Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Kobieta jak modliszka – charak…
  Crestone o Andreotti, czyli stare Wł…
  rzeczpospolitapolska o Kobieta jak modliszka – charak…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  rzeczpospolitapolska o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Lily o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

150 tys. zadośćuczynienia za gwałt policjantów na 18-latce. Zapadł wyrok.

Posted by Marucha w dniu 2013-04-23 (Wtorek)

Będąc zatrzymanym przez policjantów przeciętny obywatel musi liczyć się z agresją słowną, obelgami lub pobiciem. Nie są to niestety wszystkie opcje, jakie potrafią zaoferować nam stróże prawa. Przekonała się o tym Beata, która 10 lat temu została pobita i zgwałcona przez policjantów. Przed kilkoma dniami zapadł ostateczny wyrok w jej sprawie.

Do przestępstwa doszło w Tychach, 18-letnia wówczas dziewczyna została zatrzymana przez policjantów, którzy rozkazali jej wsiąść do policyjnego auta. Beata została wywieziona za miasto i brutalnie pobita, a następnie zgwałcona przez “obrońców prawa”.

Dziewczynie po gwałcie udało się zachować na tyle jasności umysłu, aby zabrać niepostrzeżenie prezerwatywy, które zużyli policjanci. Następnego dnia dziewczyna zgłosiła się na obdukcję, która w połączeniu z prezerwatywami i śladami zdarzenia zabezpieczonymi w radiowozie bezspornie wykazała, że wersja zdarzeń Beaty jest prawdziwa.

Batalia o skazanie umundurowanych bandytów trwała aż 5 lat, by zakończyć się wyrokiem skazującym ich na… 2 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Kolejne 5 lat trwała walka o zadośćuczynienie za straty moralne, jakich doznała Beata, która z powodu traumy wynikłej z gwałtu musiała poddać się leczeniu psychiatrycznemu, aby móc znowu normalnie funkcjonować.

Zgwałcona dziewczyna zażądała 500 tysięcy złotych zadośćuczynienia [I tak mało! – admin]. Sąd pierwszej instancji przyznał jej mniej niż 1/5 tej sumy, bo tylko 95 tys. złotych. Beata uznała, że to za mało i odwołała się od wyroku. Co ciekawe, sami oskarżeni policjanci wraz ze Skarbem Państwa uznali, że taka kwota za czyn, którego się dopuścili to za dużo i również złożyli odwołanie.

Sąd drugiej instancji ostatecznie przyznał obecnie już 28-letniej Beacie 150 tysięcy złotych, uznając również, że 500 tys. to kwota zbyt wygórowana [To są, kurwa, kpiny! – admin]. Kobieta otrzyma pieniądze od Skarbu Państwa i policjantów, którzy na szczęście dla społeczeństwa nie pełnią już swoich funkcji.

Istnieją poważne obawy, iż przypadek Beaty nie jest jedyny ani odosobniony, wystarczy przypomnieć sobie przypadek gwałtu i molestowań seksualnych na komisariacie w Lublinie. Udowodnienie policjantom pobicia graniczy z cudem, pomimo dowodów w postaci obdukcji, gwałt przy użyciu prezerwatywy pozostawia znacznie mniej śladów.

Na podstawie: wprost.pl
http://www.autonom.pl/

Komentarze 44 do “150 tys. zadośćuczynienia za gwałt policjantów na 18-latce. Zapadł wyrok.”

 1. JO said

  Za to byl Kiedys stryczek

  Były i inne, jeszcze gorsze sposoby wykonywania kary głównej…
  Admin

 2. Jacek said

  Przydałyby się dane do ich lokalizacji (łącznie z sędziami), i prawdziwe niezależne dziennikarstwo śledcze (z publikacją na „nieuchwytnych” serwerach). Jest wiele tysięcy (milionów) Polaków, którzy tak na prawdę nie mają wiele do stracenia, a wręcz NIC.

 3. Nemo said

  „Kobieta otrzyma pieniądze od Skarbu Państwa i policjantów, którzy na szczęście dla społeczeństwa nie pełnią już swoich funkcji.”

  Jeszcze by tego brakowało,żeby dalej pełnili.

  Jo:”Za to był Kiedyś stryczek”

  Ciekawy jestem czy w ogóle te zboki,odsiedzieli swój wyrok? Wczoraj na Gajówce mówiło się o obcinaniu tego lub owego członka w ramach kary za różnorakie przestępstwa;gwałt również się kwalifikuje do tej kategorii.

 4. efka said

  Potem się dziwią, że obywatele wymierzanie sprawiedliwości biorą we własne ręce.

 5. krzysztof said

  a ja bym ich nasadzil na pal!

 6. Roz. said

  Wystarczą kamieniołomy o zaostrzonym rygorze.

 7. maurycy said

  TO jest przyklad jawnie ordynarnej i juz w tej chwili jawnie kryminalnej dzialalnosci tzw sadow Takie bandycie wyroki sa juz codziennie prawie publikowane Bez wsadzania bandytow sadowych, bo tak rzeba nazwac tych zwyrodnalcow je wydajacych,. do wiezienia nic sie nie zmieni ! Lajdacy sa absolutnie wylaczeni z jakiejkolwiek odpowiedzialnosci i stad te kryminalne wyroki ! czas przewac to lajdactwo !

 8. Zbyszko said

  Policja, jest organizacją powszechnego zaufania, więc takie bandziorstwo, powinno byc karane szczególnie. Pewnie ich nazwiska są chronione, jak i oni sami, przez całe te Organa i Wymiar, które w tym momencie współuczestniczą w tym bandziorstwie.

 9. Boydar said

  @ Krzysztof (5) & Roz (6)
  Pogodzę Panów; pierwszych 10 – na pal, pozostali (a będą ?) – do kamieniołomów.
  Staram się być i sprawiedliwy i wyrozumiały.

 10. Maciej said

  Z tym zaostrzeniem prawa z karą wbicia na pal to jestem całym sobą na TAK ! Takie restrykcyjnie prawo może działać prewencyjnie, musi działać i większa brutalność i surowość kar tym lepsza prewencja. Skoro argumentem za ograniczaniem swobód obywatelskich po przez inwigilację jest to, że porządny obywatel nie ma się czego obawiać, to i w tym wypadku można stosować tą retorykę … No ale na to obrońcy praw człowieka nie mogą sobie pozwolić !

 11. Maciej said

  Może to nie ta skala nadużycia przez służby mundurowe, ale …

  Nie wiem co ten obywatel zrobił … Ale, „profesjonalizm” służb zadziwia …

 12. Rysio said

  [To są, kurwa, kpiny! – admin]

  Beta i inne kobiety powinne przy sobie nosić coś takiego…………

  Można by wtedy spokojenie tak z 90% bandytów w państwowych kostiumach z napisem POLICJA wywalić z roboty na zbity pysk, na bruk.

  PS. Było by wtedy na ulicach dużo bezpieczniej i mielibyśmy całe mnóstwo dodatkowych budek sprzedających hot-dogi, warzywa, lody itp..itd..

  🙂

  Czuję, że za bredzenie pierdoł, Rysia znów zablokuję…
  Admin

 13. Rysio said

  re 11. Na tym video b. dobrze widać, że niewolnicy (tzw. obywatele hehe..) mają już b. dobrze zakodowane, w swoich mózgownicach, że funkcjonariusza w kostiumie nie można pod żadnym pozorem dotknąć i ruszyć.

  🙂

  PS No cóż niewolnik zasługuje na to aby postępować z nim ja z niewolnikiem..

  Rysio oczywiście staje do walki z kompanią uzbrojonych policjantów, zwycięża i cały, kurwa, państwowy aparat przemocy (policja, wojsko, straże) sra w gacie ze strachu przed nim. Obejmuje władzę w kraju i zaprowadza porządek.
  Admin

 14. Boydar said

  Panie Gajowy, Pan Rysio pewnie chce dobrze (jak zwykle :-)). Nie kojarzy jednak zależności, że to nie pojedynczy bandzior zagraża społeczeństwu. A jeśli nawet trochę zagraża, to z reguły, jego Godfather jest zagregowany właśnie z kompanią uzbrojonych policjantów, tylko na niezupełnie klarownym dla większości społeczeństwa poziomie. Pan Rysio naoglądał się westernów i takich innych Brudnych Harrych, i myśli (mam nadzieję, że Pan Rysio myśli) że tak jest w realu. Pragnę zauważyć Panie Rysiu (inni naiwni też powinni oczy otworzyć), że nawet zboczeńcy seksualni, sataniści, czy inni zwyrodnialcy, są otaczani troskliwą, choć niedostrzegalną od razu i gołym okiem, opieką systemu. Są mu (systemowi) absolutnie niezbędnie potrzebni do istnienia.

 15. Griszka said

  Rysiek jak zwykle wyszarpal jakas patologie I dokonal nieuzasadnionej ekstrapolacji na wszystkich funkcjonariuszy panstwowych we wszystkich krajach. Czy w takim Iranie lub Syrii zwyrodnialcom w mundurach tez odpuszczaja ?

 16. Rysio said

  Gajowy powinien odwiedzić następnym razem Vermont.
  Cisza, spokój bo wszyscy obywatele mają przy sobie kopyta.

  PS. W Vermoncie – Panie Gajowy – to nawet policja jest niesamowicie grzeczna.

  Dopóki obywatel jest grzeczny – admin

 17. Rysio said

  re 15. Kapralu Griszka – przecież wyraźnie widać, że policja jest brutalna tylko w tych krajach gdzie przeciętny obywatel nie ma dostępu do broni palnej.

  Czy słyszałeś kiedykolwiek aby np. Szwajcarska policja gwałciła uzbrojonych Szwajcarów?

  W USA jest to widoczne gołym okiem.

  W tych stanach gdzie dostęp do broni jest ograniczonym – gliny panoszą się jak tylko chcą. Dużo bardziej grzeczniejsi są w tych stanach gdzie dostęp do broni jest powszechny i niczym nie ograniczony.

  🙂

 18. Rysio said

  „…………Rysio oczywiście staje do walki z kompanią uzbrojonych policjantów, zwycięża i cały, kurwa, państwowy aparat przemocy (policja, wojsko, straże) sra w gacie ze strachu przed nim. Obejmuje władzę w kraju i zaprowadza porządek.
  Admin………”

  😦

  Smutno mi, bo z pisaniny Gajowego wynika, że niestety całe życie mieszkał w totalitarnym niewolniczym państwie.

  No i to jest konkretna rysiowa odpowiedź. Zero argumentów. Za to rutynowe pierdoły o niewolniczym państwie, komunizmie, socjalizmie itp. – admin

 19. Rysio said

  Dlaczego jak cytuję gajowego brzydkie słowa to mnie system blokuje?

  😦

 20. Rysio said

  Ach racja !

  Co wolno wojewedzie to nie tobie smrodzie.

  🙂

 21. Rysio said

  http://www.breitbart.com/Big-Government/2013/04/22/Gun-Ammo-Sales-Continue-To-Surge-Following-Boston-Bombing

  New Hampshire, Motto: Live Free or Die

  New York byłe motto: Excelsior
  New York nowe motto: ‚No One Needs 10 Bullets To Kill A Deer!!’

  🙂

 22. Griszka said

  Poborowy Rysiek. Powiedzialem wyraznie kraj bez patologicznych rzadow. A ty nadal o USA opanowanym przez Izrael I jazda pod z gory zalozona teze.

 23. Marucha said

  Re 22:
  Niby Amerykanie po zęby uzbrojeni, a koszerni srają im publicznie do zupy i jeszcze każą wołać, jakie to smaczne.

 24. 25godzina said

  Jeleń powinien wrócić i rozpruć tego śmiecia jak ten byk tutaj. Przy polowaniu korrida jest na prawdę fair, rogi przeciw pikom i nic więcej.

  Uwaga, drastyczne. Matador nie żyje.

 25. Griszka said

  @23
  Oglupialemu spoleczenstwu nic nie pomoze.

 26. Rysio said

  re 23. Za dużo Gajowy się naoglądał CNN, FOX i innych parchatych news.

  PS. A co do koszernych, to Gajowy bardzo dobrze wie, że dużo więcej s..ją do zupy polakom niż amerykanom.

 27. RomanK said

  Panie Gajowy..Rysio pisze prawde….zwyczajnie…prawde.

 28. Marucha said

  Re 27:
  Jaką prawdę?
  Ten idiota myśli, że posiadanie jakiejś giwery załatwia wszystkie problemy polityczne, społeczne i religijne?
  Przecież to są pierdoły na poziomie przedszkolaka z downem.

 29. Boydar said

  @ Pan Gajowy (28)
  Niech Pan przełoży ideę wyrażoną we wpisach Pana Rysia, z polskiego na nasze:
  Pan Rysio chce ZABIJAĆ, na miejscu i bez sądu.
  Ciekawe, czy zadowolił by się różdżką Harrego Pottera, paraliżującą przeciwnika, aż do czasu zdjęcia czaru.

 30. Griszka said

  Rysio po prostu cały czas nam próbuje wcisnąc państwo, które jest pozbawione centralnie zarządzanej armii, policji i zbrojeniówki, jako wspaniały koncept i remedium na wiele problemów. Wszystko się według jego bajek rozwiąże samo jeśli ludziom rozdac wcześniej gwiery.
  Nikt na świecie nie kupuje tych kocopałów. Właściwie nie ma sensu wdawac się w dyskusję. Jestem ciekaw gdzie by stali teraz tacy Irańczycy, gdyby nie rządowe programy wojskowe takie jak np. rozwój rakiet balistycznych rozpoczęte zaraz po Rewolucji ? Pod butem syjonistów.

  PS. Osobiście nic nie mam przeciwko broni dla zdrowych na umyśle i niekaranych obywateli do obrony przed bandytami. Powtarzam, żeby nikt mi nie wmawiał, że jestem jak te gnojki z ONZ, które chcą powszechnego rozbrojenia cywili.

 31. RomanK said

  Rysio nie pisze panie Gajowy ze givera zalatwi wszystkie problemy…on pisze- ze giwera zalatwia dosc duzo problemow, a do jeszcze wiekszej ilosci roznorakich problemow nie dopuszcza wogole. Naswety nie dopuszcza do pokus:-)))… Rysio pisze -ze jak wskazuja statystyki zbrodni w 100% policja zawsze przybywa na miejsce …za pozno! TU rozni sie w czasie ale nieboszczykowi jest zupelnie obojetnie czy policja przyjechala 5 sekund czy 5 godzin za pozno… ktorej czesci wyrazenia „za pozno” panowie nie rozumiecie?????
  Panie Boydar- sa sytuacje, ze czlowiek sam i tylko on ocenia- czy moze uzyc broni…i uzywa pozwalajac pozniej Sadom na deliberowanie, czy decyzja- jaka podjal, byla sluszna.
  Tego ucza na kazdym kursie obchodzenia sie z bronia i powtarzaja co roku..przy odnawianiu licencji na pozwolenie na noszenie ukrytej broni.
  Ucza tez..ze bron wyciaga sie tylko po to- zeby ja uzyc…!!!
  Bron jest dla ludzi wolnych nie dla niewolnikow! Niewolnik nie dlatego jest niewolnikiem, ze nie potrafi sie bronic, ale dlatego- ze sam rezygnuje z wlasnej obrony, zlecajac sie na innych…. zwlaszcza n…. hehehehehe scentralizowane organy panstwa…heheheheheh…!
  Nie mowie tego z niczego,,mam bron uzywam i trzy razy w zyciu, gdyby nie to, ze mialem i wiedzialem co sie z nia robi nie pislabym dzis tego postu.
  Dlatego powiadam panom..Powszechen Posiadanie Broni – Lagodzi Obyczaje!

 32. RomanK said

  Centralne armie etc….smiech panowie…smiech….
  Wezcie np Polska Armie obecna..jak sie wam wydaje…… czego ta Armia moze obronic i jak dlugo?????
  Czy panowie wiecie, ze najwiekszym pracodawca na swiecie po Wall Mart jest pewna firma Security..ktora zatrudnia 850 tys doskonalych zolnierzy i oficerow????z ogromnym doswiadczeniem bojowym …nieporownywalnym do usmarkanych chlopokow z poboru z rocznym przeszkoleniem????? ….. a niewiele mniejszych jest kilkanascie???
  Juz wole wywody pana JOjne na tematy teologiczne:-)))

 33. RomanK said

  I jeszcze jedno ..sprawa brudnych policjantow..”dirty cops”..to sa zjawiska powszechne.
  Raz ze taki jest profil psychologczny policjantow..idzie do policji zawsze ta sama kategoria ludzi…wszedzie..dlatego sa nawet zewnetrznei podobni i podobne sa ich reakcjie i IQ…wiezac o tym trzyma ich w ryzach system…i przegiecia likwiduje natychmiast. Tu jest winien system selekcji i kotroli sluzb. W Polsce jak wszystko inne caly wymiar tzw na pohybel sprawiedliwosci jest parodia…i groteska.
  W tej sytuacji sytuacja bedzie sie pograszac bo z jakim przestajesz takim sie stajesz.. korupcja polega na bezkarnosci wladzy i ich slug!
  Polska to system Korupcji o najwyzszej czystosci dewiacji.
  Ten system nei nadaje sie do naprawy…on musi zostac zlikwidowany a ludzie skazeni nim ..odsuniecie od jakiegokolwiek wplywu i pracy w tym sektorze. Inaczej zasmiedzie sie znowu natychmiast…

 34. Brat Dioskur said

  Ad11@Maciej

  Rzeczywiscie ,scena ta drastycznie ilustruje jak dalece zatomizowane jest tzw. Narod Polski.Gdyby nawet na cos podobnego odwazyli sie policjanci w Holandii ,co jest kompletnie wykluczone,to „ulica” rozebral by ich do naga! Na burdy pod dyskotekami bywa,ze przyjezdza nawet kilkunastu policajow a i tak nie daja rady , sromotnie rejetrujac i dopiero wezwany pluton ichniejszego ZOMO przywraca spokoj.

 35. JO said

  ad.33. 34. Mam Krewnego w Policji a jego ojciec jest Radnym. To szkoda opisywac co oni reprezentuja soba.
  Co do Atomizacji – nie zdziwie sie jak kiedys moj krewny przyjdzie do mojego Domu z Giwera.

 36. Griszka said

  @RomanK
  Panie Romanie, po pierwsze to polskiej armii juz praktycznie nie ma. Poboru tez.
  Dyskutujesz z wlasnymi wyobrazeniami.

  Moze porozmaiwamy o armii rosyjskiej albo iranskiej. Chetnie sie posmieje jak to ochroniarze z Wal Martu maja lepsza wartosc bojowa od regularnej armii zarzadzanej I finansowanej przez wladze centralne kraju.

 37. Boydar said

  @ Pan RomanK (31)
  Ech, Panie Romanie, tyle czasu 🙂 i tak intensywnie się produkuję w Gajówce, że już mógłby Pan mnie „ogarnąć”. Ja nie jestem przeciwko posiadaniu broni. Ja jestem za klarownym, jednoznacznym, nie obrażającym inteligencji, sposobem wypowiadania swoich przekonań. Mogą być błędne, ludzka rzecz, ale niech właściciel wie, dlaczego je hoduje. I jak się ktoś zapyta, to niech mówi – nie wiem, dlatego to a dlatego, nie powiem, ewentualnie – odpieprz się, nie twoja sprawa. Ale niech nie oplata andronów.
  A tak na marginesie, straciłem „przez Pana” dwoje znajomych.

 38. Marucha said

  Re 31-33:
  Gdyby Rysio pisał to, co Pan, Panie Romanie, pisze niejako w jego imieniu, nigdy nie było by problemu.
  Ale to nie jest jedyna sprawa.
  Jego głupota rozciąga się na różne inne obszary.
  Długo cierpiałem, ale już nie mogę – zwłaszcza, gdy ten kretyn zaczął pisać skurwysyńskie brednie na temat polskiego szkolnictwa za PRL. Za takie coś sam przypieprzyłbym łopatą w łeb.

  Co do polskiej „armii” to oczywiście nikogo i niczego nie obroni, bo nie do tego jest powołana, tylko do służenia Żydostwu w jego nieustającym awanturnictwie. Istnieją jednak jeszcze kraje – Rosja, Białoruś, Iran, Korea Północna – gdzie armia jest po to, żeby bronić kraju.

 39. akej said

  Parodie sobie, gnoje skonczone, odstawily! Ci gwalciciele powinni gnic w pierdlu do konca ich zasranego zywota. Sad, ktory wydal takie orzeczenia powinien byc postawiony pod sciane!

 40. Boydar said

  Na wszytko przyjdzie pora, nie ma się co gorączkować.

 41. RomanK said

  Ja mam kiepska wyobraznie panie Griszka…ja wiem, jak wyglada polska armia:-))) ze 119 generalami..wiecej niz US Arm Forces wszystkie razem:-)))))
  Ochroniarze WallMartu…panie Griszka to nie sa ci o ktorych pisze….a konfrontacje z armiami i rosyjka i iranska pan oglada od paru lat..Iraq. Somalia, Afganistan, Syria, Libia…jak narazie najemnicty daja sobie doskonale rade…widzi pan czy potrzebuje pan teleskop???
  W Holandii policja etc,.poprostu panu nie wierze…wszedzie copy gwalca , morduja i kradna,,to zawod dla kurdupli. Bardach i syf -jaki panuje w Holandii najlepiej o tym swiadczy

 42. Marucha said

  Re 41:
  Jak na razie, panie Romanie, te usraelskie militarne skurwysyny dają sobie dobrze radę – ale z krajami małymi, słabymi, źle uzbrojonymi, biednymi.
  Choć wydają na zbrojenia więcej, niż cały pozostały świat razem wzięty.

 43. Griszka said

  @41
  Przeciez powiedzialem, ze polskiej armii juz praktycznie nie ma. To co pozostalo nie jest w stanie bronic nawet kilku powiatow. Pan przyklad patologii w naszym wojsku probuje ekstrapolowac ma reszte swiata.

  W Libii brala udzial regularna armia NATO. Mieli tez wsparcie z powietrza

  W Syrii tego nie maja I regularnie dostaja w tylek. W merdiach Panu nie powiedza, ze caly czas sa wysylane posilki I sprzet dla FSA, dlatego walki tam sie przeciagaja. Najemnicy z FSA umieja jedynie zastraszac bezbronnych cywili a w konfrontacjach z armia najczesciej robia w portki ze strachu.

  Sam Pan nam przesylal filmiki jak zaloga T-72 zmodernizowanego przez Ruskow wytlukla oddzial wahabickich bandytow sponsorowanych przez NATO, gdy podawalem przyklady czemu sowiecki czolg jest lepszy od przereklamowanego chlamu Abramsa. Ja mam dobra pamiec. Niech Pan nie bawi sie w posmiechujki, bo nie uwierze, ze sie nagle Panu odmienilo.

 44. Griszka said

  Dokladnie. Iranscy wojskowi sie smieja, ze potega wojskowa USA to tak naprawde iluzja. Otwarcie ich prowokuja nazywajac tchorzami I dziekuja za kolejne dostawy zaawansowanych dronow.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: