Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Zbigi o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Boydar o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Voodoosch o Znowu Kosowery!
  Krzysztof M o Puste hasła
  Boydar o Puste hasła
  zen o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Puste hasła
  adsenior o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Crestone o Oni są wiarygodni…od 198…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nie użyli broni chemicznej?

Posted by Marucha w dniu 2013-04-28 (Niedziela)

Władze Syrii odrzucają oskarżenia o użycie przeciwko ludności cywilnej broni chemicznej – powiedział minister informacji Omran Ahid ez-Zubi, określając stawiane zarzuty, jako „haniebne kłamstwa″.

Według przedstawicieli Baszara al-Asada Zachód chce wykorzystać informacje o użyciu broni chemicznej jako pretekstu do wojskowej interwencji oraz posłużyć się nimi jako kolejną metodą wywierania presji na władze w Damaszku.

Minister Zubi powiedział, że ”zachodnie mocarstwa chcą powtórzyć scenariusz iracki″, który doprowadził do obalenia Saddama Husajna. Interwencja w Iraku nastąpiła w 2003 roku w związku z podejrzeniami, że reżim iracki posiada broń masowego rażenia.

– Pragnę jeszcze raz z mocą podkreślić, że Syria nigdy nie użyłaby (broni chemicznej), nie tylko dlatego, że respektuje prawo międzynarodowe i prawo wojenne, ale też ze względów humanitarnych i moralnych – powiedział minister w wywiadzie dla rosyjskiej telewizji Russia Today.

MM, PAP
http://naszdziennik.pl

Oczywiście cały świat wie, że rząd Syrii (podobnie jak kiedyś rząd Iraku) dysponuje bronią nuklearną, chemiczną i bakteriologiczną i dlatego w tym kraju trzeba jak najprędzej wprowadzić, a potem utrwalić demokrację.
Admin.

Komentarzy 18 do “Nie użyli broni chemicznej?”

 1. WojtekF said

  Ja w swoim odczuciu mogę jedynie stwierdzić, że czas najwyższy oswajac się z myślą kolejnej wojny, w której Polska weźmie udział. Tyle. że tym razem kolejna masakra nie będzie wyłącznie poczyniona rękami Gojow, ale również szlachty jerozolimskiej. świadczyć o tym fakcie mogą chociażby wspólne manewry wojskowe (Polska, Izrael, USA) na pustyni Negev z polskimi F-16 odbywającymi się nie tak dawno. Dzięki tej wojnie to barbarzyńskie plemię azjatów (czytaj: izrael) zaanektuje okupowane przez nich wzgórza Golan należące i zamieszkałe przez Syryjczykow (Gojow już stamtąd wycofano, żeby nie przeszkadzali m.in. Polaków służących w misji ONZ). Pobratymcy ojca-założyciela swojego państwa Adolfa H. i wyznawcy Belzebuba pozbeda się przy. okazji swojego śmiertelnego wroga jakim jest Syria. według mnie wojna już jest w pprzygotowaniu. Jedyną, główną przeszkodą na drodze dalszego ludobójstwa tego starożytnego narodu jest Rosja. Znając jednak przebieglosc zmijowego plemienia znad

 2. WojtekF said

  …jordanu już ich wasal toczy rozmowy z kremlem nt. dalszych posunięć w tym regionie. I jak zwykle Putin ustąpić musi, bo i USA ustąpiło podczas wojny z Gruzja. Tu wszystko jest zaplanowane i wszystko ma swój cel. Kolejne ludobójstwo i kolejna główną rolę gra Izrael i jego wielki wasal USA.

 3. W Syrii to pewnie zastosują taki myk, który stosował za młodu mój dawny znajomy – wraz z kolegą szli do kina na jakiś smutny firm, siadali przed jakimś samotnie siedzącym widzem i w momencie największego natężenia smutku wydawali z siebie krótki dziki śmiech i gwałtownie obaj odwracali się w stronę Bogu ducha winnego widza…

  W Syrii będzie podobnie, ale z bronią chemiczną. No i nie będzie tak śmiesznie.

 4. Griszka said

  Los Syrii jest w rękach przywódców Chin i Rosji.

 5. Griszka said

  http://landdestroyer.blogspot.com/2013/04/nyt-nowhere-in-rebel-controlled-syria.html

  W zachodniej prasie już otwarcie przyznają, że większość tych „prodemokratycznych” rebeliantów to członkowie Al kaidy.
  Demokracja to puste hasełko, wymówka pozwalająca mieszać się wewnętrzne sprawy danego kraju. USrael chce tak naprawdę wprowadzić reżim wahabicki, który będzie im bezwzględnie podporządkowany.

 6. cobalt2001 said

  A o wielkich zabytkach Syrii z czasow Rzymskich, Bizanstyjskich a nawet wczesniejsych Asyryjskich nikt nie pisze kiedy najemni zagraniczni terrorysci czesto rabuja i niszcza te zabytki tak jak zniszczyli groby Polskich zolniezy Armii Andersa w Libii. Mam kolezanke austryjaczke tutaj w Waszyngtonie. Jest dyplomata zawodowym Austrii i byla na placowce w Damaszku przez 5 lat. Nie mogla sie nachwalic tego spokojnego wolnego w tedy kraju. Ludzie byli bardzo pryjaznie nastawieni i wszyskie religie istnialy w symbiozie. A co teraz?

 7. Ad. 6

  „Mam kolezanke austryjaczke tutaj w Waszyngtonie. Jest dyplomata zawodowym Austrii i byla na placowce w Damaszku przez 5 lat. Nie mogla sie nachwalic tego spokojnego wolnego w tedy kraju. Ludzie byli bardzo pryjaznie nastawieni i wszyskie religie istnialy w symbiozie. A co teraz?”

  – A teraz mają tam skutki braków intelektualnych swoich elit. Stan pokoju nie trwa wiecznie. Trzeba być przygotowanym na różne formy ataku. Na takie formy ataku, które zastosowano wobec Syrii, Syria przygotowana NIE BYŁA.

 8. revers said

  jak dla mnie Assad ma inteligetniesza twarz niz setki jego przeciwnikow z zachodniej europki i usraela, ale sam nic nie zrobi, zarzna go i jego rodzine jak przed tem Sadama, Kadafiego.

  Pozostaje jeszezce Iran i Korea Pln. do zaprowadzenia globalnej demokracji, z tym ze Iranska hektabomba bedzie jeszcze wieksza.

 9. cobalt2001 said

  Iran to nie Libia czy Irak ale to wielki ludny kraj z dobra wlasna technologia. Iranu to tak latwo nie przejma. A wojna z Iranem moze byc III Wojna Swiatowa I ostateczna.

 10. aa said

  w Izraelu jedyny szmatlawiec w tej”demokracji” przez dwa dni ostatnie pial i zesrywal sie ze w koncu obamisci rzuca sie na Syrie i co -gowno obama wolal zmienic fryzure-wyglada na jeszcze wiekszego kretyna- ale nie ma zmiaru byc szmata jakiegos durnego parcha-srataniachu. w miedzyczasie narodowe wojsko syryjskie rozprawia sie z resztkami band i-mniejmy nadzeje-tak to sie skonczy. obama durniem nie jest nie ma zamiaru wplatac sie w wojne przeciwko Rosji Chinom i Iranowi-ameryka zdycha i on to widzi na codzen 90 mln zyje z kartek . rzucic troche dolcow nic niewartych parchom -wystarczy po diabla mu ta Syria-takze parchy wola slabego Assada niz chordy al kaidy

 11. Griszka said

  @Aa
  Ciężko mówić o resztkach tych band. Ostatnio ponieśli wyjątkowo ciężkie straty, ale jak podają źródła irańskie, dzięki otwarciu granic przez Turcję dla wszelkich szumowin, do Syrii przeniknęło ok. 40 000 bojowników. Jeszcze długo się ich stamtąd nie pozbędą – szczególnie, że USA zapowiada dalsze wsparcie dla terrorystów z Al kaidy operujących w Syrii.

  Rosja i Chiny na szczęście nadal walczą w ONZ o Syrię.

 12. Centuria said

  Re 4 i 11 : Po wybuchach w Bostonie czytalam w paru miejscach, ze los Syrii jest przesadzony. „Wolny” zachodni swiat (glownie USRael) daje Rosji wojna reke na Kaukazie, a zamian Rosja odstepuje od Syrii. Moze i tak jest. Wiadomo, kto mieszal na Kaukazie. „Bojownicy o wolnosc” w Czeczenii w pare godzin stali sie terrorystami i na okraglo przypominano Bieslan, teatr w Moskwie itd. Juz nastepnego dnia wspomniano w wiadomosciach bron chemiczna w Syrii. Czas pokaze, na ile bylo to prawda.

 13. Griszka said

  @12
  Ale to Rosja zepsuła całą narrację wokół Bostonu, bo ujawniła, że FBI było wielokrotnie informowane z kim mieli do czynienia.
  Ja tylko widzę, że ich przedstawiciele w ONZ nadal nie ustępują i żądają pokazania konkretnych dowodów na użycie broni chemicznej przez Assada przeciwko cywilom. Cały czas też wspominają, że USA już raz skłamało w sprawie Iraku.

  Swojej wersji wydarzeń Zachód nie umie potwierdzić. Na podorędziu ma jedynie propagandę i usłużne prostytutki medialne, które włożą do głów lemingów co tylko sobie ich mocodawcy zażyczą. Dlatego m.in. Francja i Wielka Brytania torpedują prośby Rosji o ujawnienie ewentualnych dowodów.
  Należałoby też poruszyć na forum ONZ kwestię finansowania przez NATO terrorystów w Syrii.

 14. Centuria said

  Re 7: Poznalam kobiete, ktora mieszkala w Syrii ponad 30 lat. I ja wiele slyszalam o zabytkach z czasow rzymskich. Bardzo sobie chwalila. Ponoc wiekszosc ludzi po studiach studiowala na Zachodzie (sam Asad studiowal medycyne w Anglii). Damaszek stawal sie bardziej islamski, co jest typowe dla duzych miast. Ona mieszkala nad morzem i tam ponoc zycie bylo jak na Zachodzie – kobiety paradowaly w krotkich sukienkach i z odkrytymi ramionami. W Syrii jest wielu Polakow i Rosjan. Byla mala przestepczosc. Mowila, ze zylo sie spokojnie, o ile ktos nie mieszal sie do polityki, a jak nie, to ludzie „znikali”. Spedzilam wiele czasu na rozmowach z nia i jej mezem – Syryjczykiem po studiach w Polsce. Oni byli Chrzescijanami, ale Chrzescijan tam nie przesladowano (jest ich okolo 6% – kiedy byl tam JPII z wizyta bylo ich 12%).

 15. Centuria said

  Re 13: Panie Griszka, ja tylko podalam, co niektorzy podejrzewaja. Pamietam, jak po Bieslanie malowano Czeczencow na meczennikow za wolnosc. O tak, nie powinni zabijac dzieci, ale Rosja byla odpowiedzialna, bo nie aje im wolnosci. Teraz jest inna mowa. No i jeszcze Rosja, ktora stala sie w pare godzin najlepszym przyjacielem, bo pare lat temu ponoc ostrzegali USA, ze starszy brat to terrorysta. Zmienil sie ton i dlatego cos brzydko pachnie.

  A ze USrael miesza na Poludniu Rosji, to nie jest tajemnica. Pamietamy chyba jezcze ostatnio Gruzje,

 16. Griszka said

  @15
  Tylko, że i czeczeńskich terrorystów i Saakaszwilego Rosjanie przyprowadzili do porządku mimo jęków NATO. Polityka to brutalna gra. Jeśli Rosja i Chiny mają silne karty w rękach to Amerykanie mogą im skoczyć.
  Propaganda przeciwko Rosji i tak będzie trwała, tak długo aż syjonistom Putin czy jego następca nie podporządkuje się. W każdej kwestii. Ruscy o tym dobrze wiedzą, że to są ich zajadli wrogowi, którzy tylko czekają na ich potknięcia.

  Jak zakończy się sprawa Syrii to do końca nie wiem. Mogą w pewnym momencie wymięknąć tak jak Pani sugeruje. Z drugiej strony Chiny i Rosja zarzekają, że już więcej ustępstw nie będzie.
  Inaczej padnie Syria. Izrael już zasadza się na Liban, chociaż bez pomocy NATO tam nic nie zdziała. W ten sposób zostanie otwarta droga do konfrontacji z Iranem.
  Najważniejsze, żeby non stop niszczyć ich wiarygodność pokazując ich jawne kłamstwa na temat WMD w Iraku albo zbrodnie Izraela i blokować ich w ONZ. Bez bezpośredniego wsparcia NATO ci terroryści nie mają szans na wygraną.

 17. aa said

  turecki rzad prowadzi jakas durna polityke wczoraj spotkal sie ich spraw zagranicznych z Prezydentem Iranu-bylo ok ale trodno przewidzec co rzad gra? przeciez to wlanie oni zaczeli te chece z Suria a i tez dostali w dupsko-Marmara- od sjonistow i niezabardzo bolalo ? ja bym tam zabardzo im nieufal……….. To wlasnie turecki rzad w ostatnim czasie byl zausznikiem sjonistow wbrew woli narodu i wlasnych interesow-jak zreszta wszystkie rzady wasalskie obamistow-psudo rzad polski jako przyklad….

 18. Boydar said

  @ Aa (17)
  „…turecki rząd prowadzi jakąś durną politykę…”
  „…To właśnie turecki rząd w ostatnim czasie był zausznikiem sjonistów…”
  🙂 🙂 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: