Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Zanim padną salwy
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  minka o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Zbliża się polska „Cristiada”?

Posted by Marucha w dniu 2013-04-21 (Niedziela)

Chyba, tak. Gołym okiem to widać po korumpowaniu przez władzę Kościoła i formowaniu kontrolowanych przez establishment radykalnych formacji, z których jako taką niezależność, posiada jeszcze część Ruchu Narodowego. Jeżeli więc, owa narodowa młodzież wywodząca się spoza Ligi i osób które dotychczas niewiele miały wspólnego z tą ideą, poradzi sobie z naporem cynicznych wyżeraczy i nie powstanie coś  a la Libertas – niby niezależny, ale ukierunkowany na kasę i kontrolowany przez ochroniarza Romana Giertycha polityczny twór – można ich postrzegać jako zdrowy zaczyn pod sanację życia politycznego w Polsce.

Jednakże, tak jak w „Cristiadzie”, pomimo to, że polecam ten film każdemu, spłyceniu uległa najważniejsza pobudka, wobec której meksykańscy męczennicy powiedzieli non possumus, tak i w programie katolicko-patriotycznych środowisk, brakuje mi zmierzenia się z istotą postępującego barbarzyństwa.

Poniżej publikuję list do kard. Kazimierza Nycza, który też przedłożyłem Nuncjuszowi Apostolskiemu w Polsce, abp Celestino Migliore. Jest to poniekąd manifest polityczny, ale pisany z pozycji człowieka, który stracił wszelkie dobra, lecz nie wątpi i dalej poszukuje Boga w codziennym życiu. Nie życzę, też nikomu, ale jeżeli się nie przebudzimy, nie będę wkrótce żadnym wyjątkiem. „Wielki naród (…) musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki” Roman Dmowski, „Kościół, Naród i Państwo”.

Warszawa, 16 kwietnia 2013r

Jego Eminencja,
Kardynał Kazimierz Nycz,
Arcybiskup Metropolita Warszawski

Do wiadomości:
Jego Eminencja,
Abp Celestino Migliore
Nuncjusz Apostolski

Czcigodny Księże Kardynale,

Wydarzenia związane z abdykacją Benedykta XVI oraz wyborem na papieża, Franciszka i jego apel o większą solidarność wśród katolików, zmotywowały mnie by nie poddawać się w swoich przeciwnościach i zwrócić się do Eminencji o błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny oraz każde możliwe wsparcie. Przedkładam w dołączonym do niniejszego listu załączniku, własne doświadczenia, gorycz i poczucie opuszczeniaSzukałem zrozumienia u Biskupa Płockiego, w instytucjach związanych z Kościołem katolickim na terenie naszej Archidiecezji, czy u niektórych księży proboszczów w obrębie ich kanonicznej parafii.Spotkałem się z wyrachowaniem, a najczęściej z brakiem jakiejkolwiek odpowiedzi.

Mam wrażenie, że nie jestem odosobnionym przypadkiem okazanego braku wrażliwości, i że wierni Kościoła w Polsce, zostają coraz bardziej pozostawiani przez swych pasterzy. Opuszczeni i wystawieni tym samym na pastwę finansowo-politycznym kombinatorom, skrywającym się pod maską walki o prawa człowieka, dobrobyt państwa i narodu, równouprawnienie kobiet, itp. Życzył bym sobie, by choć kapłani, którzy zajmują się nauką społeczną Kościoła, to pogłębiające się wyalienowanie duchowieństwa, w końcu dostrzegli.

Bo chyba nikt już nie zaprzeczy, że polska gościnność, umiłowanie wolności i słowiańska ufność; została podstępnie wykorzystana do narzucenia nam zdemoralizowanej kultury i grabieży wypracowanego przez powojenne pokolenie majątku narodowego. Jesteśmy przy tym skłócani przez polskojęzyczne ośrodki kształtowania opinii, i to zarówno pomiędzy sobą, jak i z naszymi sąsiadami; a szczególnie z narodami zza wschodniej granicy, które przecież włącznie z Rosją, zostały obrabowane przez ten sam międzynarodowy kapitał spekulacyjny i stojących za nim tych samych ludzi. Nadszedł czas, byśmy jako ludzie Kościoła, mężnie dali świadectwo wiary, demistyfikując antyludzki system i stojące za nim ośrodki.

Zażenowany jestem, iż to ja poruszam ten temat, a nie ktoś o utrwalonej pozycji społecznej, nienagannym wykształceniu klasycznym i nieskazitelnej szlachetności. Gdy jednak jako pojedyncza osoba, chcąc dać świadectwo prawdzie i sprawiedliwości, straciłem wszelkie dobra i stałem się bezsilny – ja , tak jak niegdyś, gdy ów tracący swe zbiory rolnik zwrócił się do premierapytam Księdza Kardynała – jak dalej żyć..? Jak żyć, by z jednej strony zachować posłuszeństwo dla Biskupa miejsca i erygowanego przez niego Kapłana w parafii, a z drugiej, widząc kapitulanctwo tych duchownych wobec osób wpływowych i władzy świeckiej – a tym samym pozostawianie samym sobie ludzi ubogich i krzywdzonych – nie zwątpić i nie okazać im pogardy, jako należnej współczesnym faryzeuszom…

A co można powiedzieć, gdy jakże często widzi się publicznie okazywane przez wielu kapłanów nieposłuszeństwo Papieżowi w takich kwestiach, jak posługa świeckich szafarzy i inne przejawy braku czci dla Komunii św., zanikanie krzyża na ołtarzu, czy lekceważenie przepisów liturgicznych; nie wspominając o trudnościach stwarzanych wobec wiernych, darzących szczególną miłością Mszę w rycie trydenckim. Jeszcze chwila, a w powszechnym odczuciu różnica pomiędzy naszym Kościołem, a protestanckim zborem, czy jakąś inną ludzką instytucją, stanie się niezauważalna

Pytam Eminencję dalej; czy jest to godziwe i Boże, aby być posłusznym strukturom państwa polskiego? Można by tu przytoczyć wiele argumentów, ale nawet patrząc na to, co zrobiono z moją – tradycyjną i wielodzietną rodziną – rodzą się słuszne wątpliwości; czy to jeszcze państwo, czy już wyzuta ze sprawiedliwości zbójnicka banda i nieprzyjaciele Boga, człowieka i rodziny. Czy nasze państwo poprzez zbiór zasad współżycia społecznego, wielość przepisów, nakazów i zakazów, służy jeszcze swojemu Narodowi, czyjest już tylko ślepym wykonawcą nieokreślonej z imienia i nazwiska grupy, sprawującej ogólnoświatową władzę w nowym, faszystowskim porządku zniewolenia neokolonialnego..? A jeżeli tak jest – a osobiście skłaniam się ku temu – to czy katolik, który chce naśladować Chrystusa; nie naraża się na zaprzaństwo, godząc się na serwowane mu podstępnie globalne oszustwa, fałszowanie tradycyjnych pojęć, czy coraz bardziej zniewalając go przymusem prawnym..?!

W kontekście tak postrzeganej rzeczywistości, czy nasze posłuszeństwo wobec tej władzy, nie jest jedną wielką hipokryzją?! Czy nie pozbawiamy się godności dzieci Boga, drżąc ze strachu, przed marionetkową sitwą, która w swej masie politycznej i kadrach administrujących instytucjami, wydaje się być, li tylko najemnikiem tej nieokreślonej grupy. Bo cóż to za władza, która zrzeka się prawa do emisji pieniądza przez Naród, cedując to prawo w ręce lichwiarzy, którzy w każdej chwili i w każdym wybranym przez siebie miejscu na świecie, mogą wywołać dzięki temu sztuczny kryzys odbierając nam resztki własności…

Czy przez brak stanowiska Kościoła, pomimo konfliktu sumienia mam być posłusznym tej grupie jako władzy prawowitej, czy też Kościół powinien zrewidować swoje stanowisko –wyrzekając się niestety, otrzymywanych od tej grupy dóbr – i stwierdzić, że nasza pobłażliwość, to ciężki grzech przeciw sprawiedliwości i nie wolno się temu bezczynnie przyglądać. Wydaje mi się, że nie od dziś, Kościół to dostrzega, ale w moim odczuciu, w zbyt wielu przestrzeniach kierujemy się duchem tego świata. Dbanie o wizerunek medialny, zarządzania organizacyjne i finansowe na wzór międzynarodowych korporacji, reklamy na frontach świątyń i tablice z podziękowaniem za „unijne” pieniądze… Zostały chyba przekroczone granice tolerancji dla zła. Tak dalej postępując, nie czynimy Ziemi przyjaznej ludziom i poddanej Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata, ale oddajemy ją ze strachu w posiadanie diabłu(apokaliptycznej Bestii..?).

Znam dziesiątki osób, podobnie myślących do mnie. Jesteśmy tą sytuacją przerażeni, ale nie wątpimy w ostateczne zwycięstwo, tym bardziej, że jako Polacy, pokładamy niezachwianą nadzieję w Maryi, naszej Królowej. Wzbiera w nas gniew, ale przede wszystkim pragniemy dać świadectwo naszej wiary i przywiązania do Kościoła, choćby wmawiano nam, że trwamy w superstitio malefica („zbrodniczym przesądzie”), ściganym z mocy prawa ikosztowało by to, prześladowanie i krew. Proszę więc, aby Eminencja ex cathedra wyjaśniłnast. kwestie:

 • czy Kościół przyzwala na lichwę, a jeżeli nie, to jaką karę nakłada dla jej sprawców
 • jakie jest stanowisko Kościoła w sprawie obecnego systemu finansowego, szczególnie w przedmiocie dotyczącym kreowania dłużnych pieniędzy, które są emitowane przez banki, jako środki rozliczeniowe wymienialne na pieniądz
 • jakie jest stanowisko Kościoła, co do zasad i celów emisji pieniądza oraz prawa własności do nowo emitowanych środków płatniczych
 • jest rzeczą oczywistą, że wojna w Iraku i Afganistanie, w których uczestniczy(ło) Wojsko Polskie, nie jest obroną konieczną, lecz wojną niesprawiedliwą i zaborczą, prowadzoną w celu ustanowienia Nowego Porządku Świata. Jakie jest w tej kwestii stanowisko Kościoła.

Eminencjo,

Na nic się zda dalsze trwanie w kłamstwie. Tylko my, ludzie Kościoła, jesteśmy w stanie przywrócić pokój i obfitość dóbr dla każdego. Zarówno dla głodującej Afryki i innych państw trzeciego świata, jak i na naszym, ojczystym skrawku ziemi. Choć możnym tego świata, wydawać się może, że już tylko krok dzieli ich, od zapanowania nad nami, to światem, tak naprawdę rządzi idea i tylko idea, oparta na Drodze, Prawdzie i Życiu, może ten świat ocalić – to cytowane z pamięci słowa bp. Stanisława Wielgusa, wygłoszone w kilka miesięcy po nominacji na biskupa płockiego, w Warszawie. Ten biskup, zapłacił straszliwą cenę, za swą bezkompromisowość, i to jeszcze, jak na ironię odsądzony od czci, przez środowiska mieniące się jako ultrakatolickie.

By jednak ten świat ocalić, nie widać innej drogi, niż powrót do prawdziwości naszej wiary w życiu społecznym. Wmawianie nam, że mamy wpływ na bieżącą politykę i zachęta do uczestnictwa pod karą grzechu w powszechnych wyborach, może okazać się namawianiem do złego. Dopóki nie nazwiemy po imieniu i nie zechcemy zmienić całego zatrutego krwiobiegu, jakim jest lichwiarski system ekonomiczny, wszelka przejawiana aktywność polityczna, kończy się na… współpracy ze zbrodniczym systemem.

Potrzeba odwagi Kościoła, by zwolnić nasze sumienia z obowiązku uznawania zasadności spłaty zadłużenia w wymiarze narodowym, jak i w ogromnej większości, indywidualnym.Pętla tego zadłużenia, jest bowiem długiem rzekomym. Dług ten powstał na fundamencie diabolicznego podstępu i oszustwa finansistów, poprzez dublowanie przez bank prawa własności do tych samych pieniędzy wykreowanych na użytek wytwórcy. Pomimo nawet tak tragicznej sytuacji, Kościół ma wiele nie wykorzystywanych narzędzi, którymi mógłby wspierać wykluczane grupy społeczne, z których z niezrozumiałych dla mnie powodów nie korzysta.

Proszę Eminencję, o każde możliwe wsparcie dla nas. Jako że nie mam stałego miejsca pobytu, pozostawiam do siebie kontakt mailowy i telefoniczny. Prowadzę również niewielki i dość skromny blog: rodowcy.pl; na którym w miarę możliwości, będę pisał i promował wszystkie poruszone w liście kwestie.

Marian Brudzyński
http://rodowcy.pl/

Niech jako komentarz posłuży wpis czytelnika Wojtka pod oryginalnym artykułem:

Wszystko całkowicie słuszne. Tylko adresat nietrafiony. Równie dobrze można słać petycje do Belzebuba.

Admin

Komentarzy 21 do “Zbliża się polska „Cristiada”?”

 1. Tralala said

  Ostatnie minuty katedry sw. Jakuba w Abbeville

 2. Tralala said

  Znalazlam opis tego jak to rozwalanie katedry przebiegalo: Krzyz z Chrystusem na wysypisko jazda!
  http://www.christianophobie.fr/breves/lenorme-scandale-de-la-destruction-profanatrice-de-leglise-saint-jacques-dabbeville

 3. Ość said

  Pod tym linkiem można swobodnie zobaczyć film „Cristiada” bez instalowania odtwarzacza .flv. Polskie napisy.
  Ścigajcie dokąd jest dostępny.

 4. Ość said

  To ten link do Cristiady: http://st.dwn.so/v/DS50444A0E

 5. Ość said

  A tutaj V kloumna kościelna:

  Biskupi

  • Józef Glemp – Prymas Polski – pochodzenie żydowskie – jego brat nazywa sie Glemb, komunista, PZPR-owski pułkownik LWP, w 1989 r. kandydował z listy PZPR
  ________________________________________

  • Bronisław Dąbrowski – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Tadeusz Gocławski – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Józef Kowalczyk – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Franciszek Macharski – Finkelstein – Kardynał – pochodzenie żydowskie – doceniony przez żydomasonerię, odznaczony „Orderem Oficera Legii Honorowej”
  ________________________________________

  • Józef Michalik – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Henryk Muszyński – Jaks – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Kazimierz Nycz – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edmund Piszcz – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Marian Przykucki – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Bolesław Pylak – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jerzy Stroba – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Ignacy Tokarczuk – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Stanisław Wielgus – Arcybiskup – narodowość polska – nienawistnie atakowany przez żydo-media
  ________________________________________

  • Wojciech Zięba – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Damian Zimon – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Władysław Ziółek – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Roman Andrzejewski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Bohdan Bejze – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Chrapek – Kohn – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Bronisław Dembowski – Winkiel – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Czesław Domin – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edward Frankowski – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Stanisław Gądecki – Hartmann – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Sławoj Leszek Głódź – Izaak Nowin – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Kazimierz Górny – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Władysław Jedruszów – Biskup – pochodzenie ukraińskie –
  ________________________________________

  • Zygmunt Kamiński – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Piotr Libera – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edward Materski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Mazur – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Wiesław Mering – Biskup – pochodzenie żydowskie – agent SB, Tajny Współpracownik SB „Lucjan”
  ________________________________________

  • Stanisław Napierała – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Alfons Nossol – Biskup – pochodzenie niemieckie –
  ________________________________________

  • Stanisław Nowak – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Alojzy Orszulik – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Juliusz Paetz – Biskup – pochodzenie żydowskie – pederasta, oskarzony o molestowanie klerykow,
  ________________________________________

  • Tadeusz Pieronek – Mosze Michlis – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego, członek powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta gieldowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu 7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga. Były to czasy reżimu agenta sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego.
  ________________________________________

  • Tadeusz Rakoczy – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Kazimierz Romaniuk – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Tadeusz Rybak – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edward Samsel – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Andrzej Suski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Szlaga – Biskup – pochodzenie niemieckie –
  ________________________________________

  • Stanisław Szymecki – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Andrzej Śliwinski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Adam Śmigielski – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Jan Śrutwa – Biskup – pochodzenie ukraińskie –
  ________________________________________

  • Wacław Świerzawski – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Szczepan Wesoły – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Wieczorek – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Wojciech Zięba – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Józef Życiński – Reiffstein – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego
  ________________________________________

  Księża

  • ks. Adam Bijak – Klotzer – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. Adam Boniecki – Aaron Ajngold – pochodzenie żydowskie, mocno liberalne poglądy, redaktor naczelny żydolewackiego „Tygodnika Powszechnego”.
  ________________________________________

  • ks. Franciszek Cybula – pochodzenie żydowskie – kapelan i spowiednik w Kancelarii byłego Prezydenta – agenta SB „Bolka” Wałęsy, agent SB, TW pseudonim „Franko”
  ________________________________________

  • ks. Michał Czajkowski – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, mason, agent SB, globalista, aktywista żydowski, piewca „judeochrześcijanstwa”, żydoekumenizmu i żydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polaków, przez ponad 20 lat był niebezpiecznym agentem SB – Tajny Współpracownik ps. „Jankowski” – którego gł. przełożonym był gen. Pietruszka, ten sam, który był też szefem bandy SB Piotrowskiego, którzy z polecenia Jaruzelskiego, Kiszczaka i Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popiełuszko; współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, współpracownik żydo-katolewackiego „Tygodnika Powszechnego”, asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika „Więź”
  ________________________________________

  • o. Jan Góra (ten od Lednicy) – Griemschpann – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. rektor dr Wojciech Hanc – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. Roman Indrzejczyk – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. Zbigniew Kamiński – pochodzenie żydowskie – członek KOR – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.];
  ________________________________________

  • ks. Leon Kantorski – pochodzenie żydowskie – proboszcz z Podkowy Leśnej, który jeszcze w latach 70. związał się z KOR-em – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana
  ________________________________________

  • ks. Józef Kloch – pochodzenie żydowskie – twórca internetowego serwisu informacyjnego „Opoka”, obecnie rzecznik Konferencji Episkopatu Polski. Zastąpił na tym stanowisku jezuitę, ojca Adama Schulza.
  ________________________________________

  • ks. Jarosław Kłys – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, judaizator katolicyzmu, przewodniczący wydziału duszpasterstwa młodzieży w Kurii Archidiecezji Łódzkiej
  ________________________________________

  • ks. Wiesław Lauer – pochodzenie żydowskie – agent SB – Tajny Współpracownik SB ps. „Szwejk”; wikariusz generalny kurii gdańskiej
  ________________________________________

  • ks. Stanisław Musiał – pochodzenie żydowskie – aktywista żydowski, członek rady Fundacji Judaica; członek redakcji żydo-katolewackiego „Tygodnika Powszechnego”; członek antypolskiego i żydomasońskiego lobby „Otwarta Rzeczpospolita”,
  „Otwarta Rzeczpospolita” oficjalnie: „Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii powstałe w 1999 r. Stowarzyszenie liczy ponad 300 członków o różnych przekonaniach politycznych, różnych wyznań i bezwyznaniowych”; głównie jednak pochodzenia żydowskiego, oraz komuniści i ateiści; stowarzyszenie otrzymuje finansowe wsparcie ze strony antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacją im. Stefana Batorego – założona i finansowana przez żydowskiego globalistę i hochsztaplera giełdowego Sorrosa.
  ________________________________________

  • ks. prał. Grzegorz Pawłowski – pochodzenie żydowskie – polonofob
  ________________________________________

  • o. Adam Schulz – pochodzenie żydowskie – jezuita, bl. rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.
  ________________________________________

  • ks. Józef Tischner – Blumstein – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, czołowy ideolog “katolewicy” i nieformalny kapelan udecji; Ulubiony ksiądz żydokomunistycznych: „Gazety Wyborczej” i „Wprost”, doczekał się pochwał nawet na łamach „Playboya” za swe skrajne drwiny z polskiego katolickiego zaścianka [por. J.Miliszkiewicz: Kapłan na luzie, „Playboy” z grudnia 1995, s. 132-134]; bł. członek zarządu powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta gieldowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu 7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga. Były to czasy reżimu agenta sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego; odznaczony Orderem Orła Białego (1999) przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana
  ________________________________________

  • ks. Romuald Weksler-Waszkinel – Jakub Weksler – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • ks. Jan Zieja – pochodzenie żydowskie – członek-założyciel KOR – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.];

 6. Jack said

  Czy biskup pomocniczy Wiesław Lechowicz z Tarnowa jest zydem?
  Nosi krzyz na piersiach w stylu Franciszeka. Na krzyzu wiele znakow masonskich.
  Co z abp-em Wiktorem Skworcem z Katowic, (poprzednio bisupem Tarnowa, przeciwnikiem pomnika Chrystusa Krola) masonem odpowiedzialnym za zamordowanie conajmnie 9 ksiezy w diecezji tarnowskiej, czy jest zydem?
  ks. Romuald Weksler-Waszkinel wprowadzal do Polski loze masonska B’nai B’rth. Podobno przeszedl na emeryture (okolo $900) i przebywa teraz duzo w Izraelu.

 7. JO said

  Wszystko całkowicie słuszne. Tylko adresat nietrafiony. Równie dobrze można słać petycje do Belzebuba.

  Admin

 8. Fran SA said

  Boze Moj!
  To gdzie sie podziali Polacy?

 9. żyrafa said

  @5
  To jak to w końcu jest tymi księżmi zdradzającymi polski Kościół: czy to są po prostu masoni (ale etniczni Polacy), czy jednak prawdą jest to, że Luna Bristyger kazała młodym Żydom zapisywać się do seminariów duchownych i infiltrować Kościół w interesie narodu „wybranego”? Czy są jakieś dowody w archiwach IPN na taką akcję?

 10. Ość said

  Tak. Krwawa Luna namawiała żydów do wstępowania do seminariów. Najwięcej żydów trafiło do seminarium Warszawskiego. Sama znalazła schronienie u sióstr franciszkanek w Laskach pod Warszawą i jest pochowana na katolickim cmentarzu.

  Więcej tutaj: http://dzieje.pl/aktualnosci/35-lat-temu-zmarla-krwawa-luna

 11. akej said

  @ Osc
  Z tymi listami pochodzenia raczej zalecam ostroznosc. Chociaz w wiekszosci sa prawdziwe, to jednak, dla wprowadzenia chaosu, moga zawierac nazwiska celowo wprowadzajace w blad.

 12. Re: 11 Akej

  Z tego co wiem (moja prywatna informacja), listy zydow byly sporzadzane na podstawie foto-kopii (nie -ksero-kopii), Ktos byl (mial dojscie) w archiwach i zrobil zdjecia (lub robil zdjecia) dokumentow meldunkowych.
  Nie jestem (osobiscie) w 100% pewien ze na listach sa sami kolaboranci i zydzi, ale aby bylo zadosc, to proponuje, aby niesprawdzonemu lub mylnie pomowionemu zrobic kopie jego PESEL’a i zaraz bedzie wiadome kim jest i jaka jest jego „przynaleznosc”…
  Mamy fachowcow od PESEL’ow, ktorzy specjalizuja sie w „numerologii” dowodow osobistych wydawanych przez zydowski rzond w RP…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. Kar said

  re:5

  dluga szokujaca lista..to juz nie charakterystyczny leb gudlajski-tulow polski. To 100% real-gudlaj! Obecna emigracja jest wisienka na tym pieknym torcie

 14. akej said

  @ 12
  PESELe juz tu omawialismy. Wniosek koncowy byl taki, ze na ich podstawie NIE wiadomo z cala pewnoscia czy ktos jest czosnkowy … Jak mi pan nie wierzy, to prosze Gajowego spytac.

 15. Marucha said

  Re 14:
  Dokładnie tak.
  Nikt nie był w stanie przedstawić konkretnego i matematycznie ścisłego algorytmu wyliczania koszerności na podstawie numeru PESEL.

 16. zosienka said

  „Kier­ke­ga­ard roz­po­czął swoje roz­my­śla­nia od usta­le­nia tego, czym jest czło­wiek. A był on według Kier­ke­ga­arda syn­tezą duszy i ciała. Połą­cze­niem tego, co docze­sne, skoń­czone i pod­dane deter­mi­ni­zmowi świata oraz tego, co wieczne, nie­skoń­czone i wolne. Jed­nak to połą­cze­nie nie jest jesz­cze osobą. Ona pojawi się dopiero wtedy, kiedy ten byt usto­sun­kuje się do samego sie­bie. Samo­świa­do­mość jest wła­śnie istotą naszej oso­bo­wo­ści. Czło­wiek ist­nieje zatem jako miej­sce, w któ­rym spo­tyka się to, co ziem­skie, z tym, co boskie. Syn­teza „nie­skoń­czo­no­ści i skoń­czo­no­ści, docze­sno­ści i wiecz­no­ści, wol­no­ści i koniecz­no­ści”, a więc syn­teza antytez.”
  http://filozofia.tv/2010/10/kierkegaard-prekursor-egzystencjalizmu/

  jestem poniekad ostatnio zafascynowana Kierkegaardem. Napisze o nim wiecej jak skoncze czytac jego krotki, aczkolwiek napakowany w tresc essey „he-difference-between-a-genius-an-apostle”. Rewelacja.
  Poniekad wyjasniaprzyczyny (e) obecnego balaganu jaki mamy w KK. Prosta przyczyna ale skutki maja olbrzymie konsekwencje.

 17. zosienka said

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/04/21/straz-miejska-w-toruniu-brutalnie-skatowala-przechodnia-za-nic-18/#comment-40623

 18. Wandaluzja said

  https://marucha.wordpress.com/2013/04/21/zbliza-sie-polska-cristiada/

  Ad. 5:
  Ość powiedział/a – 2013-04-21 (niedziela) @ 13:21:37
  A tutaj V kloumna kościelna:
  Biskupi
  • Józef Glemp – Prymas Polski – pochodzenie żydowskie – jego brat nazywa sie Glemb, komunista, PZPR-owski pułkownik LWP, w 1989 r. kandydował z listy PZPR
  ***
  Brakuje Jego Eminencji kardynała Gulbinowicza, którego Labuda i Frasyniuk zadenuncjowali jako Najbogatszego Polaka z kapitałem 40 miliardów zł. Wygląda to Fantastycznie, ale ja ogłosiłem, że te pieniądze pochodzą ze Skarbu III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich.
  Franz J. Strauss kupił w Akademii Nauk NRD moją Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej za 8 miliardów DM, gdyż zdetonowanie tego kapitału naukowego w warunkach konfrontacji Ost-West groziło nieobliczalnymi skutkami. Franz podjął wykopaliska na wrocławskim zamku biskupim dla SPRAWDZENIA TEGOŻ więc Przestraszony KW PZPR zrobił mnie komisarzem WOAK, żeby wiedzieć, CO SIĘ TAM DZIEJE? A działo się, że Lwów by się nie powstydził.
  Jeden powiedział mi, że wywiad wojskowy zrobił WSZYSTKO dla wyjaśnienia Sprawy Popiełuszki. Wyśmiałem i powiedziałem na czym to Śledztwo ww polegało: Przyszedł Jaroszewicz do Kiszczaka i pyta: KTO KAZAŁ ZABIĆ POPIEŁUSZKĘ? na co Kiszczak GLEMP. Glemp to mógł przynieść Rozkaz z katedry wrocławskiej do Kiszczaka, o czym piszę w książce „Incydentu nie było”. Zakatowanie Popiełuszki dawało bowiem Mossadowi łupy Armii Czerwonej na tajnych kontach szwajcarskich, Moskwę i Watykan – wobec czego Franz J. Strauss zapłacił Jego Eminencji 10 miliardów dolców.
  Pierwszym aktem tych wykopalisk Franza J. Straussa było PRZENIESIENIE Dworu Bolesława III – największego polskiego wojownika – z Pałacu Chrobrego na Nowym Mieście do CHLEWÓW na zamku Biskupim. PROTESTOWAŁEM, ale komunistów moje protesty nie obchodziły, aż przegrali Skarb ACz i Moskwę.
  Panie Hrabio ŚWINIA SIE PROSI…

 19. syoTroll said

  Zgadzam się z artykułem w całej rozciągłości, no może po za stwierdzeniem, że „jeszcze chwila, a w powszechnym odczuciu różnica pomiędzy naszym Kościołem, a protestanckim zborem … stanie się niezauważalna”. Osobiście nie widziałbym w tym nic złego, ale to chyba zrozumiałe.
  Ad 8 Wymieszali się z żydami.
  Ad 9 „Czy są jakieś dowody w archiwach IPN na taką akcję?” Jak nie to i tak się odnajdą, na pewno co „historycy” mają dobrych fachowców.

 20. Marucha said

  Re 17:
  Straże miejskie powinny zostać zlikwidowane.
  Ich ludzie rekrutują się często z marginesu społecznego, a szefowie to stara ubecja i esbecja.

 21. lily said

  Re; 8
  Wygineli jak niemal wszyscy Polscy patrioci.Gloszenie polskich wartosci kulturalnych i narodowych,jest niezgodne,czytaj „zakazane” przez rase ” panow” Przeciez to co sie dzialo i dzieje w Polsce,to nic innego jak „ekstreminacja.” Zeby zniszczyc Narod,najpierw trzeba doprowadzic go do ruiny,a potem zniewolic jego rdzennych mieszkancow. Boze,milosci moja,badz uwielbiony i zmiluj sie nad Nami, bo jestes jedyna nasza nadzieja.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: