Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Enya o 7 rzeczy, które musisz wiedzie…
  lewarek.pl o 7 rzeczy, które musisz wiedzie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Gady u władzy?

Posted by Marucha w dniu 2013-04-25 (Czwartek)

W niezwykłym okresie 15 dni, kiedy podróżowałem po Stanach Zjednoczonych w roku 1998, spotkałem ponad tuzin różnych osób, które powiedziały mi o tym, że widziały ludzi transformujących się w gady i z powrotem w istoty ludzkie.

Gady u władzy?Dwoje prezenterów telewizyjnych miało takie doświadczenie podczas wywiadu z człowiekiem, który działa dla globalnej centralizacji władzy, znanej jako Nowy Porządek Świata. Po wywiadzie na żywo prezenter zwierzył się swoim kolegom, że doświadczył zdumiewającego widoku. Widział, jak twarz człowieka, z którym rozmawiał, zmieniła się w jaszczuropodobne stworzenie i wróciła do ludzkiej formy. Jego koleżanka, prezenterka, była także zdumiona, gdy zobaczyła, jak ręce człowieka udzielającego jej wywiadu zmieniły się w reptiliańskie.

Teorie Davida Icke’a

Ten brytyjski dziennikarz i były piłkarz zasłynął dzięki głoszonym teoriom spiskowym. Wśród nich znajduje się również ta dotycząca Reptilian – rasy ludzi-jaszczurów sprawujących władzę na świecie. Jego zdaniem najważniejsze osoby na Ziemi (brytyjska królowa, amerykańscy prezydenci itp.) to w rzeczywistości gady. Argumenty potwierdzające te tezy Icke odnajduje już w starożytnych religiach.

Ten prezenter powiedział mi też o doświadczeniu jego przyjaciela z policji podczas rutynowej wizyty w biurowcu w Aurorze, niedaleko Denver w Kolorado. Policjant poinformował kierowniczkę jednej z firm na parterze, że chce sprawdzić ekstremalną naturę zabezpieczeń w budynku. Ta powiedziała mu, że powinien rzucić okiem na górne piętra, jeśli chce naprawdę wiedzieć, jak szerokie są te zabezpieczenia. Wskazała mu również na windę, która jeździ tylko na pewne piętra. I gdy tak gawędzili o czymś, co widziała tam parę tygodni wcześniej, winda się otworzyła i wyłoniła się z niej bardzo dziwna postać. Była biała, niemal jak albinos, ale twarz miała ukształtowaną jak u jaszczurki, a źrenice jej oczu były pionowe jak u gadów. Ta jaszczuropodobna postać wyszła z windy i przeszła do służbowego samochodu czekającego na zewnątrz. Policjant był tym tak zaintrygowany, że wykorzystał swój wolny czas, by sprawdzić firmy na szczycie budynku, obsługiwane przez tajemniczą windę. I odkrył, że wszystkie były frontowymi spółkami, pracującymi dla Centralnej Agencji Wywiadowczej – CIA.

Są też doświadczenia Cathy O’Brien, kontrolowanej umysłowo przez ponad 25 lat niewolnicy rządu Stanów Zjednoczonych, co szczegółowo oddała w szokującej książce Trance Formation Of America (Trans Formacja Ameryki – tłumaczenie własne – przyp. tłum.), spisanej przez Marka Phillipsa. (…) Cathy pisze o tym, jak George Bush siedział przed nią w swym gabinecie w Dystrykcie Kolumbii i w pewnym momencie otworzył książkę na stronie przedstawiającej „jaszczuropodobnego obcego z odległego miejsca w głębinach kosmosu”. Wtedy powiedział jej, że sam jest „obcym” i zdawał się na jej oczach zmieniać „jak kameleon” w gada. Cathy wierzyła, że aktywowano jakiś hologram, i jestem w stanie zrozumieć, dlaczego racjonalizowała to w taki sposób. Każdy by tak zrobił, ponieważ prawda wydaje się zbyt fantastyczna do pojęcia, dopóki nie zobaczysz nagromadzonych dowodów.

Nie ma wątpliwości, że programy umysłu, które bazują na obcych, są częścią tych projektów kontroli umysłu i że cała scena UFO i istot pozaziemskich jest ogromnie manipulowana, w szczególności przez hollywoodzkie filmy, zaprojektowane w celu kształtowania opinii publicznej. Cathy w swej książce opowiada o tym, że George Lucas, producent Gwiezdnych wojen (tytuł serii filmów fantastycznych – przyp. tłum.), współpracuje z NASA i Agencją Bezpieczeństwa Narodowego – NSA, która jest „ciałem rodzicielskim CIA”. Ale biorąc pod uwagę dowody prezentowane przez tylu innych ludzi, nie wierzę w to, że to, co powiedział Bush i widziała Cathy, było tylko programem kontroli umysłów. Myślę, że ujawniał on Największy sekret o tym, że reptiliańska rasa z innego wymiaru kontroluje planetę od tysięcy lat. Znam też innych ludzi, którzy widzieli, jak Bush zmienia się w Reptilianina.

Miguel de la Madrid, prezydent Meksyku z lat 80. XX wieku (…) opowiedział Cathy legendę o iguanie i wytłumaczył, że jaszczuropodobni obcy zstąpili wśród Majów w Meksyku. Piramidy Majów, ich zaawansowana wiedza i technologia astronomiczna oraz składanie w ofierze dziewic zostały – jak twierdził – zainspirowane przez jaszczuropodobnych obcych. Dodał też, że ci Reptilianie skrzyżowali się z Majami po to, by wyprodukować formę życia, którą mogą zamieszkiwać. De la Madrid powiedział Cathy, że te gadzio-ludzkie rody mogą zamieniać się wyglądem człowieka i iguany ze względu na ich podobne do kameleona właściwości – „idealne pojazdy do transformacji ich w światowych przywódców” – skonstatował. De la Madrid twierdził, że posiada w swej krwi dziedzictwo przodków Majów-jaszczurek, co pozwala mu zmieniać się wedle jego woli w iguanę. Wtedy przekształcił się na jej oczach, tak jak Bush, i zdawał się mieć język i oczy jak u jaszczurki. Cathy wierzyła, co zrozumiałe, że jest to kolejna holograficzna projekcja, ale czy naprawdę tak było? Czy też de la Madrid powiedział coś bardzo bliskiego prawdy? Ten motyw bycia jak kameleon jest zaledwie kolejnym określeniem dla „zmiennokształtności”, motywu, który znajdziemy w całym starożytnym świecie, jak również współcześnie pośród otwartych umysłowo ludzi. (…)

Jak oni wyglądają

Zestawiając wszystkie wyniki badań, które czytałem, relacje ludzi, których poznałem i twierdzili, że spotkali te gadzie humanoidy czy też Reptilian, ich wygląd zdaje się być następujący. Jest wiele skrzyżowanych ras i podras, ich elita znana jest pośród badaczy UFO jako Draco. Są to „wielcy chłopcy” w ścisłym znaczeniu tego słowa, bo zwykle mierzą od 7 do 12 stóp. Mają skrzydła, które są fałdami skóry wspieranymi przez długie żebra. Skrzydła mogą zostać rozwinięte z tyłu i od nich pochodzi zwrot „skrzydlaty wąż”. Od nich wywodzi się również wyrażenie „upadłe anioły”, a uskrzydlone gargulce są również symbolem owych Draco. Peleryna noszona przez hrabiego Drakulę z powieści Brama Stokera symbolizuje te skrzydła, a sam Drakula jest określany jako upadły anioł. Skrzydlaci Draco są również znani jako smocza rasa, także niektórzy ze starożytnych bogów byli opisywani i przedstawiani jako ludzie-ptaki. (…) Biblijny szatan również jest ukazywany jako Reptilianin.

Niektórzy w reptiliańskiej hierarchii Draco są najwyraźniej biali lub z cechami bielactwa albinoskiego i nie są, jak zwykle, zieloni lub brązowi. Łączy się to z opisem dziwnego humanoidalnego jaszczura albinosa z budynku w Aurorze niedaleko Denver. Credo Mutwa również wspomina o białych Reptilianach. Draco są „monarchią” Reptilian, z których najwyższą kastę stanowią biali albinosi, najprawdopodobniej mający stożkowe rogi pośrodku czoła, pomiędzy brwiami i czubkiem głowy. Od razu mnie to uderzyło, ponieważ starożytni „bogowie” i władcy byli przedstawiani w rogatych okryciach głowy, mających symbolizować tych „królewskich” Reptilian. Jestem tego pewien, i znowuż Credo Mutwa potwierdza to na podstawie własnej wiedzy. Inne gatunki, jak klasa żołnierzy i naukowców, są znane jako Reptoidy, nie posiadają one skrzydeł, ale wszystkie są zimnokrwiste. Ich łuski osiągają dużo większy rozmiar na plecach, mają po trzy palce u rąk z przeciwstawnym kciukiem, także po trzy palce u nóg z czwartym zwróconym naprzeciwko kostki, a ich szpony są krótkie i tępe. Ich duże, podobne do kocich oczy jarzą się na czerwono, a usta wyglądają bardziej jak szczelina. Niekiedy te oczy opisywane są jako czarne, a inne jako białe z płomieniście obramowanymi, pionowymi źrenicami, tak jak opisywała to pani z Aurory. Reptilianie mają od pięciu do dwunastu stóp wzrostu i są „gigantami”, bohaterami licznych legend i zapisków ze starożytności.

Fragment pochodzi z książki Davida Icke’a „Największy sekret”, Wydawnictwo Illuminatio
http://strefatajemnic.onet.pl

Zob też.
https://marucha.wordpress.com/2011/01/26/co-zawsze-chciales-wiedziec-o-reptilianach-ale-o-co-bales-sie-spytac/

Komentarzy 60 do “Gady u władzy?”

 1. AlexSailor said

  Oczywiście wszystko być może, jak i samoistna „katastrofa smoleńska” spowodowana zbiegiem okoliczności.
  Jednak o wiele bardziej prawdopodobne jest, że ktoś chce ośmieszyć tak zwane „spiskowe teorie dziejów” i dlatego wymyśla niestworzone rzeczy.
  Dla przypomnienia – kameleon zmienia jedynie kolor, a nie kształt czy np. rodzaj oczu.

 2. margow said

  Jedno jest pewne, świat nie jest taki, jakim go widzimy. Nasze oczy są podatne na iluzję. I Bóg jeden wie, kto to wykorzystuje ;))

 3. Griszka said

  David Icke kanalizuje niepokoje społeczne i wciąga ludzi w okultyzm. Sam jest najpewniej opętany przez demona – wystarczy sobie przypomniec jego zachowanie na widok ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa. Sam wyznał, że byt, który nim kieruje zaatakował go wtedy – nieopisany ból w momencie („jak uderzenia młota pneumatycznego”), zaczerniony wizerunek Ukrzyżowanego…
  Nie mogę w tej chwili znaleźc tego materiału na youtubie, byłbym wdzięczny za pomoc.

  To tak naprawdę kumpel globalistów. Ludzie nie wyrwą się z pod ich władzy, gdy zaczą zwracac się w kierunku ich „duchowych przewodników”.

 4. Griszka said

  Mam, proszę oglądac od 15:24
  Oczywiście Chris White to hardcorowy protestant podpierający się wyszarpanym z kontekstu cytatem Pisma Świętego, który nie znosi wizerunków świętych, Matki Boskiej.
  Nawet nie chce mi się tłumaczyc takim mędrkom, że przecież na Arce Przymierza były umieszczone figury dwóch aniołów z polecenia Boga i Żydzi się przed nimi modlili.
  Najważniejsze są jednak słowa samego Icke o tym ataku szatana.

 5. Boydar said

  Chcesz ukryć liść ? Schowaj go w lesie.
  Nie masz lasu ? Zasadź go !!!

 6. Griszka said

  @5
  Idealnie pasuje to do Icke’a. Propaguje dokładnie to samo co Bławastka, Crowley i wielu masonów a mimo to twierdzi. że nie gra w ich drużynie.
  Niestety wielu wpada w jego sidła. Znamienna jest też jego zoologiczna nienawiśc do katolicyzmu.
  Sam jednak przyznał, że te „mroczne siły” dostarczają mu tych wszystkich rewelacji, więc nie jestem zbytnio zdziwiony anytchrześcijańską treścią takiego przekazu.

  errata: (nieznosi – razem)

 7. Wosiu said

 8. Griszka said

  15;03 w tym filmie, który zalinkowałem jest cytat z książki, w której mówi o ataku demona związanym z obrazem przedstawiającym Jezusa Chrystusa.

 9. Wosiu said

 10. zagrypiona said

  Icke ma za zadanie ośmieszyć wszystkich ‚teoretyków konspiracji’. Często widzi sie na forach czy gdzieś w komentarzach, jak ktoś próbuje jakąś cenna wiedzę przekazać albo nakierunkować uwagę inaczej niż merdia, to od razu pojawia sie ktoś z pytaniem o anunakow i reptylian. I to jest główne zadanie tego typu bajek, by dyskredytować tych co nie płyną z prądem.

  Tak gady. Ja raczej świnie przy korycie chciwe widzę, a nie gady. Zresztą nazywanie tych indywiduów przez pomyłkę zakwalifikowanych do rodzaju ludzkiego świniami badz gadami, jest obrazą dla tych biednych zwierzątek.

 11. Wosiu said

 12. Griszka said

  Panie Wosiu, przestań Pan spamowac tymi reptiliańskimi pierdołami. To ma na celu jedynie ośmieszac ludzi, którzy pokazują prawdę o elitach politycznych na świecie i kanalizowac nastroje społeczne.

 13. Psiemislavius said

  Te teorie to jakieś bzdury. Argonianie nie istnieją.

 14. Boydar said

  Griszka (12) – Dokładnie

 15. JO said

  ad.12. Nie tajemnicze a chazarskie…………

 16. antka kobity szwagra brat said

  …ad6…”deczko” przeginasz z tą…zoologią….

  …skoro nie lubisz …Icke’a/chociaż bije wszystkich Icków – na łeb – o lata świetlne!/…to może obejrzyj to….

  http://www.cda.pl/video/229878a/Moon-Rising-JOSE-ESCAMILLA-film-PL
  …i druga częśc…
  http://www.cda.pl/video/544539d/CELESTIAL-JOSE-ESCAMILLA-film-napisy-PL
  …ja od dawna zastanawiam sie – kto NAPRAWDE – rządzi tą planetą?…tym bardziej ,że w wielu filmach s/f – widze potwierdzenie FAKTÓW…nie podaje linków bo – jeszcze okrzykną mnie jakim – antysemicznikiem….aboco…

 17. Nemo said

  Ad.11

  Panie Wosiu-jak byś pan wypił tyle co Alek,to też byś pan miał dziwne oczy.

  Ad.10

  Też tak myślę-te wszystkie historie o annunaki i reptalianach mają na celu ośmieszyć wszelkie teorie spiskowe,również te zupełnie prawdopodobne jak np. 9/11 itp. Chodzi właśnie o to by pojęcie teoria spiskowa utożsamić z fikcją,urobić opinię publiczną. Dzięki temu można potem robić z ludźmi co się chce.I wmówić im wszystko.

 18. Griszka said

  @15
  On powiedział, że te elity są nazistowskie. Przecież narodowi socjaliści byli tylko pionkami w tej grze. Kto ich finansował ?
  Przyznam, że nie znoszę, nie mogę ścierpiec, ludzi pokroju Icke’a. Typowy koszerny teoretyk konspiracji z zacięciem do New Age, czyli NWO.

 19. andrzej said

  Żydowska metoda – plątanie prawdy z fałszem w umysłach gojów.

 20. Ciekawe te brednie, ale tylko ciekawe. Nemo i inni mają z pewnością rację, takie zaśmiecanie ma na celu celowe skierowanie uwagi i zdeformowanie autentycznych problemów w teoriach spiskowych, które są prawdziwe.

 21. Griszka said

  @16
  Ja widzę to skoordynowanie w atakach Icke’a na Kościół razem z mainstream’em.
  Icke jest okultystą, jego ciałem manipuluje często jakiś duch, który został zaproszony przez Dawida z jego własnej woli. To on nim kieruje, porozumiewa się z nim za pomocą słownych nakazów lub automatycznego pisma. Dostarcza mu wielu rewelacji, które później publikuje.
  Ten człowiek jest marionetką w rękach Lucyfera.

  Jeśli ktoś jest agnostykiem i nie wierzy w takie rzeczy to niech przynajmniej spojrzy na zabawy Icke’a z wywoływaniem duchów i spyta się, czy to jest normalne.

 22. Griszka said

  @16
  Co mają niby dowodzic koła wokół bazy wojskowej w strefie 51 ? Błagam, co to za bzdury ?

 23. Wosiu said

  Re12/Griszka
  Mało pan jeszcze wiesz. A ze spamowaniem to mają więcej wspólnego pańskie wypowiedzi.

  Re17/Nemo
  Oczy jak oczy, a zęby? Przyjrzał się Pan? Te rzeczy trzeba oglądać bardzo uważnie.

  Re20/Pelagius Asturiensis
  To nie są wcale brednie tylko różne strony i różne poziomy tego samego zjawiska. Tylko tutaj trzeba najpierw coś wiedzieć aby cokolwiek skojarzyć.

 24. Griszka said

  @23
  To są pierdoły, Wosiu, serwowane przez okultystycznego maniaka. Takie same jak te insynuuacje o rzekomych związkach Pana Kozila z banderowcami, którymi raczył nas Pan ongis poczęstowac.

 25. Boydar said

  Moja Kobita uczy w szkole. W zerówce. Przyszła raz do domu, i twierdzi, że żadne z 26 bachorów, nie wiedziało co to jest indyk. Ale „co to” są kosmici, jak wyglądają, jak się zachowują, czym „latają” – wiedziała większość. Wprawdzie to środek miasta, Lublina zresztą, tylko czy to jest normalne ?
  Jak dla mnie, to wszystko co reprezentują i przedstawiają sobą te „nie z tej ziemi” portaliki, ma między innymi na celu całkowitą zmianę w postrzeganiu realnego świata u młodych ludzi.

 26. tesserakt said

 27. antka kobity szwagra brat said

  …ad22 -FAKTY!…uczą myślenia….też!

  http://innemedium.pl/wideo/wrak-statku-kosmicznego-ksiezycu-apollo-20#comment-20081
  tutaj troche więcej…
  http://kodczasu.pl/viewtopic.php?t=107
  …nie wiem czy wiesz?…dlaczego po wojnie w Iraku – z muzeum w Bagdadzie poznikały -WSZYSTKIE- figurki przedstawiających reptylian w ludzkiej postaci – a było ich od groma…

 28. Hanna said

  Griszka: Ao plemieniu żmijowym słyszałeś, czy też nie ?

 29. Brat Dioskur said

  Jaki tam z wicemagistra Reptilian ,chyba …antabuslian.Widac na zdjeciu, ze zaprany w trupa!

 30. Sybirak said

  No to Gajowego oświeciło – wsadził kij w mrowisko !

  A może go porwano… i kazano włożyć palce w rany, jak niewiernemu Tomaszowi !

  Mówiłem, że Bozia w swej wielkości zasiedlił kosmos wieloma rasami,to Gajowy odparł, że mu o tym nic nie wiadomo. A jest coś na rzeczy !

  Tak czy inaczej, Reptilianka zaprezentowana w filmiku „9. Wisia”, choć to plemię żmijowe,
  mimo wszystko mi się podoba. I jak tu nie wierzyć w skuteczność Szatana !

  A tak na poważnie. David Icke’a to typowy spekulant wiadomościami.
  Tam zasłyszy, tam coś doda i sprzeda. Trudno z tych publikacji wyłuskać fakty, taki groch z kapustą.

  Zainteresowanym tą tematyką polecam „Galaktyczną Rodzinę” wojmusa.
  To dwa opasłe tomiska każde ponad 600 stron. Ale trzeba autorowi oddać sprawiedliwość, pracowicie zebrał masę materiału dowodowego. Owszem są też relacje naocznych świadków i przekazy channelingowe, ale autor zastrzega, ze do tych informacji czytelnik winien ustosunkować
  się osobiście. Jak by na to nie patrzeć, praca ta robi wrażenie i jest przekonywująca.

  Tak na marginesie, nie tylko my szaraczki interesujemy się dziwnymi rzeczami. Najtęższe
  głowy, wybitni naukowcy, też zajmowali się dziwnymi tematami, na pierwszy rzut oka wyglądającymi na kompletą bzdurę… Takie podejście cechuje człowieka z „otwartą głową”.

 31. Griszka said

  O plemieniu zimjowym slyszalem, ale nie o reptilianach. Chyba, ze takich w ZOO, w pawilonie z gadami.

 32. Marucha said

  Żeby nie było wątpliwości: nie wierzę w żadne gady przybierające ludzką postać. Wystarczy, że jest na świecie wielu ludzi o gadziej mentalności, a szczególnie jedno plemię koczownicze.
  Artykuł nosi charakter ciekawostki, podobnie jak:
  https://marucha.wordpress.com/2011/01/26/co-zawsze-chciales-wiedziec-o-reptilianach-ale-o-co-bales-sie-spytac/
  Swoją drogą nazwę „reptilianie” czasami używałem jako synonim „eskimosów” czy „żymian”.

 33. AlexSailor said

  Ad. 27 Zabawny filmik
  http://innemedium.pl/wideo/wrak-statku-kosmicznego-ksiezycu-apollo-20#comment-20081

  Człowiek dokonujący badania nie ma na rękach nawet rękawiczek i dotyka obiektu badanego gołą ręką.
  Inaczej – bzdura na resorach.
  Takie badanie odbyłoby się z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, a już na pewno w rękawiczkach.
  Postać badana też jest dobra.
  Można jej przymknąć usta, a podobno leżała jakiś czas na księżycu.

  Przecież po rozmrożeniu rozpadłaby się na części, w końcu była zamrożona do -270 stopni.

  Podobnie filmiki.
  W oczach widać po prostu odbicie tego co człowiek widzi, a że jest to obiekt pionowy, to i pionowy kształt przyjmuje w oku.

  Jedynie wywalone jęzory i zębiska kwacha mogą budzić zdziwienie.
  Ale bez przesady, ludzie czasem jęzorem się oblizują lub pokazują go innym.

 34. żyrafa said

  Patent z reptilianami to dzieło globalistów obliczone na kompromitację przeciwników NWO. Do szeregów przeciwników NWO dokooptowano agentów w stylu Davida Icke’a, który mówi o NWO, a do tego dokłada jeszcze reptilian i w ten sposób ośmiesza walkę z NWO, bo kto normalny uwierzy w jaszczurki w ludzkich skórach?

 35. fajing said

  Ja wierze bo nie tylko on o tym mówi. Są inne źródła.

 36. Boydar said

  Święto lasu

 37. Griszka said

  @35
  I wszystkie równie nawiedzone jak Icke.

 38. Griszka said

  @27
  Anitka a nie przyszło ci do głowy, że rabowali starożytne dzieła sztuki po to, żeby się zwyczajnie obłowic ?

 39. Jack said

  David Icke były zawodowy piłkarz, reporter i telewizyjny prezenter sportowy BBC jest niewatpliwie na uslugach Iluminatow.
  Mysle ze poczatkowo byl autentyczny, ale Iluminaci go przeciagneli na swoja strone.
  Uwazam ze dosc interesujaca jest jego ksiazka pt.
  „And the Truth Shall Set You Free”.
  Historie o reptilianach tj. rasie ludzi-jaszczurów sprawujących władzę na świecie uwazam za wymyslone i nieprawdziwe. Niestety znam kilka osob ktore w te bajki wierza, nawet jeden ksiadz w to wierzy.
  Szkoda na to czasu. Mysle ze on pocxzatkowo byl wiarygodny i popularny w Wielkiej Brytanii, dlatego uzyto go aby zagmatwac PRAWDE, a ludzi zniechecic do poszukiwania PRAWDY.
  Na dzisiaj nie jest dla mnie wiarygodny, dlatego go nie czytam ani nie slucham.

 40. antka kobity szwagra brat said

  @38…przyszyszło!- moze troche pózno…ale…nawet sam Gajowy wrzucił kiedyś dobry temat…
  https://marucha.wordpress.com/2011/05/30/bogowie-atomowych-wojen/
  Icke – za bardzo „zbliżył” sie do yelit – dlatego sie go tępi…przecież facet zajmuje sie też – GMO – chemitralsami…/o czym w Gajówce sie nie mówi!/…truciznami w zarciu…etc.
  …powiedz mi – dlaczego nad Antarktydą jest – NO FLY ZONE!! – zamknieta dla wszystkich!!….czyżby trwała tam wojna?..
  10.04.10 – natrafiłem na strone pilotów – niestety znikła…jeden z nich mówił,że chmura pary wodnej i dymu nad Antarktydą miała ponad 100km/kw…w jakim kontekscie nie wiem..
  …albo – kto lub co i po co? – robi takie hocki/w linku więcej/
  http://www.lucypringle.co.uk/news/stonehenge-julia-set-eyewitness.shtml
  ciekawostka…

  …a jak to wyjasnisz?…pewnie powiesz ,że spreparowane…

  …wrzuciłem wczesniej pare linków – przejrzyj je/jesli chcesz!/ – z różnych żródeł – szukam tych okruszków dalej!

 41. Maverick said

  Ja podrozuje w snach I wiem ze opuszczam cialo jestem tego swiadomy, w momecie opuszczenia czuje taki elektryczny jolt szarpniecie na ciele nie jest stale nastepuje w roznych miejscach, szczegolnie wyprzedzam czas szczegolnie gdzies gdy sie wybieram to wiedze to miasto budynki lokacje I gdy tam przybywam jest dokladnie jak widzialem niby w snie. Na poczatku mojej emigracji, gdy mieszkalem w Kaliforni moj brat mial wypadek na sliskiej drodze stracil kontrole I uderzyl w drzewo, ja o tym wiedzialem I obudzilem sie trzymajac do aby nie uderzyl w kierownice. Stan wojenny ciezko sie dodzwonic I 2 tygodnie pozniej wszystko weryfikuje. Innym razem mam jechac do Polski chyba w 93 roku I widze sasiada jak przerabia dom na sklep, robi nowe wejscie od ulicy z lewej strony, rozmawiam z nim telepatycznie, tlumaczy mnie co ma zamiar sprzedawac, gdy cztery 4 tygodnie pozniej odwiedzam Polske wszystko jest jak widzialem. Z innych waznych rzeczy to wiem ze bylem w Tupolewie I widzialem biala mgle, 3 dni mialem ten sam sen. Nawet w dzien mailem jawe na ten temat. Wiele innych rzeczy wiem zanim sie wydarza.

  Nie bede sie o nich rozpisywal bo wiekszosc nie uwierzy, gdy ktos w rodzinie umrze to wiem to I znimi rozmawiam wiem dokladnie na co zmarli. Gdy pierwszy raz zobaczylem sie z zewnatrz spiacego spanikowalem, ale teraz biore to za normalna sprawe. Moja zona nie wierzy w te sprawy , I nawet nie chce o nich mowic. Tak wiec prawdopodobnie wszyscy mamy takei mozliwosci ale ich nie wykorzystujemy,

  Wydaje sie mnie ze to nic innego jak nasza dusza, ktora sie poprostu name opiekuje zezwala nam na to lub nie.

 42. Maciej said

  David Icke i Jan van Helsing to dwaj przedstawiciele New Age ! Czytałem ich książki, wiem co piszę …

  Co do reptalian, to mam film na potwierdzenie tej teorii … Na faktach, i to faktach autentycznych … 🙂 W częściach na yt:

  The Brandon Corey Story.

 43. Griszka said

  @Antek
  Ta technologia Ruskich była tajna jedynie przed upadkiem ZSRR. Tak samo jak samoloty wykorzystujące efekt przypowierzchnionwy i wiele innych.
  Teraz to każdy może sobie obejrzec w telewizji i dowiedziec się jaka jest zasada działania tego ustrojstwa. Nie ma w tym żadnych „magicznych energii”.

  To drugie to zwykły fotomontaż 🙂 Czy ja to muszę tłumaczyc ?

  @Maverick:
  To jakiś dowcip ?

 44. Marucha said

  Re 40:
  Mówi się chemtrailsach, mówi. Wystarczy użyć gajówkowej wyszukiwarki („Archiwum artykułów” po prawej stronie witryny).

 45. Griszka said

  @43
  Innymi słowy facet łączy fałsz z prawdą. Tak robią zawodowi kłamcy.

  Wytłumacz nam lepiej te fragmenty dotyczące kontroli jego ciała przez duchy czy automatyczne pismo, o których mowa w zalinkowanym przeze mnie materiale z Youtube’a. Temu też dajesz stuprocentową gwarancję ? Mnie to wygląda na zwykłą „umowę” z demonem. Taką samą jaką miał John Lennon albo Jimmy Page.
  A to są jej skutki.

 46. Boydar said

  Cokolwiek by o tym wszystkim nie myśleć, weryfikacja jest dla zwykłego człowieka niemożliwa. Kiedy doszedłem do tej konkluzji parę ładnych lat temu, uznałem że szczam na to. Z XI piętra. Mam to generalnie w dupie. Są, nie ma, takie, srakie, wszystko to ch_uj.
  Ja wierzę w Niego, i wiem że dał człowiekowi rozum. I zawsze dostajemy taki krzyż, jaki damy radę udźwignąć. Jak by nie było – poradzimy sobie. Święconą wodą w ostateczności. I bynajmniej nie żartuję.

 47. Erazm said

  Faktycznie komentarze ciekawe. Kiedyś wieczorem weszła kobieta w średnim wieku, ładnie ubrana i niebrzydka do autobusu. Miałem zwyczaj po ogólnym spojrzeniu zawsze spojrzeć w oczy. Tak też było i tym razem. Kiedy spojrzałem w jej oczy ciarki przeszły mi po plecach i musiałem chyba głupio wyglądać, bo chwilę nasze oczy patrzyły na siebie. To co zobaczyłem to mnie przeraziło. Jej oczy były zielone i wyglądały jak dwa wrzeciona ustawione pionowo. Typowo gadzie oczy. Kiedy po chwili doszedłem do siebie, byłem spocony. Od tego czasu straciłem nawyk patrzenia w oczy. Jakoś tak podświadomie unikam wzroku osób patrzących się na mnie. Jednak po skupieniu się mogę patrzeć w oczy. Nie wiem czym jest to spowodowane, czy tym, że się wtedy przestraszyłem, czy też „ona” zadała mi jakąś hipnozę. Oczywiście staram się z tym walczyć, jednak jest to ukryte gdzieś głęboko w podświadomości.


  Admin

 48. Boydar said

  Trzeba było na wszelki wypadek zdzielić przez łeb, tak dla porządku :-).

 49. Boydar said

  Milicjant goni satanistę. Goni, goni, wreszcie dopadł, Jeb ! pasztetówką po plecach, drugi raz ! a tamten – O Jezu !!!

 50. Wosiu said

  Chciałbym zwrócić uwagę, że David Icke jest tylko popularyzatorem pewnych tematów, jednym z wielu, a żadnym tam autorytetem z własną wiedzą. To jest nawet nie szkoła podstawowa tylko przedszkole. Komentowanie całego zjawiska na podstawie tylko postaci D.Icke to świadectwo czyjejś ignorancji.

  Powiedziałem, że sprawa jest jedna, tylko ma wiele stron i poziomów. Do pojęcia tego niestety potrzeba dziesiątek lat inteligentnego zdobywania wiedzy. Czego brakuje tutaj takim jak Griszka i podobnym, żabom ze studni dyskutującym o oceanie czy kwokom komentującym zawiłości lotów orlich.

  Gdyby Griszka znał choć ułamek całej tej wiedzy, inaczej by gadał.
  Mówi on o demonach. OK.

  Dlaczego zakłada on, że demony nie mogą manifestować się jako tzw. Obcy, ogólnie, czy szczegółowo jako szaraki, reptilianie, nordycy i inne ich odmiany?

  Nawet tradycyjne źródła religijne określają demony jako istoty o wyższej od ludzi świadomości i inteligencji oraz różnych mocach, dzięki którym mogą manipulować naszą rzeczywistością.

  Dlaczego nie miałyby się kamuflować jako fizyczne istoty z innych planet posługujące się fizyczną technologią?

  Przy tym trzeba zaznaczyć, że nawet w potocznych opowieściach o reptilianach nie mówi się wcale, że to fizyczne osobniki z fizycznych planet, tylko istoty z innego tzw. wymiaru/gęstości wszechświata.

  Gdyby taki Griszka był zdolny do tego, to by miał wiedzę, że już w latach 60/70 najbardziej wnikliwi i najbardziej inteligentni badacze zjawiska UFO, jak np. Jacques Valee i John Keel stwierdzili w swoich pracach, że UFO i jego załoganci, to nie jest zjawisko materialne i pozaplanetarne, tylko międzywymiarowe (pewien eufemizm, żeby nie nazwać tego „demoniczne”, chociaż dawali takie sugestie i podawali przykłady zbieżności współczesnych ufonautów z dawnymi elfami, gnomami, skrzatami, diabłami, wiedźmami, islamskimi dżinami itp).
  To już jest 40-50 lat, jak to stwierdzili, i jakieś 15 lat jak ja to niezależnie stwierdziłem, nie znając jeszcze głónych ich prac i wniosków (przy tym siedzę w tym wszystkim już na poważnie ze 30 lat nie licząc dzieciństwa i wczesnej młodości, kiedy zaczynałem).
  Nie jestem pewien, ale chyba już dość dawno temu nawet podałem tu link do książki arabskiego autora, po angielsku, wydanej w Jordanii bodajże, o tożsamości zjawiska UFO i dżinów (akurat muzułmanie zachowali dużą wiedzę o dżinach i dla nich to zjawisko realne a nie mity).

 51. Wosiu said

  No dobra, mogę dać w uzupełnieniu swój tekst z innego forum o dżinach, illuminati itp. będący opisem do zalinkowanego filmiku na Youtube, niestety filmiku już tam nie ma (ciekawe komu przeszkadzał). Tekst uważam za ważny, więc proszę o czytanie z zastanowieniem:

  „Może to być szokujące dla niektórych, ale parę rzeczy wytłumaczę. Oczywiście może ktoś przyjść i powiedzieć, że wszystko to bujda, ludzie udają itp. Nie będę się wdawał w szczegóły dlaczego, ale osobiście uważam materiał za autentyczny. Poza tym jest moim zdaniem rewelacyjny z wielu względów. To co się dzieje, jest nazywane „roukia” i jest islamskim odpowiednikiem egzorcyzmu. Facet jest jakimś islamskim duchownym, czy kimś w tym rodzaju, w necie jest kilka klipów z nim, ale tylko w tym jednym są angielskie napisy, bo mówi po francusku.

  Teraz trochę podstaw. U nas dżiny uważa się za postacie bajkowe z „Baśni 1000 i 1 nocy”, tymczasem muzułmanie traktują je jako realne istoty i mają o nich bardzo dużą wiedzę. Jest o tym dużo książek muzułmańskich autorów, również po angielsku i dostępnych online (można samemu poszukać używając słów kluczowych jinn lub rzadziej jin lub djinn). Jest np. książka o UFO jako manifestacji dżinów. Tak, wg muzułmanów, większość manifestacji UFO i tzw. Obcych, to manifestacje demoniczne dżinów lub diabłów. I co ciekawe, kilku najbardziej wnikliwych badaczy UFO, jak John Keel czy Jaques Vallee, doszło do tych samych wniosków…

  Czym są dżiny wg islamu? Istotami pośrednimi między ludźmi a demonami i aniołami. Są ich różne rodzaje, mają swoje struktury społeczne, różne frakcje i plemiona, zwyczaje itp. Żyją w jakiejś równoległej do ziemskiej rzeczywistości i/lub w ziemskiej rzeczywistości jako istoty niewidzialne, choć nie-bezcielesne, mają bowiem ciała zbudowane z subtelniejszej materii niż zwykła materia. Są zmiennokształtne i mogą przejawiać się ludziom pod różnymi postaciami, np. człowieka czy zwierzęcia, najczęściej czarnych psów, panter, węży ale też koni, baranów i innych. Działają na całym świecie, gdzie są mniej lub bardziej znane wg lokalnych tradycji, w Europie ich odpowiednikiem są wszystkie te tradycyjne elfy, skrzaty, gnomy itp.
  Ich stosunek do ludzi można określić jako zróżnicowany, od neutralnego z możliwością przyjaznych zachowań do wrogiego. Większość z nich lubi dokuczać ludziom dla zabawy, niektóre zdają się żywić ludzkim cierpieniem i strachem oraz czerpać radość ze znęcania się nad ludźmi. Są ograniczone prawem i zasadami płynącymi od Stwórcy, dlatego mogłyby zniszczyć całą ludzkość w jednej chwili, ale im tego nie wolno. Znaczna ich część jest natomiast podległa wyższym w hierarchii diabłom i demonom, biorąc udział w realizacji złowrogiego planu samego Szatana co do ludzkości. Pojedynczemu człowiekowi mogą zarówno zrobić krzywdę jak i oddać przysługę, ludzie o odpowiedniej wiedzy i mocy duchowej mogą opanować dżina i zmusić do działania na swoją korzyść (dla ludzi o mniejszej wiedzy i mocy jest to bardzo ryzykowne, zwłaszcza że dżiny są mściwe).

  Terminologia używana w filmiku:

  – Iblis – Szatan, Diabeł,
  – Szajtan (Shaytan) – to samo,
  – Szajatin (Shayatin, Shayateen) – diabły, diablęta, „dzieci” Szatana,
  – Dadżdżal (Dajjal) – Antychryst, Fałszywy Mesjasz, najważniejszy „syn” Szatana przeznaczony do ostatecznego zniewolenia ludzkości.

  Teraz skrót treści dla ludzi nie znających angielskiego:

  Facet przeprowadza rytuał roukia z dziewczyną opętaną przez dżina, uwzględniając technikę tzw. zatrzymania dżina i nawrócenia go na Islam. Zmusza dżina do rozmowy, rozwija się wypytywanie dżina na temat lokalnych dżinów działających w jakiejś świątyni- tego akurat nie zrozumiałem po pierwszym obejrzeniu filmiku, czy chodzi o jakąś fizyczną świątynię w naszej rzeczywistości, czy w równoległej rzeczywistości dżinów – i okazuje się, że tamtejsze dżiny są podległe demonowi (czy pół-demonowi-pół-dżinowi, też tego nie załapałem) o imieniu Zuzula (Zouzoula). Przedtem dżin wyjawia, że ofiary z ludzi w trakcie ceremonii satanistycznych służą dżinom za pożywienie i powód do radości. Facet zainteresowany demonem, następnie „wypiera” dżina z ciała dziewczyny i przyzywa demona na jego miejsce. Demon opiera się rozmowie ale zostaje zmuszony do udzielania odpowiedzi. Rozwija się bardzo ciekawy ciąg pytań i odpowiedzi oraz własnych kwestii podawanych przez „rozmiękczonego” demona. Podam tylko najbardziej znaczące sprawy. Otóż demon oznajmia, że większość władców krajów arabskich (królów i prezydentów) pracuje z „nimi”, w zamian za władzę przeprowadza rytuały składania ofiar z ludzi, najlepsze są ofiary z dzieci – tutaj demon jest wyraźnie udelektowany. Demon nazywa cały czas Szatana „ojcem”. Następnie demon z równą przyjemnością jak w sprawie ofiar z dzieci, porusza dwie inne sprawy. Pyta się faceta, czy wie, co to są Illuminatii, po potwierdzeniu kilka razy powtarza, ze to największa rzecz, największe dzieło „ojca” (czyli Szatana) na tym świecie. Mówi też o Dadżdżalu (Dajjal), Antychryście, Fałszywym Mesjaszu, który niedługo zostanie ujawniony światu i jest najwyższym z „synów” Ojca (czyli Szatana) „

 52. margow said

  Do wszystkich dyskutantów! Nie moje, ale się z tym zdaniem zgadzam:
  Nigdy nie można być niczego pewnym w 100% nawet posiadając mocne dowody trzeba liczyć się z tym że możemy się mylić bo nie znamy całej prawdy i puki jej nie poznamy zawsze pozotaje cień wątpliwości :]

 53. Boydar said

  Co było przed islamem, że się tak nieśmiało, ale bardzo poważnie zapytam ?

 54. Wosiu said

  Re53/Boydar

  „Co było przed islamem, że się tak nieśmiało, ale bardzo poważnie zapytam ?”
  ———————————————————————————————————————————————

  To nie jest w ogóle poważne pytanie, bo nie wiadomo o co pytającemu chodzi i jaki to ma związek z tematem.

  Można odpowiedzieć prostoliniowo tak: przed islamem był judaizm talmudyczny, przedtem było chrześcijaństwo, równolegle przez pewien czas mitraizm, przedtem mozaizm (judaizm biblijny), jeszcze przedtem był panteizm ale też monoteizm egipski (kult Atona) czy perski zarszutraizm. To w okolicach bliższych. Dalej na wschód był hinduizm i buddyzm a wszędzie szamanizm. I co z tego?

  Nie przypuszczam aby Boydar sam wiedział o co mu chodziło w pytaniu, więc zadam inne pytanie. Bliższe sprawie fundamentalnej:

  Kto u licha, tutaj wypowiadający się o konspiracji Żydów, sądzi że:

  – Żydzi konspirują skutecznie przeciwko reszcie ludzkości od 2.500 lat,
  – na terenie od Babilonu po Hiszpanię wszerz i od Sudanu po Polskę i Rosję wzwyż,
  – w tak skoordynowany sposób, jakby mieli od tych 2.500 lat gotowy i ustalony plan, jakieś telefony czy przynajmniej telegrafy, aby się na bieżąco komunikować co do postępów planu na dystansach tysięcy kilometrów, a każdy z ich wtajemniczonych żył przynajmniej 200-400 lat, aby być Kontrolerem postępów planu, przy tym mieli jasnowidzów i proroków przyszłości, którzy znali rozwój wydarzeń światowych też na 200-400 lat wprzód aby planować swoje kroki z wyprzedzeniem przynajmniej 300 lat….
  – i tak to robią sobie sami, bo to taki wredny, ale cwany naród

  ???????????????????????????????????????????????????

  Nie. To nie jest możliwe.

  Bez poparcia sił dużo potężniejszych i mroczniejszych niż sami Żydzi.*

  *Którzy w istocie są głupkowaci, plugawi, wredni i prymitywni, jak się im bliżej przyjrzeć.

 55. Griszka said

  @Wosiu
  Wosiu gadasz sam ze sobą, monolog prowadzisz.
  Skomentowałem twoje filmiki, na których widzimy m.in. naprutego Olka Szklanicę. Do tego się już nie odniosłeś. To raz.

  Dwa. Dalej muszę wysłuchiwać jakieś tyrady „Jak wiele Griszka nie wie”. Albo „Griszka tamto”. „Z kim pił Griszka”. Ja widzę, że boleśnie Wosia ugryzłem. I nie żałuję.
  Nawet nie podałem swojej opinii na temat ufoludków i innych a już mamy post na dwie kartki A4, cały referat, który kompletnie nie odnosi się do moich poglądów, których tutaj jeszcze nie wyraziłem. Odpowiadasz sobie za mnie. Co to za dyskusja ?

  Ufoludki, szarzy czy jak to nazwać to są manifestacje demoniczne. Taka jest moja opinia. Tak też twierdzi wielu egzorcystów, których zdanie szanuje.
  Teraz może sobie Wosiu dyskutować.
  Wyśmiałem reptiliana jako mutanta gada i człowieka z paranormalnymi zdolnościami, istotę materialną To są bajki i kpina z teoretyków konspiracji. A to co pokazał Antek to jest taka tajemnica, którą zna przynajmniej każdy Rosjanin, który ogląda programy wojskowe lecące w państwowej rosyjskiej telewizji.
  I twierdzę, że większość z tych niezidentyfikowanych obiektów to są różnego rodzaju aparaty szpiegowskie. Lub jakieś nowe prototypy samolotów wojskowych, które są dopiero testowane. Rządom jest najłatwiej nazwać to mianem UFO, żeby zmylić cywili.


  „jak i oddać przysługę, ludzie o odpowiedniej wiedzy i mocy duchowej mogą opanować dżina i zmusić do działania na swoją korzyść ”

  Ciekawe jak niby zmusić do uległości istotę, która jest inteligentniejsza i silniejsza od człowieka. Wosiu mędrcze, co ty proponujesz ? Ludzie mają stać się taką gadającą kukłą jak np. Lennon ? Marionetką taką jak Icke ?

 56. Boydar said

  @ Wosiu (54)
  “Co było przed islamem, że się tak nieśmiało, ale bardzo poważnie zapytam ?”
  ————————————————————————————————————

  „…To nie jest w ogóle poważne pytanie, bo nie wiadomo o co pytającemu chodzi i jaki to ma związek z tematem…”
  Szanowny Pan Wosiu nie dodał słówka ‚mi’ po słowie ‚bo’
  To ja jeszcze raz grzecznie się zapytam; Co było przed islamem ?
  I żeby już Pan Wosiu nie pozostawał dłużej w niepewności – doprecyzuję:
  u dzisiejszych „islamistów”
  Islam ma, jak mi wiadomo, określony czas pobytu w świadomości sporej części ludzkości. Podobno się zaczął od Mahometa, czy coś koło tego. No więc stawiając pytanie inaczej; w co wierzyli inni fani rogacizny, zanim ich Mahomet „objawił” im swoje rewelacje ?
  Żeby Pan Wosiu już całkiem pozbył się wątpliwości co do moich intencji, posłużę się przykładem – przed Jezusem Chrystusem, chrześcijan po prostu nie było. Pojawili się wskutek przyjęcia wiary w objawione Słowo Boże, porzucając dotychczasowe przekonania, jakiekolwiek by one nie były.

 57. Wosiu said

  Re55/Griszka

  Acha…
  Twierdzisz, że to są manifestacje demoniczne, i ja mam z tym dyskutować, po tym jak napisałem to samo powyżej, tylko w trudniejszych słowach i z kontekstem oraz przykładami, itp.itd….

  Już chciałem coś napisać ostrego na twój temat na granicy zbanowania mnie przez Admina, ale coś mnie tknęło (Panie Admin, swoją drogą, Pan to czyta wszystko dokładnie i Pan tak pozwala? Jak normalni ludzie mają dyskutować z tymi tekstami z psychiatryka?)…

  No jasne! Jesteś w tej samej lidze co Wandaluzja, Jo i jeszcze ze 2-3 komentatorów tutaj. Najlepiej dyskutujcie sami ze sobą. Niech Bóg wam błogosławi.

  Panie Wosiu, o co Panu chodzi?
  Admin

 58. Griszka said

  @57
  „po tym jak napisałem to samo powyżej,”

  Praktycznie każdy spytany egzorcysta odpowiada na pytanie o tych kosmitów w ten sposób. Wosiu jest dopiero, gdzieś na szarym końcu ze swoją „odkrywczą” opinią. Na forach katolickich jest tego multum.
  Ja wiem też o tym z własnego doświadczenia. Nie mam zamiaru jednak roztrząsać publicznie moich prywatnych spraw.

  I nie miałem zamiaru na ten temat dyskutować. Sam rozpocząłeś dysputę. Ty i moja projekcja w twojej głowie. Na całe dwa obszerne posty.
  A teraz jakieś masz jakieś żale, bo ci zwróciłem uwagę, że to są śliskie zagrywki, wciskanie mi czegoś o czym wcześniej nie wspominałem.

  Powiem ci Wosiu na pocieszenie. Nie martw się. Ja też mam dylemat jak dyskutować o tym co oczywiste. Czyli narąbanym w trzy d.. Stolzmanie, który nie jest żadną jaszczurką.

  I na pożegnanie. Nie jesteś na szczęście lekarzem psychiatrą. Do psychuszki odsyłać to ty sobie możesz….

 59. Wosiu said

  Re:Boydar,Griszka

  Ale nie do Boydara ani Griszki tylko do Admina.

  Szanowny, nieoceniony Panie Marucha. Ja już tu się raz wyprowadzałem, po chyba 4-5 latach (albo więcej, sam nie wiem, może warto sprawdzić , ale niech tam ) uczestnictwa, bo miałem wrażenie, że już nie warto.
  Potem, po przerwie, z nieodpartego sentymentu, wróciłem, i chyba byłem tu kolejne 2 lata.

  Chyba jako pierwszy tutaj, podziękowałem tutaj Panu w imieniu wszystkich, za ogólną dobrą robotę (do podziękowań przyłączył się akurat tylko jeden inny użytkownik…) i przyklaskiwałem Panu w różnych tematach. Nieraz pozornie nie zgadzaliśmy się w tematach rosyjskich i przysrywałem Panu trochę po przyjacielsku, nazywając nawet „ruskociągiem”, za co mnie Pan nie zbanował wtedy. Niesamowicie mnie Pan natomiast zbluzgał w temacie o narkotykach, gdzie chciałem spokojnie wytłumaczyć co i jak, ale trudno.

  Potem było jak było, nieraz pisałem po pijaku i w trakcie takiego pisania obraziłem Koziła nazywając go postbanderowcem czy jakoś tak, a chodziło mi po prostu o innego użytkownika. Potem formalnie przeprosiłem Koziła, ale nie przyjął tego i mnie jeszcze obraził dodatkowo, ale trudno…
  Było wiele głupich i wołających o pomstę wypowiedzi różnych użytkowników, ale nie do wszystkich się odnosiłem. Niemniej jak Pan umieścił pewien artykuł i pod nim wypowiedział się ZeroHero, trochę przysrałem Panu i zjebałem ostro ZeroHero (szkoda, że tego nie przeczytał prawdopodobnie), po czym mnie Pan zbanował.

  Przyznaję, że odczułem to jako niesprawiedliwość. I chciałem dalej wypowiadać się tutaj.

  Potem już mogłem się wypowiadać w moderacji.

  Potem już bez moderacji.

  A teraz, wie Pan co?

  Już mi się nie chce dalej dyskutować tutaj.

  Ze schizofrenią. Z imbecylizmem.

  Rozumiem, że nie jest Pan temu w stanie zaradzić. Nie ma sprawy.

  Ja już dziękuję. Dziękuję Panu za wszystko. I mądrym – stałym i sporadycznym – użytkownikom których tu wiele oraz rzeszom czytelników którzy tylko czytają…

  Mam nadzieję, że trochę tu wniosłem dla ogólnego pożytku. Żegnam to forum na zawsze. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego.

  PS. I proszę Admina o niedopuszczanie pod tym postem jakichś głupich i obraźliwych względem mnie postów, gdyż już nie będę się tu wypowiadał.

 60. Marucha said

  Re 59:
  Nie rozumiem Pana, powiem szczerze… zwłaszcza decyzji odejścia na zawsze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: