Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
  kokis o Skryte noszenie broni przez zd…
  Liwiusz o Demokracja liberalna, demokrac…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

FED odmówił zwrotu niemieckiego złota

Posted by Marucha w dniu 2013-04-30 (Wtorek)

Wokół złotego kruszcu zdecydowanie gęstnieje atmosfera. Przed kilkoma miesiącami donosiliśmy na temat planów Bundesbanku wedle których całe złoto należące do Niemiec ma powrócić do kraju. Szczególnie istotne są dla nich zasoby złota składowane podobno w skarbcu Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku. Reakcja FED na żądanie wydania niemieckiego złota jest zdumiewająca i wzmaga podejrzenia, co do tego, że FED już dawno go nie posiada.

Zaskoczeni pracownicy FED pytani przez Rona Paula o złoto będące rzekomo w posiadaniu rezerwy Federalnej

Niemiecki rząd składuje około połowę swojej rezerwy złota w skarbcu Rezerwy Federalnej USA. Niemcy postanowili zabrać do domu wszystkie swoje złoto, ale FED nie mogą tego zrobić, a tego typu operacja zajmie czas do 2020 roku [??? – admin]. Niemiecki rząd poprosił zatem o pozwolenie na wizytę w skarbcu celem inwentaryzacji potwierdzenia jego faktycznego istnienia. Federal Reserve nie pozwoliła Niemcom również na to argumentując w ten sposób, że nie ma takich procedur bezpieczeństwa, aby wpuścić kogoś z zewnątrz.


.
Niemcy w końcu wysłali jednak zespół, który miał uzyskać dostęp do ich złota. Pozwolono im wejść do przedsionka skarbca, w którym pokazano im 5 sztabek złota [sic! – admin].

Zachowanie FED najwyraźniej musiało mocno zaszokować delegację i jej mocodawców, ponieważ wysłano kolejną inspekcję, która dotarła do skarbca i została wpuszczona do jednego z jego pomieszczeń. Niemcy mogli tylko popatrzyć na stos złota, ale nie wolno było niczego dotykać, czyli nie pozwolono na sprawdzenie, co to jest za złoto i czy wybite numery seryjne zgadzają się z dokumentacją Bundesbanku. Pozostała im wiara, że to faktycznie ich złoto [albo pozłacany wolfram – admin]

Nagle okazało się, że wokół złota przechowywanego przez Amerykanów dzieje się coś niedobrego. Spekulacje jakoby FED nie miał fizycznie tego kruszcu, ponieważ już dawno został sprzedany lub pożyczony, nabrały nagle realności. Co więcej, podobna sytuacja jest z rzekomym depozytem złota w Fort Knox. Nikt nie widział go tam przez bardzo długi czas.Ostatnia kontrola publiczna przechowywanego w USA złota miała miejsce w 1953 roku, tuż po objęciu urzędu przez prezydenta Dwighta Eisenhowera. Eksperci z zewnątrz nie mogli w tym uczestniczyć, a zespół audytu otrzymał do zbadania tylko około 5% znajdującego się tam rzekomo złota. Można, więc bez zbędnej przesady powiedzieć, że kompleksowego badania Fort Knox nie było od ponad 60 lat. To budzi poważne podejrzenia.

W ciągu ostatnich dwóch lat, wielu polityków z USA twierdziło, że istnieje duża szansa, że ​​ani w Fort Knox, ani w FED nie ma żadnego złota, a jeśli jest to tylko bardzo mała ilość. Nieustępliwi parlamentarzyści żądali pełnej i publicznej inwentaryzacji oraz zbadania złota, FED zdecydowanie odmówił. Istnieją podejrzenia, że wiele ze sztabek rzekomo złotych zawiera w sobie wolfram, więc sprawdzenie złota wymagałoby przetapiania losowych sztabek. Poza tym każda sztabka ma numer rejestracyjny i można je zweryfikować dość łatwo na podstawie konfrontowania stanu z dokumentacją. FED zasłaniał się swoją „niezależnością”.

Co ciekawe okazuje się, że nawet przedstawiciele FED twierdzą czasami publicznie, że nie posiadają złota. Słowa te padły na spotkaniu z komisją Kongresu w 2011 roku. Kongresman Ron Paul pytał o politykę kredytową Rezerwy Federalnej i czy robią transakcje na złocie. Urzędnik FED twierdzi, że to, co posiadają to certyfikaty na złoto a nie fizyczny kruszec. Cała sprawa wygląda bardzo tajemniczo i wszystko wskazuje na to, że wiele krajów mogło zostać bezczelnie okradzionych z części swojego skarbu. Trudno inaczej interpretować odmowę wydania złota niemieckiego. Jeśli oprócz upadku walut podkopane zostanie też zaufanie do złota to pozostanie nam chyba tylko barter.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 61 do “FED odmówił zwrotu niemieckiego złota”

 1. PiotrZW said

  Ha, ha, ha…. Dobre!

 2. Kar said

  ..teraz to szukaj wiatru w polu.., ale co tam, nie wszystko zloto co sie swieci. A zaloze sie, ze u nas rzadowe chlystki juz w gaciach staneli na bacznosc, i czekaja z gotowa incjatywa-wsparciem (przesla kufajki i koce)

 3. AlexSailor said

  @Admin

  Wydaje się, że jest całkiem możliwe, że usmani znajdują się w sytuacji takiej jak Hitler w 1939r.
  Gdyby nie rozpoczął wojny we wrześniu, to najdalej w listopadzie by zbankrutował.

  Jeśli przyłożyć taką miarę, to dziwne ruchy usmenów mogą być powodowane nie lobby góralskim, lecz właśnie nożem na gardle.
  Napaść na Irak na pewno dostarczyła, prócz ropy, złota, napaść na Libię dostarczyła żywego złota i innych rzeczy również.
  Różne dziwne i niezrozumiałe działania, gdy założymy pusty skarbiec, zagrożenie dolara jako waluty rezerwowej, oraz gigantyczne zadłużenie i konieczność utrzymywania absurdalnie rozrośniętej armii z ss, mają sens.

  Wojny światowej zaś w celu pozbycia się wierzycieli nie da się za bardzo zrobić, bo rosyjskie lub nawet chińskie ładunki nuklearne zmienią ją w porażkę, a wygra ten, kto nie weźmie w niej udziału.
  Np. Urugwaj.

  Zrabowane podczas wojen złoto ma wystarczyć na opędzenie bieżących wierzycieli, ale Niemcy to nie jest zwykły wierzyciel.

 4. Jacek said

  Całe złoto świata, za to by zobaczyć miny szwabów, gdy ostatecznie dowiedzą się, że żadnego złota nie mają.

 5. Nemo said

  Ad.4

  „Całe złoto świata, za to by zobaczyć miny szwabów, gdy ostatecznie dowiedzą się, że żadnego złota nie mają.”

  Ja obstawiam,że tego złota nie ma ani FED ani Fort Knox.Ma pan rację-miny szwabów;bezcenne 🙂

 6. lopek said

  Złota (za Stasiem Michalkiewiczem) trzeba szukać w podziemiach synagog. Ponadto czy Niemcy nie wiedzieli wcześniej jak się skończy ich powojenny flirt z unymi?
  Jeżeli nie wiedzieli – to teraz wiedzą – a to dopiero początek – bo ważniejsze od złota są śmierdzące odchody unych, które wtłoczono Niemcom do ich głów.

 7. revers said

  jeszcze troche to goje z ameryki tego zlotka nie zobacza, a predzej w Tel Avivie lub w tunelach pod gorami Synaj.

 8. kiriki said

  hahahaha Uber szwainy to maja ego! Rabowali dobra innych krajow i w imie wyzszosci wyzsanej z czubka ich zydowskiego wodza uwazaja, ze cos jest ich, tylko dlatego, ze to ukradli. Mentalnosc zydowska i bandycka. 1226 sie klania. I falszowanie pisma o oddaniu im ziem na wlasnosc przez Konrada Mazowieckiego
  Pozdrawiam wszystkich, Kiriki

 9. marcin_l said

  Ciekawy artykuł ale koncowka do bani. Jeśli okaże się ze amerykanie nie maja złota to tak na początku zacznie radykalnie spadać wartość złota bo nastanie chaos, ale! Po chaosie ci którzy posiadają realne złoto… 🙂 pozdtawiam

 10. Boydar said

  Przestańcie się Panowie śmiać, bo wkurwiony żyd, to gorsze niż wojna. Sumienia to nigdy nie miało, a i racjonalizmu trudno się doszukiwać. W dzisiejszym enerdówku, tychże „spory” procent. Zwykli zjadacze macy, jak się pokumają co im starsi bracia z City i niujorku wysmażyli, to dopiero pokażą im co znaczy pojęcie holocaust. I to co było (jeśli było), i to co jest (np. w Palestynie), to będzie mały pikuś w zestawieniu. Jak domniemam, drugi raz wyruchać się nie dadzą (jak za Hitlera). Jak zwykle w dupę dostaną najmniej winni, co nie znaczy że niewinni. My też oberwiemy, ino się zakurzy. Gdzieś mnie doleciało kiedyś, że zadłużenie judeobundesrepubliki jest niebotyczne i niewyobrażalne. Tylko średnio ktokolwiek coś o tym kuma. Widać więc jaki był plan. Jeśli jeszcze nie mają tych krugerandów, które większość (no przecież nie prezes sp. z o.o. – Angela) myślała że mają, to będzie niezła jatka. Nie wiem czy chcę na to patrzeć. Na widok krwi, robi mi się słabo.

 11. shalom said

  A co dzieje się z polskimi rezerwami złota? Podobno są składowane poza Polską. Dla „bezpieczeństwa”. Zdaje się, że te jewropejsy niezły „szwyndeł” zrobiły. Czas ostrzyć kosy.

 12. Jack said

  Dla mnie jest zupelnie niezrozumiale to, ze Niemcy dali na przechowanie swoje zloto do USA.

 13. walerianda said

  Ten cały Dutsche Bank z oddziałem w Nowym Jorku jakoś śmiesznie mi się kojarzy z 9/11. Wiecie Państwo co mam na myśli a za to złota nie zwracvają, raczej samo milczenie. Tak to mogą.

 14. Jack said

 15. yeti said

  @12
  Niech Pan przeczyta poniższe, to Pan zrozumie.
  http://prawica.net/node/19779

 16. Marucha said

  Re 3:
  Absolutnie wszystkie problemy USA, jakie Pan wymienił, są efektami systematycznej pracy naszych ukochanych (w pewnym sensie) starszych braci:
  – gigantyczne zadłużenie
  – zagrożenie dolara
  – utrzymywanie absurdalnie rozrośniętej armii
  – bandyckie napaści na inne kraje i rabunek ich mienia
  Zatem wszystko można sprowadzić do wspólnego mianownika: kiedyś wpuszczono Żydow do USA.

 17. syoTroll said

  ad 7 Ja bym raczej poszukał w jakimś ustronniejszym miejscu np. pod Antarktydą, bo przecież nie w Israelu. Tam mają co raz ciekawsze pomysły jak ten:
  „Minister gospodarki i handlu Naftali Bennett (partia Habajit Hajehudi) opowiedział się za reformą polegającą na prywatyzacji portów morskich. Jego głos wpisał się plany ministra finansów Jaira Lapida (partia Jesz Atid), który zapowiedział prywatyzację portu w Hajfie, portu w Aszdodzie oraz budowę kolejnego portu – już całkowicie prywatnego.
  Minister Lapid chce w ciągu 10 lat doprowadzić do sytuacji, w której Izrael będzie posiadał 3 porty, a każdy z nich będzie w ręku innego właściciela.
  Liberalne reformy centroprawicowego rządu premiera Benjamina Netanjahu mają na celu przełamanie państwowego monopolu i doprowadzenie do większej konkurencyjności.
  Dziennikarze zajmujący się gospodarką spekulują, że plany rządu napotkają na silny opór związków zawodowych, które zagroziły, że prywatyzacja będzie oznaczała „wypowiedzenie im wojny”.
  Minister Bennett komentował, że „będzie bolało, ale przejdzie”. Plany mają poparcie premiera Netanjahu. Rozmowy z portami właśnie się zaczęły.”
  Ciekawe kto je kupi ? Pewnie Saudowie, kasę mają.
  http://www.izrael.org.il/news/3413.html

 18. Zbyszko said

  Ale o co chodzi? niemcy dostali przecież kiedyś kasę z tzw Planu Marshalla. Czy jest jeszcze jakiś na tym świecie naiwny, który wierzy że ktos daje kasę za darmo? tym bardziej tak dużą kasę? Plan MArshalla to była po prostu… inwetycja:-) zwrot tej inwestycji (z nawiązką, jak widac niezłą) własnie następuje:-)

 19. Zbyszko said

  Zbyszko @18… chyba nie ma nic prostszego jak dac kasę komuś na inwestycje, niech osły robocze się cieszą, inwetują, harują a potem i tak te konfitury się zbierze w swoim czasie. To chyba jest lepsze nawet od lichwy?:-)

 20. Fran SA said

  Dlatego trzeba bylo wyruszyc na Mali, bo tam sa kopalnie zlota. Polscy zolnierze juz tez tam sa. Jako pieski, do pilnowania zlodziei.

  http://goldsilverworlds.com/gold-silver-price-news/gold-silver-war-unofficially-declared-on-12-april-2013/

 21. Griszka said

  Złoto niemieckie pewnie się rozpłynęło już dawno temu, w trakcie wydarzeń z 11 września. Najpewniej było przechowywane pod kompleksem WTC.

 22. walerianda said

  Ad.21 WTC #7

 23. Griszka said

  @22
  W WTC 7 były biura różnych agencji rządowych. Monitorowano i archiwizowano tam wszystkie operacje, które miały miejsce na giełdzie nowojorskiej.
  Raczej WTC 1 & WTC 2.

 24. RomanK said

  Szanowny panie Waclawie…jesli dostajemy prace w cyrku i mamy podnosic ogromne ciezary, polegajace na zmianie papierowych krazkow na sztandze, i jedynie ci sie zmienia to napis ile wazy papierowy krazek..
  .Naprawde panu jest obiojenie czy na karzku piosze 100kg czy 100ton…Steka pan coraz glosniej a dla wiekszej wiarygodnosci zaczana pan puszczac glosno baki….za co dostaje pan coraz bardziej rzesiste brawa…,
  I musi pan uwazac zeby sie parskanc smiechem , kiedy pan wodzi ze najbizej stojacy ostrzega dzieciaki..patrzcie dzieci zachwile panu Gojowemu pod ciezarem polamia sie nogo , zebra i zostanie kupa mazi bez zapachu,,bo zapachy wlasnei konczy wypuszczac:-))))))

 25. kulaula said

  ad.24 fecet niewiem skad jestes i nie chce wiedziec ale sprawdz czy przypadkiem nie spozywasz za duzo GMO z twojego tekstu mozna tak przypuszczac(podobno najbardziej wrazliwy jest mozg )

 26. Kazek said

  Zajumali złoto i teraz będą zachęcać do powrotu do parytetu złota ha, ha, ha.

  Żydzi są najlepsi w te klocki od tysięcy lat. Kiedyś trudnili sie bankierstwem Templariusze ale koniec ich był żałosny.

  Złoto też można doskonale podrabiać i oni doskonale będą poruszać się w finansach jak będzie parytet złota .
  Prawdopodobnie całe złoto jest w ich rekach???
  Oprócz mojej obraczki.

  Niech ktoś kupi sztabkę złota i powie jak sprawdzić czy nie jest z wolframu?

 27. walerianda said

  Ad. 23 Nie raczej 1&2 a z całą pewnością #7, który wysadzili kontrolowanie. Tam była siedziba Deutsche Bank i skarbiec oraz siedziby kilku ciekawych agencji. Ja tam bywałem ale zdanie oczywiście można mieć odmienne, Pozdrawiam.

 28. Ad. 26

  „Niech ktoś kupi sztabkę złota i powie jak sprawdzić czy nie jest z wolframu?”

  – To proste. Bierze się wiertło HSS (do twardych stali) i wierci otworek. Jeśli wiertło się złamie, lub zatrzyma (a złoto jest miękkie!), to znaczy, że natrafiliśmy właśnie na bogate złoże czystego wolframu. 🙂 Tak zrobili Chińczycy, którzy kupili od FED-u złoto. I jak Tomasze niewierne, zaczęli wiercić, bo ich ciekawość zżerała – a co jest w środku? No i mleko się rozlało. Niemcy wcześniej nacięli się w ten sam sposób. I dziwnym trafem dwa lata wcześniej chyba Rotszyld czy inny taki, wycofał się z handlu złotem. Mądremu dość…

  „Prawdopodobnie całe złoto jest w ich rekach???”

  – Pewnie jest. Ale na każdy sposób jest sposób. I teraz trzeba zrobić taki myk – ogłosić, że pieniądz nie ma pokrycia w złocie, a w produkcji (sprzedanej). Czyli tyle pieniędzy, ile pracy. Towaru więcej – pieniędzy więcej. Dawno, dawno temu najuczciwszym pieniądzem za towar był inny towar. Obliczyć ile pieniędzy winno być w obrocie, to już małe piwo. Przebiegli księgowi tylko czekają, żeby się wykazać. A złoto? – Do elektroniki! Do przemysłu! Tylko do tego myku potrzeba, żeby ludzie zmądrzeli, a na to się nie zanosi. Cóż, nie od razu Kraków zbudowano.

 29. Ted Pioro said

  On 2013-03-18 07:25, mike kordas wrote:

  For more details read Adolf Hitler Founder of Israel by Hennecke Kardel
  at NEW CENTURY PRESS 1-800-5192465 and each Search Engine.
  Egyptians Sue Jews For Exodus Reparations.
  Trillions Of Tons Of Gold Looted By Jews Who Committed Crimes Against
  Humanity. Comments — http://memri.org/bin/latestnews.cgi?ID=SD55603
  The August 9, 2003 edition of the Egyptian weekly Al-Ahram Al-Arabi
  featured an interview with Dr. Nabil Hilmi, Dean of the Faculty of Law
  at the University of Al-Zaqaziq who, together with a group of Egyptian
  expatriates in Switzerland, is preparing an enormous lawsuit against
  „all the Jews of the world.” The following are excerpts from the
  interview: Dr. Hilmi: „… Since the
  Jews make various demands of the
  Arabs and the world, and claim rights that they base on historical and
  religious sources, a group of Egyptians in Switzerland has opened the
  case of the so-called ‚great exodus of the Jews from Pharaonic Egypt.’
  At that time, they stole from the Pharaonic Egyptians gold, jewelry,
  cooking utensils, silver ornaments, clothing, and more, leaving Egypt in
  the middle of the night with all this wealth, which today is
  priceless.”
  Question: „What will the group of Egyptians in Switzerland do about this
  issue?” Hilmi: „Dr. Gamil Yaken, vice president of the Egyptian
  community in Switzerland, came to Egypt to collect information. We set
  up a legal team to prepare the necessary legal confrontation aimed at
  restoring what the Jews stole a long time ago, to which the statute of
  limitations cannot possibly apply. Furthermore, [the theft] is based on
  their holy book, the same source on which they relied when they invaded
  other peoples… „The Egyptian Pharaoh was surprised one day to discover
  thousands of Egyptian women crying under the palace balcony, asking for
  help and complaining that the Jews stole their clothing and jewels, in
  the greatest collective fraud history has ever known. „The theft was not
  limited to gold alone. The thieves stole everything
  imaginable. They emptied the Egyptian homes of cooking
  utensils. One of
  the women approached Pharaoh, her eyes downcast, and said that her
  Jewish neighbor who lived in the house on the right of her house had
  come to her and asked to borrow her gold items, claiming she had been
  invited to a wedding… The Jewish neighbor took [the items] and promised
  to return them the next day. A few minutes later, the neighbor to the
  left knocked on the door and asked to borrow the cooking utensils,
  because she was having guests for dinner. Using this same deceitful
  system, they took possession of all the cooking utensils…”

  Question: „It is clear why they stole the gold, but why the cooking
  utensils?”
  Hilmi: „Taking possession of the gold was understandable. This is clear
  theft of a host country’s resources and treasure, something that fits
  the morals and character of the Jews.
  Yet what was not clear to the
  Egyptian women were the reasons for stealing the cooking utensils, when
  other things may have been of greater value. However, one of the
  Egyptian priets said that this had been the Jews’ twisted way throughout
  history; they seek to cause a minor problem connected with the needs of
  everyday life so as to occupy people with these matters and prevent them
  from pursuing them to get back the stolen gold…
  „A police investigation revealed that Moses and Aaron, peace be upon
  them, understood that it was impossible to live in Egypt, despite its
  pleasures and even though the Egyptians included them in every activity,
  due to the Jews’ perverse nature, to which the Egyptians had reconciled
  themselves, though with obvious unwillingness. Therefore, an order was
  issued by the Jewish rabbis to flee the country, and that the exodus
  should be secret and under cover of darkness and with the largest
  possible amount of loot. The code word was ‚At midnight.’ In addition,
  the Jewish women were told to steal the gold and cooking utensils of the
  Egyptian women, and that is what happened.”

  Question: „Did they leave individually or as a group?”
  Hilmi: „They left in a convoy of 600,000, that is, about 120,000
  families. There were a few
  wagons in the convoy, and a long line of \
  donkeys loaded with the stolen goods… They crossed the desert in the
  heart of Sinai, in an attempt to confuse Pharaoh’s army, which was on
  their trail… Later they rested and began to count the stolen gold, and
  discovered that it reached 300,000 kg of gold.”

  Question: „But the Jews can cast doubt on this story with their usual
  methods. What is the religious
  evidence you said is in the Torah?”
  Hilmi:”Naturally, the Jews cast doubt on this story because that is in
  their interest. But the answer would be that the story is based on what
  is written in the Torah. It can be found in Exodus, [Chapter] 35, verses
  12 through 36…”
  Question: „So what arguments can be made in support of getting back our
  stolen gold?”
  Hilmi: „There are two types of claims, one religious and the
  other
  legal. From a religious standpoint, all monotheistic religions have
  called not to steal… It is also in the Ten Commandments, which the Jews
  were ordered [to observe]. Therefore, they have a basic religious
  obligation to return what was stolen, if it exists. „From a legal
  standpoint, fleeing with the Egyptians’ goods could be for the purpose
  of borrowing or for the purpose of stealing. If it is for the
  purpose of borrowing, legally it has a temporary dimension, not a
  permanent dimension, and therefore they must return [the gold], with
  interest, to its owners. „On the other hand, if the Jews took the goods
  from the Egyptians not for the purpose of borrowing it but to keep them
  for themselves, by legal norms this is theft, and therefore they must
  return the stolen goods to their owners, in addition to the interest for
  its use over the entire period of the
  theft.”

  Question: „What do you think is the value of the gold, silver, and
  clothing that was stolen, and how do you calculate their value today?”
  Hilmi: „If we assume that the weight of what was stolen was one ton,
  [its worth] doubled every 20 years, even if the annual interest is only
  5%. In one ton of gold is 700 kg of pure gold – and we must remember
  that what was stolen was jewelry, that is, alloyed
  with copper. In other
  words, 1,125 trillion tons of gold, that is, a million multiplied by a
  million tons of gold. This is for one stolen ton. The stolen gold is
  estimated at 300 tons, and it was not stolen for 1,000 years, but for
  5,758 years, by the Jewish reckoning. Therefore, the debt is very large…
  „The value must be calculated precisely in accordance with the
  information collected, and afterward a lawsuit must be filed against all
  the Jews of the world, and against the Jews of Israel in particular, so
  they will repay the Egyptians the debt that appears in the Torah.”
  Question: „Is a compromise solution possible?”
  Hilmi: „There may be a compromise solution. The debt can be rescheduled
  over 1,000 years, with the addition of the cumulative interest during
  that period.”
  So, Hennecke Kardel is right with his book Adolf Hitler Founder of
  Israel, printed in Switzerland 1974, Poland 1996, USA 1997.
  December 1, 2003
  Rightreason
  Rightreason@msn.com
  Open letter to the President of the United States, GEORGE W BUSH, U.S.
  Congress, Justices of the Supreme Court, United Nations, World Press,
  Attorney General, Ashcroft, and the American
  People.
  The U.S. Congress and the President, George Bush, (the farther)
  indicated in public law 102-14, 102nd Congress, approved March 20, 1991
  that the United States of America was founded upon the Seven Universal
  Laws of Noah. http://www.bnainoach.com/bnainoah/law102.html
  I am outraged by this action, Congress declaring that the United States
  was founded on some Jewish biblical laws (Noahide laws), the Seven
  Universal Laws of Noah, ignoring in a conspiracy the fundamental
  principles of the separation of Church and State. Each of the members of
  Congress and the President has violated their oaths to defend and
  protect the Constitution, and therefore, must be removed from office,
  those that participated in this gross violation of the Constitution and
  are still in office, the law must be revoked. Need I
  remind you,
  (current) Mr. President and members of Congress that unless you revoke
  this Law you become just as guilty as the perpetrators. This is only
  have of it, the law further provides that the American people, and
  future generation be taught about the Noahide Laws. Failure to take
  action will foster legal action.
  Respectfully,
  AA White

 30. Rysio said

  Tylko barbarzyńcy chcą posiadać złoto.

  Cywilizowani ludzie XXI wieku go nie potrzebują.
  Zamiast złota mają papierową walutę tj. dolary, euro albo złotówki.

 31. u said

  Nicv dziwnegi, bylalabym zdziwiona gdyby zloto wrocilo do wlascicieli. Fed to nie stado baranow, lecz cielcow. Niemcom jednak odebralo rozum, nie maja sie czym szczycic. Bo czym, ze ich ostrzygli?

 32. Marucha said

  Re 30:
  Bywają czasy, że cenniejszy od złota jest bochenek chleba.

 33. Rysio said

  re 31. „………Niemcom jednak odebralo rozum, nie maja sie czym szczycic……”

  Niemcy przegrali wojnę, zostali podbici i czy tego chcieli czy nie to musieli zadeponować posiadane złoto w bankach parchatych zwycięzców.

  🙂

  Są to hipotezy, czy fakty? – admin

 34. Marucha said

  Add 30, 32:

  Zdaniem p. Rysia ewentualna kolonizacja Marsa winna przebiegać w ten sposób, że pakujemy do rakiety kilkunastu żydowskich bankierów wraz z odpowiednimi zapasami złota.

 35. Re: Marucha.
  Panie Gajowy, chcialbym zaznaczyc, ze od zakonczenia II zydowskiej wojny swiatowej zydzi kontroluja niemieckie finanse i sila rzeczy to byl zydow pomysl, by Niemcy zdeponowali swoje zloto w „bezpiecznym miejscu” pt: „Fort Knox”…
  (przed II wojna zydowska rowniez zydzi kontrolowali niemiecki system finansowy)…

  Obecnie, zydzi obnizaja (spekulacyjnie ma sie rozumiec) cene zlota (wartosc jest dokladnie ta sama) w cyfrach, by wprowadzic zaniepokojenie u inwestorow (gojow) do wyzbywania sie zlota i srebra, a skutek bedzie taki, ze zydzi beda mieli zloto a goje papiery, ktorymi po „krachu finansowym” beda sobie „goje” wlozyc na „gwozdz do wychodka”…

  Tak czy inaczej w mentalnosci „gojow” pozostaje dokladnie ten sam „fetysz” dolara (zydowskiego) z federal reserve…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 36. RomanK said

  ad 33..niestety brutalna prawda..przeciez to zwyciezony zwyciezcy zloto wklada:-)))
  swoja droga, czy bydlatko o nazwie kulaula je parzystokopytne ??? czy je …..co dopadnie:-)))

 37. Rysio said

  re 34. Kolonizacja Marsa zostanie przeprowadzona rękami gojów, a tylko na końcu śmietanę będą zbierać ………..

  😉

 38. Kazek said

  Re:28 Wszystko się zgadza.
  Ja tam obserwuję ,kto nalega na powrót do parytetu złota.

 39. Marucha said

  Re 37:
  A więc jednak rękami… nie czekami, nie sztabkami złota, nie akcjami giełdowymi…
  Będą pracować inżynierowie, robotnicy…
  Pracować.
  Nie grać na giełdzie.
  Bankierzy i ich złoto będą im potrzebni do kolonizacji Marsa, jak dziwce majtki.

 40. nap said

  ad.35 nie tylko finanse Niemiec ale i internet i te wszystkie komentarze tez. Gdyby cos im bylo nie na reke juz by tej strony nie bylo tyle w temacie .Zreszta na podstawie komentarzy wiedza jaki jest stan i wiedza Polakow i nie tylko.Zreszta wiekszosc tu komentujacych jest nie grozna siedza przewaznie za granica

 41. kulaula said

  ad.36 o moja kuchnie sie nie mart to raczej ty wpierdalasz GMO z Monsanto i cos bredzisz

 42. Wandaluzja said

  http://zmianynaziemi.pl/comment/reply/11067/134288 – Fed odmówił zwrotu Niemieckiego Złota do roku 2020, z powodu SRANIA przez Niemców innym do talerzy.

  REALNE ZYSKI – INWESTÓJ Z ZŁOTO ZE SPRAWDZONYM PARTNEREM

  Admin: czwartek, 24 styczeń, 2013 – 10:30
  Złoto staje się pieniądzem, trwa skup tego metalu na całym świecie

  Gospodarczy Armagedon nadchodzi, banki posłużą do okradzenia ludzkości
  ***
  I przykazanie Talmudyczne mówi: NAJWAŻNIEJSZE JEST ZŁOTO, bo daje władze nad kobietami. Dlatego Talmud jako mafijna technologia władzy ogranicza prawo Kobiety tylko do złota, które ta ma NA SOBIE w momencie afektu – czyli że Żyd może wydziedziczyć żonę krzycząc 3 razy IDŹ PRECZ, gdy ta nie ma na sobie złota, gdyż żydówka Żydem – czyli Posiadaczem Złota – NIE JEST.
  Hasło INWESTÓJ W ZŁOTO, BO DAJE NAJWIĘKSZE ZYSKI jest Antykapitalistyczne. Keynes i Paderewski zlikwidowali Wielki Kryzys – który miał ZLIKWIDOWAĆ USA – narzucając Rooseveltowi NACJONALIZACJĘ ZŁOTA, bo POWODEM Wielkiego Kryzysu była i jest WYŻSZOŚĆ Renty Deflacyjnej Złota nad Dywidendą kapitałową. Nasi przodkowie zabezpieczyli się przed tą Rentą – przez którą Upadł Rzym, gdyż każda Rzymianka chciała mieć łykacza złota – SARMACKIM Babskim Monopolem Złota.
  Kadłubek pisze, że pod Karrhae wszystkimi siłami partyjskimi dowodził Leszek Chytry – co jest logiczne, gdyż rzymskie tabory mogła zatrzymać tylko piechota równorzędna rzymskiej tj. wandalska. Gdy Krassus zgłosił się do niego jako świekra Juliusza Cezara z kapitulacją to ten odesłał go Sarmatkom, Te zapytały go, Czyje jest złoto które ma na sobie, a gdy odpowiedział, że JEGO to udławiły się i kazały to złoto stopić i wlać mu do gardła – skąd HARCZENIE.

 43. AniaK said

  Re42:
  U mnie proszę złota nie szukać. Całe złoto oddałam bez żalu dobrowolnie. No prawie całe. Zostawiłam sobie tylko złote kolczyki. Kolczyków nie oddam!!! Biada złotowłosym. Skalpel pewnie pójdzie w ruch 🙂

 44. Suma said

  Czy tu chodzi o niemieckie zloto ktore amerykanie zabrali na „przechowanie”, czy to ktore niemcy dali na przechowanie? Argentynia wycofala swoje zloto niedawno, przed smiercia ich prezydenta ktory moze tez z tego powodu zachorowal, ale chyba z Londynu gdzie jeszcze zloto bylo. Kadafi tez mial zasoby ktore wyzwoliciele i tragarze demokracji i postepu sobie pozyczyli.

 45. RomanK said

  Kuloulu,,ja sie wcale nie marftwie twoja dieta,,ja wiem ze byle co zresz i byle co pleciesz….,,ja sie poprostu tylko bzydze parzysto kopytnymi.,,,,nie poprawiaj…ja wiem, ze brzydzic pisze sie przez rz…

 46. walerianda said

  Nic więcej na mnie nie zarobią / zedrą / Całe transferowane automatycznie na konto pobory systematycznie w całości co do złotówki tego samego dnia pobieram. Mam w nosie ich oprocentowanie wtedy gdy inflacja przekracza je czterokrotnie. Tym złotem sami się zadławią i to już niedługo.

 47. Ad 33

  „Są to hipotezy, czy fakty? – admin”

  Wiele wskazuje, że są to fakty, a jeśli nawet tylko hipotezy to i tak dalece uprawdopodobnione, coś na rzeczy w tym gadaniu Rysia jest. Zresztą czy to nie zastanawiające – RFN tłumaczyło zdeponowanie złota za granicą zagrożeniem ze wschodu. Jeszcze bardziej zastanawiające jest czemu złoto powędrowało do USA, Wlk. Brytani i Niemiec, a nie np. do Szwajcarii. Tak tymczasem to właśnie te trzy kraje okupowały Niemcy.

  W języku polskim polecam tekst:

  http://nowaatlantyda.com/2013/01/21/niemieckie-zloto-i-amerykanskie-banki/

  W języku angielskim trochę więcej o książce gen. Komossy:

  http://www.strategic-culture.org/news/2008/03/26/5894.html

 48. kulaula said

  ad.45 (…)

 49. revers said

  Za to Chiny wracaja do zlota, bedzie po dolarze

  http://beforeitsnews.com/economy/2013/01/china-makes-move-to-collapse-u-s-dollar-announces-gold-back-currency-for-global-trade-2484718.html

 50. Maverick said

  Polskie zlota jest na przechowaniu w Londynie i pewnie tez go juz nie ma. Przedwojenne zlota przywlaszczyl sobie Churchill jako rekompensata za pozyczenie samolotow polskim dywizionom.

  Brytyjczycy nigdy nie byli naszymi przyjaciolmi, a gdy teraz podstawili nam swinie podsylajac Rostowskiego i Sikorskiego to wiadomo w jakim celu.

 51. Wandaluzja said

  Ad. 29: SOKÓŁ MALTAŃSKI

  W r. 2003 – 2 lata po wydaniu mej książki INCYDENTU NIE BYŁO, w której przestawiam sprawę Złota Afryki – Egipcjanie wytoczyli PROCES Żydom o Okradzenie Egiptu podczas Eksodusu. Głównym świadkiem jest Egipcjanka, której Żyd zabrał złote garki. W związku z tym przypominam, że nie chodziło o Złote Garki tylko tysiące ton złota z drenażu za żelazo i stał śląską w całym pasie zwrotnikowym. Żelazo to Żydzi nabywali w Pylos na Peloponezie na wagę miedzi a sprzedawali w Całym Pasie Zwrotnikowym na wagę ZŁOTA. Jak piszę w „Incydentu nie było” to Mojżesz puścił setki wozów ze złotem na północ zachodnim brzegiem tafli solnej Wlk Jeziora Gorzkiego, żeby pilnujące tego złota rydwany faraona rzuciły się na nie przez taflę solną a wtedy otworzył tamę w Suezie, przez które wdarło się Morze Czerwone i pochłonęło Egipcjan – co umożliwiło przewiezienie Złota Afryki statkami do Eliatu.
  Mówię TYSIĄCE TON, gdyż Diodor Sycylijski, który miał dane z ARCHIWUM Ptolemeuszy w Aleksandrii, podaje NIEWYOBRAŻALNE Złoto Ramzesa II jako pochodzące z Kopalń Nubii. Żadne jednak kopalnie nie mogły dać takiej ilości złota więc pochodziło ono z Drenażu złota w całej Afryce za żelazo i stal śląską.
  Amenhotep IV Jechanton wygnał Żydów skłaniając Słowian w Wenecji (Małej Wenedy – Bydgoszczy) do zerwania konwencji Pelopsa z Józefem dając Słowianom Cyrenejkę, gdzie ci zbudowali SERENĘ-Tobruk, skąd była droga wozowa do Czadu, gdzie była kość słoniowa i Złoto Ghany – i stąd jasnowłosi Libańczycy. Egipcjanie wozili zaś żelazo z Pylos albo w górę Nilu, albo statkami z Safadzy do Południowej Afryki.
  To już jednak tak lukratywnym interesem nie było, gdyż pojawiło się stalownictwo indyjskie, które blokowało Egipcjanom Ocean Indyjski – ale Złoto Ramzesa II wg Diodora było tak WIELKIE, że Napoleon skłonił nim Francuzów do wyprawy Egipskiej. Gdy flota francuska zbliżała się to strzegąca Malty flota rosyjska wywiozła złoto Joannitów do Genui, którym potem Sabaudowie zapłacili mafii sycylijskiej za Zjednoczenie Włoch.
  Równie olbrzymi byl egipski łup Oktawiana Augusta, który dostał od Żydów rejestr złota egipskiego i skonfiskował je chowajac w skarbcu Aleksandra Wlk, ale Wandalowie kazali Trakom z Aleksandrii Trojańskiej ZABRAĆ JE. August tarzał się błagająć Bogów o Pomstę.

 52. walerianda said

  Ad. 50 W takim samym jak rękoma Smierszy załatwili gen. Sikorskiego. Ten sam cel/

 53. Re: Artykul:
  Jakze to tak? Federal Reserve ma oddac zloto ot tak, bez „zadnych” komplikacji Niemcom? E…eee. To tak nie moze byc…
  Najpierw beda latami ustalac terminy zwrotu, potem w kilka miesiecy beda ustalac rodzaj transportu…a na samym koncu Niemcy przez kilka lat beda „badac” t e zlote sztabki stwierdzajac, ze to pozlacany „wolfram”…
  Podobnie „dzialaja” „nasze sondy” w „jewropejskim landdzie”, gdzie jak w Federal Reserve nie ma zlota tak w „polskich (zydowskich) sondach” nie ma (i nie bylo) sprawiedliwosci…O czym spewnoscia przekonalo sie bardzo wielu Polakow…
  =====================
  jasiek z toronto
  (no moze juz Jan z Toronto)

  http://polskawalczaca.com

 54. Kronikarz said

  ; – )

 55. Easy Rider said

  To dziwne, ale opisana w artykule sytuacja dokładnie odpowiada dawnemu (z czasów PRL-u) porzekadłu na temat „ruskiego banku”: pieniądze nie przepadną, ale ich nie dostaniesz. Kto by się kiedyś spodziewał, że to samo porzekadło może mieć również zastosowanie do banku amerykańskiego? Może wynika to z faktu, że bankowość to w rzeczywistości kwestia nie ekonomiczna czy polityczna, lecz etniczna.

 56. Rysio said

  „…….wkurwiony żyd, to gorsze niż wojna…….”

  🙂 🙂 🙂

  Bardzo dobre! Muszę to zapamiętać.

 57. Rysio said

  re 39. Do zaczęcia wszystkiego panie Gajowy, potrzebny jest KAPITAŁ.

  A mają go oczywiście nie papuasi i nie eskimosi.

  Widzę i czuję przez skórę, że Gajowy poczytał trochę mojego ulubionego żyda i mu trochę tej Misesowskiej ekonomicznej wiedzy w podświadomości zostało.

  🙂

  PS. I ta wiedza – przebłyskuje czasami w wpisach Gajowego – szkoda tylko, że tak rzadko.

  Niestety, jest Pan głupszy, niż myślałem.
  Ludzkość zaczynała bez kapitału, lecz z pracą własnych rąk.
  Admin

 58. Zapewne etniczna.

 59. Re: Walerian Dabrowski…

  Skoro etniczna, to dlaczego „nie-etniczni” goje trzymaja u „etniczych” swoje oszczednosci???
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. A tutaj film na temat zydowskiej produkcji polskich idiotow i durniow…

  http://vod.gazetapolska.pl/4021-najbardziej-przerazajacy-film-w-necie

 60. Easy Rider said

  Jednak mimo wszystko mam wrażenie, że to jakaś gra. Po pierwsze, rozmów na takie tematy nie prowadzi się w towarzystwie medialnej wrzawy. Po drugie – właściwie dlaczego Niemiaszki nie zażądają dolców o wartości ekwiwalentnej (z odsetkami), za które mogliby kupić ten szlachetny kruszec na wolnym rynku? Bo przecież dolców ci w tym FED-zie dostatek. Czy tutaj nie chodzi więc o jakąś grę, mającą na celu wpłynięcie na ceny złota na rynkach światowych, a tym samym na kurs dolara, jak również „ojro”? A może ta sprawa wpisuje się w ciąg działań zmierzających do wywołania wielkiego kryzysu?

 61. matirani said

  re58. E R – jesli cos sie pokazuje w srodkach masowego razenia oficjalnych to JEST gra obliczona na zdezorientowanie lemingów i wprowadzenie w blad szczurów. Oczywiste, Drogi Watsonie… ( bez obrazy, zaden ze mnie Szelok ani Morlok, tylko sobie tylko mysle )

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: