcem.
  To samo nam wszyscy naokoło mówią od kilka tysięcy lat.
  Więc może coś w tym jest?

 19. Re:18 Baron Srul…

  Panie Baronie, faktycznie, ze przez te kilka tysiecy lat nie bardzo wiadomo bylo, bo i nie bylo technicznych mozliwosci, gdzie „wyslac” to „zmijowe plemie”, skoro prawie we wszystkich krajach sie „ono” zagniezdzilo. Ale teraz, przy obecnej technice lotniczej, to zydzi „dzieki swoim zaslugom” beda najpierwszymi pionierami (w zagospodarowaniu wlasnymi rekami)
  na ksiezycu..
  Ktos tam wreszcie musi postawic swoja stope i umozliwic rozpoczecie (poprzez kredyty finansowe ma sie rozumiec) prac budowlanych…ksiezycowych domow z panoramicznym widokiem na ziemianskich „gojan”…:)))
  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 20. Marucha said

  Re 19:
  Mało nie zdechłem ze śmiechu, gdy wyobraziłem sobie Żydów usiłujących skolonizować Księżyc przy pomocy nawzajem udzielanych sobie kredytów 😀 – oczywiście bez paprania się pracą fizyczną.

 21. Marucha said

  Add 20:
  Ale zdaniem rysiów bogactwo bierze się z pieniędzy. Pozwólmy im zatem wywieźć dużo pieniędzy na Księżyc i niech się tam bogacą zakładaniem banków i pożyczkami na procenty.
  Bua ha ha ha ha ha!

 22. Maciej said

  Bez przesady to nie jej wina, że tak wygląda … Fakt, że jest bardziej do radia, niż do tel-awizji, no ale … Nikt nie jest ideałem …

 23. Re: 21 Marucha.

  Panie Gajowy, moje przeslanie bylo glownie do tych, ktorzy wciaz wierza ze sa ekonomistami (z dyplomami i z wielkich miast) i sa swiecie przekonani, ze pieniadze sa kapitalem, a produkcja wraz z uslugami jest uruchamiana poprzez (tylko i wylacznie) kredyty finansowe, co oczywiscie jest fikcja o czym „nasi ekonomisci” jeszcze nie zostali poinformowani ani do nich wciaz nie dociera ze zostali wprowadzeni w blad…gdyz pieniadze NICZEGO nie tworza ani nie sa ZADNYM bogactwem!!!.

  Po wtore: napisalem, ze zydzi beda pierwszymi ludzkimi istotami na ksiezycu, gdyz do tej pory ZADEN czlowiek nie mial okazji tam jeszcze byc, a ekspedycja na ksiezyc pt: Appollo 11 byl swego rodzaju „majstersztykiem” medialnym za ktory podatnicy amerykanscy zaplacili ponad 50 miliardow dolarow za ten „program” (1957-1961) ktore to pieniadze przeznaczono glownie na inwiligacje Amerykanow m.in., GPS system…

  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Ciesze sie ze poprawilem nieco humor rowniez i p. Gajowemu… :))))

 24. Marucha said

  Re 22:
  Ale dlaczego oni wszyscy są tacy brzydcy? I to jakąś taką niesympatyczną brzydotą – bo można być brzydkim, ale mimo to sympatycznym.

 25. Janek said

  Bo wszyscy przechodzili metamorfozę w odbycie Belzebuba .

 26. Easy Rider said

  Ad 24 – Marucha

  Właśnie coś podobnego miałem zamiar powiedzieć – trzeba odróżnić urodę zewnętrzną od tego, co jest emanacją wnętrza człowieka i co również da się odczytać z twarzy. Niestety – w przypadku tej pani brzydota zewnętrzna idzie w parze z brzydotą wewnętrzną.

 27. RomanK said

  Uwaga uwaga,,poczytajcie…

 28. Brat Dioskur said

  Wracajac do motywow konskich .Przeciez poczciwa Nasza Szkapa w porownaniu z ta Arschton to prawdziwa Afrodyta…. a w ogole kon jest jedynym zwierzeciem o ktorym sie mowi ,ze ma nogi i umiera a nie zdycha….co wcale nie mozna powiedziec o tym angolskim monstrum.

 29. akej said

  @ (3)
  Prosze kobyly z dzidewczynka nie obrazac, bo ta (kobyla) w okularach jest tak urocza ja stara klapa od srocza!

 30. akej said

  @ 24
  Dlatego, ze podlosc – podlizna to wscieklizna duszy. Na te chorobe duszy oni (one) wszyscy sa zarazeni i na nia choruja!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: