Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Gość o Zielone ludziki
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  lewarek.pl o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Krzysztof M o Czym jest sojusz rosyjsko-chiń…
  lewarek.pl o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Krzysztof M o Jak rosyjska ropa umknęła…
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  as o Dookoła płaskiej Ziemi. Ile je…
  provincjal o Nie „polowanie”, tylko ob…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kaczyński agentem Putina?

Posted by Marucha w dniu 2013-04-21 (Niedziela)

Najnowszy numer tygodnika „Do rzeczy” przynosi ciekawy tekst Rafała Ziemkiewicza „Kaczyński wygrywa Polskę. Jak tego dokonał?”. To temat numeru. Ziemkiewicz analizuje fenomen prezesa PiS, którego upór i swoista „niereformowalność”, wsparte spójną i konsekwentną narracją smoleńską, orbitującą wokół zamachu, realnie stwarzają szansę na powrót do władzy. Ziemkiewicz zauważa, że na rynku politycznym tylko Jarosław Kaczyński posiadł najlepszy sposób na objaśnianie Polakom świata, który z miesiąca na miesiąc zyskuje nowych zwolenników.

W trochę za długim artykule Ziemkiewicza, obok tez według mnie nietrafnych, znalazłem jednak taką, z którą się zgadzam. Mianowicie, że Prawo i Sprawiedliwość jest partią… moskiewską. Ten paradoksalny na pierwszy rzut oka pogląd, dla niektórych być może oburzający, jest jak najbardziej do przyjęcia. Co ciekawe, Kaczyński, jak twierdzi Ziemkiewicz, ma pełną świadomość tego, że gra razem z… Putinem. Oddajmy mu głos:

„Należałby zapytać, czy Kaczyński nie wie, że jego dojście do władzy jest w interesie Putina? Oczywiście, że wie. Ale, po pierwsze, traktuje politykę jako moralne zobowiązanie, nie tylko wobec nieżyjącego brata i innych ofiar tragedii, ale także wobec pokoleń Polaków poległych w walce o wolność. Po drugie zaś wie, że w polityce ostateczny skutek jest nieprzewidywalną wypadkową bardzo różnych starań oraz intencji, i liczy, że wygra rosyjskie przyzwolenie dla dobra państwa, analogicznie do tego, celowo wszak wypuszczony z Magdeburga Piłsudski wykorzystał w 1918 r. wsparcie Niemiec, którzy woleli mieć w Warszawie jego niż nieżyczliwych sobie endeków albo forpoczty bolszewickiej rewolucji”.

W interesującym rozumowaniu Ziemkiewicza jest fragment, który mnie nie przekonuje. Otóż, nie sądzę, żeby dało się przeprowadzić paralelę pomiędzy Kaczyńskim a Piłsudskim. O ile Piłsudski był niewątpliwie agentem niemieckim, o tyle Kaczyński z pewnością nie jest agentem rosyjskim. Z punktu widzenia Rosjan, Kaczyński nie wymaga werbunku. Jest przez nich na tyle dobrze sprofilowany psychologicznie, że z góry są w stanie przewidzieć jego reakcje, a także je prowokować, jeśli będzie tego wymagać interes Rosji.

Jeśli miałbym wskazać agentów rosyjskich w obozie smoleńskim, to na pewno szukałbym ich w związanych z PiS-em mediach, a szczególnie w tygodniku, którego redaktor naczelny, od lat dyrygujący narracją smoleńską, doprowadził ją do absurdu. Nie jest tajemnicą, że tam gdzie wylewa się demonstracyjny radykalizm i polityczny „odlot”, można zakładać działanie różnego rodzaju służb. Znajomość tego typu praktyk, to elementarz przezorności politycznej. Pozwala uchronić się przed wdepnięciem w polityczny ekskrement.

Okazuje się, że słynna „partia rosyjska” w Polsce – jak określają media smoleńskiego nurtu Polaków, którzy nie dają się porwać lansowanemu przez nie szaleństwu – istnieje na… niepodległościowej prawicy. Przyznam, że mnie to nie zaskakuje. Ma rację Ziemkiewicz, zauważając z przekąsem konfuzję Donalda Tuska, który nie może zrozumieć, dlaczego po licznych gestach wykonanych w stronę Rosji, ta ich kompletnie nie odwzajemnia. Co gorsze, gra na obniżenie autorytetu obecnego rządu.

Trudno nie zauważyć, że Rosja ma interes w tym, by postawić na człowieka, który ma „podpalić Polskę” i Unię Europejską. Człowieka, który realizując testament polityczny tragicznie zmarłego brata ma rzucić Rosji wyzwanie. Czy jest to kalkulacja realna? W niewielkim stopniu. Kaczyński nie podpali Unii Europejskiej, bo jest jej autentycznym zwolennikiem, choć ze względów taktycznych sytuującym się we frakcji jej konstruktywnych oponentów. UE jest w tej chwili jedyną realną siłą, której potencjał może Kaczyński wykorzystać na odcinku wschodnim, zwłaszcza w obszarze tzw. bezpieczeństwa energetycznego.

Reasumując. Kaczyńskiemu do sukcesu politycznego nie jest potrzebny Donald Tusk. Jemu potrzebny jest Putin. Zły Putin. Putinowi z kolei potrzebny jest na odcinku europejskim Kaczyński. Tak oto, paradoksalnie, dwaj śmiertelni wrogowie maszerują obok siebie, choć nie wspólnie. Nic nowego w polityce. Jak mawiał Bismarck, ludzie nie powinni widzieć, jak się robi kiełbasę i politykę. W przypadku Kaczyńskiego i Putina mamy do czynienia z wyjątkowo dobrymi masarzami. Kiełbasa smoleńska w ich wykonaniu z pewnością znajdzie wielu amatorów.

Maciej Eckardt
http://sol.myslpolska.pl/

Komentarze 23 do “Kaczyński agentem Putina?”

 1. żyrafa said

  Bez względu na to, czy PiS wygra najbliższe wybory parlamentarne czy nie, będziemy mieli rządy lewactwa (PO-SLD-Europa+).
  Zniszczą tradycjonalizm w Polsce, a na polu eurofederastycznym planują to (nawet wspólny język unijny)
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,Marek-Siwiec-wspolny-rynek-jezyk-i-edukacja-w-calej-Unii-Europejskiej,wid,15469692,wiadomosc.html

 2. żyrafa said

  Zaczynam dochodzić do tego samego wniosku, jaki rozgłasza tu Zerohero, czyli że nie ma w ogóle sensu chodzić na wybory, bo się tylko żyruje obecny system, którego za pomocą głosowań i tak nie mamy szans zmienić (zwłaszcza, że za prawicę/ostatnią nadzieję białych, robi w Polsce pół-lewacki PiS).

 3. żyrafa said

 4. żyrafa said

 5. Sybirak said

  Żeby zrozumieć wywody i Macieja Eckardta trzeba zgłębić filozofię zagadki co to jest ?:
  „Zielone, wisi na drzewie i śpiewa”.

  Trzeba rozumieć istotę piętrowej filozofii żydowskiej. Wierzchnia warstwa, tak jak to każdy odbiera i rozumie, jest przeznaczona dla gojów, żyd natomiast bezbłędnie odczytuje z tego samego tekstu zupełnie inne treści.

  Rafał Ziemkiewicz napisał co napisał – dla goi. Właściwa treść ukrytą jaka odczyta żyd to:

  „Uwaga Ruscy się opamiętali i mimo zażydzenia ich społeczeństwa powoli ale skutecznie odsuwają naród wybrany od władzy, nauki i kultury, sprowadzają żydów do parteru. Polacy i ich rządy nie reprezentują interesu narodu, odwracają się od Rosji. Stan taki należy utrzymać zważywszy, że Izrael został już skazany na likwidację a Unia się chwieje (jak każde dzieło żydów) i nie wiadomo czy przetrwa. Trzeba wbijać „kliny” pomiędzy Polskę a Rosję, jak długo się da, żeby przypadkiem Polacy się nie opamiętali.”

 6. antka kobity szwagra brat said

  ad4….Скажи-ка дядя…

 7. Maciej said

  @ 2,3 Żyrafa.

  Panie Żyrafa, niech pan odpowie sobie na jeszcze jedno pytanie ? Dlaczego Pis – definiuje się na jako jedyną prawdziwą silną opozycję narodową, a pseudo- narodowcy z gazety polskiej zarzucają narodowcom, że pomagają Tuskowi przeszkadzając Kaczyńskiemu w odbiciu Polski. Ciekawe dlaczego Kaczyński i przydupasy nie chcą się otworzyć na obóz narodowy w Polsce i Polaków o poglądach radykalnych ! Wydaje mi się, że to droga do zwycięstwa … Ale Pis tego nie robi ! Bo on od początku swojego politycznego bytu walczy z Polakami !! Dlatego nigdy nie pójdę zagłosować na tych przebierańców !!

  Tak jak napisał gdzieś wcześniej Pan Zerohero:

  Lepszy komuch Siwak, niż narodowiec Wildstein – i to nie ważne w którym pokoleniu, dodam od siebie …

 8. wiesdomar said

  Ad 4
  Dziękuję za trafiony w dziesiątkę tekst. P. Sybirak, Proszę tak trzymać

 9. Joe said

  Re 6…Gdyby tak ja Pan Macieju myslalo 75% spoleczenstwa..a jest moze 2%.Bo niestety etykietka KOMUCH przyklejona do tylka takich jak Siwak…dziala na Polakow dokladnie tak jak ANTYSEMITA….I kto ma z tego profity?…Napewno nie Polacy….Spoleczenstwo podzielone wojujace i dajace pole do popisu Wildstejnom,Urbanom,Michnikom i calej zgraji innych….I kto tu jest glupi?Takie sa rezultaty jak dla pasterzy najwazniejsza jest kasa…fura i komura.

 10. wiesdomar said

  Ad 6.
  Maciej także ładnie napisał, przy czym cytat Zerohero, to także celne trafienie. Dziękuję

 11. Srul Cenzurstein said

  ja w ogóle bardzo lubię redaktora Rafała Żydkiewicza, to bardzo uzdolniony pisarsko agent wpływu, który jak ryba czuje się wśród Chazarów takich jak Wildstein czy Feusette i ich wielbicieli typu Semka.

  Jego szczery żal, że w kraju między Niemcami a Rosją, totalnie zinfiltrowanym przez żydostwo, za wszystko co złe odpowiada „polactwo”, masonerii nigdy nie było, a żydzi to w ogóle same aniołki które coś tam co najwyżej jakis PAX założyły, więc „antysemici won z prawicy!” (też uważam, że antysemita to wyborca centrowy ;-), „Tusk jest Sauronem” (okiem, centrum zła wg trylogii Władca Pierścieni dla nieczytatych) a nie figurantem i marionetką Układu Medialno-Kapitałowego, oraz inne fantastyczne historie redaktora Rafała Żydkiewicza czytam z rozpalonymi policzkami i zapartym tchem!

 12. JerzyS said

  Kaczyński i Dekolonizacja
  -dekolonizacja palestyny

  II wojna światowa , to była wojna która rozpoczęła dekolonizację Wielkiej Brytanii.
  Z Największej potęgi kolonialnej, stała się krajem zasilanym z byłych koloni, obcym kulturowo elementem (Hindusi, Pakistańczycy itp)

  Ostatnią mającą swoje „suwerenne władze” kolonią, – jest polska kolonia w Palestynie zwana Izrael.

  Kto stworzył Panstwo Izrael.?
  Oczywiście , że II Oddz Wojska Polskiego II RP
  To on szkolił , i to on finasował.
  tak – …powstała ona przy czynnej pomocy II Oddz II RP – szkolenie dywersantów i finansowaniu przez rząd II RP.
  Tak to właśnie końcem lat 30-stych w Polsce specjaliści II Oddz. szkolili w Polsce na poligonach wojskowych dla potrzeb kolonizacji Palestyny dywersantów z rożnych krajów .

  Polski Rząd wyasygnował środki pieniężne które Jabotyński traktował jako „Dług Honorowy”
  To oni zrobili Brytyjczykom kuku i w zamachu do którego doszło 22 lipca 1946, Irgun wysadził Hotel King David w Jerozolimie, który był siedzibą brytyjskiego sztabu wojskowego.
  W zamachu zginęła 91 osób, a 45 zostało rannych
  W tworzeniu tej koloni czynnie pomógł Anders zapewniając transport kolonizatorów ze Polski i Związku Sowieckiego wraz z II Armią.
  Pod przykrywką dezercji z Armiii Andersa pozostawiliśmy świetnie przeszkolona ekipę , -zalążek izraelskiej armii i rządu i wywiadu.

  Powstało nowe „państwo”. Problemem pierwszym był język urzędowy.
  Miał być nim język polski, ale się nie udało.

  Polacy wyjeżdżali do Izraela. Ci którzy nie chcieli zbyt ochoczo jechać tam dostali wspomaganie.
  Postrach pogromów. Dla bardziej opornych był jeszcze w zanadrzu „68”

  Jak zabrakło Polaków to sięgnięto po Rosjan i inne nacje

  Podrzucono Ameryce tego konia trojańskiego i pijawkę w jednej osobie. Wymuszono na USA olbrzymie dotacje.
  Teraz skoro USA bankrutują i w każdej chwili dotację się skończą , należy elegancko zlikwidować polską kolonie w Palestynie.

  Jak to zrobić – Proste.

  Tak jak zrobił Józef Piłsudski z Litwakami. Wydał polecenie wydania 600 tysięcy paszportów.
  Obecnie przygotowania trwają już od lat.
  Władze polskie w ramach przygotowania wydają tysiące polskich paszportów potomkom polskich kolonizatorów Palestyny i setki „Polakom urojonym”.

  Polski paszport dla mieszkańca tej kolonii , to bycie europejczykiem. Uprawnia do zamieszkania i pracy w całej UE.

  Teraz tylko, aby wygonić drób z kurnika, – trzeba kurnik podpalić.

  Później humanitarnie przetransportować do Europy i dać „na zagospodarowanie ”
  „zapomogi” dla „wypędzonych „ w wysokości nie mniej niż 250 tys. Euro na rodzinę i po 50 tys. Eu na każdego członka rodziny.

  Rachunek zysków i strat.

  Jak wrócą do Polski bogaci i mądrzy , -to będzie to, kraj mlekiem i miodem płynący,
  a jak wrócą biedni i durni to będzie to kraj ……

  Pozostaje jeszcze likwidacja polskich kolonii w Kanadzie , USA i …….
  A tu znów problem kto wróci?

  Mądrzy i bogaci, czy……

  Właśnie podpalanie kurnika się już zaczęło.
  Zobaczymy, czy rozpałka jest należycie wysokiej jakości, a akt podpalania wykonany z należytą starannością?

  Będzie pożar, czy nie będzie. Kto tu podpalacz, a kto Straż Ogniowa? Jak nie dziś , to kiedy?

  ============================
  Jak to zrobił 85 lat temu JPI

  „W r. 1927 przyznał obywatelstwo polskie 600 tys. Żydów rosyjskich (tzw. Litwakom),
  którzy całkowicie opanowali handel, a „zapomniał” o 2 mln Polaków w ZSRR, których w latach 30. mordowano, a resztki wywieziono na Syberię i do Kazachsta-nu. W późniejszym okresie przyjął 200 tys. Żydów niemieckich. Żadne państwo w Europie nie chciało ich przyjąć zdając sobie sprawę, jakie to przyniesie szkody tym narodom, a wyniszczony naród polski podstępnie opanowany przez Żydów na czele z Piłsudskim–Selmanem stał się cieplarnią dla żydostwa. (Co ciekawe, dzisiaj potomkom Polaków w Kazachstanie odmawia się wizy jeśli nie znają języka, jednak kilkakdziesiąt tysięcy mieszkańców Izraela paszporty do Polski dostaje co rok bez problemu. „My polski? Niech się goje uczą jiidysz!”)”

  za http://rg.nowyekran.pl/post/67331,prawda-o-pilsudskim

  Obecne zgrzyty na Osi Berlin Moskaskwa niepokoją nie tylko Niemcy, ale i USA i Israel!

 13. akej said

  Gdyby tego zyd nie napisal, to moze bym sie nad tym powazniej zastanowil …

 14. JO said

  Ad.3.4. zydy nawoluja do Gosowania…

 15. MatkaPolka said

  PO prezentuje swój program wyborczy na 2012 rok

 16. MatkaPolka said

  Rządy platformy w pigułce – stan 2012

 17. MatkaPolka said

  AFERY PO http://markd.pl/afery-po

  AFERY KACZYŃSKICH – FOZZ, Telegraf, Art – B, Oscylator, Fundacja „S”
  http://astral-projection.blog.onet.pl/Afery-Kaczynskich-FOZZ-Telegra,2,ID420826462,n

  (…)szokujące fakty o Kaczyńskich – kim są, co dobrego zrobili, dla Izraela oczywiście, i jak sprzedali naszą Ojczyznę za judaszowe srebrniki? b. wspólnik Art – B Meir Bar oświadczył m.in., że firma Art – B w czasie działalności w Polsce finansowała „partię polityczną Porozumienie Centrum założoną przez braci Jarosława i Leszka Kaczyńskiego, którzy byli przywódcami”. Pieniądze miały pochodzić „z operacji finansowej „Oscylator”.

 18. MatkaPolka said

  ZADŁUŻENIE POLSKI JEST 35 RAZY WIĘKSZE NIŻ ZA GIERKA
  ZACHODNIE BANKI WYWOŻĄ Z POLSKI MILIARDY

  1956-1970 rok nadwyżka +3.5mld $ Władysław Gomułka PZPR
  1970-1980 rok zadłużenie 20.7 mld $ Edward Gierek PZPR

  Oni zadłużyli Polskę, która zapłaciła wysoką cenę wejściem do UE

  *1989 rok zadłużenie 35.0 mld $ Gen. Woj. Jaruzelski WRON
  *1995 rok zadłużenie 42.3 mld $ Józef Oleksy SLD
  *2000 rok zadłużenie 69.5 mld $ Jerzy Bużek AWS
  *2003 rok zadłużenie 106.9 mld $ Leszek Miller SLD
  *2005 rok zadłużenie 122.4 mld $ Marek Belka SLD
  *2006 rok zadłużenie 166.8 mld $ Jarosław Kaczyński PIS-
  *2007 rok zadłużenie na III kw. 205.0 mld $ Jarosław Kaczyński PIS
  *2008 rok zadłużenie około 500.0 mld $ Donald Tusk, PO (kiedyś Unia Wolności).

  Mówił o większym zadłużeniu 750 mld poseł Jacek Kurski w programie Polsatu u Lisa. Oni bronią interesów 2% oligarchów. Naród ich nie interesuje. Knują plany własne – nie polskie…
  Zapytajmy siebie samych? Jak to się stało? W ciągu 21 lat, zdrajcy, okupanci i wrogowie zdołali doprowadzić Polskę do śmiertelnej zapaści substancji materialnej Narodu.

  Wyróżniki tej zapaści:
  * Ponad 20 milionów Polaków żyje poniżej minimum socjalnego
  * Sześć milionów żyje w ubóstwie.
  * Osiem milionów żyje w nędzy.
  * Ponad 2 miliony jest bezrobotnych i pól miliona bezdomnych.

  Taki los zgotowano Narodowi Polskiemu.

  Oni wszyscy już byli i nadal są.
  Wyrzućmy ich na śmietnik historii. Dla Polski nic dobrego nie zrobili. Ponad 8400 polskich strategicznych zakładów zniszczyli. Obcym służyli. Polskę zdradzili. Oni przehandlowali nam Polskę: staliśmy się ofiarą spisku.

  *Rząd Mazowieckiego UW od 12.09.1989. Rządził 16 m-cy, przygotował zbrodniczą ustawę o tzw. restrukturyzacji i prywatyzacji, która od 21 lat zabija naród i gospodarkę Polską.
  *Rząd Bieleckiego KLD od 12.01.1991. Rrządził 11 m-cy i 11 dni. Sprzedał obcym 1208 zakładów.
  *Rząd Olszewskiego ROP od 23.12.1991. Rządził 6 m-cy i 18 dni. Sprzedał 1 zakład. Zatrzymał prywatyzację. Został odwołany.
  *Rząd Suchockiej UD od 11.07.1993. Rządził 15 m-cy i 14 dni. Sprzedał obcym 21 strategicznych zakładów.
  *Rząd Pawlaka PSL od 26.10.1993. Rządził 16 m-cy i 12 dni. Sprzedał obcym 2269 strategicznych zakładów.
  *Rząd Oleksego SLD od 7.03.1995. Rządził 14 miesięcy. Sprzedał 598 strategicznych zakładów.
  *Rząd Cimoszewicza SLD 7.02.1996. Rrządził 20 m-cy i 18 dni. Sprzedał 992 strategicznych zakładów.
  *Rząd Buzka AWS od 31.10.1997. Rządził 47 m-cy i 19 dni. Sprzedał 1311 strategicznych zakładów.
  *Rząd Milera SLD od 19.10.2001. Rządził 30 m-cy i 15 dni. Sprzedał 548 strategicznych zakładów.
  *Rząd Belki SLD od 2.04.2004. Rządził 17 m-cy i 29 dni. Sprzedał obcym 477 strategicznych zakładów.
  *Rzad Marcinkiewicza PIS 31.10.2005. Rządził 8 m-cy i 15 dni. Sprzedał 271 strategicznych zakładów
  *Rząd Kaczyńskiego PIS od 14.07.2006. Rządził 15 m-cy i 24 dni. Sprzedał 18 strategicznych zakładów.
  *Rząd Tuska PO rządzi od 7.11.2007. Sprzedał 724 zakłady. Pozostało jeszcze 16 strategicznych zakładów

 19. MatkaPolka said

  Wybory Tak , ale tylko na Partie Narodową

  Żadna z obecnych partii politycznych nie zasługuje na poparcie
  PO PiS-DO LiD SLD i PSL to jedna i ta sama Partia

  PZPR-bis –Polska Zjednoczona Partia Renegatów i złodziei

  Obecny układ rządzący w Polsce to obca agentura – preŻydent Komuch ruski i Volksdeutsch- Żyd Donald Pruski. Posłowie na Sejm i senatorzy.

  Wybory w całości są oszustwem. Obecna pseudo władza – nie ma najmniejszego mandatu sprawowania władzy bo utrzymują się przy władzy w wyniku oszustw wyborczych i korupcji przez wrogie Polsce państwa i instytucje finansowe.
  Wypełniająca polecenia obcych państw i obcych potęg finansowych

  Przegnać agentów obcych państw z Polski

  Przegnać antypaństwowe i antynarodowe instytucje i organizacje
  – ich obecność i działanie jest sprzeczne z obowiązującym prawem

  Unia Europejska – sfałszowane referendum. Ukryta agresja Niemiec na Polskę
  Działalność instytucji UE jest nielegalna do sfałszowano referendum akcesyjne
  Fundacje niemieckie finansowały wybór Tuska , a amerykańskie wybór Kaczyńskiego – – to przestępstwo !!!

  Banki – Komercyjne i MFW i Bank Światowy. Tyko NBP ma prawo emisji pieniądza i kredytu
  Loże masońskie
  Gminy żydowskie
  Fundacje niemieckie (np. Adenauera)
  Fundacje amerykańskie (np. Sorosa/Batorego)
  Agentury Służb Specjalnych
  amerykańskie CIA, izraelski MOSSAD, niemieckie BND, rosyjskie FSB

  Oszustwa wyborcze maja kilka faz – i dlatego wybory sa nieważne)

  Pierwszym etapem było stworzenie Kodeksu Wyborczego ( Konstytucja Mowi wyrażnie o ordynacji Wyborczej).Zapis o glosowaniu korespondencyjnym jest sprzecznym z prawem – ordynacja wyraźnie mowi o glosowaniu bezpośrednim

  Sposób wyłaniania i dopuszczania kandydatów – w Angli tylko potrzeba dwie osoby – zgłaszającego i popierającego

  Zgłoszenie kandydatury w wyborach do Izby musi być opatrzone – jak wyżej wskazano – dwoma podpisami osób formalnie wysuwających kandydaturę (proposer i seconder) oraz podpisami dodatkowych 8 osób udzielających kandydaturze poparcia.

  ORDYNACJA PO POLSKU I BRYTYJSKU.
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/25001,ordynacja-po-polsku-i-brytyjsku-appendix-do-notki-ll

  W Polsce wybiera w istocie Komisja Wyborcza, a nie Wyborcy.

  Nierówność dostępu do Śródków masowego przekazu – jeśli jednym się ogranicza dostęp – wszystkim trzeba zakazać dostępu

  Zmienić ordynację wyborczą – Przy tej istniejącej wybieramy antypolskich , antynarodowych, antypaństwowych agentów . Kodeks wyborczy jest niekonstytucyjny, niezgodny z prawem

  Wybory i oszustwa wyborcze maja kilka faz
  Nie jest to proces polegający na wrzucaniu i liczeniu głosów wyborców

  Pierwszym stadium jest urabianie opinii publicznej. Dezinformacja , propaganda sukcesu, chwalenie swojej opcji politycznej. Długoterminowe i stale kształtowanie opinii publicznej kształtowanie sposobu myślenia.
  Na przykład zaraz po II wojnie światowej postawiono na propagandę kładąca nacisk na patriotyzm, narodowo sentymenty, na konieczność odbudowy kraju

  Drugim elementem jest stale dorabianie gęby przeciwnikowi, który ma inne koncepcje, wyśmiewanie i krytyka.
  Niedopuszczenie do mediów i publicznej prezentacji innych opcji politycznych.

  Tworzenie alternatyw i partii pseudo opozycyjnych, ale w samej istocie tych celów politycznych POPiS
  Nielegalne pozyskiwanie głosów – glosuj za babcie, głosuj na flaszkę wina, więźniowie niech głosują skazani i ubezwłasnowolnieni.

  Granie na ignorancji wyborców, obiecanki cacanki, z których i tak nic nie wynika i do niczego niczego nie zobowiązuje,

  Dosypywanie głosów do urny, Preparacja list wyborczych, dopisywanie do list osób przebywających za granicą
  Wymóg rejestracji przed wyborami, glosowanie przedwczesne, glosowanie korespondencyjne ( Głosowanie musi być bezpośrednie, a pomysł z korespondencyjnym glosowaniem już sam w sobie mówi o przestępstwie z premedytacją) glosowanie elektroniczne, przez Internet, Glosowanie wielokrotnie przez tą sama osobe podająca się za kogo innego. Liczenie Głosów

  W wyborach trzeba uczestniczyć mimo małych szans. Bo jeśli się jest nieobecnym nie ma nawet szans na oprotestowanie oszustw. Jeśli uda się wprowadzić nawet kilku posłów do Sejm i Senatu to bylby wielki sukces

  Likwidowanie przeciwników politycznych przez zamachy Zamach (Smoleńsku) i zabójstwa POjedyńcze potencjalnych liderów JEST SZOKIEM.

  Ludzie ci co tak kurczeowao trzymają się wladzy to sa psychopaci to Seryjni zabójcy.

  (Tajemnicze zgony )
  Plus przygotowania do tłumienia zamieszek i pacyfikacji społeczeństwa

  Rozbicie koalicji LPR, PiS ,Samoobrona przez Kaczyńskiego – na polecenie obcych Sił z USA i Izraela
  (Fundacja Sorosa/ Batorego)

  Mord na Andrzeju Lepperze.

 20. MatkaPolka said

  ILE JEST ORGANIZACJI RZECZYWIŚCIE PATRIOTYCZNYCH W POLSCE ?
  Marek Chrapan
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=3358

  Często zadaję sobie pytanie : ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? – Nie zaliczam do nich żadnej z klik pozostałych po bandyckim układzie z Magdalenki nieprzerwanie, uzurpatorsko „rządzących” w Polsce od 20 lat mimo, że część z nich tak się reklamuje (PiS, PSL).
  (…).
  Problem jednak w tym, że żaden najlepszy nawet program nie będzie realizowany bez posiadania władzy, a propozycje odzyskania władzy przy pomocy „kartki do głosowania” jest tak samo realna jak powrót „Samoobrony” do „rządów”.

  Mafijny układ z Magdalenki (GTW) nie odda władzy drogą „kartki do głosowania” żadnej opcji z po za tego układu, doskonale wiedzą, że sami wydaliby wyrok na siebie.

  (…)
  SZYKOWAĆKAŁACHY !!!

  Według mnie jest to ta druga kategoria, nasłani przez staro-nową SBcję prowokatorzy mający zneutralizować przejawy wszelkiego buntu przeciw „rządzącemu” na przemian bandyctwu mafijnego układu z Magdalenki.
  Nie raz opisywałem handel „głosami” (nawet 50 zł za głos) bezrobotnych, czy też nakazy „przedsiębiorców” do głosowania na określoną klikę w zamian za pracę przy bezrobociu rzeczywistym ok. 40-parę% (poniewierają się za granicą z powodu bezrobocia w Polsce i tak muszą być liczeni).

  To dlatego mamy tak skonstruowaną „ordynację wyborczą” że niezależnie od frekwencji w wyborach – np. 1/stutysięczna promila – gwarantuje ona „legalność „wyborów. ”

  GTW” (SBcki „biznes”) doskonale wie że społeczeństwo wytresowane w komunie i przez ostatnie 20 lat zdaje sprawę że wybory te są fikcją i nie idzie do urn po za „krewnymi i znajomymi królika” oraz uczestnikami nakazowymi za pracę i 5o zł.
  (…)
  Cała „nasza” tzw. „demokracja” jest na pokaz, dla „legitymizacji” w oczach świata, w rzeczywistości typowo mafijny system – wystarczy prześledzić tylko parę programów TV np. E. Jaworowicz, „Uwaga”, „Telewizjer”, „Misja specjalna” – i nie trzeba wyjeżdżać w teren gdzie to widać na każdym kroku.

  Marek Chrapan

  INNE ARTYKULY

  Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje…. Marek Chrapan
  BANDYCKA SCHIZOFRENIA „RZĄDZĄCA” POLSKĄ. Marek Chrapan
  SWOJĄWOLNOŚĆ MOŻEMY ODZYSKAĆ TYLKO OGÓLNONARODOWYM POWSTANIEM !!!

  Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? -Marek Chrapan

  SejmowąKomisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władząPOpaprańców
  Medialne „obrzezanie mózgów” społeczeństwa polskiego trwa i ma się dobrze- tylko w internecie możesz dowiedzieć sie prawdy…
  POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY

  Służby specjalne i PO przejmują władzę w Polsce, analiza
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Sluzby-specjalne-i-PO-przejmuja-wladze-w-Polsce-analiza-3426

 21. MatkaPolka said

  TRZY SPOSOBY USA NA OBALENIE „DYKTATURY”

  Zwierzenia EKONOMICZNEGO ZBÓJA czyli jak dziala Miedzynarodowy Fundusz Walutowy w zniewalaniu państ i narodow ? Jak MFW przekupil politykow polskich ?

 22. MatkaPolka said

  TRZY SPOSOBY USA NA OBALENIE „DYKTATURY”
  Zwierzenia EKONOMICZNEGO ZBÓJA – John Perkins
  czyli jak działa Miedzynarodowy Fundusz Walutowy w zniewalaniu państ i narodow ? Jak MFW przekupil politykow polskich ?

 23. MatkaPolka said

  OŻYDOWSKICH GESZEFTACH NA MIENIU- czyli jak żydowskie gminy wyznaniowe „załatwiają” polskie majątki na handel – z cyklu o czym nie wolno mówić i pisać w mediach PlatfOrmofcom 🙂

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/O-zydowskich-geszeftach-na-mieniu-czyli-jak-zydowskie-gminy-wyznaniowe-zalatwiaja-polskie-majatki-na-handel-z-cyklu-o-czym-nie-wolno-mowic-i-pisac-w-mediach-PlatfOrmofcom-3665

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: