Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Ale dlaczego? o Kobieta jak modliszka – charak…
  Lily o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ostateczne rozwiązanie kwestii małżeństwa

Posted by Marucha w dniu 2013-04-26 (Piątek)

Homoseksualna dziennikarka zaangażowana w promocję „małżeństw jednopłciowych” w USA, Masha Gessen przyznała, że „tęczowym” aktywistom wcale nie chodzi o uzyskanie dostępu do takiej instytucji. Pederaści i lesbijki chcą po prostu radykalnej redefinicji i ostatecznego zniesienia małżeństwa!

W wywiadzie radiowym udzielonym stacji ABC Masha Gessen mówiła:

– Jest czymś oczywistym, że homoseksualiści powinni mieć prawo do zawarcia małżeństwa, ale dla mnie równie oczywiste jest to, że instytucja ta powinna być wyeliminowana. (…) Z walką o małżeństwa homoseksualne zazwyczaj związane jest kłamstwo dotyczące tego, co zamierzamy zrobić z małżeństwem, gdy już uda się nam je wywalczyć. Kłamiemy, że instytucja małżeństwa nie ulegnie zmianie.

Dodała, że „instytucja małżeństwa nie tylko się zmieni, ale powinna w ogóle przestać istnieć”. Gessen jest zwolenniczką stworzenia takiego systemu prawnego, który odzwierciedlał będzie rzeczywistość, w jakiej żyją niektóre osoby. Mówiła, że nie może znieść „fikcji, w jakiej żyje”.

– Mam trójkę dzieci, które mają teoretycznie pięciu rodziców. Nie rozumiem, dlaczego nie powinny one mieć pięciu rodziców prawnie (…) Poznałam moją nową partnerkę, a ona właśnie urodziła dziecko. Jego biologicznym ojcem jest mój brat. Biologicznym ojcem mojej córki jest człowiek, który mieszka w Rosji. Mój adoptowany syn uważa go również za swojego ojca – tłumaczyła. [Żyją w burdelu moralnym i chcą to samo narzucić innym – admin]

Od dłuższego czasu, obrońcy tradycyjnego małżeństwa próbowali zwrócić uwagę na rzeczywisty cel lobby homoseksualnego. Nie jest nim chęć zapewnienia równego traktowania wszystkim obywatelom, ale zniszczenie instytucji małżeństwa jako takiej i wykorzenienie ze społeczeństwa tradycyjnych wartości. Z tego m.in. powodu wycisza się i karze Kościół katolicki, głoszący, że sodomia jest sprzecznym z naturą grzechem, wołającym o pomstę do nieba.

Masha Gessen nie jest jedyną lesbijką, która w ten sposób odnosi się do tzw. małżeństw jednopłciowych. Już wcześniej inni działacze homoseksualni wskazywali, że nie chodzi jedynie o prawo do zawarcia małżeństwa. Bardziej zależy im na zmuszeniu społeczeństwa do uznania i akceptacji dewiacyjnych zachowań seksualnych.

Tam, gdzie dość wcześnie zalegalizowano homo-małżeństwa, na życie w tego typu związkach zdecydowało się stosunkowo niewiele osób. W Holandii tylko 12 procent homoseksualistów zawarło „homo-małżeństwa” w porównaniu do 86 procent heteroseksualnych rówieśników. W Kalifornii w 2008 r., gdzie stworzono możliwość legalizacji „małżeństw jednopłciowych”, związki takie zawarło mniej niż 20 procent pederastów i lesbijek w porównaniu do 96 proc. heteroseksualistów. [A czego należało oczekiwać? Jaką wartość instytucja trwałego małżeństwa przedstawia dla zboczeńców, którzy mają po kilkuset „partnerów” w ciągu swego plugawego życia? – admin]

Źródło: illinoisfamily.org, AS.
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 8 do “Ostateczne rozwiązanie kwestii małżeństwa”

 1. AQQ said

  Ostateczne rozwiązanie także w tej kwestii ma jak zawsze Hitler.

 2. maria said

  dewianci i zboczency chca uczyc normalnosci

 3. andrzej said

  Na idiotów brakuje już słów.

 4. Radosław37 said

  Rozwiążą małżeństwa i wprowadzą wielożeństwa (chłop+ 2 baby+ kozy i inne zwierzęta). Tam w USA wiedzą jak iść z duchem czasów.:):):):)

 5. AQQ said

  Tak było w Łodzi…

 6. Boydar said

  „…Mówiła, że nie może znieść „fikcji, w jakiej żyje”…”
  Już niejaki Judasz doszedł kiedyś do takiego wniosku, niechby wzięła przykład ze słynnego pobratymca.

 7. żyrafa said

  „Homoseksualna dziennikarka zaangażowana w promocję „małżeństw jednopłciowych” w USA, Masha Gessen przyznała, że „tęczowym” aktywistom wcale nie chodzi o uzyskanie dostępu do takiej instytucji. Pederaści i lesbijki chcą po prostu radykalnej redefinicji i ostatecznego zniesienia małżeństwa!”

  Biogram Mashy Gessen na wikipedii, który mnie wcale nie zaskoczył:
  „Born into an Ashkenazi Jewish family in Moscow…”
  http://en.wikipedia.org/wiki/Masha_Gessen
  Oczywiście une konsekwentnie od ćwierci tysiąclecia realizują plan Adama Weishaupta, który w jednym z punktów zakładał konieczność zniesienia instytucji rodziny.

 8. marta15 said

  ta pani Gessen powiedziala prawde.
  Oczywscie ,ze sodomici maja gdzies bardzo gleboko dostep do instytucji malzenstwa,
  bo oni sie lubia bzykac na okraglo, jak kroliki ,wiec po kiego grzyba im jakies zobowiazania czy przysiegi.
  Uzywa sie ich jako chlopca do bicia, paly na tzw. ludzi heteroseksualnych w celu dalszej ich demoralizacji.
  Promocja zboczen i sodomi ma na celu zniszczenie wartosci chrzescijanskich, a zastapienie ich anty-wartosciami z piekla rodem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: