Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Na 1000 pedofilów, 400 to geje, a tylko 1 ksiądz

Posted by Marucha w dniu 2013-04-14 (Niedziela)

Ks. Oko: Media skupiają się na mówieniu o pedofilii wśród księży, podczas gdy na 1000 pedofilów, 400 to geje, a tylko 1 ksiądz

Znikoma mniejszość chce zdominować większość, geje terroryzują całe społeczeństwa – mówił ks. dr hab. Dariusz Oko, współautor książki pt. „Bóg kocha homoseksualistów”, prezentowanej podczas XIX Targów Wydawców Katolickich. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa AGAPE.

Ks. Oko określił jako gigantyczne kłamstwo i gigantyczną manipulację mediów, które skupiają się na mówieniu o pedofilii wśród księży, podczas gdy na tysiąc pedofilów 400 to geje, a tylko jeden ksiądz. Jego zdaniem o pedofilii wśród gejów należałoby mówić 400 razy więcej.

Auro książki wskazywał, że obecnie jesteśmy poddawani szczególnej presji. Homoseksualiści skarżą się, że są biedną, prześladowaną mniejszością, a tymczasem to oni terroryzują całe społeczeństwa. Ludzie, którzy im się sprzeciwiają, są prześladowani, grozi im się śmiercią.

To oni chcą nas zdominować, chcą nami rządzić i trzeba się przed tym bronić
– mówił wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Zwrócił uwagę, że kiedyś bolszewicy byli mniejszością, a potem zawładnęli Rosją, a banda Hitlera z czasem zdominowała Niemcy.

Często mniejszość pisze historię – ostrzegał ks. Oko i dodał, że lobby homoseksualne opanowało już wiele organizacji, takich jak Unia Europejska, czy ONZ, które stały się narzędziami propagandy gejowskiej.

Przypomniał, że Kościół patrzy na człowieka w głębi metafizycznej, szanując jego wartość i godność. W ten sam sposób patrzy na ludzi, którzy cierpią z powodu skłonności homoseksualnej. Jest ona jednak tylko częścią człowieczeństwa, której nie powinno się absolutyzować.

Każdy z nas musi się opanować w sferze seksualnej, pomimo różnych pokus. Tak jak niemal każdy mężczyzna ma pokusy, aby zdradzić żonę, ale nie powinien tego zrobić, tak jak prawie każdy ksiądz ma pokusy, aby złamać celibat, ale nie powinien tego zrobić, podobnie homoseksualista i pedofil mają swoje pokusy, ale nie powinni im ulegać i to jest w ich mocy. Do natury naszego bytowania na ziemi należy to, że jesteśmy kuszeni, i jeżeli pokusie potrafimy stawić czoła, jest to wspaniałe zwycięstwo, które czyni nas wielkimi ludźmi, jeżeli nie – następuje degradacja naszego człowieczeństwa
– ocenił ks. Oko.

Jego zdaniem obserwujemy w tej sferze silne zderzenie dwóch antropologii – chrześcijańskiej i ateistycznej. W tej pierwszej seksualność jest bardzo ważnym wymiarem, ale nie najważniejszym. Nie istniejmy po to, aby się wyżyć seksualnie, ale żeby być w większej wspólnocie z Bogiem. Natomiast antropologia przeciwna, jak stwierdził ks. Oko, „ucina” wymiar duchowy i bardziej się skupia na tym, co cielesne. Dlatego na stronach gejowskich w centrum jest seksualność, one ociekają seksem, co świadczy o ubóstwie duchowym gejów, „seksnarkomanów”, wręcz opętanych seksem. Profesor przytoczył badania, które wykazują, że homoseksualista ma 12 partnerów rocznie, a jeżeli zawiera związek, to ta liczba spada do ośmiu.

Zdaniem ks. Oko jest to zaburzenie, a jako stan nienormalny określił to, że się o tym nie mówi.

Widać z jak wielkim zakłamaniem mamy do czynienia i jak bardzo temu trzeba się przeciwstawić – stwierdził współautor książki „Bóg kocha homoseksualistów”. Jest to bardzo ważne, gdyż homoideologia ma podobne rysy jak ideologia marksistowska, na co zwracał także uwagę prof. Leszek Kołakowski. Zdaniem ks. Oko takie ideologie mają wpisane w siebie tendencje totalitarystyczne. Jak podkreślił, nie można się dać temu zastraszyć, a taka sytuacja wymaga od ludzi Kościoła dużej życzliwości, aby gejom mówić prawdę.

Uczestnicząca w promocji książki psycholog i teolog dr Jolanta Próchniewicz zauważyła, że Kościół o homoseksualizmie jako zjawisku mówi niewiele, mówi natomiast o osobach homoseksualnych. Wskazała, że byli święci o takich skłonnościach, którzy traktowali swoją przypadłość jako krzyż i całe życie walczyli, aby jej nie ulec.

Kościół sprzeciwia się jednoznacznie, zawsze i bezwzględnie nie osobom, ale zachowaniom homoseksualnym, zgodnie z tym, co czytamy w Piśmie Świętym, że mężczyźni współżyjący ze sobą nie wejdą do Królestwa Niebieskiego.

Nie orientacja sprawia, że ściągam na siebie winę i że ocena mojej osoby przez Kościół jest negatywna, lecz to, co ja z tym zrobię – podkreśliła dr Próchniewicz.

KAI/mall
http://wpolityce.pl

Komentarzy 28 to “Na 1000 pedofilów, 400 to geje, a tylko 1 ksiądz”

 1. Rafał38 said

  a czy powinien byc choc jeden>>>

 2. Nemo said

  Można się zagadać na śmierć a te zboki i tak będą trwać przy swoim. Jedyne lekarstwo dla ich chorych upodobań ,to gumowa pała i wąskie drzwi.

 3. Psiemislavius said

  „Dlatego na stronach gejowskich w centrum jest seksualność, one ociekają seksem, co świadczy o ubóstwie duchowym gejów, “seksnarkomanów”, wręcz opętanych seksem. ” – to może mieć jak najbardziej także podłoże demoniczne. Słyszałem kiedyś, że egzorcysta egzorcyzmował jedną opętaną osobę. Kiedy demona udało się wypędzić, ofiara „jak ręką odjął” przestała odczuwać pociąg do tej samej płci.

  „Jest to bardzo ważne, gdyż homoideologia ma podobne rysy jak ideologia marksistowska, na co zwracał także uwagę prof. Leszek Kołakowski.” – Kołakowski był żydem i ateistą.

  „Nie orientacja sprawia, że ściągam na siebie winę i że ocena mojej osoby przez Kościół jest negatywna, lecz to, co ja z tym zrobię – podkreśliła dr Próchniewicz.” – nie ma czegoś takiego, jak orientacja seksualna. Jest tylko zdrowy popęd płciowy i niezdrowy popęd płciowy, czyli choroba. Tyle.

 4. Ad. 1

  „a czy powinien byc choc jeden”

  – Z faktami się nie dyskutuje. Nie ma takiej metody, która by tę liczbę zredukowała do zera.

 5. mywaylee said

  czy ktos mi moze udzielic odpowiedzi jak to jest ze 1% dewiantów i patologia społeczna może terroryzować i zastraszać 99% normalnych ludzi?

 6. Jan said

  Ad.5
  Odpowiedz bardzo prosta, ktoś za tym stoi. A kto ? Ci co rządzą niepodzielnie nieomal całym światem, dążąc do totalnej deprawacji rodzaju ludzkiego.
  To nie choroba ani rozpasanie, tylko istotny element na obecnym etapie walki z Panem Bogiem na ziemi.

 7. mywaylee said

  ad 6
  na swiecie nie ma zadnej demokracji
  przykladowo jesli idziesz na wybory to głosujesz na 1% mniejszość(myslisz ze masz jakis wybór 🙂 hehe ) nie masz zadnego wszystko jest z góry ustawione osoby na listach są z tylko z tej 1% mniejszości 🙂 heh

 8. Fran SA said

  Ta cyfra 400 to jest chyba zbyt optymistyczna. Geje spia z 17- latkami, co jest traktowane jako pedofilia i zastanawia mnie, gdzie to jest rejestrowane. Bardzo duzo roznych dewiantow wyjezdza na Filipiny i do Tajlandii, gdzie maja czesto ‚stala’ klientele za bardzo mala oplata. Czy tacy tez sa w statystykach?

  Ad.6
  Do dewiantow naleza czesto ludzie na wysokich stanowiskach; wystarczy poczytac o Savillu w Anglii i calej tej zwyrodnialej sitwie. Naturalnie, ze VIP-y bardzo pilnuja swoich przywilejow i przywar. Wsrod zboczencow bywaja sedziowie i adwokaci, a i bardzo znani politycy.
  Z blizej niewiadomego powodu, na lamach prasy swiatowej dyskutuje sie tylko ksiezy – i to glownie katolickich.
  Zadziwiajace jest i to, ze oskarza sie ksiezy katolickich o rzekome/ rzeczywiste dewiacje sprzed … 40 lat a nawet lepiej.
  Tymczasem, aktualnie, lata po swiecie kupe zboczencow zupelnie bezkarnie.

 9. Kuba said

  ad. 1 i ad. 4
  Założenia:
  Liczba księży – 30 tys.
  Liczba homoseksualistów – 1 mln
  Liczba dorosłych – 30 mln
  Liczba przestępstw pedofilskich – 10 tys / rok (niezgłaszane 50 tys.)

  Rozkład przestępstw: „Na 1000 pedofilów, 400 to geje, a tylko 1 ksiądz”

  =
  Liczba przestępstw pedofilskich popełnianych przez księży ~ 10 szt. (50 szt.)
  Liczba przestępstw pedofilskich popełnianych przez homoseksualistów ~ 4000 szt. (20000 szt.)
  Liczba przestępstw pedofilskich popełnianych przez nieksięży i nie homoseksualistów ~ 6000 szt. (30000).

  =

  Przestępczość wśród księży = 3 szt / 10 tys. populacji
  Przestępczość wśród homoseksualistów = 40 szt / 10 tys. populacji
  Przestępczość wśród nieksięży i nie homoseksualistów = 2 szt / 10 tys. populacji

  To są fakty.

 10. Kuba said

  Jeszcze wyliczenie dla przestępczości niezgłaszanej:

  Przestępczość wśród księży = 15 szt / 10 tys. populacji
  Przestępczość wśród homoseksualistów = 200 szt / 10 tys. populacji
  Przestępczość wśród nieksięży i nie homoseksualistów = 10 szt / 10 tys. populacji
  _______

 11. Boydar said

  @ Krzysztof M (4)
  „…Nie ma takiej metody, która by tę liczbę zredukowała do zera…”
  Owszem, uważam że jest. W momencie gdy skłonności się ujawniają – weg ze stanu kapłańskiego. Albo do klasztoru żeńskiego na spowiednika. I mamy ZERO.

 12. 166 bojkot TVN said

  http://niepoprawni.pl/blog/5441/homoklamczuszki

 13. antka kobity szwagra brat said

  ….pedofilia to taki sam temat jak…. Holokau$t…i takie/te!/ same pedalskie wyznafce za tym stoją…

  ….cyt…! . Jakie istnieją dowody na to, że naziści uprawiali ludobójstwo i z rozmysłem zamordowali 6 milionów Żydów?
  Nie ma żadnych dowodów. Jedynym dowodem są świadectwa osób, które przeżyły obozy koncentracyjne. Świadectwa te są jednak sprzeczne a ponadto żaden ze świadków nie twierdzi, że widział gazowanie. Nie ma żadnych dowodów konkretnych; nie było stosów popiołu ani pieców krematoryjnych zdolnych wykonać tego typu pracę, nie było stosów ubrań, mydła z ludzkiego tłuszczu ani abażurów z ludzkiej skóry. Nie ma żadnych precyzyjnych danych ani statystyk demograficznych potwierdzających tezę o „ludobójstwie”.

  2. Czy istnieją dowody na to, że 6 milionów Żydów NIE zostało zamordowanych przez nazistów?
  Dysponujemy licznymi dowodami natury sądowej, analitycznej i porównawczej, że liczba 6 milionów wymordowanych Żydów jest absurdalna. Mamy do czynienia z cyfrą zawyżoną o ok. 1000%.

  3. Słynny „łowca nazistów” Szymon Wiesenthal napisał, że „na ziemi niemieckiej nie było obozów zagłady”?
  Tak, w miesięczniku zatytułowanym „Books and Bookmen” z kwietnia 1975 roku. Stwierdza również, w tym samym artykule, że „gazowanie” Żydów odbywało się wyłącznie w Polsce….

  http://xx.nowyekran.pl/post/90636,66-pytan-o-holokaust

 14. Marek said

  Szkoda, że brak informacji, ilu rabinów, pastorów przypada na 1000 pedofilów.

 15. żyrafa said

  @5, 6
  Oczywiście, że ktoś za tym stoi

 16. 166 bojkot TVN said

  14/Marek
  Coś jednak wiadomo, ale trzeba szukać. Gajówka znakomicie ułatwia demaskowanie kanalii:
  https://marucha.wordpress.com/2010/04/09/miedzynarodowe-media-o-nich-nie-pisza/

 17. Ad. 14

  Już pan tę liczbę wymienił. 🙂

 18. akej said

  @ 16
  Nie tylko o nich nie pisza! Moze sie powtarzam. Kiedys w jankeskiej TV maglowano pedofilie (oczywiscie) w KK. Przy okazji pokazano stos kartotek dotyczacych pedofilii wsrod swiadkow jehowy. Jakos, dziwnym trafem, maglowano pozniej pedfilie w KK. Do spraw swiadkow jehowy NIGDY nie powrocono. Chyba juz wiadomomo jaki jest kierunek kursu jankeskich zydomediow – opluwac ile sie da – ale tylko i wylacznie KK.

 19. wm said

  Bedac w USA lata 90 te czytalem ksiazke na temat AIDS-dawniej GIDRS(gej immunodeficiency related syndrom) napisana przez epizocjologa pochodzenia wloskiego (niepamietam dzis nazwiska) on prowadzil badania w srodowisku Nowojorskich Gejow liczba 12 jest zanizona o ile pamietam w NY liczba ta byla srednio 80 partnerow na rok niektore przypadki mialy tych partnerow wiecej.
  W mojej opini tego zboczenia nie powinno sie leczyc (to po w/w lektorze).

  to pare danych z moich zapiskow
  Lobby gejowskie zmienilo nazwe na AIDS,
  1,Skad sie wzial -malpalub od afrykanskiej owcy.
  2,Pierwsze zakazenie
  a.ukaszenie przez zwierze(malpa)
  b.sex(z malpa lub owca,zoofilia)
  c.zjedzenie miesa

  3.Drogi zakazenia-sex,kontakt z krwia , slina,wydzieliny, mocz kal,ukaszenia owadow,pot, lzy(szkla kontaktowe)wydzieliny pochwowe miesiaczka.

  4.zmiennosc wirusa-1000x szybszy odinnych,b szybkie tempo reprodukcji kontakt z 1 wirusem =smierc

  Tj w pelnym znaczeniu dzuma 20 wieku,leczenie strata czasu i srodkow (brzmi to brutalnie )

 20. Skoro o zboczeńcach mowa, to raz w Kanadzie czy USA była afera, jak RABIN ZMUSZAŁ DZIECI DO JEDZENIA KAŁU! Sprawę błyskawicznie wyciszono, ale zdążyłem dać cynk Bublowi i był niewielki odzew.

  Zaś osobistości tak „zacne” jak Marc Dutroux czy Josef Fritzl, takoż miały pochodzenie starozakonne, jak się okazuje – ale o tym cicho-sza! Tego pierwszego to miał wspierać nawet główny rabin Belgii.

  W więzieniu miałem za „towarzysza” ubijcę o WIELCE SUGESTYWNEJ URODZIE (profil, nos, usta, czółko, osadzenie i kolor oczu, koncha uszna), który od 11 (wtedy) lat odsiadywał wyrok dożywocia. Typek zamordował swoją matkę i zgwałcił, po czym porąbał ją na kawałeczki, upakował do pudełek, schował pod łóżko i mieszkał ze zwłokami przez jakiś czas, aż do aresztowania.
  Sądząc po jego ogólnej behawiorystyce (dziwne śmiechy, ruchy, mimika, czasem obłędny wzrok i wyraz twarzy bądź wrażenie nieobecności), powinni go raczej skierować na leczenie do wariatkowa, albowiem sprawiał wrażenie bezkrytycznej marionetki jakichś energii zewnętrznych, względnie własnych aberracji mischlińskiego umysłu.
  O dziwo nie czułem do niego nienawiści czy pogardy jakiejś, jak inni więźniowie, a wręcz było mi go trochę żal, bo on sam chyba nie ogarniał, co zrobił ani w jakim gównie siedzi – takie odniosłem wrażenie.
  Na innym pawilonie był małolat, który zakatował babcię młotkiem i dostał piętnastaka. Też wykapany żydek, nie robił z tego tajemnicy, a wręcz ochoczo nawijał o swojej rodzinie. Z pozoru niegroźny leszcz, ale… ALE! Niepozorny luzak i obrotny geszefciarz, co raz komuś złamał nogę. Miał układy z klawiszami, jak trza było coś załatwić to często do niego się szło, tylko trza było mieć… hehe, wiadomo co.

 21. Griszka said

  podobnie homoseksualista i pedofil mają swoje pokusy,”

  Przynajmniej w tym drugim przypadku nie ma mowy o pokusach. Pedofilia to jest już kompletna degradacja moralna. Prędzej można mówić tutaj o okazji do kontynuowania tego obrzydliwego procederu.
  Z homoseksualistą to różnie bywa, bo jednak niektórzy orientują się w co wdepnęli i szukają pomocy.

 22. Tusia said

  sentencje Stanislawa Lema
  „Tylko głupiec i kanalia lekceważy genitalia, bo najbardziej jest dziś modne reklamować części rodne.”

 23. Griszka, kiedyś przypadkowo znalazłem się na jakimś pedalskim forum, gdzie była ankieta, jaki rodzaj pornografii bardziej tych sukinsynów podnieca: homo czy hetero? Większość piszących, wyobraź sobie, zaznaczyła DRUGĄ opcję. Moim zdaniem mało jest pedałów stuprocentowych, z niezależnego wyboru i ogromna większość typków niecharakternych bądź z deficytami urody, względnie spauperyzowanych degeneratów, którzy nie mogąc się normalnie zaspokoić, brną w rozmaite dewiacje. Czasem wymusza to hormonalna presja w miejscach, gdzie brakuje kobiet.
  W pudle miałem sposobność korzystać z cweli i niektórzy oddali się we władzę żądz, ale ja postanowiłem własnoręcznie to przetrzymać, wyobrażając sobie normalne przygody po wyjściu na wolność – i udało się! Pokrzepiony wewnętrzną siłą Woli, odczuwałem pogardę i niesmak wobec zwierząt ludzkich – tak aktywnych jak i pasywnych, i do dziś mi to zostało.

  Zdrowy seksualizm ma być rekreacyjnym katalizatorem erupcji uczuć wyższych z daną partnerką i ich stałym rezonatorem, by stworzyć społeczne gniazdo dalszego rozwoju, a nie celem samym w sobie, gdyż to implikuje dekadencję… której obrazem jest właśnie pedalstwo i inne jego pochodne!
  Kurestwo to zasadza się na coraz młodszych chłopców, by zwichnąwszy psychikę, wciągnąć ich we własne bagno na resztę życia. Dlatego powinno być tępione jako ognisko zarazy!

  KONKLUZJA? Homoseksualizm to wyraz i wstępny rezultat ludzkiego nieudacznictwa, z dużą skłonnością do ekspansji, nadto zapadająca się platforma w szybie ludzkiej dekadencji – i nic więcej! Skądinąd tyle jest pięknych kobiet, że „pedałowanie” wszelakie jawi mi się jako obraza natury. Osobiście lubię i preferuję poligamię, ale wszystkie te wcielone boginie, co mi się nawinęły – kochałem i szanowałem, jeśli tylko one szanowały mnie – za to, że na mnie leciały (co mi pochlebia) i do końca były miłe. No i warto mieć pewne rozeznanie, nim kiedyś z rozsądku, na stałe osiądę z jedną partnerką. Czy wyrażam się jasno?

  No, a teraz idę zjeść kolację: biały chleb, jajka na twardo, lampka wina i serek heterogenizowany. 😉

 24. Griszka said

  @24
  Co do wniosków w dwóch pierwszych akapitach to zgoda, ale są też tacy, którzy byli molestowani w dzieciństwie. Wtedy to nie jest koniecznie ich wolny wybór i ci ludzie z reguły szukają pomocy psychologów, psychiatrów…

 25. marta15 said

  tu ciekawa info.
  Ok 15000 tys francuskich burmstrzow/majorow odmawia udzilalu w globalnej szopce zwanej „malzenstwo gejow”
  http://www.lifesitenews.com/news/nearly-15000-french-mayors-will-refuse-to-perform-homosexual-marriages

 26. marta15 said

  tu niestey kolejny przyklad jak lewacko/lucyferianska polityka dazy znowu do wypierania mzgow , zwlaszcza dzieci oraz mlodziezy oraz wykradania pieniedzy podatnikow na realizacje swoich demonicznych planow.
  Tragedia.
  ———————-
  „…………………Majority Democrats in the California legislature over the years have demanded that school children celebrate the life of homosexual activist and reported sexual predator Harvey Milk.
  They’ve also demanded that children as young as 5th grade be taught any consensual sexual behavior is “safe” as long as you “protect” yourself. And bisexuality and transexuality are “normal.”
  But the state’s new proposal, AB 460, the “Health care coverage: infertility” proposal by California homosexual advocate Tom Ammiano takes the state’s pro-homosexual actions to a whole new level.
  AB 460 would extend the idea of “non-discrimination” to homosexuals and lesbians regarding fertility, allowing them to be classified as “infertile” if they are unable “to conceive a pregnancy or to carry a pregnancy to a live birth after a year or more of regular sexual relations without contraception.”
  They would then be eligible for insurance coverage for “treatment of infertility, except in vitro fertilization, under those terms and conditions as may be agreed upon between the group subscriber or the group policyholder and the plan or the insurer.”
  “Coverage for the treatment of infertility shall be offered and provided without discrimination on the basis of age, ancestry, color, disability, domestic partner status, gender, gender expression, gender identity, genetic information, marital status, national origin, race, religion, sex, or sexual orientation.”
  “No wonder California taxpayers are going bankrupt,” said a commentary at Breitbart.com. “Even biology must take a back seat to political leftism now…………………………..”
  http://www.printfriendly.com/print/?url=http%3A%2F%2Fwww.wnd.com%2F2013%2F04%2Fstunner-california-to-help-infertile-gay-duos%2F

 27. marta15 said

  cyrk z pogrzebu
  „…..AB 460 would extend the idea of “non-discrimination” to homosexuals and lesbians regarding fertility, allowing them to be classified as “infertile” if they are unable “to conceive a pregnancy or to carry a pregnancy to a live birth after a year or more of regular sexual relations without contraception…………..”

Sorry, the comment form is closed at this time.