Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Była dziennikarka CNN: Nakazywano nam fałszowanie informacji w celu demonizacji Iranu i Syrii

Posted by Marucha w dniu 2013-04-08 (Poniedziałek)

Była dziennikarka CNN Amber Lyon podzieliła się z opinią publiczną swoimi doświadczeniami z pracy w tej znanej stacji informacyjnej. W jej trakcie otrzymywała wytyczne, w których nakazywano przekazywanie fałszywych informacji lub pomijanie takich, które nie odpowiadały polityce Waszyngtonu.

Wszystko w celu wytworzenia poparcia społeczeństwa dla agresji na Syrię i Iran oraz demonizacji tych krajów. Podobny scenariusz miał miejsce przed napaścią na Irak. Amber podkreśliła, iż CNN fabrykuje newsy i manipuluje nimi, gdyż otrzymuje środki od amerykańskiego oraz innych rządów.

Jesienią zeszłego roku, Amber Lyon realizowała dla CNN dokument pt. „Revolution: Online Warriors of the Arab Spring”, dotyczący roli informatyzacji w procesie rozprzestrzeniania się idei rewolucyjnych na Bliskim Wschodzie. W swoim reportażu zawarła również obszerną relację sytuacji w Bahrajnie, gdzie od 2011r. trwają protesty i zamieszki anty-rządowe. Jest to państwo, które gości na swoim terytorium potężną bazę V Floty amerykańskiej marynarki wojennej. Większość jego mieszkańców to szyici, krajem zaś rządzi sunnicka monarchia, która nie posiada żadnej demokratycznej legitymizacji. Okazjonalnie, w tłumieniu bahrańskich protestów rządzącemu reżimowi pomagają siły policyjne i służby specjalne Arabii Saudyjskiej.

W trakcie realizowania materiału Amber została brutalnie potraktowana przez ok. 20 ciężko uzbrojonych funkcjonariuszy reżimu, którzy przystawili jej i pozostałym zagranicznym dziennikarzom lufy karabinów do głów i rzucili ich na ziemię. Następnie zajęli się usuwaniem niektórych treści z jej kamery. Dziennikarka w swoim reportażu zawarła wiele wywiadów z czołowymi działaczami opozycyjnymi, którzy opowiadali o przypadkach tortur, molestowania seksualnego i innych pogwałceń ludzkiej godności, jakich bahrańska policja i służby specjalne miały się wobec nich dopuścić. Podane zostały również dane dotyczące ofiar śmiertelnych tłumienia demonstracji.

Jakkolwiek dokument w swojej ostatecznej, mocno okaleczonej wersji został pokazany na falach CNN w samych USA, to gałąź CNN International nie dopuściła do jego wyemitowania. W odpowiedzi na ocenzurowanie swojej pracy, Amber oskarżyła CNN o „wysługiwanie się dyktatorom”. Dziś jest jedną z bardziej znanych amerykańskich dziennikarek, które wypowiadają się przeciwko wojnie z Syrią i Iranem.

Na podstawie: LiveLeak.com, PressTV.ir, SANA

Gratka dla anglojęzycznych: 3-godzinny wywiad radiowy z Amber Lyon, podczas którego dziennikarka obszernie porusza tematykę reżimu w Bahrajnie, anty-irańskiej propagandy, medialnej manipulacji i wielu innych kwestii. Gorąco zachęcamy do poświęcenia jednego popołudnia/wieczora na obejrzenie!


.
http://www.nacjonalista.pl

Komentarzy 17 do “Była dziennikarka CNN: Nakazywano nam fałszowanie informacji w celu demonizacji Iranu i Syrii”

 1. atanazy said

  Kolejny raz juz sie potwierdza ze USA sa panstwem kryminalnym poslugujacym sie w swej polityce jawnie bandyckimi metodami ! A w cieniu tego wszystkiego mowia i uprawiaja rownie bandycka propagande o prawach czlowieka ! prawami czlowieka sa tylke te ktore tylko i wylacznie sluza ich obrzydliwym i lajadckim interesom ! Jesli nie to maja dla przciwnikow bomby,rakiety i mordy ! Kadafiemu ,zanim go zamordowali obcieli nogi ! OTO PRAWA CZLOWIEKA W WYKONANIU AMERYKANSKICH ZBRODNIARZY !!!

 2. Marcin said

  CNN – Cadyk National Network

 3. eminem said

  Dnia 20.01.2011 r. tytułowy pojedynek odbył się między Władimirem Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy. Kim jest Żyrinowski to wiemy. A rabin? Rabin nie może być głupi! To chodząca mądrość żydów. Więc starli się dwaj godni siebie rywale.

  Zaczął Żyrinowski.

  – Ja na twoim miejscu i po tym co twój naród zrobił ludziom w Rosji, to bym nie odważył się ludziom pokazać na oczy.

  – A cóż takiego złego zrobili żydzi że mają się wstydzić?

  – A NKWD, które składało się w 84% z żydów? A gułagi i obozy? Ofiary które wy macie na sumieniu, to więcej niż straty w ludziach w drugiej wojnie światowej. Nic ci to nie mówi?

  – Co ty opowiadasz? Te straty o których tu mówisz, to wina systemu i Stalina. To Stalin kazał zabijać bojąc się utracić władzę.

  – A kto Stalinowi przygotowywał listy ofiar do egzekucji? I ile na dobę? Kto ich fizycznie mordował? Może Rosjanie Rosjan?

  – Oczywiście że Rosjanie Rosjan. Nie wykluczam, że mógł być w tej formacji i żyd. Ale działo się to z rozkazu Stalina.

  – A ja mam tu ksero dokumentu w którym wasz Beria wydał rozkaz likwidacji ludzi których uznawał za wrogów związku radzieckiego. Możesz iść do archiwum i sprawdzić. Więc likwidowaliście milionami ludzi którym nie podobała się wasza działalność. Chcesz wiedzieć ile zbudowaliście gułagów, ile obozów np. przy kamieniołomach i regulacjach rzek? W całym ZSRR był tego ponad 2500. a wiesz że tam nie siedział ani jeden żyd? Że komendantami byli wyłącznie żydzi. A jeśli już był Rosjanin, to taki zaprzedał się wam i robił to co mu kazaliście.

  – Ale nie zaprzeczysz, że żydzi w czasie wojny odegrali ogromną rolę w pokonaniu armii niemieckiej!!!

  – Żydowscy żołnierze, a raczej oficerowie, bo jak taki był żyd to automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego, to tylko krępowali ręce oficerowi radzieckiemu. Bez nich nie mógł nawet samodzielnie rozkazywać. Stalin to zrozumiał pod koniec wojny i trochę ukrócił władzę oficerów politycznych, żydów. Ale skoro ty wyciągnąłeś temat jak walczyliście, to ja ci zaprezentuję wydarzenia z frontu. Jak Niemcy byli pod Moskwą to Rosjanie wywozili za Ural całe fabryki. Dzień i noc szły transporty, i twoi żydzi , oficerowie NKWD którzy obłowili się w czasie rewolucji, rabując z cerkwi obrazy i inne dzieła sztuki, załadowali swoje kufry z kosztownościami w te transporty. Wywiad Żukowa doniósł o tym fakcie Stalinowi, a ten kazał ich rozstrzelać i publicznie ogłosić za co. Nie było w tej grupie ani jednego Rosjanina. I co ty na to? Albo gdy Stalin powierzył Żukowowi obronę Leningradu to tam też był taka historia z 200-oma politycznymi z NKWD. Ci oficerowie, gdy ludność padała z głodu a racje były po parę deko na osobę to oficerowie żydzi brali jedzenia ile chcieli. Ale to nie wszystko, doradzali politycznie rosyjskim oficerom z ziemianek.
  Rosjanie ginęli a wasi chronili się w bunkrach i ziemiankach. Żukow to ujawnił. Kazał ich mimo ostrej zimy rozebrać do gaci i ustawić pod ścianę. Ale zawahał się bo było ich ponad 200-u. zadzwonił do Stalina a ten odparł, że trzeba ich rozstrzelać. I co ty powiesz? za bohaterstwo tych 400 rozstrzelano? To ma być ten wkład w zwycięstwo nad Hitlerem?

  – Ty to musisz powyciągać takie przykre sprawy! Jak jest wojna to się ujawniają różne charaktery. Żydzi to tacy sami ludzie jak inne narody i bywa że wśród nich są źli ludzie. A co to waszych nie było w NKWD?

  – Oczywiście że byli. Ale zobacz jak jest statystyka. 16% Rosjanie, 84% żydzi. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków. A już sama góra w Moskwie to wyłącznie żydzi! Może tu powiesz jak topili ludzi w morzu twoi żydzi. Nawet dzieci. Jak okna i drzwi zaspawali żeby nikt nie mógł się uratować. Co, może Rosjanie to zrobili?

  – Tu należałoby powołać komisje do sprawdzenia tych zarzutów. Przecież te barki i statki były rosyjskie a nie żydowskie.

  – Tak. Łubianka, gułagi, kamieniołomy, tamy, regulacje rzek były ruskie. Ale kto miał nad tym władzę? Wy żydzi byliście władzą. Wy skazywaliście w sądach Rosjan, a i bez sądu były wyroki wydawane przez dowódcę obozu. Wam Europa zawdzięcza ludobójstwo, które za wszelka cenę chcecie zwalić na ustrój! A ten ustrój kto wymyślił i wcielił w życie? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? To twoi rodacy Marks i Engels wykombinowali jak żydzi mają przejąć władze na całym świecie. Mam ci tu wyliczać wasze zbrodnie za które wg mnie kiedyś wasz naród zapłaci krwawo? Mydlenie oczu światu nic nie da. Bo już w narodzie rosyjskim coraz śmielej mówi się o waszych zbrodniach i ofiarach w dziesiątkach milionów. Są jeszcze pewne więzy które w pełni nie pozwalają naszej władzy mówić o faktach i ludziach, ale układy na świecie ulegają zmianom, i będzie tak, że ujawnimy światu wasze ohydne uczynki. Dlatego ci powiedziałem że ja na twoim miejscu nie występowałbym tutaj i to ze mną.

  – A któż ty jesteś taki, że powinienem się ciebie bać?

  – Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat że wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądzą żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Polaków i Amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać że nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestaną się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?

  Rabin aż podskakiwał na ławce i machał rękami jak Żyrinowski mówił.

  – Jak śmiesz mówić wulgarnie i kłamliwie o narodzie z którego ty sam pochodzisz!? Przecież twoi rodzice to polscy żydzi. Ty kalasz własne gniazdo. A to bezkarnie ci nie ujdzie. Ty zapłacisz za te brednie publicznie wypowiadane. My wniesiemy sprawę do sądu tu w Moskwie. Ty zostaniesz za te oszustwa surowo ukarany!

  – Ty pamiętaj, że to już nie czasy Berii i Kaganowicza, że z sądów pousuwano sędziów żydów. A Rosjanie was nienawidzą. Ty nie tykaj moich rodziców bo ci tu i teraz zapłacę.

  To mówiąc wstał i ruszył w stronę rabina. Służby porządkowe nie dopuściły do rękoczynów

  – Ja owszem urodziłem się jako żyd, ale ja czuje się Rosjaninem i moją ojczyzną jest Rosja a nie Izrael. Żyłem tak, że Rosjanie mnie akceptują. Ty spróbuj poddać się pod głosowanie i tak jak ja wygrać. Popatrz tu na wielkim monitorze widać jak ludzie głosują.

  Żyrinowski miał 25000 głosów poparcia, a rabin 2100.

  – Ty sam zobacz, na ciebie głosowali tylko żydzi i to nie wszyscy. Bo w Rosji jest was dużo więcej niż ci co ciebie poparli. Jak ty możesz być rabinem skoro jesteś taki głupi. Twój bóg odebrał ci resztę rozumu.

  Tym razem żyd nie wytrzymał, podszedł i opluł Żyrinowskiego ten nie był dłużny i rabin dostał parę razy pięścią w twarz. Po chwili wstał i powiedział.

  – Ty Żyrinowski za to ciężko zapłacisz.

  Po czym odpiął mikrofon i wyszedł ze studia.

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/itemlist/tag/%C5%BByrinowski%20kontra%20rabin%20Moskwy

 4. Kamil said

  nieźle, nieźle

 5. Psiemislavius said

  „Amber została brutalnie potraktowana przez ok. 20 ciężko uzbrojonych funkcjonariuszy reżimu, którzy przystawili jej i pozostałym zagranicznym dziennikarzom lufy karabinów do głów i rzucili ich na ziemię.” – i dobrze jej tak. Mogli zabić sukę. Niech USA przestanie walczyć z arabskimi monarchiami!

 6. Re: 3 Eminem

  Podoba mi sie to „przedstawienie” dwoch uragajacych sobie zydow pod „publiczke” ujawniajac to wszystko o czym wszyscy juz wiedzieli zanim..
  Osobiscie nie jestem za tym, aby jakikolwiek zyd (pol-zyd czy cwierc-zyd) zajmowal jakiekolwiek stanowisko w panstwowej (narodowej) administracji czy sluzbach publicznych bez wzgledu na ilosc dyplomow, czy ilosc fakultetow, czy poziom super zdolnosci i lojalnosci…
  Nigdy wiecej mosci Panowie i piekne Panie…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. Brat Dioskur said

  Nie dalej jak wczoraj ,spikerka TV holenderskiej w glownym wydaniu Wiadomosci ,patrzac ze zgroza zapowiedziala mrozace krew w zylach obrazy kolejnej zbrodni, jakiej mieli dopuscic sie zolnierze Assada. Okazalo sie ,ze lotnictwo zbombardowalo czesc dzielninicy kurdyjskiej w ktorej dzihadzisci obrali sobie pozycje.Na ekranie widac bylo kilku lezacych facetow ,oczywiscie bez broni (te wczesniej pewnie usunieto) a baba wciaz powtarzala cos o dzieciach.Jak juz wspominalem NATO skomle o chociazby non-fly zone i Lucyferki zdajesie ,dla osiagniecia tego celu gotowe sa nawet ogranicczyc import ropy i gazu z Rosji ,zeby tylko zmusic ja do ustepstw na forum Rady Bezp. ONZ! Oczywiscie jak dostana taka zone to od razu zaatakuja wojska Assada na ziemi i bedzie powtorka z Libii.Chyba Lawrow nie da sie drugi raz nabrac na taka bajke?

 8. lucas said

  Według Toma Heneghana z Intelligence Briefing’s Blog, Kim Jong-un otrzymał właśnie przesyłkę pieniędzy z USA.

  “Można oficjalnie poinformować, że P140, samolot transportowy armii USA wyleciał z Langley w stanie Virginia o 15:30 czasu wschodniego z przeznaczeniem docelowym w Korei Północnej.

  “Samolot zawiera 3 miliardy dolarów, które zostały udostępnione przez oddział w Dallas należący do niemieckiego Commerz Banku.

  “3 mld USD zostanie dostarczone bezpośrednio dla dyktatora Korei Północnej, Kim Jong-una przez amerykańskich urzędników”.

  “Na czele zespołu amerykańskiego stoi były urzędnik administracji Clintona, komiwojażer Korei Północnej, Bill Richardson.

  “Kim odbiera te fundusze łapówkowe w zamian za odgrywanie roli opisanej dla niego w scenariuszu, „czarnego charakteru”, który ma posłużyć do tego, aby dokonać zamieszania na rynkach finansowych na całym świecie.

  Ciąg dalszy tutaj: http://www.myspace.com/tom_heneghan_intel/blog

  “Amerykańskie samoloty wojskowe wyleciały z bazy lotniczej na Guam do Phenianu i wróciły 7 kwietnia 2012 roku, a potem ponownie na dłużej trwający pobyt, od 18 do 20 sierpnia, jak donosi źródło.

  “Uważa się, że wśród osób na pokładzie jest Sydney Seiler, dyrektor ds. Korei w amerykańskiej Narodowej Rady Bezpieczeństwa, a także Joseph DeTrani, który kierował zespołem ds Korei Północnej w biurze amerykańskiego Dyrektora Wywiadu Narodowego. DeTrani opuścił stanowisko w maju.

  “Spotkali się z północnokoreańskimi urzędnikami i omawiali zagadnienia polityczne…. “Trzecia wizyta, której potwierdzenie mamy z gazety Asahi Shimbun informuje, iż miała ona miejsce w listopadzie 2011 roku”

  http://ajw.asahi.com/article/asia/korean_peninsula/AJ20130215008

 9. akej said

  @ 1
  Nie odkrywaj Ameryki po raz ktorys! Naiwnosci!!! USrael byl zawsze panstwem masonsko – kryminalnym od czasu gdy pozwolili tam osiedlac sie narodowi wybranemu.

 10. akej said

  Jakos nie mam do niej zbyt wielkiej sympatii. Amber obudzila sie dopiero jak dostala pare kopow w tylek. Przeciez jako osoba inteligentna ona tych kopow nie powinna potrzebowac! Moze lepiej jednak kopa w dupe dostac bedac bardzo inteligentnym i obudzic sie, niz nie obudzic sie wcale …

 11. Ad. 8

  🙂 Dobre!

 12. Marucha said

  Re 10:
  Dobrze, że dała świadectwo.

 13. B. said

  Amber Lyon jest politycznie poprawna dziennikarka i to mowi samo za siebie.

 14. Kryminalna OŚMIORNICA żydoska ministerstwem "PRAWDY" w zbankrutowanym śmiesznym USA said

  Nie ma czegoś takiego jak „polityka USA” gdyż ultra agresywana rasistowska mafia-ośmiornica żydoska American Israel Public Affairs Committee (AIPAC):

  http://www.aipac.org/

  garsująca w całym zbankrutowanym dwu-partyjnym systemie USA zdominowała całkowicie życie polityczne w USA zamieniajac ten kraj w bandytę światowego walczacego o interes żydostaw każdej dziedzinie . Syjonistyczny szowinistyczny AIPAC garsujący w USA założył oficjalna źydoską frakcje wewnętrzmą o nazwie „Republican Jewish Coalition”(RJC):

  http://www.rjchq.org/

  we wnętrzu tzw. „partii republikańskiej”., która faktycznie podejmuje wszystkie decyzje, tak aby to było jedynie w interesie żydostwa.
  Przedstawiciele tej żydoskiej wewnętrznej frakcji w partii republikańskiej na wszystkie możliwe sposoby ZAJADLE zwalaczają takich polityków, którzy stawiają interesy USA w pierwszej kolejności. Na takiej to zasadzie frakcje żydoskie wściekle zwalczały senatora Rona Paula, który ubiegał się o nominacje na prezydenta z ramienia tej partii, który otwarcie w wystąpieniach publicznych tłumaczył awanturnictwo żydoskie oraz panoszenie się mafii żydoskiej w USA oraz innych państwach pod płaszczykiem tzw. „demokracji” czyli „medio-kracji”!!!

  Z kolei we wnętrzu tzw. „partii demokratycznej” AIPAC założył oficjalną też wewnetrzną frakcje żydoska pod nazwą „National Jewish Democratic Council”(NJDC):

  http://www.njdc.org/

  która z koleji też trzesie jak snopkiem siana tą skorumpowaną organizacyjką o nawie „patii demokratycznej”.

  Mafiozi z tej żydoskiej frakcji też byli i są faktycznymi DECYDENTEMI w polityce tej partii demokratycznej, którzy reprezentuja to skorumpowane lewackie środowisko na ZEWNĄTRZ ze szkodą dla instytucji państwa USA. Każdy kto się przeciwstawia tym frakcjom jest całkowicie eliminowany z „polityki USA” i skazywany na śmierc polityczną DOBIJANY przez tzw. „main stream” media, które są też w szponach żydoskiej mafii kołujacej całe obecnie IZOLOWANE społeczeństwo amerykańskie od reszty świata.

  Przedstawiciele tych obydwu żydoskich frakcji tzn. „Republican Jewish Coalition” i „National Jewish Democratic Council” spełniają identyczną funkcję ale w formie ZALEGALIZOWANEJ tak jak kiedyś frakcja żydoska tzw. „puławian” w komunisytcznym PZPR działała tak aby w PRL-u żydostwo zamieszkałe w Polsce mogło sie bezkarnie obławiać na garbie Polaków. Tą nie formalną żydoska frakcje „puławian” we wnętrzu PZPR ROZGONIŁ Władysław Gomułk w 1968 roku w czasach PRL-u, co żydy z polskim obywatelstwem z PRL-u opłakują to swoją „klęskę” krokodylimi łzami do dzisiaj, ale za pomocą wsparcia miedzynardowej żydoskiej mafii w 100% odzyskali swoje pozycje w 1990 roku na garbie „solidarności” żydo-komunisty TW bolka, żydo-bolszewików Mazowieckiego, Geremka, Kuronia, Kiszczaka … itp.

  To nie jest dla nikogo już tajemnicą w USA, że WSPÓLNYM CELEM amerykanów żydowskiego pochodzenia zoorganizownych w centrze organizmu władzy w Waszynktonie, każdej frakcji żydoskiej w partiach amerykańskich czy też w Council on Foreign Relations (CFR) czy z Bilderbergs Groop(BB) lub Trilateral Commission (TC) jest pełna kontrola instytucji państwa tak aby wszystko kręciło się wokół egalitarnego interesu żydowskiego tam gdzie mieszkają żydzi.

  Głownym celem działania tej mafii jest doprowadzenie do sytuacji, że ŻYD z amerykańskim obywatelstwem MUSI WYGRAC WYBORY, a jak to się z jakiegoś powodu nie udaje to żydoscy aktywisci takiej frakcje wspierają jakieś upatrzone przez nich POPYCHADŁO jak np. Romneya czy Oabmy … itp. który jest w 100% LOJALNY wobec ŻYDÓW i Izraela, a interes USA i pozostałych amerykanów się NIE LICZY lub jest sprawą NIE istotną.

  Nie jest to też w USA tajemnicą dla tych co się trochę PRZYGLADAJĄ się mechanizmami US-polityki, że czołowi aktywisci frakcji żydoskich „Republican Jewish Coalition” i „National Jewish Democratic Council” utworzyli polityczną OŚMORNICĘ grasujacą w USA tak aby wszystko kreciło się w USA wokół egalitarnego interesu żydowskiego.

  Głownym reżyserem tej „amerykańskiej polityki” jest własnie American Israel Public Affairs Committee(AIPAC) na którego forum przedstawiciele tych frakcji „Republican Jewish Coalition”(RJC) i „National Jewish Democratic Council”(NJDC) ZA PLECAMI tych partii się ZBIERAJĄ, DOGADUJĄ się miedzy sobą co i jak ma być w USA oraz Kanadzie tak, aby polityka w tych krajach kręciła się całkowicie w interesie żydostwa oraz Izraela tak, aby żydostwo w tych krajach było ARYSTOKRAJĄ finansową, najważniejszą UPRZYWILIJOWANA kastą społeczna i decydujacą dosłownie o całym świecie na koszt tamtejszych podatników lub tubylców.

  Temu manstrum dopełniają inne bardzo ważne elementy mafii zydoskiej, zoorganizowane na płaszczyźnie „organizacji pozarzadowych” jak manstrum o nazwioe American Jewish Committee(AJC):

  http://www.ajc.org/

  Na forum tego żydowskiego manstrum grasujacemu w USA komunikują się, tworzą network organizacyjny o nazwie „The Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations”(CPMAJO):

  http://www.conferenceofpresidents.org/index.asp

  który ma poważny też wpływ na obsadzanie WYSOKICH stanowisk w niewybieralnej administracji państwowej w aparcie siłowym jak w policji(FBI), w instytucjach wywiadowczych(CIA), w sądownictwie, sektora finansowego, w wojsku … itd.
  To oni swoimi wpływami wspierają bank-sterów oraz trzymają sztamę z całą to żydoską sitwą finansową z New Yorku i jako JEDEN zoorganizowany skanalizowany network trzymają w żelaznym UŚCISKU też urząd prezydenta USA oraz cały system polityki USA.

  Cały ten ZAKAMUFLOWANY network mafijny faktyczne brutalnie wykożystuje interesy instytucji panstwa USA pasożytując na garbie amerykańskiego podatnika jak RAK złośliwy. To oni tez opanowali sektor zarzadzania przemysłu zbrojeniowego wganiając USA w różne wojny w interesie awanturnictwa międzynarodówki żydoskiej lub globalistycznej też grasujacej w tej zdegenerowanej III RP wspierajac tuskowy reżim.

  Warto się przygladac oraz analizowac cały kompleksowy MECHANIZM działania tej mafii w USA, bo oni swoimi doświadczeniami w obławianiu się na amerykańskim podatniku oraz szrogeszeniu się w USA transferują do mafii żydoskiej prosperujacej w Polsce, Rosji, Niemczech, Anglii … tak, aby żydzi z obywatelstwami tych państw też się stali arystokracją, NAJBOGATSZĄ kastą rządzacą ŻERUJACĄ na lokalnych tubylcach spychajac ich w niebyt, tak aby tubylcy nie mieli nic a nic do powiedzenia.

  Wszystko musi się KRECIĆ jedynie wokół JEDYNEJ OSI, czyli interesów grasującej mafii żydskiej, szowinistycznej diaspory żydowskiej, gdzie kolwiek by ona zamieszkiwała czy to w Ameryce Północnej czy gdzie indziej żerującej finansowo jak ZŁOŚLIWY rak na organizamie lokalnych tubylców oraz w interesie awanturniczego aparthadu izraela.

  Rządząca ameryką totalitarna mafia żydoska też zawłaszczyła dla siebie MONOPOL drukowania pieniądza czyli tego zielonego papieru toaletowego o nazwie US-dolar $ przez swoją prywatna drukarnie o nazwie FED udającą „państwową”.
  Obecnie żydowski FED drukuje ok. $85 milardów miesięcznie !!!

  To drukowanie tzw. „pieniędzy” US$ bez jakiegokolwiek pokrycia wytwarzanych produktów jest zwykła formą prowadzenia RABUNKU, gdyż dosłownie za ten wydrukowany zielony PAPIR oni się obławiają w faktyczne dobra materialne co jest zwykłą KRADZIEŻĄ ! Za drukowany papier zwałaszają ZA DARMO dla siebie dobra materialne.

  Oprócz tego mafia żydoska trzęsąca tym USA jak snopkiem siana organizuje napaści, zrzucanie bomb na mniejsze państwa aby sobie podporzadkowac politycznie oraz finansowo lub też w ich celach RABUNKOWYCH tak jak na Libje, Syrię, Irak, Afganistan … itd. zabijając bezkarnie milony niewinnych cywili, oraz WUMUSZANIE ucieczki tych cywili z terenów bombardowanych, aby potem żydo-bandytyzm mógł sobie PRZYWAŁSZCZAĆ cudze terytoria.
  Dzialność tej bezkarnej ośmornicy żydoskiej praliżujacej to USA dopełnia MANSTRUM w postaci tzw. MAIN-Stream MEDIA które jest ministerstwem „prawdy” w USA całkowicie trzymane w szponach też żydowskiej mafii powiazanych z kabalistami profesorami czołowych uniwersytetów trzymanych na sznurkach oraz założonymi kagancami przez żydo-masonerie i to własnie oni kreują brednie CO ma być dobre lub złe dla paskudnie oszukiwanej kołowanej jak stado baranów społczności molocha USA.

  Na tym właśnie polega ten „PLURALIZM” działania mechanizmu „demokracji amerykańskiej” trzymanej w szponach żydoskiej OŚMORNICY bankrutującej USA.

 15. Boydar said

  Niewinna Twarzyczka Pani Amber na tej fotografii, jest normalnie… GOLD.

 16. Anka said

  Do Eminema, który będąc idiotą (pożytecznym) powtarza świadomie lub nieświadomie bzdury na temat starcia Żyrinowskiego z rabinem Gozmanem. Takie słowa, jakie zacytował Eminem nigdy nie padły co może obejrzeć każdy leszcz na YT.
  Prymitywna prowokacje na którą nabierają się półinteligenci z Polin.
  Myśleć! Myśleć!

 17. Do dnia dzisiejszego załgane szubrawe duszyczki racząnas fabrykowanymi dziełami swoich ideologów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: