Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jabo o O tych, którzy się na niemieck…
  NyndrO o Wolne tematy (09 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (09 – …
  Crestone o O tych, którzy się na niemieck…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  Crestone o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  CBA o Wolne tematy (09 – …
  Ja o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Jabo o Nie chcą umierać za pomniki…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Nie chcą umierać za pomniki…
  plausi o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Listwa o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Liwiusz o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wstrząsające zeznania i dowody w sprawie aborcyjnego rzeźnika

Posted by Marucha w dniu 2013-04-10 (Środa)

Uwaga! Drastyczne treści!

W trakcie procesu trwającego w Filadelfii, w którym na ławie oskarżonych zasiada Kermit Gosnell, oskarżany o morderstwa siedmiorga dzieci i spowodowanie śmierci pacjentki, ławie przysięgłych zaprezentowano zdjęcia ofiar. Narodzone dzieci były zabijanie przez przecięcie kręgosłupa.

Przysięgłym zaprezentowano także fotografie Karnamaya Mongar. 41-letnia imigrantka z Nepalu zmarła w wyniku podania licznych dawek Demerolu i innych środków przeciwbólowo-zwiotczających. Substancje te zostały podane przez niewykwalifikowanego pracownika centrum aborcyjnego Gosnella, wobec którego obecni zwracali się jak do lekarza. Po utracie przytomności kobieta leżała w sali zabiegowej pozbawiona opieki, jej córce odmówiono możliwości przebywania przy matce. Kiedy Gosnell przybył do „kliniki” w celu zabicia nienarodzonego dziecka, pobiegł po wózek ze sprzętem reanimacyjnym natychmiast po wejściu do sali, w której leżała Mongar.

Obrońca twierdził, że kobieta cierpiała na problemy z układem oddechowym. Autopsja tego nie potwierdziła, nie ujawniła też żadnych innych kłopotów zdrowotnych, które mogłyby wywołać komplikacji w przypadku podania odpowiednich dawek środków znieczulających. Na pytanie o przyczynę śmierci, biegły z biura koronera Gary Collins stwierdził, że na podstawie przeprowadzonych badań najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu była zbyt duża dawka Demerolu, która doprowadziła do zatrzymania akcji serca i niedotlenienia mózgu.

Toksykolog zeznający także w charakterze świadka stwierdził, że w krwi kobiety natrafiono na stężenie tej substancji znacznie przekraczające normy. Równocześnie, badania wskazały, że w jej organizmie było o wiele więcej substancji, niż wynikało z oficjalnego zapisu medycznego sporządzonego przez Gosnella. Jak tłumaczył Timothy Rohrig z Regional Forensic Science Center, według dokumentacji Mongar podano w ciągu 24 godzin 150 miligramów Demerolu, badania krwi przeprowadzone w trakcie autopsji ujawniły jednak, że faktycznie podano wielokrotnie więcej.

W trakcie postępowania sądowi i ławie przysięgłych zaprezentowano także zdjęcia ciał pozostałych ofiar Kermita Gosnella – dzieci zabijanych po urodzeniu. W tym fotografie obrażeń związanych z uśmiercaniem noworodków przez przerwanie kręgosłupa oraz dowody związane z rozczłonkowywaniem ciał przy użyciu nożyczek. Co, jak zeznała pielęgniarka, było zwyczajną praktyką w tej „klinice”.

W trakcie okazywania dowodów jak i zeznań koronera i toksykologa Gosnell nie zdradzał żadnych emocji. Pozostawał skupiony, sporządzał notatki. W trakcie postępowania przysięgłym zaprezentowano także zdjęcia dwóch dużych domów aborcjonisty, jego jachtu i prywatnej przystani jak i nabytego niedawno samochodu Forda Pickupa F-150. Te zdjęcia mężczyzna przywitał z wyraźnym uśmiechem, podobnie jak cały wątek zysków, jakie czerpał z prowadzonej działalności. Zaprezentowanie tych dowodów miało ukazać szerszy kontekst praktyki medycznej tego lekarza i funkcjonowania jego „kliniki”, w której… wielokrotnie stosował środki jednorazowego użycia i zatrudniał osoby nie posiadające wymaganych kwalifikacji, które były przez niego nisko opłacane za udział w procederze prowadzonym w brudnych i zagraconych pomieszczeniach.

W trakcie śledztwa przysięgłym pokazano także specjalny kosz na śmieci, jaki znajdował się w pomieszczeniu pomiędzy dwoma salami, w których przeprowadzano aborcje. Spotkało się to ze sprzeciwem obrońcy, który uznał, że jest to bez znaczenia dla sprawy. Jak podniósł oskarżyciel, był to pojemnik, do którego trafiały „odpady medyczne”. W tym, jak przy okazji zauważają obrońcy życia, ciała dzieci, których następnie pozbywano się najprawdopodobniej korzystając z kanalizacji. W tym samym pokoju, w którym pozbywano się „odpadów”, lekarz przygotowywał się do wykonywania aborcji. Na półce stały… części ciała ofiar aborcjonisty – odcięte dziecięce stopy w słoiku wypełnionym płynem konserwującym.

W charakterze świadka zeznawała także Karen Feisullin, lekarka zajmująca się ultrasonografią położniczą. Jak powiedziała, aparat USG, jaki został zabezpieczony w „klinice”, był tak stary, że nawet nigdy nie widziała w szpitalach takiego modelu. Urządzenie zostało zaprezentowane przysięgłym: było brudne, lepkie i z obserwowanymi odbarwieniami. Jak dodała, było tak stare, że z trudem można odgadnąć, gdzie znajduje się monitor.

Źródło: operationrescue.org
mat

http://www.pch24.pl

Zob. też

Komentarzy 9 do “Wstrząsające zeznania i dowody w sprawie aborcyjnego rzeźnika”

 1. Centuria said

  W jednym z artykulow, do ktorych zamiescilam link wczesniej, jest mowa o tym, ze srodki znieczulajace podawala 15-latka pracujaca w klinice.

  O tutaj to jest:

  http://www.trutv.com/library/crime/notorious_murders/mass/kermit-gosnell/the-procedures.html

 2. marta15 said

  tego typu zbrodni dokonuje sie miliony dziennie na calym swiecie, a sekta watykanska, pozujaca na KK, utrzymywana przez milionowe stada durnowatych owiec ,nawet nie oglosi ekskomunikacji politykow, niby katolikow, wspierajacych aborcje.
  I stada owiec na to nie reaguja i dalej kase wykladaja na tych cichych wspieraczy aborcjonistow.
  Bog ma i tak za duzo cierpliwosci.

 3. Boydar said

  @ Marta 15 (2)
  „…Bóg ma i tak za dużo cierpliwości…” Trochę Pani zazdroszczę zorientowania w temacie. Ale powiem Pani, że niektórzy ludzie też mają. Na ten przykład ta stara dewotka kioskarka, która igiełką nakłuwała prezerwatywy. Słyszałem, że któregoś dnia nakłuła około 14.

 4. Jack said

  re:3
  Powtarza pan plotki z okresu glebokiego komunizmu, kiedy to po Polsce krazyly plotki o kioskarzach nakluwajacych prezerwatywy.
  Nie wiem w jakim celu komuna rozpuszczala te plotki. Ani nakluta prezerwatywa, ani gwalt nie usprawiedliwiaja zabicia dziecka.

 5. Boydar said

  Panie Jacku, Pańskie święte oburzenie dobrze o Panu świadczy. Ale to była licentia poetica z mojej strony. Chodziło mi o to, że Pani Marta 15 miała po prostu szczęście. Choć ci którzy muszą Ją czytać, to już nie do końca (hi!)

 6. Marucha said

  A kiedy Kościół ogłosił ekskomunikę polityka, podającego się za katolika, ale popierającego np. aborcję?

 7. Boydar said

  Panie Gajowy, Kościół to również JA. I ja tych skur_wysynów ekskomunikowałem na samym początku. Zaś Panowie Papieżowie mają ważniejsze sprawy na głowie.

 8. Marucha said

  Re 7:
  Jakie?

 9. Boydar said

  Wie Pan, ja nie jestem Panią Martą15, ona nawet zna limity Boskiej Cierpliwości. A wracając do Panów Papieżów. No, niektórzy kombinują jak tu by nie spotkać się z seryjnym. Bardziej rozsądnym się ta sztuka udaję, niektórym, zatwardziałym, niekoniecznie. Czasem uczestniczą w naradach kierownictwa odnośnie planów na jutro; bardziej zaufani, w tych odnośnie perspektywy planu pięcioletniego. W przerwach pomiędzy redagują różne prace zlecone np. opisując czyny i osoby. Taki Papież dużo zajęć ma. Na szczęście, z wyjątkiem czynności przewidzianych tylko dla jego postaci, nie musi sam wszystkiego odwalać. Wystarczy że podpisze co tam aktualnie trzeba. Ja uważam, że od czasu śp. Piusa X to największym problemem Papieży były noce. Nocą przychodzą do człowieka takie różne dziwne. A to już baaardzo trudna sprawa, szczególnie po pracowitym dniu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: